mm mir Voor bedkruiken kerstbout dansen ...en zó heerlijk zijn al Uw ROYGO-soepen Met ROYCO maakt U de soep waar Uw man zo van houdt thermometers die keuze valt U licht! Gaat U verloven IS ER FEEST - ZOEKT U EEN GESCHENK? U slaagt hiervoor zeker als U de collectie eens komt doornen in: Gero Zilmeta - Gero Zilvium - Kristal van Leerdam - Glaswerk van Leerdam - Tin van Daalderop - Fris opbouw serviezen - Fris sier- aardewerk - Echt Marokaanse lederwaren - „Mosa", Wilma opbouwserviezen - Spreuken- bakjes Vlieg Uut Hiervoor Is uw adres: VERHAGE'S GESCHENKENHUIS Dam - Telefoon 2174 - Zierikzee Maak er een gewoonte vanI SUCCESJES 1-4 regels f 1,Elke regel meer f 0,13 per mm. Brieven onder letter of no. f 1,20. Te koop: Uitneembaar schuurtje. Te be vragen Kerkstraat 4, Nieu- werkerk. 2 stel fonkelnieuwe onder- en bovendeuren. J. C. Berrevoets, Meelstraat 54, tel. 01110-2095, Zierikzee. 2-pers. slaapkamer met 3-d. kast (notenhout), 2 stoelen en tafel, haard. A. Tieleman, „Hendrikahoeve", Taaiersweg 8, Kerkwerve. 2 stel mendeuren en wagen huisdeuren en 2 drielichtkozij- nen, openslaande. J. C. Berre voets, Meelstraat 54, tel. 01110- 2095, Zierikzee. I.g.s.z. Kaptein Mobylette. W. de Kok, Schutje, Kerkwerve. Brandhout: als balken, plan ken, oude raam- en deurko zijnen. J. C. Berrevoets, Meel straat 34, tel. 01110-2093, Zzee. Een huisorgel en een salontafel Te bevr. Verrenieuwstraat 40, Zierikzee. Vloerdelen, schuurdelen, bad- dings en planken. J. C. Berre voets, Meelstraat 54, tel. 01110- 2095, Zierikzee. Diversen: Waar is het zaterdagavond dansen? Op Schuddebeurs! „Sellotape" tochtband, gemak kelijk aan te brengen en te verwijderen, f 1,20 per rol. L. C. Hoogerhuis, Renesse. Verschillende soorten krans jes met groot percentage room boter, Schuimkranjes, Fon dantkransjes enz. Bakkerij E. A. de Looff, Nieuwe Haven, tel. 2002, Zierikzee. Voor het betere vakwerk is dit het juiste adres: kapsalon Frans Brandenburg, Breedstr. 1, telefoon 2613, Zierikzee. Er is zaterdagavond weer een prima orkest in de gezellige zaal op Schuddebeurs. Met onze oorwarmers geen koude oren. Prijs f 0,70. L. C. Hoogerhuis, Renesse. fYij bezorgen overal een vracht wagentje brandhout thuis voor f 40, circa 2000 kg. J. C. Ber revoets, Meelstraat 54, telefoon 01110-2095, Zierikzee. Kunst-, Noorse- en Friese schaatsen. Lederen wanten en oorwarmers. M. Kroon, Markt 3, Brouwershaven. Neem een warmwaterzak en U hebt geen last van koude voe ten in bed. Vanaf f 3,75 per stuk. L. C. Hoogerhuis, Renesse Onze specialiteit: het overfijne rozijnenbroodI Uit de beste grondstoffen bereid. Toon Ha- ge, Poststraat, Zierikzee, tele foon 2665. Alle soorten deuren, panlatten, zolderbalken. J. C. Berrevoets, Meelstraat 54, tel. 01110-2095, Zierikzee. Vferse schar en kabeljauw. Vis handel W. K. Schot, St. Do- musstraat, tel. 2374, Zierikzee. Gratis boekje „Waar weten schap en natuur elkaar ont moeten". Zendt een briefkaart met naam en adres aan: Post bus 27, Hilversum. „Met z'n tweeën", korte voor drachten voor dame en heer, door Ted Hughes, 75 cent. L. C. Hoogerhuis, Renesse. Kerstbomen en Kerststukjes, tegen lage prijzen. J. van Sluijs Hoge Zoom 49, Haamstede. Heerlijk warme Skibroeken zuiver wollen Delana Sterk en kleurecht I 't Wolhuis Hansma tegenover de muziektent Zierikzee Aanstaande zaterdagavond inde gezellige zaal op Schuddebeurs Dames- en Herenpyama's te kust en te keur van9.951, m 27.95 Fa. J. LABZOWSKI Havenpark 5 Zierikzee naar firma wed. R. de Vries Melkmarkt 11 Zierikzee Reserveert tijdig uw keuze voor de Melkmarkt 10 Zierikzee (vrijdag en zate Fokbedrijf Haamstede" aid. Poelierderij. R. C. W. de Haan I, Torenweg 15 Haamstede tel. 01115-397 Kamer- en Bulten vanaf f 1.45 R. van der Bijl Appelmarkt - Zierikzee Telefoon 2664 Aanstaande zaterdagavond Café „De Drie Schapen" Dreischor Muziek: „SJAAK" Adverteert in dit Streekblad „Zó smaakt het me alleen bij jou!", zegt Uw man. Ja, U hebt alle eer van Uw maaltijd, van Uw kostelijke bordje soep. Maar het is dan ook soep, waaraan van het begin af de uiterste zorg is besteed. Ze is vóór-bereid in de Royco-keuken, dus betere in grediënten en een fijner recept kunt U niet verlangen. Ze stellen U in staat een soep te maken, die zich onderscheidt door haar aparte, delicate smaak, door haar volkomen eigen karakter Mir maakt U het winkelen en werken veel lichter. Want Mir, het nieuwe afwasmiddel met de gebundelde waskracht, zit in zo'n lichte plastic knijpfles. Prettig om mee te nemen, handig en zuinig in 't gebruik. Even knijpen... en U hebt al genoeg voor een heerlijk sop. Redenen genoeg om Mir te kiezen. Neem Uw gemak, Mevrouw, neem Mir! gegarandeerd met de waskracht van 2 oude literflessen Eindelijk het moderne al TEN KATE Dam 5 Droglsterij-Fotohandel „Het Centrum" Neem voortaan bij elke rolfilm enkele Philips ilitslampjes mee naar huis. De leukste momenten komen altijd onverwacht. Met Philips „Photoflux" altijd rake flitsfoto's. Flitsen Is gemakkelijk en goedkoop, daarover kunnen wij u volledig Inlichten.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1957 | | pagina 8