Fransen maakten verblijf voor Zierikzeese sportlieden onvergetelijk Sportontmoeting in ,,jumelage"-stijl I St. Hilaire-du-Harcouët toonde haar charmes (Van on'ze verslaggever) PINKSTEREN 1957 zjjn onvergetelijke dagen geworden voor het ge zelschap Zierikzeese sportlieden, dat een driedaags bezoek heeft ge bracht aan de tweellngstad Saint Hilaire-du-Harcouet, het kleine en vriendelijke plaatsje in het prachtige Normandië. De gastvrijheid en hartelijkheid die in deze dagen aan de Zeeuwen ten deel zijn gevallen, is boven alle lof verheven. De Fransen zijn dag en nacht in de weer geweest om het niemand ook maar aan iets te laten ontbreken. De verschillende wedstrijden zijn in buitengewoon prettige sfeer verlopen. De Zierikzeeënaars hebben zich allen volkomen gegeven om goede resultaten te bereiken en de snelle Franse tegenstanders goed partij gegeven. Zoals bekend vertrok men uit Zierikzee vrijdagmorgen omstreeks half zes, onder vroege belangstel ling van supporters en ouders. De heer Schaap wenste het gezelschap namens de achterblijvenden een goede reis toe. De leiding was in handen van het comité bestaande uit de heren dr. J. C. Röhner (voor zitter), L. Dey (secretaris), J. J. v. d. Ende en J. W. Gudde. Burge meester mr. Dijckmeester heeft eveneens de tocht meegemaakt. De reis verliep, speciaal in het begin, bijzonder vlot. Reeds om 10 uur 45 vrijdagmorgen werd zonder noemenswaardig oponthoud de Franse grens gepasseerd, nadat te voren in België (even voorbij Mons) een kwartiertje was gerust. Door het heuvelachtige en uitgestrekte noord-Frankrijk bereikte men rond het middaguur St. Quentin, waar een uurtje gelegenheid was voor het kopen van souvenirs en het lessen van de dorst. Zwaar, maar ongemeen boeiend was het traject naar Rouaan, waar eveneens werd gepauzeerd. Van Rouaan ging het voort, dieper Frankrijk in. Het landschap werd steeds grootser en vormde een in drukwekkend décor voor de bran dend ondergaande zon. Steeds stei ler werden de hellingen die de bus te verwerken kreeg en steeds hel- lender de afdalingen. Nabij Caen kreeg men te kam pen met een kleine motorstoring die echter in een half uur verhol pen was. Gastvrij was inmiddels het grootste deel van het gezel schap genodigd in de woning van een Franse familie voor een ver versing. Verder ging de reis door nachte lijk Normandië, tot eerst om één uur 's nachts St. Hilaire werd be reikt. Ondanks dit nachtelijk uur waren enkele honderden inwoners op de been om de vermoeide rei zigers te ontvangen. De burgemees ter van St. Hilaire, dr. Cuche, de gemeentesecretaris, de heer Guil- laume en de voorzitter van de Union Sportive Saint Hilairienne, de heer Boulay, ontvingen hier het gezelschap irj hotel „De La Poste". Dr. Cuche sprak een hartelijk woord van welkom, waarbij hij speciaal de leiders der clubs dank bracht voor hun voorbereidende werkzaamheden en inzonderheid ook aan dr. Röhner. Mr. Dijckmees ter beantwoordde de korte speech, waarna allen aanzaten aan een koude maaltijd, die bizonder geva rieerd was. Het liep al tegen half drie voordat de laatsten met hun gastheren en -vrouwen hotel „De La Poste" verlieten en vermoeid zich ter ruste begaven. Naar de Mont St.-Michel Velen hebben van de vrye zater dagmorgen geprofiteerd om uit te rusten van de vermoeienissen. Za terdagmiddag werd per bus en partikuliere auto's een excursie ge maakt naar de Mont St. Michel, één der zeven wereldwonderen en een belangrijke bedevaartplaats. De ex cursie werd meegemaakt door dr. Cuche en de eerste wethouder van Saint Hilaire, de heer Jaunet en echtgenote. Een gids gaf tekst en uitleg bij de vele kunstschatten, waarbij de heer J. Franke als tolk optrad. Op de terugreis werd een bezoek gebracht aan een grote elektriciteitscentrale. Half tien zaterdagavond namen de tenniswedstrijden een aanvang in een der lokalen van de katho lieke school. De leider van de ten- nis-equipe, de heer H. L. Bosch, bracht hier in een kort speech je dank aan het gemeentebestuur van Zierikzee en de sportcommissie. Frans v. d. Ende, Leen Stoutj es- dijk, Boy Lupgens, Nico Ringel- berg, Kees Berrevoets en Kees van Vessem overhandigden hierna hun Franse tegenspelers een lepeltje met het wapen van Zierikzee in de stadskleuren. Saint Hilaire bood een koperen vaas aan. De Fransen waren technisch beter en beschik ten over een vastere slag dan de Hollanders, die verloren met 16-4. Reeds in de pauze stonden de Fransen met 9-1 voor. Ook nu dus weer een Franse triomf. (Vorig jaar verloren onze stadgenoten met 19-1). Het wedstrijd-moreel van de Hollandse ping-pongers liet nog wel een en ander te wensen over. De wedstrijden werden bijgewoond door dr. Cuche en mr. Dijckmeester die beiden nog het woord hebben gevoerd. De voetbalwedstrijd St. Hilaire-Zierikzee Zoals reeds door ons is gemeld werd zondagmiddag de v.v. „Zie rikzee" op het nippertje (met 4-3) door St. Hilaire verslagen. Reeds in de eerste minuut profiteerde de snelle E. Rebillard van een fout in de Zierikzee-verdediging (1-0). In de 18de, de 43ste en de 5de minuut van de tweede helft scoorden M. Rebillard, Portier en Delisle. De Zierikzee-doelpunten werden ge scoord door W. Kramer en T. Sim mers (tweemaal). Voor deze wed strijd, die in het stadion werd ge speeld, bestond grote belangstel ling. Aanwezig waren o.m. de pre fect, de heer Larrieux, en dr. Cuche, die beiden persoonlijk met de voetballers kennis maakten. Ook de eerste wethouder, de heer Jau net, en echtgenote, woonden de strijd bij. De aanvoerders overhan digden elkaar bloemen, terwijl na mens de sportraad een bronzen herinneringsbeeld werd overhan digd alsmede aan Iedere speler een lepeltje met wapen in de kleuren van Zierikzee. De heer Larrieux „Wij moeten buiten de grenzen kijken" Na deze wedstrijd werd in het stadhuis een grote, officiële ont vangst gehouden onder presidium van de prefect, mr. Larrieux, die door vele autoriteiten werd bijge woond. Aanwezig waren voorts de onder-prefect de heer Duchesne- Marullaz, de vertegenwoordiger van de directeur van het sportde- partement de heer Poulou, burge meester dr. Cuche en zijn eerste, tweede en derde wethouders, res pectievelijk de heren Jaunet, Che- val en Tharaux, de burgemeester van Parigny de heer Lucas, de di recteur van de school voor voort gezet onderwijs de heer Baron, als mede de commandant van de sectie gendarmerie de luitenant Le Guern, de heer Boulay, president van de Union Sportive Saint Hilairienne en de particuliere secretaris van de prefect, de heer Fragny. In de grote zaal van het raadhuis sprak dr. Cuche woorden van wel kom tot de verschillende autori teiten. Hierbij wees hij er op dat deze dagen voor velen een her nieuwde kennismaking betekenen en dat de „jumelage" thans werke lijk zin en inhoud heeft gekregen. ,De aanwezigheid van de prefect spreekt voldoende", aldus dr. Cuche, die nog onderlijnde dat een „jumelage" van grote invloed kan zijn op het wereldgebeuren. De heer Boulay sprak hierna de wens uit voor nog vele sportieve uitwis selingen in de toekomst. Dr. Röhner noemde het een bij zonder grote eer in St. Hilaire als gast te mogen zijn. Hij wees er hierbij op dat de vriendschap le vend blijft door een actieve brief wisseling.. „Als we weer terug zijn zullen we vertellen hoe groots het hier was", aldus besloot dr. Röhner, waarop een spontaan „vive la France" een uitbundig accent zette op de „jumelage". Ook mr. Dijckmeester bena drukte dat de relaties tussen Nor mandië en Nederland weer vaster zijn aangehaald. Van zeer veel be lang ook noemde onze burgemees ter de protestantse kerkdienst die zondagmorgen in een der lokalen van de katholieke school mocht worden gehouden. „Dit is een prachtig resultaat van de jume lage", aldus mr. Dijckmeester, die het grote belang onderstreepte van de wereldvrede die door contacten van kleine steden belangrijk ge stimuleerd wordt. Burgemeester mr. Dijckmeester eindigde met de hoop uit te spreken op een „jume lage" door de jaren heen. De prefect noemde het een grote eer de Nederlanders te mogen ont vangen. „Ik geloof in het belang van dit gebeuren", aldus de heer Larrieux, die hiermede aanknoopte aan do woorden van mr. Dijck meester. „WU kunnen niet altijd patriot blijven, we moeten een Europese geest kweken en buiten onze grenzen kijken". Ook de pre fect sprak de hoop uit voor een jarenlange vriendschap tussen St. Hilaire en Zierikzee. Hierna over handigde de prefect aan burge meester mr. Dijckmeester en dr. Röhner de eremedaille van het sportdepartement namens de mi nister van Onderwijs. De tenniswedstrijden Maandagmorgen reeds om negen uur vonden de tenniswedstrijden plaats, die zeer spannend verliepen. De Franse ploeg was samengesteld uit één dame en ze» heren; Zie rikzee kwam uit met twee dames en twee heren. In totaal werden tien wedstrijden gespeeld, waarvan zeven enkelspelen en drie dubbel spelen. De uitslagen zijn als volgt: Dr. Vincent-v. d. Tholen (dr. Vincent is kampioen van St. Hi laire): 6-2, 6-3; Cauny-Ezendam 1-6, 4-6; mej. Hildering-Esnault 1-6, 2-6; mej. Raap-Hebert 7-5, 3-6, 6-4; mej. Jauwencel-mej. Hildering 2-6, 6-2, 6-4; mej. Jau wencel-me j. Raap 4-6,1-6, Esnault-Ezendam 2-6, 6-3, 6-2; dubbelspelen: Cauny, Vin- cent-me j. Hildering, v. d. Tholen 9-7, 6-2; mej. Jauwencel, Gauter- mej. Hildering, v. d. Tholen 2-6, 0-6; Hebert, Barledet-mej. Raap, Ezendam 2-6, 3,6. De eindstand luidde dus 5-5. St. Hilaire-Mevo Maandagmiddag ontbrandde in het stadion de match St. Hilaire- MEVO, waarin de gasten er in slaagden een gelijk spel af te dwin gen (3-3). MEVO heeft de opnieuw zeer snel spelende Fransen goed partij gegeven. I. Haverhoek en A. v. d. Hoek namen respectievelijk twee en één doelpunten voor hun rekening. De aftrap werd verricht door burgemeester Dijckmeester. Portier scoorde voor St. Hilaire tweemaal, L. Rebillard maakte het derde doelpunt. Vijf minuten vóór tijd was de stand nog 3-2 in het voordeel- van MEVO, was-rop Roubillard na een corner het Zie rikzeese doel wist te doorboren en gelijk te maken. Helaas De ontmoeting MEVO-St. Hilaire zette tevens een streep onder deze driedaagse sportontmoetingen. De laatste avond werd doorgebracht in de gastvrije Franse huizen en velen kropen op tijd onder de wol daar een vermoeiende terugreis te wach ten stond. Om half vier in de morgen was St. Hilaire al weer klaar wakker: de Zierikzeese vrienden zouden vertrekken. Ondanks het vroege uur werd ieder door zijn gastheer (-vrouw) naar de Place de l'Eglise gebracht, waar de bus reeds wacht te. Het afscheid was bijzonder har telijk. Toegejuicht door velen maakte de wagen een ere-rondje. Iedere deelnemer aan de reis was opgetogen over het verblijf in Nor mandië. „Niet te geloven" en „on begrijpelijk" of „dat moet je zelf mee maken" waren in de bus dan ook de reacties. En ook voor vele inwoners van St. Hilaire betekende dit afscheid een „helaas!" Tijdens de terugreis, die aan merkelijk vlugger verliep dan de heenreis, werd opnieuw genoten van het wondermooie landschap en de machtige panorama's. Om kwart over vijf werd de Belgische grens bereikt. Om half tien stopte de bus op het Havenplein te Zierikzee, waar velen de reizigers opwachtten. Dr. Röhner bracht hier nog dank aan de beide chauffeurs de heren C. A. Vissenberg en J. A. Verstra ten van de firma Hoefnagels uit Roosendaal voor hun bijzonder vei lige manier van rijden. Voorts sprak hij als zijn mening uit dat de Zie rikzeeënaars in Saint Hilaire een goede indruk hebben gemaakt. Na dat een driewerf hoera op de chauffeurs was uitgebracht, kwam definitief het einde van deze drie dagen, waarin vele contacten wer den gelegd, de jumelage een reali teit werd en nieuwe vrienden wer den gemaakt. Vrienden waar nog lang- aan zal worden gedacht en die Pinksteren 1957 tot een onver getelijke hebben gemaakt. Gaat benzineprijs omlaag Naar de K.N.A.C. mededeelt te hebben vernomen, zal de benzine prijs in Nederland zaterdag 15 juni worden verlaagd. Hoogst waar schijnlijk zal de verlaging 0,5 cent per liter bedragen. Het is echter ook nog mogelijk, dat tot een ver laging van 0,6 cent wordt besloten. Deze verlaging is een gedeeltelijke eliminatie van de prijsverhoging van 1,6 cent per liter op 1 decem ber jl. Deze prijsverhoging hield verband met het Suez-conflict. Ü?)urcj(\. Reisver. „Ons Genoegen" naar Zuid-Limburg De reisvereniging „Ons Genoe gen" heeft op 6 en 7 juni een reis gemaakt naar Zuid Limburg. De Schouwen en Duivelandse sportspiegel Die Gouwe zit in de hoek waar de slagen vallen. Burgh III verspeelde puntje tegen Stormvogels H. Zierikzeese sport mensen kregen het zwaar in Salnt-Hilaire In de 2e klas C van de zaterdag middagcompetitie werd nog een restant afgewerkt. Kloetinge kreeg Goes TV op bezoek waarvan het met maar liefst 9-0 klop kreeg. Voor de promotie-competitie naar de eerste klas won Spui met 5-2 van Veere. Burgh leverde een keu rige prestatie door met 2-0 van RSV te winnen. Aan alle onzeker heid is nu een eind gekomen en Burgh bleef behouden in de 4e klas KNVB. DHV dat verleden jaar nog in de 3e klas uitkwam zal nu zijn geluk in de afdeling moeten gaan beproeven. De eindstand van deze halve competitie is nu: Burgh 2 1 1 0 3 3-1 RSV 2 10 12 1-2 DHV 2 0 1111-2 Veerse Boys bracht het in de promotie-competitie naar de 2e klas niet verder dan 1-1. Corn. Boys uit Sas van Gent behield nog een kleine kans daar van Woenselse Boys uit met 6-5 werd gewonnen. De stand is: In de 3e klas A verspeelde BUrgh III een kostbaar puntje tegen Stormvogels II (1-1). Renesse II kon net de baas blijven over Velo- citas II terwijl Zeemeeuwen II het bezoekende Zwaluwen II met lege handen naar huis stuurde (2-0). De stand is: Woenselse Boys Veerse Boys Corn. Boys GUDOK 5 3 117 13-11 5 2 2 1 6 14- 8 5 2 12 5 10-11 5 0 2 3 2 10-17 De strijd om twee plaatsen in de derde klas is thans beslecht. SCO en Vlijmense Boys zijn de gelukki gen. Halsteren bracht het tegen Vlijmense Boys nog tot een punten verdeling terwijl SCO zich met 3-1 de meerdere toonde over Clinge. De stand is: SCO 5 4 0 1 8 18- 7 Vlijmense Boys 5 3 1 1 7 8-6 Halsteren 5 1 1 3 3 9-16 Clinge 5 1 0 4 2 4-10 In de le klas van de SDKB kon Zeemeeuwen maar net de baas blij ven over DSS (3-2). Die Gouwe blijft in het hoekje zitten waar de slagen vallen, nu werd thuis met 5-0 van Burgh verloren. SVOWK dat kranig tegenstand bood aan Velocitas zag de puntjes toch mee naar Serooskerke verhuizen (3-4). De stand is thans: Zeemeeuwen DSS Burgh Velocitas Unitas SVOWK - Die Gouwe 6 6 0 0 12 30-10 7 3 2 2 8 25-19 5 3 11 6 3 12 4 112 6 10 5 6 0 15 7 17- 3 7 21-19 3 12-12 2 14-30 1 12-33 In de 2e klas behaalde Brouwers haven een benauwde 3-2 zege bij DOSKO, waardoor het de leiding van Zwaluwen kon overnemen. NOAD won met 2-0 van MEVO, maar van Stormvogels werd met 3-2 verloren. Burgh II nam bij DES geen halve maatregelen en klopte de thuisclub met 8-1. De stand is: Brouwershaven Zwaluwen Stormvogels Burgh II NOAD DOSKO DES MEVO 6 4 119 26-15 5 3 2 0 8 26-11 5 2 12 5 14-18 4 12 14 19-13 5 12 2 4 11-11 6 2 0 4 4 14-25 5 2 0 3 4 15-26 4 10 3 2 7-13 Burgh III Renesse II Brouwershaven II Zeemeeuwen II Zwaluwen II Velocitas II Stormvogels II 5 4 1 0 9 20- 5 5 3 0 2 6 6-6 3 2 1 0 5 10- 3 5 1 2 2 4 6-7 5 2 0 3 4 8-14 5 113 3 4-8 6 114 3 4-15 WIK stelde in de 3e klas B wel wat teleur door bij DES II niet verder te komen dan een 5-5 gelijk spel. DSS II, dat de kans nog vol ledig in eigen hand heeft, gaf NO AD II geen schijn van kans (1-7). Die Gouwe II kon het op eigen ter rein tegen Unitas II niet bolwer ken. De stand is nu: 5 4 10 9 19-10 4 3 1 0 7 18- 8 5 2 0 3 4 11-15 4 112 3 4-11 4 112 3 7-17 5 0 3 2 3 12-16 5 113 3 8-12 WIK DSS II Unitas II NOAD II MEVO II DES II Die Gouwe II De seriewedstrijden van Animo te Souburg kende door de zware regenval een vroegtijdig einde. Toch wisten Zeemeeuwen en Stormvogels aardige successen te boeken. In de le afd. legde Zee meeuwen beslag op de 2e prijs ach ter het Goesse Togo. In de 2e afd. eindigde Stormvogels op de le plaats. Voorwaar een prachtige prestatie. De Zierikzeese sportmensen kre gen het niet gemakkelijk in ont moetingen tegen het Franse St. Hi laire. De tafeltennissers werden met 16-4 van de tafel afgeveegd. Het voetbalelftal van Zierikzee kreeg evenals verleden jaar een ne derlaag te incasseren. MEVO en de tennisspelers wisten de enige suc cessen te boeken. MEVO speelde met 3-3 gelijk terwijl de tennisspe lers met 5-5 de puntjes deelden. Steenbergen bleek 2de Pinkster dag wel wat te sterk voor Brou wershaven (3-12). Brouwershaven dat een penalty kreeg toegewezen wenste deze niet te benutten, dit is verkeerd vrienden! Ten eerste is het een oefenwedstrijd en straks in de competitie vallen er ook wel eens penalty's te nemen, dus een goede oefening. Ten tweede geeft men de scheidsrechter een draai om zijn oren, want die straft de tegen partij voor een begane overtreding. Slechts wanneer men overtuigd is dat de scheidsrechter een geheide vergissing heeft begaan, kan ik me indenken dat men de penalty niet wenst te benutten. De wandeltocht van de s.v. Brou wershaven begint zich al aardig in te burgeren. Het aantal deelnemers (sters) was weer groter dan het af gelopen jaar terwijl de organisatie een prima verloop kende. reis werd gemaakt met een toering- car van garage van Oeveren. Des morgens vroeg werd gestart en om 2 uur was het gezelschap te Val kenburg. Daar werden verschillen de vermakelijkheden bezocht, ter wijl 's avonds een bezoek werd ge bracht aan de grot. De tweede dag werd een mooie rondrit gemaakt door Zuid-Limburg. O.m. werd een bezoek gebracht aan Margraten - het geallieerde oorlogskerkhof - en werd de reis via Vaals vervolgd naar het drielandenpunt. Op de te rugreis werd te Eindhoven gelegen heid gegeven tot winkelen. Om elf uur 's avonds was het gezelschap weer te Burgh terug,"voldaan over de fraaie en interessante reis. Be kend is intussen dat een viertal leden voor de vereniging moet be danken, door vertrek naar elders. Nieuwe leden kunnen zich steeds aanmelden, Rest nog een dank woord aan de chauffeur voor diens secuur rijden. faatKstede De opbrengst van de Rode Kruis-collecte binnen het raam van de campagne 1957 heeft opge bracht f 315,48. Kerknieuws Oecumenische Raad van Kerken in Nederland De Oecumenische Raad van Ker ken in Nederland heeft aan de ker keraden en kerkbesturen van de gemeenten der bij de raad aange sloten kerken een schrijven gericht waarin hij zijn verontrusting uit spreek over het feit, dat de meeste Christenen de kerkelijke verdeeld heid nog altijd als iets vanzelf sprekends aanvaarden. Er blijkt weinig van een gezamenlijke ver antwoordelijkheid tegenover de wereld. De raad geeft tenslotte enkele suggesties om tezamen met de an dere kerken in zijn woonplaats, de roeping jegens alles mensen op be tere wijze te vervullen. U<Markt- j velcc/d&n Veiling van 11 juni 1957. Asperges f 102-202; Kassnijbonen I f 200, II f 143; Peulen f 152-164; Spinazie f 19-21; Sjalotten f 17; Aardbeien f 174-176; per 100 kg. Bloemkool IA f 41, A f 22-35, B f 12-20, C f 10-13, Afw. f 10-11; Komkommers A f 36-47, B f 30-41 Sla B f 6; per 100 stuks. Bospeens I f 65, II f 43; Boskro- ten f 25; per 100 bos. Aardbeien I f 40-46, II f 29 per 100 doosjes. Aardappelen ROTTERDAM, 11 juni. KI ei- aardappelen, 35 mm opw.: Bintjes f 13,00-14,00, Alpha's f 11,00-13,00, Furore f 17,00-21,00; voer aard appelen f 2,50-3,00. Prijzen berekend per 100 kg en op de handelsvoorwaarden vast gesteld voor de verkoop van con sumptie-aardappelen op wagon, schip of auto. ^Sporc KORFBAL Burgh n-DES I 8-1 Uit de wedstrijd DES I tegen Burgh ware de conclusie te trekken dat de glorietijd van DES tot het verleden behoort. Een nederlaag van 8-1 was het resultaat. Wel moet echter worden vermeld dat DES met vijf invallers binnen de lijnen verscheen, hetgeen uiteraard een handicap was tegen het sterke Burgh. Direct na de aanvang ging DES tot de aanval over. Het veld- overwicht van Burgh was meteen duidelijk, maar toch wist DES de leiding te nemen (1-0). Spoedig volgde de gelijkmaker en daarbij bleef het niet, zodat de rust inging met de stand 4-1. Het plaatsen en het samenspel der gasten waren prima, hetgeen bij DES veel te wensen overliet. DES bleef volhou den, maar het overwicht van Burgh was te groot, zodat hierin de oor zaak van de grote nederlaag moet worden gezocht. Burgh was een klasse beter. ARAM - DE HEER DER SLANGEN 13. „Zou jij die snuiter herkennen, als je hem weerzag?" vraagt Aram als hij een half uur later, in de grote zaal van Barranca, de schampwond aan zijn arm laht verbinden. Presto haalt gemelijk de schouders op. „Het was donker tussen de bomen, ik kon het ge zicht van die struikrover niet goed onderscheiden...." - „Hm", zegt Aram peinzend, „ik kan me vergissen, maar ik verwed er mijn zwaard om, dat dat heerschap geen struikrover is. Dat slag werkt meestal niet alleen en bovendien doen ze momenteel betere zaken met het uitplunderen van onvoorzichtige koopluiNee, Presto, hier zit meer achter.... ik vraag me alleen af, wat dan wel...." Inmiddels heeft de sluipschutter de stad bereikt. De meeste tenten op de jaarmarkt zijn reeds gesloten, maar als hij voor de tent van El-Kazar uit het zadel springt, wordt het voor hang haastig terzijde geschoven en gluurt de fakir naar buiten. Met twee sprongen is de schutter in de tent. Driftig grijpt hij de Oosterling beet en snauwt: „Het is mislukt! Mijn pijl miste Aram op een haar! Maar jullie gaan morgen niet naar het kasteel, be grepen, of het wordt je laatste gang!"

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1957 | | pagina 6