STAD EN PROVINCIE REN ESSE Ook „Luctor et Emergo" deed het goed op uitvoering Traditiegetrouw gaf het fanfare corps „Luctor et Emergo", onder leiding van haar dirigent de heer Z. Rozeboom, zaterdag voor het strèfeest in het dorpshuis haar jaarlijkse donatuursuitvoering. Toen de voorzitter, de heer J. M. de Nooijer deze avond met een woord van welkom opende, bleek de gehele zaal tot de laatste plaats bezet. De voorzitter richtte zich hierbij in het bijzonder tot de ere voorzitter, oud-burgemeester W. H. Scholder en de aanwezige-ere-le- den. Met een kort woord herdacht hij het in het afgelopen jaar over leden lid de heer Andr. de Ruiter. Hierna releveerde de voorzitter de activiteiten van „Luctor et Emer go" in het afgelopen jaar, welke in hoofdzaak waren beperkt tot het geven van een aantal concerten en rondgangen door de gemeente. De klacht welke van diverse zijden werd geuit over het geringe aan tal concerten welke op de tent wer den gegeven, kon hij volledig be amen. In hoofdzaak was dit te wij ten aan het te geringe contact met de attractiecommissie van V.V.V., waarbij hij de wens uitsprak dat dit in het komende seizoen beter zal zijn geregeld. De financiële toestand van het corps baart steeds nog zor gen, ondanks het feit dat de papier actie in 1957 f 375 heeft opgebracht. Spreker deed in dit verband een beroep op de aanwezigen zoveel mogelijk financiële steun te verle nen. Uitvoerig ging hij hierbij nog in op uitgaven van het corps. Hier op trad het corps voor het voet licht met een gevarieerd program ma. Uitgevoerd werden: „Trafal gar", „Huldigingsmars", „Orphée aux Enfers", „Espana", „Lustspiel", „Espana Cani" en „Arendsiest". On der leiding van de bekwame diri gent, de heer Z. Rozeboom, werden de nummers uitstekend vertolkt. Tot veler genoegen blijkt het corps zich nog steeds in stijgende lijn te bewegen. Ook het tonelistisch ele ment ontbrak niet op deze avond. Na de pauze werd het toneelspel in drie bedrijven „Nacht en Mor gen" door Joh. Blaaser en Henk Fedder opgevoerd, onder regie van de heer K. de Vos. Het stuk kwam uitstekend uit de verf en alle speel sters en spelers bleken rolvast. Af gaande op de reacties in de zaal, na afloop van ieder bedrijf, werd het spel ten zeerste gewaardeerd. De ere-voorzitter bracht dan ook, mede namens alle aanwezigen, na afloop het corps dank voor het ge- bodene, dat hij buitengewoon ge slaagd noemde. Verschillende mu zieknummers onderwierp spr. nog aan een nadere beschouwing. Ook de tonelisten bracht hij dank voor hun sublieme spel en de wijze waarop de rollen werden vertolkt Tot slot dankte de voorzitter de tonelisten voor hun spel en hun spontane medewerking, waarna hij hen een aandenken aanbood. De di rigent, die onder vaak moeilijke omstandigheden toch steeds weer present was op de repetities, kreeg voor zijn medewerking een cadeau aangeboden. Met een gezellig bal werd deze geslaagde avond be sloten. BROUWERSHAVEN Afd. Burgh A.N A.B. bracht toneelstuk Zaterdagavond werd in hotel Ringelberg te Brouwershaven door de toneelgroep Burgh van de A.N. A.B -afdeling opgevoerd het toneel spel in drie bedrijven Morgen rood", De plaatselijke afdelings voorzitter de heer M. Matthijsse verwelkomde de aanwezigen, in het bijzonder de tonelisten uit Burgh. Wat het toneelspel betreft kan ge zegd worden, dat het spel ver uit stak boven veel amateurisme. De rollen waren in goede handen en werden prima gecreëerd. Dat de onderscheidene persoonsvertolkin gen zo goed tot hun recht kwamen was eveneens te danken aan de su blieme grime, verzorgd door de heer Kosters uit Burgh. De aanwe zigen hebben zeker genoten van een goed „stuk van het land" waar bij lach en traan elkaar afwissel den. Na afloop was er een gezellig samenzijn. OOSTERLAND Uitvoering „Oosterland's Fanfare" Op vrijdag 14 en zaterdag 15 fe bruari a.s. hoopt de muziekvereni ging „Oosterlands Fanfare" in de Conferentiekamer haar jaarlijkse uitvoering te geven onder leiding van de directeur, de heer M. Dorst. Tholen kreeg technische school SINT MAARTENSDIJK, 8-2. Te Sint Maartensdijk op het eiland Tholen heeft de Commissaris der- Koningin in Zeeland, Jhr. mr. A. F. C. de Casembroot, vrijdag een nieuwe technische school geopend Het schoolgebouw, dat ongeveer anderhalf miljoen gulden gekost heeft en plaats biedt aan 150 180 leerlingen, bestaat uit twee vleu gels, o.m. omvattende vier prak tij khallen, vier theorielokalen en een gymnastiekzaal, die tevens als cantine en recreatiezaal dient. In 1956 is men begonnen in twee nood- lokalen, het definitieve gebouw is sinds september 1957 in gebruik. In een driejarige cursus wordt onder wijs gegeven in de vakken timme ren en metaalbewerken. AGENDA Heden (maandag) Haamstede: hotel Bom, 8 uur, ver gadering veiling Z.H.E. Morgen (dinsdag) Haamstede: hotel Bom, 2.30 uur, jaarverg. Ned. Ver. van Huis- Scheepvaartherichten Kryptos, 10 te Port Said. Sliedrecht, (t.), 10 te Le Havre. Ternate, 9 van Semarang naar Surabaja. Wonogiri, 9 te Ras Tanura. Kelletia, (t.), 9 te Manchester. Soestdijk, 8 te Boston. DREISCHOR Het gaat met „Crescendo" in stijgende lijn Er ztfn 31 werkende léden Het harmoniegezelschap „Cres cendo" te Dreischor hield op vrij dag- en zaterdagavond haar jaar lijkse uitvoering in het hotel „De drie schapen". De voorzitter, de heer J. W. Beekman, opende de avonden met een hartelijk welkom. Spreker deelde o.m. mede dat de vereniging momenteel 28 werkende leden telt en dat er na deze uitvoe ringen drie nieuwe leden zullen bij komen. Dank zij de steun van de donateurs en de subsidie van de gemeente staat de vereniging er niet slecht voor. De papieracties hebben een bedrag van f 150, opgebracht, terwijl de Persil-actie f 80,in de kas deed vloeien. De voorzitter deelde verder mede dat het werkend lid, de heer P. S. van Donge, na 54 jaar als werkend lid en vele jaren als bestuurslid de vereniging te hebben gediend, dit jaar de vereniging heeft moeten verlaten. Voor hetgeen hij voor onze vereniging heeft gedaan en voor het vele werk voor het dorpsleven, is hem op 1 mei jl. een koninklijke onderscheiding verleend, nl. de orde van Oranje-Nassau in zilver. De vereniging heeft hem het ere-lid- maatschap aangeboden. Nadat onder leiding van de di recteur, de heer J. van der Weijde, de volgende muzikale nummers ten gehore werden gebracht, te weten: IJzer en Staal, mars; La Fête Triomphale, fantaisie; Cavalerie Légère, ouverture; Roses du Midi, suite de Valses: Des Kladdera- datsch, humoristische potpourri; Maloja, ouverture; De Kaukasus Grenadier, mars; werd opgevoerd de klucht in drie bedrijven van Tino Gösll: „Wie is Henry Jones", met medewerking van de dames mevr. M. A. de Wit-v. d. Klooster, mevr. Kloet-Hogerheide, mej. E. v. Dongen en mej. L. Lodewijk en de heren A. P. de Bil, A. J. de Bil en C. J. van Dixhoorn. Aan het slot bracht de voorzitter deze dames en heren dank voor hun medewerking aan deze avond ver leend. Burgemeester Vermeuden sprak woorden van dank voor het ge brachte op deze avond. Hij wees op de vooruitgang en vorderingen welke het gezelschap maakt onder haar directeur de heer v. d. Weijde. Hij vond het vooral veelbelovend dat vele jonge krachten het laatste jaar tot de vereniging zijn toege treden. Spreker bracht de vereni ging ook dank voor de activiteiten in het afgelopen jaar en wees er op dat de subsidie, die de gemeente verleend, zeer goed is besteed. Hij sprak dan ook de hoop uit dat de vereniging het a.s. jaar nog verder zal mogen opbloeien. Hierna werd een gezellig bal gehouden. Het onderzoek naar het vergif tigde brood in Cairo, waarvan vo rige week 29 mensen het slacht offer zijn geworden, heeft aange toond, dat de oorzaak „ter plaatse" gezocht moet worden. Het Franse meel dat gebruikt is, was onscha delijk, zo heeft de Egyptische pro cureur Sadik El Mahdi, die het on derzoek leidde, verklaard. MARKTBERICHTEN In de periode, van 3 febr. tot 8 febr. werd door de Coöp. In- en Verkoop Centrale voor Eieren uit betaald f 1,84 per kg. Voor vuil- schalige en gewassen eieren werd 1 cent per stuk minder uitbetaald. SPORT VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I 3e klasse C: RKFC-Terneuzen 2-2 (o.p.v. RKFC); Hontenisse Grenswachters 0-0; Axel-RCS 4-1; Biervliet-Zeelandia 1-2. '4e klasse G: Noordhoek-Renesse •1Steenbergen-Nieuw Borgvliet 5-0; De Schutters-NSV 0-3; Kaaise Boys-SC Gastel 2-2. Afdeling Zeeland le klasse B: Zierikzee II-Drei- schor I 5-1; Burgh II-Renesse II 2-1. 2e klasse C: Dreischor I-SVOWK 3 3-10; Zonnemaire I-Zierikzee III 3-3 (o.p.v. Zonnemaire); Renesse III -Brouwershaven II 1-4. Zaterdagmiddagcompetitie 8 februari 2e klasse B: Goes V-MEVO I af gelast; Kats I-Yerseke III 3-3; Kloetinge I-Heinkenszand I 8-0; Kapelle I-Wissekerke I afgelast; Wolf aartsdijk I-SVD I 1-1. 2e klasse D: MEVO II-Bruse Boys II 5-0; Brouwershaven III-SINOTO I afgelast; Bruse Boys I-Burgh III 5-2. Juniorencompetitie: MEVO B I- Zierikzee B I 1-13; Zierikzee B II- Burgh B I 3-5; Dreischor B I-Re- nesse B I 4-6; Duiveland B I-Zon- nemaire B I 0-2. VOETBAL Junioren MEVO B I-Zierikzee B I 1-13 Nadat de gasten door Stoutjes- dijk de leiding hadden genomen, maakte Janse na 15 minuten gelijk (1-1). MEVO gaf tot voor de rust flink partij. Koevoets, v. Beveren en Th. Klink gaven voor rust de gasten een voorsprong van 4-1 Hierna werden de Zierikzee-junio ren sterker. Dit werd in negen doelpunten uitgedrukt door C. Stoutjesdijk (4), J. van Beveren (2), Jan Koevoets (1), Jac. Willemse (2). Eindstand: 1-13. Zierikzee B II-Burgh B I 3-4 Zierikzee B II, dat door ziekte van enige spelers niet volledig was, heeft de Burghenaren uitstekend partij gegeven. Voor rust namen de groen-zwarten een voorsprong van 3-0, door Dijkman, Deurloo en Rijn berg. Doelman De Zeeuw wist enige zeker lijkende doelpunten te voor komen. Na de rust liep Zierikzee de achterstand in tot 2-3, door E. van Geesbergen en J. Fondse. Rijnberg en Deurloo gaven de gasten hierna een veilige 5-2 voorsprong. De ach terstand werd daarna door v. Aken verkleind tot 3-5. Zierikzee II-Dreischor I 5-1 Het kwam ons voor, dat de gas- 'en hun beste krachten in de ver dediging hadden geformeerd om met steun van de middenspelers de weg naar het doel van de rood zwarten te blokkeren. Dank zij de grote traplengte dezer spelers kon de voorhoede ineens bereikt wor den, die dan, naar verwacht mocht worden, de opgedrongen Zierikzee. verdediging voor onoplosbare pro blemen moest stellen. Aldus onze analyse over het spel der gasten, die met deze speelwijze reeds na 2 minuten succes hadden, toen van der Linde een vrij veld voqr zich zag, en snel doorlopend, de uitlo pende Kramer onhoudbaar passeer de (0-1). Het nadeel was, dat de opeenhoping van spelers voor het Dreischor-doel, doelman Slager, voortreffelijk op hoge ballen, meer dere malen bij lage schoten het uit zicht benomen werd, hetgeen mede aanleiding werd tot de gelijkmaker, na een snelle aanval door linksbin nen G. Koster gescoord (1-1). Na dat Bolkenbaas, J. van Geesbergen en W. Kramer naast het doel had den geschoten, rondde Bolkenbaas, na 20 minuten, een goede combina tie van Kramer en van Geesbergen af (2-1). Doelman Slager raakte ge blesseerd, kon gelukkig het spel spoedig weer hervatten en toonde zijn kunnen bij hoge inzetten van Kramer, Krijger, Hagesteijn en Koster. De speelwijze van Dreischor leidde voor de rust nog tot enige fraaie kansen die door onzuiver schieten niet benut werden, en met een 2-1 ruststand mocht Zierikzee tevreden zijn. Na de rust een in het veld veel sterker Zierikzee, waarbij de achterspelers Verwest en Douw er echter terecht voor waakten om te"ver op te dringen, en het cen trum der verdediging werd door stopperspil A. van den Hoek volko men beheerst. Eventuele verrassin gen van de zijde van de Dreischor- aanval werden hiermede in theo rie, en naar bleek ook in de prak tijk voorkomen, eerst kort voor het einde kreeg een der aanvallers, na een ingooi een goede scoringskans, doelman Kramer sloeg de bal tegen de lat, waarna uiteindelijk wegge werkt werd. Langs de lijnen mocht men het na de rust een vlakke wedstrijd vinden, doch hoevelen zal deze doeltreffende strategie van de Zierikzee-ploeg ontgaan zijn. Met toch vaak open aanvallen over de vleugels probeerde rood zwart de verdediging uit elkaar te spelen, 25 min. lang hield Dreischor stand, toen trok rechtsmidden C. van der Westen naar voren, en zijn schuiver verdween langs tal van benen in de kooi (3-1). Na 30 min. gaf Hagesteijn een van zijn afge meten passes, waarop linksbuiten Krijger kon doorlopen, en deze schoot wel bijzonder hard via doel man Slager, voor de toeschouwers feitelijk onzichtbaar, in de netten (4-1). Uit een doelworsteling, na een hoekschop van W. Kramer, plaatste van Geesbergen de bal juist langs de doelman, met welke stand de tgoed leidende scheidsrechter Moer land het einde aankondigde (5-1). Burgh II-Renesse n 2-1 Burgh heeft een eind gemaakt aan de overwinningenreeks van Renesse in een meer spannende dan fraaie wedstrijd. Renesse had kort na de rust met een inzinking te kampen, waarvan de groen-zwar ten profiteerden. Voor de aanvang van de wedstrijd werd het veron gelukken van de Engelse kampi- oensploeg Manchester United her dacht met twee minuten stilte. Renesse nam aanvankelijk het heft in handen; veel gevaar stichtte vooral de rechtsbuiten. Toen de Burgh-verdediging er steeds beter in kwam, kwam er echtèr al spoe dig een eind aan het overdonde rende begin van Renesse. Echter hadden de gasten toen al geprofi teerd van een kapitale fout in de Burgh-verdediging (0-1). Na rust drukte Burgh Renesse in de verdediging. In de tiende minuut gaf J. de Glopper een fraaie pass naar W. de Jonge die de bal in het net deponeerde (1-1). Een hard schot van J. Hanse werd door Krijger corner gestompt. De goed door W. Kloet genomen hoekschop verdween in het doel (2-1). Met Burgh sterk in de aanval kwam het einde van de goed door scheids rechter De Looze geleide wedstrijd. Officiële publicatie Navordering Omzetbelasting De handelaar die op 10 februari 1958 in ongebruikte staat ten ver koop in voorraad heeft: a. televisie-ontvangtoestellen als mede combinaties, en andere meubelen waarvan een dergelijk toestel deel uitmaakt, b. personenauto's, motorrijwielen alsmede banden voor deze voer tuigen, dient daarvan vóór 10 maart 1958 aangifte te doen bij de inspecteur van de invoerrechten en accijnzen c.q. omzetbelasting. Inlichtingen omtrent de vorm van de aangifte .en de hoogte van de heffingsper centages worden verstrekt door voornoemde inspecteurs. DE VORST VAN SUPRANIA 69. Na een korte aarzeling besluit Aram de dwerg te volgen. De kleine man loopt snel dieper het bos in, voortdurend omkijkend of Aram nog achter hem aankomt. Een wankel, van lianen en boom takken vervaardigd hangbruggetje maakt het hen mogelijk een traagstromende, modderige bosbeek over te komen en dan staat het tweetal al spoedig aan de rand van het oerwoud. De dwerg wijst opgewonden naar een lange ringmuur van puntige palen, die op korte afstand voor hen oprijst en met een schok van verrassing herkent Aram het dorp, waar de Messeria-negers zijn manschappen overvallen hebben. Snel klautert hij in een dicht bij het dorp staande boom, waar door het hem mogelijk wordt over de paalmuur heen te kijken. En het tafereel, dat hij dan aanschouwt, doet Aram de adem stokken van ontzetting. Vanaf het dorpsplein klinkt het woeste gezang van tientallen, honderen Messeria's, vermengd met het dreigende dreu nen der tam-tams. En midden op het plein, vastgebonden aan een met een afzichtelijk godenmasker bekroonde paal, staat Niora, het negermeisje! Inwilliging aanvraag bijzonder onderwijs Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend, dat de raad dier gemeente op 30 januari 1958 heeft besloten in principe me dewerking te verlenen aan een ver zoek van het R.K. Kerkbestuur van de Parochie van de H. Willibror- dus, vormende het bestuur van de parochiale lagere school, Hoge Mo lenstraat 41, Zierikzee, om inge volge artikel 72 der Lager-onder- wijswet 1920 gelden uit de gemeen tekas te mogen ontvangen voor de aanschaffing van gereedschappen en materialen voor het onderwijs in handenarbeid aan voornoemde school. Herinnerd wordt, dat binnen de bij artikel 76, 2e lid, der Lager-on- dcrwijswet 1920 bepaalde termijn ieder ingezetene en het schoolbe stuur van genoemd besluit bij ge deputeerde staten in beroep kan komen. Gedurende die termijn liggen alle bescheiden, op de aanvraag van het schoolbestuur betrekking hebbend, kosteloos voor ieder ter inzage op de secretarie der gemeente. Zierikzee, 4 februari 1958. Burgemeester en wethouders, voornoemd, F. TH. DIJCKMEESTER, burgemeester. R. VAN OMMEREN, secretaris. Zonnemaire I-Zierikzee III 3-3 Het is de rood-gelen in deze strijd niet gelukt de volle winst te beha len. De wedstrijd stond overigens op een behoorlijk peil. Het leek aanvankelijk op een .grote zege voor Zierikzee uit te lopen, want de gasten stonden binnen twintig mi nuten reeds met 2-0 voor door de prima spelende Verton. Tien mi nuten voor rust wist. Zonnemaire de stand op 2-1 te brengen, toen na een aanval over links de bal te rechtkwam bij de vrijstaande Fon- teine die keurig doorgaf aan Stoel, waarna deze uit moeilijke positie wist te scoren. Nog voor rust werd het 2-2 door Klompe dié profiteerde van een mooie boogbal van L. Hil- lebrand. Een kwartier na rust nam Zonnemaire de inleiding door Stoel (3-2). Vijf minuten voor het eind signaal maakte Geleijnse een Zie- rikzee-aanval onschadelijk. De scheidsrechter floot voor hands, waarna v. d. Werve de vrije schop voor Zierikzee hard inschoot (3-3). Na afloop tekende Zonnemaire pro test aan tegen de beslissing van de scheidsrechter. Dreischor II—S.V.O.W.K. I 3-10 Diegenen die zondagmiddag bij de strijd Dreischor II-SVOWK I nog hoop koesterden op een nieuwe overwinning voor de blauw-witten kwamen bedrogen uit. Vooral na de rust zagen zij hun hoop in rook vervliegen: de gasten scoorden met de regelmaat van een klok. Voor de aanvang van de wedstrijd werd een minuut stilte in acht genomen voor de verongelukte slachtoffers van Manchester United. Reeds in de eerste minuten werd het duidelijk dat de gasten zich niet voor een tweede maal door de Dreischor-reserves zouden laten verschalken. Toch duurde het ruim een half uur voor de gasten een goed opgezette aanval over links met een doelpunt besloten (0-1). Di rect hierna was het al 0-2 voor de gasten toen een teruggespeelde bal in het net verdween. Voor rust werd doelman Smulders nog door twee onnozele ballen verschalkt zo dat gepauzeerd werd met de stand 0-4. Na de rust voerden de gasten de stand op tot 10-0 in hun voordeel Vijf min. voor tijd kwam de lang verwachte opleving bij de thuis club: linksbuiten C. v. d. Werve zag kans om driemaal te scoren waardoor tenslotte toch nog met 3-10 het einde kwam. BRIDGE Bridgedrive te Zierikzee Zaterdagavond werd te Zierikzee de 5e bridgedrive van dit seizoen gehouden, waaraan 4 dames en 24 heren deelnamen. Aan sommige der 7 tafels zaten interessante spel- verdelingen. Klein slam werd en kele malen gemaakt, maar niet ge boden. De uitslag luidt als volgt: Even groep: le prijs de heren M. J. L. Fokker (Haamstede) en J. Ste- vense (Renesse) 90punt; 2e prijs de heren H. Vorwerk en H. A. Plaa- ting (Zierikzee) 106 punten. Oneven groep: le prijs de heren L. Canters en P. A. Ribbens (Zierikzee) 90 punt; 2e prijs de heren dr. J. C. Röhner en dr. J. J. Westendorp Boerma (Zierikzee) 107% punt. De volgende drive zal gehouden worden op zaterdag 8 maart a.s. Aanduiding politieke groeperingen boven kandidatenlijsten De burgemeester van Zierikzee brengt in verband met de aanstaan de verkiezing van de gemeenteraad het volgende ter openbare kennis. Een politieke groepering kan tel kens bij een verkiezing van de le den van de gemeenteraad schrifte lijk verzoeken voor die verkiezing haar naam, een aanduiding daarvan of beide in te schrijven in een re gister, dat door het centraal stem bureau voor die verkiezing wordt aangelegd. Het desbetreffend verzoek moet schriftelijk worden gedaan bij het centraal slembureau voor de ver kiezing van de leden van de raad dezer gemeente binnen acht weken doch uiterlijk zes weken voor de dag der kandidaatstelling. Aange zien de kandidaatstelling zal plaats hebben op 15 april a.s. loopt de termijn waarin bovenbedoelde ver zoeken kunnen worden gedaan dus van 18 februari tol en met 14 april 1958. Wanneer de politieke groepering gebruik wenst te maken van een naam of aanduiding, welke bij de Kiesraad is geregistreerd, moet bij het verzoek een verklaring (of ficieel model G 2-1) vanwege de rechthebbende groepering worden overgelegd, waarbij deze machti ging heeft verleend de inschrijving van haar naam of aanduiding aan te vragen. Het centraal stembureau beschikt slechts afwijzend op het verzoek: a. indien daartoe redenen, verband houdende met de openbare or de of de goede zeden aanwezig zijn; b. indien de aanduiding meer dan 35 letters bevat; c. indien de naam der politieke groepering dan wel de aandui ding daarvan geheel of in hoofd zaak overeenstemt met die van een andere politieke groepering, waarvan de naam of de aandui ding daarvan bij de Kiesraad is geregistreerd, of met die, waarvoor reeds een verzoek is ingediend, en daardoor verwar ring te duchten is; d. indien de hiervoor genoemde verklaring, model G 2-1, ont breekt. Zierikzee, 7 februari 1958. De burgemeester, F. TH. DIJCKMEESTER. ADVERTENTIES Heden overleed plotseling, in het Diaconessenhuis te Haarlem, onze geliefde zus ter en tante PIETERNELLA CORNELIA KRIJNSE LOCKER in de ouderdom van 59 jaar en 9 maanden Haarlem, 8 februari 1958 Diaconessenhuis, Hazepaterslaan Renesse: N. A. KRIJNSE LOCKER M. P. KRIJNSE LOCKER- LAMMERS Zierikzee: ANT. KRIJNSE LOCKER L. KRIJNSE LOCKER- FLIKWEERT M. M. KLOET- KRIJNSE LOCKER D. KLOET Stompetoren: M. J. KRIJNSE LOCKER J. KRIJNSE LOCKER- v. d. ENT BRAAT Neven en nichten Rouwdienst woensdag 12 februari a.s. te 10.30 uur, Hazepaterslaan, Diacones senhuis. Teraardebestelling te half 12. Enige en algemene kennisgeving Heden overleed in het rust huis „Irene" te Zierikzee, onze beste broeder, zwager en oom CORNELIS JOHANNES NELISSE weduwnaar van Thona Eijkc in de ouderdom van 98 jaar Uit aller naam: C. v. d. DOE-NELISSE 's-Gravenhage, 8 febr. 1958 Zonne-oord 138 De teraardebestelling zal plaats hebben woensdag 12 februari a.s. Vertrek van het rusthuis 2.30 uur. Heden overleed plotseling, onze broeder, zwager en oom PI ETER VAN AST in de leeftijd van ruim 60 jaar Zonnemaire, 9 februari 1958 Blooischedijk B 105 Fam. VAN AST Fam. ZANDIJK-STUIK Verloren: Zwarte glacé handschoen. Gaarne terug te bezorgen bij Cato den Hollander, Schudde- beurs

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1958 | | pagina 3