Schouwen-Duiveland's glasraam door mr.F.Th.Dijckmeester overgedragen aan het Zweedse Rode Kruis STAD EN PROVINCIE Fraai sportterrein te Ouwerkerk officieel in gebruik gesteld Treffende plechtigheid te Stockholm Zierikzees' burgemeester dankte Zweedse volk voor genereuze hulp (Van onze redakteur) Tjjdens een treffende plechtig heid op het hoofdkwartier van het Zweedse Rode Kruis te Stockholm, heeft burgemeester mr. F. Th. DUckmeester van Zierikzee vrij dagmorgen, als vertegenwoordiger van de Stichting „Eilandgemeen schap Schouwen-Duiveland", offi cieel het door de bevolking van Schouwen-Duiveland geschonken glasraam overgedragen aan de voorzitter van het Zweedse Rode Kruis, de heer Emil Sandström. Bij deze plechtigheid waren mede tegenwoordig de directeur van het Zweedse Rode Kruis, de heer Hen- rik Beer, de Nederlandse ambassa deur in Stockholm, mr. J. Visser, en het hoofd van de afdeling in ternationale zaken van het Zweed se Rode Kruis, baron J. de Geer. In een, in het Zweeds uitgespro ken toespraak, dankte burgemees ter Dijckmeester het Zweedse Rode Kruis en in haar het gehele Zweed se volk, voor haar genereuze hulp na de watersnoodramp in het al gemeen en voor de schenking van het Rode Kruis-ziekenhuis te Zie rikzee in het bijzonder. „Langzamerhand zal de bevol king met het bezit van dit moderne ziekenhuis vertrouwd raken, maar het nooit als iets gewoons beschou wen", aldus burgemeester Dijck meester, die mededeelde dat de be zetting van het Rode Kruis-zieken huis groter blijkt te zijn dan men aanvankelijk had gedacht. Bij het overhandigen van de - voor deze gelegenheid speciaal ont worpen - oorkonde( gaf mr. Dijck meester uitdrukking aan de hoop dat het glaspaneel tot in lengte van jaren getuigenis zal mogen afleg gen van de oprechte en warme dankbaarheid der eilandbevolking jegens het Zweedse volk. De heer Emil Sandström aan- NIEUWERKERK Bromfietser door auto gegrepen Bij het oversteken van de Rijks weg op het kruispunt bij „De Wae- reld" is de heer I. K. te Nieuw.er- kerk, die een bromfiets bereed, ge grepen door een personenauto en gevallen. De heer K. is er nog be trekkelijk goed afgekomen, maai de materiële schade aan de brom fiets is groot. Eerste hulp werd ver leend door dokter Vleugels Schut ter. HAAMSTEDE Burgerlijke stand en loop dei- bevolking over augustus 1958. Geboren: 4. Stoffel, z. van C. Boot en C. Boot; 14. Elizabeth Cornelia, d. van P. Heijboer en E. J. Overbeke; 25. Jan Hubrecht, z. van H. J. Landegent en G. Toxo- peus. Gehuwd: 1. Jan Leendert Wandel, 39 j. en Anna Voogt, 39 j. Overleden: 20. Leendert Pie ter Giljam, 61 j., echtg. van K. L. van de Zande. Ingekomen: 8. M. W. Boot uit Duivendijke; 13. R. Ditmarsch uit Aalten; 18. R. Steur uit Burgh; 28. A. A. van der Leer en gezin uit Hilversum. Vertrokken: 7. W. van Vessem en gezin naar Rozenburg; 11. A. van het Hoofd naar Renesse; 25. H. R. van Leeuwen naar Rotterdam. BURGERLIJKE STAND Zierikzee Geboren. 2 sept.: Harm Willem, z. van Comelis Marinus de Vrieze en Johanna Hondebrink; 3 sept.: Dirk Adriaan, z. van Willem Vier gever en Clementa Fierens; 3 sept.: Jacobus Iman, z. van Johan Cor- nelis Wesdorp en Martina Saman; 3 sept.: Marianne Jakomina, d. van Marinus den Boer en Jakomina Boot. Overleden: 29 aug.: Adrianus Jo- hannis Baart, 25 j., echtgenoot van Anna Alida Hagesteijn. vaardde het geschenk met grote dankbaarheid en merkte op dat het Zweedse volk zich gelukkig prijst in staat te zijn geweest de getrof fen bewoners van Schouwen-Dui veland te hulp te komen. Na afloop bood het Zweedse Rode Kruis de delegatie van de Stichting „Eilandgemeenschap Schouwen- Duiveland" een lunch aan in een der Stockholmse restaurants. VISSERIJBERICHTEN De Adviescommissie mosselen van het Bedrijfschap voor Vis en Visproducten besloot in haar jong ste vergadering, aan het Bedrijf schap te adviseren tot het invoe ren van de zg. C-maat voor mos selen. Tot dusver was het voor de kwekers alleen mogelijk te leveren volgens de B kwaliteitseisen, maai de invoering van de C-kwaliteit betekent dat de schelpgrootte van de mosselen enkele mm. kleiner mag 2ijn. De prijs voor deze C- kwaliteit is gelijk aan die van de B-kwaliteit. Voor de kwekers zou dit een niet onbelangrijke verrui ming van de leveringsmogelijkheid betekenen, daar C-mosselen meest jonge mosselen zijn, met een goed visgewicht, waarover het meren deel der kwekers wel beschikt. ADOPTIEGESCHENK VAN AMSTERDAM Sportieve voetbalwedstrijd Ajax-Blauw Wit Met het verrichten van de aftrap voor de voetbalwedstrijd tussen de amateurelftailen van Blauw Wit en Ajax, heeft zaterdagmiddag de heer P. C. Besanger, hoofdambtenaar van de gemeente Amsterdam, het gloednieuwe sportterrein te Ouwerkerk officieel in gebruik gesteld. Het sportveld is een geschenk van de hoofdstad en het lag voor de hand dat de overdracht hiervan zou geschieden door de heer Besanger, de ambtenaar die de adoptie door Amsterdam van Schouwen-Duiveland zo uitmuntend heeft geleid. Vóór de aftrap zei de heer Besanger, dat hem by zyn werkzaamheden op het eiland was opgevallen, dat verschillende dorpen, w.o. Ouwer kerk, niet de beschikking hadden over een sportveld. „Toch zyn sport terreinen van groot belang voor de binding van de jeugd van Schouwen- Duiveland aan het eiland", aldus de heer Besanger. „Amsterdam is bly dat het hieraan heeft kunnen meewerken". De heer Besanger sprak vervolgens de hoop uit dat het nieuwe ter rein, waarvan vooral de elftallen van S.V.O.W.K. zullen profiteren, een prettige en nuttige tijdspassering zal bieden voor de jeugd van Ouwerkerk. Burgemeester J. Romeijn aan- i vaardde namens het gemeentebe stuur het veld en betuigde zijn gro te 'erkentelijkheid voor het prach tig adoptiewerk van Amsterdam. „Dit sportterrein is tot stand ge komen door de goedgeefsheid van de hoofdstad", aldus de burgemees ter. „Wij zullen Amsterdam nooit genoeg kunnen danken voor het prachtige werk dat is gedaan voor Ouwerkerk en Schouwen-Duive land". Vervolgens reikte de burge meester herinneringsvaantjes uit, uitgevoerd in de clubkleuren van S.V.O.W.K., aan de aanvoerders van Ajax en Blauw-Wit, na ook dank te hebben gebracht namens de afdeling Zeeland van de K.N. V.B. De voetbalwedstrijd De sportieve vriendschappelijke ontmoeting gaf een levendige strijd te zien en werd verdiend gewon nen door Blauw-Wit met 6-3. Door goede improvisatie waren de aan vallen van de overwinnaars doel treffender van opzet. Het binnen- trio van Ajax hield het spel veel te kort. Na de aftrap ontspon zich een aanvankelijk gelijk opgaande strijd. De agressieve midvoor Roel Uiter- mark wist na goed individueel spel Blauw-Wit de leiding te geven (0-1). Op schitterende wijze volgde het tweede doelpunt toen de linksbui ten een juweel van een trekbal voor het doel plaatste die door de hoog- opspringende TJitermark onberispe lijk werd ingeschoten. Ajax ver kleinde de achterstand door zijn vrijstaande midvoor, die fraai in kopte (1-2). Een soloren van de rechtsbuiten van B.W. bracht de stand echter al spoedig op 1-3, zo dat de vreugde in het Ajax-kamp van korte duur was. Na de rust werd al spoedig de Ajax-doelman gepasseerd door de rechtsbinnen (1-4). Ajax gaf de moed echter niet op en de rechts binnen maakte geen fout toen hij vrij kwam te staan voor de B.W.- doelman (2-4). Het was hierna weer Uitermark die raak schoot (2-5) en nog geen twee minuten hierna de rechtsbinnen met een hoog en on houdbaar schot (2-6). De Ajax- rechtsbinnen kreeg, toen B.W. het wat kalmer aan deed, de gelegen heid de eindstand te brengen op 3-6. De wedstrijd stond onder lei ding van scheidsrechter J. Pomper te Zierikzee. Korf bal wedstrijd Een aardige strijd viel te genie ten bij de wedstrijden tussen twee door de S.D.K.B. geselecteerde twaalftallen. Er werd in een vrij behoorlijk tempo gespeeld en goed geplaatst. In de tweede helft bleek echter dat de spelers, gehandicapt door het warme weer, het tempo niet konden volhouden. De 3-2 overwinning van het in blauw-wit gestoken twaalftal mag verdiend worden genoemd. Voor blauw werd gescoord-door H. Braam (Zeemeeu wen) en L. den Boer (Stormvogels) (2-maal). Mevr.- v. d. Wielen-Kloet (Velocitas) en mej. K. Flohil zorg den voor de puntjes voor wit. Feest Ouwerkerk had van' de officiële ingebruikneming van het sportveld een grote feestdag gemaakt. De Ring was 's avonds feëriek verlicht en in de morgenuren werden kin derspelen gehouden, een rijwiel wedstrijd en verder behendigheids wedstrijden voor dames. De gehele middag en avond werd prettige mu zikale medewerking verleend door de muziekverenigingen „Nieuw Le ven" o.l.v. de heer Swenne te Ouwerkerk en „Apollo" te Brou wershaven o.l.v. de heer J. v. d. Bos. Een lampionoptocht besloot de festiviteiten na een concert door de beide verenigingen in de muziek tent. Tijdens de maaltijd in de kleuter school, aangeboden door het ge meentebestuur aan de voetballers van Ajax en Blauw-Wit, overhan digde de burgemeester een exem plaar van het boek „Gekwelde Grond" met opdracht aan de heer Besanger. De burgemeester bracht hier ook dank aan de Heide Mij. in de persoon van het hoofd van het ambtsgebied de heer van Santen Kolff voor de aanleg van het sport veld, aan de toezichthouder opzich ter F. Schuiling en aan de feest commissie die deze dag organiseer de, aan de scheidsrechter de heer J.-Pomper en last but not least aan Ajax en Blauw-Wit. KERKNIEUWS Ger'. Gem. in Nederland NIEUWERKERK. Woensdag 10 sept. om 7.30 uur: ds. H. Ligten- berg van Rotterdam. ZIERIKZEE. Donderdag 11 sept., 's avonds 7.30 uur: ds. Ligtenberg van Rotterdam. Ned. Herv. Kerk Beroepen te Gasselte: J. Luchies, em.-predikant, 's-Gravenhage; te Schiedam (7de pred.pl.): W. Brink man, Asperen. Aangenomen naar Langerak: kand. W. Balke, Baarn. Geref. Kerken Beroepbaar Ds. L. W. Korvintfs, laatstelijk predikant te Medan^gaat na zijn verlof niet terug naar Indonesië, maar zal gaarne een eventueel be roep in overweging nemen. Aangenomen naar Halle: kand. L. Weerman, Emmen. Chr. Geref. Kerken Beroepen te Bennekom: M. Vliet - stra, Eemdijk. Geref. Gemeenten Beroepen te Barneveld: P. van der Bijl, Rhenen. Scheepvaartberichten Esso Nederland (t.), pass. 5 Bizer- ta naar Landsend. Friesland, 5 van Setubal naar Rotterdam. Koratia (t.), 6 van Montreal naar Curacao. Korenia t6 te Rotterdam. Kryptos (t.), 5 van Buenos Aires naar Curacao. Lemsterkerk, 6 van Rotterdam naar Londen. Modjokerto, 8 te Port Said. Wonogiri, 6 te Damman. MARKTBERICHTEN Veemarkt ROTTERDAM, 8-9. Aanvoer 1447 stuks vee, t.w. 887 vette koeien en ossen en 560 varkens. Prijzen per kg: vette koeien en ossen f 3,00-3,30 f 2,80-2,95 f 2,60- 2,70; varkens (levend gew.) f 1,90- 1,88-1,86. Vette koeien en oSsen: aanvoer korter, handel hoger, prijzen: pri ma's boven notering. Varkens: aan voer kleiner, handel vlug, goed prijshoudend, prima exemplaren boven notering. HET SPOOKSLOT AAN DE TIBER 19a. „Wel, Presto, wat denk je van onze vreemde gastheer?" zegt Aram, terwijl hij op het bed neerploft en zich van zijn laarzen ontdoet. „Een griezel", zegt Presto uit dc grond van zijn hart. „Heeft U zijn linkeroog gezien? Helemaal kleurloos en als hij je er mee aankijkt, is het of er een ijskoude naald door je heen gaat.brr". „Ja, hij heeft een dwingende hypnotische blik", geeft Aram toe, „maar overigens lijkt het me een doodgewone charlatan.Ma giër! Het mocht wat! En dan die belachelijke punthoed. Allemaal heel aardig om indruk te maken op de een of andere boerenkermis, maar wij laten ons er niet door van de kook brengen, wat jij?" „Natuurlijk niet", zegt Presto minachtend. Maar als ze even later, j vermoeid van de lange reis, in het oudé, krakende hemelbed liggen en Aram al spoedig in slaap is, dan glijden Presto's ogen nog on rustig langs dc donkere hoeken van het vertrek. Traag verglijden de uren en nog steeds ligt de jongen klaar wakker. Dc nacht valt en de schaduwen in het vertrek verdiepen zichKlagelijk brult do wind langs de verweerde torens van het oude slot.... Dan, plotseling veert Presto rechtop uit de kussens en staart lijkbleek naar het vensterEen spierwitte, blauwachtige hand verschijnt, dc kromme, lange nagels krassen zachtjes langs het glas Openbare bekendmaking Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend, dat het ophalen van huisvuil op donderdag, 11 september 1958niet kan worden uitgevoerd. In plaats daarvan zal het huis vuil tworden opgehaald op woens dagmiddag, 10 september a.s. Zierikzee, 8 september 1958. Burgemeester en wethouders voornoemd, M. C. VERHEI JEN, lo.-burgemeester. R. VAN OMMEREN, secretaris. SPORT VOETBAL K.N.V.B. VOETBAL K.N.V.B. Uitslagen van 6 september Afdeling Zeeland 2e klasse B: MEVO I-Driewegen I 7-1; Goes V-Kats I 1-5; SVD I- Wolfaartsdijk I 1-3; Zaamslag I- Wissekerke I 15-1; 's-Heer-Hen- drikskinderen I-Kloetinge I 0-8. 2e klasse C: Duiveland I-Burgh III 4-2; Brouwershaven III-SINO- TO I 0-2; Bruse Boys I-MEVO II 5-0. 3e klasse C: WIK I-Bruse Boys II 2-3; SINOTO II-Burgh IV 2-4, Junioren, groep B 8: Zierikzee B I-Burgh B I 11-0; Brouwersha ven B I-SINOTO B I 2-3; groep B 9; Zierikzee B II-WIK B I 4-1; Bruse Boys B I-MEVO B I 1-4; Renesse B I-Zonnemaire B I 6-2. Uitslagen van 7 september District Zuid I 3e klasse C: RKFC-Zierikzee 6-2; Hontenisse-Axel 0-3. Afdeling Zeeland le klasse B: Brouwershaven I-Re- nesse II 2-2; Zierikzee II-Burgh I 3-7; SVOWK I-Burgh II 4-5. 2e klasse C: Zierikzee III-Zonne- maire II 14-2; Zonnemaire I-Brou wershaven II 6-1; Dreischor I-SV O WK II 9-2. Bruse Boys I-Mcvo II 5-0 Bruse Boys I kwam zaterdag in het veld tegen MEVO II. Bru kwam met dezelfde verdediging in het veld als vorig jaar met dit verschil dat de beide kanthalfs van plaats hadden verwisseld. In de voorhoe de zagen we drie nieuwe gezichten en dat mag voor Bru een goede ver betering betekenen als men het re sultaat van deze eerste wedstrijd ziet. Direct na de aftrap trokken de Bruse Boys ten aanval. De mid- denlinie gaf goed door en in de eerste vijf minuten lukte het L. Verhage al in te schieten (1-0). Even later, op doorgeven van Kos- tense, liep L. Verhage door en schoot tegen de linksback van ME VO. De bal rolde in het doel voor de doelvérdediger zich had kunnen herstellen van de even tevoren felle aanval van de linksbuiten Kosten (2-0). Voor dat de wedstrijd een kwartier oud was had Kostense de stand op 3-0 gebracht en in de 17e minuut slaagde dezelfde speler er wederom in een doelpunt te ma ken (4-0). Na de thee begonnen de Bruse Boys wederom met een paar felle aanvallen echter zonder resul taat. Na wat heen en weer getrap en van MEVO nog een mislukte aanval zette L. Verhage de bal hoog en zeer scherp voor het doel en de bal lag tot verbazing van aanval en verdediging al in het net (5-0). Bruse Boys had verdiend gewonnen Renesse B I-Zonnemaire B I 6-2 Het samenspel was in deze wed strijd bij de thuisclub beter ver zorgd wat hen een eningszins ge flatteerde maar ruimschoots ver diende overwinning bracht. Na 10 minuten spelen slaagde L. Jonker er in de rood-witten de leiding te geven (1-0). Het spel golfde hierna geruime tijd op en neer met wis selende kansen voor beide doelen. Door L. Jonker wist Renesse een 2-0 voorsprong te nemen waarna D. Hart er vrij spoedig 3-0 van maakte. Nog voor het verstrijken van de eerste helft wist Zonnemaire tegen te scoren (3-1). Direct na de hervatting slaagden de bezoekers er weer in de verdediging te passeren en te doelpunten (3-2). Renesse zag hierna het gevaar in en gooide er een schepje op wat hen spoedig door L. Jonker 2 doelpunten op leverde (5-2). Renesse bleef hierna het beste van het spel behouden en het was ten slotte K. Elenbaas die de eindstand op 6-2 wist te bren gen. Sinoto 2-Burgh 4 2-4 In een wedstrijd waarin de spe lers nog toonden alles van het voet balspel te moeten leren behaalde Burgh IV, dat nog het minst slecht speelde, een verdiende 4-2 over winning. Beide clubs verschenen maar met 10 spelers binnen de lij nen, wat in het begin van de com petitie wel een opvallend verschijn sel is. Reeds in de le minuut wist J. Geleijnse van een fout in de ver dediging van de thuisclub te pro fiteren en zijn club de leiding te geven (0-1). In de voorhoede van de thuisclub moet het in hoofdzaak van linksbinnen Lodewijk komen welke speler er in de 8e minuut in slaafde met een fraai schot de stand op 1^1 te brengen. De ove rigens aardig spelende Burgh I.bin- nen Rijnberg brengt wegens buiten spel een aantal aanvallen om zeep. In de 22e minuut weet de midvoor van de thuisclub Frielink door de verdediging tb breken en te scoren (2-1). Burgh blijft iets gevaarlijker maar het duurt nog tot de 44e mi nuut eer G. Klompe er in slaagt de partijen in evenwicht te brengen (2-2). Met een prachtig schot geeft r.-b. H. Langejan 4 minuten na de hervatting doelman v. Popering geen schijn van kans (2-3). Burgh wordt hierna veel sterker en van Popering krijgt volop gelegenheid zijn talenten te tonen. Bij de spora dische uitvallen van de thuisclub weet de Burgh-doelman door goed uit te lopen redding te brengen. 6 min. voor tijd is het H. Langejan die de zege van de bezoekers vei lig weet te stellen (2-4). Juniorencompetitie Zierikzee BII-WIK I 4-1 De rood-zwarten namen de lei ding door een doelpunt van links binnen C. Klink, kwamen daarna op 2-0 door middenvoor A. van Tig- gelhoven. De gasten kwamen bijna tot een doelpunt, doch doelman Hage redde op 't nippertje. Na de rust scoorde de rood-zwarte mid denvoor nog 2 maal (4-0). In de laatste minuut redden de gasten de eer (4-1). Zierikzee B I-Burgh B I 11-0 Zierikzee B I, dat zeven nieuwe gezichten telde, alleen Goedege- buure, Saltzherr Krips, Koevoets en Stoutjesdijk spelen mee uit de kampioensploeg van vorig seizoen, behaalde een ruime zege op een eveneens in een nieuwe formatie aantredend Burgh I. In het eerste kwartier alleen kwamen de gasten tot aanvallen, waarbij doelman Zappeij flinke schoten te verwerken kreeg. Lang zamerhand nam de rood-zwarte ploeg het heft in handen, en drukte dit door doelpunten van Stoutjes dijk 5 maal, Jac. Koevoets 3 maal, P. Verkaart 1 maal, J. Goedege- buure 1 maal, O. Saltzherr Krips, in 11 doelpunten uit. H. L. O. De H.L.O.-proeven werden voor de vierde maal afgelegd door mej. M. Ribbens te Zierikzee. Het diploma 3e graad werd be haal door de heer K. J. Feijen te Zierikzee. Voor de tweede maal werd aan de eisen voldaan door mej. G. Le- gemate en de heer R. M. M. Lugt, beiden te Zierikzee. Het diploma 4e graad werd be haald door mej. J. L. Koopman en de heren H. Harinck, C. W. Bou wer, R. M. Evers en T. van Beva ren te Zierikzee, de dames N. van de Kassteele te Noordgouwe, L. C. de Later te Dreischor, T. de Koster te Burgh, J. Noordhoek te Sirjans- land en de heren J. J. C. Jonker te Brouwershaven en A. Matthijsse te Scharendijke. DUIVENSPORT P.V. „De Reisduif" Noordgouwe en omstreken Uitslagen der postduivenvereni ging „De Reisduif" te Noordgouwe en Omstreken. Wedvlucht uit Noyon. In concours 103 duiven. Afstand 248 km. 1, 14, 15, 16 Joh. Flikweert; 2, 9, 17 C. Wesdorp; 3, 4, 12, 21 H. de Vries; 5, 11, 13, 18 L. J. v. d. Wie len; 6, 10 L. J. Fonteine; 7 G. Flik weert; 8 A. J. Flikweert; 19, 20 W. de Wilde; 22 P. Flohil; 23 Joh. Pan- nekoek. Snelheid eerste duif 1171 m. per minuut. Snelheid laatste duif 891 m. per minuut. Jaarvergadering s.v. Burgh Fraaie geste van ambachtslieden In de op woensdagavond gehou den jaarvergadering van de s.v. Burgh, werd tijdens de bespreking van de verdere bouw van het kleed lokaal, dat voor de vereniging een schier onmogelijke financiële hin dernis was, een brief voorgelezen, waarin de firma I. C. Bom te Burgh aanbood, het dak van het kleedlo kaal gratis te leveren. (Het perso neel van de firma Bom zal het dak in vrije tijd plaatsen). Ook de firma Bijkerk had reeds blijk gegeven grote mate van steunverlening bij de bouw te verlenen, o.a .door de kozijnen gratis te leveren. De plaatselijke schilder, de heer J. de Meij, wilde niet achterblijven en bood aan het gehele lokaal in de verf te zetten. Door deze prachtige aanbiedingen is de sportvereni ging wal het kleedlokaal betreft ge heel uit de brand. Het is te begrij pen, dat deze mededelingen met da verend applaus werden ontvangen. Reeds bij voorbaat dankte de voor zitter, de heer J. A. v. d. Weel, de milde gevers. Na opening der vergadering heette de voorzitter in het bijzon der welkom het erelid, de heer A. v. Zuijen. Hij releveerde verder de gebeurtenissen tijdens het afgelo pen verenigingsjaar, en betreurde het ten zeerste dat het le elftal de K.N.V.B. moest verlaten. Hij hoop te echter op een spoedige terug keer. De secretaris, de heer D. Mooij, liet in een uitvoerig jaarverslag het wel en wee der vereniging de revue passeren. Uit het financieel verslag bleek dat de vereniging het afgelo pen jaar gunstig had doorlopen, waarna met algemene stemmen de begroting voor '58-'59 werd goed gekeurd. Daar geen tegencandidaten werdén gesteld, werden herkozen in het bestuur: mevr. Roos v. d. Weel en de heren J. den Haan, D. E. Mooij en Jac. Steur. In de vaca tures, ontstaan door het bedanken van de heren W. P. Kloet en M. Viergever, werden benoemd de heren M. J. Bakker en C. Speelman. In de technische commissie werden gekozen de heren J. den Haan, L. W. Bakker en M. Pronk.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1958 | | pagina 3