AMSTLEVEN levensverzekering im\ Pi b\lT Nu héél goedkoop!. Een topconferentie nog onzeker WASHINGTON. 24-2. De Ame- rikaanse minister van Buitenlandse Zaken, John Foster Dulles, heeft maandag verklaard dat de vraag of er een topconferentie gehouden zal worden, geheel en al van de Rus sen afhangt. „Indien zij bereid zijn de voorwaarden van president Eisenhower te aanvaarden, dan denk ik dat er een topconferentie wordt gehouden. Indien niet, dan zou een topconferentie onzeker zijn". Zoals bekend hee^J president Eisenhower enige voorwaarden ge steld ten aanzien van te bespreken onderwerpen. Dulles zei dit op een bijeenkomst van een congrescommissie, waarop hem vragen werden gesteld. Radio-Boedapest heeft uit „Mos- kouse perskringen" vernomen dat men in de naaste toekomst publi- katie van een nieuwe brief van Boelganin aan Eisenhower en Mac Millan kan verwachten. Deze brief zou details bevatten omtrent een topconferentie zoals de Sowjet- Unie zich die voorstelt. Moord op Italiaans oorlogsschip Op een Italiaans korvet, dat in de haven van Napels ligt, is in de nacht van zondag op maandag het lijk gevonden van de 37-jarige com mandant, Negrotto Cambiaso. Vol gens de doktoren is hij vermoord met een ijzeren staaf. De Italiaanse minister van lands verdediging, Taviani, heeft een ad miraal met het onderzoek belast, omdat het motief van de moord nog niet geheel duidelijk is. Enerzijds denkt men aan roofmoord, daar uit de brandkast in de kapiteinskajuit een bedrag van vier miljoen lire is verdwenen. Daar echter ook be langrijke documenten uit de brand kast zijn gehaald, is het mogelijk dat men met een geval van spio nage te doen heeft. Militaire politie kwam maandag aan boord van het schip en geen van de bemanningsleden mocht het korvet verlaten. DE RAKETBASES IN ENGELAND LONDEN, 24-2. De Britse minis ter van Defensie, Sandys, heeft maandag in het Lagerhuis mede gedeeld dat de lanceerinrichtingen voor Amerikaanse raketten hoofd zakelijk in oost-Engeland, in Lin colnshire zullen komen. Met Ame rika was overeengekomen dat de raketten slechts na een gemeen schappelijke beslissing van beide regeringen zullen kunnen worden gelanceerd. De bases worden be heerd en bemand door de R A.F de kernladingen voor de raketten zullen onder Amerikaanse bewa king blijven en niet op scherp wor den gesteld, zodat geen gevaar voor ontploffingen is. BEPLANTING IN GEVAAR Onlangs moest in een der nieuwe wijken van Zierikzee een zandbak worden verolaatst, omdat het zand werd vertransporteerd tot aan de voordeuren der huizen. Een omhei ning ter plaatse werd door de jeugd vertrapt. Thans wordt er melding gemaakt van ernstige vernielingen aan nieuw geplante bomen bij de Laan van St. Hilaire. Verschillende bomen zijn door deze vernielingen reeds ten dode opgeschreven. Zou er al zekerheid bestaan dat de lijst volledig is, of in de toe komst geen aanvulling meer be hoeft, schrijven over dit onderwerp zou zinloos zijn, want overal ge beurt wel eens wat. Maar die ze kerheid is er niet en ook het ver trouwen voor de toekomst ont breekt op dit punt. Zierikzee is nog altijd een kale stad als gevolg van de ramp. Zeer veel geld is in de beplanting ge stoken en zal er nog in worden gestoken, maar de jeugd speelt cowboy en de kostbare beplanting gaat kapot. Dat is een onmogelijke toestand. Het gemeentebestuur kan men in dit geval niets verwijten. De bomen zijn voldoende be schermd, er zijn waarschuwingen via de scholen gegeven en de jeugd is destijds direct bij de beplanting betrokken geweest. Er is naar onze smaak maar één oplossing: elke inwoner van Zierik zee moet toezichthouder en -houd ster worden op de beplanting en op de bres staan zodra de jeugd aan het vernielen slaat. Dat is geen dankbare taak, want spot en hoon zal het deel zijn van hen die het wagen de kinderen op het ver keerde van hun daden te wijzen. Toch kan het, met enige tact en met een vrijmoedigheid, die gepast en nodig is onder de huidige om standigheden. Natuurlijk mag nie mand eigen rechter spelen, maar het moet toch mogelijk zijn door tussenkomst van volwassenen paal en perk te stellen aan vernielingen, die de schoonheid van de stad schaden en flink wat geld kosten. Laten vooral ook ouders de jeugd wijzen op het verkeerde van spel letjes waarmede vernielingen ge paard gaan. Men moet nooit moe deloos worden. Het katknuppelen in Duiveland is in vroeger jaren tenslotte ook afgeschaft, waarom dan nu geen jeugdvandalrsme, waarbij de bomen het loodje leg gen? Hr. Ms. „Drenthe" brengt K.P.M.-schip op 's-GRAVENHAGE, 25-2. De Ma rine Voorlichtingsdienst meldt: „Op 20 februari jL heeft Hr. Ms. onderzeebootjager „Drenthe" ln volle zee, in Straat Makassar, het K.P.M.-schip „Kasimbar" aange houden. Ofschoon het schip de Ne derlandse vlag voert en een Neder landse zeebrief heeft, bleek aan boord zich een Indonesische gewa pende bezetting te bevinden, die Hr. Ms. „Drenthe" beschoot nadat deze het schip had verzocht te stoppen. De „Kasimbar" Is een schip, dat door de Indonesische regering on rechtmatig is vastgehouden en onttrokken aan de zeggenschap van de K.P.M. en de door haar aange stelde gezagvoerder. Deze bleek vervangen te zijn door een door de Indonesische autoriteiten aangewe zen kapitein. Bjj dag worden werd de aan boord aangetroffen gewa pende bezetting ontwapend. Het schip is opgebracht naar Mano- kwari". Een wel zeer ongewone foto van Nikita Chroesjtsjef: sprekend op een vergadering in uniform! Zover men na kan gaan is dit de eerste maal, dat hij zich sinds hij partij leider werd, in uniform vertoonde. Zijn rang is die van luitenant-ge neraal; dezelfde rang, die hij tij dens wereldoorlog II als lid van de defensie-commissie had. De Fokker-„Friendship" in produktie SCHIPHOL, 24-2. De eerste F-27 „Friendship" van de serieproduktie van de Fokkerfabrieken op Schip hol, zal in april aanstaande de montagehal verlaten en korte tijd later voor de eerste proefvlucht naar de startbaan van het vlieg veld taxiën. Dit eerste vliegtuig van de pro- duktielijn is bestemd voor de Ierse luchtvaartmaatschappij „Aer Lin- gus Teoranta". Dezer dagen zal de romp groen worden gespoten, de nationale kleur van Ierland. Ook de bouw van het tweede toe stel, eveneens voor „Aer Lingus" - deze maatschappij heeft zeven „Friendships" besteld - vordert snel. AUTO TEGEN BOOM Zes gewonden ZWOLLE, 24-2. Op de Zuider zeestraatweg te Doornspijk is he denavond om kwart voor zeven een trekker met oplegger van de V.M. D. Expresse N.V. te--Zwolle tegen een boom gebotst, waarbij de zes inzittenden min of meer ernstig ge wond weiden. De gewonden, die in het Sophia-ziekenhüis te Zwolle zijn opgenomen, zijn de chauffeur J. Overkempe uit Zwolle, zijn vrouw en hun drie kinderen, als mede. L. Boeljon uit Amsterdam. De vrachtauto die op weg was naar Zwolle, reed achter een autobus van de V A.D. Toen de bus stopte bij een halte heeft de chauffeur van de vrachtauto vermoedelijk geremd, waardoor het gevaarte op de besneeuwde weg begon te slip pen, en tegen een boom aan de rechterzijde van de weg tot stil stand kwam. Door de botsing werd de cabine in elkaar gedrukt, waarbij alle inzittenden met het onderli chaam bekneld raakten. De vracht auto werd totaal vernield. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND ZAANDAM. Een felle brand ont staan door ontploffing van de (ko- len)haard, heeft de benedenverdie ping van perceel Emmastraat 33 te Zaandam, bewoond door het gezin J. Volkers, verwoest. Het echtpaar en drie zoons moesten in nachtge waad en op blote voeten door de sneeuw de vlucht nemen. De brand weer paste schuimblussing toe en wist de schade te beperken tot de benedenverdieping. HENGELO. Vier gezinnen met in totaal 19 personen in de Athene- straat te Hengelo werden zaterdag avond laat dakloos, doordat hun gezamenlijke woning door brand werd verwoest. De vier gezinnen bewoonden samen een perceel, dat de gemeente gebruikte als een tij delijke woning. Is er ergens in de gemeente een gezin zonder woning geraakt, dan wordt het in dit per ceel tijdelijk ondergebracht. Ingezonden mededeling BÜRGH/HAAMSTEDE „Beatrix"-school heeft rustig jaar achter de rug Begint de zomervakantie in 1958 een week vroeger? Maandagavond werd de ouder avond gehouden van de o.l.-school, de Beatrixschool, alhier, die o.m. werd bijgewoond door burgemees ter Jhr. R Röell en wethouder van Nieuwenhuijzen. Als spreker trad deze avond op de heer A. de Jonge uit Middelburg die enkele onder wijsproblemen behandelde. Na het welkomstwoord door de voorzitter van de oudercommissie, de heer M. O. Hanse werd met eni ge ogenblikken stilte herdacht het overleden bestuurslid de heer A. van Nieuwenhuijzen, die 25 jaar lid was van de oudercommissie. Het jaarverslag van de penning meester, dat over 1957 sloot met een batig slot van f 64,71, werd vastgesteld. Het hoofd der school, de heer S. de Haas, memoreerde in 'zijn jaar verslag het afgelopen schooljaar dat rustig geweest is. De onderwij zeres mevr. Blom-v. d. Wall werd opgevolgd door mevr. Lysen-Bee- rends, die tijdelijk is aangesteld Voorts herinnerde spr. aan de in Burgh gehouden schoolsportdag en de door de K N.V B. georganiseer de school-voetbal wedstrijden in de Paasvakantie. De school van Haam stede werd kampioen van 't eiland. De schoplreis slaagde uitstekend- Door de leerlingen werd f 1600 ge spaard. De jeugd nam actief deel aan het werk van het Jeugd Rode Kruis. Voorts merkte spr. op dat de zomervakantie in 1957 te laat is begonnen. Hij zal voorstellen om deze in 1958 een week eerder te la ten beginnen. De heer de Haas gaf voorts te kennen dat het verkeerd is om kinderen uit de 6e klas reeds naar de huishoudschool te sturen. Ze zijn dan nog te jong, naar zijn me ning. Met klem kwam spr. op te gen het idee dat „in de 7e klas maar weinig meer,geleerd wordt". Ten slotte dankte spr. het college van b. en w. voor de verleende mede werking. Uit handen van burgemeester Röell ontvingen hierna de volgen de leerlingen het schooldiploma: Jac. v. d. Panne, Ina Bouman, N. Braai, Joh. v. Beveren, Jan Evertse, Hendrik Jonker, Jan Zijta, Arie Blom, Piet v. d. Cingel, Johanna v. Dongen, Elisabeth v. Dijke, Adri- aan Hollestelle, Leo Kik, Jan Kloet— Marinus de Lang, Lena v. d. Made, Anton Rijnberg. Bestuursverkiezing Bij de bestuursverkiezing werd in de vakature van wijlen A. van Nieuwenhuijzen gekozen de heer J. Wandel. Herkozen werden mevr. Stenger-Jansen en de heer J. Sla ger. In een actuele causerie behan delde hierna de heer de Jonge het onderwerp: „Onderwijsproblemen". Spr. wees er op dat men als ouders gesteld wordt tegenover het eigen levensrithme van het kind en dat men dit rythme heeft te aanvaar den. Ook dient men als ouder de fantasiewereld van het kind te aan vaarden. Straf heeft geen enkel nut, wel dient men het goede voor beeld te geven. Het probleem bed- wateren berust meestal op een pro testhouding. Een dokter waarschu wen is zeer gewenst. Het kind heeft plezier in weerstand overwinnen en maakt daarom dikwijls veel ka pot. Uit deze kinderen groeien meestal de beste mensen. Men dient speelgoed te geven waar de jeugd iets mee kan doen, d.w.z. psycho logisch verantwoord speelgoed. Wat betreft het onderwijs herinner de spr aan het schrikbarende te kort aan leerkrachten wat tot ge volg heeft dat gehele klassen naar huis worden gestuurd. Spr. kwam op tegen de gedachte dat een open bare school neutraal zou zijn om dat in praktijk wordt gebracht het „heb je naasten lief als je zelf". Spr. hoopte tenslotte dat op Haam stede spoedig een afdeling van Volksonderwijs zal worden opge richt. Vervolgens sprak ook de heer L. Hack een propagandistisch woord- voor Volksonderwijs. Aan het einde van deze goedge slaagde ouderavond deelde burge meester Jhr. Röell nog mee dat af gezien moet worden van de bouw van een gymnastieklokaal omdat de kosten ad f 134.000 momenteel niet te dragen zijn. STAD EN PROVINCIE Scheldeklonken speelde voor bejaarden Voor ruim tweehonderd bejaar den heeft gisterenavond in hotel „Concordia" de Zierikzeese mando linevereniging „Scheldeklanken" een succesvolle herhaling gegeven van de vorige week dinsdag ge houden uitvoering. De bejaarden konden deze, in samenwerking met de U.V.V. georganiseerde attractie, uitermate waarderen. De goed ge slaagde avond stond onder leiding van de presidente van U.V.V., me vrouw Lugt-van Heioma. In de pauze presenteerden de U.V.V.- sters thee jmet een versnapering. Verenigino tot Bevordering Bijenteelt De afdeling Schouwen-Duiveland van de Vereniging tot Bevordering der Bijenteelt in Nederland, ver gadert zaterdag l maart a.s. in .Concordia" te Zierikzee. Op de agenda staat vermeld een bestuurs verkiezing. Periodiek aftredend zijn de heren A. W. Braai, C. Fasol en C. O. J. Hendrilcse. Verder komt aan de orde de bespreking van een te maken excursie. Het Bio-vakantieoord De kerstcollecte ten bate van het Bio-vakantieoord heeft in de bios coop van de Concertzaal opgebracht f 173,08. In de bioscoop van hotel Bom te Haamstede werd f 63,21 op gehaald; totaal dus f 236,29. Het landelijk totaal bedroeg f233.166,44. Goed geslaagde uitvoeringen van muziekvereniging „Apollo" te Brouwershaven Uitstekend toneelspel door toneelvereniging uit Haamstede Vrijdag- en zaterdagavond jl. gaf de muziekvereniging „Apollo" haar jaarlijkse uitvoeringen in hotel „Jacob Cats", welke goed bezocht en geslaagd mogen heten. Voorzit ter W. v. d. Bos verwelkomde in het bijzonder burgemeester J. L. v. Leeuwen, oud-burgemeester C. Gast (ere-lid) en dhr. v. d. Velde (ere-lid) en de toneelgroep der zus tervereniging „Witte van Haem- stede". Het muzikale gedeelte o 1 v. dirigent P. H. J. Everwijn bestond uit een kort programma, gezien in december jl. reeds een extra uit voering werd gegeven. De num mers werden goed gespeeld en ge tuigden van studie en een harmo nisch geheel, zowel in zuiverheid als samenspel. Door de toneelvereniging uit Haamstede werd opgevoerd het to neelspel „Gerda vaii de Anna's hoeve", in drie bedrijven door Bert Vrouwenbond P.v.d.A. Verhelderende causerie over de beschutte werk plaats te Zierikzee Vooral de mattenvlechterij boekt prima resultaten Vorige week hield de Vrouwen bond van de P.v.d.A. een geslaagde vergadering, waarvoor grote be langstelling bestond. Een bespre king werd gewijd aan de komende Contactdag. Een zevental dames gaf zich op als collectrice voor het N.V.V.-t.b.c.-fonds De heer J. Pom- per hield een inleiding over: „Het doel en het werk van de werk plaats voor minder validen". On der zijn leiding werken te Zierik zee thans 25 personen in de be schutte werkplaats. Juist door hun werk gevoelen deze mensen zich weer nuttige leden van de maat schappij Terecht zijn deze mensen zeer gekant tegen het woord onvol- waardigen. Zij zijn te rubriceren in de lichamelijk en geestelijk ge handicapten, waarvan uiteraard de eersten het gemakkelijkst te berei ken zijn. Ook vinden mensen met chronische ziekten hun werk. Het sglaris is vastgesteld naar vaste ROTTERDAM. Op de Vondelin- genweg te Rotterdam heeft een lo comotief van de Nederlandse spoor wegen een personenauto totaal vernield, waarbij de chauffeur op slag werd gedood. AMSTERDAM. Twintig 'kisten met speelgoed, bestemd voor uit Indonesië gerepatrieerde kinderen in de legerplaats Budel, zijn in en kele weken ingezameld door de on derafdeling van het Rode Kruis Badhoevedorp-Sloten. Woensdag middag a.s. zal het speelgoed aan de kinderen worden uitgereikt. BRANDWIJK. De 19-jarige wiel- rijdster mej. C. M. Ouweneel uit Brandwijk is, doordat zij geen voor rang gaf, aangereden door een per sonenauto op de provinciale weg onder .de gemeente Bleskensgraaf. Zij kreeg een schedelbasisfractuur en werd naar het ziekenhuis in Dordrecht vervoerd, waar zij enke le uren later is overleden. normen. Het Rijk betaalt 90 pet. en de gemeenten 10 pet. Het werk Pomper hoopte dat het binnenkort ook mogelijk zal zijn vrouwen te werk te stellen De geest onder de mensen is buitengewoon goed en kameraadschappelijk. Op het on derwerp kwamen vele vragen los als reactie waarop de heer Pomper de dames uitnodigde eens een kijk je in de werkplaats te komen ne men. Deze uitnodiging werd in dank aanvaard. bestaat o.m. uit pitrietvlechten, zakken stoppen, matten vlechten, waarbij vooral de mattenvlechterij prima resultaten oplevert. De heer Peets. Het spel, dat op „het land speelt" en waarbij de lach en de traan elkaar afwisselden werd op een wijze voor het voetlicht ge bracht, die aller respect afdwong. Zowel in de hoofdrollen als kleinere rollen werden de personen gecre- eerd door talentvolle spelers en speelsters. Het was een stuk met onverwachte wendingen. In een adembenemende spanning volgde de ontknoping, die iedereen met verbazing vervulde. De voorzitter van „Apollo" dank te het gezelschap voor het gebode- ne en betreurde het dat „Apollo" zelf er niet in geslaagd was een spel op te voeren. Deze woorden herhaalde ook de voorzitter der do nateursvereniging, de heer P. Lij- baart die „Apollo" en toneelver eniging namens alle aanwezigen dankte. Ook hij wees op de achter uitgang in de gemeente op cultureel gebied en beklemtoonde bij de aan wezigen om te trachten dit in de toekomst te voorkomen. Als blijk van waardering ontvingen de da mes tonelisten van de heer J. v. d. Weele een fraai bouquet en van „Apollo" als herinnering een lepel tje met gemeentewapen. De heren medewerkenden kregen een roker tje. Voor deze geste bedankte de heer B. v. d. Weel namens de Haamsteedse vrienden Beide avon den werden besloten met een ge zellig bal o.l;V. de Jantjes. HAVANNA, 25-2. De ontvoerde autocoureur Juan Fangio is van morgen vroeg door zijn ontvoerders vrijgelaten, aldus heeft de Argen tijnse ambassade bekendgemaakt. Een 23-jarige mijnwerkersvrouw uit Repeln in Rijnland heeft maan dag het leven geschonken aan een vierling van het vrouwelijk ge slacht. Volgens de doktoren van het ziekenhuis, waar zij verpleegd wordt, maken de vier meisjes het best. V/AT Verwachting tot woensdagavond: Aanzienlijk kouder in het zuiden van het land Overwegend zwaar bewolkt met sneeuw, maar in het zuiden van het land aanvankelijk nog regen; krachtige en langs de kust tijdelijk harde tot stormachtige wind uit noordoost tot noord; in de zuide lijke helft van het land daling van temperatuur tot om het vriespunt, elders overwegend lichte vorst. 26 febr. Zon op 7.34, onder 18.13. Maan op 10.41, onder 1.36. 27 febr. Zon op 7.32, onder 18.15. Maan op 11.25, onder 2.35. Eerste kwartier: 26 febr. te 21.51. Hoogwaterstanden ZIERIKZEE: 26 febr. 7.27 v.m. 20.00 n.m. 27 febr. 8.17 v.m. 20.56 n.m. BROUWERSHAVEN: 26 febr. 7.18 v.m. 19.45 n.m. 27 febr. 8.09 v.m. 20.44 n.m. Doodtij: l maart. HET WEEROVERZICHT DE BILT, 25-2. De depressie, die gisteren bij Ierland was gelegen, trok de afgelopen 24 uur via zuid- Engeland in de richting van Neder land. Onder invloed van deze de pressie drong zachtere oceaanlucht tot de zuidelijke helft van ons land door. De temperatuurtegenstellin- gen waren vanmorgen bijzonder groot. In Groningen vroor het drie graden en in het zuiden van het land stond het kwik acht negen graden boven nul. Langs de grens lijn kwam behalve sneeuw ook re gen voor bij temperaturen onder het vriespunt. De depressie in onze omgeving trekt in oostelijke richting verder, waardoor de koudere lucht weer naar het zuiden terugstroomt, met een aanzienlijke daling van tempe ratuur in het zuiden van het land. Ook de komende 24 uur zal er op de meeste plaatsen neerslag vallen,. hoofdzaak in de vorm van sneeuw. Ingezonden mededeling BUKGROENTEN AGENDA Morgen (woensdag) Zierikzee: Concertzaal, 8 uur, Nuts- avond. Brouwershaven: hotel Ringelberg, 8 uur, ledenverg. P.v.d.A.; hotel Jacob Cats, 8 uur ,algem leden- verg. Coöp. Landbouwvereniging. Haamstede: hotel Bom, 7.30 uur, Pomona en N.F.O. (dhr. Scha berg). Overmorgen (donderdag) Zierikzee: Huis van Nassau, 8 uur, oprichtingsvergadering afd. Zie rikzee Verbond voor Veilig Ver keer. ,Leve" - Jas - Bekomen - Twee konijnen Ziel - Één en Twee „Leve de fazanthanen"want het blijkt nu plotseling dat overal deze dieren tot leven worden ge wekt, waar zij dood waren ge waand. Onderschat een fazanthaan maar niet, zoals de Duivelandse wieder, die zo'n dier met een poot in het struikgewas verward ont dekte en er naar greep met een vlugge (en niet ongulzige) beweging. Het was een vette fazanthaan, die razend snel door de beroepswieder naar een slaat van levenloosheid werd gevoerd. De haan werd netjes onder een jas gelegd en met het sisend geluid van bradend vlees al in de oren ging de (beroeps)wieder weer aan het werk. Toen de zon ter kimme neigde, werd het werk gestaakt. De wieder pakte zijn jas, maar dit was voor de fazant het sein snel op de wieken te gaan. Het beest was echt helemaal beko men van de schrik en had niets dan een ongezellige middag onder de jas doorgebracht. De rust had hem goed gedaan, zo goed zelfs dat het dier in staat was de braadpan te ontvlieden. Een gerenommeerd historisch jachtverhaal verder is ook nog uit de bus gekomen. Het speelt ook in Duiveland op een koude winterdag, toen twee mannen er op uit trok ken om konijnen te verschalken. Ze wisten precies waar ze moesten zijn. Geen wonder dan ook, dat de jachtopziener het dikwijls met hen aan de stok had. In ieder geval wa ren het waardige afstammelingen van de Kaninefaten, die ook met vriend langoor op niet al te beste voet leefden. Spoedig ontdekten de mannen een tweetal konijnen, die vol levensvreugde in het rond dar telden. Ze namen chter snel de poten t>v de nadering van de man tien en verdwenen in een ziel, een kleine riolering van ongeveer drie d vier meter onder een dam. De oplossing hen te vangen leek een voudig maar was het niet. Een der mannen ging aan het uiteinde staan van de buis en de tweede ja ger stelde zich bij het andere uit einde op. De één roffelde met een stok in het „hol", om de dieren te dwingen via het andere uiteinde het konijnenpad te kiezen. Jager no. 2 zou dan als een bloedlinke „killer" de konijntjes koud maken, ook met een stok. De „killer" riep weldra: „ik heb er één" en enkele seconden later: „ik heb er twee!" Daarom sprong zijn collega snel uit de berm, gereed om zichzelf en de ander te feliciteren. Maar de ver gissing was aanzienlijk. Met „ik heb er één" en „ik heb er twee" had de jager niets anders bedoeld dan: „ik heb één natte voel" en „ik heb twee natte voeten". Slot van het verhaal is uiteraard dat de ko nijnen fluks aan de haal gingen, want als het er op aan komt situ aties uit te buiten, zijn konijnen bar veel mans.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1958 | | pagina 2