SYRIË VOLGT POLITIEK DIE GEHEEL PARALLEL LOOPT MET DE RUSSISCHE De overstromingen bij Valencia RUSSISCHE PARTIJLEIDER ZOND BRIEF AAN PARTIJ VAN DE ARBEID GRIEP IN EUROPA IS NOG NIET OVER HOOGTEPUNT HEEN Burgemeester mr. Kolfschoten hoopt op einde „koude oorlog op wielen" LAATSTE *KANS! rr|,n ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE donderdag n oktober 1957 No. 19242 Turkije stuurt brief aan Hammarskjoeld Syrische beschuldigingen worden vals genoemd In een brief aan secretaris-gene raal Hammarskjoeld van de Ver enigde Naties heeft de Turkse am bassadeur Seyfullah Esin gezegd, dat Syrië de laatste tijd een poli tiek volgt, die geheel parallel loopt met die van de Sowjet-Unie. Volgens het schrijven heeft Tur kije gegronde redenen om bezorgd te zijn over de jongste ontwikke lingen in Syrië. Het brandmerkt de Syrische klachten over Turkse troepenverplaatsingen als „volko men vals". Syrië, aldus de brief, voert een propagandacampagne ter onder steuning van eerder afgelegde ver klaringen van de regering der Sow- jet-Unie ten behoeve van Syrië. De Turkse brief verwijst naar een brief, die de Syrische delegatie een week geleden aan Hammars kjoeld heeft gezonden. Daarin, zo heet het in de Turkse brief, werd gesproken over de verplaatsing van Turkse defensiestrijdkrachten bin nen de Turkse grenzen en werd gezegd, dat Turkse troepen ge vuurd hadden op Syriërs en dat Turkse vliegtuigen het Syrische luchtruim hadden geschonden. Vogens Esin zijn al deze bewe ringen vals en zijn maatregelen die de Turkse veiligheid betreffen en binnen de Turkse grenzen genomen zouden kunnen worden een aange legenheid van binnenlandse aard. In het gebied van Valencia zijn, volgens de jongste berichten, min stens vijftig personen om het le ven gekomen tengevolge van de hevigste overstromingen die Span je in de laatste vijftig jaar hebben getroffen. Het peil van de Turia, de rivier die tengevolge van zware regenval buiten haar oevers is ge treden, daalt echter gestaag. Alle verbindingen met het dorp Nazaret aan de monding van de haven van Valencia zijn nog ver broken. Men vreest, dat het meren deel van de huizen door het over stromingswater in zee is gesleurd De stad Valencia zelf is ook nog van de buitenwereld afgesneden. De water- en elektriciteitsvoorzie ning is gestagneerd. De schade wordt geschat op miljoenen gul dens. De „dodelijke lacliziekte" 1 PORT MORESBY (Austra- 1 lisch Nw. Guinea). De waar- 1 nemend directeur van ge- 1 zondheidszorg in Papua en 1 Nieuw Guinea (Australië), 1 dr. Roy Scragg, heeft dins- 1 dag verklaard, dat een mys- terieuze en noodlottige ver- 1 lamming, de dodelijke lach- ziekte, mogelijk de oorzaak 1 is geweest van vete moorden 1 uit wraak in de oostelijke hooglanden van Nw. Guinea. Dr. Scragg zei, dat de bevol- king, bij wie de ziekte zich verbreidde, geloofde, dat alle ziekte door vijandelijke toverij wordt veroorzaakt. Het was mogelijk dat vele 1 moorden in het gebied be- 1 dreven waren als „vergel- ding" door familie van de slachtoffers van deze dode- lijke ziekte. De 15.000 leden van de Forea-stam noemen de ziekte „Kuru"-toverij. Se- dert tenminste 30 jaar komt 1 deze ziekte veelvuldig voor onder deze stam. De dood volgde gewoonlijk 9 maan- den na het verschijnen van de eerste symptomen van de 'l ziekte. m De vroegere nazi-veldmaar schalk Schoemer, eens Hitiers jongste generaal is dinsdag te München tot vier en een half jaar gevangenisstraf veroordeeld we gens moord en poging tot moord. Als er werkelijk sprake geweest zou zijn van een incident zoals in het Syrische schrijven wordt ge zegd, hadden de Syrische autoritei ten dit aan de Turkse grensautori- teiten moeten melden. Bij uitblij ven van een bevredigende oplossing had de kwestie langs diplomatieke weg behandeld kunnen worden, al dus de Turkse mening. Wegenwacht-ambulance verricht goede diensten De met brancards uitgeruste in spectiewagens van de ANWB-We- genwacht hebben reeds meerdere malen bewezen in een behoefte te voldoen. Gistermiddag was dit op nieuw het geval toen WW-inspec- teur J. van Rees met zijn inspec tiewagen het slachtoffer van een aanrijding nabij St. Pancras, N.H., naar diens woonplaats in Spaarn- dam vervoerde. Toen inspecteur van Rees op de plaats van het on geluk arriveerde was daar reeds een arts aanwezig; deze stelde een hersenschudding vast en adviseer de ogenblikkelijk vervoer van het slachtoffer per ambulance. Zoals bekend werden twee nieu we inspectiewagens van de ANWB deze zomer uitgerust met brancards om dienst te kunnen doen als nood- ambulances. Het gemis aan een brancard was reeds dikwijls gevoeld bij ongeval len waarbij een WW-inspecteur hulp verleende. Anders dan bij on gelukken in de buurt van grote ge meenten kunnen ambulance-auto's op afgelegen weggedeelten dikwijls niet spoedig ter plaatse zijn. Indien dus een dokter onmiddellijk ver voer noodzakelijk acht, kan een Wegenwacht inspectiewagen-met brancard goede diensten bewijzen, zoals inmiddels bewezen is. Hoeveel luisteraars en kijkers telt Nederland Op 1 oktober 1957 bedroeg het aantal aangegeven radio-toestellen 2.329.924 tegen 2.319.809 op 1 sep tember 1957. Op 1 oktober 1957 waren er 529.179 aangeslotenen op het draad- omroepnet tegen 531.056 op 1 sep tember 1957. Het aantal geregistreerde televi sietoestellen steeg van 177 685 op 1 september 1957 tot 190.152 op 1 ok tober 1957. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND HOORN. De laatste tijd worden in West-Friesland herhaaldelijk oudheidkundige vondsten gedaan. Thans heeft de tuinder H. Blom te Andijk op zijn land een stenen pijlspits gevonden. Het voorwerp is aan het Westfriese museum te Hoorn afgestaan. ROTTERDAM. Bij werkzaamhe den onder Spijkenisse op het ter rein van Pakhuismeesteren N.V. heeft de 23-jarige J. G. van Scha5'k uit Dordrecht een zg. muts. die bo ven op een heipaal wordt geplaatst, op het bovenlichaam gekregen De ongeveer 600 kg. zware muts viel waarschijnlijk door trilling naar beneden, met het noodlottig gevolg. Van S. moet op slag dood zijn ge weest. Hij was ongehuwd. AMSTERDAM. De 28-jarige H. Ch. T. Westeterp uit Breda, be diende op de „Oranje Nassau" van de K.N.S M. is, toen hij zich via een landgang aan boord van het aan de Surinamekade gemeerd lig gende schip wilde begeven, in het water gevallen en verdronken. HENGELO. Op het spoorwegvia duct in de Tuindorpstraat te Hen gelo is de 16-jarige schildersknecht R. Nadorp uit Hengelo, in dienst van een Arnhems bedrijf, door de trein Zutphen-Enschedé gegrepen en van het viaduct geworpen. Hij werd zeer ernstig gewond opgeno men en naar het RK. ziekenhuis overgebracht. De jongen was met een schilder bezig het viaduct te verven. Er was geen veiligheids man aanwezig toen de werkzaam heden werden uitgevoerd. De twee de schilder kon zich met een sprong in veiligheid stellen toen de trein naderde, De wagenbestuurder had de beide mannen niet gezien door de felle zon. VELSEN. In de gloeiovenhal van de Breedband te Velsen is een on geluk gebeurd, dat aan de 67-jarige schilder (van de firma Henskens) de heer A. C. Schouten uit IJmui- den-oost, het leven heeft gekost. Een ronde stalen schijf, die bij het gloeiproces wordt gebruikt, is door een nog niet opgehelderde oorzaak uit de kraan op het hoofd van de genoemde S. gevallen. Het slacht offer was op slag dood. De man laat een vrouw en vier kinderen achter. MUSSELKANAAL. Het vierjarig zoontje van de familie H. Sanders te Zandberg is, bij Musselkanaal toen het van achter oen geparkeer de bestelauto onverhoeds de weg overstak, gegrepen door een vracht auto van de firma Gebr. Bos te Emmercompascuum. De kleine was vrijwel direct dood. Vraag om „gebruik van geweld" te veroordelen De Sowjet-communistische partij heeft in een brief aan de Partij van de Arbeid gevraagd om veroorde ling van het gebruik van geweld ter regelihg van geschillen en ver klaard dat zij bereid is voorstellen van de Nederlandse partij om de vrede in het midden-oosten te ver zekeren, aandachtig zal bestuderen. De brief, die door partijsecreta ris Chroesjtsjef namens zijn partij bestuur aan de heer E. Vermeer, voorzitter van de Partij van de Ar beid is gezonden, luidt: „Wij nodi gen allen wie de vrede aan het hart gaat, uit krachtig het gebruik van geweld als middel voor oplossing van bestaande vraagstukken te ver oordelen en wij nodigen hen uit niet toe te staan dat de vrede in het midden-oosten wordt verbro ken. Vorig jaar heeft het voorbeeld van Suez bewezen, dat de vredes- krachten, als zij zich verenigen, het kunnen en moeten winnen van de agressieve en oorlogszuchtige krachten". „Het centrale comité van de Sowjet-communistische partij ver klaart zich van zijn kant bereid aandachtig overwegingen en even tuele voorstellen van het bestuur der Nederlandse Partij van de Ar beid aangaande kwesties die ver bonden zijn met het verzekeren van de vrede en de veiligheid in het midden-oosten, te bestuderen". De Deense socialistische partij heeft dinsdag op een eensluidende Vierde deel van Londense schooljeugd ziek De griepepidemie in Europa schijnt nog niet in "hevigheid af te nemen. Zo is in Londen een kwart van alle schoolgaande kinderen thuisgebleven en een van elke tien onderwijskrachten. Van de Parijse politiemacht (15 duizend man) ligt een kleine dui zend man ziek. De Brusselse tele foondienst heeft de clementie van haar abonnees ingeroepen om ge duld te oefenen na het aanvragen van een gesprek: een groot aantal telefonistes ligt met griep te bed. In Oostenrijk overweegt men om alle scholen te sluiten teneinde verdere verspreiding van de griep tegen te gaan. Het keukenpersoneel van Praagse restaurants draagt ste riele mondkapjes bij het bereiden van de spijzen en het vaatwerk wordt drie maal met ontsmet wa ter afgewassen. In de Zuidduitse stad München is het aantal griep gevallen in een week van 82.000 tot 187.000 toegenomen. In Belgra do zijn de afgelopen maand dertig scholen tijdelijk gesloten geweest. Uit Washington berichtten militai re medische onderzoekers dat het anti-griep vaccine minder uitwer king heeft dan aanvankelijk was brief geantwoord, dat de Deense socialisten tegen alle agressie zijn. Daarom hebben zij de aanval van Noord- op Zuid-Korea, de Brits- Franse actie tegen Egypte en het Sowjet-ingrijpen in Hongarije ver oordeeld. Volgens de Deense partij moeten de Ver. Naties nauwlettend toezien en trachten verdere moei lijkheden in het midden-oosten te voorkomen. Oostenrijk en februari-stormramp De Nederlandse gezant in Wenen, mr. E. Star Busmann, heeft dins dag kanselier Raab, de Weense burgemeester Jonas en de vak bondsvoorzitter Boehm een album met foto's overhandigd, waaruit blijkt hoe de Oostenrijkse hulp aan Nederland na de watersnood van 1953 is gebruikt. Nat. dodenherdenking in 1958 op 3 mei 's-GRAVENHAGE, 16-10. De com- missie Nationale herdenking deelt ons mede, dat in overleg met de regering, de nationale dodenher denking in 1958 zal worden gehou den op de derde mei. Dit geschiedt omdat 4 mei op een zondag valt. DE WERKLOOSHEID IN NEDERLAND In de loop van de maand septem ber steeg het aantal werkloze man nen van 29.548 tot 31.199, terwijl de bezetting van de aanvullende wer ken afnam van 6631 tot 4986. De totale geregistreerde arbeidsreser ve bleef dus nagenoeg gelijk en be droeg eind september 36.185 tegen eind augustus 36.179. (Vorig jaar eind september 18.202). De geregistreerde vraag naar mannelijk personeel daalde van 59 520 tot 52 589 (vorig jaar: 76.089). De arbeidsreserve lag derhalve 18 duizend hoger, de vraag 23.500 la ger, hetgeen wijst op een vermin derde spanning op de arbeidsmarkt. Een analyse van de geregistreer de arbeidsreserve per eind septem ber levert het volgende beeld op: seizoenwerkloosheid 3000 (vorig jaar 1000), wrijvingswerkloosheid 16.000 (vorig jaar 6.500), werkloos heid van minder-geschikten 11.000 (vorig jaar 8.000) en structuurwerk loosheid 6.000 (vorig jaar 2.500). Te Marcinelle in België heeft een herdenking plaats gevonden op het kerkhof, ter nagedach tenis aan de mijnwerkers die bij de grote mijn ramp in de „Bois du Ca- zier" om het leven kwa men. De foto toont Z.M. koning Boudewijn, die aan de voet van het een voudige monument op de begraafplaats een krans plaatste ter ere van de omgekomen mijnwer kers. de „wildernis van het verkeer" De Haagse burgemeester mr. H. A. M. T. Kolfschoten laakte de „ontaarde onverschilligheid in het verkeer, die zich van velen heeft meester gemaakt", tijdens een ont vangst, die hij aan de deelnemers van het internationale politie ver- keerscongres te Den Haag aanbood. „Een onbegrijpelijke tekortko ming in onze beschaving openbaart zich in ons gedrag op de weg. Welk een verdrongen complexen van psychisch onbehagen laten velen de vrije teugel, zodra zij zich in het verkeer begeven". Er is, aldus mr. Kolfschoten, een grote categorie van betrouwbare rijders, die de zelfbeheersing weten op te brengen om in de „wildernis van het ver keer" een elementair gevoel van „good sport" te handhaven. Zij staan niet zo op hun recht, dat zij anderen met de dood willen be straffen, wanneer die dat recht wil len aantasten. Met bewondering voor degenen, die veilig verkeer propageren en niet ongevoelig voor de mogelijk heden van opvoeding tot goed weg gebruiker, hoop ik, dat nog eens al gemeen begrip zal doorbreken, waardoor aan de „koude oorlog op wielen" een einde zal komen. „Gij zult niet doden" is toch altijd nog een gebod Gods evenzeer als de plicht van zorgvuldigheid jegens leven en gezondheid van de even naaste, aldus de burgemeester. Ik ben er meer dan ooit van overtuigd, dat naast middelen tot opvoeding van het publiek voorlo pig maar een middel tot spoedige effecten zal leiden Dat is drastische gestrengheid tegen ieder, die het verkeer in gevaar brengt. Het gaat hier om duizenden nodeloos ver woeste mensenlevens en om het vernietigde levensgeluk van tien duizenden, aldus mr. Kolfschoten. Het „Zeeuwsch Tijdschrift'' In het jongste nummer van het „Zeeuws Tijdschrift" schrijft dr. P. J. Meertens over het Zeeuws Ge nootschap der Wetenschappen, dat over twaalf jaar zijn tweede eeuw feest zal herdenken. Uitgaande van de stelling dat het Genootschap een zeker prestige bezit, maar niet po pulair is te noemen, beveelt de schrijver aan dat het Genootschap tijdig de bakens dient te verzetten. „Tunnels en Hangbruggen" is de titel van een artikel, dat ir. H. Vis ser wijdt aan de eventuele moge lijkheden voor een vaste oeverver binding met Zeeuws Vlaanderen. De secretaris van de Zeeuwse Kunstenaarskring de heer F. H. Jilleba wjjdt een uitvoerig en zeer lezenswaardig artikel over de in vloeden van het modernisme op de Zeeuwse beeldende kunst. Het ar tikel is geïllustreerd met specimen Ingezonden mededeling WIN f 5ooo,- In de SILVIKRIN SHAMPOO PRIJSVRAAG „WIE IS WIE IN HET SILVIKRIN-GEZIN In tofaa/ f 15.000 aan geldprijzen een HOOFD".prijs van f5.000 l Kijk deze week in Uw damesblad of radio-programmablad, of vraag Uw winkelier een formulier! SOczIns-flaeon 1.25 van Zeeuwse kunstenaars. Een godsdienstig sociologische beschou wing wijdt Jos van Campen Jr. aan de problemen van de kanaal- zóne (Terneuzen-Sas van Gent). P.T.T. Postpaketten overzee voor marinepersoneel De uiterlijke data, waarop paket- ten voor personeel van de Konink lijke Marine, ter post moet zijn bezorgd c.q. in het bezit moet zijn van het marine-postkantoor te Amsterdam, zijn thans vastgesteld. Nederlands Nieuw Guinea: Sint Nicolaas-paketten 22 oktober ter post. Het adres dient te luiden: Aan Marine Postkantoor Sorong, be stemd voor (hier volgt normale adressering) per m.s. „Mataran". Kerstpaketten 22 oktober ter post. Kerst)uchtpostzendingen dienen op 14 december a.s. te 17 uur bij het marine postkantoor Amsterdam te zijn ontvangen. Nieuwjaars-lucht postzendingen dienen op 21 decem ber a.s. te 17 uur bij het marine postkantoor Amsterdam te zijn ontvangen. Nederlandse Antillen: Sint Nico- laas paketten 9 november ter post. Kerstpaketten 16 november ter post. Normale Kerstzeepost 24 no vember ter post. Kerstluchtpost- zendingen dienen 20 december te 17 uur bij het marine postkantoor Amsterdam te zijn ontvangen. Nieuwjaars zeepost 9 december ter post. Nieuwjaarsluchtpostzen- dingen dienen op 27 december te 17 uur bij het marine postkantoor te Amsterdam te zijn ontvangen. LAND- EN TUINBOUW Vrijhandelszone en landbouw Nu de ministerraad van de Or ganisatie voor Europese Econo mische Samenwerking (O.E.E.S.) zeer binnenkort bijeen zal komen om de problemen rond het vraag stuk van een vrijhandelszóne nader onder ogen te zien, heeft het dage lijks bestuur van het Landbouw schap op advies van de commissie Buitenland, opnieuw over deze zaak een schrijven tot de ministers van Landbouw, van Economische Zaken en van Buitenlandse Zaken gericht. In dit schrijven verdedigt het Landbouwschap, zoals het ook reeds gedaan heeft bij schrijven van 24 april 1957, het standpunt, dat de agrarische sector in beginsel deel moet uitmaken van een even tueel in te stellen vrijhandelszóne. Hierbij legt het Landbouwschap er de nadruk op dat daarbij uiter aard maatregelen getroffen dienen te worden tegen het ontstaan van unfaire concurrentie-verhoudingen ten opzichte van landen, die wel in de vrijhandelszóne zullen deelne men, doch niet bij de Europese Economische Gemeenschap zijn aangesloten. Tevens heeft het Landbouwschap doen weten, dat het er zich uiter aard van bewust is, dat wellicht niet voor alle produkten, of pro- duktengroepen, van de agrarische sector, hetzelfde regime van de hierbij bedoelde compenserende maatregelen gehanteerd behoeft te worden. b Volgens mededelingen van offi ciële Oostberlijnse zijde zijn zondag tijdens de geldomwisselingsactie 16.700 personen onder verdenking van „speculatie" door de volkspo- litie in hechtenis genomen. I FEUILLETON Josien spreekt langzamerhand met verheffing van stem en alsof ze haar stem nog meer kracht wil bijzetten, drukt ze de sigaret uit in het asbakje voor zich en staat op. Ze doet een paar passen naar de man en dan zegt ze nog eens: „Durf je het aan, Hanneke, die al zoveel leed in haar leven heeft moeten doormaken, ook nog weg te stu ren? Voor goed? Nog meer leed op haar schouders stapelen? Durf je het aan, Jan Dubois, om van de vrouw, die misschien over twee maanden de moeder van je kind zal zijn, te scheiden?" Bij die woorden springt de advo- kaat woest op. Alle kleur is uit zijn gezicht verdwenen en met vlam mende blik staat hij voor de vrouw die echter geen vrees toont. „Nee!" schreeuwt hij het uit. „Dat is een leugen!" „Ja, Jan, Hanneke draagt jouw kind onder haar hart. En als alles goed gaat, zal ze voor het eind van de eerste maand van het nieuwe jaar moeder zijn. Moeder van jullie beider kind. Zeg me, Jan, durf je nu nog Hanneke alleen te laten? Of wil je nu ook mens zijn, en haar weer liefhebben, zoals je haar vroe ger liefhad? En haar terugbrengen in dit huis, waar haar plaats is en altijd zal blijven?" Langzaam zakt hij weer terug in de fauteuil en steunt zijn hoofd op de handen. „Ik kan dit niet ineens verwerken", zegt hij zachter, „dit heb ik niet gewetendit maakt alles zo heel anders „Bij ons, in Delft, op de grote logeerkamer, Jan, wacht een vrouw op jou. Die vrouw kan je niet mis sen, al heeft ze het me niet met zoveel woorden gezegd, maar die ./ITO: huiiSInlIluLlllJülÜllul irilllk» 'c1 hillll vrouw kijkt verlangend uit naar de deur, in de hoop dat die eenmaal zal opengaan om jou binnen te la ten. Wil je nu nog scheiden, Jan?" „Laat me, Josien, ik moet dit eerst verwerken. Ik Ruw schudt ze hem bij de schou ders. „Wees nu ook een kerel, en neem een besluit. Haal je wagen uit de garage en rijd naar Delft. Naar je vrouw, die bij jou hoort. En als ze over een paar dagen weer opgeknapt is, breng je haar op nieuw in je huis. Om samen het heerlijke ogenblik af te wachten, dat jullie vader en moeder zullen worden. Doe je het, Jan?" Hij loost een zware zucht en dan staat hij resoluut op. „Je hebt het gewonnen, Josien. Ik ga met je mee. Naar mijn Hanneke". Er breekt iets in Josien en im pulsief grijpt ze met beide handen zijn hoofd en drukt een kus op zijn wang. „Ik wist het, Jan, dat ik me in jou niet zou vergissen". 29. Op de grote logeerkamer brandt slechts één schemerlamp. In het bed ligt Hanneke en naast haar zit Grobbe. Uren zit hij daar ai en al die tijd hebben ze samen gepraat. Opnieuw heeft Hanneke haar le vensgeschiedenis verteld en Grobbe heeft alleen maar geluisterd. Een diep medelijden is in hem boven gekomen. En als ze alles verteld heeft, wat er te vertellen was, zegt ze ten slotte: „Wees blij, Flip, dat je niet met mij, maar met Josien trouwde. Anders zou jij waarschijn lijk al die narigheid hebben moe ten doormaken, al dat leed, dat ik Jan nu heb aangedaan". door JOKE DE VALK 72 Grobbe schudt zijn hoofd en kijkt haar dan vriendelijk aan. „Dat zou voor mij geen verschil gemaakt hebben, Hanneke. Je zou me even lief, nee misschien nog veel liever geweest zijn. AlsJosien in jouw plaats had gestaan, zou ik alles doen om het leed te vergeten en ik zou haar nog meer liefhebben dan ik nu doe". „Ben je volmaakt gelukkig, Flip, met Josien?" „Zo gelukkig als een man met een schat van een vrouw maar zijn kan, Hanneke. En als ons te zijner tijd ook de kinderzegen mocht ten deel vallen, dan zullen we niets meer te wensen hebben". „Ik hoop het van harte voor jul lie, Flip". „Dank je, Hanneke". Het is bijna middernacht, als de twee mensen in de slaapkamer ge luiden horen. Er stopt buiten een auto en een sleutel wordt in het slot gestoken. Meteen staat Grobbe op. „Ik zal even gaan kijken, Han neke. Blijf rustig, alles zal in orde komen". Dan verlaat hij de slaapkamer en loopt naar de trap. Daar bene den staan zijn vrouw en advokaat Dubois. Langzaam loopt hij naar benéden en de mannen drukken elkander de hand. „Jouw vrouw heeft me de ogen geopend, Flip", zegt Dubois op ernstige toon. „Wees zuinig op Josien, jongen, ze heeft een hart van goud". Josien is verlegen onder die lof en ze geeft Dubois een por in zijn rug. „Ga nu, Jan. Ze ligt boven. Ga de eerste deur links maar in. En wees lief voor haar, Jan". (Slot volgt).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1957 | | pagina 5