janna en Daniël dankten hun redder Amerika levert wapens aan Indonesië „VOOR VEILIGHEID IN BINNENLAND" DE JUFFER VAN 'tHOOGE ZIERIKZEESCIIE NIEUWSBODE donderdag 21 augustus 1958 no. 18415 Nederland was op de hoogte van onderhandelingen DJAKARTA. 19-8. In Djakarta is dinsdag officieel bekendgemaakt dat Indonesië op commerciële basis moderne wapens van de Verenigde Staten heeft gekocht. De minister van Buitenlandse Zaken deelde na een kabinetsver gadering in een korte schriftelijke verklaring aan de pers mede, dat Indonesië en de Verenigde Staten op 13 augustus in Djakarta een overeenkomst voor wapenleveran ties hebben getekend. De eerste zending wapens is op 15 augustus in Amerikaanse Globemasters in Indonesië aangekomen. De Globemasters, afkomstig van bases op de Philippijnen, in Japan en Korea, brachten o.a. lichte ma chinegeweren, verbindingsmateri aal en vrachtauto's. De overeenkomst is door de am bassadeur van de V.S. in Djakarta, Howard P. Jones, en dr. Subandrio in de ambtswoning van de minister ondertekend. Minister Subandrio verklaarde, dat de regering van deze gelegen heid gebruik heeft gemaakt om de bewapening van de strijdkrachten te completeren. Hij voegde hieraan toe, dat de wapenaankopen in ver scheidene andere landen in de af gelopen maanden hetzelfde doel hadden. De overeenkomst bepaalt dat de wapens alleen voor de „bin nenlandse veiligheid" gebruikt mo gen worden. In gewoonlijk goedingelichte kringen verluidt, dat Indonesië de wapens op lange termijn in roepia's zal betalen. In kringen van het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken wordt gezegd, dat de V.S. ervan overtuigd zijn, dat de Indonesische regering thans volledig doordron- Libanon vraagt de V.S. om financiële steun WASHINGTON, 20-8. In kringen van het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken wordt meegedeeld, dat de V.S. thans een Libanees verzoek om vijf miljoen dollar ter verbetering van de be groting bestuderen. Berichten uit Beiroet, dat Liba non 100 tot 250 miljoen dollar wenst, werden onjuist genoemd. De totale gevraagde som is niet hoger dan 60 miljoen dollar. Een verzoek om 20 tot 40 miljoen dollar voor economische hulp is naar Beiroet voor nadere bijzon derheden terug verwezen. Per jacht om de wereld IJMU1DEN. In de IJmuiden- se haven is het jeugdige Amsterdamse echtpaar Na gel en hun jonge zoon Nollie aan een reis om de wereld met het zeiljacht „Zeejutter" begonnen. Het drietal denkt over deze reis, die via Las Palmas en 't Panamakanaal naar Sydney in Australië en het Suezkanaal terug naar Nederland leidt, ruim vijf jaar te doen. De „Zeejutter" is niet voorzien van een mo tor, zodat de gehele tocht zeilend moet worden ge maakt, zoveel mogelijk zal van de stromen op de ver schillende oceanen en zeeën worden geprofiteerd. De „Zeejutter" is een 9.60 meter lange verbouwde stalen red dingssloep van het stoom schip „Volendam". In de af gelopen vijf jaar heeft de heer Nagel de sloep in Dur- gerdam en in het lozingska naal te Amsterdam ver bouwd tot een van twee masten voorzien kitsgetuigd jacht. De drie kooien, reser ve-onderdelen en monster- voorraad bevinden zich in het voorschip; het dagver blijf en de tanks voor 700 liter drinkwater en 180 liter petroleum in het midden schip, en een kleine keuken in het achterschip. Het scheepje heeft drie water dichte schotten. gen is van de gevaren die haar door communistische ondermijning be dreigen. Men ziet het besluit om licht materiaal aan Indonesië te verkopen als een weerspiegeling van het vertrouwen der Ameri kaanse regering in de mogelijkheid der Indonesische regering om weer stand te bieden aan communisti sche infiltratie. In gezaghebbende kringen is in Industriële vormgeving op de Najaarsbeurs Op de a.s. Najaarsbeurs van 2 tot en met 11 september zal een zestig tal Nederlandse bedrijven, leden van het Instituut voor Industriële Vormgeving te Amsterdam, geza menlijk optreden met een keuze uit hun recente kwaliteitsproduk- tie. Er zullen op deze speciale Jaar beursexpositie, die in de Bernhard- hal is ondergebracht en ongeveer 1000 m2. in beslag neemt, goed ont worpen industrieprodukten te zien zijn van de meest uiteenlopende aard. Zowel tapijten als gasmeters, keukens, schoeisel, schoolinrichting, verpakkingen, verftoepassingen, vuurvast ovengoed, elektrische ap paraten groot en klein, meubelen van hout, staal, polyester, enz. zul len daar worden getoond. Bij de ruim achthonderd te tonen artike len bevinden zich allerlei nieuwe ontwerpen. Washington vernomen, dat Neder land op de hoogte is gehouden van de onderhandelingen die tot de overeenkomst voor de wapenleve ranties hebben geleid. In deze krin gen verwierp men de mogelijkheid dat de door Amerika geleverde wa pens gebruikt zouden kunnen wor den bij een Indonesische poging om Nederlands Nieuw-Guinea te be zetten. Laatste eer aan 25 niet-geïdcntificeerden SLACHTOFFERS „HUGO DE GROOT" IN GALWAY TEN GRAVE GEDRAGEN Dinsdagmiddag zijn in het Ierse vissersplaatsje Gahvay 25 slacht offers van de vliegramp met de .Hugo de Groot" ten grave gedra gen. Vrouwen knielden in gebed neer in de stilgevallen, met zwarte doeken gedrapeerde straten, toen de baren met de stoffelijke resten voorbijtrokken in plechtige stoet naar de begraafplaats van St. Mary's. De slachtoffers die ter aarde wer den besteld, waren onbekenden, passagiers of leden van de beman ning van de „Hugo de Groot", wier stoffelijke resten, opgehaald uit zee, niet konden worden geïdenti ficeerd en van wie niemand de na tionaliteit en het vaderland weet. De mensenmenigte in de straten was 'tien rijen dik toen de begra fenisstoet passeerde. Rouwdienst Op het met bloemen bedekte grasveld voor het districtszieken huis te Galway was tevoren een rouwdienst gehouden, waarin zes geestelijken voorgingen en die werd bijgewoond door ongeveer 500 personen, onder wie lucht vaartvertegenwoordigers van vice- president tot stewardess, leden van het Ierse parlement, artsen, ver pleegsters, soldaten en politieman nen. Tijdens deze plechtigheid zeide de heer J. A. Bach, een der direc teuren van de KLM, nadat hij eni ge woorden van rouwbeklag had gesproken: „Wij vliegen, we doen onze zaken vliegend en wij zullen blijven vliegen. Een ongeluk als dit sterkt echter ons geloof, dat wij, menselijke, wezens, onze bestem-, ming niet ïn eigen hand hebben en dat we ons hebben te onderwerpen aan het lot dat op ons rust". Bloemisten van Galway hadden het gazon voor het ziekenhuis on der bloemen schuil laten gaan. De twee en twintig kisten stonden te midden van deze bloemen. Op elke kist lagen kransen en graftakken. Aan het hoofd van de stoet schreed ter lengte van ruim 250 meter een afdeling van het eerste Iers-sprekende legerbataljon van de Ierse republiek, gevolgd door vrouwen van de ambulance-dienst grijs-geuniformeerde politie mannen. Op de begraafplaats van St. Ma ry's brachten Ierse families een laatste bloemengroet. Ierse kinde- KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND 's-GHAVENHAGE. Op het in Melbourne gehouden filmfestival waaraan door 21 landen werd deel genomen is de film „Een leger van gehouwen steen" van Theo van Ha ren Noman aangewezen als de beste korte film van het festival. UTRECHT. Een jaar gevangenis straf met aftrek van voorarrest en drie maanden voorwaardelijke ge vangenisstraf met een proeftijd van drie jaar onder toezicht van de re- classerings-afdeling van het Leger des Heils, eiste de officier van jus titie bij de Utrechtse rechtbank te gen de 28-jarige Duitser Jan Wil lem Bootsman afkomstig uit Hil- desheim, die zich moest verant woorden wegens diefstal van een personenauto en een aantal medi sche instrumenten. AMSTERDAM. Op de werf „Het Fort" van de firma G. de Vries Lentsch te Nieuwendam zal maan dagmiddag de motorreddingboot- ijsbreker „Grangesberg" te water worden gelaten. Plet schip is ge bouwd voor de Zweedse redding maatschappij. AMSTELVEEN. Prof. dr. ir. A. van Wijngaarden uit Amstelveen die met zijn echtgenote op vakan tie was in Schotland is nabij Blair Atholl met zijn auto in botsing ge komen met een personenwagen met Engelse toeristen. Zijn echtgenote, mevrouw B. van Wijngaarden, werd bij de botsing zodanig aan het hoofd verwond, dat zij in het Bridge of Earn ziekenhuis waar heen het echtpaar vervoerd is, is overleden. UTRECHT. Een roltrommel-vuil- nisauto van de Utrechtse gemeen telijke reinigingsdiènst is in de Spieghelstraat te Utrecht ingereden op een groepje kinderen, dat op het trottoir aan het spelen was. De driejarige Yvonne den Breejen werd tussen de muur van een wo ning en de auto verpletterd en was op slag gedood. ren legden naast de uit 300 lelies bestaande KLM-krans en de tui nen vol bloemen terzijde van het gemeenschappelijk graf handen vol bloemen en kleine zelfgemaakte bloemkransen, waarvoor achter tuintjes het bloemenmateriaal had den geleverd. Het geheel vormde een regenboog van kleuren. Er wa ren gladiolen, dahlia's, chrysanten en anjers. Soldaten van de Ierse republiek droegen de kisten van de lijkauto's en plaatsten ze op metalen stan daards alvorens ze in het graf wer den neergelaten. Bijna 2000 mensen stonden langs drie zijden van het graf en zochten een plaats op banken en in bomen om de militairen de kisten langs een houten plankier naar beneden te zien dragen, waar ze op de bo dem van het graf op granieten blokken werden geplaatst. Ingezonden mededeling Belangrijke mededeling voor bezitsters van „Fridor' naaimachines Het I.V.H.A., Instituut tot Voor lichting bij Huishoudelijke Arbeid, te 's-Gravenhage schrijft in „Den ken en Doen", maandblad der Ne derlandse Vereniging van Huis vrouwen: Veel is er in de pers gepubliceerd over de droevige geschiedenis van de Fridor-fabrieken. Wat zich alle maal precies heeft afgespeeld is niet bekend. De gehele gang van zaken, die geëindigd is in het fail lissement van het Nederlandse be drijf is ingewikkeld, doch één ding staat vast voor ieder, die er meer van wist: het faillissement was stel lig niet te wijten aan de kwaliteit van het voornaamste produkt, de elektrische Fridor naaimachine, ty pe NM 6, rechtstikkend met vrije stoparm. Handelaren in en bezit sters van deze machine wisten dit maar al te goed. Van dit laatste werden wij nog eens overtuigd, toen bij de vorig jaar gehouden en quête bleek, dat van de 419 naai machine bezitsters onder de inzen ders 86 Fridor-eigenaressen waren, die vrijwel zonder uitzondering •zeer tevreden waren over deze ma chine. Dit type naaimachine is ook wer kelijk zeer geschikt voor 't gemid delde huishouden. De vrije arm maakt niet alleen stop- en verstel werk eenvoudiger, maar bv. bij het maken van japonnen ook het inzet ten van mouwen en het opzetten van het kraagje. Doordat de trans porteur inzinkbaar is, kan men met de hand de stof heen en weer be wegen tijdens het naaien en daar door een zig-zag slingemaad ma ken, geschikt voor het naaien van rekbare stoffen, zoals tricot en voor het afwerken van naden. De machine is licht van gewicht en dus gemakkelijk verplaatsbaar. Het is zeer verheugend, dat deze machine, die 4 jaar geleden reeds door I.V. H.A. is goedgekeurd, thans weer verkrijgbaar is, daar de produktie ervan in België wordt voortgezet in een fabriek, die reeds tientallen jaren naaimachines vervaardigt en waar de gereedschappen en toestel len van de Nederlandse Fridorfa- briek zijn ondergebracht. De verkoop van de machines js in handen van de Fridor Handelmij. N.V. Rijswijkseweg 25, Den Haag, die alle garantie en service van de in vroeger jaren verkochte Fridor naaimachines weer volledig over neemt. Het type NM 6 dat thans weer het recht op het voeren van het keur merk heeft verkregen, wordt in de handel gebracht met voet- of met knie-aandrijving. Door grote hagelstenen zijn ln het noorden van Württemberg ver scheidene mensen gewond en daken beschadigd. In het noorden van Beieren werd door buien grote schade aangericht aan vruchtbo men en wijngaarden. Uit Zwitser land wordt gemeld, dat te Cully - nabij Genève - vogels zijn gedood doordat zij getroffen werden door grote hagelstenen. Zeldzame E.H.B.O.-wedstrijd 70 000 gediplomeerde E.H.B.O.- ers zien met belangstelling uit naar een E.H.B O.-topwedstrijd, die op 25 oktober a.s. zal plaats vinden in de Rivièra-hal te Rotterdam. Aan deze wedstrijd, die thans voor de derde keer in het bestaan van het EH.B.O.-werk wordt ge houden, zal worden deelgenomen SCHOUWSE PLECHTIGHEID OP EXPO GaschsnJcen en een kus Bij een eenvoudig, voor deze plechtigheid tijdelijk opgericht, ge denkteken uit zandzakken aan de voet van het Nederlandse paviljoen werd gisteren op de Nederlandse dag op de EXPO de herinnering wakker geroepen aan de Neder landse rampdagen van 1953. Janna cn Dai\iël Bezuijen uit Ellemeet dankten daar in de persoon van Gerard Trémerie, chef van de he- likopterdienst van de „Sabena", de buitenlandse helikoptervliegers, die zoveel levens uit de vloed hebben gered, ook de levens van Janna en Daniël en hun ouders en groot vader. De Nederlandse commissaris-ge neraal van de wereldtentoonstel ling, mr. H. F. van Walsem, zeide, dat dit symbool van dankbaarheid wil aantonen, dat de Nederlanders de hulpverlening niet vergeten heb ben. De heer Trémerie ontving ge schenken van Schouwen, bloemen en een kus van Janna, het boek „Gekwelde Grond", en een foto van het verdronken Schouwen-Duive- land. In zijn dankwoord verklaarde de vlieger, dat het positieve van de ramp, evenals deze wereldtentoon stelling het wil, was dat de mensen nader tot elkander zijn gebracht. Een Zeeuws koor zong het Zeeuwse volkslied, terwijl een ijl carillonspel over het terrein ging en vaag in de verte de golven tegen de Nederlandse dijk bruisten. Op deze gebeurtenis hopen we in een volgend nummer nog uitvoeri ger terug te komen. Plechtigheden De manifestaties in de verdere ochtenduren hadden een min of meer plechtig karakter. Mgr. Bae- ten, bisschop van Breda, celebreer de een pontificale hoogmis in het paviljoen van het Vaticaan, die bij gewoond werd door minister Luns. In het paviljoen der Protestantse kerken gingen dr. W. F. Golderman, Doopsgezind prgedikant, dr. E. Na gel en ds. P. Fagel, resp. Gerefor meerd en Hervormd predikant, voor in een kerkdienst. Vele tientallen genodigden ver schenen daarna op de receptie, die ter gelegenheid van de Nederland se dag door 'de heer en mevrouw van Walsem werd gegeven. Daarbij waren ondermeer de ministers Luns en Staf. De „Piet Hein" naar Nederland ROTTERDAM. Het koninklijk jacht „Piet Hein", waarop het ko- ninkijk gezin gedurende enige we ken een vakantietocht over de Middellandse Zee maakt, zal aan dek van het m s. „Japara" naar Rotterdam terugkeren. De „Japara", die op het ogenblik nog in de Rode Zee vertoeft, op weg van Indonesië naar Nederland zal het jacht op 26 augustus in de haven van Marseille aan boord ne men. In de eerste week van sep tember wordt het Lloydschip dan te Rotterdam verwacht. Janna Wilhelmina en haar broertje Daniël Jacob Bezuijen uit Ellemeet, toen zij nog samen op school zaten ten tijde van de februari-ramp. Zij werden met hun ouders en grootvader op 3 februari 1953 gered door een helicopter. Janna en Daniël zijn nu achttien en veertien jaar. Zij over handigden gisteren - woensdag - op de Nederlandse dag op de Wereld tentoonstelling, de tulp „Expo '58" en de roos „Moens de Fernig" aan Baron en Baronesse Moens de Fernig, de Belgische Commissaris Gene raal van de Wereldtentoonstelling en zijn echtgenote. Ook brachten zij dank aan de helicopterpiloten, die na de overstroming enige duizenden mensen hebben gered. door de beste groepen van Het Ne derlandse Rode Kruis Korps, De Katholieke Nationale Bond voor E.H.B.O. en De Koninklijke Neder landse Vereniging E H.B O. De inzet van de strijd is een zil veren wisselbeker, welke in het be zit komt van de organisatie die, met alle deelnemende groepen tezamen, het hoogste aantal punten weet te behalen. STAD EN PROYTOrn? HAAMSTEDE/BURGH Lampionoptocht en vreugdevuur De traditionele lampion-optocht en vreugdevuur houdt V.V.V. Burgh -Haamstede dit jaar op vrijdag 22 augustus. Vertrek omstreeks 8 uur van de kom Haamstede, waarna on der begeleiding van de harmonie „Witte van Haemstede" via Burgh naar de Paasse hil wordt gelopen, waar het vreugdevuur plaats vindt. Lampions worden vooraf - dank zij de medewerking van V.V.V. - tegen gereduceerde prijs verkrijgbaar ge steld bij „Foto Berge" en W. J. Goudzwaard te Haamstede en Fa. v. d. Maas te Burgh. HAAMSTEDE Concert „Witte van Haemstede" Bij gunstig weer zal de harmonie „Witte van Haemstede" met drum band op zaterdagavond 23 augus tus a.s. een rondwandeling maken te Westenschouwen, gevolgd door een concert aldaar. Een zelfde rondwandeling en concert heeft maandagavond 25 augustus plaats in de omgeving van het Noorse en Oostenrijkse dorp en de vuurtoren. RENESSE Concert „Apollo" Zaterdagavond a.s. hoopt het mu ziekgezelschap „Apollo" uit Brou wershaven alhier een concert te ge- veij op het terrein van de heer J. P. Berrevoets, waar de laatste tijd verschillende feestelijkheden zo goed tot hun recht zijn gekomen. Indien het concert op dit fraai ge legen terrein goed zal slagen, ligt het in de bedoeling in de toekomst op deze plaats ook grotere gezel schappen te laten optreden. „Apol lo" zal ongetwijfeld veel publiek trekken, vooral nu het bekende korps sinds kort in zulke fraaie uni formen is gestoken. Dit concert zal tevens het laatste zijn dat zal wor den uitgevoerd onder de dirigent de heer P. H. J. Everwijn die er in ge slaagd is het korps tot grote pres taties te brengen, doch nu Schou- wen-Duiveland en „Apollo" gaat verlaten. Voor de pauze zal een se rieus programma worden uitge voerd terwijl daarna lichtere klan ken zullen worden vertolkt Boven dien zullen te Renesse vanaf vier uur weer oliebollen te koop zijn op het terrein aan het Wallenweegje. Eén en ander zal ongetwijfeld een gezellige drukte geven. Landbouw en Veeteelt Jaarverslag Coöp. Eierveiling DEVENTER, 20-8. Uit het Jaar verslag van de Coöperatieve eier- veiling van de A.B.T.B.G.A., welk verslag gisteren te Deventer op de jaarvergadering is uitgebracht, blijkt, dat bij de veiling in 1957 95.507.152 eieren werden aange voerd, dat is 10.116.776 of 11,84 °/o meer dan in 1956. De gemiddelde prijs, uitbetaald aan de pluimveehouders, bedroeg f 2,15 per kg of f 12,486 per 100 eieren. (In 1956 f 2,234 en f 12,953). De opbrengst per kip bleef daar door f 2,68 beneden de kostprijs. FEUILLETON door HENK VAN HEES WIJK „Zo? En waarom wel? En mag ik mischien ook weten, met welk recht u mijn huis binnendringt, nog wel midden in de nacht?" „Nu, midden in de nachthet is ongeveer half twaalf, mevrouw. En hier heb ik een bevel van de officier van justitie te Groningen, dat mij machtigt hier huiszoeking te doen en alle aanwezigen hier te arresteren. Als u gekleed beneden komt, moogt u dit dokument op uw ?emak bezien. Tot straks, me vrouw". Zonder zich verder om de vrouw te bekomeren, opent de inspekteur sen andere deur, knipt het licht aan maar dit vertrek is leeg. Evenals twee andere vertrekken op deze verdieping, en evenals de grote :older boven het huis. Beneden gekomen gaat men nog sven naar de keuken en de stook- olaats van de centrale verwarming. Vlaar behalve mevrouw Rosmalen schijnt niemand thuis te zijn. „Bakker dit tot de man, die bij lo deur op wacht staat - laat twee nan van de buitenbewaking bin nenkomen, dan gaan we eens wat snuffelen". De andere politieman trekt de in spekteur aan zijn mouw. „Apropos, nspekteur, zou hier geen kelder zijn?" „Drommels; Tamminga, daar zeg ie iets. Natuurlijk. Maar waar is de ingang?" „Hiei-, in de gang, is nog een deur, maar die zit op slot. Hoe ko men we er ln?" De inspekteur liep naar de deur en draaide aan de knop. Maar de deur bleek hermetisch gesloten te zijn. Inspekteur Stellinga haalde zijn schouders op. „We zullen de sleutel straks wel vragen aan me vrouw Rosmalen". Een kwartier later komt deze be neden, tot in de puntjes gekleed als of ze met vakantie gaat. Doch ze ziet bleker dan bij de eerste ont moeting. Desondanks behoudt ze haar zelfbeheersing en vraagt op waardige toon tot de inspekteur: „Zo, en mag ik nu uw opdracht eens zien?" Inspekteur Stellinga haalde een envelop uit zijn zak en overhandig de die „Hierin kunt u het bevel aantreffen, mevrouw. Misschien wilt u intussen zo vriendelijk zijn mij de sleutel van uw kelder te geven?" Ze keek hem verbaasd aan en vandaar ging haar blik naar de be wuste deur. „De kelder is gewoon lijk niet op slot, meneer. Ik heb er in ieder geval geen sleutel van. Wellicht heeft mijn man die bij zich". ,;Ja, waar Is uw man eigenlijk, mevrouw?" „Die vist. Hij houdt ervan des nachts een eind te varen en dan ergens te vissen". De inspekteur knikte. „Juist, dat dacht ik al, mevrouw. We zijn na melijk allemaal erg gek op vis bij de politie, ziet u? En daarom wil len we vanavond uw man opwach- i ten om te zien, wat voor vis hij gevangen heeft. Kom, mevrouwtje, is het niet verstandiger, als we el kaar niet langer voor de gek hou den? Die nachtelijke zogenaamde vispartijtjes zijn ons bekend. Meer dan bekend. Wat dacht u nu, me vrouw Rosmalen? Alias mevrouw van Ieperen? Alias Jopie van de Elskamp? Wat dacht u nu, dat wij bij de politie achterlijk zijn? Als Rotterdam te heet wordt onder uw voeten, dan zijn er nog andere delen van het land, waar de ope raties verder kunnen worden voort gezet. Bijvoorbeeld het noord-oos ten van Groningen En dan maar liefst zo ver mogelijk weg van de bewoonde wereld, niet? Enfin, u moogt het wel weten, dat de politie er bijna ingetrapt was. Natuurlijk zijn we u nagegaan, toen u uw do micilie verplaatste naar het noor den. En we hadden u toen al kun nen arresteren, omdat u zich onder een andere naam had gevestigd. Maar.we willen iedereen een kans geven een nieuw leven te be ginnen desnoods onder een andere naam. Vooruit. En we wilden aan vankelijk aannemen, dat het echt paar van Ieperen uit Rotterdam ge noeg had gekregen van hun smolt- kelpraktijken en een ordentelijk le ven wilde beginnen. Dan zal de po litie de laatste zijn om zulke men sen de voet dwars te zetten, ziet u? Doch toen bleek, dat de u en ons bekende smokkelwaar onafgebro ken doorvloeide, zij het dan dat ze niet meer rechtstreeks in Rotter dam kwam, maar via een andere omweg, toen is de politie weer waakzamer geworden, begrijpt u? Toen begrepen wij wat meer van de nachtelijke vistochten. En van daar, dat de politie opnieuw bij u op bezoek is. Ik denk, dat deze ver klaring wel voldoende zal zijn. Wat dunkt u ervan, mevr. Rosmalen?" (Wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1958 | | pagina 5