PHILISHAVE „Philishave" scheert voor twee PHILIPS attenbuvg Fa. Joh. den Boer laag in prijs dank zij enorme wereldproduktie Zierikzeesche Nieuwsbode Gun Uw gezin het beste! I SUCCESJES Diversen: Autorijschool Lemsom, erkend en gediplomeerd door de F.N. O.P. Lest met nieuwe Opel Rekord, model 1957. - Kerk- werve, telefoon 705. Ideaal voor alle zaken, scholen, verenigingen en bedrijven: Milcop-stencilmachine. Zonder stencils, zonder inkt. 7 kleu ren in één drukgang. 1000 af drukken van één moederblad Prijs compleet f 135. Vraagt demonstratie van dit stencil- wonder aan Int. Import Cen tral, Selterskampweg 14, Ben- nekom. Bij een nieuwe jurk hoort een byou van „Pandora", Lange Nobelstraat 22, tel. 270, Zzee. Voor medailles, bekers en alle ander sportprijzen slaagt u uit stekend in „Het Sporthuis", Mol, Zierikzee, tel. 163. Trapvoetpompen, cricks, V- snaren, steek-, ring-, pijp-, dop- en Bahco-sleutels. Fa. J. D. de Korte Zn., telef. 227, Bruinisse. Gevraagd: pension van 3-10 aug., 2 pers. (verloofd). Haam- stede-Renesse of omgeving. M. Schults, Blijdendijkstr. 1, Krimpen a. d. IJssel. Wij hebben een bijzonder mooie sortering Badminton- artikelen. „Het Sporthuis", Mol 21, tel. 163, Zierikzee. Patzner bromfietsen, 49 c.c„ met kettingaandrijving. Grote trekkracht. Ook door dames gemakkelijk te bedienen. Prijs slechts f 395,—. C. Wandel, telefoon 227, Nieuwerkerk. Autorijschool „Succes". Tevens uw adres voor auto's zonder chauffeur. A. Overweel, tel. 2, Dreischor. Op het gebied van voetbal schoenen steeds het nieuwste en het beste in „Het Sporthuis" Mol 21, Zierikzee, tel. 163. Jonge hennen, aan en tegen de leg. S. C. Coomans, Pluimvee- bedrijf, Eikerzee. Auto- en motorrijschool „All round service". Dag- en avond lessen. Ook lessen op scooter. Gediplomeerd instructeur M. de Looze, d'Aillystraatl2, Zie rikzee, tel. 734. Ook scooter te huur. Reeds jarenlang zijn tijd vooruit in feilloos snelscheren Nog een „Philishave"! Er is ook een Philips Philishavebat terij-apparaat voor gebruik op plaatsen waar geen lichtnet is. Speciaal geschikt voor tourist en, kampeerders, automobilisten, zeilers en schippers. Prijs compleet met batterijhouder, spiegel en tasje f 41.75 snelscheerapparaat De „Philishave" heeft een dubbel scheerhoofd, waarin twee stellen van zes razendsnel rondgaande scheerbeiteltjes, in een minimum van tijd de baardharen grondig verwijderen. Dankzij d^'spanrand,die de huid glad strekt,worden zowel korte als lange haren tot onder de huidoppervlakte afge schoren. Reeds jaren bezit de „Philishave" alle eigenschappen, die het scheren tot een ongekend gemak maken. Natuurlijk handpalmmodel Het natuurlijke - en sierlijke - handpalmmodel maakt dat de „Phili shave", gemakkelijk in de hand ligt. Geen haren op uw kleding Afgeschoren haren vallen niet op uw kleding, maar worden opgevangen in de „haarkamer" achter de scheerhoofden. Trilt niet in de hand De soepel lopende, zuiver gebalanceerde motor verzekert schokvrij en mild scheren. En nog een voordeel: de „Philishave" is licht in gewicht. Internationale garantie Gedurende een vol jaar schriftelijke garantie. Overal in Nederland en in het buitenland vindt u erkende „Philishave" adressen. Voor alle voorkomende spanningen In de steker bevindt zich een eenvoudig te verzetten schakelaar, die de „Philishave" geschikt maakt voor alle spanningen tussen 110 volt en 220 volt. Ontstoord voor radio en televisie. Geef bekendheid aan Uw zaak Doe dit door uw advertenties te plaat sen in het meest gelezen blad voor Schouwen-Duiveland n.l. de Aanvraag voor tarieven worden gëarne verstrekt op ons kantoor. HOFLEVERANCIER Leuke,-sportieve en degelijke kleding voor Uw jongens - een keurig en sterk costuum voor U zelf - is dat teveel geëist in deze moderne tijd U weet het antwoord zelf wel: goede kleren zijn belangrijk omdat U er zich prettiger en vrijer in voelt,Uw hele gezin er plezier aan beleeft, Anderen U er naar beoordelen. De prijzen Die vallen geweldig mee wanneer U maar bij het juiste adres koopt! MAGAZIJN NEDERLAND KATTENBURG lost Uw kledingproblemen vlot en goed voor U op. Want Nederlands oudste, voordeligste en best gesorteerde kledingmagazijn levert U uitmuntende kwaliteiten in smaakvolle moderne dessins en coupe, tegen prijzen die ALTIJD LAGER ZIJN dan overal elders. DAT is het geheim van honderd jaren vakmanschap en ervaring. (Mooiere stoffen - ruimere keuze - betere kwaliteiten - èn lagere prijzen!) U kent ons spaarboekje toch al? Al Uw inkopen bij Nederland Kattenburg worden in dit spaarboekje geschreven. Zodra U een bedrag van f. 100.- hebt bereikt ontvangt U f. 7.- „spaarrente" in contanten terug. Wij helpen U een handje door U een „eerste inleg" te schenken van f. 7.-. U behoeft dus slechts f. 93 - in gedeelten of in z'n geheel bij ons te besteden en U ontvangt direct contant f. 7.- retour! Een ideaal systeem van „Kopend sparen". Indien U nog geen spaarboekje hebt, haast U naar onze Kassa, alwaar men U gaarne dit boekje, voorzien van onze „eerste inleg" f. 7.- uitreikt! Intdirtandl^ m m m MAGAZIJN MOL 3 TELEFOON (Hebt U de collectie liever aan huisDal kan! BeI ons even op en maak ons Uw wensen kenbaar. Wij komen U gaarne bezoeken). 'li. Met blouses kunt U voor het voetlicht komen E charmant... zelfverzekerd... elegant E Actrice blouses vervullen al Uw E wensen! Goede krimpvrije poplin E - opvallend mooie coupe - het vorm- E houdende boordje blijft correct na het wassen - royale keus uit de allernieuwste modetinten - Zonder mouw f 9.75 met 3/4 mouw f 11.75 a ook open te dragen f geknipt voor U..,.. St. Domusstraat, tel 105, Zierikzee

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1957 | | pagina 12