STAD EN PROVINCIE TOPCONFERENTIE BEUNGRUKSTE ONDERWERP OP NAVO-VERGADERING SPORT VOETBAL KN.V.B. Aid. Zeeland le klasse B: Burgh 2-Brouwers- haven 0-1. 2e klasse C: Zierikzee 3-Renesse 3 5-1. Zaterdagmiddag-competitie 2e klasse B: Kloetinge-MEVO 6-1. S.V.D.-Goes 5 2-0. J unioren-competitie Brouwershaven B 1-Zierikzee B 1 0-6 (Zierikzee B 1 kampioen). Duiveland B 1-Renesse B 1 6-3. Burgh B 1-Dreischor B 1 1-1. ME- VO B 1-Zonnemaire B 1 1-3. Korfbal S.D.K.B. le klasse Burgh I-Burgh II 3-1. Unltas I- D.S.S. I 2-2. Zeemeeuwen I-Zwa luwen I 8-0. 2e klasse Brouwershaven I-Die Gouwe I 5-5. D.O.S.K.O. I-Stormvogels I I-4; S.V.O.W.K. I.-D.E.S. I 3-2; N.O.A.D. J-W.I.K. I 7-0. 3e klasse Renesse I-Stormvogels II 2-0. Velocitas II-Burgh III 1-6. Brou wershaven li-Zwaluwen II 2-1. 3e klasse B N.O.A.D. II-D.ES II 1-3. W.I.K. II-M.E.V.O. II 6-1. D.S.S. II-Uni- tas II 0-2. Zomeravondvoetbal Het programma voor deze week luidt: Dinsdag 6 mei: Drukkerij L. O.-Prov. Water staat (7 uur 15, scheidsr. P. C. W. v. d. Ende); Neptunus-PZEM (7 uur 15); scheidsr. Th. Sies). Woensdag 7 mei: Fa. de Oude de Jonge-Ned. Heide Mij. (7 uur 15, scheidsr. J. Pomper); Kon. Zeelandia-Fa. Janse (7 uur 15, scheidsr. Th. Simmers). Donderdag 8 mei: Zierikzee veteranen-Rijks water staat (7 uur 15, scheidsr. P. J. Cas- hoek); Herverkaveling-Grontmij. (7 uru 15, scheidsr. W. J. v. d. Maas). ZIERIKZEE Ledenvergadering „De Dageraad" Dinsdagavond 6 mei a.s. wordt in de Graanbeurs alhier een algemene ledenvergadering gehouden van de Coöperatie „De Dageraad". Dankschrijven van Hatfields burgemeester In verband met zijn jongste be zoek heeft de burgemeester van de Engelse adoptiegemeente Hatfield, de heer W. Russell Smith ach met een schrijven gericht tot zijn Zie- rikzeese collega. De heer Russel Smith betuigt in dit schrijven zijn dank voor het warme welkom, dat hem in Zierikzee is bereid en voor de aangeboden zilveren medaille der stad Zierikzee, die - zo schrijft hij - beschouwt als een zijner meest waardevolle bezittingen. De Hatfieldse burgemeester ziet hier in een bewijs van vriendschap tus sen beide steden. De vriendschap is in gelijke mate aanwezig in Hat field en de beker, die Zierikzee werd aangeboden, is daarvan een teken. Tenslotte brengt de burge meester zijn dank over, ook van de andere delegatieleden uit Hatfield, waaronder zijn echtgenote. BURGH M. van der Klooster f In een rusthuis te Colijnsplaat, waar hij zijn laatste levensjaren sleet, is in de nacht van zaterdag op zondag in de ouderdom van 94 jaar overleden de heer M. van der Klooster, oud-kapitein van de red dingsboot. De heer van der Kloos ter was in de functie van redding bootkapitein een vermaard zee man, die talrijke schipbreukelin gen in veiligheid heeft weten te stellen. In de twintiger jaren over kwam hem een ernstig ongeluk, door het ontploffen van de motor van de reddingsboot. De kapitein werd toen zwaar gewond, maar dank zij een ijzersterk gestel, wist hij er toch bovenop te komen. De heer v. d. Klooster was in het be zit van een serie medailles, hem uitgereikt als beloning voor zijn reddingsdiensten Nog slechts en kele weken geleden trad hij op in een streekprogramma van een der omroepverenigingen. HAAMSTEDE Lezing op tentoonstelling „Rotterdammers waarheen" Vrijdagavond jl. is de heer J. P. C. Boot te Haamstede opgetreden op een der bijeenkomsten, georgani seerd rond de tentoonstelling „Rot terdammers waarheen?" Deze ten toonstelling wordt gehouden van 26 april tot 6 mei en wordt georga niseerd door de Kon. Ned. Natuur historische Vereniging en de Ned. Jeugdbond voor Natuurstudie. Ken nelijk gaat het er hierbij om de Rotterdammers in aanraking te brengen met diverse recreatiege bieden. Vooral de opmerking in het programmavoorwoord: „waar re- kreatiemogelijkheden onvermijde lijk verdwijnen, zal elders dubbele compensatie moeten worden ge vonden, voor wat verloren gaat èn voor de nieuwe behoeften, die ont staan door uitbreiding van de stad", spreekt in dit verband boekdelen. De Westhoek was dus door de le zing van de heer Boot op de ten toonstelling vertegenwoordigd en dit heeft stellig een juist gerichte reklame betekend. Burgerlijke stand en loop der bevolking over april 1958. Geboren: 1. Jacob Leendert, z. van J. Boot en M. J. van de Sluis; 26. Dorothea, d. van A. C. Landman en A. N. Boot. Overleden: 3. Gillis Pieter Hanse, 91 j., weduwn. van Cornelia Hen- drika Steur. Ingekomen: 1. A. van Felius uit Nieuwer-Amstel; 10. L, C. de Jonge uit Oostkapelle; 14. C. W. Heule en echtgenote uit Texel; 29. W. Bakker uit Zierikzee; 29. J. Schouls uit Zie rikzee. Vertrokken: 12. A. J. M. Vervoort naar Geleen; 16. M. L. de Vrieze naar Zierikzee; 28. C. van der Wek ken naar Apeldoorn; 29. J. J. Elzer- man en gezin naar Zierikzee. BURGH Burgerlijke stand en loop der bevolking over april 1958. Gehuwd: 11. Jacob J. van der Have, 36 j., j.m. (van Ellemeet) en Adriana W. Speelman, 34 j., j.d. Vertrokken: 3. Hendrik P. Taze- laar naar Hazerswoude; 11. Adriana W. Speelman naar Ellemeet. RENESSE Aan de Technische Hogeschool te Delft slaagde voor het ingeni eursexamen voor elektrotechnisch ingenieur de heer C. T. Hart, af komstig van hier. BROUWERSHAVEN Burgerlijke stand en loop der bevolking over april 1958. Geboren: Cornelis Jan, z. van P. A. Bevelander en Chr. den Boer. Overleden: Jan Grootjans, 66 j., weduwnaar van T. Dekker. Ingekomen: A. van Wouwe uit Zierikzee; J. Ringelberg uit West stellingwerf. Vertrokken: J. v. d. Puijl en ge zin naar Venlo. NOORDGOUWE De inenting tegen polio Vrijdagmiddag j.l. zijn 15 kin deren van de jaarklasse 1955 ge vaccineerd tegen de kinderverlam ming voor de laatste maal. Tevens zijn tegen genoemde ziekte inge ënt voor de 2e maal een viertal kinderen, resp. van de jaarklassen 1953; 1954; 1956 en 1957, zodat in totaal 19 injecties zijn toegediend. Een en ander vond plaats in het Groenekruisgebouw aan de Pauw straat. NIEUWERKERK Burgerlijke stand en loop der bevolking over april 1958. Geboren: Pieternella Maria, d. van S. v. d. Wekken en A. K. H. Dalebout; 28. Adrianus Cornelis, z. van C. A. Kik en L. Heijboer. Overleden: 8. Janna van der Ploeg, 77 j., echtgenote van A. F. van der Maale; 15. Jacob Leendert van Vossen, 74 j., echtgenoot van P. Dalebout. Ingekomen: A. W. Laban en ge zin van Noordgouwe; A. van Breu- gel en gezin van Almkerk. Vertrokken: Adriana W. Groen naar Zeist; Gerrit Kruidenier en gezin naar Ouwerkerk. OOSTERLAND Koe viel man aan Toen vrijdagmiddag de heer C. van der Have, landbouwer en dorpsomroeper alhier, zich in het weiland achter zijn woning bevond, sprong zijn misschien wat jolige of boze koe plotseling boven op hem. De man liep verschillende min of meer ernstige kneuzingen op, zo dat dokter de Putter het raadzaam achtte hem naar het Zweedse Rode Krulsziekenhuis te doen vervoe ren, teneinde hem aldaar grondig te doen onderzoeken. Naar wij la ter vernamen is het onderzoek nogal meegevallen, daar bleek, dat de 62-jarige landbouwer niets ge broken had en dat het met kneu zingen afliep. Zodoende is dit on geluk nog tamelijk goed afgelopen. 8IRJANSLAND Teraardebestelling stoffelijk overschot pres. kerkvoogd A. Hanse Zaterdagmiddag werd onder gro te belangstelling het stoffelijk over schot ter aarde besteld van de heer A. Hanse, in leven president-kerk voogd der Nederlands Hervormde kerk alhier. Nadat in het Vereni gingsgebouw een rouwdienst was gehouden onder leiding van ds. Duyvendak te Dreischor n.a.v. 1 Corinthe 15, werd de gang naar het kerkhof gemaakt. Aan het graf werd het woord gevoerd door ouderling L Klink namens de kerkeraad, kerkvoog den, notabelen en gemeente. Ou derling Klink herinnerde aan het Paulinische woord om de voor gangeren te gedenken. Wijlen de heer Hanse trad in 1916 toe tot de kerkeraad en vervulde tot 1950 het ambt van diaken en ouderling. Na zijn ambtelijke loopbaan was hij tot aan zijn dood president kerk voogd. Hij vervulde een grote plaats in het kerkelijke leven in Sir Jansland en gaf hieraan zijn krachten op voorbeeldige wijze. Ds. Duijvendak besloot deze plechtig heid na het lezen van psalm 42 met gebed. BRUINISSE Burgerlijke stand en loop der bevolking over april 1958. Geboren: 3. Lambertus, z. van D. van den Berge en A. Bal; 9. Laurentia Maria Gerarda Anna, d. van Jac. Freijters en J. J. A. Get- schalk; 30. Klara Adriana, d. van L. J. Klink en M. van den Bos. Overleden: 10. Jan Bal, 78 jaar echtg. van M. J. Olree; 14. Marinus Jacobus van den Boom, 64 jaar, echtg. van C. Bouman (machinist baggermolen Dordrecht); 20. Jaco bus Cornelis Feijtel, 71 jaar, wedn. van A. van Gilst; 27. Dingeman van den Berg, 82 jaar, echtg. van J. J. de Jonge. Gehuwd: 3. Johannes J. Giljam, 26 j. j.m. en Leentje Marina van den Bos, 28 j. j.d.; 10. Jan Verkam man, 29 j. j.m. en Martina van der Velde, 26 j. j.d.; 11. Jan den Braber, 25 j. j.m. en Toosje Willemina Hoek, 22 j. j.d.; 20. Johannes Anthonius Gilden, 43 j. j.m. en Lucia Maria Adriana Aarden, 38 j. j.d.; 22. Jo hannes van der Klooster, 24 j. j.m. en Anna Maatje Schraver, 20 j. j.d.; 24. Jacobus Marinus de Bil, 37 j. j.m. en Johanna Bodbijl, 33 j. j.d. Ingekomen: H. van der Weele en gezin uit Krimpen aan de IJssel; Janna M. Zoeter uit Zierikzee; Hendrik Bruil uit Roerloo; Gerrit Smit en gezin uit Loosdrecht; Wil lem P. Verkamman en echtg. uit Rotterdam; Lambertus M. van der Heijst uit Delft; Marinus Luteijn en gezin uit Leidschendam; Leen dert M. Elenbaas uit Willemstad. Vertrokken: Anna J. Cornelisse naar Kapelle; Jasperina P. Wille- boordse naar Ermelo; Leendert Koster en gezin naar Rotterdam; Willem Hoek naar Zierikzee; Dirk- sje L. Bal naar Abcoude-Baam- MARKTBERICHTEN Coöp. Tuinbouwveiling der Z.H.E. afdeling Zierikzee Veiling van 2 mei Spinazie f 16-26, andijvie f 49-62, rabarber f 56, stoofsla f 11-12, per 100 kg. Kropsla A f 18-20, B f 8-9, bloem kool A f 40-61, B f 35-46, C f 20-30, per 100 stuks. Aardbeien f 1,11 per doosje. De eerste aardbeien werden aan gevoerd door de heer Jac. Verkaart te Zierikzee. Nederland neemt ongeveer niiddenstandpunt in KOPENHAGEN, 4-5. - Aan de vooravond van de voorjaarsconfe rentie van de ministers van Buiten landse Zaken van de 15 NAVO- landen, was het zeker, dat de top conferentie het belangrijkste punt van bespreking zal z(jn. Ook in Nederlandse delegatie kringen wordt deze mening ge deeld, hoewel niet wordt verwacht dat deze ministeriële bijeenkomst in de Deense hoofdstad, in het met de vlaggen van de vijftien NAVO- landen versierde parlementsge bouw, het beslissende antwoord zal geven op de vraag: een topconfe rentie of niet. In het algemeen kan worden ge zegd, dat het Nederlandse stand punt ten aanzien van deze vraag het midden houdt tussen de nogal gereserveerde Amerikaanse hou ding en de meningen van Enge land en Frankrijk, die naar wordt verwacht, belangrijk minder terug houdende meningen zullen uitspre ken in de komende drie dagen. De algemene Nederlandse ge dachte is wel, dat: 1. een redelijke kans van slagen aanwezig moet zijn op één of twee punten; 2. dat niet zal worden besloten om met de Sow Jet-leiders aan de conferentietafel plaats te nemen, omdat van Moskou uit daartoe weer eens het verlangen is geuit. SPORT VOETBAL le klasse K.N.V.B. Burgh II-Brouwershaven I 0-1 Afdeling Zeeland In een reeds om 11 uur gespeelde wedstrijd (in verband met Neder- land-Turkije) heetf Brouwershaven een benauwde, maar verdiende overwinning op de Burgh reserve's behaald. Burgh speelde met een voorhoede die er maar bitter wei nig van terecht bracht, bovendien speelde middenvoor Siesse wegens een verwonding maar op halve kracht. Een latere omzetting in de ploeg leverde ook niet het gewens te resultaat op. Ondanks de slechte voorhoede was Burgh voor de rust sterker. De rust brak met gelijke stand aan. 0-0. Na de* rust tapte Brouwershaven uit een ander vaatje en de Burgh- verdediging werd zwaar op de proef gesteld. Keeper de Haan kon Het voorlopig wel aan, doch moest in de 12e minuut zwichten voor 'n hard schot van de Brouwershaven- midvoor. 0-1. Gesterkt door dit succes bouwde Brouwershaven 'n serie aanvallen op, doch de verde diging kon deze druk het hoofd bieden. De wit-zwarten scoorden nog eenmaal, doch dit doelpunt werd terecht wegens buitenspel afgekeurd De groen-zwarten pro beerden nog met enkele uitvallen het verloren terrein in te halen, doch de voorwaartsen waren on machtig om hier ook maar enig profijt uit te halen. Toen scheids rechter Rieteco, die goed leidde, het einde blies had Brouwershaven een verdiende overwinning be haald. VOETBAL Zierikzee III-Renesse III 5-1 Zierikzee III behield hara kansen p het kampienschap. Uit een straf- schp scoorde middenvoor Heijber schop scorode middenvoor Heijboer en liet even later uit een pass van Willemse nummer twee aantekenen (2-0). Renesse zat evenmin stil: enige schoten troffen het houtwerk op hun weg. Het verdiende doel punt kwam toch toen uit een ver- dedigingsfout de linksbinnen doel man Berrevoets onhoudbaar pas seerde (2-1). Na de rust veroverden de rood-zwarten de beste papieren en drukte dit uit in drie doelpun ten (A. Peute, M. van der Schee en M. Heijboer) en daar de gasten niet scoorden werd het eindresultaat: 5-1. Zierikzee-junioren werden ongeslagen kampioen Brouwershaven B I met 6-0 geklopt KORFBAL S.D.K.B. Burgh I-Burgh H 3-1 Met inspanning van alle krachten is het Burgh I gelukt een magere 3-1 overwinning te behalen op de reserves. Het was geen mooie wed strijd, maar een wedstrijd waarin de jongeren er op gebrand waren hun huid zo duur mogelijk te ver kopen. Ze zijn hier wel in geslaagd, vooral na de rust was er van ver schil in kracht weinig sprake. Reeds in de eerste minuut dach ten we de reserves de leiding te zien nemen, maar het verre schot van A. v. d. Zande draait de korf uit. Ook het eerste twaalftal pro beert het met enkele schoten die geen doel treffen. Het agressieve spel van de jongeren brengt de se nioren-verdediging nog al eens ln moeilijkheden en waren ze iets ge lukkiger geweest met schieten, dan hadden ze in vijf minuten reeds een 2-0 voorsprong kunnen hebben. Toch neemt Burgh I in de I4e mi nuut de leiding door een schot van Wentel, van achter de paal gelost (1-0). Dit doelpunt brengt direct een achteruitgang in het spel van het tweede; hun spel wordt slordiger en het is weer Wentel die op de zelfde manier het tweede doelpunt weet te scoren (2-0). Burgh I speelt nu veel gemakkelijker en het is mevr. Roos-v. d. Weel die 10 minu ten voor de rust met een mooi schot de stand op 3-0 weet te bren gen. Kooman maakt nog een gedekt doelpunt, dat afgekeurd wordt. Na de rust eerst hetzelfde spel- beeld. Burgh I krijgt legio kansen maar de gemakkelijkste worden door Roos en Kooman gemist. De reserves putten hier weer moed uit en beginnen een serie gevaarlijke aanvallen. Uit één van die aanval len waagt Dalebout een ver schot (van de lijn) dat in de korf ver dwijnt (3-1). Ongetwijfeld was dit het mooiste doelpunt van de wed strijd! Burgh II vecht verder doch door goed verdedigen komen ze n ietverder dan dit ene doelpunt. Het spel wordt nu wat feller en ook Burgh I probeert de voorsprong te vergroten, maar bijna alle doelkan sen van v. d. Weel worden wegens lopen afgefloten. Een doelpunt van mej. Flohil wordt terecht geannu leerd. Een pluim voor het tweede twaalftal voor hun uitstekend vol houden Scheidsrechter Schot leid de goed. Door dit resultaat behaalde Zie rikzee B I ongeslagen het kampi oenschap met de doelcijfers 120 voor en 11 tegen. Uit 14 wedstrij den werden 27 punten behaald, tot op heden slaagden alleen de Burgh- junioren er in de kampioenen een gelijk spel af te dwingen Onder de goede leiding van scheidsrech ter Simmers speelden beide zater dag j.l. met inzet van alle krachten. Goede openingen van middenvoor Platteschorre deden het beste van de aanvallen der wit-zwarten ver wachten, doelman van Geesbergen was evenwel op zijn qui-vive. De aanvallen der gasten kregen langzamerhand een gevaarlijker karakter, toen middenvoor Stout- jesdijk een vrij veld voor zich kreeg, schoot hij snel oplopend on- DE GROTE OPSTAND 30. Nauwelijks hebben Arams voeten de laatste traptreden ver laten, of een hard voorwerp daalt met kracht neer op zijn schedel. „Aram! Een val!" hoort hij Agua's schelle kreet achter zich. Dan wordt het zwart voor zijn ogen en zakt de ridder geluidloos ineen. Ais hij, met een stekende pijn in het achterhoofd, weer bij be wustzijn komt, is het eerste wat Aram ziet, het tanige gelaat van Avidis, dc koopman. „Hij komt bij", zegt de koopman. „Wel, vrouwe Viola, één der mannen, die verantwoordelijk zijn voor de dood van uw broeder, is dus nog in leven en ligt hier voor U". Het meisje, dal naast hem staat, kijkt met een peinzende droevige uitdrukking op Aram neer. „Het ware misschien beter geweest als die klap wat harder was aangekomen", zegt zc zacht. „De wraak zal mij niet zoet smaken, vrees ik....'* houdbaar, hoog in de touwen. 0-1. Met een pass van van Beveren kon linksbuiten Koevoets via de bin nenkant van de paal 0-2 doen no teren Uit een strafschop bracht Jac. Willemse de ruststand op 0-3. Wie gedacht had, dat Brouwers haven na de rust tegen de wind in spelend, een gemakkelijke tegen stander zou zijn, kwam bedrogen uit. Energiek verdedigend en fraai volhoudend, wisen zij lange tijd tegen een in het veld nu sterker Zierikzee, stand te houden. Tegen de fraaie kopbal van Stoutjesdijk en het machtige schot van Willem se was echter geen kruit gewassen. 0-5. Nadat Koevoets de stand op 0-6 gebracht had, konden de gasthe ren in de laatste phase weer eni ge aanvallen opzetten, doelpunten kwamen hier niet uit voort en bij het eindsignaal van deze wedstrijd konden de rood-zwarten zich ver diend kampioen noemen. De Brou- wershavense aanvoerder A. van den Hoek, bood aanvoerder Jac. Willemse een bouquet bloemen aan, evenals het bestuur van de voetbalvereniging Zierikzee bij monde van de voorzitter, de heer C. Jonker. De opstelling van het kampi oenselftal, zoals dit de laatste tijd uitkomt is, v.l.n.r. E. van Geesber gen d., M. Koster en J. Goedege- bure a., A. Wijsman, Jac. Willemse (aanv.) en O. Saltzher Krips, m.; Jac Koevoets, J. van Beveren, C. Stoutjesdijk, Th. Klink en J. van den Berge, v. Evenals Zierikzee B 2 kan dit elf tal met Hemelvaartsdag te Vlis- singen haar krachten meten met juniorenploegen uit ander delen van de provincie op het grote ju- niorentournooi dat door de afde ling Zeeland van de K.N.V.B. ge organiseerd wordt. Naast de beide Zierikzee-elftallen hebben van ons eiland Mevo B 1 en Brouwershaven B 1 Ingeschreven. BURGERLIJKE STAND Zierikzee Geboren. 25 april: Samuel, z. van Hendrik Machiel en Maatje Hui- bregtse; 29 april: Tonis Adrlaan, z. van Maarten Olivier Hanse en Dirkje Tona Blom, wonende te Noordwelle; 30 april: Leendert Ma rinus Cornells, z. van Hendrik Dirk van Loon en Johanna Josephina Rossen. Gehuwd. 25 april: Joost van Loo, 23 j. en Kornelia de Vin, 24 j. Overleden. 22 april: Adriaan Christiaan Kurvink, 82 j., echtge noot van Maria Jannetje van Dom- mele; 25 april: Roelof Karei Feijen, 4 j., zoon van Dionysius Reinier Feijen en Janna Maria van den Berge; 29 april: Lena Jacoba Ber- man, 73 j., echtgenote van Corne lius Kesteloo. Eierprtfzen V.E.C.E. In de periode van 28 april tot 3 mei werd door de Coöp. in- en ver koopcentrale voor eieren uitbe taald f 2,per kg. Voor vuilscha- lige en gewassen eieren werd één cent per stuk minder uitbetaald. ADVERTENTIES Op dinsdag 6 mei aan staande hopen onze ge liefde ouders, behuwd-, groot- en overgroot ouders: J. v. d. PANNE Lz. en N. v. d. PANNE- v. d. HOUTEN hun 55-jarige echtver eniging te herdenken. Hun dankbare kinderen, behuwd-, klein- en achterkleinkinderen Scharendijke, 5 mei 1958 Dijkstraat 19 0l<S<aScWSCgcJ<9<aSaf<SK!Sc*c8<^ Op donderdag 8 mei ho pen onze geliefde ouders, behuwd- en grootouders A. BEVELANDER en J. BEVELANDER- WANDEL hun gouden huwelijks feest te vieren. Dat zij nog lang voor elkaar en ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kin deren, behuwd- en klein kinderen. Gelegenheid tot felicite ren in het verenigings gebouw te Scharendijke, van 19.00-20.00 uur. Op zaterdag 10 mei aan staande hopen onze ge liefde ouders: LEEN VERLOO en MINA VERLOO- BERREVOETS hun 45-jarige echtver eniging te herdenken. Hun dankbare kinderen, behuwd- en klein kinderen Receptie van half 4 tot 5 uur: Lange St. Jan straat 58. Zierikzee, 5 mei 1958 Lange St. Janstraat 58 Heden overleed, zacht en kalm, na een kortstondige ziekte, onze geliefde vader, behuwd- en grootvader, en broer, de heer BASTIAAN MARINUS DALEBOUT in de leeftijd van 75 jaar Curagao: I. GOEDMAN- DALEBOUT H. L. GOEDMAN Den Haag: K. L. DALEBOUT W. J. DALEBOUT- GOEDMAN Wed. H. K. METSELAAR- DALEBOUT Cond.-adres: Joh. v. Olden- barneveltlaan 59, 's-Gravenhage. Heden behaagde het den Heere van ons weg te ne men, onze geliefde en zorg zame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder NEELTJE GELEIJNSE weduwe van J. Beuzenberg in de gezegende ouderdom van 82 jaar en 7 maanden Uit aller naam: G. L. BEUZENBERG Haamstede, 2 mei 1958 Noordstraat 23 De teraardebestelling zal plaats hebben op dinsdag 6 mei a.s. Vertrok van het sterfhuis 14.30 uur.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1958 | | pagina 3