halfzware shag Verzekering gemeente-eigendommen Niets staat bouw van toren te Ouwerkerk thans nog in de weg Nog geen sollicitaties vakature o.l.-school Onder voorzitterschap van bur gemeester J. Romeijn vergaderde dezer dagen de gemeenteraad. Af wezig was de heer J. L. Kuyper. Afwijzend wordt beslist op het subsidieverzoek van de Centrale van Katholieke militaire tehuizen. Op een gelijkluidend verzoek van het Humanistisch Thuisfront wordt gunstig beschikt met een toewij zing van f 10,Voorts besluit de raad om niet toe te treden als lid van het Ned. Congres voor Openbare Gezondheidsregeling. De Bond van Veefokkers op Schou- wen-Duiveland wordt een subsidie van f 10,toegewezen. Van G.S. is goedkeuring ontvan gen aan de volgende raadsbeslui ten: tot aanvaarding van door Am sterdam gedane schenking van f 23.484,voor aanleg sportveld en tot het verlenen van medewer king bij de aansluiting van percelen op de waterleiding. Wegens een benoeming van haar man elders in het land wordt aan mevr. Chr. P. v. d. Broek-Krom hout op de meest eervolle wijze ontslag verleend als onderwijzeres aan de o.l. school. Gehoopt wordt dat spoedig in de vakature kan worden voorzien, doch er zijn nog geen sollicitaties ingekomen. Koninklijke goedkeuring werd verkregen op de 24 oktober 1956 vastgestelde verordening op de hef fing van haven-, kade-, lig- en weeggelden in de gemeente. Voorts verleende G.S. goedkeuring aan het raadsbesluit tot aankoop van grond van mevr. J. de Waal-Buschaard te Wassenaar. Rijksgoedkeuring is verleend voor de bouw van de toren. Er staat thans niets meer in de weg om met een spoedige bouw te be ginnen. Garandering geldlening N.V. Bouwkas Vergroting van het bedrijfskapi taal der N.V. Bouwkas Ned. Ge meenten is dringend nodig door het grote aantal woningen dat door medewerking van de Bouwkas ge bouwd wordt. Als de aandeelhou- dende gemeenten zich rechtstreeks garant wilen stellen voor de N.V., zal het de N.V. zeer waarschijnlijk gelukken een langlopende lening aan te trekken als aanvulling van het bedrijfskapitaal. De raad be sluit de gevraagde garantie te ver lenen tot een bedrag van f 10.000 (voor gemeenten met minder dan 5.000 inwoners). Een nieuw huurontwerp is ont worpen, dat door de raad wordt goedgekeurd. Het nieuwe regle ment zal 1 juli 1957 ingaan. In een schrijven wijzen G.S. erop dat er in de besluiten garandering geldlening Rode Kruis-ziekenhuis van verschillende gemeenten op het eiland, ten onrechte wordt gespro ken van aandeelhouders. In een stichting wordt echter al of niet „deelgenomen". De raad besluit aan de wens van G.S. tegemoet te ko men en desgevraagde wijzigingen aan te brengen. B. en w. stellen voor de volgende gemeente-eigendommen tegen de vermelde bedragen te verzekeren tegen brand en storm: kleuter school te verhogen van f 30.000 tot f 40.000; weegbruggebouw en weeg brug met toebehoren voor f 3.000; lijkenhuisje voor f 5.000; ambts woning burgemeester voor f 50.000; inventaris van kleuterschool voor f -8.000; woning J. Berrevoets voor f 25.000; schuurtje Enschedése- straat voor f 1.200. De raad gaat hiermede akkoord. Evenwel zal een verandering worden aangebracht in de punten weegbrug etc. en schuurtje Enschedésestraat. De raad besluit een geldlening aan te gaan met de N.V. Bank voor Ned. Gemeenten tot een bedrag van f 140.500,—, koers 100 °/o, rente \Vz procent jaarlijks met een looptijd van 30 jaar. De aflossing zal ge schieden op 1 augustus tot en met 1988. Artikel 42 van het Reglement van Politie wordt n.a.v. een schrijven der Herverkavelingscommissie Zee land gewijzigd en luidt thans: „Het is verboden vuil, afval, puin e.d. te storten op plaatsen welke als zodanig niet door b. en w. zijn aan gewezen". Verkoop grond aan Groene Kruis Vervolgens gaat de raad in be sloten vergadering. Na heropening stellen b. en w. voor grond aan het Groene Kruis te verkopen (waar het gebouw en badhuis staan) voor de symbolische prijs van f 1, In bespreking komt het plan voor de Ring. Het taxatierapport van „De Slurf" bedraagt f 3.150, en 26 m2 vervangende grond. Het gebouwtje zal worden aangekocht. Het is bestemd voor de sloop. Tijdens de rondvraag wijst de heer v. Klinken erop dat de water leiding voor vele mensen een grote last betekent. Medegedeeld wordt dat deze kwestie nog dit jaar hoogstwaarschijnlijk in orde komt. In antwoord op een vraag van de heer A. Hage wordt medegedeeld dat het opknappen van de muziek tent nog even zal moeten wachten. De gemeentewerklieden zijn druk bezig met andere werkzaamheden. De heer Raamsdonk wijst op de vele oneffenheden op het sport veld. De heer Hage ontvangt ver dere inlichtingen over de erfaf- scheiding achter de Westerachter om. De heer Smits wijst op de tegel - plateaux, die niet in orde zijn en op de plannen voor de bejaarden woningen, die niet veranderd zijn. Tenslotte wijst dezelfde spreker op de dode kastanjebomen, die op geruimd dienen te worden. Schouwen en Duivelandse sportspiegel Renesse I plaatste zich in de demi-finale van de beker-com petitie afdeling Zeeland. Zeemeeuwen won belangrijk treffen tegen Burgh met 4-3. Schoolatletiekwedstrjjden op sport park „Bannink" werden groot succes. Trial wedstrijden m.c. „Sparta" tegenvaller voor publiek Ook de derde wedstrijd voor de promotie naar de le klasse van het zaterdagvoetbal eindigde in een ge lijk spel. Wolf aartsdijk en Veere scoorden ieder driemaal. De twee de helft van deze competitie begint dan ook met nog volkomen gelijke kansen voor alle drie clubs. Door de beslissingswedstrijd te gen DHV te winnen kon RSV zich definitief in veiligheid brengen in de 4e klas G. Voor Burgh was dit wel de gunstigste uitslag welke er in zat. Het heeft nu aan een puntje genoeg om zich in veiligheid te stellen. Voor de promotie naar de 2e klas speelde Corn. Boys, dat nog een kleine kans op promotie heeft, ge lijk tegen Gudok. Clinge, dat nog al teleurstelde, zorgde voor een grote verrassing door Vlijmense Boys op eigen veld met 3-2 te verslaan. SCO had wei nig moeite met Halsteren. Renesse kon zich in de demi-fi nale van de beker-competitie van de afd. Zeeland plaatsen, door Vo gelwaarde met maar liefst 10-2 op eigen terrein te verslaan. In de zomeravond-competitie won de Grontmij met 3-0 van de Drukkerij L. en O. De PZEM zag ook nu geen kans om een puntje in de wacht te slepen en verloor met 3-0 van MEVO-vet. Rijkswa terstaat en hun collega's van de Prov. deelden eerlijk de puntjes (1-1). De Zierikzee-vet. kwamen maar net met de hakken over de sloot tegen de Herverkaveling (3-2). In de le klas van de SDKB wist Zeemeeuwen het belangrijke tref fen tegen Burgh met 4-3 te winnen. Zeemeeuwen heeft nu 3 verliespun- ten minder dan Burgh, dat in ver gelijking met voorafgaande jaren wel aan kracht heeft ingeboet. DSS, dat er beter in komt, versloeg Die Gouwe met grote cijfers (11-4). Velocitas kon tegen SVOWK de puntjes op Serooskerke houden (6-4). Zwaluwen kon zijn positie aan de leiding handhaven door DES op eigen terrein geen kans te geven (4-9). Stormvogels stelde zijn sup porters diep teleur door van het zich kranig herstellende DOSKO met 6-3 te verliezen. Brouwersha ven, dat Zwaluwen goed blijft vol gen, gaf MEVO geen schijn van kans (8-2). Burgh II en NOAD deel den broederlijk de puntjes. In de 3e klas A verloor Brou wershaven II een kostbaar puntje tegen Zeemeeuwen II (2-2). Storm vogels II zag de winst met Renesse II meegaan (0-2). Zwaluwen II kon maar net de baas blijven over Ve locitas II (2-1). WIK gaat in de 3e klas rustig voort op het pad der overwinnin gen. Nu werd van de naaste con current DSS II met 4-1 gewonnen. Unitas II kon zijn eerste overwin ning boeken. DES II werd hiervan met 6-3 het slachtoffer. MEVO II en Die Gouwe II speelden gelijk (1-1). De schoolathletiekwedstrijden op het sportpark „Bannink" kenden, begunstigd door ideale weersom standigheden, een groot succes. Tal van fraaie prestaties werden er verricht zodat een groot aantal schoolrecords sneuvelden. Het turn- feest op Hemelvaartsdag te Zierik- zee, werd een groot succes en zal zeker het zijne hebben bijgedragen voor de propaganda van de turn- sport. De trialwedstrijden van de m.c. „Sparta", waarvoor veel be langstelling bestond, viel voor het publiek tegen. Bij de tafeltennis kampioenschappen van Zeeland wist Stoutjesdijk in de 3e klas be slag te leggen op de 2e plaats. In het heren dubbed 2e/3e klas wist Stoutjesdijk met Lupgens eveneens beslag te leggen op de 2e plaats. In de 2e klas van de SDKB zal MEVO alle zeilen moeten bijzetten om op NOAD de volle winst te be halen. Ingezonden mededeling M iïot.pittig l -en tocA txzcJU f l „Ard" - Ja - „Inkijk" - Verrekijker Onderjurk - Boeken en Centen Heel wat meer begrip heeft Eilandman gekregen voor de noden van houten woningbewoners, spe ciaal van het baraktype. De .^te nen-huis-mens" rekent daar door gaans niet zo mee, want men went aan vreugden, die anderen als pa radijselijk voorkomen. In het hou ten huis dan had de bewoner een piano aangeschaft en niet zonder trots wilde hij dit instrument de monstreren. Het ging allemaal best, maar het avondlijke spel werd on derbroken. door doffe dreunen, die van elders schenen te komen. De herkomst werd weldra duidelijk, want daar stond buurman, min of meer uit de slaap opgeschrikt, voor de deur. „Mot tat zo ard", vroeg hij, waarop de eigenaar-pianospeler een volmondig „ja" ten antwoord gaf. Overdag bleek buurman (ook in een houten huis) er geen bezwaar tegen te hebben, maar 's avonds. Ja, er is soms heel wat tussen de mensen, naar Eilandman heeft bemerkt. Hij hoorde van een vrouw te Kerkwerve, die onafgebroken in de weer is zich op de hoogte te stellen van hetgeen er in de woning van haar overbuurman plaats vindt. Dat is een erg pijnlijke zaak natuurlijk, die echter aanmerkelijk wordt bevorderd door de moderne huizen, die nogal wat „inkijk" gun nen. De vorige week kwam er bij buurvrouw een dame om een japon te passen en deze voorstel ling (schrikt u maar niet) werd door de gluurster met een verrekijker gevolgd, zo gezegd van a tot z. Ellandman wil hier niet de Fari zeeër uithangen en beweren, dat een dame in onderjurk soms niet een charmante aanblik kan opleve ren, maar het loeren door verrekij kers is natuurlijk bijzonder on appetijtelijk, ook al is het bij de wet niet verboden. Er is dus aan leiding tot een nieuwsgierigheids verbod en het aanbevelen van veel boekenlezen. Dan blijven de verre kijkers wel rusten. Alles wat een vlijtig mens in een arbeidzaam leven bijeen vergaderd heeft, wordt na zijn dood een heel klein beetje waard. Eilandman ont dekte het op een publieke verko ping, waar hij letterlijk een „auto vol boeken" voor een paar luttele tientjes op de kop tikte. Voor die paar tientjes, kreeg hij Heine thuis bezorgd en Goethe en Nietzsche en Couperus en kan hij straks alles lezen over heksenprocessen, over het oude Rome, over Raspoetin, over de Italiaanse kunstwerken, over het bijenhouden, over het heelal, over het (boze) geslacht Borgia en wel over GO onderwer pen meer. Emile Zola lag ook tus sen de wilde stapel boeken. Op de loze pagina voor dat het boek be gint, stond in eigenhandig schrift van de grote Franse auteur, een vriendelijke opdracht aan de Ne derlandse uitgever. Zöla had er een sierlijke handtekening onder gezet en nog altijd denkend aan die tien tjes, meent Eilandman dat schrij ven geen cent waard is. Maar ge lukkig wordt ook niet (alleen) om de centen geschreven. Was dit het geval dan braken de tweede mid deleeuwen vandaag nog aan. Kerknieuws Noodkerk Ned. Herv. Gemeente Eikerzee gesloten De noodkerk van de Hervormde gemeente Eikerzee, die zich hier bevindt, is zondagmorgen op een sobere wijze gesloten. Dit in ver band met de in gebruikname van de nieuwe kerk aan het Bethlehem- plein op woensdag 5 juni. Na de prediking,-die deze zondagmorgen ging over Zondag 12 van de. Cate chismus, die tot thema had, wat is Christus en waarom ben ik| een christen en het lied dat door de ge- gemeente hierop was gezongen, sloot de plaatselijke predikant, ds. A. van den Ban, de bijbel die op de kansel lag, nadat hij eerst nog en kele gedeelten had gelezen. Hij bracht de bijbel van de kansel naar beneden, waar hij vervolgens .door Ons nieuwe feuilleton Hanneke Schoneveld is, on danks het feit, dat ze geen getuigschriften heeft, als steno-typiste aangenomen bij advokaat Dubois. Hij weet verder niets van haar, maar omdat haar werk goed is, mag ze na de proeftijd blij ven. Tijdens een vakantie in Lunteren ontmoet Hanneke de weduwnaar Grobbe, die werk van haar maakt. Zeer tegen de zin van haar baas, die ook in Lunteren met va kantie is. Twee mannen din gen om haar gunst en Han neke wil geen van beiden aanmoedigen. Ze moet uit eindelijk een beslissing ne men en een vriendin helpt een handje. Hanneke kiest Dubois, haar baas. Doch er is een verleden en de dreiging daarvan komt te rug, als ze enkele maanden getrouwd is. Iemand probeert CHANTAGE op haar te plegen en het net wordt steeds nauwer om haar heen getrokken. Haar levensgeluk wordt bedreigd en Hanneke kan tenslotte de strijd niet meer aan. Ze vlucht. Dubois is een expert in hu welijkszaken maar zijn eigen huwelijk is nu stuk, omdat hij achter het verleden van zijn vrouw is gekomen. Zal ieder voortaan zijn eigen weg gaan? In een boeiend verhaal heeft Joke de Valk de levensloop van deze twee mensen be schreven, in gelukkige en moeilijke tijden. En natuur lijk is er ook voor de moei lijkheden in het leven van Dubois en zijn vrouw een op lossing. Hoe die oplossing is, zult u in de komende maan den kunnen lezen in het prachtige, boeiende en dik wijls ontroerende verhaal, dat Joke de Valk, een jonge Nederlandse schrijfster, voor ons blad reserveerde. De Redactie. de dienstdoende ouderling van deze zondag naar de consistorie werd gebracht. Op deze wijze is het ver blijf in de noodkerk beëindigd, waarmede tevens een bladzijde in de geschiedenis van de Hervormde gemeente Eikerzee is afgesloten. Ned. Herv. Kerk Beroepen te Waarder (Z.H.): G. H. v. Kooten, Genemuiden; te Ex- morra (toez.): vlkaris R. Houtsma, Markelo; te Mechelen (B.): vikaris H. W.D oornink, Lintelo. Bedankt voor Eist (U.): E. M. Pannekoek, Ochten; voor Ooster- wolde (GldJ: J. T. Doornenbal, Oene; voor Hedel: A. J. Wijnmalen, Maartensdijk; voor Kinderdijk: C. Treure, Ederveen; voor Wijk bij Heusden: H. Stolk, Scheveningen. Ger. Kerken Beroepen te Hazerswoude: N. W. v. d. Hout, Sprang; te Ruinerwold- Koekange: J. A. Kwast, Wieringen; te Heer Hugowaard: kand. J. Kui per, den Haag. Heden (dinsdag) Zierikzee: Huis van Nassau, 8 uur, thee-duel.; Mondragon (boven zaal), 8 uur, vergadering woning- bouwver. „Beter Wonen". Veemarkt ROTTERDAM, 4 juni. Aanvoer 4096 stuks vee, (weektotaal 6145), t.w.: 450 vette koeien en ossen, 688 stuks gebruiksvee, 600 vette kal veren, 73 graskalveren, 995 nuch tere kalveren, 132 varkens, 108 big gen, 113 paarden, 4 veulens, 116 schapen, 786 weidelammeren, 31 bokken en geiten. Prijzen per kg: vette koeien en ossen f 3,10-3,35 f 2,75 3,00 f 2,60- 2,70; vette kalveren f 2,60-2,80 2,40 -2,60 f 2,00-2,20; slachtpaarden f 2,40 -2,20-2,10. Prijzen per stuk: graskalveren f 525-425-300; nuchtere kalveren f 68-62-52; biggen f 57-50-45; scha pen f 120-110-90; weidelammeren f 80-70-60; kalf- en melkkoeien f 1190-990-790; vare koeien f 900- 800-670; vaarzen f 875-775-575; pin ken f 625-525-400. Generaal Bela Kiraly, een der leiders van de Hongaarse opstand in de afgelopen herfst, heeft maan dag in Genève bekend gemaakt, dat van 21 tot 23 juni vertegenwoordi gers van Hongaarse vluchtelingen uit 14 landen naar Turijn zullen komen voor het oprichten van een „Federatie van Hongaarse vrij heidsstrijders". WAT UQT 01 BIL T Verwachting tot woensdagavond: Afkoeling Veranderlijke bewolking met plaatselijk enkele regen- of on weersbuien; matige tot vrij krach tige westelijke wind; lagere tem peraturen. 5 juni. Zon op 4.25, onder 20.56. Maan op 14.09, onder 1.08. 6 juni. Zon op 4.25, onder 20.57. Maan op 12.51, onder 0.44. Eerste kwartier: 5 juni te 8.10. Hoogwaterstanden ZIERIKZEE: 5 juni 8.24 v.m. 20.40 n.m. 6 juni 9.30 v.m. 21.51 n.m. BROUWERSHAVEN: 5 juni 7.54 v.m. 20.25 n.m. 6 juni 9.02 v.m. 21.38 n.m. Doodtij: 7 en 22 juni. Springtij: 14 en 29 juni. HET WEEKOVERZICHT In het vlakke gebied van lage druk, dat een groot deel van Euro pa overdekte kwamen gisteren tal van onweersbuien tot ontwikke ling. In Nederland vielen ze hoofd zakelijk in de oostelijke provincies, waarbij op het vliegveld Deelen 14 mm werd afgetapt. Intussen voltrekken zich in de luchtdrukverdeling belangrijke wij zigingen, die een einde van het zo merse weer in onze omgeving doen verwachten. Een in het zeegebied tussen Portugal en de Azoren aan wezig gebied van hoge druk breidt zich in de richting van zuid Frank rijk uit, terwijl tegelijkertijd een nabij de Schotse westkust gelegen depressie naar het noordelijk deel van de Noordzee trekt. Deze ont wikkeling heeft tot gevolg, dat in het Noordzeegebied de wind over wegend westelijk tot zuidwestelijk gaat worden en een boven Enge land gelegen front tot in ons land zal doordringen. Het wordt gevolgd door koelere oceaanlucht, die mor gen Nederland zal overstromen. ®^econo/me Gezond geld en volkswelvaart Gezond geld en de betekenis daarvan voor onze volkswelvaart, is het thema van de 174ste jaarver gadering van de Nederlandse Maat schappij voor Nijverheid en Han del, die op 20 en 21 juni wordt ge houden te Haarlem. Het probleem zal worden ingeleid door prof. S. Posthuma, directeur van de Ned. Bank en daarna besproken worden door een forum. De agenda van de vergadering vermeldt voorts, naast een aantal huishoudelijke zaken, een ontvangst door het gemeentebestuur van Haarlem en een excursie naar een aantal bedrijven. M-'K-X-X-X-K-X-X- FEUILLETON I. )|HU iiüülii. Ill" rf7ij]o EiailJLIUii lliilimllhi II. illllll lllllll „Zijn er nog meer sollicitanten, juffrouw Derks?" „Er zit nog één dame te wach ten, meneer", antwoordde de aan gesprokene. „Dame? Dames kan ik helemaal niet gebruiken", mopperde de man, er geen erg in hebbende, dat hij zodoende indirekt zijn eigen sekre- taresse beledigde. „Nu ja, een juffrouw dan", ver duidelijkte juffrouw Derks meteen zucht. Ze zou blij zijn, als het een maand verder was. Brr, als hij van die buien had „Laat maar komen. Het zal ook wel niks zijn, doch laten we haar in ieder geval een kans geven. En tikt u hiernaast dit concept even over in viervoud". „Jawel, meneer". Jan Dubois, advocaat een procu reur, haalde zijn zilveren sigaret tenkoker voor de dag en stak een sigaret op, terwijl hij met voorin genomen blik naar de vrouw keek, die door juffrouw Derks in de werkkamer werd binnengelaten. De vrouw boog en zei: „Goeden mid dag, meneer". Dubois wees met een handgebaar naar de stoel aan de andere zijde van het bureau: „Gaat u zitten. Hoe is uw naam?" „Hanneke Schoneveld, meneer". „Zo, juffrouw Schoneveld, mag ik uw diploma's zien?" De vrouw opende haar tasje en haalde er een enveloppe uit, die ze aan de man aan de overzijde over handigde. „Hier zit alles in, me neer". Dubois nam de envelopoe en opende haar. Hij haalde er drie brieven uit en vouwde die open, waarna hij er vluchtig in keek. „Zo, typen", en dit is stenoEn wat is dat? O, handelskorrespondentie Nu, dat laatste hebt u hier niet nodig. Dus typen kent u en steno ook. En nu uw getuigschrif ten". „Het spijt me meneer, maar die heb ik niet". Meester Dubois hief als in wan hoop zijn handen boven het hoofd, zodat de diploma's op het bureau vielen. „Maarwat doet u hier dan eigenlijk?" De vrouw fronste haar wenk brauwen, maar met beheerste stem antwoordde ze op rustige toon: „Wel, meneer, u vraagt een steno typiste, dus kom ik solliciteren". De man keek haar verbaasd aan. „Ja, maar u begrijpt toch wel, dat ik niemand aanneem, die niet min stens twee getuigschriften kan to nen? Waarom bent u uit uw vroe gere betrekking weggegaan?" „Ik heb nog geen betrekking ge had, meneer. U bent de eerste, waar ik solliciteer". „Hoe oud bent u dan?" „Vier en twintig, meneer". Nieuwe verbazing bij de man. „Maar u hebt toch zeker wel eens gewerkt in uw leven?" Er kwam een lichte glimlach op het gezicht van de jonge vrouw te genover hem, maar meteen beheer ste zfe zich weer en antwoordde: „Vanzelfsprekend, meneer, maar nog nooit als steno-typiste". „Wat deed u dan eerder?" door JOKE DE VALK „Ik was thuis, meneer. En in mijn vrije tijd heb ik gestudeerd en zo geleidelijk aan m'n diploma's ge haald. De laatste is die van de han delscorrespondentie. Ik meende derhalve nu wel te kunnen sollici teren. Per slot van rekening moet eens de eerste keer zijn". De man keek haar lange tijd aan. „Juffrouw Schoneveld, ik heb hier een druk kantoor en ik behandel, als advokaat en procureur, dikwijls zeer discrete gevallen. Ik moet daarom vertrouwd personeel heb ben. Diploma's zijn natuurlijk een eerste vereiste, vervolgens getuig schriften. Maar die hebt u niet. Wat weet ik van u? Wie bent u?" „Ik ben, sinds de dood van mijn ouders, inwonend bij een familie in de Lijnbaanstraat, Verkerk is de naam. Daar ben ik nu ongeveer twee jaar. U kunt dus vrij naar mij informeren. En wat getuigschriften betreft - ze stak haar handen uit - dit zijn mijn getuigschriften. U zoudt een proef met me kunnen ne men. Is die niet naar uw genoegen, wel, dan kunt u me altijd nog weg zenden". De man keek haar opnieuw enige tijd aan. Misschien zag hij iets aipusants in dit geval, hoe het ook zij, er kwam een ironische blik op zijn gezicht en hij knikte. „Ik heb in ieder geval respect voor uw voortvarendheid. Ikehmag dat wel. Nou, laten we dan maar eens gaan onderzoeken, wat u in uw mars hebt. Daar liggen wel er gens een stenobloc en een potlood. (Wordt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1957 | | pagina 2