STAD EN PROVINCIE ZIERIKZEK Origineel jaarfeest gereformeerde jeugdclubs In het Ned. Herv. Verenigingsge bouw vierden de Gereformeerde meisjesclub „Lydia" en de jongens club „Benjamin" vrijdagavond hun gezamenlijk jaarfeest. Met het pro gramma werd bewust verder ge gaan op de weg van vernieuwing, die het jeugdwerk de laatste jaren heeft ondergaan. Een samengesteld programma van zang en deklamatie vormde de opening met als thema Ps. 136. Nadat een blokfluitensem ble zich had laten horen vormde het treffende lekenspel: „Mensen onderweg", een gespeelde illustra tie van de gelijkenis van de Barm hartige Samaritaan. Door een fraaie costumering en belichting was een typisch oosters effect ver kregen. Met het „Kraagspel" werd de „zaal" bij het prqgramma be trokken. Beslist opvoedend was het spel: „Heer in 't verkeer", dat de jeugd met de neus op de ver keersregels drukte. Peter van 't Veer speelde verdienstelijk viool en de jongens brachten hun toneel spelletje: „De slimme visser". „Kun je nog zingen, zing dan méér", was de titel van een zangprogrammaatje dat er In ging als koek. Ook de meisjes van „Lydia" voerden een stukje op. De sluiting was in de stijl van de opening, niet traditio neel, maar origineel bedacht. De zaal was vrij goed bezet. De lei ding was in handen van mej R. Borgdorff en de heer P. G Rotte, die onvermoeid nieuwe impulsen geven aan het jeugdwerk. Hun suc ces daarmee bleek op deze avond weer overduidelijk. HAAMSTEDE Bejaarden Sociëteit De bejaardensociëteit te Haam stede hield een gezellige middag, waarop als spreker optrad de heer J. Vijverberg van Noordgouwe, de bekende vogelkenner. Als gasten woonden de bejaarden van Burgh deze middag bij. Mevrouw Röell opende de bijeen komst en sprak haar voldoening uit over de buitengewone opkomst. Na het gezamenlijk zingen van het Zeeuwse Volkslied, verkreeg de heer Vijverberg het woord, die zijn lezing luister bijzette met oude en nieuwe gekleurde vogelplaatjes, vertoond door de heer J. v. d. Berge Spreker verdeelde zijn serie in drie soorten, vogels die voorkomen in de inlagen, in de weiden en op het strand. De inlaagvogels zijn meestal wit, zoals Sterns, Meeuwen en Nestvlieders. Voor de pachters van de inlagen is de Grote Stem het meest geliefd, omdat de eieren het duurst betaald worden. De heer Vijverberg die 40 jaar in zwart-wit fotografeerde, is nu ook sedert acht jaar bezig met kleurenfotografie, en verschillende mooie kleurenop namen werden vertoond. Spreker, die duizenden voetstappen achter liet in de Schouwse duinen, vindt nu zijn materiaal in het vogelreser vaat te Renesse. Wegens tijdsgebrek kon de heer Vijverberg zijn lezing niet beëindigen. Na het zingen van het „Wilt heden nu treden" en „Ferme jongens, stoere knapen", werd deze mooie middag door me vrouw Röell gesloten. Namens de bejaarden uit Burgh, dankte mevr. van Citters en bood een bloemetje aan. RENESSE Aan het Delfts „Oranje-Groene Kruis-centrum voor kraamverzor- ging" slaagde voor het diploma kraamverzorgster mej. C. M. Ver boom, afkomstig van hier. NOORDWELLE Plattelandsvrouwen bijeen Vrijdag vergaderde in café van der Have te Ellemeet de afdeling Noordwelle e.o. van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen, o.l v. de presidente mevr Elenbaas-Kik. Na het zingen van het bondslied en de afhandeling van enige huishoude lijke zaken sprak de heer J, B. Booij over levensverzekering met als motto: „Niemand leeft alleen voor zichzelf". Spreker toonde aan dat het zeer gewenst is om maat regelen te nemen voor het geval de kostwinner van het gezin mocht worden uitgeschakeld. De oude dag blijft ondanks a o.w. om extra voorzieningen vragen. Een tweetal fraaie films „Land uit zee" en „Ko ninklijke reis naar de Ned. Antil len" vulden het verdere gedeelte van de avond. De heer Booij kreeg een aandenken voor zijn leerzame causerie waarna de geslaagde bij eenkomst door de presidente werd gesloten. De avond werd ook bij gewoond door een flink aantal echt genoten van de leden. KERKNIEUWS Het geval-ds. M. A. Krop en diens „danspreek" De centrale kerkeraad van de Hervormde gemeente te Groningen heeft zich opnieuw bezig gehouden met het ontslag dat aan ds. M. A. Krop, Hervormd predikant te Gro ningen is gegeven als leraar aan de 2e Chr. h.b.s. in verband met de door hem gehouden preek over het dansen, waarover prof. dr. F. W. Dankbaar rapporteerde. De prae- ses, ds. C. M. Luteijn, gaf een korte Inleiding en las het concept-ant woord, dat van de kerkeraad zal uitgaan'. Een uitvoerige discussie ontstond waaraan tien léden deel namen en waarbij ook de vraag naar de houding, die de christen in de samenleving past, in geding kwam. Ds. Krop deed uitvoerig me dedeling van wat aan zijn ontslag is voorafgegaan en over de wijze waarop hem dit verleend is De be wering dat er veel meer is dan die bewuste preek, oordeelde ds. Krop een aantasting van zijn goede naam. In de discussie werd duidelijk, dat er aan de kwestie meer vastzit, dan oppervlakkig blijkt, zodat de kerkeraad zich niet kan bepalen, als hij iets zeggen wil tot het geval op zichzelf. De centrale kerkeraad besloot daarom een kleine commissie te benoemen, die zich zal beraden in een korte uiteenzetting hoe de cen trale kerkeraad over deze zaak denkt, wat dan ter kennis van de gemeente zal worden gebracht. Ned. Herv. Kerk Ver. v. Rechtz. Herv., Zierikzee Voor de Vereniging van Recht zinnige Hervormden te Zierikze'e hoopt morgen (dinsdag)avond in het Ned Herv. Verenigingsgebouw ds. J. I. van Wijck, Vrij Evange lisch predikant te Gouda, te spre ken over het onderwerp „Heden daagse gebeurtenissen in Israël". Ger. Kerken (vrijgemaakt) Beroepen te Zuidhorn: R. Hou wen, Nijmegen. Aangenomen naar Zwolle: Z G. van Oene, Sliedrecht. Ger. Gemeenten Beroepen te Bameveld: W. C. Lamain, Grand Rapids (Michigan, U.S.A.). Evang. Luth. Kerk Beroepen te Zwolle en Enschedé: H. L. G. Ouwerkerk, Tiel. BURGH/HAAMSTEDE Strafeest bleek ook op zaterdagmiddag te kunnen slagen „Schouwsche Ruiters" verleende medewerking Te Burgh-Haamstede is zater dagmiddag - dit laatste zeer tegen de traditie, want heden (maandag) is de eigenlijke StrSdag - op zeer opgewekte, wijze het traditionele feest gevierd. Zes eigen, in kleurige rij kleding gestoken, ruiters en veer tien leden van de „Schouwsche Ruiters" te Dreischor, namen aan het Strafeest deel. Juist toen de stoet op het punt stond te vertrekken, kwam er een kille mist opzetten, maar later ging het weer wel. Er is wel onder slechter weersomstandigheden StrS gereden. De vrolijke ruiterstoet be gaf zich naar het strand te Wes- tenschouwen, waar vele belang stellenden het „beenspoelen" van de paarden, en soms ook van de ruiters, gadesloegen. Na deze ceremonie reden de rij ders via de „Punt" naar Westen- schouwen, waar met een hartver-' sterking de verkleumde ledematen weer op peil werden gebracht. Via Burghsluis reed men naar Burgh, waar de harmonie „Witte van Haemstede" met de drumband zich aan het hoofd van de stoet plaatste en vervolgens het dorp binnentrok, waar een grote menigte uit het ge hele eiland het imposante schouw spel gadesloeg. De harmonie, keu rig geüniformeerd, blies er lustig op los, terwijl de drumband haar „lijflied" liet horen. Mocht de belangstelling in Burgh groot zijn, in Haamstede leek alles uitgelopen om het feest luister bij te zetten. Na enkele rondgangen over het dorp werd koers gezet naar het rusthuis „Duinoord". De bejaarden hebben volop genoten van de mooie aanblik van de kleur rijke stoet. Ook in Haamstede werd de inwendige mens van geestrijk vocht voorzien. Tot slot reden de paarden de slotlaan in, waar de jaarlijkse „sprint" werd verreden, onder lulde aanmoedigingen van het publiek. Zodoende is de StrS, nu op zater dagmiddag gehouden, een groot succes geworden. Toch is de deel name van de „eigen" paarden te gengevallen. Wil men het Strafeest op peil houden met medewerking van een rijvereniging, dan is dit slechts te prijzen. Er moeten dan echter ook wel zoveel mogelijk eigen ruiters aan de start verschij nen. Wat de belangstelling betreft mag gezegd worden dat de ver plaatsing naar de zaterdagmiddag succesvol is geweest. Veel meer mensen waren nu in de gelegen heid actief aan de Strê deel te nemen. GEMEENTERAAD HAAMSTEDE In bestaande vakature voorzien door benoeming van de heer H. van der Meij Gemeente leent kapitaal van f 14.000, Onder voorzitterschap van bur gemeester jhr. Röell kwam de ge meenteraad vrijdagavond in spoed eisende vergadering bijeen. Na opening van de vergadering gaat de voorzitter over tot beëdi ging van het tussentijds benoemde raadslid de heer H. van der Meij. Achtereenvolgens legt de heer v. d. Meij in handen van de voorzitter de in de gemeentewet voorgeschre ven zuiveringseed en ambtseed af. Na de beëdiging feliciteert de voor zitter de heer v. d. Meij; hij hoopt dat deze zich spoedig „thuis" zal voelen in de raad. Spr. zegt alle medewerking toe en hoopt op een prettige samenwerking. De heer v. d. Meij zegt dank voor de tot hem gesproken woorden. Hij hoopt tot genoegen zijn opgelegde plicht te mogen vervullen. Grote plannen, waarbij ook de gemeente betrok ken is, staan op het spel, zoals het Deltaplan. Hij hoopt aan deze be langrijke zaken zijn medewerking te mogen verlenen en hoopt met Gods hulp een waardig opvolger van wijlen de heer Goudzwaard te zijn en de belangen van de ge-, meente Haamstede mede te helpen behartigen. Hierna spreekt de voorzitter zijn vreugde uit, dat de heer Evertse, die wegens ziekte enkele maanden afwezig was, deze vergadering weer kan bijwonen. Hij hoopt dat de heer Evertse spoedig geheel hersteld zal mogen zijn en de vergaderingen weer regelmatig zal kunnen bij wonen. De heer Evertse zegt dank voor deze woorden. N.a.v. een mededeling van de "voorzitter inzake sneeuwruimen in de afgelopen maanden, wordt door b. en w. toegezegd het eventueel aanschaffen van een sneeuwploeg te bezien, eventueel in samenwer king met de polder. Geldlening Door de Bank van Nederlandse ZIERIKZEE Jazzmuziek en toneelspel op Lyceumavond Vrijdagavond hebben de eilande- lijke lyceïsten hun traditionele schoolavond gegeven voor een ge heel gevulde Concertzaal. De voor zitter van de schoolvereniging, Herman Doeleman, kon in zijn openingswoord talrijke genodigden verwelkomen, o.a. burgemeester mr. F. Th. Dijckmeester, de rector dr. J. J. Westendorp Boerma, het college van curatoren, leraren, wet houders en raadsleden. Het hoogtepunt van het program ma voor de pauze was wel het op treden van de eigen jazzband van de school. Het is een pittige, eerst korte tijd geleden samengestelde formatie o.l.v. Jan Canters die op heel aardige wijze een aantal klas siek geworden jazznummers ver tolkte. Naam van de band: „The original rythm six". De jongens van de derde klas zorgden o.l.v. de heer Korstanje voor een vlot staaltje grondgym- nastiek. Charmant was het ballet in „big formation" dat op verdien stelijke wijze een dansnummer uitvoerde. Drie leerlingen brachten voorts een eigen muzikale parodie: „Eine kleine jazzmusik". Ook op deze lyceumavond was het belangrijkste onderdeel het to neelstuk. Ditmaal was het een blij spel in drie bedrijven van dr. P. H. Schroder, „Min en Magie". Het stuk speelt in de Romeinse tijd en we maken kennis met de riike weduwe Emilia Pudentilla. Zij is erg ge wild bij de mannen van haar dorp, die naar hartelust naar haar hand dingen Vruchteloos evenwel. Alles verandert echter in een schone zaak als een jonge geleerde, Lucius Apuleius, op doorreis in het dorp door koortsen wordt overval len en bij de knappe Emilia zijn intrek neemt. Het begin van een hardnekkige liefde is er. Emilia's zoon, Pontianus, ziet de ontwikke ling echter met lede ogen aan, want door het voorgenomen huwe lijk ziet hij een einde komen aan zijn nietsnutterige herenleventje. Kortom, Pontianus neemt het niet. Hij spant samen met de door Emi lia afgewezen vrek Sicinius Clarus. Er wordt een aanklacht tegen Lu cius ingediend omdat hij toverij zou hebben bedreven. Alles komt echter op zijn pootjes terecht om dat de rechter een zeer wijs man blijkt te zijn en niets staat tenslotte een gelukkig huwelijk in de weg. Als het dan eenmaal zover is heeft men genoten van ongekunsteld en vlot toneelspel, dat gedragen werd door de hoofdrolspelers Anneke van Eldik (Emilia), Joop Ribbens (Lucius) en Daaf v. d Velde (Pon tianus). Verdienstelijk spel werd verder te zien gegeven door Rinus Doeleman, de knecht Themison, Janny Geluk, de waardin Estrella, Niek Felius, de afgewezen vrek, en Herman Doeleman als de wijze pro consul. De regie was als altijd in deskun dige handen bij dr. J. C. Röhner, terwijl de decors een origineel ont werp waren van de tekenleraar de heer A. Braat. Een woord van lof is nog op zijn plaats voor de aan- kondigster van de verschillende nummers, Janny Geluk Zij deed dit op keurige en innemende wijze. Een gezellig bal o.l.v. „The Gold Stars" uit Bergen op Zoom was het besluit van deze geslaagde lyceum avond. Gemeenten wordt uit de eerste Na tionale Woningbouwlening 1957 een geldlening aangeboden groot veer tienduizend gulden, rentende 6 per jaar. Op voorstel van b. en w. wordt besloten deze aangeboden geldlening aan te gaan. Een verzoek van de heer P. Hart om tegemoetkoming als bedoeld in art. 13 der lager-onderwijswet voor bezoek van een kind aan de open bare lagere school te Burgh, wordt - op voorstel van b. en w. - afge wezen, omdat verzoeker aan zijn kind gelijksoortig onderwijs kan laten geven in eigen gemeente. Hierna wordt op voorstel van b. en w. besloten aan het bestuur van de chr. nationale school te Haam stede voor het jaar 1958 een voor schot te verlenen, terwijl eveneens het gemiddeld aantal lesuren per week wordt bepaald voor een vak onderwijzeres. Op voorstel van b. en w. wordt besloten de vrijblijvende grond aan woningbouw, te verhuren voor het jaar 1958 en eventueel volgende ja ren, indien deze grond dan nog niet nodig is voor woningbouw. Ter voorziening in een vakature wordt als vertegenwoordiger in de Stichting Werkplaats Schouwen- Duiveland benoemd de heer C. Ver ton en als vertegenwoordiger in de Stichting Zeeuwse Muziekschool de heer J. D. van Nieuwenhuize. In de vakature in de commissie Woon- ruimtewet wordt voorzien door be noeming van de heer C. J. v. d. Maas. Verder worden op voorstel van b. ,en w. de tarieven vastgesteld voor afname water en kracht stroom op de haven Burghsluis. De voorzitter deelt mede dat me vrouw A. A. Blom-van der Wal, zeer tot spijt van b. en w., heeft gemeend haar ontslag als onder wijzeres aan de o.l. school te moe ten aanvragen. Als aanvullende werken in ver band met de te verwachten werk loosheid zullen b. en w. de navol gende werken voorbereiden, zodat bij toenemende werkloosheid pro- duktieve werken zullen kunnen worden uitgevoerd: herstel van de oorïbgsschade aan het vliegveld; aanleg rijwielpaden in het recrea tiegebied; aanleg sportveld, enz. Vrouwen Wereldgebedsdag Evenals in verschillende andere gemeenten op ons eiland, wordt vrijdagavond 21 februari a.s. ook hier ter plaatse de Vrouwen-We reldgebedsdag gehouden en wel in het gebouw van het Leger des Heils aan de Poststraat. De liturgie voor het gebedsuur draagt als titel „Het brood des Levens", naar Joh. 6. Zo als ook vorige jaren kunnen vrou wen van alle gezindten deelnemen. ^Vergadering N C V B iJè plaatselijke afdeling van' de Ned. Christen Vrouwenbond hoopt woensdagavond a.s. een bijeen komst te houden in het Ned. Herv. verenigingsgebouw. Op deze bij eenkomst zal een film worden ver toond over ontginningen in Neder land en in Suriname. ZONNEMAIRE Ouderavond openbare kleuterschool Donderdagavond werd vanwege de openbare kleuterschool alhier een ouderavond gehouden, die, o.m. werd bijgewoond door de burge meester en enige raadsleden. Na het openingswoord gaf de voorzitter, de heer W. Flohil, een terugblik op het afgelopen jaar en constateerde geen ontevredenheid. Het jaar- en financiële verslag werden goedgekeurd Bij de be- stuursevrkiezing stelde dhr. C. de Munnik zich niet meer herkiesbaar. 2n zijn plaats werd benoemd de heer P. Hendrikse. De heer Flohil werd herkozen. Nadat in de pauze het werk van de leerlingen was bezichtigd, hield dokter Schilstra, schoolarts, een causerie over het onderwerp „Kleu ter en kleuterschool". AGENDA Heden (maandag) Zierikzee: Concertzaal, 8 uur, Haags planotrio (Z.V.U.). Nieuwerkerk: Ger. noodkerk, 7 30 uur, ledenverg. algem. kleuter school. Morgen (dinsdag) Zierikzee: Concordia ,8 uur, uit voering „Scheldeklanken"; Ned. Herv. Ver.gebouw, 8 uur, Ver. van Rechtz Hervormden. Burgh: hotel Bom ,8 uur, vergade ring N.F.O. en Pomona. Scheepvaartberichten Cleodora, (t.) 16 van Singapore naar Abadan. Kenia, (t.), 16 van Sydney naar Miri. Langkoeas, pass. 16 Ceylon naar Madras. Sliedrecht, (t.) pass. 14 Ouiessant naar St. Kitts. Soestdijk, 15 van Philadelphia te Baltimore. Karlmata, 15 te Amsterdam Ternate, 15 v. Surabaja naar Balikpapan. MARKTBERICHTEN Veemarkt Rotterdam, 17 januari. Aanvoer 1747 stuks vee, t.w. 1068 vette koeien en ossen, 679 varkens. Prij zen per kg.: vette koeien en ossen, f 3.00-f 3.30, f 2.70-f 3.00, f 2.50- f 2.70. Varkens (lev. gew.j: f 1.70, f 1.68 en f 1.66. Vette koeien en ossen: aanvoer als vorige week, handel redelijk, prima's boven notering. Varkens: aanvoer kleiner, handel vlot, prij zen iets hoger. Prima exemplaren boven notering, zware varkens van f 1.60-f 1.62 per kg. SPORT VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I 3e klasse D: Hontenisse-Zeelan- dia 2-1; RCS-Zeeland Sport 3-5. 4e klasse G: Nieuw Borgvliet- Burgh 2-1; De Schutters-Cluzona 3-5; Halsteren-Noordhoek afgelast. Afdeling Zeeland le klasse B: alle wedstrijden af gelast. 2e klasse C: alle wedstrijden af gelast. Zaterdagmiddagcompetitie 15 februari 2e klasse B: Bevelanders I-ME- VO I 2-2; Yerseke III-Kloetinge I afelast; Wolfaartsdijk I-Goes V af gelast; Heinkenszand I-Wissekerke I 4-0; Kapelle I-SVOWK I 0-1. 2e klasse D: alle wedstrijden af gelast. Juniorencompetitie: alle wedstrij den afgelast. Vriendschappelijk Steenbergen I-Zierikzee I 4-2. ADVERTENTIES Hierbij geven wij U kennis van de geboorte van een dochter en zusje HENDRIKA CORNELIA Als een rijke troost hebben wij dit kind van God ontvangen C. BEZEMER N. BEZEMER- PARLEVLIET MAARTEN Zierikzee. 15 februari 1958 Herv. Pastorie .Schouwenoord' Door Gods goedheid werden wij wederom verblijd met de geboorte van onze dochter en zusje, SARA JOHANNA C. FOLMER-ROBBEMOND JOH. FOLMER en kinderen Nieuwerkerk, 16 febr. 1958 Mo'enstraat 5 In het ziekenhuis „Eudokia" te Rotterdam is heden, na een geduldig gedragen lijden, in volle vrede ontslapen, mijn lieve vrouw, onze zorg zame moeder en grootmoeder mevrouw ADRIANA DE GRAAIJ, geboren Geelhoed, in de leeftijd van 65 jaar en 9 maanden. J. W. DE GRAAIJ kinderen en kleinkinderen Sirjansland, 14 febr. 1958 De teraardebestelling zal p'aats vinden dinsdag 18 februari a.s. te Sirjansland om 2 uur. Heden is overleden in het ziekenhuis te Rotterdam, onze lieve zuster ADRIANA DE GRAAIJ geboren Geelhoed in de leeftijd van 65 jaar M. GEELHOED M. H. GEELHOED- v. d. LINDE J. GEELHOED A. M. GEELHOED-HAGE Dreischor, 14 februari 1958 Heden overleed nog onver wacht ons getrouw medelid mevrouw A. DE GRAAIJ-GEELHOED Sirjansland, 14 febr. 1958. Bestuur en leden Chr. Vrouwenvereniging Het bestuur van de Bejaar denvereniging geeft met leedwezen kennis van het overlijden van haar trouw lid ADRIANA DE GRAAIJ- GEELHOED Sirjansland, 14 febr. 1958 Heden overleed geheel on verwachts onze geliefde man, vader, behuwd- en groot vader, de beer HECTOR VAN 'T HOF in de ouderdom van 69 J. De Heer sterke ons in dit verlies Uit aller n*am: K. B. VAN 'T HOF- VAN 1JSSELDIJKE Brouwershaven, 15 febr. '58 Zuiddijk straat 15 Heden overleed plotseling onze beste zwager en oom de heer H. VAN 'T HOF in de leeftijd van 69 jaar Renesse: M. .P .VERSEPUT— VAN IJSSELDIJKE M. VERSEPUT Brouwershaven J. VAN IjSSELDIJKE P. J. VAN IJSSELDIJKE- v. d. SLUYS Brouwershaven, 15 febr. '58 Heden overleed na een lang durig lijden in het Zweedse R"de Kruis Ziekenhuis te Zierikzee, onze geliefde va der, behuwd en grootvader de heer SIMON JACOB GAST in de ouderdom van 75 jaar Renesse, 16 februari 1958 Hoge Zoom 17 Renesse A. GAST Hengelo (O.) N. DE WIJS-GAST Ir J. J. DE WIJS WIM ROB De teraardebesteling zal 19 februari 1958 om 14.30 uur op de begraafplaats te Renesse plaats vinden. Gelegenheid tot condolean ces na de afloop van de be grafenis in het Dorpshuis te Renesse Heden overleed onze beste zwager en oom SIMON JACOB GAST in de leeftijd van 75 jaar. Zierikzee, 16 febr. 1958 M. J. W. BOOGERD M. L. BOOGERD- LABRIJN en kinderen Hengelo (O.) Mr J. M. BREESNEE PLASTIC-BADJES PLASTIS-PO'S Hei Hleuiecbuis ZIERIKZEE ATTENTIE HUISMOEDERS! Morgen Dinsdag a.s. 9.30 uur verkopen wij aan zeer verlaagde prijzen prima rundvlees Noodslachtplaats in de Hem Zierikzee Beleefd aanbevelend, DEKKER - MEERDINK Plaatst uw geboorte advertentie in de ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE SUCCESJES Te koop: Een partijtje droog, gezaagd aanmaakhout en blokken, per zak of per 100 kg Billijke prijs. C. Snijders, tel. 2521, Zierikzee. Verloren: Huisdeursleutels. S.v.p. terug te bezorgen bij M. v. d. Hoek, rijwielhandel, Kerkwerve.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1958 | | pagina 3