Begin september herbestrating Bad- en Strandweg STAD EN PROVINCIE Het treinongeluk in Frankrijk Gemeenteraad Haamstede Afscheid raadslid J. van Waveren Vrijdagavond kwam de raad van de gemeente Haamstede in open bare vergadering bijeen onder voorzitterschap van burgemeester Jhr. R. Röell. Naa raanleiding van de notulen betreurt de raad het unaniem dat door de R.T.M. nog steeds de rio lering niet in orde is gemaakt bij hotel Haamstede. Hierop is ver schillende malen aangedrongen en verbetering is toegezegd. Aangeboden wordt de gemeente begroting voor het dienstjaar 1953. Tot commissie van onderzoek wor den alle raadsleden benoemd, met uitzondering van de wethouders. Herbestrating B. en w. delen mede dat de her bestrating van de Badweg en een gedeeltelijke herbestrating van de Strandweg is gegund aan de firma van Dongen te Haamstede; met de uitvoering van dit werk zal worden begonnen begin september a.s., dus na het zomerseizoen. De gemeenterekening is door de commissie van onderzoek nagezien en in orde bevonden; door de heer J. Goudzwaard wordt namens de commissie geadviseerd deze reke ning over het dienstjaar 1952 voor lopig vast te stellen met in de ge wone dienst in ontvang f322.658,61 en in uitgaaf f 320.749,96 en in de kapitaaldienst f 760.786,53 in ont vang en in uitgaaf f 803.060,33. De raad besluit deze rekening met de ze cijfers voorlopig vast te stellen. Op daartoe gedaan verzoek wordt voor de te houden schoolsportdag 1957 een bedrag van f 1 per deel nemende leerling beschikbaar ge steld. Het aantal deelnemers be draagt 107. Nieuw raadslid Hierna gaat de raad over tot het onderzoeken van de ingezonden ge- loafsbrief van het tussentijds be noemde raadslid de heer K. Manni. Na onderzoek adviseert de com missie bij monde van de heer Goudzwaard om de heer K. Manni als raadslid toe te laten, waartoe de raad besluit. Afscheid van de heer v. Waveren De voorzitter drukt er zijn spijt over uit dat de heer J. van Wave ren door drukke werkzaamheden in eigen bedrijf, zich genoodzaakt voelt ontslag te nemen als lid van de raad. Sedert 6 september 1949 heeft de heer van Waveren de ge meentebelangen als raadslid op voorbeeldige wijze gediend. „De heer van Waveren is uit het goede hout gesneden om raadslid te zijn aldus de voorzitter. Zijn wens moet echter gerespecteerd worden. De samenwerking met de heer v. Wa veren was steeds goed, hoewel de meningen wel eens verdeeld waren. Namens de raad zegt hij dank aan het scheidende lid voor de prettige wijze van samenwerking. De heer van Waveren zegt dat hij zijn verzoek om ontslag heeft genomen na rijp beraad. Ook hem spijt het dat hij hiertoe genoopt werd, doch de belangen van eigen zaken eisen dat hij daar meer tijd aan gaat besteden. „Het gaat", al dus de heer van Waveren, „niet al leen om de vergaderingen die de raad regelmatig houdt, doch ook daarbuiten dient een raadslid zich nader in de gemeentezaken te ver diepen". Spr. zegt dank voor de door de voorzitter gesproken woor- Daling invoer in juni Volgens de door het Centraal Bu- •reau voor de Statistiek samenge stelde voorlopige gegevens bedroeg de waarde van de invoer in juni 1957 f 1,299 min. (v.m. f 1.444 min.), terwijl voor een waarde van f 900 min. (v.m. f 996 min.) werd uitge voerd. Het dekkingspercentage bedroeg 69 (v.m. 69), het invoersaldo be draagt voor de eerste helft van dit jaar 2.322 (v.j. 1.434) miljoen gulden. Aardappelregeling oogst 1957 Het overleg, door het Landbouw schap gevoerd met de overheid, met de aardappelmeelindustrie en met de pootaardappelhandel om trent prijsregelingen bij aardappe len heeft er toe geleid dat voor fa- brieks- en pootaardappelen garan tieprijzen zijn vastgesteld, terwijl over het niveau van de minimum garantie voor consumptie-aardap pelen nog geen overeenstemming is verkregen. Na overleg tussen de minister, het Landbouwschap en de aardap pelmeelindustrie is de garantie van fabrieksaardappelen vastgesteld op f 6,85 per 100 kg. en geldt voor een te verwerken kwantum van 17 mil joen hl. fabrieksaardappelen. In tegenstelling tot het vorig jaar deelt thans de landbouw enigermate in het risico of een van tevoren in alle redelijkheid vastgestelde ver- wachtingsprijs in werkelijkheid al of niet zal worden gehaald of over schreden. den en dankt de raadsleden voor de prettige samenwerking. De heer Goudzwaard, als nestor van de raadsleden, spreekt even eens woorden van dank tot de heer van Waveren voor de prettige ijze van samenwerking. In de vacature de heer van Wa veren als lid van de woonruimte- commissie wordt door de raad be noemd de heer J. C. den Boer, ter wijl de heer J. van Waveren ver vanger blijft. Op voorstel van b. en w. besluit de raad aan Ged. Staten een ver zoek te richten om de Hogeweg naar Westenschouwen een voor rangskruising te maken bij de in gang van de Adriaan v. d. Weijde- weg, zodat het verkeer over de Hogeweg op dit gevaarlijke punt voorrang geniet boven het verkeer komende uit de A. v. d. Weijdeweg. Aansluiting waterleiding De voorzitter deelt hierna mede dat september a.s. de omgeving Brabers en Luchtenburg weer zal worden aangesloten aan het wa terleidingnet, welk net na de wa tersnoodramp nog steeds niet was hersteld. Ook de overige.boerderij en in het zg. onrendabele gebied zullen mettertijd alle worden aan gesloten. Inzake aansluiting op het waterleidingnet in het duingebied (vuurtoren en omgeving) is nog geen nadere beslissing genomen. Het uitbreidingsplan Hierna geeft de voorzitter ver slag van de stand van zaken over het in ontwerp zijnde uitbreidings plan, terwijl ook een bespreking wordt gehouden over verbetering van het wegtracee door de kom. B. en w. zullen zich over dit wegge- ZIERIKZEE Onderwijs-voorlichtings- middag Technische school Eèn dezer dagen werd in een der lokaliteiten van de Technische School te Zierikzee een voorlich tingsmiddag voor het „Technisch onderwijs" gehouden. Vele hoofden van scholen met de leerlingen uit de hoogste klassen hebben deze voorlichtingsmiddag bijgewoond. Het was een filmisch programma waarvan de jeugd heeft genoten. Vertoond werden o.m. films, ge bruikt als visueel hulpmiddel bij het technisch onderwijs, als „Pre cisie" en „Het magische venster". Deze laatste vertoonde op eenvou dige wijze de werking der televi sie. In de pauze werden de leerlin gen getracteerd, waarna nog een technische rolprent alsmede, een „motorrace vol spanning" en een kleurenfilm over Curagao deze middag voor de jeugd tot een on vergetelijke maakte. Vergadering Gemeenteraad Woensdag 31 juli a.s. komt de raad der gemeente Zierikzee in openbare raadsvergadering bijeen in de Schutterszaal ten stadhuize. De agenda bevat o.m. de volgende voorstellen: het aannemen en uit geven van grond in erfpacht, be noeming van een plaatsvervan gend lid van de woonruimtecom missie, vaststelling vergoeding kleuteronderwijs over 1956, verle ning eervol ontslag aan mej. H. A. Schaleven als onderwijzeres aan de o.l.-school, idem aan de heer D. v. d. Akker als keuringsveearts en be noeming van de heer C. H. J. Scheuerman als zodanig in tijdelij ke dienst, vaststelling van de 2e wijziging begroting 1956 dienst Maatschappelijke Zorg, idem 3e wijziging begroting 1956 gemeente gasfabriek alsmede vaststelling van de 17e, 18e en 19e wijziging van de gemeentebegroting 1956. Geslaagd Dat men door studie op oudere leeftijd veel kan bereiken, bewees de heer L. Feijen, ambtenaar der plaatselijke belasting alhier, die op 17 dezer te Utrecht het diploma be haalde voor plaatselijk deurwaar der. Geslaagd Mej. J. Quant te Zierikzee slaag de aan de Vakschool voor meisjes te Goes voor de akte lerares Na (naaldvakken). SCHARENDIJKE De heer J. M. Dekker, onder wijzer aan de Chr. Nat. school al hier, slaagde een dezer dagen voor het eerste gedeelte van het exa men voor de hoofdakte. deelte nader in verbinding stellen met Ged. Staten. Op voorstel van de heer Goud zwaard besluit de raad de gevaar lijke oversteekplaats voor wielrij ders bij het eindpunt van de pro vinciale weg en kruising met de Hogezoom, onder de aandacht van de betreffende instanties te bren gen. Naar de mening van .de raad zou hier een meer bevredigende oplossing gevonden kunnen worden. De heer A. van Nieuwenhuize bepleit betere oplossing van de parkeergelegenheid in de Noord straat. Deze zou naar de mening van de heer van Nieuwenhuize ge vonden kunnen worden door als parkeerplaats aan te wijzen het ge deelte bij de slotmuur en een par keerverbod in te stellen voor het overige gedeelte van de Noord straat langs de woningen. Speciaal tijdens de kerkdiensten in de Ger. kerk ondervinden de bewoners veel last van de vlak voor hun ramen geparkeerde auto's, aldus de heer van Nieuwenhuize. De heer Slager meente dat wellicht verbetering kan worden verkregen indien aan de kerkeraad van de Ger. kerk ge vraagd wordt in het kerkblad een verzoek aan automobilisten op te nemen de auto's te parkeren bij de slotmuur. Een en ander zal de aan dacht van b. en w. hebben. Ingezonden mededeling Over de hele werelQ vwaen meer mensen baat by RENNIES dan bij enig ander maagtablet. Rennies blussen brandend maag zuur onmiddellijk. Gewoon laten smelten op de tong en Uw pijnen verdwijnen in korter tijd dan U nodig had om deze advertentie te lezen. HAAMSTEDE Geslaagde Openluchtbazar Ondanks het minder gunstige weer is de openluchtbazar, welke zaterdagmiddag en -avond door de harmonie „Witte van Haemstede" ten bate van het instrumtenfonds georganiseerd werd, nog goed ge slaagd, zodat na aftrek van de om- kosten er toch nog een behoorlijk bedrag voor bovengenoemd fonds over zal blijven. Wanneer over twee weken - op 3 augustus - ip Burgh de daar dan te houden ba zar hopelijk wat beter weer tref ij, zal de kas van „de muziek" daar door weer behoorlijk verstevigd zijn. Ook de verloting, waarvoor bij de leden loten verkrijgbaar zijn, zal daartoe zeker het zijne bijdra gen. BROUWERSHAVEN Voor het dezer dagen gehou den examen voor pompbediende slaagden van de plaatselijke vrij willige brandweer de heren J. Fon teinen en L. J. v. d. Wielen. Eindbal dansschool Vorige week hield de dansschool Teo Vermeer uit Steenbergen in hotel „Jacob Cats" haar eindbal, waarvoor vele genodigden aanwe zig waren. Namens de 17 leerlin gen sprak de heer P. Pannekoek een dankwoord tot de docent waar bij hij een asbak als herinnering overhandigde aan de heer Vermeer. Mej. v. d. Bos bood de assistente een lepeltje aan. De avond werd met een gezellig bal besloten. Volkszangavond Zaterdagavond hield de Bond Brouwershaven een volkszang avond op de Markt bij de muziek tent. Deze avond, welke onder lei ding stond van de provinciaal se cretaresse mej. v. d. Leeden uit Goes had niet de belangstelling, die een dergelijke avond wel verdient. Enerzijds door het dreigende weer, anderzijds door de op dezelfde tijd gespeelde korf bal wedstrijd, was er maar matig publiek. Een anderé factor was, dat „men" liever aan de huizenkant bleef staan, en men niet de schroom kon overwinnen, om gezamenlijk voor de muziek tent de goed gekozen liederen mee te zingen. Afgezien hiervan bleek mej. v. d. Leeden over een goede voordracht en leiderschap te be schikken. Bijzonder attractief was het instuderen van een vierstem mige canon. Het zangprogramma werd besloten met het Schouwse volkslied en het Wilhelmus. On danks genoemde factoren kan de Plattelandsvrouwenbond toch op een geslaagde avond terugzien. De presidente mevr. Jansen sprak ten slotte een dankwoord. Deze avond had o.i. nog meer aan aantrekke lijkheid gewonnen als evenals twee jaar geleden „Apollo" ingeschakeld was geworden voor de begeleiding. Misschien is dit het volgende jaar te verwezenlijken. Na afloop gaf „Apollo" nog een populair concert o.l.v. res. directeur de heer J. v. d. Bos. ONDERWIJS Chr. MULO Zierikzee Bevorderd van klas I naar klas II: J. Bolijn, J. Boot, G. P. Boot, A. M. den Boer, L. Berman, P. A. Capelle, J. W. F. van Dijk, H. Fa- sol, A. Mol, K. J. Mol, W. Flik- weert, J. W. C. Hanse, J. C. Jonker, Ch. Klink, C. M. Lemson, C. J. C. Leendertse, A. J. Padmos, A. Steen- poorte, J. C. Stouten, P. C. Tiele- man, A. Viergever, E. de Waal, W. de Waal, G. M. van Waveren, J. Berrevoets, L. J. A. v. d. Berg, W. L. Bil, A. A. B. Costerus, A. Dale bout, J. M. Dalebout, L. J. Dale bout, A. C. Folmer, D. Goudriaan, M. M. Goudzwaard, L. C. v. d. Graaf, J. L. Hage, A. L. P. de Ja ger, M. C. Klaasse, W. A. v. d. Klis, G. Legemate, L. v. d. Ouden, H. Padmos, J. N. v. d. Schelde, M. J. Schouls, A. Schults, A. N. Spaans, J. J. de Vlieger, D. C. de Vries, W. M. A. Wilbrink. Niet bevorderd 19 leerlingen. Bevorderd van klas II naar klas III: J. A. Bienefelt, W. Boot, M. Boot, J. G. den Boer, M. van Dal- sen, W. van Dienst, J. J. v. d. Ende, J. B. Hanse, M. C. F. Lokker, C. P. van Luijk, J. H. v. d. Maas, J. L. Nijenhuis, C. Olree, L. van Putten, C. M. W. A. Quist, J. Spaans, P. Ringelberg, C Berrevoets, J. A. Bienefelt, P. Boot, I. v. d. Bijl, I. Costerus, L. de Feijter, H. v. d. Hoek, P. Jumelet, H. Koper, B. M. Landman, J. van 't Leven, A. Ok- kerse, L. Quist, M. J. Ringelberg, Th. M. L. Rombouts, H. Schikker, M. M. Tieleman, P. B. van 't Veer. Niet bevorderd 7 leerlingen. Bevorderd van klas III naar klas IV: S. C. Boot, M. A. Berrevoets, J. A. v. d. Bijl, C. P. Dalebout, C. van Dongen, N. K. van Felius, P. L. Flikweert, J. Haeck, T. P. v. d. Houten, T. N. Leeuw, N. P. Mol, A. J. Padmos, J. van Putten, C. J. C. Quist, N. Ringelberg, C. Rouke- ma, W. Schults, H. M. Slaager, G. E. Slagboom, G. S. Slager, C. T. P. van Sluis, J. J. Stoutjesdijk, M. Stoutjesdijk, B. J. Timmerman, H. J. bij de Vaate, A. M. A. Viergever, L. P. v. d. Wekken, J. v. d. Werf, C. P. H. Wurth. Niet bevorderd 2 leerlingen. PARIJS, 20 juli. Door het over ly den van een Fransman, die we gens brandwonden in het zieken huis te Avignon was opgenomen, is het aantal doden als gevolg van de treinramp in Frankryk, zaterdag tot twintig gestegen. De Franse spoorwegen deelden mee, dat het verkeer via het sta tion Bollene-La Croisière, waar het ongeluk gebeurde, vanaf zondag weer normaal zou zijn. Hanneke's mond viel wijd open van verbazing. Toen schoot ze in een gulle lach. „Stel je voor meneer Dubois verliefd op me! Dat is de mooiste mop, die ik ooit ge hoord heb. Nee, meneer Grobbe, dat is het niet. Weet u, waarom hij als een idioot om me heen draait? Omdat hij bang is me te verliezen. Op kantoor is hij totaal hulpeloos. Hij is ontzettend verstrooid en ik ben zijn tweede geheugen. Hij is een uiterst bekwaam jurist en u zegt zelf, dat u wel eens van hem hebt gelezen. Wel, zijn pleidooien beginnen beroemd te worden. Me neer Dubois is nog jong, maar eens zal hij een beroemd advokaat zijn, daarvan ben ik overtuigd. Doch voor de rest is hij net een klein kind en hij kan niet zonder hulp. Mijn voorgangster ging trouwen en hij zat in zak en as. Op de dag, dat ik solliciteerde, was ik de laatste van een stuk of tien. En mijn aan stelling heb ik te danken aan het feit, dat ik de enige was, die een kort stenootje feilloos kon uitwer ken en typen. Nu ben ik helemaal ingewerkt en is hij weer even zor geloos als vroeger, bij mijn voor gangster, ziet u? En hij leeft voort durend in angst, dat ik hem onver hoopt mijn ontslag zal aanbieden omdat ik ga trouwen en dan moet hij weer een andere sekretaresse hebben en hij heeft een verschrik kelijke hekel aan verandering van personeel". Grobbe knikte. „Ik neem onmid dellijk alles aan, wat je vertelt, Hanneke, maar laat ik je eens een goede raad geven: Let op zijn ogen. HAAMSTEDE Kerkconcert Het kerkkoor der Ned. Herv, Kerk zal m.m.v. de Chr. zangver eniging te Nieuwerkerk en het kin derkoor „De kleine Lofstem" te Zierikzee op donderdagavond 25 juli een concert geven in de Ned. Herv. kerk. Uitbreiding motorvoer tuigenpark op Schouwen- Duiveland Het aantal motorfietsen, perso nen- en vrachtauto's en tractoren op Schouwen-Duiveland neemt nog voortdurend in aantal toe. Speciaal het personenwagen-park breidt zich in toenemende mate uit. Be droeg het aantal geregistreerde person-auto's op 20 juni 1956 902 stuks, bij de jl. 15 juli opgemaakte balans bleek dit aantal met 117 stuks te zijn opgelopen tot 1019. Het aantal tractoren kwam van 583 stuks op 20 juni van het vo rige jaar tot 679 op 15 juli 1957, wat dus een toename betekent van 96 tractoren. Het aantal vracht auto's vermeerderde met 45 stuks van 362 op 407. Ook het aantal mo torfietsen nam in belangrijke mate toe, nl. met 78 stuks van 465 op 543. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Zuidwolde (toez.): W. Leegsma, Vrieschelo; te Waar1- der (toez.): J. T. Doornenbal, Oene; te Wierden (Vrijz. Herv.): en te Hellendoorn-Nij verdal (Nad. Pro testantenbond): P. Simmons, Broek in Waterland, die tevens werd be noemd tot sanatoriumpred. bij het Volkssanatorium te Hellendoorn. Aangenomen naar Elim (toez.). kand. M. J. Kalvenhaar, Wierden; naar Beilen (toez.): H. Nijeboer, Oosterhaule; de benoeming tot di recteur diaconaal maatschappelijk bureau in Friesland: A. P. Plomp, Maurik; naar Hoogkarspel-Lutje- broek: vikaris W. R. van der Zee, Den Haag. Bedankt voor Boven Hardinx- veld: G. M. van Dieren, Ede. Ger. Kerken Beroepbaar: kand. G. Torenbeek, Den Ham. Bedankt voor Leiden: mr. dr. J. Ozinga, Lunteren. Ger. Kerken (vijgemaakt) Beroepbaar: kand. C. Bijl, Schie dam. Beroepen te Winterswijk: kand. J. Klamer, Roodeschool. Als je een beetje feeling hebt, dan zul je in zijn ogen kunnen lezen, dat die man je begeert. Als vrouw. Dat in ieder geval in de eerste plaats „U bent stapelo sorry Hij lachte. „Verontschuldig je maar niet. Je bent impulsief en dat mag ik graag in een vrouw. Enfin, laten we er geen doekjes omwin den, Hanneke Schoneveld: je hebt twee aanbidders: je baas, de weldra beroemde advokaat Dubois, en on dergetekende, je dienstwillige die naar Evert Grobbe, weduwnaar en grossier. En tussen die twee zul je moeten kiezen". Hanneke keek hem half veront waardigd, half verbaasd aan. Grob be bleef echter glimlachen en ten leste zei ze op besliste toon: „Ik heb al gekozen, meneer Grobbe". „Zo? Wie wordt de gelukkige?" „De gelukkige word ik, want ik kies geen van beiden. Ik ben hele maal niet van plan te trouwen, noch met mijn baas, noch met u. En als we de rest van de vakantie goe de vrienden willen blijven, laat het woord huwelijk of het woord liefde dan niet meer tussen ons gespro ken worden. Zullen we het daarop houden?" „Ik zal je wil moeten eerbiedi gen. Ik wil je alleen nog één ding zeggen: Je bent om te aanbidden als je woedend bent, Hanneke Schoneveld. Zoals een half uurtje geleden, toen die baas van je bij ons kwam zitten. Meid, wat drom mel nog aan toe, ik had je wel kunnen zoenen. „Dat mankeerde er nog maar net WAT UQT Dl BI IT Verwachting tot dinsdagavond: Weinig verandering Wisselende bewolking en enkele verspreid voorkomende buien; ma tige tot zwakke noordwestelijke wind; weinig verandering in tem peratuur. 23 juli. Zon op 4.50, onder 20.46. Maan op 1.04, onder 17.18. Nieuwe maan: 27 juli te 5.28. Hoogwaterstanden ZIERIKZEE: 23 juli 11.42 v.m. n.m. BROUWERSHAVEN: 23 juli 11.17 v.m. 23.45 n.m. Doodtij: 22 juli. HET WEEROVERZICHT Gedurende het weekeinde werd het weer in west-Europa door een depressie beheerst, die gevuld is met vochtige en onstabiele lucht. De depressie verplaatst zich opvul lend van de Ierse zee naar midden Europa. Zondagmiddag kwamen in deze lucht bij ons enkele versprei de regen- en onweersbuien voor. Maandagmorgen nam de buienacti viteit tijdelijk toe onder invloed van een over de Noordzee naderbij komende storing. Boven de Britse eilanden breidt zich een zwakke rug van hoge druk in de richting van de Noordzee uit waardoor een stabiliserende werking optreedt, maar deze is niet voldoende om de buien-activiteit geheel te onder drukken. Het weer wordt de ko mende paar dagen niet bestendiger omdat er bij Ierland weer een nieuwe depressie hoeveelheid voch tige oceaanlucht voorafgegaan door regen, naar Engeland ond rweg is. De tempraturen blijven normaal voor de tijd van 't jaar, met maxi mumwaarden die om de 20 graden schommelen. Prinses Beatrix bij huwelijk te Eindhoven EINDHOVEN, 22 juli. Prinses Bea trix heeft zaterdag incognito in de Protestantse kerk aan de Ten Ha- gestraat te Eindhoven de huwe lijksplechtigheid bijgewoond van de dames Jolijntje en Marijze Ooi man uit Waalre, die met de gebroe ders van Buuren uit 's-Gravenhage in de echt werden verbonden. Mej. J. Ooiman heeft in Leiden gestu deerd, vandaar de persoonlijke be langstelling van de kroonprinses. Theologische school Chr. Geref. kerken Bij het gehouden admissieexa- men der theologische school der Chr. Ger. Kerken te Apeldoorn zijn als tudent toegelaten: R. Toorman, Nw. Pekela; W. J. van der Linden, Haarlem-N.; P. den Butter, Rotter dam; J. J. de Jonge, Den Maag; J. Kievit, Den Haag; D. J. Boot, Kerk- werve; K. Boersma, Utrecht. aan Hij zuchtte en schakelde de mo tor opnieuw in. „Helaas ja, het is precies zoals je zegt: Dat mankeert er nu nog net aan". Hanneke hief in wanhoop haar armen omhoog. „O, jullie mannen, jullie zijn allemaal precies gelijk". 12. De volgende morgen was Han neke op de gewone tijd beneden. Grobbe zat al rustig te ontbijten en stond even op, toen zijn tafel dame de eetzaal betrad. „Goeden- morgen", begroette hij haar, de stoel toeschuivend, nadat ze plaats genomen had. ,En? Goed geslapen na alle ergernis van gisteren?" Ze lachte. Het was desondanks een prettige dag. Jammer dat de vakantie alweer zowat voorbij is". „Wanneer vertrekt u?" „O, volgende week woensdag pas. Maar vandaag is het al zater dag. Eén week is er dus om. De dagen vliegen gewoonweg". Hij knikte. „Gelukkig schijnt het zonnetje vandaag weer. Apropos, ik wil me natuurlijk helemaal niet opdringen. Maar als u over mij en mijn wagen wilt beschikken, dan hebt u het maar voor 't zeggen. Ik ben altijd tot uw dienst". Ze lachte. .Reuze-vriendelijk, maar vandaag blijf ik dicht in de buurt. Misschien een eindje fiet sen, maar' dat weet ik nog niet. Ik heb in ieder geval geen vast om lijnd plan". (Wordt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1957 | | pagina 2