deurlpq Ontdek zelf hoe smetteloos wit nieuwe Omo wast... Sla nu uw slag! f 340,- f 385,- f 260,- TEN KATE R. P. HOGERHEIJDE ,gtó3cKSCSc«ScS«<S<3cScg<ac»<S<acS<s<ScK»cSoK8CSat<»ciSc«cScï<s<acS<»CSa<»agcK»aSaK8ca Mooi modern Bankstel kersenhout en goede bekleding Eiken bankstel met goede wollen epéclé Clubstel van prima kwaliteit wollen bekleding nu Bezoekt vrijblijvend onze toonzalen GESLAAGDE FOTO'S... Alleen met prima films kunt U geslaagde foto's maken. Ook de luiste gevoeligheid speelt een grote rol. Laat U steeds adviseren bi] Uw keuze van rolfllms, door Fotohandel-Drogisterij „Het Centrum", Dam"5, Zierikzee Alles voor foto en film SUCCESJES 1-4 regels f 1,Elke regel meer f 0,15 per mm. Brieven onder letter of no. f 1,20. Te koop: Dagelijks verse bramen op be stelling. Te bevragen: J. W. v. JLeeuwen, Schuddebeurs. Z.g.a.n. half-Engelse kinder wagen en tuingereedschap. Te bevragen: Raveslootstraat 14, Zierikzee. philips radiotoestel, zo goed als nieuw. Te bevragen: agent J!,. W. Boogert, Oosterland. Een piano (bruin). J. van der Weele, telef. 11, Brouwers haven. Personeel gevraagd: Schilder. M. Dane, Groenen- daal 9, Oosterland. Meisje gevraagd voor halve dagen, bij mevr. Koopman- Barendregt, Gouweveerseweg 1 te Zierikzee. Te huur: in de "Westhoek: geriefelijke kampeerbus met 5 slaapplaat sen, van heden tot 3 aug. en van 17 tot 31 aug. Br. onder no. 744, bureau v. d. blad. Diversen: 2 meisjes, 16 jaar, bieden zich aan voor allerlei werkzaam heden tijdens vacantie van 29 juli t/m. 7 augustus a.s. - Te bevr. Boekh. Fa. Piet Ochtman Zierikzee. Aquarelverf in tuben en com plete dozen, olieverf in tuben en volledige schilderskistjes. Mol, Nieuwe Boogerdstraat 27, telefoon 459, Zierikzee. Le vensmiddelenbedr f „Naast de Beurs" - Zierikzee Telefoon 1 HET adres voor fijne vleeswaren Gekookte rolham Rookvlees 60, Haagse leverworst Saksische smeerworst 45 Berliner leverworst 50 Gekookt mager spek 35 Gerookt mager spek 30 Corned beaf 200 gr. voor f 1,00 Licht gezouten mager spek thans weder 85 cent per Yz kg ONMISBAAR OP REIS zo'n fraai uitgevoerde reiswekker in leer-etui reeds vanaf f 19,75 met schriftelijke garantie bij HAVENPLEIN 1 TELEFOON 255 ZIERIKZEE Bezoekt de grote bazar te Noordgouwe met zijn duizen den prijzen, vrijdag en zater dag a.s. Wie heeft kanaries of andere tropische vogels opgevangen Gaarne melding hiervan aan 't Wolhuis Hansma, Havenpark 11, Zierikzee. Wat u ook wil schilderen, neem goede verf met gratis advies van de vakman. De kleuren kiest u gemakkelijker door onze uitgebreide voor raad. - Mol, Nieuwe Boogerd straat 27, telef. 459, Zierikzee. Autorijschool „Allround Ser vice". Auto te huur, z. chauf feur. M. de Looze, Zierikzee, telefoon 734. Op het gebied van voetbal schoenen steeds het nieuwste en het beste in „Het Sporthuis" Mol 21, Zierikzee, tel. 163. Wij hebben een bijzonder mooie sortering Badminton- artikelen. „Het Sporthuis", Mol 21, tel. 163, Zierikzee. Wij ruimen nog op: coupons vitrage afgepaste gordijnen schorten - enz. A. DE OUDE Brouwershaven - Telefoon 124 Abonneert U op dit streekblad 't Is goed parkeren met TVhoVl Dat is pas vakantiegeen gesjouw, geen drukte, alleen maar genieten. En toch een piekfijn „diner" met echte Knorr soep. Zo klaar; en zo verrukkelijk, dat u er niets meer aan toe wilt voegen. Want de beroemde Zwitserse koks hebben het werk al voor ons gedaan. En hoe! Vervaardigd r.dtr licentie en controle van d n°rlM^ i Th::yngen Zwitserland,

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1957 | | pagina 4