EBsnajin Britse para's werden overgevlogen met grote transportvliegtuigen RUS DREIGT ALGEMENE VERGADERING V.N. BIJEEN TE ROEPEN V.S. stationeren divisie in Turkije ,<EUS UIT ALLe STAD EN PROVINCIE MONDRAGON Ook gemeenteraad Burgh tegen liquidatie gemeenschappelijke regeling In het havengebied van Beiroet vielen schoten AMMAN, 17-7. - Grote Britse transportvliegtuigen hebben don derdagochtend Britse parachutisten naar Amman overgebracht, als ant woord op een verzoek van koning Hoessein van Jordanië om hulp. Deze Arabische vorst zei zich be dreigd te voelen door de revolutio naire beweging in Irak. De Amerikanen hebben 1.600 sol daten per vliegtuig overgebracht naar Adana in Turkije. Deze troe pen zfjn kennelijk bestemd voor Libanon. De Amerikaanse mariniers, die reeds eerder in Libanon waren ge land, werden donderdag in het ha vengebied van Beiroet beschoten. Geen van h envverd echter getrof fen. De Russen hebben bekendge maakt, dat land-, zee- en lucht strijdkrachten vrijdag zullen be ginnen met manoeuvres aan de grenzen met Perzië en Turkije. Eén van de eerste Britse militai ren die te Amman uit een van Cyprus opgestegen transportvlieg tuig stapten, was brigade-generaal Pearson, de bevelhebber van een parachutistenbrigade. De Jordaniërs hebben rustig ge- reageei'd op de aankomst van de Britse soldaten. De Jordaanse strijdkrachten werden paraat ge houden in de kazernes. Koning Hoessein riep de hulp van de Britten in op grond van ar tikel 51 van het Handvest van de Verenigde Naties, waarbij indivi duele of collectieve verdediging wordt toegestaan in het geval van een gewapende aanval, totdat de Veiligheidsraad maatregelen zal hebben genomen tot handhaving van de vrede. Er is per vliegtuig aardolie van Bahrein aan de Perzische Golf naar Jordanië overgebracht, dat tot dus ver de olie uit Irak ontving. De Veiligheidsraad Engeland verdedigt zijn ingrijpen in Jordanië Nachtlogies in J burgemeesterskamer DRUNEN, 17-7. Burgemeester Snels van Drunen trof donderdag morgen zijn kamer ten gemeente huize in een zeer ongewone toe stand aan. Door de gehele kamer lagen kledingstukken en militaire uitrustingsstukken verspreid en in het vloerkleed gerold trof hip een rustig slapende man aan. Het bleek de beroepssergeant J. de Jong te zijn, wiens onderdeel op oefening was in de Drunense dui nen. De man was van zijn onder deel afgedwaald en had in de loop van de nacht geprobeerd zich op legale wijze nachtlogies in Drunen te verschaffen. Toen hem dit niet gelukte, verschafte hij zich op ille gale wijze, door het inslaan van een ruit, nachtlogies op de burge meesterskamer. De sergeant maakte zijn excuses, dat hij de burgemeesterskamer had uitgekozen, want zijn doel was ge weest het politiebureau, dat onder de burgemeesterskamer is gelegen, maar daar bleken alle ramen ge tralied. De burgemeester nam het nogal vrolijk op, temeer, daar hij eigenlijk in het geheel niet had be hoeven te schrikken. De J. had na melijk het beletlampje aangestoken en de burgemeester had dus kun nen weten, dat zijn kamer bezet was Het bleek geen logies met ont bijt want het ontbijt kwam niet, maar wel de militaire politie. NEW YORK, 17-7. De Sowjet- Unie heeft donderdag gedreigd de algemene vergadering van de V.N. in spoedvergadening bijeen te laten roepen, als de veiligheidsraad zich niet akkoord verklaarde met haar ontwerp-resolutie, waarin de te rugtrekking van de Amerikaanse en de Britse troepen uit resp. Li banon en Jordanië wordt geëist. De Rus Sobolef deed dit in een fel debat in de veiligheidsraad waarbij hij de Britse interventie in Jordanië een middel noemde om de „revolutionaire beweging in Irak omver te werpen". ISTANBUL, 18-7. - Iemand van het NAVO-hoofdkwartier te Izmir heeft donderdagavond gezegd, dat de Amerikaanse 24ste luchtlan dingsdivisie, bestaande uit 11.000 parachutisten, in de NAVO-basis Adana zal worden gelegerd. De divisie zal daar gelegerd zijn binnen 72 uur nadat het vervoer per vliegtuig donderdagochtend be gon. Ingezonden mededeling VAKKUNDIG. €N BILLUK SOORTEN lOPERS Gemeenteraad Zierikzee (Vervolg van pagina 1) Ingewilligd werd het verzoek van het bestuur van de christelij ke school voor u.l.o. alhier, om de bouw en inrichting van deze school te doen geschieden door de gemeen te Zierikzee op de daarvoor be stemde plaats in het uitbreidings plan. Dit verzoek opent voor het gemeentebestuur de mogelijkheid de bouw van deze school in combi natie met de bouw van een open bare school voor u.l o. zelf ter hand te doen nemen. De heer van den Doel bracht hulde aan het college van b. en w. voor de vele activitei ten die uiteindelijk hebben geleid tot het verkrijgen van toestemming voor de bouw van de scholen. Behoefte aan gymnastiekzaal Spreker wees tevens op de grote behoefte die nog bestaat aan een gymnastiekzaal en achtte het zeer gewenst dat alles in het werk ge steld wordt de bouw hiervan te realiseren. De heer Rameijs was het hiermee eens. „Hoe eerder hoe beter en hoe groter hoe liever", al dus deze spreker. De voorzitter zei dat reeds met alle kracht pogingen worden aangewend toestemming te verkrijgen voor de bouw van het gewenste object. Overgegaan werd vervolgens tot het sluiten van een vaste geldle ning van f 138 000, aangeboden door de N.V. Bank voor Ned. Gemeen ten, looptijd 30 jaar en af te lossen in 20 gelijke termijnen tegen een rente van 4% pet. per jaar. Tevens werd overgegaan tot het sluiten van een vaste geldlening, eveneens bij de N.V. Bank voor Ned. Ge meenten, van f 131.000 om te voor zien in de financiering van de bouw van het rioolgemaal nabij de Zuid- wellebrug. De rente voor deze le ning bedraagt 47/s pet. De lening dient in één maal te worden afge lost op 2 januari 1971. Tegen een rente van Vh. pet. werd voor drie maanden een kasgeldlening aange gaan van f 350.000 bij de Ned. Spaarbankbond te Amersfoort. De kasgeldlening ad f 250 000 met de Postcheque en Girodienst werd voor een jaar verlengd, daar het nog steeds niet mogelijk is deze vlottende schuld te consolideren. Tevens werd verlengd de kasgeld lening van f 300.000 tegen 3% pet., met de Rijkspostspaarbank, tot 1 augustus 1959. Aan de Zierikzeese Oratorium vereniging besloot de raad een sub sidie toe te kennen in het nadelig saldo van de uitvoering van het oratorium „Paulus" ten bedrage van 75 cent per betalende bezoe ker, of 357 X f 0,75 f 267,75. De heer de Moor merkte op dat de belangstelling voor de uitvoe ring van de „Paulus" klein was en vroeg zich af of de entrée-prijs niet lager gesteld had kunnen worden, waardoor misschien meer mensen zouden zijn aangetrokken. De heer van den Doel vond de belangstel ling geen kwestie van geld maar van interesse Mevr. v. d. Werve- Schouls voerde aan dat gewone mensen wel degelijk tegen een der gelijke uitgave opzien. De heer van den Doel stelde hiertegenover dat dit dan toch niet opgaat voor hen die regelmatig de bioscoop bezoe ken. De voorzitter maakte een einde aan het debat er op wijzend, dat het verzoek volkomen gewettigd is en dat een lagere entréeprijs naar zijn mening niet mogelijk is bij de uitvoering van een dergelijk werk. Mr. Dijckmeester bracht alle hulde aan de prestaties van de Zierikzee se Oratoriumvereniging. Krediet voor stormsluls Onder voorwaarde dat het Rijk 95 pet. in de kosten bijdraagt werd verder besloten tot het beschikbaar stellen van een extra krediet van f 36 000 ten behoeve van de ver snelde uitvoering van de sluisbouw in het havenkanaal, die hierdoor zoals gemeld voor het stormseizoen waterkerend kan zijn. De raad achtte het unaniem redelijk dit be drag te voteren en ging van harte met het voorstel akkoord. In deze vergadering werden voorts de geloofsbrieven van de nieuw benoemde raadsleden in orde bevonden en werd tot toelating be sloten. Tevoren had sir Pierson Dixon de Britse actie verdedigd. Volgens hem behoefde men er niet aan te twijfelen, dat er nieuwe pogingen worden gedaan om het bewind in Jordanië omver te werpen en wan orde in dat land te stichten. Cabot Lodge steunde de Britse landing in Jordanië. In zijn ver klaring, die hij „de ernstigste en gewichtigste" van zijn loopbaan in de veiligheidsraad noemde, zei hij dat er in het midden-oosten „een samenspanning bestaat om overal tegelijk de macht over te nemen". Hij noemde in dit verband de Ver enigde Arabische Republiek. De bijeenkomst van de raad werd later tot vrijdagochtend half twee Ned. tijd verdaagd. NOORDGOUWE Concert „Oefening en Uitspanning" Zaterdagavond a.s. zal de mu ziekvereniging uit Nieuwerkerk „Oefening en Uitspanning" te Noordgouwe een vriendschappelijk concert geven in de verplaatsbare muziektent. Het uit te voeren pro gramma luidt: 1. Parademars van Joop de Leur, arr. Adr. J. Maas; 2. Variété sur Martha, opera de Flotow: arr. G. Gadenne; 3. Une fête Nationale (een Volksfeest), fantaisie, van Frits Jakma; 4. Paix et labeur, ouverture van O. Fils Fils; 5. Rêve printanier (Lentedroom), ouvertu re, van Ph. Bodder; 6 Ria-Defilé- mars van J. Bos, arr. C. M. Melle- ma. Pauze. 7. Saint Triphon, mars, van Arthur Ney; 8. Amphion, ouverture, van M. J. Cerfontaine; 9. In de Ardennen, fantaisie, van P. B Bisselink; 10. Aquarelles, van Aliré Delhaye; 11. San Remo, mars, van J. Meister. DREISCHOR Laatste bijeenkomst bejaarden Woensdagmiddag jl. vond de laatste bijeenkomst plaats van de bejaardensociëteit voor dit seizoen in het dorpshuis. Deze middag droeg daarom een feestelijk karak ter. De mannen werden getracteerd op een sigaar en de vrouwen op een reep chocolade. Mevrouw W. C. Vane-Zorge droeg een eigen ge maakt gedichtje voor over het on langs gemaakte bejaardenreisje. Dit viel zeer in de smaak. Mevr. J. van der Linde-van der Linde droeg een voordracht voor getiteld „Het spook". Na de thee nvet tr'ac- tatie las mevr. W. Padmos-Bal uit Zeeuwse vertelsels van mevrouw Huisman-Griep ,De Paardenmarkt' voor. De heer M. van Immerzeel was zo bereidwillig om een eigen gemaakte schets voor te dragen „Hoe Jan aan z'n meisje kwam". Hierom werd hartelijk gelachen. Nadat de koffie met cake heerlijk had gesmaakt en mevr. P. L. van der Werve-van der Have tot slot het gedicht „Toch bluuft de leus: Luctor et Emergo" had voorgedra gen en de medewerkenden hartelijk waren bedankt werd gezamenlijk het Zeeuwse volkslied gezongen. Het was weer een geslaagde be jaardenmiddag. De eerstvolgende bijeenkomst zal nu worden gehouden op 17 septem ber a.s. Kleuters naar de duinen Woensdagmiddag jl. hebben de kleuters van de openbare kleuter school alhier hun jaarlijks uitstapje gemaakt. Met een vijftal auto's, welwillend beschikbaar gesteld door autobezitters, werd een tocht via Zierikzee naar Westenschou- wen gemaakt. Het weer werkte niet erg mee, zodat de leerlingen niet aan het strand konden spelen. De binnenkant van de duinen werd daarom opgezocht. De kinderen kregen een traktatie en al met al was 't toch 'n gezellig reisje voor de kleuters. Om zes uur werden ze weer door de ouders op het dorp afgehaald. BRUINISSE De heer Jan van den Berg Lz., geboren te Bruinisse en werkzaam op een drukkerij te Mijdrecht, be haalde dezer dagen het Patroons diploma voor de Grafische Vakken. Dit diploma is het hoogste dat in deze branche te bereiken is. Geslaagde (druk bezochte) ouderavond openbare lagere school Leerlingen zetten hun beste beentje voor De donderdagavond in de grote zaal van „Concordia" door de ouder commissie van de o.l. school be legde ouderavond, was dermate druk bezocht dat de zaal zo goed als geheel gevuld was. In zijn openingswoord sprak de voorzitter van de oudercommissie, de heer M. de Regt, hierover zijn grote voldoening uit. In het bijzon der richtte de voorzitter zich hierin tot de heer A. Paauwe, die zover hersteld was van zijn ziekte dat hij deze avond kon bijwonen. Hierna las de wnd. secretaris, de heer L. Deij, de notulen van de op 27 februari il. gehouden ouder avond, welke onveranderd werden goedgekeurd, waarna de voorzitter de leiding van de avond overdroeg aan het hoofd der school, de heer G. H. Breetvelt, en zijn staf. Met pianobegeleiding van de heer P. J. ten Haaf zongen de leerlingen van de hoogste klassen een vijftal liedjes, waarvan vooral het leuke „Marianne heeft een hoedje ge kocht" en het „Als de schooldeur wordt gesloten", bijzonder in de smaak vielen. Ook „Als de sneeuw klokjes bloeien" en „Avondzang" werden goed gezongen, maar „Sah ein Knab ein Röslein steh'n" bleek wel een iets te zware opgave. De meisjes toonden vervolgens hun vaardigheid op de even- wichtsbalk, waarna een groep jon gens een baloefening uitvoerde. De den de eersten wel eens een mis stap en grepen de laatsten er wel eens naast, het geheel vormde toch een aardig punt van het program ma, waarop de executantjes en de heer Ensing met voldoening kun nen terugzien. Het nummer „Allerhande", ge heel verzorgd door de leerlingen, bood inderdaad van alles wat: twee toneelschetsjes, vlot en vaardig uit gevoerd, gaven aanleiding tot veel vrolijkheid, het „Drama" bleek niet zo dramatisch als het zich aanvan kelijk liet aanzien, de jeugdige de- clamatrice oogstte met „De tover- parapluie" terecht veel succes en de jeugdige pianiste gaf blijk van goede aanleg. Van het muzikale duo was de accordeonist in betere vorm dan de gitarist en als beide serieus blijven oefenen, houdt dit zeker een belofte in voor de toe komst. In de pauze werden enige, door de leerlingen zelf vervaardigde, voorwerpen verloot en werden tractaties aangeboden. Na de pauze reikte het hoofd der school de diploma's uit aan de 51 leerlingen die de school gaan ver laten, waarbij hij hen o.a. wees op de toekomst, die nu voor hen open ligt. De voorzitter wenste allen ge- Intrpznnden mededeling CAMERA'S luk met hun behaalde eerste diplo ma en legde ook de nadruk op de betekenis hiervan en de mogelijk heid nog meerdere diploma's te be halen, wat hij hun ook van harte toewenste. Twee leerlingen van de zesde klasse van de heer Breetvelt en twee leerlingen van de zesde klasse van de heer Knuist, boden resp. een boekenbon aan eerstgenoemde en bloemen "en enkele geschenkjes aan laatstgenoemde aan. Nadat bei den hiervoor hun dank hadden be tuigd en een toepasselijk woord hadden gesproken, zongen alle aanwezigen een couplet van het Zeeuwse, het Schouwse en het Zie rikzeese volkslied, waarna staande het Wilhelmus werd gezongen. Met een woord van dank sloot de voor zitter te ruim elf uur de welge slaagde ouderavond. KERKWERVE Bejaarden reisden naar Rotterdam Ook de bejaarden van Kei-kwer- ve hebben hun jaarlijkse reis weer achter de rug, die ditmaal naar Rotterdam voerde. Groot was de offervaardigheid van de burgerij, om deze reis voor de 70 bejaarden in de gemeente mogelijk te maken. De reis werd gemaakt met een tweetal autobussen. De heenreis werd onderbroken te Zevenbergen. Een eerste bezoek gold diergaarde „Blijdorp", waarna In de Rivièra- hal belegde broodjes werden ge nuttigd. Een tocht met de bussen langs de havens vormde verder een der evenementen. De thuisr-eis verliep zonder hindernissen. Te Steenbergen gebruikten de bejaar den de warme maaltijd, 's Avonds stond het muziekgezelschap „Con Amore" van Noordgouwe gereed om het gezelschap een muzikaal welkom toe te blazen. Namens de bejaarden dankte de heer C. Rotte voor de heerlijke reis. Burgemees ter S. Francke dankte het comité Reis Ouden van Dagen voor het initiatief en de burgerij voor het beschikbaar stellen van de gelden. Spr. vond het een prestatie dat een gemeente als Kerkwerve elk jaar de bejaarden een dergelijke reis kan aanbieden. De voorzitter van het comité de heer K A. van Lan- geraad, dankte de chauffeurs, de mannen van „Con Amore" en allen, die hun medewerking verleenden voor deze geslaagde reis. BURGH Morgen (zaterdag)middag zal jhr A van Citters de nieuwe sp.eeltuin openen (3 uur). ONDERWIJS Voor het hoofdakte-examen (le en 2e gedeelte) slaagde deze week de heer P. van Zijp te Som- melsdijk, voorheen te Kerkwerve. De nieuwe vertegenwoordiger van Irak bij de V.N. Hasjem Ja- wad, die door de i-epublikeinse re gering van zijn land is benoemd, heeft vrijdag in Damascus ver klaard, dat koning Feisal; kroon- piins Abdoel Illah, genei-aal Noeri al Said en diens zoon bij de opstand in Irak zijn gedood. Vex-wachting tot zaterdagavond: Overwegend zonnig Droog en overwegend zonnig weer met hogere temperaturen; in de nacht en .vroege ochtend hier en daar mist; zwakke tot matige ver anderlijke wind. 19 juli. Zon op 4.42, onder 20.50. Maan op 8.14, onder 21.48. 20 juli. Zon op 4.43, onder 20.49. Maan op 9.32, onder 22.15, 21 juli. Zon op 4.44, onder 20.47. Maan op 10.50, onder 22.42, Eerste kwax-tier: 23 juli le 15.19. Ingezonden mededeling Croquetten Russische schelpen Hors d'oeuvres bezorgen wij graag bij U thuis Hoogwaterstanden ZIERIKZEE: 19 juli 4.58 v.m. 17.12 n.m. 20 juli 5.36 v.m. 17.50 n.m. 21 juli 6.14 v.m. 18.26 n.m. BROUWERSHAVEN: 19 juli 4.26 v.m. 16.53 n.m. 20 juli 5.06 v.m. 17.34 n.m. 21 juli 5.48 v.m. 18.16 n.m. Doodtij: 25 juli. Springtij: 1 augustus. Scheepvaartberichten Esso Nederland, 17 te Suez. Modjokex*to, 18 te Napels. Kelletia (t.) 18 van Mena al Ah- madi naar Rotterdam. SPORT KORFBAL S.D.K.B. Voor de a.s. zaterdag te Nieu werkerk te spelen korfbalwedstrijd tegen Dordrecht is mej Corrie Malipaard uit Brouw I opgesteld. VOETBAL K.N.V.B. Zomer-avondcompetitie Heden (vrijdag)avond wordt ge speeld: Fa. de Oude en de Jonge- Drukkerij L. en O. (7 uur, scheidsr. J. Pomper). Het voormalige ziekenhuis te Noordgouwe Vragen naar rekening en verantwoording rusthuis „Duinoord" Tydens de donderdagavond ge houden vergadering van de ge meenteraad van Burgh heeft de heer Duson (P.v.d.A.) gevraagd naar rekening en verantwoording van het rusthuis „Duinoord" en voorgesteld hierover een schrijven te richten tot het bestuur met het verzoek vóór 23 augustus a.s. te willen antwoorden. De voorzitter, burgemeester jhr. van Citters, was van oordeel dat het beter is te wachten met een dergelijk schrijven. Een tegenvoor stel van de heer v. d. Klooster (P. v.d.A.) om zelf nadere inlichtingen te vragen, werd aangenomen. De heer Duson was van mening dat het rusthuis de gemeente Burgh eerstdaags bergen geld zal kosten. Na opening met een welkomst woord gaf de voorzitter een toe lichting n.a.v. de notulen op de af rastering van het nieuwe parkeer terrein te Westenschouwen. De af bakening die thans is aangebracht is de nieuwe begrenzing volgens het uitbreidingsplan. Naar de mening van de voox-zitter zou het andere gedeelte gebx-uikt kunnen worden als bouwterrein. Enkele raadsleden opperden het idee het terrein aan te wijzen als parkeerplaats voor fietsen. Het gehele perceel is door de gemeente Burgh gepacht, zodat anderen hier geen recht op hebben. Wethouder v. Zuijen brak een lans voor verbetering van de weg op het oude Burghsluis, die in zeer slechte toestand verkeert. De standplaats voor de patates- fritcswagen is gemind aan de hoog ste Inschrijvei", de heer P. den En gelsman, voor f 175, Na ondex-zoek van de geloofsbrie. ven werd tot toelating besloten van de nieuw benoemde raadsleden, mevr. Lysen-Beerends (P.v.d.A.) en de heer J. C. de Feiter (V.V.D.), die resp. in de plaats komen voor de heer J. Bouwman (A.R.) en de heer A. van Zuijen (V.V.D.). Met algemene stemmen werd de subsidie aan de Stichting Maat schappelijk Werk op Hervormd ge bied en op Gereformeerde grond slag verhoogd van 27^ cent op 30 cent per inwoner. Besloten werd tot het verlenen van opdracht voor voor-bereiding invoering van moderne loontech- nieken. Vergoeding personeel brandweer Besloten werd vex-dër tot Verho ging van de vergoeding aan het personeel van de regionale brand weer van f 20,op f 30,De heer Duson informeerde naar een ver schil in een der rekeningen van de brandweer, tot een bedrag van f 140,De voorzitter zal hierover inlichtingen inwinnen. Behoudens dit ene punt werd de ï-ekening, waai'van controle geschiedt door de Ver. van Ned. Gemeenten, aange nomen. Besloten werd tot verlening van huurcompensatie gemeentepei'so- neel on duurtetoeslag tweede half jaar 1958 gemeente-werkman. Overgegaan werd tot het aan gaan van een geldlening ad f 50.000 tegen een rentepercentage van 4V4 procent, leeftijd 30 jaar, met de N.V. Bank voor Ned. Gemeenten, alsmede een lening ad f 6.000,—, tegen 4% bij dezelfde geldgever. Plaatsing noodkerkje In behandeling kwam vervol gens het voorstel van b. en w. tot het verhuren, met het recht van opstal, van een stukje grond op de' „Kure", aan de kerkei-aad der Ncd. Herv. Gemeente, voor het plaatsen van het voormalige noodkerkje te Serooskex-ke, dal de kerkeraad ten' geschenke heeft gekregen. Het ge bouwtje wox-dt geplaatst naast de woning van de heer Salzherr Kripps. De gemeente heeft als voox-- waarde gesteld dat het gebouwtje voor geen andere dan kerkelijke doeleinden en voor het houden van lezingen zal worden gebruikt. Wet houder v. d. Klooster hoopt dat de plaatsing van het. gebouw niet is opgezet door enkele vooraanstaande notabelen maar voortkomt uit drang van de bevolking. De raad besloot m.a.s. tot ver huur van het perceeltje grbnd voor de prijs van f 1,per jaar. De raad sprak zich vervolgens met algemene stemmen uit tegen liquidatie van de gemeenschappe lijke regeling ziekenhuis „Schou- wen-Duiveland" te Noordgouwe. De raad wenste dit voorstel tot liquidatie voorlopig aan te houden tot een en ander beter is geformu leerd. De heer v. d. Klooster be- Ireui-de het voox'Stel tot liquidatie, omdat goede verzorging van chro nische zieken en bejaarden op het eiland ontbreekt. (Zoals bekend zijn de plannen van het algemeen bestuur van het ziekenhuis tot stichting van een tehuis voor chx-o- nische zieken en bejaarden gestuit op ei-nstige bezwaren van G.S. Red.) De heer Duson protesteex-de te gen de aankoop van bedden uit het voormalige ziekenhuis door de ge meente Drëischor voor 1 juli. Wet houder Bolkenbaas herinnerde aan de voorwaarde van de minister gesteld aan de bouw van het Zweedse Rode Kruisziekenhuis te Zierikzee, namelijk dat aan de ge bouwen te Noordgouwe eenzelfde betekenis kon worden gegeven.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1958 | | pagina 2