Friesche Vlag MANCHESTER ABONNEERT OP DIT BLAD ffittSCHE VlAe tcMoz/ z<£/ één grote gczinsflcs goudband-koffiemelk SCHOONHEID en KRACHT let op Uw brievenbus! de énige met 31°/o vaste melkbestanddelen Verkrijgbaar bij de melkhandelaar SUCCESJES Diversen: Grote sortering nieuwe Ploeg- stoffen in vele kleuren en des sins. Deurloo's woninginrich ting, Appelmarkt 4, Zierikzee. Verhuur van Philips Hoogte- zon f 10,- en f 17,50 p. maand Philips Infraphil f 2,- p. week Alléén bij Techn. Bur. A. D. v. d. Berge, Zierikzee. Kuikens en jonge hennen, ge- bruikshybriden. Er kunnen nog bestellingen geplaatst worden. Joh. Schouls, Laan van St. Hilaire 1, tel. 2232, Zierikzee. Broederij 16107. Hoest uw kind? Natterman's Melrosum Forte helpt, lost taai slijm op, smaakt goed. Flacon f 2,— bij elke drogist. We leveren ook op gemakke lijke betalingsvoorwaarden. - D e u r 1 o o's woninginrichting Appelmarkt 4, Zierikzee. Vergeet niet bij het bestellen uwer goederen te vermelden: Per autosneldienst van de Koophandel. Elke dag 12 uur van Rotterdam (op zaterdag niet). Van Centra al Bodehuis 10 uur v.m. Box 5. Van Zek- veld, Leuvehaven 12 uur v m. Van Dordt, van Putte, Bom- kade, 12.30 uur. Aank. Zierik zee pl.m. 4 uur n.m. Grote voorraad behang vanaf 78 cent per rol; lichtecht be hang vanaf 1,40 per rol. - Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zie rikzee. Betaal minder belasting. Koopt uw tabak en sigaretten bij de fabriek. U bespaart zich dan plm. 30 °/o. Levering door het gehele land. Vraagt vrijblij vend inlichtingen. Gertex To bacco Company, Brielselaan 16 Rotterdam. Verhuisd van Ring B 210 naar Hogeweg E 66, Burgh: H. Kos ters, kapsalon, Burgh. Daarin vindt U één dezer dagen een waardebon die de moeite waard is. Tegen inlevering van deze bon geeft Uw leverancier U Friesche Vlag Goudband a 540 gram, met 25 cent reductie. Profiteer van deze bijzondere gelegenheid om kennis te maken met „Friesche Vlag" Goudband koffiemelk.... dubbel lekker en dubbel voordelig. Een klein scheutje is reeds voldoende om Uw kopje koffie goudbruin van kleur en extra lekker van smaak te maken. Extra voordelig door de 31°/0 vaste melkbestanddelen en de grote gezinsfles waar meer in zit. Te koop aangeboden: Een Mercedes-Benz, type 180 D - '57 weinig gelopen - als nieuw Een Ford Versailles - '56 slechts 30.000 km gelopen. Zeer mooie wagen. Vele extra's Een D.K.W., type Hard Top - '58 nog maar 6000 km gelopen. Nieuw Een D.K.W. Limousine - '55 48.000 km gelopen. Zeer mooi Een Opel Rekord „Olympia" - '56 in prima staat. Koopje! Een Pontiac sterke nog in goede staat zijnde wagen f 500, Alle wagens worden onder BOVAG-Sega garantie verkocht In wand- en woonkamerver lichting hebben wij steeds een aardige sortering tegen zeer lage prijzen. Komt u eens kij ken. Natuurlijk bij: Techn. Bureau A. D. v. d. Berge, Zevenhuisstraat 6, Zierikzee. Koopt iets moois voor uw huis: alle nieuwe stoffen met de mooiste kleuren en dessins zijn zojuist binnen. Deurloo's wo ninginrichting, Appelmarkt 4, Zierikzee, Plamuur per tube vanaf 40 ct., per bus vanaf 45 ct. - Mol, Nieuwe Boogerdstr., Zierikzee. .Jatzner bromfietsen slechts f 398. Oliestookhaarden en kachels vanaf f 155. C. Wandel tel. 487, Nieuwerkerk. Autorijschool „All Round Ser vice" het juiste adres voor goede autorijlessen. Gedipl. instructeur. - M. de Looze, d'Aillystraat 12, Zzee, tel. 2235 Taenzer hetelucht kookhaard. De helft in brandstof. Geen kooklucht in huis. Alleen bij G Geluk, Zierikzee. Luxe autoverhuur met en zon der chauffeur. - Autorijschool Lemsom, Kerkwerve, telefoon K 01110-2917. Voor autorijlessen en nieuwe Opeis zonder chauffeurs, naar: A. Overweel, Autorijschool „Sukses", tel. 439, Dreischor. Uit meer dan honderd dessins modern behang kunt U kiezen en zo U wilt, randen wij het ook voor U af. - Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zierikzee. REPARATIES KUNSTGEBITTEN Sneller, beter c» goedkoper! M. KLOOTE, A 132, Oosterland onverbrekelijk verbonden Die vindt U terug in Schuttersveld-manchester: de mooie diepe gloed ziet U de sterkte ondervindt U in de lange levensduur! Belangrijk Deze actie duurt tot en met 31 maart a.s. en geldt uitsluitend voor Zeeuws-Vlaanderen, Walcheren, Zuid- en Noord-Beveland, Schouwen-Duiveland. hel wereldmerk voor echtheid! De pijl en boog" op de achterkant der stof is Uw garaniiêl CORDUROY. TINNEROY .PLUWEEL De gezinsdei! liter (540 gr.)f 0.77 ook verkrijgbaar in V, liter (270 gr.) f 0.45

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1958 | | pagina 10