T&icVi BOUILLON KAAS STAD EN PROVINCIE VOOR VLOOTUITBREIDING KOOS DE K.L.M. EEN LOCKHEED-MACHINE Schouwen en Duivelandse sportspiegel Ingezonden mededeling De onbestorven weduwnaar ...wordt overstelpt met voedingsproblemen, zodra hj) z^nbetere heltt met vakantie op de trein heeft gezet. Maar gelukkig ligt de oplossing voor de hand: KAAS! lekker, voedzaam en gezond - en Je maakt er in weinig tjjd de heer lijkste maaltijden mee. Vraag het Kaasreceptenboek je (25 ets) bij Uw winkelier of schriftelijk (25 ets postzegel bijsluiten!) aan Het Nederlands/ Zuivelbureau. Cort van der Lindenstraat 7, \ry ln^mei Rijswijk (Z.H.) doe meer met BURGERLIJKE STAND Zierikzee Geboren. 20 juli: Maria Jannetje Jacoba, d. van Willem Cornelis Hart en Reijntje Geleijnse, wo nende te Haamstede; 21 juli: Wille- mina Paulina, d. van Jacob Aar- nout van Dienst en Kaatje Maria Bil; 22 juli: Cornelis Jacob, z. van Jan Struijk en Cornelia van der Linden; 23 juli: Maria Catharina, d. van Hendrikus Jasper Kramer en Johanna Adriana Plompen, wo nende te Zonnemaire; 23 juli: Irma Sylvia, d. van Jacobus Gerardus Leonardus Simmers en Maria Jo hanna Kloote; 23 juli: Hendrik, z. van Jan Imbertus Reigersberg en Willie van Gennip; 24 juli: Lena, d. van Pieter Machiel Nuijens en Janna Adriana Vane. Overleden. 20 juli: Nikolaas Kort, 81 j., echtgenoot van Christina van Bemden, wonende te Nieuwerkerk; 23 juli: Hendrikus Hanson, 66 j., echtgenoot van Tona Leendertse, wonende te Eikerzee. ZIERIKZEE „The Ramblers" brachten dansmuziek uuar ae vereniging „Zierikzee Ontvangt Vreemdelingen", is evenals het eer ste een succes geworden. Het be kende VARA-radiodansorkest „The Ramblers" o.l.v. Theo Uden Mas- man en met zang van Jany Bron en Marcel Thielemans lokte vele honderden naar het feestelijke marktterrein, waar al spoedig ge bruik werd gemaakt van de ruimte die vrijgehouden was om te dan sen. Deze tweede avond werd ge opend door de voorzitter der Z.O.V. de heer M. C. Doeleman, die het publiek een prettige avond toe wenste. Vele bekende succesnum mers werden hierna op de bekende Rambler-wijze ten uitvoer gebracht wat al spoedig tot gevolg had dat de (jeugdige) beentjes van de vloer (lees tegels) gingen. Na afloop van de pauze vroeg burgemeester mr. F. Th. Dijckmeester aandacht voor de volgende avond, a.s. dinsdag juli, die verzorgd zal worden door de Bieler Stadtjodler uit Zwitser land. Deze avond valt feitelijk bui ten het kader van de zomeravond feesten en wordt georganiseerd in het raam van een bezoek dat dit koor brengt aan de adoptiegemeen te van Zierikzee, de stad Almelo. Deze avond is daarom vrij toegan kelijk en er zal geen markt worden gehouden. Donderdag 1 augustus a.s. komen de Kilima Hawaiians, Mans uut Twente, Jos Carpay, de Wama's en nog enkele andere be kende artisten. De gezellige sfeer werd donderdagavond, na afloop van het optreden der Ramblers, nog geruime tijd bewaard, dank zij de muzikale medewerking van het stadspierement. Meer bezoek zomeravondfeest Wij vernemen dat ruim 2000 per sonen het tweede Zierikzeese zo meravondfeest hebben bijgewoond. Er zijn zelfs dertig kaarten meer verkocht dan op de eerste avond, terwijl het weer zich toch aanvan kelijk somber liet aanzien. Ook de neringdoenden hebben deze tweede avond belangstelling gehad en aar dig goede zaken gedaan. Na afloop van de voorstelling bleven nog ve len voor een dansje en een rond wandeling langs de kramen. NOORDGOUWE G.M.C. in de sloot Door nog onopgehelderde oorzaak geraakte een zwaar beladen GMC- vrachtauto van de fa. H. Thalen te Nieuwerkerk op de viersprong na bij het voormalige ziekenhuis te Noordgouwevar^de^we^^^sl^fit. halve dan de materiële schade die de vrachtauto opliep, zonder ver dere gevolgen bleef, aangezien langs dit kruispunt veel verkeer passeert. Alleen kostte het wel moeite de auto weer op de vaste weg te krijgen, wat tenslotte, onder grote publieke belangstelling, uit eindelijk gelukte. ZONNEMAIRE Leerlingen kleuterschool naar het strand Onder leiding van mej. Berre- voets en enkele leden van de ouder commissie maakten de kinderen van de kleuterschool deze week de (uitgestelde) trip naar het strand van Renesse. Met een achttal auto' werden de kinderen naar de duinen vervoerd. Twee uren vertoefde de jeugd op het strand, waarna de meegebrachte boterhammen wer den opgegeten en een bezoek werd gebracht aan de speeltuin. Nadien vermaakte de jeugd zich nog kos telijk aan het strand. Al te vlug kwam het einde van de kostelijke dag. Om half vijf werden de kleu ters weer aan de diverse moeders afgeleverd. De voorzitter van de oudercommissie de heer W. Flohil bracht dank aan de autobezitters, die medewerkten om de dag te doen RENESSE Concert en lampionoptocht Zaterdag 27 juli a s. zal de mu ziekvereniging „Crescendo" uit Dreischor een concert verzorgen in de muziektent. Aanvang 8 uur. Na afloop wordt ec een lampionop tocht gehouden welke zal worden besloten met een kampvuur. HAAMSTEDE Concort in de Ned. Hervormde Kerk In de Ned. Herv. kerk alhier ■werd donderdagavond een concert gegeven, waaraan medewerkten de christelijke zangvereniging te Nieu werkerk en het kinderkoor „De kleine Lofstem" te Zierikzee, beide onder leiding van dhr. J. Schouls en het Ned. Herv. Kerkkoor te Haamstede, onder leiding van de heer J. Schouls Jr. De belangstel ling was niet bijzonder groot, al bevond zich onder de aanwezigen een behoorlijk aantal vreemdelin gen. Bij het kerkkoor bleken de mannenpartijen te zwak, hetgeen reeds bleek bij het zingen van de eerste nummers. De heer Schouls Jr. speelde een tweetal orgelsoli, waarna het kinderkoor aan de beurt was met een viertal nummers die op uitstekende wijze werden uitgevoerd. Het koor te Nieuwer kerk bleek een goede bezetting te hebben. Vooral de bassen gaven hier de onontbeerlijke steun aan het koor. Een tweetal orgelsoli werd gevolgd door twee nummers van het Nieuwerkerkse koor, waar van bijzonder geroemd mag wor den het „Domine Salvam fac regi- nam nostram". Het programma werd besloten met een tweetal lie deren van het kerkkoor en geza menlijk zingen van Gez. 280 1 en 5 Kosten (evenals D.C. 7c) f 10 miljoen De president-directeur van de KX.M., de heer I. A. Aler, merkt in het onlangs bekend gemaakte halfjaarlijkse verslag aan de aan deelhouders der maatschappij op, dat de bezettingsgraad der vlieg tuigen, in vergelijking met het vo rige jaar, op het nu groter zijnde net nog is gestegen. Ook op langere termijn zal het luchtverkeer zonder twijfel steeds toenemen. De invoering van de der de klasse, waarvan de prijzen wel licht vijftien procent lager komen te liggen dan die van de huidige toeristenklasse, zal bovendien de basis van het passagiersvervoer verbreden. Deze ontwikkeling zal, naar het zich laat aanzien, zo door gaan en het is, volgens het inzicht van de heer Aler, zeker, dat de grote luchtvloten, die de luchtver- keersmaatschappijen in de jaren Korfbalontmoeting tussen Schouwen-Duiveland en west-Bra bant. Zal Burgh II haar kampioenskans behouden? Mooie duinwandeltochten in Schouwen's Westhoek Zaterdag komt het SDKB-twaalf- tal te Breda in het veld tegen het westelijk Noord-Brabants twaalf tal. Dit is het eerste contact dat onze vertegenwoordigers met de korfballers uit deze streek zullen hebben. Over de krachtsverhouding valt dan ook weinig te voorspellen. Laten wij hopen dat onze mensen in deze wedstrijd boven hun nor male vorm zullen uitkomen zodat zij een waardig figuur kunnen slaan. In verband met deze wed strijd is er voor zaterdag een zeer bescheiden programma samenge steld, bestaande uit een tweetal wedstrijden in de 2e klas. Burgh II dat voor de bezetting der bovenste plaats nog een geducht woordje meespreekt, zal zeker alles in het werk stellen zich op eigen terfein Stormvogels van het lijf te houden, waartoe het zeker wel in staat is. NOAD kan zich een eind uit de ge- varenzönz werken door thuis van DOSKO te winnen. Of het echter zo ver zal komen is nog zeer de vraag daar DOSKO zeker zijn huid zo duur mogelijk zal verkopen. A.s. week komt in de 3e klas A Burgli III in het veld tegen Brouwersha ven II. De thuisclub zal hier onge twijfeld wel met de volle winst gaan strijken. Renesse II kan zich de meerdere tonen over Stormvo gels II, terwijl Zeemeeuwen 11 fa voriet is tegen Velocitas II. In de 3e klas B zullen, daar 't programma voor deze week in zijn geheel is gewijzigd, de wedstrijden nog na der worden vastgesteld. Zaterdagmiddag organiseert de V.V.V. Renesse een wandeltocht over 15 en 25 km. Deze tocht, welke door de mooiste plekjes van Schou- wens Westhoek voert, de 25 km. gaat bovendien door de schitteren de bossen van de domaniale dui nen, geven de deelnemers volop de gelegenheid van deze tocht te ge nieten. PREDIKBEURTEN Zondag 28 juli Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Grote kerk: 9.30 en 7 u. ds. Bezemer; 11 uur ds. v. Roy en (H.D.). Kerkwerve: 2.30 uur ds. v. d. Grift. Serooskcrke: 10 uur ds. v d. Grift. Burgh: 10 uur ds. Graven deel (België), 7 uur jeugddienst (ds. J. v. d. Werf en pfarrer M. Liechti (Zwitserland). Haamstede 10 uur ds. Aertsen uit Amsterdam, 7.30 uur interkerkelijke dienst (ds. Aertsen en ds. Meijer). Rene 9 uur ds. Gerritsen uit Rotterdam, 7 uur ds. v. Liere. Noordwelle: 10 uur ds. v. Liere. Eikerzee: 10 uur de -O"" iu «ur ds. v. Wijck. Noordgouwe: 10 .Uur ds. Buinink (H.D.). Dreischor: uur ds. Duyvendak. Ouwerkerk: 10 uur ds. Elseman uit Bergen op Zoom. Nieuwerkerk: 11 uur ds. Duyvendak. Oosterland: 10 en 6 u. ds. Rijks (bed. en dankz. H;A.). Sirjansland: 10 en 6 uur dhr. Sijt- hoff. Bruinisse: 10 en 5 uur ds; D, Goudzwaard uit IJsselmonde (bed. H.A. en H.D.). St. Philipsland: 9.30 en 2.30 uur ds. v. Dieren. Geref. Kerk Zierikzee: 10 en 5 uur ds. Tiemers- ma. Haamstede: 9 en 10.30 uur ds. Meijer, 5 uur ds. Schuddebeurs 7.30 uur (in de Herv. kerk) Aertsen en ds. Meijer (buitenge wone dienst). Renesse: 7.30 uur ds. Kamper. Scharendtfke: 10 en 2.30 uur ds. Kamper uit Wierden. Brou wershaven: 10 en 2.30 uur ..ds. Schuddebeurs. Zonnemaire: 10 uur leesdienst, 2.30 uur ds. R. Bakker. Nieuwerkerk: 10 en 6 uur dr. Bec ker. Oosterland: 10 en 3 uur ds. Kamper van Scharendijke. Brui nisse: 10 en 5 uur ds. Wielemaker. Anna Jacabopolder: 10 uur lees dienst, 2.30 uur ds. Wielemaker. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) Haamstede: 5.30 uur ds. J. Groen uit Groningen (in de Chr. Geref. kerk). Brouwershaven: 10 en 2.30 uur ds. J. Groen uit Groningen. Chr. Geref. Kerk Zierikzee: 10 uur ds. v. d. Klis. 6 uur ds. Drechsler uit Amsterdam. Kerkwerve: 10 uur leesdienst, 6 u. ds. v. d. Klis. Haamstede: 10 uur ds. Drechsler, 3 uur ds. v. d. Klis. Nieuwerkerk: 10 uur godsdienst oefening, 3 uur ds. Drechsler. Geref. Gemeenten Haamstede: 10 en 3 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 10 en 2.30 uur ds. H. Rijksen uit Vlaardingen. Oos terland: 10 en 2.30 uur leesdienst, 6 uur ds. H. Rijksen uit Vlaar dingen. St. Philipsland: 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Geref. Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10, 2.30 en 6.30 uur lees dienst. Nieuwerkerk: 9.30, 2 en 6.30 uur ds. Mallan. Bruinisse: 10 en 5 uur leesdienst. Oud-Geref. Kerk Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. St. Philipsland: 9.30, 2.30 en 6 uur dhr. Gebraad. R.K. Kerk Zierikzee: 7.15 en 10 uur H. Mis, 7 uur Lof. Burgh: 8 en 9.30 uur H. Mis (garage hotel ,,'t Wapen van Burgh"). Leger des Heils Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst, 12 uur jeugdsamenkomst, 7.30 uur verlossingssamenkomst. 1960-61 in gebruik zullen hebben, goed bezet zullen vliegen. Met het oog op de modernisering van het vrachtvervoer, het te verwachten grote derde klasse aanbod en het verkrijgen van een goede aanslui tingsmogelijkheid in de komende twee jaren, is de keuze van de K. LM. gevallen op de Lockheed L 1049 H, die honderd passagiers kan vervoeren, maar ook in korte tijd veranderd kan worden in een vrachtmachine. De optie op de zes overige toestel len loopt over een half jaar. Met de bestelling van het DC-7c-toe- stel en de Lockheed L 1049 H is een totaal bedrag van twintig miljoen gulden gemoeid, met inbegrip van reservedelen. De prijs bedraagt dus rond tien miljoen gulden per een heid. Indien de optie op de zes toe stellen in een definitieve order om gezet wordt, zal deze uitbreiding van de vloot dus op rond tachtig miljoen gulden komen. SPORT DUIVENSPORT Concourscombinatie „Schouwen-Duiveland" Uitslag concours Vilvoorde met 572 jonge duiven. A. J. Flikweert, Zonnemaire 1, 2; J. Quist, Dreischor 3; G. Flikweert, Zonnemaire 4, 11, 21; A. C. Stout- jesdijk, Zierikzee 5, 7, 15; H. de Vries, Brouwershaven 6, 23; H. C. Noordhoek, Sirjansland 8, 29; J. J. v. Almenkerk, Noordgouwe 9, 27; A. M. Berrevoets, Zierikzee 10; L. J. Boogaard, Dreischor 12; J. C. Boogaard, Dreischor 13; J. Panne- koek, Noordgouwe 14; P. Flikweert, Zierikzee 16; L. J. Fonteine, Drei schor 17, 30; A. J. IJzelenberg, Bruinisse 18; W. K. Schot, Zierik zee 19, 26; C. Wesdorp, Brouwers haven 20; W. N. Pankow, Zierikzee 22; F. D. Hillebrand, Zierikzee 24; L. J. v. d. Wielen, Brouwershaven 25; A. S. de Koning, Bruinisse 28. Snelheid le duif 1003,50 m. per minuut. Winnaar hoofdprijs A. J. Flikweert, Zonnemaire. „De Bruse Trekker" De grote populariteit van de dui vensport blijkt wel overtuigend uit de wedvlucht voor jonge duiven uit Vilvoorde van de Concourscom binatie Schouwen-Duiveland op za terdag 20 juli 1957. De uitslag voor de „Bruse Trek ker" was als volgt: H. C. Noord- hoek, Sirjansland 1, 4, 16; A. J. IJzelenberg, Bruinisse 2, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 19, 21; A. S. de Ko ning, Bruinisse 3, 5, 7, 23; H. Vane, Bruinisse 6, 22; Gerrie Bal, Brui nisse 13, 17, 18; C. van Dijke, Oos terland 20. De snelste duif van Bruinisse deed 953,15 meter per minuut, de laatste prijswinnende duif 538,34 meter per minuut. De snelste duif van de gehele combinatie noteerde 1003,50 meter per minuut. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Beerta: vikaris A. le Coq, Hilversum; te Lunteren (2e maal): J. J. Poot, Delft. Ger. Kerken Beroepen te Wierum: kand. J. Boer Jr., Waarder. Bedankt voor Den Haag-Loosdui nen (vac.-J. B. Vogelaar): L. J. Boeijinga, 's-Gravenzande. 7'ür Ingezonden mededeling NartoElanrf»» hanijrip.n Ach, ze moeten minstens zo hard werken als andere mannen. Maar dit hebben zij mee: als zij 's avonds thuiskomen wacht hen extra ge zelligheid! Want nergens zijn de huiskamers zo knus als in Neder land ennergens gaat men met meer plezier aan tafel. Vooral de laatste tijd! Tegenwoordig kookt moeder de vrouw wel bijzonder lekker: ze heeft iets nieuws ont dekt, waardoor alles veel en veel fijner gaat smaken! Wat dat nieuws wel is? Knorr bouillon! Knorr bouillon tabletten uit Zwitserland! Smaakverfijners voor alles en nog wat: soep, sausen, groenten, ra gouts, hachee, puree en ga zo maar door. Van één zo'n dubbel Knorr tablet tovert ook met kokend water een hele liter bouillon. Pure, parelende bouillon, door de Knorr koks bereid van kostelijk vlees en geurige verse groenten; licht ge zouten en gekruid, precies zoals u alles wenst! Als extra hulp biedt Knorr u nog een leuk geïllustreerd boekje aan, met 17 practische vlug- klaar-recepten. Alles met die heer lijke Knorr bouillon als „basis". U kunt het zó aanvragen: sluit een postzegel van 10 cent met uw naam en adres in een gefrankeerde en velop en adresseer: Knorr, Post bus 1700, Amsterdam. U ontvangt het Knorr boekje dan thuis. Verwachting tot zaterdagavond: Opklariugen Nu en dan opklaringen maar plaatselijk ook enkele buien, voor namelijk in het noorden van het land; krachtige tot matige weste lijke wind; iets koudere nacht, morgen ongeveer dezelfde middag- temperaturen als vandaag of iets hogere. 27 juli. Zon op 4.55, onder 20.41. Maan op 5.28, onder 20.21. 28 juli. Zon op 4.57, onder 20.39 Maan op 6.52, onder 20.51. 29 juli. Zon op 4.58, onder 20.37. Maan op 8.15, onder 21.18. Nieuwe maan: 27 juli te 5.28. Hoog waterst anden ZIERIKZEE: 27 juli 3.12 v.m. 15.37 n.m. 28 juli 4.03 v.m. 16.24 n.m. 29 juli 4.52 v.m. l?-09 n.m. BROUWERSHAVEN 27 juii 2.34 v.m. 15.05 n.m. 28 juli 3.22 v.m. 15.52 n.m. 29 juli 4.10 v.m. 16.37 n.m. Springtij: 29 juli. HET WEERO VERZICHT Ons land bevond zich de afge lopen 24 uur dichtbij het schei dingsfront tussen vrij warme en vochtige lucht van subtropische oorsprong en koelere, drogere lucht afkomstig van noordelijker breed ten. In de hogere luchtlagen komt in dit overgangsgebied een zeer krachtige westelijke luchtstroming voor waarmee storingen naar het oosten bewegen. Eén van deze sto ringen heeft zich ontwikkeld tot een actieve depressie, waarvan de kern vanmorgen bij de westkust van Schotland lag. Het ermee sa menhangende koufront naderde vanmorgen, voorafgegaan door een brede regenzone, van het westen uit ons land. Na de passage van het front zal »en koelere westelijke luchtstro ming zien over ons land uitbreiden. Naast opklaringen zullen daarin ook enkele buien voorkomen, in het noorden van het land meer dan in het zuiden. van kostelijk vlees voor krachtiger soep! 35 et per dubbel tablet ri A.G. Thoyngtn Zwllisriond. door Moödo U*. Si Concert „Kunst en Eer" Morgen (zaterdag)avond te 8 uur hoopt de Kon. Harmonie „Kunst Eer" bij gunstig weer te concer teren in de muziektent aan het Havenpark. De Vierdaagse te Nijmegen NIJMEGEN, 26-7. Op de laatste dag van de Vierdaagse te Nijme gen zijn er 11.723 deelnemers voor de vierde mars vertrokken. Don derdag waren er 56 uitvallers en vrijdagmorgen verschenen 21 deel nemers niet aan de start. Het weer was op de laatste dag bijzonder slecht. Vroeg in de mor gen had het hard geregend. Ge lukkig leidde de route over Grave, Gennep en Cuyk over goede vlakke wegen. Vlug - Nieuwe tijd - Brief - Daad en Onder Elkaar Het werkwoord „teuten" (oftewel treuzelen) staat niet in het woor denboek van circusartisten, naar Eilandman heeft ontdekt, want drommels het gaat er allemaal vlug van langs in de piste. Het was na alle dreunende tractors op Schou wen-Duiveland een verademing zo veel pittige raspaarden te zien, maar in dit opzicht had het circus toch. niet de paardenprimeur, mant op de Z.L.M.-tentoonstelling heb ben er ook heel wat voorgedraafd, hetgeen Eilandman destijds, ver pakt in een dekencocon, mocht ver nemen. Overigens klopt (letterlijk) de nieuwe tijd aan de deur van Schouwen-Duiveland, want toen de circusvoorstelling was afgelopen, ku>am een icoud auto's en motoren in beweging, zodat het leek alsof het Olympisch stadion uitging. En dat allemaal op zo'n eiland, zou je zeggen. De vijftien kookpioniers (manne lijke wel te verstaan) te Haamstede hebben het hem geflikt. Zy hebben een zelf bereid diner alle eer aan gedaan en de vrouioen. en verloof den. hebben lekker niet anders kun nen zeggen dan dat het wonderwel smaakte. Eilandman ontving nog een brief uit Beausejour in Cana da, geschreven door een oud- eilandbewoonster. Deze (beminne lijke) dame schreef: „Eilandman te willen aanraden om zijn tent eens aan de Canadese meren te komen opslaan". In de winter kan dat slechts met een verwarmd elek trisch pak aan, maar in de zomer komt men er uitgerust en bruin vandaan. Ja, een pikant voorstel, maar hoe moet dat nu verderHet lijkt het beste eerst maar nadere voorstellen uit Canada af te wach ten. Intussen warme hulde voor de minst gecompliceerde dame van Schouwen-Duiveland. Omdat niet ieder huis een badkamer of dou checel heeft, had het gezin van die dame een teil nodig. Om die teil te kopen begaf zij zich winkelwaarts en deelde aan de juffrouw haar verlangens mede. Al dadelijk was de omvang van de teil een pro bleem. Schatten bleek moeilijk en ook het: „Kan-dit-soms-dienen?" van de winkeljuffrouw maakte het probleem niet eenvoudiger. Plot seling stoof de minst gecompliceer de dame (zie boven) op een mon sterachtige teil af, plantte deze midden in de winkel, sprak de his torische woorden: „Wij zijn maar vrouwen onder elkaar" en nam toen plaats in de teil. Gevoelt U ook dat deze ongecompliceerde en opzienbarend praktische daad het waard is aan de vergetelheid le worden ontrukt? Hier is zin voor realiteit en spontaniëteit. Hier is zin voor aanpakken en een ontwa penende neiging een daad te stel len. De historie vermeldt verder niet of er meer klanten in de win kel waren, dan wel of er net op dit verheven moment nieuwe klan ten de zaak binnenkwamen, maar het geeft ook alles niets. Het gaat er om, dat de toekomst van Schou wen-Duiveland beduidend minder onzeker is, nu er zulke vrouwen onder ons gevonden worden. Altijd als Eilandman in de put zit, er geen gat meer in ziet of onzeker wordt door allerlei dingexi, waardoor men soms onzeker kan worden, zal hij zich deze inspirerende daad herin neren en misschien zelfs wel een (droge) teil pakken en er ijzig kalm in gaan zitten, gewoon in het open baar, want eerlijk we zijn tenslotte allemaal maar metxsen onder el kaar.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1957 | | pagina 2