STAD EN PROVINCIE JAARBEURS KOUSEN NOG GEEN OPLOSSING VOOR PROBLEEM WONINGBOUW TE NOORDWELLE Verbouw groothuis stuit op moeilijkheden Vorige week vergaderde de ge meenteraad van Noordwelle onder voorzitterschap van weth. A. P. Akkerdaas. In deze vergadering informeerde de heer Hendrikse n.a.v. het ver slag van de Waterleiding Maat schappij N.V. „Schouwen-Duive- land" of aangedrongen kan worden op een spoedige aansluiting van die herbouwde panden die ook reeds voor 1953 over waterleiding be schikten. Weth. Fokker deelde mee dat dit nauw samenhangt met de wegenaanleg. In bespreking kwamen hierna het verslag der C.D. „Noord-Zeeland" en de begroting Rode Kruis Zie kenhuis. Weth. Fokker verstrekte de heer Hendrikse inlichtingen aangaande de tarieven bij verhuur aan specialisten van lokalen in het ziekenhuis. Weth. Akkerdaas werd aangewe zen als vertegenwoordiger in de Zeeuwse Muziekschool. Besloten werd tot het doen aan leggen van een riolering achter het pand van de heer M. C. Moermond. Wijzigingen in de vleeskeurings verordening en de gemeenschappe lijke regeling der C.D. „Noord- Zeeland" werden vastgesteld. Be sloten werd tot het aangaan van een geldlening groot f 8000 uit de tweede woningbouwlening. De gemeenterekening 1956 werd voorlopig vastgesteld. De heer C. A. Bogerd spijt het dat het ver strekken van water de gemeente geld kost. N.a.v. een vraag van de heer Hendrikse zette de voorzitter uit een dat het tekort van f 7000 op de begroting 1958 voortkomt uit 't grote rentepercentage voor geleend geld. Aangenomen werd ook een wijziging van de begroting i.v.m. de restauratie van de toren, wat f 83.000 gaat kosten. Hierin wordt f 74.700 gesubsidieerd. Verbouw groothuis Voor krotopruiming en woning bouw is nog geen oplossing in zicht ondanks alle pogingen van b. en w. in die richting. Ook de verbouw van het voormalige groothuis stuit op vele moeilijkheden als o.a. ex ploitatie verenigingslokaal. De voorzitter deelde n.a.v. een vraag van de heer Bogerd mee dat palen geplaatst zullen worden bij de grote geplante bomen. Weth. Fokker lichtte uitvoerig de beplan ting aan de noordoost-zijde van de dorpskom toe, wat in het najaar zal gebeuren. De noordwest-zijde zal nog dit voorjaar in orde worden gemaakt. Een voorstel van de heer Hen drikse tot het verlenen van subsi die aan het Groene Kruis van f 1 per inwoner (als de buurgemeen- ZIERIKZEE H.M. de Koningin ontving boekwerk „Gekwelde Grond" (Eigen bericht) Kort na het verschijnen is een tweetal - speciaal in leer gebonden - luxe exemplaren van het Schou- wen-Duivelandse rampboek „Ge kwelde Grond" aangeboden aan H M. Koningin Juliana en H.K.H. Prinses Wilhelmina, Via het secre tariaat van de redaktiecommissie van het rampboek, heeft de schenk ster - de „Stichting Nieuw Schou- wen-Duiveland" - inmiddels be richt ontvangen van de goede ont vangst der boekwerken. In hun dankschrijven delen Koningin en Prinses mede, dat zij met grote be langstelling hebben kennis geno men van de inhoud van „Gekwelde Grond". Jaarvergadering „Het Groene Kruis" Op donderdag 27 maart a.s. zal de jaarvergadering worden gehou den van de vereniging „Het Groe ne Kruis". O.m. zal de begroting 1958 worden aangeboden. Als agen dapunt staat verder vermeld de verbouwing van het wijkgebouw. Verplaatsing bushaltes geprolongeerd Wij vernemen dat in verband met wegomlegging tot en met za terdag 29 maart a.s. de bushaltes verplaatst blijven van Gasfabriek naar Zuidhavenpoort en van Sas naar de Rijksweg. De directie van Van der Heem N.V. te Den Haag heeft aan de- heer A. D. van den Berge alhier een diploma uitgereikt, op grond van de met goed resultaat gevolg de cursus Erres-televisie Service. BURGH Uitvoering Zangvereniging „Nu met Hope" Aanstaande woensdagavond geeft de plaatselijke zangvereniging „Nu met Hope" haar jaarlijkse uitvoe ring in „Het Wapen van Burgh". Op het programma staan een tien tal nummers, uit te voeren onder leiding van de directeur, de heer H. Roseboom, en een vrolijk spel in drie bedrijven: „Strikt zakelijk", op te voeren door eigen krachten. Wc geloven dat de „zang" in dc laatste jaren niet die belangstelling geniet die ze verdient. Moge dit een aansporing zijn om de uitvoering tc bezoeken. Om alle misverstanden uit dc weg tc ruimen: de uitvoering is op woensdagavond en niet op vrij dag. I ten dit eveneens doen; wordt aan genomen. De heer Hendrikse wees verder op de fietsenbergplaats en het in terieur van cle o.l.-school. Er zal geïnformeerd worden naar de kos ten om de school met muurverf op te knappen. HAAMSTEDE C.N.V.-bijeenkomst Voor leden van het C.N.V. gaf een vertegenwoordiger van de U.B. O.-verzekeringsmaatschappij een uiteenzetting over de bindingen tussen deze maatschappij en de Christelijk sociale beweging. De spreker, de heer Zeilmaker, deelde mee. dat de U.B.O. is ont staan uit het werk van de Chr. Nationale Werkmansbond. Thans staat de maatschappij geheel ten dienste van het C.N.V. Spr. gaf een overzicht van het aantal afgesloten verzekeringen en het belegde ka pitaal. Voorafgaande aan de lezing dooi de heer Zeilmaker was medege deeld dat het in de bedoeling van de Christelijke besturenbond ligt in oktober 1958 te beginnen met een cursus algemene ontwikkeling. Verder staan een donateursactie voor het t.b.c.-fonds „D.E.L." en fondsvorming t.b.v. het jeugdwerk op stapel. De leden zullen hieraan medewerking verlenen door giften in natura. Ter afsluiting van deze geani meerde bijeenkomst werd door le den van de chr. zangvereniging op gevoerd „Als het koren rijpt", een toneelstuk dat veel bijval oogstte. NOORDWELLE D. O. S.K. O-tonelisten brachten „Stuk van het Land" De korfbalvereniging D.O.S.K.O. alhier gaf zaterdagavond de jaar lijkse toneeluitvoering in café Lok- ker-v. d. Zande. De bijeenkomst werd geopend door de viee-voor- zitter de heer H. Jonker, die een welkom toeriep aan de leden van het college van b. en w. en hun dames. Hij verheugde zich over de goede opkomst. Opgevoerd werd 't toneelstuk in drie bedrijven „Bazin en knecht" van Theo op de Beeck, een typisch „stuk van het land", dat op een behoorlijke wijze voor het voetlicht werd gebracht. De langzamerhand ontstane reputatie is ook ditmaal weer gehandhaafd. Vooral de nieuwelingen in de groep hebben zich kranig geweerd. Voor al de grimeur had werk gemaakt van zijn typen, In de pauze werd de gebruikelijke verloting gehouden. Na de pauze .werd de klucht „Oom Louw knapt 't wel even op" van Cees Lau opgevoerd. Vooral de lachers kwamen bij dit humoristi sche stuk aan hun trekken. Na af loop dankte de voorzitter de heer J. van Sluijters allen, die hun me dewerking aan deze avond ver leenden, speciaal de niet-leden- tonelisten, dé grimeur en de eige naresse van he zaal. Spr. gaf uiting aan zijn ho'op op een goed wed- strijdseizoen. „The Melody Stars" zorgden voor gezellige muziek tij dens het bal. NOORDGOUWE Jeugdclubs bereiden jaarfeest(en) voor De jeugdclubs, aangesloten bij de Hervormde Jeugdraad te Noord- gouwe, houden te Noordgouwe en te Schuddebeurs resp op dinsdag 25 en vrijdag 28 maart a.s. een uitge breid jaarfeest. Dit feest zal plaats hebben te Noordgouwe in de kan tine aan de Oostweg en te Schud debeurs in het café van de heer Den Hollander. De volgende clubs werken mee: de meisjesclub „Klein maar dap per", welke het eerst voor het voet licht zal verschijnen, met afwisse lend gedichten, zangspelen en twee toneelstukjes; de jongensclub „Noordgouwe", welke voordrach ten, een liedje en accordeonmuziek op het podium zal brengen. Dan een loterij met vele en aantrekke lijke prijzen. Hierna treedt wederom de jon gensclub „Noordgouwe" op, welke dan een schimmenspel, accordeon muziek en een toneelstukje zal ten beste geven. Tenslotte komt op de planken de mcisjesclub „Fluitekruid", met ge dichten en een toneelstukje. Hierna volgt een pauze voor de trekking der verloting. Tot slot zal weer op treden de club „Fluitekruid" en wel met gedichten, een voordracht, een toneelstuk en aan het eind een zangnummertje. Volgens de verwachting van de leiding zullen het een paar heel mooie avonden kunnen worden Scheepvaartbericliten Kenia, (t.), 24 van Aden naar Gibraltar. Koratia (t.), 25 te Pincy Port verw. Modjokerto, 24 n.m. te Port Said. Kryptos ft.), 25 van Port de Bouc naar Malta. De Sow jet-Unie heeft maandag geantwoord op dc Amerikaanse aide-memoire van zes maart. Het antwoord was vervat in een nota van hel Sowjet-minislerie van Buitenlandse Zaken, die aan de Amerikaanse ambassadeur. Llewe lyn Thompson, werd overhandigd. De tekst die in hel Russisch was gesteld is nog niet vertaald. AGENDA Heden (dinsdag) Zierikzee: Ned. Herv. Ver gebouw, 7.30 uur, ouderavond openbare lagere school. Nieuwerkerk: 7 30 uur, ouderavond school m.d. bijbel. Morgen (woensdag) Burgh: Het wapen van Burgh, 7.30 uur, uitvoering „Nu met Hope". Ouwerkerk: café Vijverberg, 8 uur, jaarvergadering varkenshouders vereniging „E.T.S." Overmorgen (donderdag) Zierikzee: Concordia, 8 uur, leden- verg. Groene Kruis; Ned. Herv. Ver.gebouw, 8 uur, Ver. van Rechtz. Hervormden. Brouwershaven: 8 uur, raadsver gadering. Burgh: Het wapen van Burgh, 7 uur, verg. s.v. Burgh. KERKNIEUWS ZIERIKZEE. De Vereniging van Rechtzinnige Hervormden te Zie rikzee belegt donderdagavond 27 maart a.s. haar laatste gemeente avond in dit seizoen. Als spreker hoopt op te treden Ds. C. J. P. lam, Ned. Herv. predikant te Poortvliet met als onderwerp: „De modalitei ten in de Ned. Herv. Kerk". Ned. Herv. Kerk Beroepbaar: ds. M. H. F. Witte- veen, pred. voor buitengew. werkr zaamheden (seer. Ned. Chr. Studen, ten Vereniging). Aangenomen naar Reeuwijk: kand. J. Kooien, Delft. Bedankt voor Ouddorp: G. H. v. Kooten, Genemuiden; voor Haaf- ten en voor Leerbroek: kand. J. Kooien, Delft. Ger. Kerken Tweetal te Qoltensplaat: kand. A. Bolwijn, Amsterdam en kand. D. van Geest, Naaldwijk. Beroepen te Diever: W. H. J. de Boer, Heerenveen; te Rotterdam-' IJsselmonde: C. Chr. Griffioen, Voorthuizen; te Dussen (N.Br.): kand. H. J. Bavinck, Amsterdam oost. Bedankt voor Groningen-west: H. de Moor, Enschedé. Chr. Ger. Kerk Beroepen te Maassluis: J. Keu- ning, Barendrecht. Baptisten Geemeenten Aangenomen naar Rotterdam zuid: B. Posthumus, Noordbergum. SPORT VOETBAL Brouwershaven I-Dreischor I 4-1 Ondanks de gedwongen „winter slaap" van het Brouwse eerste elf tal heeft het in een spannende wed strijd, waarin Dreischor vóór rust een veldoverwicht had, maar na rust werd overrompeld, de bezoe kers met een verpletterende neder laag huiswaarts gezonden. De eerste speelhelft met Drei schor vóór wind, kenmerkte zich met wederzijdse aanvallen, waarbij die van Dreischor veel gevaarlijker waren dan die der thuisclub. Kreeg doelman Slager zeer tamme bal letjes te verwei'ken, v. d. Bos toonde zijn kwaliteiten door de oerharde schuivers in alle moge lijke posities uit het doel te ranse len. Duinhouwer had veel pech, daar zijn schoten meestal in het zijnet belandden. Dreischor opende de score in de veertiende minuut, toen bij een scrimmage voor het Brouwse doel Bil nog net de bal over de vallende keeper kon lepe len (0-1), met welke stand de rust aanbrak. Brouw ging na rust voor de straffe wind spelen. Bil loste op nieuw een zeer hard schot dat v. d. Bos keurig stopte. Toen werden de bakens verzet en werd Dreischor geheel in de verdediging terugge drongen. In de tiende minuut kwam de gelijkmaker uit oen voorzet van G. v. d. Wielen, die Duinhouwer inschoot (1-1). Er werd nu bij Brouw gecombineerd en samenge speeld op een wijze die respect af dwong. Dreischor werd van het kastje naar de muur gestuurd en begreep niets meer van de flitsende combinaties over beide vleugels. In de dertiende minuut pikte Van Scehlven de bal op welke v. d. Wie len haarfijn voor het doel plaatste waar Kooman hem in volle vlucht overnam en langs Slager schoot (2-1)., De aanvalsgolven duurden voort en het was tien minuten later dat v. Schelven een harde loeier door dc handen van Slager schoot (3-1). De Dreischor-aanvallen ble ven schamel en werden door het backstel v. Vossen-v d. Bos (dat op deze plaats een openbaring bete kende) in de kiem gesmoord. Van der Velde loste na een doorbraak van dichtbij een hard schot dat v. d. Bos keurig stopte. In de 33ste minuut plaatste Duinhouwer de bal zuiver tussen de backs voor het doel en het gelukte Kooman listig in te schieten 4-1. Het laatste doelpunt kwam tien minuten voor het eind toen uii^ een driehoek combinatie tussen van Dienst, v.d. Wielen en v. Schelven laatstge noemde met. een harde schuiver onder de vallende keeper door schoot. Junioren Brouvvcrsliavcn-Burgh 2-3 Zaterdagmiddag hebben dc junio ren van Burgh de beide puntjes mee naar huis genomen, deels door beter spel, anderzijds door een tweetal foutieve beoordelingen van dc scheidsrechter. De eerste aan vallen waren voor Burgh, hetgeen de achterhoede der thuisclub zoda nig in de war bracht dat Den Boer bij het terugspelen bijna in eigen doel schoot. Een flitsende Burgh- voorhoede met De Graaf Rijnberg en de zeer snelle Deurloo kwam ge vaarlijk voor het Brouwse doel. Een zeer hard schot van De Graaf wist doelman De Jonge te stoppen. Dat dit uitstel van executie was bleek in de tiende minuut, toen Deurloo doorbrak en De Jonge pas seerde (0-1). Het tweede doelpunt - in de twintigste minuut - kwam uit een handsbal buiten de lijn, waarvoor Deurloo een vrije trap nam die van ver voor het doel kwam, waar De Graaf klaar stond om te scoren (0-2). Brouw kwam hierna meer opzetten en als de kans op een tegendoelpunt komt doordat de Burghenaren hands ma ken in het strafschopgebied, wordt deze ontnomen doordat scheids rechter Sies, wegens het appeleren voor een penalty, deze nu juist niet geeft. Door deze twee ontgooche lingen gaan de Brouwenaren na de rust harder vechten en zien hun volhouden bekroond in de tiende minuut door een doelpunt van de voet van K. de Moor (1-2). Drie minuten later is het v. Wijk die de bal in de uiterste hoek langs doel man Klompe plaatst. Beide ploegen vechten voor het winnende doel punt hetgeen Deurloo (de beste Burghspeler) wor zijn rekening neemt de de 25ste minuut (2-3). Bij Brouwershaven speelde v. Ham een zeer goede wedstrijd. Het samenspel bij de gasten was van een klasse hoger gehalte dan bij de thuisclub. De beslissingen van scheidsrechter Sies konden niet be vredigen. Bruse Boys-Duiveland: 4-3 Voor deze belangrijke wedstrijd bestond een grote publieke belang stelling. In deze wedstrijd was geen sprake van enig krachtsverschil tussen de elkaar, fel partij gevende ploegen. De thuisclub beschikte echter over de sterkste verdediging en dit heeft uiteindelijk de door slag gegeven Na 11 minuten spelen kreeg midvoor Kostense in het strafschopgebied de bal te pakken en met een laag schot gaf hij de doelman der gasten geen kans (1-0). Duiveland had echter direct het antwoord klaar: J. de Bruine ver schalkte de verdediging en schoot raak (1-1). Kostense liet met een fraai doelpunt de rust met 2-1 in gaan. Na de rust stelde Duiveland alles in het werk om de gelijkma ker te scoren. De Boys vergrootten hun voorsprong toen J. Schults tus sen enige verdedigers wist te doel punten (3-1). Het volhouden van Duiveland werd beloond toen Beije een corner keurig voor doel plaat ste en Roks inschoot (3-2). Links buiten Verstraate -kreeg nog een niét te missen kans en maakte er 4-2 van. Met een fraai laag schot gaf hierna M. H. Verhoek de doel- món van de Boys geen kans (4-3), waarmee het laatste kwartier on der hoogspanning aanbrak. On danks hard werken aan beide zij den werden er geen doelpunten meer gemaakt. Onder luid applaus voor Bruse Boys, die het kampi oenschap nu voor het grijpen heb ben, brak het einde aan. VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I Afdeling Zeeland Het programma voor zondag 30 maart as., luidt: lste klasseB.: Dreischor I-Zie- rikzee II (half 3, scheidsr. N. Speelman); Brouwersh. I-Burgh II (half 3, scheidsr. P. Wijs). 2e klasse C.: Dreischor II-Zierik- zee III (half 1, scheidsr. P. J. Rie- teco); S.V.O.W.K. I-Zonnemaire I (half 3, scheidsr. J. D. v. d. Linde); Renesse III-Brouwershaven II (half 3, scheidsr. W. Bras). Zaferdagmiddagcompeli tie 29 maart 2e klasseB.: S.V.D. I-MEVO I (4 uur, 'scheidsr. P. A. van Driel);. Yerseke III-Bevelanders I; Kloe- tinge I-Kapelle I; Goes V-Kats I; Wolfaartsdijk I-Heinkenszand I. 2e klasse D.: Brouwershaven III- Bruse Boys II (4 uur, scheidsr. N. Speelman); SINOTO I-MEVO .II (4 uur, scheidsr. Th. Sies). Juniorencompetitie: MEVO B I- Renesse B I (3 u. scheidsr. T. Sim mers); Zonnemaire B I-Zierikzee B I (3 uur, scheidsr. G. M. v. d. Wielen); Brouwershaven B I-Zie- rilczee B II (kwart over 2, scheidsr. P. C. W. van den Ende). Dreischor B I-Duiveland B I (3 uur scheidsr. J. de Wit). Ingezonden stukken Mijnheer de Redacteur. Gaarne een plaatsje voor het on derstaande. Met verwondering heb ik gelezen dat in de laatste gemeenteraads vergadering van Haamstede een subsidie is toegekend aan de sport vereniging Burgh. Is dit niet een beetje scheef? Moet straks, als Re- nesse subsidie vraagt, dit ook ge geven worden? Dat de oorzaak hiervan ligt in het feit dat er veel leden van deze sportvereniging in Haamstede wonen, kan volgens mij geen aanleiding zijn deze club sub sidie toe te kennen. Immers, Haam stede heeft een eigen sportvereni ging. Willen genoemde leden hier van geen lid zijn, is hun goed recht, maar dat ze daarbij steun van de gemeente krijgen, is voor mij een raadsel. Volgens mij moet iedere gemeente voor zijn eigen belangen opkomen. Met dank voor de plaatsing, J. VAN DONGEN. Haamstede 24 maart 1958. G. J. WILBRINK Zierikzee: Korte Sint Janst 4. tel. 2923 Vlissingen Noordstraat 42. tel. 3694 ADRIAAN VIJVERBERG en GEERTRUIDA N. KUYPER geven u hiermede namens we derzijdse ouders kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op donderdag 10 april 1958 des namiddags 3 uur ten gemeentehuize van Ouwerkerk. Ouwerkerk, 20 maart 1958 Ring 22 Zuidstraat 2 Gelegenheid tot feliciteren in de zaal Vijverberg, Zuidstraat van 5-6 uur. Toekomstig adres: Ring 22, Ouwerkerk. Heden nam de Heere tot Zich, in zijn Heerlijkheid, onze innig geliefde man en vader ADRIANUS PHILIPPUS VAN DE VATE op de leeftijd van ruim 45 jaar. Zierikzee, 24 maart 1958 Nieuwe Boogerdstraat 25 N. VAN DE VATE-JOPPE HENK en JORD De teraardebestelling zal plaats vinden D.V. donder dag 27 maart a.s. Vertrek vanaf het sterfhuis n.m. 13.00 uur. Geen bloemen Geen bezoek De Heere van leven en dood heeft plotseling uit ons midden weggenomen de Weledele Heer A. PH. VAN DE VATE Zijn grote liefde voor de C.B.T.B., die hij met be zieling en nauwgezetheid als secretaris-penningmees ter vele jaren gediend heeft, zal in dankbare Her innering blijven. Gew. Afd. C.B.T.B. Zierikzee, 24 maart 1958 Op 23 maart 1958 overleed na een langdurige ziekte onze lieve moeder, be huwd- en grootmoeder, zuster en behuwdzuster SOPHIA WILHELMINA SLIK geb. de Looze in de ouderdom van 76 j. Bilthoven: C. E. J. SLIK L. J. SLIK-KLAASSEN LILY BOB 's-Gravenhage: H. K. F. SLIK J. L. STEIN-DE LOOZE Utrecht: M. J. DE LOOZE E. C. M. DE LOOZE- MüLLER De crematie zal plaats heb ben te Velzen, op donder dag 27 maart, na aankomst van de trein van 13,04 - halte Driehuis-Westerveld. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Diakönessenhuis te Utrecht Het enige gif, dat ratten doodt t gevaarlijk ij voor andere dieren en mimen. C.H.U. - ZIERIKZEE Leden of geestverwanten welke oud of gebrekkig zijn en per auto naar het stembureau vei'voerd wensen te wor den, kunnen zich nog op geven bij de heer M. van As, Lange Nobelstraal 49. Tijdelijk afsluiten ged. prov. weg Zierikzcc- Renesse Gedeelte Molenweg tussen Serooskerke-Zeelandia. Met ingang van 27 maart 1958 wordt in verband met werk zaamheden verbetering pro vinciale weg Zicrikzee-Renes- se tijdelijk vo'or het verkeer afgesloten een gedeelte van de Molenweg bovengenoemd ge durende ongeveer drie en cep halve maand, of zoveel korter of langer als nodig mocht blijken. Zierikzee, 24 maart 1958 De Districts-ingenicur van de Provinciale Waterstaat. A. M. DE GRAAUW UITVOERING van het Chr. Kinderkoor „De Kleine Lofstem" Zierikzee op D.V. 29 maart 1958 in de bovenzaal van het „Huis van Nassau". Aanvang 7.30 uur. Leiding: de heer Joh. Schouls. V a kan t iebounen verzilveren voor f 50,op vrijdagavond 28 maart 1958, van 7 tot 10 uur bij C. Gunst.* K. STOUTJESDIJK Per luxe Touringcar naar de tc UTRECHT op donderdag 27 maart a.s. Prijs f 8,- per persoon Nog enkele plaatsen vrij. De reis gaat door! Deelnemers worden opgehaald en thuisgebracht. Opgave hiervoor aan Garage GEBRS. DE JONGE Zierikzee - telefoon 2844 Elastieken Dam 21 Tel. 2471 Te koop: zo goed als nieuwe D.K.W.-MOTOR 250 cc. Brieven onder no. 859 aan het bureau van dit blad. SUCCESJES 1-4 regels f 1,Elke regel meer f 0,15 per mm. Brieven onder letter of no. f 1,20 Te koop: Z.g.a.n, Lambretta scooter met electr. starter. H. J. Doele- manplein 9 Zierikzee 4 grote groene gebruikte clubs f 50,- per stuk. Brieven onder no. 858 aan het bureau van dit blad. In goede staat zijnde kinder wagen. Te bevragen: Drieko ningenlaan 23, Zierikzee. Te koop gevraagd: Slachtkippen en -konijnen, enz W. van Zalm, Hogezoom 39, tel. 275, Haamstede. Gevraagd: Breiwerk voor breimachine. J. van 't Hoff-Heukels, Mo lenweg 26, Oosterland. Diversen: Koopt uw wasmachine, centri fuge, stofzuiger, enz. bij de man, die hei later ook weer maken kan. Speciale reparatie inrichting. Voor al uw electri- sche apparaten: Techn. Bureau A. D. v. d. Berge, telefoon 2962, Zierikzee. Muurverf in vele pasteltinten. Pakken vanaf f 0,95, bussen vanaf f 1,20. - Mol, Nieuwe Boogerdstraat 27, telef. 2210, Zierikzee. Prima vers gebakken vis. Uw juiste adres: vishandel W. K. Schot, St.-Domusstraat, telef. 2374, Zierikzee. Harken, krabbers, schoffels, batsen, zeisen, tuinslang, ijzer waren, gereedschap. Fa. J. D. de Korte, tel. 227, Bruinisse. Last van koude voeten? Een warmwaterzak helpt Reeds vanaf f 3,75. L. C. Hoogerhuis, Renesse. Uw stofzuiger, snoer, slang, borstel, enz. defekt Wij ma ken deze perfekt. Alle repara ties dezelfde dag klaar. Alleen bij: Techn. Bureau A. D. v. d. Berge, telefoon 2962, Zierikzee.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1958 | | pagina 3