3 Jhr. mr. de Casembroot opende Katendrechts kampcentrum te Haamstede liiHiilllhiliillliillliillEinilÉiillliiiillliiiiiil Plechtigheid op zonnige dag Bestemd voor kinderen, bejaarden en huismoeders (Van onze redakteur) „Er wordt wel eens gezegd, kan er uit Katendrecht iets goeds ge boren worden, maar als ik dit buitencentrum zie, dan zou ik de team geest, waaronder het tot stand is gekomen, gaarne ten voorbeeld stellen aan tal van nieuwe wijken, die een dergelijke onderlinge samen werking nog niet hebben opgebracht". Zo sprak de commissaris der Koningin in de provincie Zeeland, jhr. mr. A. F. C. de Casembroot, zaterdagmiddag bij de door hem - met het hijsen van de nationale driekleur - verrichte officiële opening van het Katendrechtse buiten- centrum „Eikendal", dat op het terrein van de heer Blom aan de Burgh- se weg door vrijwilligers uit Katendrecht, onder leiding van de heer T. Verhage is opgebouwd. Het buitencentrum bestaat uit 'n aantal voor een kamp onontbeerlijke barakken, die voorheen te Noordgouwe stonden en zorgvuldig plankje voor plankje zijn afgebroken en tegen het diepgroene décor van het Westhoeks struweel aan de Adriaan v. d. Weijdeweg even zorgvuldig zijn opgebouwd. De jeugd, de bejaarden en de vermoeide huismoeders van Katendrecht kunnen voortaan hier terecht om op verhaal te komen. De Commissaris had op deze zon nige middag nog meer pijlen op zijn boog, die de Katendrechters tot enthousiast applaus brachten. In aanwezigheid van de voorzitter van de Rotterdamse Kamer van Koop handel mr. K. P. van de Mandele, talrijke bij de Katendrechtse Speel tuinvereniging betrokken perso nen en burgemeesters van ver schillende gemeenten op het eiland, getuigde hij van zijn bewondering voor het feit dat de Katendrechters er in geslaagd zijn de van de Do meinen gekochte barakken zo keu rig op te bouwen. „Meestal moet men er tien kopen, om er vijf over te houden", aldus Jhr. de Casem broot, die zich verheugde over de door dit centrum opnieuw versterk te banden tussen Rotterdam en Zeeland. Terwijl de Commissaris daarop de vlag hees, gingen gelijktijdig aan twee andere masten de vlag van het Katendrechtse Volkshuis en de vlag der gemeente Haam stede in top. Kracht in zelfwerkzaamheid Tevoren had de leider van het buitencentrum de heer T. Verhage een uiteenzetting gegeven over de totstandkoming van dit buitencen- Kaïendrechts" Volkshuis," ciat twin tig jaar geleden in deze typische Rotterdamse havenwijk werd ge sticht. De organisatie vond haar kracht in zelfwerkzaamheid, aldus spr. en belangrijk was vooral het jeugdzorgwerk, waaruit automa tisch voortvloeide het kampwerk. In augustus 1952 kwam voor het Ernstig spoorweg ongeluk in Spanje Een militaire trein met 800 solda ten is in de vroege ochtenduren van zondag in volle vaart ingereden op een stilstaande locomotief op het station Ville Verde, zeven kilometer van Madrid. Tot dusver zijn zes tien doden en 51 gewonden in de ravage gevonden. Acht gewonden zijn in levensge vaar. Gevreesd wordt, dat er nog meer doden en gewonden zijn. De militaire trein, die door twee locomotieven werd getrokken ver voerde soldaten, die hebben deelge nomen aan oefeningen in de Py reneeën. Weer „zuivering" in Hongarije Wenen, 4-8. De Hongaarse mi nister van onderwijs, Kallai, heeft zondag in het blad Nepszabadsag verklaard dat er een nieuwe zui vering op handen is onder schrij vers en kunstenaars om de cultu rele wereld in Hongarije van „te- genrevolutionaire elementen" te zuiveren. Volgens Kallai bezetten de „tegenrevolutionairen" in de kunst nog steeds vele belangrijke plaatsen en beramen nieuwe plan nen voor agressie". De regering overweegt naar zijn zeggen een „tegenaanval" in de culturele sector. Piloot zag nieuwe komeet Gezagvoerder Collins van de K. L.M. Superconstellation PH-LKI „Wijvern", die zaterdag op Schip hol is geland, heeft de meteorolo gische dienst van de luchthaven meegedeeld, dat hij zaterdagoch tend een heldere komeet heeft waargenomen. De komeet bevond zich om half zeven op 52.50 graden noorderbreedte en 42.10 graden westerlengte op 15 tot 20 graden boven de horizon. Deze nieuwe komeet is nog niet in ons land waargenomen, zo bleek bij navraag. Wel is van het inter nationale centrum, waar alle ko meten worden geregistreerd, zater dagochtend bij de sterrewacht te Leiden een telegram ontvangen met de mededeling, dat er een komeet was gesignaleerd. eerst een groep kinderen naar de Westhoek. Zij werden onderge bracht in een boerenschuur, maar dit beviel niet. In de volgende ja ren werd een tentenkamp ingericht, maar dit bleek - vooral voor kin deren beneden de 9 jaar - niet ide aal te zijn. Toen dan ook de gele genheid zich voordeed houten nood woningen (staande te Noordgouwe) aan te kopen, heeft men hier on middellijk gebruik van gemaakt. Spr. bracht dank aon de Domeinen, de gemeente Haamstede en het Rotterdams bedrijfsleven, dat de fondsen voor het centrum bijeen bracht. De medewerking allerwege was overweldigend. Op 10 maart 1956 begonnen de vrijwilligers met de afbraak te Noordgouwe en sinds dien zijn talloze vrije uren opge offerd om het centrum te Haam stede op te bouwen. Zich wendend tot mr. van de Mandele droeg de heer Verhage daarop „Eikendal" over aan het Rotterdams bedrijfs leven en de Rotterdamse Fondsen, de hoop uitsprekend, dat betrokke nen met het kampcentrum volko men tevreden zullen zijn. X*y*y*<«X«X"X"X"X»*XMX"XMX Direct nadat de Commissa- X ris der Koningin, Jhr. mr. Y A_/- df= f mede officieel het Katen- X y drechts kampcentrum ope- y nend, weerklonk het Wilhel- X mus, gespeeld door het mu- X Ziekkorps van de Holland X y Amerika Lijn, dat in fraaie X donkerblauwe uniformen X gestoken, de reis naar de X verre Westhoek had onder- T X nomen. X y X«X'****X'*'XKK*X'*.:«X"X">* Mr. van de Mandele memo reerde de grote taak, die in han den lag van de werkgroep. Tij dens de vrije weekends werden vele uren opgeofferd en in volle harmonie kwam het centrum tot stand, aldus spr., die opmerkte: „Op deze wijze kwamen vroeger de kerken en kathedralen tot stand, maar het is er nog zij het in het klein". „U hebt zich niet alleen goede Katendrechters getoond, maar ook goede Rotterdammers. Ik wil nu de opdracht gaarne terugnemen en het kampcentrum overdragen aan het bestuur van de K.S.V., de hoop uitsprekend dat deze vesti ging in deze fraaie streek, zal leiden tot een goede verstandhou ding tussen Rotterdam en Zee land", aldus mr. van de Mandele, die verder nog wees op de ver antwoordelijkheid van de leiding toe te zien op het behoud van het natuurschoon in de Westhoek, die tot een der fraaiste streken van ons land behoort. Voor de jeugd De voorzitter van de Katen drechtse Speeltuinvereniging de heer L. C. Borgers, zeide gaarne het geschenk over te nemen. Spr. herinnerde aan de moeilijkheden, die de vereniging in het verleden had te overwinnen en verklaarde dat het kampcentrum in eerste instantie voor de kinderen is be doeld. Ook bejaarden en huismoe ders zullen er evenwel van kun nen profiteren, terwijl het ook als conferentieoord zal kunnen wor den gebruikt. De burgemeester van Haam stede jhr. Roëll getuigde van de trots der gemeente Haamstede, dat het kampcentrum hier is opge bouwd en wilde gaarne hulde brengen aan de stoere werkers, die het tot stand brachten. „Ten onrechte is de indruk wel eens gewekt", aldus burgemeester Ro ëll, „dat Haamstede gesloten zou zijn voor het sociaal toerisme. Dit is niet juist, maar wel dient reke ning te worden gehouden met de kwetsbaarheid van deze streek. In de vorm van een individueel kamp als hier verrezen met een leiding, die een open oog heeft voor het natuurschoon, is het so ciaal toerisme hier volkomen op zijn plaats". Spr. bood daarop de heer Verhage, die hij prees als de stuwende kracht, een exemplaar aan v. d. gemeentevlag van Haam stede. Tenslotte herinnerde de burgemeester aan de gelijksoor tigheid van moeilijkheden met be trekking tot de vliegvelden, die de gemeenten Rotterdam en Haamstede ondervinden. De heer Verhage deelde - na dank gebracht tfèsèffèrtl?"*- nog "mede, Tdaf "Ret'ceh- trum f 108,500 heeft gekost, welk bedrag voor 93 pet. is gedekt. Te vens deelde hij mede, dat een on bekende het centrum een filmpro jectieapparaat heeft geschonken. Het kampcentrum Nadien bezichtigden de aanwe zigen het kampcentrum, dat be staat uit een. technische afdeling, een keuken, een stafgebouw, een ziekenzaal, 12 groepsverblijven (voor 12 man elk), een verblijf voor het keukenpersoneel, een magazijn met winkel, zeven dou checellen en een grote rekreatie- zaal van 240 m2 vloeroppervlakte. In de rekreatiezaal werd thee aangeboden, waarna nog het woord werd gevoerd door de heer A. J. D. Beek namens het ministe rie van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen, de heer J. W. G. Lensink namens de wethouder van onderwijs der gemeente Rotter dam, de heer Snoek namens de Sociale Raad te Rotterdam en de heer de Graaf, secretaris van de Nederlandse Bond voor Sociaal Cultureel Vormingswerk. Ontsnapte Duitsers waren in Katwijk 's-GRAVENHAGE, 3-8. - De twee Duitsers, die donderdagmid dag uit de gevangenis te Scheve- ningen zijn ontsnapt, hebben, naar thans definitief is gebleken, de nacht doorgebracht in een bouw keet in de duinen bij Katwijk aan Zee. Toen vrijdagochtend bleek, dat in deze bouwkeet was ingebroken en dat twee jassen waren verdwe nen, rees al dadelijk het vermoeden, dat de twee ontsnapte gevangenen de daders waren. Bij nader onder zoek is gebleken, dat het inderdaad de twee Duitsers zijn gewebst die zich in de bouwkeet hebben ver scholen. Op een fles in de bouw keet werden vingerafdrukken ge vonden, die van een van de twee vluchtelingen bleken te zijn. Een jongen van tien jaar in Crosby in de Amerikaanse staat Minnesota heeft zondag bekend op 26 juli zijn vader te hebben dood geschoten. Zijn broers van dertien en vijftien jaar waren medeplich tig. De drie jongens hadden in de lente besloten hun vader te doden, nadat zij slaag van hem hadden gekregen. De Engelse regering heeft vrij dag te kennen gegeven, dat zij niet zal interveniëren met betrekking tot het besluit van de Shell en de British Petroleum Company haar verkoopbelangen in Israël af te stoten. Een hondenkraam- kamer „Tina", de Duitse herders- f hond was op weg van New York naar Sevilla in Spanje. X Met de vrachtmachine van X de K.L.M. vloog „Tina", die het eigendom is van de Ame rikaan George F. Crossley uit Selma in Californië, naar Schiphol. Een kwartier voor de landing wierp zij, een prachtig exemplaar van het ras der Duitse Herders, ze ven jongen en enkele uren later volgde er nog een na komertje in het dierenhotel op de Amsterdamse luchtha ven. De dierenadviseur van de K.L.M. dr. Kruger is een kijkje kom ennemen en heeft X geconstateerd, dat moeder en X kindertjes het best maken.' X»X*X«X"X"X"X"X»«X»X"X'i»i Twee meisjes in zee verdronken Aan het strand te Cadzand zijn vrijdagmiddag twee meisjes ver dronken. De slachtoffers zijn de resp. 15- en 16-jarige meisjes Van Kampen uit Oostburg en De Reu uit IJzendijke. Met nog twee an dere meisjes waren zij gaan zwem men. Toen het viertal in moeilijk heden raakte, konden er slechts twee de vaste wal weer bereiken. De lichamen van de verdronken meisjes zijn later aangespoeld. Koninklijke familie weer bijeen •s-GRAVENHAGE, 8-8. - Het koninklijk paar en de drie oudste prinsessen zijn gisteravond om 18 30 uur in paleis Soestdijk terug gekeerd van hun verblijf aan de Franse Rivièra. Het vliegtuig waar mee het koninklijk gezin 's middags van St. Raphaël is vertrokken, landde omstreeks 18 uur op het vliegveld Soesterberg. TWEEDE KAMER De regering wil de rente en af lossing van een lening van maxi maal 38 miljoen gulden garanderen voor twintig jaar, ten behoeve van de ontwikkeling van Curagao en Aruba. Dit voorstel is vervat in een wetsontwerp, dat de Tweede Ka mer is aangeboden. Autobus greep luxe wagen in de flank Drie personen gedood Een verkeersongeval te Gennep heeft zondag drie doden en een ernstig gewonde geëist. Op het kruispunt Brugstraat en Burge meester Woltersstraat werd een luxe wagen, bestuurd door de 27- jarige H. R. Arntz uit de Sint Anna- straat te Nijmegen in de flank ge grepen door een autobus van de Zuid-Ooster, die uit de richting Voeffelt kwam. De luxe wagen werd ongeveer 15 meter door de bus meegesleurd. In de luxe wagen bevonden zich behalve de bestuur der twee dames en een meisje. Twee van de inzittenden van deze auto werden de straat op geslin gerd, de anderen moesten uit de wrakstukken van de geheel verniel de auto worden bevrijd. De be stuurder, het meisje en een van de dames werden vrijwel op slag ge dood. Hun stoffelijk overschot is naar Nijmegen overgebracht. Het vierde slachtoffer is in zorgwek kende toestand naar het St. Cani- sius-ziekenhuis te Nijmegen ver voerd. De chauffeur van de auto bus kreeg een zware shock. Enkele van de passagiers van de bus lie pen kleine verwondingen op. 15-jarig meisje alleen de lucht in 's-GRAVENHAGE. 4-8. - De 15- jarige Gonnie Bruys uit Bergen op Zoom heeft vandaag op het vlieg veld West-Brabant bij Roosendaal haar eerste solovlucht op een mo- tekencf is 'cfit cfê^eersfe ^êrr<aatnèen 15-jarige in ons land een dergelij ke vlucht heeft gemaakt. De Rijks luchtvaartdienst had speciale toe stemming gegeven. Het meisje, dat leerlinge is van haar vader, de heer A. L. Bruys (voorzitter van de West-Brabantse Aeroclub en tevens hulpinstruc teur van de Nationale Luchtvaart- school) heeft op 14-jarige leeftijd al leren zweefvliegen. De heer Bruys heeft gewacht met de eerste solovlucht op een motorvliegtuig van zijn dochter totdat ze 15 jaar was geworden. Gaston Dominici, ter dood ver oordeeld wegens moord op het Britse gezin Drummond, vijf jaar geleden, heeft gratie gekregen. De doodstraf is gewijzigd in levens lange gevangenisstraf. Ondernemende „jongeman" De 7-jarige Jantje Timmers uit de Teleoisiestraat 13a te Roosendaal was met zijn ouders een dagje uit in Am sterdam. 's Middags om 5 uur raakte» pa en ma hem op de drukke Nieuwendijk plotseling kwijt. Hoe langer zij hun zoontje zochten, hoe radelozer ze werden, want Jantje was en bleef spoor loos. Angstig meldden de ouders zich bij de politie, die na enkele uren speurwerk tenslotte besloot in een offi cieel telexbericht de politie in het hele land te waar schuwen: alle posten werden verzocht aan de opsporing van het kleine joch deel te nemen. De ouders zouden de zelfde avond naar Roosen daal terugkeren, doch toen Jantje om elf uur 's avonds nog niet terecht was, namen zij het besluit dan maar in Amsterdam te blijven over nachten, waartoe zij zich bij een hotel lieten inschrijven. Om half twaalf kwam van de politie uit Roosendaal het telefonische bericht, dat Jan tje zojuist alleen in Roosen daal was aangekomen. Hij had de reis per trein alleen gemaakt. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND HEERHUGOWAARD. Het drie- jarig dochtertje van de familie Bakker te Heerhugowaard is tij dens het spel van de steiger van de coöperatieve maalderij aan de Broekerhoek in het kanaal Alk- maar-Kolhorn geraakt en verdron ken. RHENEN. Op de Grebbeberg na bij Ouwehands Doerenpark te Arn hem is de 87-jarige heer H. uit En schedé bij een verkeersongeval om het leven gekomen. De heer H. die ter plaatse de rijweg wilde over steken, werd door een motorrijder, komde uit de richting Wageningen aangereden, tengevolge waarvan hij onmiddellijk werd gedood. UTRECHT. Op de van automa tische knipperlichten voorziene overweg in de Wieldrechtse zeedijk tussen Lage Zwaluwe en Dordrecht is een wielrijder aangereden en ge dood door de trein die om 14.31 uur uit Lage Zwaluwe was vertrokken naar Rotterdam. De trein had 25 Emtóïiïltfal' zPak ?n^onaer- zoek. HAARLEM. De 67-jarige mevr. A. Spijkerman-Olivier uit Haarlem is, toen zij per fiets het Soendaplein aldaar overstak, door een bestel auto aangereden. Waarschijnlijk heeft zij niet voldoende op het ver keer gelet. De vrouw werd naar het Diaconessenhuis overgebracht waar zij kort daarna is overleden. MIERLO. Nabij sluis acht aan de Zuid-Willemsvaart is de 22-jarige sergeant van de Meienhorst uit Heerlen, die per motor op weg was van de vliegbasis Volkel naar huis, in aanrijding gekomen met de 71- jarige P. van den Bogaard uit Hel mond, die per fiets plotseling de weg overstak. De heer van den B. werd ernstig gewond; in de loop van de nacht is hij in het zieken huis te Geldrop overleden. M. liep slechts enige schaafwonden op. Verwachting tot dinsdagavond WARM Warm en vrij zonnig, behoudens een kans op onweer in het zuid westen van het land. Zwakke tot matige oostelijke tot zuid-ooste lijke wind. 6 aug. Zon op 5.11, onder 20.27. Maan op 17.37, onder 1.19. Volle maan: 10 aug. te 14.08. Hoogwaterstanden ZIER1KZEE: 6 aug. 12.11 n.m. n.m. BROUWERSHAVEN: 6 aug. 11.51 v.m. n.m. Doodtij: 5 en 20 augustus. Springtij: 12 en 27 augustus. HET WEEROVERZICHT Het afgelopen weekeinde stond het weer geheel onder invloed van een boven de Noordzee gelegen ge bied van hoge druk. Daaromheen stroomde betrekkelijk vochtige lucht, waarin uitgestrekte wolken velden voorkwamen, die met noor denwinden ook Nederland binnen drongen. In de noordelijke provin cies wisten deze zich zowel zater dag als zondag vrijwel onafgebro ken te handhaven. In het midden en zuiden van het land was het weer daarentegen overwegend zon nig. In Brabant en Limburg liep de temperatuur zondag tot 23 24 graden op, in Groningen en Fries land werd het slechts 17 a 18 gra den. Het hogedrukgebied verplaatst zich nu naar Noorwegen en Dene marken. De wind is daardoor in ge heel Nederland oostelijk geworden en ook in de noordelijke provincies is het nu zonnig. Langs Ierland beweegt zich een kleine depressie naar het noorden. Met deze depressie hangt een vore van lage druk samen, die in de richting van ons land beweegt. In verband hiermede kan er morgen wat hoge bewolking overdrijven, maar doordat de atmosfeer tame lijk droog is, blijft de kans op bui- on Woin Ir» Hot tompcratuurverloop komt niet veel verandering. U brengt uw radio toch ook niet 's avonds bij de buren Neem de Zierikzeesche Nieuwsbode voor U ALLÉÉN x~X">'X-X"X~x~x«X"X"XMX"X"X«x~x~X"X*y^<^x»y^<«c»^<x»oy*XM>y^*x>,>y*x~x*,X"X"X"X"X~x- Y FEUILLETON i „Jonge, dat is een moeilijk geval, Hanneke. En van wie houd je nu het meest?" „Dat is het 'm juist, dat weet ik niet. Ik vraag me steeds weer af, of ik van een van beiden houd. M'n baas ken ik natuurlijk al lange tijd. En ik mag hem wel. Ik hoef je van zelfsprekend niets te vertellen over zijn karakter. Je kent hem min stens even goed als ik. Maar Grob- be ken ik pas een week. Een ge schikte kerel, beheerst en rustig. Maar het vervelende is, als ik blijf wat ik ben, dus ook niet het aan zoek van Dubois aanneem, dat ik dan natuurlijk niet bij hem op kan toor kan blijven. De verhoudingen zijn dan natuurlijk geheel anders geworden en neem aan, dat ik des ondanks woensdag weer gewoon met mijn werk begin en hem een blauwtje laat lopen, dan bestaat de kans natuurlijk, dat hij te eniger tijd me opnieuw vraagt". Josien dacht na. „Ja, daarin heb je gelijk. Natuurlijk ben je geheel vrij om zowel tegen de een als de ander „nee" te zeggen. Maar ver geet aan de andere kant niet, dat je nu twee prachtige kansen in de schoot zijn geworpen. Denk eens in: geen moeilijkheden met het zoeken naar een huis, want in beide ge vallen staat een pracht van een woning op je te wachten. Beide mannen zijn, zoals je zelf gezegd hebt, goed gesitueerd. Van Dubois wist ik dat trouwens zelf wel. Ik ken de ander vanzelf niet, maar ik neem aan, dat die meneer Grobbe ook een gentleman is, althans te iiimii|iiiiii||iiii| oordelen naar wat je van hem ver teld hebt". „Jawel, Josien, maar er is nog wat anders. Ikik ben misschien bang voor het huwelijk. Het is voor mij een mysterie. Want een man heeft, zodra je voor de ambtenaar van de burgerlijke stand „ja" ge zegd hebt, rechten op je. Ikik weet niet hoe of ik het zeggen moet, maar jij, als getrouwde vrouw, zult me kunnen begrijpen". Josien knikte. „Natuurlijk, Han neke. Mischien is het wel goed, dat ik eerst wat bijzonderheden over mezelf vertel: ik ben weduwe, Han neke De bezoekster keek haar ver schrikt aan. „O, sorry, Josien, dat wist ik niet „Verontschuldig je niet ik heb het expres niet in de brief willen schrijven. En half jaar geleden is Kees, mijn man, verongelukt. In de remise. Ik zal je de bijzonder heden sparen. Het is voor mij na tuurlijk altijd nog pijnlijk". „O Josien, wat naar.zo kort nog maar getrouwd De vrouw slikte een brok weg. „Ik ben er nu wat overheen. Het is heel erg geweest's Avonds ging hij gewoon naar zijn werk - hij had die week nachtdienst - en midden in de nacht werd ik uit m'n bed gebeld. Hij was naar het zie kenhuis gebracht. Toen ik daar kwam, was hij al dood „Verschrikkelijk, Josien „Dat was nog niet allesIk was in verwachting vier maanden Ik kon dat niet opeens ver door JOKE DE VALK werken. Enkele uren tevoren was hij nog gezond en wel naar zijn werk gegaan, en toen, daar in het ziekenhisik ben flaw gevallen, en toen ik weer bij kwam, lag ik zelf in bed, in het ziekenhuis. Het was misgegaan „Josienwat verschrikkelijk ellendig allemaal „Langzaam knapte ik weer op. Ikik heb zelf niet naar de be grafenis knunen gaanZe heb ben me geweldig verwend in het ziekenhuisAlle zsters en doku- ters waren met me begaanDat deed me goedNa enkele we ken mocht ik weer naar huis En als de baby er nu maar was ge weest, dan had ik tenminste nog een herinnering aan Kees gehad Nu heb ik alleen maar zijn portretZe wees naar een grote foto, midden in de kamer. „Josien, waarom heb je nooit eens geschreven? Ik bedoel eerder dan was ik vast gekomen „Och, ik was liever alleen. Het slijt nu een beetje. Ik ben er wat overheenMaar nu begint het alleen zijn te drukken. Ik had willen vragen, of je bij me zoudt willen komen. Ik bedoel: inwonen. Ze laten me nog met rust van het woningbureau, omdat ik nog maar zo kort weduwe ben. Maar ik zal te zijner lijd wel inwoning krijgen. Ik ben immers nu alleen „Naturlijk wil ik bij je komen, Josien (Wordt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1957 | | pagina 2