Een nuttig boekje Zeeland krijgt één miljoen voor uitvoering van extra-werken HüEgjl!] DE GEHUWDE VRIJGEZEL ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE vhijdag ia mei ma No. ïaaaa Vragen over dij kversterkingen s-GBAVENHAGE. De vasle commissie voor verkeer en water staat uit de Tweede Kamer heelt een zekere ongerustheid uitgespro ken over de stand van zaken bij de versterking van zwakke plekken In hoogwaterkeringen. Minister Algera had bij een wetsontwerp tot wijziging van zijn begroting over 1957 de toelichting gegeven, dat is gebleken, „dat de betrokken be heerders er niet in zijn geslaagd de plannen tot versterking van zwakke plaatsen in hoogwaterke ringen in 1957 tot een zodanige om vang In uitvoering te brengen als in het begin van het jaar werd ver wacht". De Kamercommissie zou nu, blij kens haar verslag, gaarne verne men, wat deze nogal vage zinsnede nader inhoudt. Betekent het, dat er nog steeds zwakke plaatsen be staan? Zo ja, dan zou hij gaarne vernemen, welke dit zijn. Welke werken moeten thans nog worden uitgevoerd? De commissie acht een nadere uiteenzetting in het bijzon der van belang ter beantwoording van de vraag, in hoeverre thans onze hoogwaterkeringen weer een verantwoorde mate van veiligheid bieden. Aanbesteding onderdeel Deltawerken Voor de aanbesteding van het maken van een dijk van de dam in het Hellegat naar Overflakkee, met bijkomende werken, was de laagste Inschrijf ster: Hollands Aannemers bedrijf Zanen Verstoep N.V. te 's-Gravenhage voor f 5.788.000,en hoogste: Baggermaatsehappij Dirk Verstoep N.V. te 's-Gravenhage voor f 7.137.000,—. Blijkens de mededeling van het Indonesische Rode Kruis zal de evacuatie uit O.-Borneo zich beper ken tot het grootste deel der 300 vrouwen en kinderen van de bui tenlandse staf der B.P.M.^bedrijven in oost-Borneo. De naam van het, de Rode Kruis-vlag voerende schip waarmede een team van het Indo nesische Rode Kruis uit Djakarta de evacué's zal afhalen, alsmede het tijdstip van vertrek zullen nog nader worden bekend gemaakt. Ingezonden mededeling Werken moeten worden uitgevoerd in West-Zeeuwsch-Vlaanderen Zoals bekend is heeft de minister van Sociale Zaken c.a. bij de be handeling van de interpellatie-Bie- wenga in de Tweede Kamer, in ver band met de stijging van de werk loosheid medegedeeld, dat f 55 mil joen beschikbaar zou worden ge steld voor de uitvoering van extra- werken in gebieden met grote werkloosheid. Hoewel Zeeland voor wat het werkloosheidscijfer betreft, direct op de drie noordelijke provincies volgt, waarmede de minister bU de beschikbaarstelling van gelden voor de uitvoering van Aanvullende Werkgelegenheidsobjeeten, steeds rekening hield, bleek deze provin cie ditmaal voor toekenning van een aandeel in deze f 55 miljoen, niet in aanmerking te komen. Bij de behandeling van bovenge noemde interpellatie hebben de le den van de Tweede Kamer, de he ren Van Mastrigt en Roemers nog een pleidooi voor Zeeland gehou den, doch naar de mening van de minister betrof de werkloosheid ln die provincie voornamelijk sei zoenwerkloosheid en waren de vooruitzichten voor de aan staande zomer niet ongunstig. Bij de verdeling van de f 55 miljoen Viste Zeeland dan ook achter het net. De prognose van de minister werd intussen niet door de ontwik- rWvv v \->*X*4 WIJ OUDERS Moeder zijn betekent méér Op een dag vindt moeder bij de morgenpost een brief met het hoofd van een damesweekblad. Een brief, die geadresseerd is aan haar doch ter Hetty. En omdat Hetty pas veertien jaar is, voelt moeder zich volkomen in haar recht, om die brief open te maken. Zelfs al zou ze even geaarzeld hebben, dan zou trouwens tóch haar nieuwsgierig heid het gewonnen hebben. Wat kan dat kind in vredesnaam te cor responderen hebben met een da mesweekblad. Het raadsel is spoedig opgelost. De brief blijkt een antwoord te zijn op tal van vragen, die Hetty ge steld heeft aan de redactrice van het blad, die speciaal belast is met het beantwoorden hiervan. Langzaam voelt moeder zich koud van boosheid en daarna gloei end van verontwaardiging worden. Haar kind heeft dus met allerlei problemen rond gelopen, waar ze geen raad mee wist. Maar inplaats van er bij haar eigen moeder mee aan te komen, loopt ze ermee naar een wild-vreemde! Uit de brief be grijpt ze bovendien, dat Hetty zo iets los gelaten moet hebben van: „Met mijn móéder kan ik over zulke dingen niet praten. Ze zou me maar afschepen en ik durf het ook niet". Boze moeder Wat een blamage! Het is of moe der een klap in haar gezicht krijgt. Niet om het gemis, waar haar kind onder geleden heeft en dat duide lijk uit de brief spreekt, maar om dat ze zichzelf hevig tekort gedaan voelt. Wat moet zo'n vreemd mens wel van haar denken! Hoe heeft Hetty het gewaagd, haar moeder tegen over een vreemde te beroddelen. Gekwetste ij delheid en jalouzie steken haar. Ze zal Hetty léren, straks! Als het meisje uit schooL thuis komt, ligt de brief op tafel. Hetty ziet hem dadelijk. Als ze hem op wil nemen, merkt ze dat hij ge opend is. Tegelijk ziet ze moeder staan met woedende ogen en een boos rood aangelopen gezicht. „Het is mooi", zegt moeder. „Dat ontbrak er nog maar aan. Stieke merd dat je bent. Heb je daar een vreemde voor nodig, om je onge zonde nieuwsgierigheid te bevredi gen? Heb je geen moeder, als er iets te vragen valt?" Beschaamde moeder Tranen dringen Hetty naar de ogen. Maar tegelijk ondergaat ze een soort opluchting, dat moeder het nu maar wéét. Vanaf het ogen blik, dat ze haar brief aan die re dactie gepost heeft, heeft ze geen rust gehad. En toch had ze hem moeten schrijven. Teveel vragen kwelden haar. Te zeer drukten de raadSels en onzekerheden van het ontluikende leven haar. Ze móést iemand hebben, die haar hieruit hielp. Ze had gehoopt het antwoord j op te kunnen vangen. Maar na tuurlijk was net vanmorgen de post te laat. Dan gooit ze alles er hartstoch telijk en roekeloos uit: „Het is uw eigen schuld, moeder. U gaf nooit antwoord, als ik iets vroeg. U had geen tijd of geen belangstelling. U scheepte me af, of zei, dat ik nog te jong was en zulke dingen niet hoefde te weten. Ik moest het zelf maar uitzoeken en dat kon ik niet. Dan moest ik toch wel naar een Vreemde gaan Het was een zware beschuldiging. Een beschuldiging uit innerlijke nood van een ontwakende mensen ziel geboren. De boosheid van de moeder ebde weg, om plaats te ma ken voor schaamte en wroeging. In één enkel ogenblik leerde ze de grote les, dat moeder-zijn méér vraagt dan vaak oppervlakkig ge meend wordt. MARCELLE keling van de werkloosheid in deze provincie bevestigd. Op 31 maart bedroeg het totaal aantal werklo zen 4568 en op 30 april jl. was dit slechts tot circa 4000 (de vrouwen inbegx-epen) gedaald. Ter vergelijking diene, dat dit to taal op 30 april van het vorige jaar 1979 bedroeg, dat is iets minder dan de helft van het cijfer van 30 april van dit jaar. De minister had evenwel ook nog f 10 miljoen toegezegd voor de uit voering van extra-werken in ge bieden „waar de werkloosheid een aanvaardbaar geacht peil te boven gaat". Mochten in verband met de in vesteringsbeperking slechts A.W.- werken worden uitgevoerd, waar van de kosten per man-week niet meer dan f 175,bedroegen - zgn. „goedkope werken" -, voor deze werken zou deze beperking niet meer gelden. Bij schrijven van 11 maart jl. richtten Ged. Staten zich tot de mi nister van Sociale Zaken met een verzoekschrift, waarbij zij, op grond van uitvoerige gegevens, met klem bij deze bewindsman aan drongen op toekenning van een aandeel in bovengenoemde f 55 mil joen, of, als dit niet meer mogelijk mocht zijn, in bedoelde f 10 miljoen. Mede in verband met dit verzoek had de heer Buiskool, hoofd van de afdeling Aanvullende Werkgelegen heid te den Haag, op 2 mei jl. ter Prov. griffie van Zeeland een be spreking met een delegatie uit het college van Ged. Staten en enige leden van de Prov. commissie voor de werkgelegenheid, onder leiding van de heer C. Philipse. Nadien is de x-egering tot verde- ling van genoemde f 10 miljoen overgegaan. Blijkens schrijven van 5 mei 1958 van de voorzitter van het C.O.W., dr. ir. D. R. Mansholt, is van ge noemde f 10 miljoen, één miljoen toegekend aan de provincie Zee land, de door de gemeenten e.a. te vei'lenen bijdx*age inbegrepen, ter uitvoei-ing van extra-werken in het rayon Oostburg (west Zeeuwsch- Vlaanderen), waar de wei*kloosheid groot is en het aantal in uitvoering zijnde A.W.-werken thans zeer ge ring. Dit gebied profiteert namelijk niet van de uitvoering van herver- kavelingswerken als A.W.-werk, zoals dit op Tholen en Zuid-Beve land het geval is. Vóór 17 mei a.s. zullen de wer ken aan de minister moeten worden opgegeven. Deze extra-werken zul len voorts vóór het eind van het jaar moeten zijn voltooid. Groenten- en fruitbedrijf onderging grondige verbouwing Bedrijfsinventaris niet moderne machines uitgebreid Het groenten- en fruitbedrijf var de heer C. Legemaate aan de Melk markt is na een periode van vijf weken, waarin een grondige ver bouwing heeft plaats gehad, dins dag weer voor het publiek openge steld. Niet alleen heeft het interieur een flinke opknapper gehad, maar ook de bedrijfsinventaris is uitgebreid met enkele zeer moderne machines. Zo heeft men thans de beschikking over een uiterst vernuftig precisie- apparaat, de „Paragon", voor het stiften van aardappelen (voor pa- tates-frites), voor schrappen van aardappelen en wortelen en snijden van kool en groenten. Een aard- appeldunschilmachine van het merk „Eilert" schilt de aardappelen dun ner dan de doorsnee huisvrouw kan presteren. Verder treft men in de nieuwe winkel twee diepvrieskasten en een soepgroentensnijmachine. In het ruime en lichte interieur Toekomst en planning van het wegverkeer Ongeveer 85 van iedere 100 in woners van ons land zijn regelma tig direct bij het verkeer over de weg betrokken. De overige 15 pet. wordt gevormd door zeer jeugdige kinderen en door hen, die door chronische ziekte aan het bed ge- kluisterd zijn, in inrichtingen en gevangenissen verblijven, enz. Maar van 85 pet. van de bevolking vraagt het verkeer elke dag opnieuw de volle inzet en de volle concentratie en deze omstandigheid heeft onder meer tot gevolg, dat iedereen zich wel in mindere of meerdere mate voor „het verkeer" in de meest ruime zin van het woord interes seert. Regelmatig worden niet alleen in kranten en tijdschrifen en via de radio verkeersproblemen aan de orde gesteld, doch ook in het dage lijks gesprek op straat en in de huiskamers neemt het verkeer te genwoordig een belangrijke plaats in. De kernpunten Het is om deze reden, dat wij hier melding maken van het zo juist verschenen boekje van de hand van de heer J. B. Th. Hugen- holtz, „Toekomst en planning van het wegverkeer". Niet dat wij het altijd volledig eens zijn met de in houd van dit boekje, doch het ge schrift, dat slechts 48 pagina's telt en in dit korte bestek een beeld geeft van de huidige en toekomsti ge problemen, brengt de lezer bin nen de koi-tst mogelijke tijd naar de kernpunten van deze zaak en is helder en duidelijk van opzet. Het gaat er in dit verband im mers om, zonder do lezer met aller lei min of meer ingewikkelde bij komstigheden te confronteren, hem op beknopte en duidelijke wijze met de principiële kernpunten ver trouwd te maken, te beschrijven waarom het in de praktijk gaat en wat er op korte termijn zal moeten worden ondernomen. Ieder heeft z\jn rechten Want ook op dit punt geeft het boekje, dat te Amsterdam bij de uitgeversmaatschappij Scheltema Holkema N.V. verscheen, aan de hand van een verkeersaanwas- prognose een helder beeld. Dit boekje werd door een auto mobilist voor de automobilist ge schreven en de vraagstukken zijn dus ook uit deze gezichtshoek be- naderd, doch het is niet zo - en daar is toevallig op de jongste we- genverkeersdag van de K.N.A.C. ook nog eens de aandacht op geves tigd - dat de verkeersdeelnemer in het algemeen zich in de toekomst steeds meer naar de auto zal moe ten richten. Wij willen hiermede vooral niet aan de rechten van de voetganger of de fietser voorbijgaan, doch stellen slechts vast, dat de positie van deze groepen weggebruikers in de toekomst steeds meer aan die van de automobilist moet worden aangepast. Voor gevoelens - en die zijn momenteel nog wel eens waar neembaar - van jalouzie en af gunst ten opzichte van de automo bilist is er in het huidige en het toekomstige verkeersbeeld geen plaats meer. Wie zich op de hoogte wil stellen van de kernpunten van het ver- keez-svraagstuk in ons land, vindt in deze nieuwe uitgave een uitste kende leidraad. heeft de ontwerper, architect L. H. A. de Jonge, op geslaagde wijze ge speeld met kleur, lijn en praktische ideeën. Hierbij is hij uitgegaan van f4en marktopstelling en heeft dit op beschaafde wijze weten te reali seren. De benauwde etalagekasten zijn verdwenen en de houten vloer is vervangen door een hygiënische tegelvloer. De wanden zijn uitge voerd in zachtboard-betimmering waartegen rekken zijn geplaatst, die de handelswaar op overzichte lijke wijze presentei-en. Het inte rieur is geschildei-d in rustige witte en matgroene tinten, die op logi sche wijze in de ruimte zijn ver deeld, waardoor een harmonisch geheel is ontstaan. Het werk is op keurige wijze door plaatselijke ambachtslieden uitge voerd. HAAMSTEDE Onze vroegere dorpsgenote mej. C. Hartog, directrice van de Landbouwhuishoudschool te Tho len, is met ingang van 1 oktober 1958 benoemd tot directrice van de Goudse Industrie- en Huishoud school te Gouda. FEUILLBTON STAD EN PROVINCIE HAAMSTEDE Daar de leden van de harmo nie „Witte van Haemstede" aan staande zaterdag te Haamstede het oud papier ophalen, wordt iedereen verzocht dit gereed te zetten. MORIAANSHOOFD Voorjaarskeuringen rundvee Vorige week vrijdag wei-den al hier de voorjaai-skeuringën voor rundvee gehouden. De uitslagen waren als volgt: le kalfs-koeien: la Beatrix, eig. C. v. d. Houten; lb Puck, eig. C. Boot; 2a Marijke, eig. C. v d. Houten. 2e kalfs-koeien: la Agnes, eig. J. M. Dalebout; lb Emma, eig. C. Boot; lc Jaringje, eig. Friesland hoeve; ld Jantje 52, eig. Friesland hoeve; le Bertha, eig. J. v. d. Schelde; lf Frida, eig. C. Boot; 2a Gerda, eig. J. C. Jonker. 3e kalfs-koeien: la Sietske, eig. J. v. d. Schelde. 4e kalfs-koeien: la Lena 62, eig. Frieslandhoeve; lb Hiltje, eig. J. v. d. Schelde; lc Marijke, eig. C. Boot; ld Kitty, eig, C. Boot. Oudere kalfs-koeien: la Jet, eig. J. M. Dalebout; 1 b Jarinkje 25, eig. Frieslandhoeve. Kalfvaarzen: la Jetske 6. eig. J. M. Dalebout. Jongere vaax-zen: la Marian, eig. C. Boot; 2a Sigrid, eig. C. Boot. OOSTERLAND Bij de dezer dagen te Amster dam gehouden examens, uitgaande van de Stichting Centrale Examen commissie voor het Gemotoriseerd Rijwielbedrijf, slaagde o.m. voor het patroonsdiploma Bromfietsen- handel en -reparatie onze dorpsge noot de heer L. A. van den Berge A.Rzn. BRUINISSE Auto reed hek doormidden Een automobilist uit Yerseke maakte bij het achteruitrijden uit de Bergstraat in de Noordstraat een verkeerde manoeuvre, met het ge volg dat enkele jonge boompjes ge ramd werden en een ijzeren hek dooi-midden werd gereden. Geluk kig bevond zich op dat ogenblik niemand ter plaatse op het trot toir, zodat de schade beperkt bleef tot de boompjes en het hek. Ook de auto werd beschadigd. Proviiiciale pulilikatie Openbaar gehoor inzake een aan te leggen bovengrondse 150-kv-l(Jn tussen Vlissingen en Goes. De Commissie Elektriciteitswer ken (ministeriële adviescommissie inzake ruimtelijke, ordening van elektriciteitswerken) maakt bekend dat op 13 juni 1958 belanghebben den in de gelegenheid zullen zijn eventuele bezwaren tegen het tracé ener aan te leggen bovengrondse 150-kV-lijn tussen Vlissingen en Goes ter kennis van de Commissie te brengen. De Commissie zal daartoe op vrijdag 13 juni 1958, van 10.45 tot 11.45 uur v.m., zitting houden te Goes, in het gemeentehuis aldaar. Bezwaren, verband houdende met het vergoeden van mogelijke scha den, kunnen niet op dit openbaar gehoor worden behandeld. De lijn is getraceerd door de gemeenten: Nieuw en St. Joosland, 's Heer Arendskerlte, Heinkenszand en 's Heer Abtskerkc, waar van 23 mei a.s. af een tekening van het tracé ten gemeentehuize ter inzage ligt. 's-Gravenhage, 17 mei 1958. Ingezonden mededeling INSECTEN? Het is nu tijd U op te geven om uw woning te laten uit spuiten tegen insecten of tegen houtworm. Vraagt vrijblijvend inlichtingen bij: KERKNIEUWS De Chr. Geref. Kerken Blijkens het dezer dagen uitge komen jaarboek van de Christelijke Gereformeerde Kerken in Neder land, is het zielental over 1957 ge stegen van 60.393 tot 61.613. Hel aantal belijdende leden klom van 29.665 op 30.579. Het aantal ge meenten steeg met vier en klom tot 165, terwijl het aantal vakatures van 65 tot 72 steeg. Het aantal pre dikanten verminderde met drie en daalde tot 98. MARKTBERICHTEN Veemarkt ROTTERDAM, 13 mei. Aanvoer: 4608 stuks vee (weektotaal: 6893), t.w.: 300 vette koeien en ossen, 972 stuks gebruiksvee, 325 vette kalve ren, 178 graskalveren, 1529 nuch tere kalveren, 95 varkens, 60 big gen, 106 paarden, 2 veulens, 171 schapen en lammeren, 840 weide- lammeren, 30 bokken en geiten. Prijzen per kg: vette koeien en ossen: f 3,00-3,40, f 2,80-3,00, f 2,60- 2,80, vette kalveren f 2,85-3,00, f 2,55-2,85, f 2,20-2,55. slachtpaar- den f 2,60-2,40-2,10. Plijzen per stuk: graskalveren f 475-325-275, nuchtere kalveren f 65-55-50, biggen f 60-45-40, scha pen f 100-90-80, lammeren f 110-90- 80, weidelammeren f 70-60-40, kalf- en melkkoeien f 1275-1000-850, vare koeien f 900-775-675, vaarzen f 950- 800-600, pinken f 625-500-400. Davelaar zette grote ogen op. „Hoe kan dat nu mijn schuld zijn?" vroeg hij. „Ik weet nergens van af". „Waarom was je vrouw dan niet thuis? Gisteren niet en vandaag weer niet? Waar is ze? Waai-om moest ze in het huis daarnaast zijn bij al die gekken?" „Hoor eens hier, moeder", ant woordde Davelaar op rustige, maar besliste toon, „we staan niet onder curatele en zeker niet onder de uwe. Als Betsy de deur uit wil gaan, is dat haar zaak en behoeft ze er niet eerst uw toestemming voor te vi-agen. Maar het is uw eigen bemoeizucht, die oorzaak is, dat u nu in moeilijkheden zit. Had rustig in Amsterdam gebleven, dan was er niets gebeui-d. U hebt niet het recht, om zich met onze zaken te bemoeien en u hebt evenmin het x-echt om zonder toestemming een anders huis te betreden en dat hebt u vanxTiox-gen gedaan. Logisch, dat men dan de politie waarschuwt, te meer, omdat u zo optreedt". „Ik zal een advocaat nemen en dan zal ik wel eens zien of een fat soenlijk mens zo maar voor gek verklaard kan wox-den". De agenten, die rond de boze fa milieleden stonden, slaakten een zucht van verlichting. Ambtshalve vroeg de motoragent, die door oom Willem gewaarschuwd was, aan deze: „Wilt u een klacht indienen wegens huisvx-edebreuk?" „Ik?" Oom Willem zette grote ogen op van verbazing. „Ik niet, hoor. Daar heb ik geen belang bij. Ik begrijp er nog niet veel van, maar wel dit, dat hier van vergis singen sprake is. Dus deze dame is eh.niet gek?" „Welnee", antwoordde Betsy nu, die voor haar moeder opkwam, „het is mijn moedei*. Ze is een beetje overspannen, omdat ze mij gisteren en vandaag niet thuis trof. Dat is alles". „Zoveel te beter", verklaarde de agent, „dan behoeft er ook niets op geschreven te worden. Dan kunt u allemaal weer gaan. Maar u, me vrouw", zei hij, zich op rustige toon wendend tot mevr. de Vries, „U zou ik willen aanraden een beetje kalmer te blijven. Als u ons i*ustig had verteld, hoe de vork px*e- cies in de steel zat, was er niets gebeurd en had u hier niet eens ge zeten. U bent er zelf oorzaak van, dat u in moeilijkheden bent ge- x*aakt". „Zo?" Mevrouw de Vries stond in haar volle lengte op en keek met een vernietigende blik naar de po litiemannen. „We zullen nog wel eens zien, of het zo maar mag, een oude vrouw te beledigen en te mis handelen". „Beslist niet, mevrouw", ant woordde de agent op hoffelijke maar besliste toon, „evenmin mag een oude dame een politieman voor al wat mooi en lelijk is, uitschel den. Maar dat zullen we maar ver geten". „Dat is tenminste gentlemenlike", meende oom Willem, „en sportief. Mijne heren, ik heb hier een doos goede sigaren. Ik weet, dat de po litie ze niet mag aannemen, maar Vei'scheidene Duitse Rooms-ka- tholieken, die tegen atoombewape ning van de Westduitse weermacht zijn, hebben de bisschoppen ver zocht om „beschermixig door de kerk van de bedreigde gewetens vrijheid". ik leg ze hier maar neer, op het bu reau en als ik weg ben, moet u maar denken, dat ik ze vex*geten h'eb. Laat ze niet bederven, want daarvoor zijn ze in Holland te duur, Goedenmiddag". De agenten lachten en het anf- woord was: „Goeden middag, mijn heer". Oom Willem, die reeds naai* de deur was gewandeld, draaide zich om en keek op de klok. „Lieve help" riep hij uit, „nou is het al bijna half twee. Ik denk, wat heb ik toch een x*aar gevoel in mijn maag. Maar dat komt natuurlijk, omdat ik trek heb. Kom Nel, we gaan weer naar de Paulus Buyslaan.of nee, ik weet beter, we gaan naai* een fijn restaurant. Want ik vrees, dat Bet sy wel niet meer voor ons zal ko ken". Mevrouw de Vries was al lang vertrokken en hoewel haar dochter, die haar onmiddellijk achterna was gegaan, alle pogingen in het werk stelde haar moeder te kalmeren en te verzoenen, kon ze er niet in sla gen en mistroostig bleef ze ten slotte op het trottoir staan, tot de anderen haar bereikt hadden. Oom Willem klopte haar even op de schouders. „Dat komt vanzelf wel weer-in oi*de, meisje", zei hij op hartelijke toon. „Kom mee, dan gaan we ergens eten. Ik rammel on derhand". Terwijl men op advies van Dave laar „De Witte" binnenstapte - hij kon immers uit ervaring spreken, dat het er goed tafelen was - en al spoedig een rustig hoekje in de serre had gevonden, drong bij tante Nel langzamerhand de ware toe dracht der zaak door. Hoofdschud dend keek ze naar Betsy, die nu naast haar werkelijke man zat. (Woi'dt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1958 | | pagina 5