ZWARE SHAG Nationale Reserve zal vorm krijgen van nieuwe militaire organisatie STAD FA PROVllvriE r lekker pittig! DOUWE EGBERTS De werkloosheidscijfers Amsterdam opgenomen in rond-de-wereld-dienst Elsenhower over de werkloosheid WASHINGTON, 12-2. President Eisenhower heeft woensdag in een speciale verklaring uiting gegeven aan zijn bezorgdheid over de toe nemende werkloosheid in de Ver enigde Staten. Hij gaf evenwel als zijn mening te kennen, dat de meeste slechte berichten reeds ont vangen zijn en hij zeide er van overtuigd te zijn, dat Amerika geen langdurige daling van de econo mische bedrijvigheid tegemoet gaat. Alles wijst er volgens president Eisenhower op, dat zich in maart het begin van een toeneming der werkgelegenheid zal gaan afteke nen. Dit zal dan het begin van het eind van de economische achter uitgang zijn, mits wij de taak, die wij te verrichten krijgen, met ver trouwen op ons nemen, zo zeide de president. Prinses Beatrix bezoekt vandaag Saba WILLEMSTAD, 12-2. Vandaag (donderdag) heeft Prinses Beatrix zich om ca. 08.00 uur Antilliaanse tijd (13.30 Ned. tijd) ingescheept aan boord van Hr. Ms. „Van Speyk" voor het bezoek aan Saba, welke tocht ruim twee uur zal duren. Van de Fortbaai zal per jeep de tocht naar The Bottom, de hoofd plaats van Saba, worden gemaakt. Ook hier zullen de schoolkinderen zich niet onbetuigd laten en zullen zij hun Prinses een zanghulde bren gen. Vervolgens zal een rondrit over het eiland worden gemaakt, waarna tenslotte een défilé door de bevolking van The Bottom zal wor den gehouden. Sigarenindustrie remt produktie af UTRECHT. De werkgevers- en de werknemersorganisaties in de sigarenindustrie hebben tijdens een bijeenkomst in den Haag de situatie besproken, waarin de sigarenindu strie komt te verkeren als gevolg van de ontwikkelingen in Indone sië ten aanzien van de uitvoer van ruwe tabak naar Nederland. Deze organisaties kwamen eens gezind tot het besluit, dat het zeer gewenst is de produktie van siga ren voorlopig af te remmen en zij hebben daarom, in overleg met de directeur-generaal van de arbeids inspectie, besloten met ingang van begin maart de werktijd tijdelijk in te korten. De voorbereidende maatregelen om tot uitvoering van dit besluit te komen zullen dezer dagen wor den genomen. ACCENT OP PARATE TROEPEN Ook plaats voor dienstplichtigen zonder mobilisatie-bestemming KORTE BERICHTEN DIT HET BINNENLAND ROTTERDAM. De Kon. Rotter- damsche Lloyd heeft 97 personeels- leden moeten ontslaan of pensio neren als gevolg van de moeilijk heden in Indonesië. Van deze 97 zijn 48 personen van boven de zes tig jaar, de bij de Llyod pensioen gerechtigde leeftijd. EINDHOVEN. De 40-jarige J. v. R. te Eindhoven, employé van V. en D., is tijdens werkzaamheden in de liftkoker van het warenhuis, door de neerdalende lift verrast en tussen de lift en de vloer verplet terd. De man, die de ruiten van de liftkoker zeemde, zou geweten heb ben dat de lift in gebruik was. Zijn gezin bestond uit een vrouw en zes kinderen. 's-GRAVENHAGE. Ook dit jaar komt de Weense ijsrevue naar ons land. Het gezelschap zal van 19 fe bruari of een serie voorstellingen in de Houtrusthallen in den Haag geven van het schouwspel „Sylvia". TILBURG. De 85-jarige weduwe W. B.-van den B. is op de Broek- hovenseweg te Tilburg om het le ven gekomen, toen zij enkele me ters voor een rijdende vrachtauto op korte afstand van haar woning de weg overstak. Een aanrijding was niet meer te vermijden. Het slachtoffer werd op slag gedood. ROTTERDAM. De uit Rotterdam afkomstige 27-jarige schipper H. Alrich is woensdagmorgen te Bonn in de Rijn verdronken. Hij was be zig zijn schip vast te meren en was, omdat dit werk door de sterke stroom en doordat de rivieroever onder water stond erg moeilijk was, daarvoor in een roeibootje ge gaan. Dit bootje sloeg om. LEERSUM. Op het jachtveld van de N.V. Unitas te Leersum is een drijfjacht op vossen gehouden, waarbij vier volwassen dieren on schadelijk werden gemaakt. AGENDA Heden (donderdag) Zierikzee: Technische school, 8 uur, alg. ledenvergadering. Burgh: 7 uur, raadsvergadering. Haamstede: hotel Bom, 7.30 uur, jaarvergadering N.F.O. Morgen (vrijdag) Zierikzee: Concertzaal, 8 uur, ly ceum-avond. Burgh: „Het wapen van Burgh", 7 30 uur, verg. landbouwvereni- ging C. et C. Haamstede: hotel Bom, 7.30 uur, uitvoering s.v. „Zeemeeuwen". Bij de behandeling van de begro ting van Oorlog en Marine heeft minister Staf in de Tweede Kamer gisteren verklaard, dat de. Honest John en de Nike-raketten ter be schikking zullen worden gesteld van de Nederlandse strijdkrachten. Het legerplan is geheel besproken met de NAVO-opperbevelhebber. Het accent is meer komen te leggen op de parate troepen. Een rationeel gebruik van parate troepen is nu mogelijk geworden. Voor 1960 zal alle materieel aanwezig zijn. Met betrekking tot de Nationale Reserve zegt de minister te menen, dat hij niet moet ingaan on wat ge beurd is. Een en ander had zeker anders kunnen zijn gegaan. Hij heeft begrip voor de stemming. Er is echter wel opgetreden op on juiste wijze en met onjuiste argu menten. Van 1954 af is aan „Steun Wettig Gezag" herhaaldelijk mede gedeeld, dat de militaire taak van de Nationale Reserve zou zijn af gelopen. Het overleg met „Steun Wettig Gezag" is geen een-richting- verkeer geweest. Als er over de vrijwilligersgedachte werd gespro ken ging hem als minister van Oor log dat niet rechtstreeks aan. Dat betrof andere ministers. Een combinatie van dienstplich tigen en vrijwilligers acht spr. niet juist. Suggesties van de heer Calmeyer zegt spr. te kunnen volgen. Hij wil overgaan naar een nieuwe militaire organisatie, waarin worden toege laten de huidige vrijwilligers en de dienstplichtigen zonder mobilisatie bestemming. De kosten van de Nationale Re serve hebben in 1958 in totaal f 9 miljoen bedragen. De minister ver klaart geen liquidatie der N.R. te bedoelen. Verder geeft hij o.m. te kennen, dat het niet de bedoeling ZIERIKZEE Misschien nog zomeravondf eesten Zierikzeese middenstand wil f 5.000,bijeenbrengen Tijdens een dinsdagavond in de Graanbeurs gehouden vergadering uitgaande van de Zierikzeese Mid denstand Centrale, heeft het be stuur van Zierikzee Ontvangt Vreemdelingen geweigerd mede werking te verlenen bij het orga niseren van zomeravondfeesten als niet gerekend kan worden op een garantie van 5000 gulden, bijeen te brengen door de middenstanders. Doordrongen van het grote be lang dat voor de gehele plaatselijke gemeenschap op het spel staat, be sloten de middenstanders unaniem te trachten de gevraagde garantie te verlenen. Het is dus alsnog niet uitgesloten dat Zierikzee in 1958 weer zomer avondfeesten zal krijgen. Gemeente leent geld Gistermiddag hield de Zierikzee se gemeenteraad een vergadering onder voorzitterschap van burge meester mr. F. Th. Dijckmeester. De vergadering overtrof alle duur- records in het verleden, want in enkele minuten was de zaak beke ken. De raad ging akkoord met een vaste geldlening tot een bedrag van f 340.000, aangeboden door de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeen ten, tegen een koers van 100 pet., met een looptijd van circa 25 jaar en een rente van 6 pet. per jaar, halfjaarlijks te voldoen. Idem ad f 100.000 tegen een overname-koers van 100 pet., met een looptijd van 13 jaar, tegen een rente van 6 pet., halfjaarlijks te voldoen. De raad ging verder akkoord met een ren teverlaging van 5% tot 5 pet. van enkele kasgeldleningen, in verband met een ministeriële beschikking dat genoemd rentepercentage op 5 dient te worden gefixeerd. Het aan tal wekelijkse lesuren vakonder wijs aan de openbare scholen werd vastgesteld. Idem de voorschotten vergoeding voor het bijzonder on derwijs 1958. Examen Rode Kruis helpsters 3e klasse De afd. Zierikzee van het Ned. Rode Kruis organiseerde woensdag middag een examen voor helpster 3e klasse. Het examen bestond uit twee gedeelten: le. ziekte-voeding en dieet; 2e. elementaire verpleeg kunde. De geslaagden zijn: mevr. W. D. v. d. Have, mej. H. M. Padmos en de heer P. J. van Hove; laatstge noemde deed examen theorie 2e deel. De kandidaten werden opge leid door dokter C. M. van Hoorn en zr. E. C. de Ruiter, die tevens het examen afnamen, bijgestaan door de gedelegeerde arts dr. Schilstra. Afgewezen werd 1 kan didaat. is eenheden te laten marcheren. Men zal de eenheden moeten be stemmen voor sociale taken. Als „Steun Wettig Gezag" de weerbaar heids-gedachte kan bevorderen dan is dat spr. wel. De „Karei Doorman" De staatssecretaris van Marine, de heer Moorman, treedt o.m. in een beschouwing over de mogelijke ont wikkeling van de onderzeeboot. Wat de „Karei Doorman" aan gaat zegt spr. dat het schip in de laatste maanden van zijn moderni sering is. Het schip heeft een taak gekregen in de Navo. Die primaire taak ligt bij de onderzeebootbestrij- ding. De „Karei Doorman" zou ech ter ook andere taken kunnen ver vullen. Wanneer het schip in juni weer in de vaart komt zal het ze ker nog acht jaar een der trotsen van de Koninklijke Marine uitma ken. Uitvoerig schetst hij de taak van de „Karei Doorman", welke uiterst belangrijk is. Deze grote taak is een zeer belangrijk onder deel van de bescherming der grote zeewegen. Ingezonden mededeling !WC^S^@li Elke land een Sneeuwwitje Hotel „De Mens" V.P.R.O.-avond in originele stijl Woensdagavond heeft het gezel schap Benny Vreden, optredend in het kader van de jaarlijkse V.P.R. O.-avond, een vrij behoorlijk ge vulde Concertzaal, op charmante en vooral originele wijze geboeid. Het ensemble, kennelijk op zoek naar een nieuwe cabaret-stijl, heeft met de muzikale komedie: Hotel „De Mens" 'n respekt afdwingend succes weten te boeken. Wil men een karakteristiek van het programma, dan moet het woord parodie vallen. Met de pa rodie en de persiflage met een vaak karikaturaal vertekend beeld van de werkelijkheid hebben de execu tanten het een eind gebracht; daar om was het programma heel wat meer dan louter amusant of kolde riek, het was puntig en geestig. Benny Vreden zelf excelleerde met een groot aantal liedjes, doortrok ken van levenswijsheid, die in ho tel „De Mens" zo frekwent valt op te steken, maar die soms een plei dooi behoeft in de praktijk te wor den gebracht. Benny Vreden „keu den. gebracht. Hij „keuvelde" er van in zijn liedjes of bond het soms zingend het publiek op het hart. Een groot deel van het program ma werd gedragen door Kitty Knappert, die als het allerliefste kamermeisje, de kans benutte al le snaren van de kleinkunst te be- tokkelen. Zij heeft een flinke dosis vrijmoedigheid op de planken en is een danseuse, die de balletschool is aan te zien. Vooral haar dansen in de schets „Reizen" waren van uit stekend gehalte. Haar mimisch vermogen is groot. De stem van Ellen Craamer, een charmante ver schijning op het toneel, die hier en daar op sympathieke wijze assi steerde, kwam niet altijd even goed uit de verf. Zeer geslaagd was het optreden van Piet Ekel, voor al als Friso Halbertsma, bekend nutsspreker. Zijn „nutsbetoog" werd gebracht met dat volmaakte accent op de waarheden als koeien, die soms worden gedebiteerd. In een pittig tempo heeft zo het en semble de hele avond het publiek laten genieten van „menselijke zwakheden "in de hall van hotel „De Mens" en het „Handen in el kaar" aan het slot vormde een heenwijzing naar hoe het moet on der de mensen en dat werkelijk niet alleen in radiosfeersa menwerken. In feite was die samenwerking ook thema van een propagandis tische toespraak van ds. W. de Voogd te Oostvoorne, die orthodox en vrijzinnig op psychologisch scherpe wijze analyseerde en te genover elkaar plaatste er voor waarschuwend eigen vrijzinnig omhulsel niet te licht en onbelang rijk te achten. „Wij vrijzinnigen verkijken ons wel eens op de jurk der orthodoxe bijbelgebondenheid en de nylons ener starre zondags viering, maar ook daar zijn er wel eens nieuwe lappen op een „oud kleed", aldus spr., die voor de vrij zinnigen geen reden zag in de schulp te kruipen en zich te laten overtroeven. Spr. verwachtte alles van een eerlijke ontmoeting tussen de modaliteiten. De geslaagde V.P.R.O.-avond werd ingeleid door mr. K. A. Keuning. BURGH/HAAMSTEDE Ouderwetse stra verwacht Het belooft a.s. zaterdag een echt ouderwetse stra te worden. Een eminente groep van veertien Schouwse Ruiters heeft namelijk zijn medewerking toegezegd, zodat een kleurrijk en boeiend schouw spel te wachten staat. De stoet zal met de eigen deelnemers uit onge veer 25 paarden bestaan. Zoals ge meld zal ook „Witte van Haemste- de" medewerking verlenen. Alles wijst er op dat er grote belangstel ling zal zijn voor dit gezellige fol kloristisch feest. Jaarvergadering Ned. ver. van Huisvrouwen Tijdens de jaarvergadering van de afd. Westelijk Schouwen van de Ned. Ver. van Huisvrouwen in ho tel Bom, zijn als activiteiten voor het komende seizoen genoemd: een lezing door mevr. Burky-Barte- link, excursies naar Antwerpen en naar de streekdag te Helmond en een lezing door Harriët Freezer. De tuin- en kookcursussen zullen wor den hervat. De jaarstukken werden gecontroleerd en in orde bevonden. De verschillende uitgaven zijn flink gestegen zodat er een aanmer kelijk kleiner batig saldo is dan vo rig jaar. De tweede helft van deze vergadering werd verzorgd door de heer J. P. C. Boot, die een serie fraaie kleurendia's vertoonde. Ingezonden mededeling BURGH „De Koebel" staat er goed voor Onder voorzitterschap van ds. J. Swaak vergaderde de exploitatie commissie van „De Koebel". Uit het jaarverslag van de heer S. Peene bleek wel dat tot grote te vredenheid door velen in het afge lopen jaar van het gebouw gebruik is gemaakt. Zeven verenigingen komen regelmatig in De Koebel bijeen. In de zomer werden er kampen gehouden door scholen en jeugdverenigingen, voorts werd een druk gebruik gemaakt van De Koebel in de weekends, o.a. door de Jonge Kerk en jeugdclubs. To taal vonden er 1889 overnachtingen plaats, d.i. 442 meer dan in 1956. In de exploitatiecommissie nam mevr. Fokker de plaats in van me vrouw Schilp, mevr. v. d. Kreeke werd vervangen door mevr. Bij kerk. De outillage werd uitgebreid met een uitneembaar toneel en een solide drooginrichting. Voor de a.s. zomer is De Koebel reeds volge boekt van 19 juli tot 10 september. De jaarrekening sluit met een flink batig saldo. Het huidige bestuur bestaat uit de heren: ds. J. Swaak, voorzitter; P. de Jonge, penning meester; S. Peene, secretaris; en de dames Fokker, Bijkerk en de heer J. Duson, leden. ZONNEMAIRE Dragline uitgebrand Door onbekende oorzaak is gis teravond tussen 7 en 8 uur een dragline van de firma Sanders te Delft totaal uitgebrand. De plaat selijke brandweer stond machte loos tegen do vuurzee door gebrek aan water. Toch gelukte het vrij spoedig de brand te overmeesteren met behulp van schuimblussers en zand. Twee personen ontsnapten ternauwernood aan de neerstorten de giek van het machtige apparaat die met een geweldige slag naar beneden stortte. De dragline was verzekerd. DREISCHOR Filmavond Leger des Heils Dinsdagavond jl. had in de con sistoriekamer van de Nederlandse Hervormde kerk alhier een film avond plaats over het werk van het Leger des Heils in Nederland. Ds. Duyvendak, plaatselijk Ned. Herv. predikant, heette de talrijke aanwe zigen hartelijk welkom, in het bij zonder kapitein Vermeulen en lui tenant Boonstra van het Leger des Heils. Na gebed en zang gaf spr. de leiding van deze avond over aan kapitein Vermeulen. Deze dankte ds. Duyvendak voor zijn medewer. king om deze avond ook in deze gemeente te kunnen houden. De prachtige film „In Opmars", die hierna volgde, liet het veelzijdige werk zien, dat door het Leger des Heils wordt gedaan. Ook het Ned. Herv. Kerkkoor verleende haar medewerking door in de pauze en kele liederen ten gehore te bren gen. De avond werd na gezamen lijk zingen, door kapitein Vermeu len met dankgebed gesloten. In de middag werd een kinder programma voor de schooljeugd gegeven. Doordat het hulppostkantoor alhier wordt omgezet in een post station is met ingang van zater dag 15 februari 1958 tot besteller- stationhouder aangesteld de heer J. Padmos alhier. HET CIRCUIT VAN SCHOUWEN EN DUIVELAND vindt iedere dag plaats in onze drukkerij, waar wij wedijveren het drukwerk zo snel mogelijk te kunnen afleveren ZIERIKZEE TELEFOON 32 AANBESTEDINGEN Werken in de polder „Bettewaerde" Woensdagmorgen werd in „Con cordia" door de Heide Maatschappij aanbesteed het graven, verruimen en dempen van sloten en leidingen, het verlagen en ophogen van per celen en het verwerken van delf- grond met bijkomende werken in de polder Bettewaerde. Ingeschreven werd als volgt: C.V. Gebrs. v. d. Heuvel, Werken dam f 103.580; G. van Oord, Dor drecht f 106.850; N. V. v. Oord, Werkendam f 107.000; D. Rentier, Noordgouwe f 108.500; P. C. de Haan, Hypolitushoef f 108.563; N.V. Gebrs. C. en Th. Wijnands, Wer kendam f 110.100; N.V. Aannemers- bedr. Zeeland, Middelburg f 111.500; N.V. Gebrs. van Oord, Werkendam f 112.000; A. W. Wandel, Nieuwer- kerk f 112.500; Fa. M. de Oude en K. T. de Jonge, Zierikzee f 119.500; C.V. v.h. Fa. J. v. 't Verlaat Zn., Hardinxveld f 119.900; Fa. J. van Vossen en K. J. Moerland, St. An- naland f 120.900; Fa. J. en K. T. de Oude, Biervliet f 123.500; Fa. J. D. Janse, Middelburg f 123.500; E. Blok, Rotterdam f 124.500; Fa. Bui tendijk, Strijen f 124.500; Fa. S. Be_ zuijen en Zn, Ouddorp f 127.500; N.V. Hillen en Roosen, Amsterdam f 128.500; N.V. C. J. Kooijman, Son f 129.500; Fa. H. de Jager Co., Sliedrecht f 132.500; H. van Zon, Middelburg f 135.500; N.V. Maas en Jonker, Roosendaal f 137.500; Am sterdamse Aannemingmij N.V., Den Haag f 140.000; M. Uijl, Middel burg f 142.800; S. A. Sanders, Delft 143.000. Werken in de polder „Oosterland" Eveneens werd door de Heide Maatschappij aanbesteed: het gra ven, verruimen en dempen van sloten, het in cultuur brengen van wegen en toegangswegen, het ver lagen en ophogen van percelen en verwerken van delfgrond (totale oppervlakte plm. 161 km.) met bij komende werken in komplex 8 van de polder Oosterland. Ingeschreven werd als volgt: Fa. M. de Oude en K. T. de Jonge, Zierikzee f 252.560; G. van Oord, Dordrecht f 258.000; N.V. van Oord, Werkendam f 259.000; Fa. Gebrs. Jansen Co., Lepelstraat f263.000; M. Uijl, Middelburg f 263.000; N.V. Gebrs. C. en Th. Wijnands, Wer kendam f 263.700; N.V. Hillen en Roosen, Amsterdam f 264.400; N.V. S. A. Sanders, Delft f 265.000; C.V. Verwachting tot vrijdagavond: Iets meer wind Veranderlijke bewolking met van avond en vannacht enige regen, maar morgen overdag overwegend droog weer; matige tot vrij krach tige zuidelijke wind; zachter, voor al in de nacht en ochtend. 14 febr. Zon op 7.59, onder 17.51. Maan op 5.08, onder 13.58. Nieuwe maan: 18 februari te 16.38. Hoogwaterstanden ZIERIKZEE: 14 febr. 12.01 n.m. n.m. BROUWERSHAVEN: 14 febr. 11.49 v.m. n.m. Springtij: 21 februari. BREDA, 12-2. - De directeur-ge neraal van de arbeidsvoorziening, dr. ir. D. R. Mansholt heeft van middag te Breda een toelichting gegeven op de werkloosheidscijfers, die, aldus gaf hij te kennen, nog steeds aanleiding zijn tot een ver keerde begripsvorming. Het cijfer 122.000, zo verklaarde hij, moet men niet zien als reeel cijfer, daar van moeten allereerst 10.000 wor den afgetrokken die opgenomen zijn in de gemeentelijke sociale werkvoorziening, benevens 29.000 die normaal te werk zijn gesteld. Zodoende komt men tot het cijfer 81.000, dat inderdaad als reëel moet worden aangehouden. Dr. ir. Mans- holt zeide dit bij de opening van het gewestelijk arbeidsbureau te Breda. De openingsbijeenkomst werd met het oog op de vele ge nodigden gehouden in de kantine van een bierbrouwerij. Dit getal, van 81.000, aldus dr. ir. Mansholt, wettigt geen angst-psy chose en dit te meer niet omdat een teruggang in de werkloosheid te bespeuren valt (in november/ december 1957 bedroeg de toene ming 12.000, in januari 1958 5000). Uit de officiële cijfers zijn echter nog geen algemene conclusies te trekken. SCHIPHOL, 11-2. - De „Pan American World Airwaj's" is voor nemens met ingang van de zomer dienstregeling op 1 april a.s. Am sterdam op te nemen in de door deze Amerikaanse luchtvaartmaat schappij geëxploiteerde dienst rond-de-wereld. Een maal per week vertrekt een DC-6-b van de „Pan American" van Philadelphia via New York, Boston, Shannon, Londen, Amsterdam, Frankfort, Istanboel, Beiroet, Karachi, Bang kok naar Hongkong of Tokio, waar een DC-7c of een boeing aanslui ting geeft naar Honoloeloe en ver der naar San Francisco. Los Ange les of Seattle, aan de westkust van de Verenigde Staten. Gebrs. v. d. Heuvel, Werkendam 268.000. Andere inschrijvingen varieerden van f 269.240 tot f 318.000 (A. W. Wandel, Nieuwerkerlc, hoogste in schrijver). Verbetering wegen in de polders „Schouwen" „Burgh en Westland" Woensdagmiddag werd door de N.V. Grontmij te De Bilt in hotel .Concordia" aanbesteed: het aan brengen van een binder en/of dek laagconstructie met bijkomende werken op wegen gelegen in de herverkaveling Schouwen-Duive- lnad, onderdeel van het waterschap Schouwen" en „Burgh en West- landpolder", totale oppervlakte ca. 271.400 m2. Ingeschreven werd aldus: N.V. Strijland, Uithoorn f 963.000; P. C. Zanen N.V., Heemslede f 963.470; Geruisloze weg, Brum- men f 964.700; N.V. Hogenbirk, La ren f 967.000; E. Blok, Rotterdam f 969.000; H. Rozenberg en Zn., Breda f 970.000; P. H. Offringa, Groningen f 972.000; Jasp. van 't Verlaat, Hardinxveld f 975.700; Schapers de Bont, Acht (bij Eind hoven) f 976.000; N.B.M. N.V., Wa- geningen f 983.500; J. Heymans, Rosmalen f 988.000; Van Dijk Petit N.V., B. op Zoom f 990.000; O. Dijkstra, Breda f 995.000; Holl. Beton Mij., Den Haag f 998.000; Ruf N.V., Voorburg f 999.000; Boe- zewinkel N.V., Nijmegen f 1.007.000 N.V. Sanders, Delft f 1.021.000; A. Lesterhuis, Apeldoorn f 1.023.000; M. de Oude en K. T. de Jonge, Zie- ikzee f 1.035.000; De Moei Her mus, Alkmaar f 1.042 000; Kon. Mij. Wcgenb. N.V., Utrecht f 1.045.000; A. W. Wandel, N.kerk f 1.067.000; D. Rentier, Noordgouwe f 1.068.000; Van Oord. Werkendam f 1.077.000; N V. Gebrs. C. en Th. Wijnands, Werkendam f 1 107.000.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1958 | | pagina 2