'li? SPOEL OM die melkfles! rrr h!!!i.!i. Ijl" Minister Witte gaat dieper in op de voorgestelde huurverhoging ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE VRIJDAG 7 JUNI 1957 No. 18168 Tweede Kamer Geen administratieve vertraging bij de woningbouw De Tweede- Kamer heeft donder dagmiddag de algemene beraad slaging over de huurwetten voort gezet. De minister van Volkshuisves ting en Bouwnijverheid, de heer Witte, beantwoordt de in eerste ter mijn door zestien kamerleden ge houden redevoeringen. HU verklaart met een zekere vreugde de verdediging der ont werpen op zich te nemen. Die vreugde stamt uit een oude ver bondenheid met het woningpro bleem. De minister zegt het niet eens te zijn met de opvatting, dat lage hu ren van invloed zijn op de woning- produktie. Tot nu toe zijn de huren geen belemmering gebleken voor deze produktie. Wanneer deze niet groter is geweest is dat te wijten aan het aantal beschikbare werk krachten. Er is een wijziging in het goedkeuringsbesluit gekomen. Hier door en mede door het milde win terweer zijn in het eerste kwar taal 9 pet. woningen meer op geleverd dan in de overeenkomsti ge periode van 1956. De produktie is z.i. niet lager dan die in west- Duitsland. Men denkt wel eens, dat er administratieve vertraging optreedt, maar men vergeet daar- Prinselijk huwelijk in west-Duitslaiul Prins Tomislav van Zuid-Slavië, een broer van ex-koning Peter, is volgens de riten van de Grieks- orthodoxe Kerk in de Westduitse plaats Salem in het huwelijk ge treden met prinses Margarita von Baden. Een 200 leden van Euronese vor stelijke en adellijke families waren onder de gasten. Het burgerlijk hu welijk was woensdag voltrokken. Er zal ook nog een derde trouw plechtigheid zijn, namelijk volgens de gebruiken van de Evangelische Kerk. Prins Tomislav (29) heeft een landbouwbedrijf in Engeland. Prin ses Margarita (24) heeft tot vorig jaar in Londen als verpleegster ge werkt. De prinses is een nicht van de hertog van Edinburgh, die bij het huwelijk tegenwoordig was. De landen van het Bagdad-pact Maatregelen tegen ondergronds „gewroet" De ministers van Buitenlandse Zaken der staten-leden van het verdrag van Bagdad hebben na vier dagen van besprekingen in de Pa kistaanse hoofdstad Karatsji een communiqué uitgegeven, waarin wordt verklaard dat het gevaar van ondergrondse acties in het ver- dragsgebied die worden geleid door personen buiten de landsgrenzen, ernstig is. De militaire commissieleider der verdragsorganisatie heeft de aard van het gevaar onderkend en er is overeenstemming bereikt over de maatregelen, die in vredestijd moe ten worden genomen, om dergelijk ondergronds gewroet de kop in te drukken. De ministers hebben hun goed keuring gehecht aan uitgebreidere militaire voorzorgsmaatregelen in het gebied der verdragsstaten. Noorwegen wil afschaffing H-bom-proeven ,De Noorse premier Einar Gerhard- sen heeft woensdagochtend in een gesprek met een vertegenwoordiger van het Noorse communistische dagblad „Friheten" verklaard dat Noorwegen overweegt gedurende de eerstvolgende bijeenkomst van de algemene vergadering der Ver enigde Naties nieuwe voorstellen te doen, om tot een algeheel ver bod van proefnemingen met kern wapens te komen. Gerhardsen bracht in dit verband in herinnering, dat een aantal Noorse geleerden de regering in een brief heeft verzocht al haar invloed bij de internationale organisatie aan te wenden, opdat verdere proefnemingen met atoomwapens worden verboden. bij, dat het dan in feite gaat om regulering van de bouwmarkt. Vervolgens komt de minister te spreken over de mate van de huur verhoging. De huurprijs wordt in een normale vrije maatschappij niet bepaald door de optelsom an on derhoud, belasting, risico, rente en afschrijving. Voor dc noogte der huren van nieuwe woningen geldt ait wel grotendeels. Maar het is onjuist dezelfde theorie - zich te baseren op de vervangingswaarde - toe te passet, voor de oude wo ningen. Getracht wordt het vrije huurpc-ii in de vrije markt waar naar wordt gestreefd, zoveel mo gelijk te volgen door bepaalde ver hogingen. Het doel d'-r verhoging is een zo goed mogc'ijk evenwicht te berei ken tussen huren van ouie en nieuw gebouwde huizen. Daarom is de regering niet gekomen tot een gedifferentieerde verhoging naar gemeenteklassen. Het zou irreëel zijn voor de grote stad de verho ging minder groot te doen zijn dan voor het platteland Geen aantasting eigendom Nu de vrije markt niet werkt en voorlopig niet zal werken heelt een automatische vernieuwing niet plaats. Naar de minister meent kan men niet tot een dwingend voor- kleintjes uit tiet binnen ROTTERDAM. In de Rivièrahal te Rotterdam is gistermorgen de jubileumvergadering begonnen van de Nederlandse Spaarbank- bond, ter gelegenheid van het 50- jarig bestaan. De voorzitter, mr. J. J. C. R. van der Bilt uit Am sterdam, begroette de binnen- en buitenlandse gasten, onder wie de minister-president dr. W. Drees, en hield vervolgens een jubileum rede. HARDINXVELD. Van de scheeps werf „De Hoop" te Hardinxveld zal heden (vrijdag)middag een bin- nenvaarttankschip te water wor den gelaten, dat wordt gebouwd in opdracht van de Steenkolen Han dels Vereniging te Rotterdam. De tewaterlating zal worden verricht door mevrouw E. M. J. Oerlemans- Kooyman, echtgenote van de direc teur van de S.H.V. EDE. In en om de schaapskooi op de Zuid-Ginkel te Ede zijn 175 schapen van de bekende Ginkelse kudde onder het mes gegaan, om van hun dikke wintervacht ont daan te worden. De gehele kudde bestaat op het ogenblik uit 329 die ren, doch de enkele maanden ge leden geboren lammeren behoef den hun wollen jasje nog niet in te leveren. ROTTERDAM. Op de Maasha ven te Rotterdam is de 12-jarige W. Piket uit Rotterdam door een vrachtauto overreden en gedood. De jongen reed naast een vriendje op de fiets. Op het ogenblik dat de vrachtauto passeerde begon hij met zijn rijwiel te slingeren, viel en kwam met het hoofd onder een van de achterwielen terecht. In het Zuiderziekenhuis, waarheen hij vervoerd werd, moest men de dood constateren. 's-GRAVENHAGE. Uit een door het Centraal Bureau voor de Sta tistiek ingesteld onderzoek is, naar het ministerie van Economische Zaken bericht, gebleken, dat van de in 1949 en 1950 tot leerjaar één van de Middelbare Technische Scholen toegelaten leerlingen, 71 °/o het eindgetuigschrift behaalde. Van dit aantal deed 47 dit in de „nor male" tijd (vier jaar), terwijl 24 één of meermalen doubleerde. schrijven van vernieuwing komen. Het is z i. niet noodzakelijk een bestedingsdwang op te leggen De tegenstanders zien in de blok kering een aantasting van de be schikkingsmacht over het eigen dom. Spr. meent, dat zij het eigen domsrecht te veel verabsoluteren. Het eigendomsrecht wordt immers op allerlei wijzen en gebieden be perkt. Bovendien aanvaardt men in bijzondere omstandigheden een grotere ingreep dan men in nor male verhoudingen zou goedkeuren. In deze abnormale omstandigheid van de woningnood is het naar des ministers oordeel niet in strijd m*t recht en rechtvaardigheid, dat de overheid voorzieningen treft waar door vernieuwing en verbetering wordt gestimuleerd. Als de eigenaar 12% pet. krijgt plus 12% pet. geblokkeerd dan krijgt hij toch meer dan als hij al leen 12% pet. kreeg, zegt de minis ter. De minister is van mening, dat er geen enkel systeem denkbaar is, dat administratief zo eenvoudig zal werken. De controle kan bijzonder eenvoudig zijn. Een gemaakte schatting van f 10' miljoen is z.i. overdreven. Spr. komt tot een bedrag van f 600.000. Met betrekking tot de huurver hoging voor de bedrijfspanden zegt de minister, dat men tot het per centage van 25 pet. mede is geko men, omdat er geen acute schaarste is aan zodanige panden. Het zou z.i. niet verstandig zijn deze ver hoging te limiteren. PREDIKBEURTEN Zondag 9 juni (1ste Pinksterdag) Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Grote kerk: 10 en 7 uur ds. Bezemer; Ver.-gebouw: 10 uur ds. v. Royen. Kerkwerve: 10 uur dhr. C. W. Berrevoets (jeugddienst). Serooskerke: 2.30 uur ds. v. d. Grift. Burgh: 10 uur ds. Swaak. Haamstede: 10 uur ds. v. d. Grift, 7 uur ds. Groot, 8.30 uur Youth for Christ. Renesse: 11 uur ds. van Liere. Noordwelle: 9.30 uur ds. v. Liere. Eikerzee: 10 en 7 uur (zang- dienst) ds. v. d. Ban. Brouwers haven: io uur ds. Groot. Zonne- maire: 10 uur ds. v. Wijck. Noord- gouwe: 10 uur ds. Buinink. Drei- schor: 10 uur ds. Duvvendak. Ouwerkerk: 10 uur ds.Franke. Nieuwerkerk: 10 uur ds. Wester hof. Oosterland: 10 en 6 uur ds. Rijks. Sirjansland: 10 en 6.30 uur dhr. Sijthoff. Bruinisse: 10 en 5 uur cand. de Waard uit Rotterdam. St. Philipsland: 9.30 uur ds. v. Dieren, 2.30 uur ds. den Hoed uit Tholen, Lutherse Kerk Zierikzee: 10 uur ds. H. W. Bloem- hoff uit Heiloo. Geref. Kerk Zierikzee: 10 en 5 uur ds. Tiemers- ma. Haamstede: 9, 10.30 en 5 uur ds. H. Schut uit Blora (Java). Re- nesse: 7.30 uur ds. Kamper. Scha- Versterking zeedijk waterschap Bruinisse De versterking en verhoging van de zeedijk in het noordelijk deel van de polder Bruinisse is thans xn volle gang. Een zandzuiger zuigt het zand ergens uit de Zeeuwse stromen, een perszuiger stuwt het door de buizen de polder in. Het zand dat in de Grevelingen nabij Zonnemaire voor dit doel werd ge nomen bleek minder geschikt. Daarom werd zand van de Kram merplaat voor de wal van Bruinisse gebruikt. Dit zand voldeed goed, maar waterstaat achtte de plaats waar het zand..werd weggezogen minder geschikt, zodat opnieuw naar een andere plaats mogt wor den uitgezien. Rechtzaken Al zeventien diefstallen op 25-jarige leeftijd Zes jaar gevangenisstraf heeft de officier van justitie bij de recht bank te Rotterdam geëist tegen de 25-jarige losse werkman J. Kroon uit Rotterdam, die ondanks zijn jeugdige leeftijd al 17 diefstallen gepleegd moet hebben en met wie men het tot tweemaal toe met een voor waardelij ke invrij heidstelling had willen proberen. Dit jaar had hij o.a. tweemaal in gebroken bij C. en A. op de Cool- singel. Na een ruit ingedrukt te hebben, kon hij via een balkon in de expeditieruimte komen en daar zijn slag slaan. De verdediger, mr. J. A. Nagte- gaal, wees er op dat K. z.i. uit een bijzonder slecht milieu komt, ver zot is op drank en spelen en er nooit toe gekomen is een vak te le ren. K.'s enige wens is nu nog om in de gevangenis een kans te krij gen een goed vak te leren. Uit spraak over veertien dagen. DE EUROPESE KOLENPOSITIE Invoer van acht miljoen ton Amerikaanse kolen blijft nodig Lichte ontspanning op de markt ingetreden Op 4 juni 1957 heeft de hoge autoriteit der E.G.K.S. te Luxem burg een bijeenkomst gehouden met gedelegeerden van de leden- staten in het kolencomité van de O.E.E.S., met het doel de situatie op de kolenmarkt binnen de ge meenschap te bezien, zoals die zich in het derde kwartaal van 1957 zal voordoen. Hierbij is gebleken, dat er een lichte ontspanning op deze markt is ingetreden. Naar het zich laat aanzien kan, ondanks vakanties, en dank zij een groter aantal werkdagen, verwacht worden dat de steenkolenproduktie in het derde kwartaal van 1957 één miljoen ton meer voor verkoop zal opleveren dan in het tweede kwar taal. De vraag zal gelijk blijven aan die in het tweede kwartaal, waar bij rekening is gehouden met een even grote voorraadsvorming in beide kwartalen. Ten aanzien van het huishoudelijk gebruik wordt gerekend met een iets grotere be voorrading aan steenkolen, eier kolen, cokes en bruinkoolbriketten dan in het derde kwartaal van 1956, toen de bevoorrading bijzon der groot was. De invoer uit het Verenigd Ko ninkrijk zal tengevolge van de on derhandelingen in de Raad van As sociatie ongeveer 750.000 ton be dragen, dus ongeveer evenveel als in het tweede kwartaal. Uit de oos telijke landen: Polen en de Sow jet- Unie, wordt de gebruikelijke hoe veelheid verwacht, n.l. eveneens 750.000 ton. Hieruit volgt dat om de steen- kolenbalans van de Gemeenschap in evenwicht te brengen, de invoer uit Amerika één miljoen ton min der zal kunnen bedragen dan in het tweede kwartaal, maar dat toch nog altijd acht miljoen ton Ameri kaanse kolen nodig zullen zijn. rendüke: 10 uur ds. Kampei-, 2.30 uur ds. Schut. Brouwershaven: 10 en 2.30 uur ds. Schuddebeurs. Zon nemaire: 10 en 2.30 uur ds. Meijei-. Nieuwerkerk: 10 en 6 uur dr. Bec ker. Oosterland: 10 uur leesdienst, 3 uur ds. W. Steunenberg uit Rot terdam. Bruinisse: 10 en 5 uur ds. Steunenberg uit Rotterdam. Anna- Jacobapolder: 10 en 2.30 uur ds. Veldhuizen. Geref. Kerk (Art. 31 K.O.) Brouwershaven: 10 en 2.30 uur ds. Keizer. Chr. Geref. Kerk Zierikzee: 10 uur ds. v. d. Klis, 6 u. maj. R. J. v. Pagée, legerpred. te Weert. Kerkwerve: 10 uur ds. v. Pagée, 6 uur ds. v. d. Klis. Haam stede: 10 uur ds. Meijering, 3 uur ds. v. Pagée. Geref. Gemeenten Haamstede: 10 en 3 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur lees dienst. Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. St. Philipsland: 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Geref. Gemeenten In Nederland Zierikzee: 10, 2.30 en 6.30 uur lees dienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 3.30 u. leesdienst. Bruinisse: 10 en 5 uur ds. Mallan. Oud-Geref. Kerk Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur lees- kerk. Bruinisse: 10 en 5 uur lees- Overdenking Hereherstelt Gij in vleze tijd het koninkrijk voor Israël?'' Hand. 1 6. DE VRAAG NAAR HERSTEL Als ik de vraag van onze tekst lees, moet ik denken aan een ge sprek tussen een patiënt en een dokter. Niet zo maar vlot over en weer een gezellige kout. Ook niet een diepzinnig verhaal over brandende wereldproblemen. Veel eerder een typisch persoon lijk contact waarin de spanning voelbaar is. Een moment waarop alles toege spitst is op het laatste wat de mens kan interesseren: „Dokter - kén ik beter worden?" „Dokter - wanneer zal ik beter zijn Welke arts zal deze vragen niet kennen? Welke arts en welke patiënt zal bij het lezen van deze vragen niet denken aan momenten uit zijn er varing, waarbij de zelfverzekerd heid van de mens ineenstort en slëe*ts overblijft een vraag? Zodra, in dit vlak geprobeerd wordt een antwoord te formuleren, is daar een sterke betrokkenheid tussen spreker en luisteraar. De arts wikt en weegt. De patiënt luistert gespannen. Hij wil niet met een kluitje in het riet gestuurd worden, maar aan de andere zijde is daar even ge wichtig de overweging niet meer te willen zeggen dan verantwoord is. Maar intussen: de vraag ligt daar en kan niet omzeild worden. Tot de Here Jezus is deze vraag gericht door de discipelen. De discipelen hebben, evenals de patiënt uit ons voorbeeld, met Is raël zichzelf bedoeld en met zich zelf Israël. „Komt het herstel nü?" „Wij künnen nu toch beter wor den?" Achter deze vraag gaat schuil het geloof, dat de opstanding van de Here Jezus een waarborg vormt voor het herstel. De vraag is: wanneer? Laten we er aandacht aan geven dat deze vraag een vraag blijft. De arts antwoordt aan de patiën ten van alle tijden dat de vraag naar het wanneer niet door Hem wordt gegeven. Hij gaat met deze vraag naar Zijn Vader in de hemel. Voor ons mensen komt Pinkste ren als voorlopig antwoord. De Trooster, de Heilige Geest, zal komen en ons, patiënten, kracht geven, bemoedigen, sterkte wensen en sterkte geven, niet alleen om ge duldig te zijn, maar ook om getuige of martelaar te zijn. De arts staat niet meewarig te kijken bij een hopeloze patiënt. Integendeel, Hij waarborgt het herstel, óns herstel. Alleen, we zullen het nog met de Trooster moeten doen. Het herstel komt wel. De vraag naar het wanneer is een belangrijke vraag. De Heiland heeft deze vraag mee genomen naar de hemel. Laten de patiënten, en dat zijn we toch allen, hun eigen leed toch niet overdrijven. Pinksteren garandeert het ant woord: „Zie Ik maak alle dingen nieuw!" Z. Y. J. T. dienst. St.-Phllipsland: 9.30, 2.30 en 6 uur dhr. Gebraad. R.K. Kerk Zierikzee: 7.15 en 10 uur H. Mis, 7 uur lof. Burgh: 9.30- uur H. Mis (garage hotel 't Wapen van Burgh). Leger des Hells Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst, 12 uur jeugdsamenkomst, 7.30 uur verlossingssamenkomst. Kerknieuws Classikale zendingsbüeenkomst te Haamstede Op tweede Pinksterdag zal bij de Paasheuvel te Haamstede (aan vang 3.00 uur) een classikale zen dingsbij eenkomst worden gehou den van de Gerefox-meei-de Kerken. In deze bijeenkomst zullen ds. H. Schut, miss. predikant te Blora (Java) en zuster L. Goemaat, miss. zuster voor de ai-beid onder de Ja vaanse vrouwen en meisjes, vertel len over hun werk. Op verzoek vestigen wij er de aandacht op, dat de R.T.M.-bus (ge wone lijndienst) stopt om 14.45 uur tegenover het rusthuis aan de Kloosterweg. Extra bussen wor den toegevoegd. Vanaf de halte is de weg naar de Paasheuvel af gepeild. De vertrekbus gaat om 17.45 uur. Op het terrein bij de Paasheuvel zijn alle voorzieningen getroffen om het publiek zo goed mogelijk te ontvangen. Onder meer is een ge luidsversterker aangebracht, zodat het gespi-oken woord gemakkelijk te volgen zal zijn. Bij ongunstig weer wordt de bij eenkomst gehouden in het gebouw van de Gereformeerde kerk aan de Noordstraat. Ingezonden mededeling CAMERA'S Vieuuerkerk Benoeming aon kleuterschool Aan de algemene kleuterschool alhier is als leidster benoemd mej. Gaanderse te Eikerzee. Mej. Gaan- derse zal reeds donderdag 13 juni in functie treden. Mej. Noordhoek te Goes, die reeds eerder benoemd is als hoofd-leidster, hoopt 1 sep tember haar werk aan de kleuter school te beginnen. Ingezonden mededeling Half vol water, schudden maar: Twee seconden en 't is klaar 1 X~X«xk"X«X"XmX"X«X~XmX~XmX"X~X~XmX^^:~X~X^XmX~X~X,«X~X~X"X~X'X"X~X"X"XmX**X~X* FEUILLETON llllll||llll| nlhiHIÜn Iliiiil muil Hanneke schoot in een lach. „O, pardon, meneer. Nee, in het geheel niet". „Niet verloofd?" „Zelfs geen verkering, meneer". „Zoveel te beter. Laat eens kij kenkunt u maandag begin nen?" „Als het moet, morgen". „Nee, laten we het op maandag houden. Dan begint net een nieu we maand. Komt dus mooi uit. U bent voorlopig drie maanden op pi-oef. Dat hebt u goed begrepen? Ik moet eerst weten, wat voor vlees ik in de kuip héb. Daarna zien we wel weer. Maandagmorgen half ne gen bent u dus hier. Aanvangssa laris honderdtachtig gulden. Geen nylon-bloesjes, geen blote benen. En ook geen rode nagels. Hier zijn uw papieren weer. „Dank u wel, meneer". „Geen dank. En tot maandag dan".' „Jawel, meneer. Dag meneer". Dubois keek haar na, tot ze ach ter de deur vei-dwenen was. Hmm, ook een vrij aardig figuurtje. Be schaafd gezicht. Gelukkig, deze zorg was ook .weer van de baan. Zo, en nu maar aan het werk. Door die vemaledijde sollicitanten was hij de hele middag geen steek op geschoten. Toen juffrouw Derks een uur la ter in de werkkamer kwam, zei Du bois, zonder op te kijken: „Maan dag komt uw opvolgster, juffrouw. Een zekere juffrouw Schoneveld uit de Lijnbaanstraat. De laatste was nog de beste. U werkt haar wel behoorlijk in, nietwaar?" „Maar dat spreekt toch vanzelf, meneer". „Ik hoop, dat ik er net zo'n goede kracht aan zal hebben als ik aan u gehad heb, juffrouw Derks". „Dank u voor het compliment, meneer". „Zijn de stukken voor morgen klaar?" „Alles ligt reeds in de goede volgorde in deze map, meneer". „Zoals gewoonlijk. Nou, ik ben nieuwsgierig, of uw opvolgster de zelfde accuratesse aan de dag zal leggen". II. Intussen liep Hanneke Schone veld op straat en streek af e'n toe met haar zakdoekje over haar ge zicht. Een enkele scherp-opmer- kende voorbijganger zag tranen op haar gezicht, maar hij kon niet we ten, dat het tranen van blijdschap waren. Omdat Hanneke bij de eer ste de beste sollicitatie reeds was geslaagd. Weliswaar voorlopig op proef, maar zij zou wel zorgen, dat ze haar proefperiode glansrijk doorstond. Dit was het zwaarste, waar ze te genop gezien had als tegen een berg'.solliciteren en te moeten zeg gen, dat ze geen getuigschriften had. Bovendien: ze was al vier en twintig. De meeste meisjes begin nen hun kantoorloopbaan op 17- of 18-jarige leeftijd. Toen had zij die kans nog niet. Vier jaren had ze ge studeerd, het begin was geweest in het laatste jaar, dat ze bij mevrouw Brandts Corsius in betrekking was. Daarna op haar kamertje in Oost, waar ze allerlei karweitjes opknap te en soms tot diep in de nacht zat door JOKE DE VALK te leren, altijd maar te leren. Eerst stenograferen, dat geheimzinnige kortschrift, waarvan ze aanvanke lijk niets begreep. Later kwam ze er geleidelijk aan beter in. Na een jaar waagde ze zich aan het exa men. Weken tevoren had ze avond aan avond bij de radio gezeten en naar alle mogelijke en onmogelijke lezingen geluisterd en deze opge nomen in steno, om maar zoveel mogelijk praktische routine te krij gen. Het examen was geweldig meege vallen. Ze rolde er als het ware doorheen. Zelfs met prima cijfers. En in de afgelopen maanden had ze met kleine beetjes tegelijk voldoen de opgespaard om een tweedehands schrijfmachine te kopen. Omdat ze wel wist, dat ze er met steno alleen niet zou kunnen komen. Ze kocht een behoorlijke koffermachine en schafte zich een boekje aan, waarin alle bijzonderheden over het ma- chineschrijven stonden. Binnen een paar maanden had ze al enige vaardigheid gekregen en vanaf dit ogenblik zocht ze tikwerk, waarin ze al gauw slaagde. Ze kweektè re laties aan en het duurde geen jaar, of ze had voldoende werk voor haar machine. De avonden besteedde ze aan de studie voor het diploma handels correspondentie. Intussen deed ze examen machineschrijven en om dat ze ook nu de nodige vaardig heid bezat, bezorgde dit examen al evenmin moeilijkheden. En toen er vier jaren verstreken waren, had ze drie kostbare diploma's in haar bezit. (Wordt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1957 | | pagina 5