Opdeda Raadsel in Nijmegen ZIEREKZEESCHE NIEUWSBODE OONDEEDAG I6 MEI 1957 NO. ISIM Standpunt van V.S.: GEEN ONTWAPENING GEBASEERD OP HUIDIGE VERDELING VAN DUITSLAND Er moet weer oorlogstuig naar Korea De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, Dulles, heeft op 2U1» wekelijkse persconferentie gezegd, dat de Verenigde Staten geen enkele overeenkomst inzake ontwapening zullen aanvaarden, welke gebaseerd is op de huidige verdeling van Duitsland. De verklaring van Dulles, dat de Ver. Staten geen enkele ontwape ningsovereenkomst zullen aanvaar den die gebaseerd is op de verde ling van Duitsland, is op het op het ogenblik te Hamburg gehouden congres van Adenauers C.D.U. met tevredenheid en opluchting ont vangen. In congreskringen meent men dat de verklaring van Dulles Adenauer de krachtige steun geeft die hij nodig heeft. De Bondskanselier werd in moei lijkheden gebracht door Westduitse persberichten, dat de Ver. Staten een neutrale zóne in Europa voor stellen, gebaseerd op de bestaande verdeling van Duitsland, aldus is in deze kringen meegedeeld. Dulles zei dat de Amerikaanse regering overweegt doeltreffender en modernere wapens naar Korea te zenden. Hij verklaarde dat men over materiaal beschikt, waaruit Vreemde duikboten bij New Foundland Er zouden geheimzinnige onder zeeboten kruisen in de Atlantische oceaan voor de Canadese kust. Vol gens berichten van vissers, piloten, kapiteins en bewoners van de kust streek zou er in het gebied van de Atlantische oceaan, dat behoort tot de territoriale wateren van Canada sinds verscheidene maanden een geheimzinnige activiteit onder de zeespiegel heersen. Twee bewoners van Spencers Cove in New Found land verklaarden maandagmorgen een onderzeeboot op ongeveer 250 meter van de kust te hebben ge zien. De boot bleef ongeveer een half uur boven water. Dit is de vierde keer binnen een maand dat men een onderzeeboot heeft waar genomen voor de kust van New Foundland. Vrouw heeft honderd kleinkinderen Dezer dagen is in Den Haag Rob bie Alkernade geboren. Hij maakte het honderdtal achterkleinkinderen vol van de weduwe C. van der Knaap, geboren Koenen, die in het R.K. bejaardencentrum te Kwints- heul verblijft. Zij werd op 29 janu ari jl. 97 jaar. Zij heeft nog acht kinderen en 69 kleinkinderen in leven. Dezer dagen hoopt zij voor de derde maal van een van haar kin deren de 40-jarige bruiloft mee te vieren. De kinderbijslag kleine zelfstandigen Verscheidene Tweede Kamerle den beschouwen 1 januari 1959 als de alleruiterste datum tot welke de werking van de noodwet kinder bijslag voor kleine zelfstandigen zou mogen voortduren. De vaste commissie voor sociale zaken en volksgezondheid uit de Tweede Kamer deelt dit in haar verslag over het wetsontwerp ver lenging werkingsduur noodwet kin derbijslag kleine zelfstandigen mee. Deze leden spraken als hun over tuiging uit, dat de regering met de indiening van een ontwerp voor een algemene kinderbijslagverzeke ring geen dag langer dan strikt noodzakelijk zal wachten. blijkt dat de Chinese communisten modern oorlogsmateriaal, waaron der straalvliegtuigen, in noord- Korea invoeren. Hoewel de bestandsovereenkomst in Korea modernisering van oor logsmateriaal voor beide partijen - de strijdkrachten van de V.N. ener zijds en de Noordkoreaanse en Chi nese troepen anderzijds - verbiedt, moet deze overeenkomst op een realistische manier worden geïnter preteerd, aldus Dulles. Om een vrijere loon vorming Het Verbond van Protestants- Christelijke werkgevers in Neder land zal een vrijere loonvorming blijven voorstaan en haar invoe ring, waar en wanneer mogelijk, bevorderen. Bij de invoering van grotere vrij heid in de loonvorming zal het im mer om mogelijkheden gaan, mo gelijkheden waarvan partijen vrij zijn om gebruik te maken, aldus het jaarverslag van het verbond over 1956. Indien men dit nalaat kan dit niet aan het vrijere stelsel worden verweten. Het gaat tenslot te om de verantwoordelijkheid be drijfstaks- en ondernemingsgewijze Die verantwoordelijkheid wordt niet gestimuleerd in grote verban den en met een stelsel van alge mene, voor ieder gelijkelijk gelden de maatregelen. Ziekte burgemeester van Amsterdam langdurig Bij de aanvang van de gister middag gehouden vergadering van de Amsterdamse gemeenteraad heeft de loco-burgemeester, mr. A. de Roos, van zijn medegevoel ge tuigd jegens burgemeester mr. G. van Hall, die door ongesteldheid getroffen, naar verwacht wordt, geruime tijd aan zijn werkzaamhe den zal zijn onttrokken. Aanvankelijk liet de toestand van mr. van Hall zich ernstig aanzien, zo zei mr. de Roos, maar nu mag deze zeer redelijk worden geacht, hoewel een kleine terugslag doet vermoeden, dat de tijd tot volledig herstel zeer langdurig zal zijn. Dollart en Eems De minister-president van de Westduitse deelstaat Neder-Saksen, Hellwege, heeft woensdag in ant woord op een vraag in het parle ment verklaard, dat volledige in dijking van de Dollart verzanding van de benedenloop van de Eems en ernstige gevolgen voor de haven van Emden en een landbouwgebied van 600.00 morgen tengevolge zal hebben. De regering van Neder-Saksen eist, dat verbetering van de Eems in het belang van het gehele stroomgebied verder aan Duitse in stanties wordt overgelaten. Deze Duitse instanties moeten daarbij mede rekening houden met de Ne derlandse belangen. Door deling van het stroomgebied wordt een geordende verbetering van de ri vier twijfelachtig. Reebok en ree naar Domeinen in Schouwen (Eigen bericht). Aan de na afloop van de dinsdag jl. verreden K.N.V.T.O.-rallye ge houden maaltijd, heeft de directeur van de R.T.M., dr. H. J. van Zuylen medegedeeld, dat zijn maatschappij een reebok en een ree zal schenken, die zullen worden uitgezet in het domaniale duingebied van Schou wen. De dieren zullen worden be trokken van de Lüneburger heide in west-Duitsland en gehoopt wordt dat de omstandigheden in de Schouwse duinen zover vergelijk baar zullen zijn, dat de dieren het harden kunnen. Bovendien hoopt men dat de betrekking tussen bok en ree zich op die wijze zullen ont wikkelen, dat deze interessante wildstand zich in de toekomst niet tot de geschonken twee exemplaren zal beperken. DE HUURVERHOGING Regering denkt aan compensatie door loons verhoging met twee procent Zelfstandigen vallen buiten de regeling Met betrekking tot de compen satie voor de voorgestelde huur verhoging gaan de gedachten van de regering in de richting van een loonsverhoging met twee procent, echter met vaste minimumbedra gen, welke in elk geval zullen wor den gecompenseerd en met uitslui ting van jeugdige werknemers, die in het algemeen niet zelfstandig wonen. Dit heeft de minister van Volks huisvesting en Bouwnijverheid aan de Tweede Kamer medegedeeld in een aanvulling op de Memorie van Antwoord op het ontwerp van wet tot wijziging van de huurwet. De loonsverhoging zou bij bindende beschikking van het college van rijksbemiddelaars te regelen zijn in de vorm van een tijdelijke bij slag op het loon, welke te gele- genertijd in de lonen kan worden verwerkt, aldus de minister. De regering vertrouwt in ieder geval voor of tijdens de monde linge behandeling van het wets ontwerp in de Tweede Kamer, de details van de te treffen regeling aan de Kamer te kunnen mede delen. Zij hoopt dat de Stichting van de Arbeid alsnog tot een eens luidend advies zal kunnen komen. Voor de uitoefenaars van zelf standige beroepen en voor de zelf- DIT DEED HET RODE KRUIS Hulpactie voor Hongaren zal op 30 juni worden beëindigd Nederlandse volk bracht zes miljoen gulden op Naar de directeur van het Neder- landsche Roode Kruis, A. van Em den, op een persconferentie mee deelde, zal deze organisatie haar hulpactie voor Hongarije op 30 juni a.s. beëindigen. Het Oostenrijkse Rode Kruis zet zijn werkzaamhe den echter voort, waarbij de inter nationale organisatie haar steun zal blijven verlenen. Verwacht wordt dat voor de vijf tien duizend vluchtelingen die zich thans nog in Oostenrijk bevinden, tegen het einde van het jaar een bestemming gevonden zal zijn in de Oostenrijkse industrie. Een groot aantal Rode Kruis- goederen is dezer dagen naar Joe goslavië gezonden, waar nog 30.000 Hongaarse vluchtelingen verblij ven. Het grootste deel van het Ne derlandse Rode Kruis-team dat in Oostenrijk zulk goed werk heeft verricht, zal tegen 30 juni naar Ne derland terugkeren. Naar de heer Van Emden verder meedeelde, heeft het Nederlandse volk ten behoeve van de Hongaarse vluchtelingen, naast bedragen in natura ter waarde van een miljoen gulden, op de girorekening van het Rode Kruis nog een bedrag van vijf miljoen honderdduizend gul den gestort. Een woord van lof sprak hij aan het adres van de Nederlandse spoorwegen en de K. L.M. die zorgden voor het gratis vervoer der goederen. De Liga van Rode Kruisvereni gingen heeft het internationale co mité voor hulpverlening buiten Hongarije 120 miljoen gulden ter beschikking kunnen stellen, terwijl in Hongarije zelf 50 miljoen Zwit serse francs verdeeld konden wor den. Het Nederlandsche Roode Kruis heeft echter niet alleen hulp ver leend aan de Hongaarse vluchte lingen. In het afgelopen jaar wer den eveneens goederen ter waarde van 250.000 gulden gezonden naar Haïti, Columbia, Italië, Turkije, Griekenland, Afghanistan, Egypte, Jordanië en Iran. Na de mijnramp te Marcinelles kon het Nederland sche Roode Kruis een bedrag van 225.000 gulden ter beschikking stel len voor hulp aan de nabestaanden. standigen in het bedrijfsleven kun nen door de regering in het alge meen geen compensatie-maatrege len worden genomen. Wel zullen voorstellen worden ingediend tot wijziging van de pensioenwetten en tot verhoging van kinderbijslagbe dragen en van de toeslagen op de rente ingevolge de ongevallenwet en de invaliditeitswet. Ook de di verse sociale uitkeringen zullen aan de algemene loonsverhoging wor den aangepast. kleintjes uitgj® A.et Unnetwakd UTRECHT. In de vorige nacht is op 68-jarige leeftijd te zijnen huize te Utrecht overleden prof. dr. A. Smijers, hoogleraar in de muziek wetenschappen aan de rijksuniver siteit te Utrecht. Prof. Smijers was reeds enkele maanden ziek. Dins dagavond is de ziekte ineens ver ergerd. EINDHOVEN. De oudste twee ling in Nederland, die voornemens is het wereld-tweelingencongres te Eindhoven op 22 en 23 juni bij te wonen, is bijna 90 jaar. Hij bestaat uit Jan ©leek, een gepensioneerde gemeente-ambtenaar te Nieuwer Amstel en Cornelis Bleek, schoen maker die te Alkmaar zijn dagen in een rusthuis doorbrengt. De tweeling werd op 31 oktober 1867 te Schagen geboren. ALMELO. Dezer dagen heeft iemand in de collectebus, bestemd voor het „vastengeld" in de St. Georgiuskerk te Almelo vier bil jetten van duizend gulden gedepo neerd. En nu wachten deken G. L. Veeger en zijn kapelaans van de Georgiusparochie in spanning op bericht van de onbekende gever, want wanneer dit geld bedoeld is voor de bestemming van de bus, dan moet de deken het doorzenden naar de bisschop. Het is evenwel niet onmogelijk, dat men het geld bedoeld heeft te schenken voor de zo dringend nodige restauratie van de Georgiuskerk, in welk geval het niet geringe bedrag in Almelo mag blijven. ROTTERDAM. De motorrijder J. Scheer uit Rotterdam is aldaar in botsing gekomen met een auto bestuurd door P. Poot uit Rotter dam, die linksaf wilde slaan. De motorrijder en twee inzittenden van de auto de heren A. Poot en W. Verhoeven, werden zwaar ge wond naar het ziekenhuis te Rot terdam vervoerd. 's-GRAVENHAGE. De 56-jarige mevrouw W. van Jansen-van Del den, is in het ziekenhuis Bronovo te 's-Gravenhage overleden aan de gevolgen van een val van de por- tiektrap van haar woning in Den Haag. EEN EXTRA AANTREKKELIJKHEID Raadhuis van Brouwershaven beschikt over (geleende) kunstwerken Zestal schilderstukken tydel(jk tentoongesteld (Van onze verslaggever). Het fraaie raadhuis van Brou wershaven heeft er een stimuleren de aantrekkelijkheid by gekregen in de vorm van een zestal schilde rijen dat door de burgemeester van de gemeente, de heer J. J. van Leeuwen, verkregen is uit de col lectie van de Rijksdienst voor ver spreide kunstvoorwerpen te Den Haag. Burgemeester van Leeuwen heeft persoonlijk de werken uitgezocht, die thans een waardige plaats heb ben verkregen in de grote zaal die de entree vormt tot het altijd weer indrukwekkende raadhuis in de stad van Jacob Cats. De werken zijn zeer gevarieerd en een be schouwing ten zeerste waard. Er is zowel werk met een zeer sterke sociale inslag als een symbolische voorstelling van de watersnood '53. Zelfs hebben twee zeer interessan te gobelin-ontwerpen een plaatsje gekregen. Monumentaal (en in eerste aan leg herinnerend aan de grote Rot- Vrouwenvereniging „Helpt Elkander" Mevr. v. d. Brink-v. d. Knaap nam afscheid Wegens het aanstaand vertrek van mevr. v. d. Brink-v. d. Knaap, de echtgenote van ds. v. d. Brink te Bruinisse, naar Amerika en het aanstaand huwelijk van vikaris van Dijk, droeg de vergadering van de vrouwenvereniging „Helpt El kander" te Bruinisse een bijzonder karakter. Mevr. de Koning-Jumelet las een gedicht voor dat voor deze gelegenheid speciaal was gemaakt, terwijl de vice-presidente mevr. wed. Jumelet-van Ree een ernstig afscheidswoord sprak. Mevr. van den Brink dankte de vereniging die zij zes jaren had mogen leiden, ter wijl zij hoopte straks haar taak na terugkeer met haar echtgenoot, weer te kunnen hervatten. Zeer er kentelijk was zij voor het studie verlof dat door de gemeente van Bruinisse aan haar man was gege ven. Vikaris van Dijk haalde her inneringen op aan zijn korte ambtsperiode te Bruinisse. ROTTERDAM. In de aula van het Rotterdamse museum Boymans heeft prinses Beatrix dinsdag de opening verricht van de tentoon stelling „Nederlandse Beeldhouw kunst 1957". Zij deed dit op sym bolische wijze, nl. door verwijde ring van het doek, dat de portret- kop bedekte van de verleden jaar overleden Nederlandse beeldhou wer John Raedeker, vervaardigd door H. M. Wezelaar. Erf-groothertogin Josephine- Charlotte van Luxemburg, de zus ter van koning Boudewijn van Bel gië, heeft gistermorgen vroeg het leven geschonken aan een dochter en een zoon, die elk 5 pond wegen. terdamse schilder Chabot) is de grote voorstelling „De watersnood" van Jan Bottermans, gedateerd 1953. Al het leed uit die barre da gen vinden we gesublimeerd in de boer met z'n vrouw en de beesten die hun gelaten werden; een koe en een geit: primitief begin voor de geslagen familie. Ander werk Sterk sociaal bewogen is de forse pentekening - deel uit de serie „De weg omhoog" - van Dook Everse, „De aardappelrapers". Het zijn geen confectie-mensen deze aard appelrapers, doch tragische sujet ten die klauwen in de grond en vergroeid zijn tot kromme ontmen selijkte figuren. Het is een beklem mend werk waarin we geen bevrij ding proefden doch wel een grote bewogenheid met deze mens die wortelt in de voor hem wrede aarde. Van F. H. Abbing zijn twee ont werpen voor gobelin geëxposeerd, die gemaakt zijn ter gelegenheid van het 25-jarig regeringsjubileum van de toenmalige koningin Wilhel- mina. Het eerste werk toont tafe relen uit het Nederlandse vrou wenleven, het tweede arbeidslafe- relen. De serie wordt gekomple- teerd door een wel geheel apart staand schilderij van Hendrik Meijer (uit 1908), „Portret van een zittende man". Een qua techniek knap werk - de aderen op handen en gezicht zijn bijv. duidelijk waar neembaar - doch dat de innerlijke bewogenheid mist welke de eerst- besproken werken draagt. Dit por tret geeft echter wel een zeer dui delijke - doch geen prettige - in druk van de doorsnee-midden stander uit de jaren omstreeks de eeuwwisseling. Het wat benepen karakter en het zich zelf de be langrijkste vinden komt sterk naar voren en toont de kleinzieligheid en krenterigheid van een burger in goede doen uit die dagen. Kerknieuws Afnemend ledental C.J.M.V In het 104e jaarverslag van het Christelijke Jonge Mannen Ver bond wordt geconstateerd, dat de vermindering in ledental zich ook het afgelopen jaar heeft voortge zet. In alle leeftijdsgroepen was een teruggang, in het verslagjaar voor het eerst ook onder de juni oresleden. Voor de leden van de jongemannenafdelingen van het C. J.M.V. bedroeg de daling ongeveer vijf procent. In totaal telden de C. J.M.V. begin 1957 15043 leden, te gen 15.974 begin 1956. Voorts telt het Verbond nu 304 bondsleden buiten de afdelingen (vorig jaar 315), 1261 jongensleiders, die geen lid van een C.J.M.V. zijn (vorig jaar 1194) en 22975 jongensleden (vorig jaar 24019). In totaal aantal bonds leden in begin 1957 bedroeg dus 39.583 tegen 41.502 in begin 1956. Ingezonden mededeling R Speciaal behandelde en ge selecteerde Merinos anti reuma wol. De „R" op de omhand is uw garantie voor kwaliteit! ZEELAND VERZET DE BAKENS Kortgene wordt watersportcentrum na voltooiing van Drie-eilandenplan Antwerpen vindt expansiemogelykheden Het ziet er naar uit, dat als en kele jaren het drie-eïlandenplan een feit zal zijn geworden, zich op de dan afgesloten Zandkreek meer zeilboten zullen bevinden dan ooit het geval is geweest en dat Kort gene dan op weg is een belangrijk internationaal watersportcentrum te worden. Het is vooral burgemeester A. A. van der Schuit, die een groot aan deel in deze plannen heeft gehad. Enige tijd geleden kwam hem ter ore, dat een van de oudste water sportclubs in België, de Royal Yacht Club de Belgique, ongeveer 200 boten en een kleine duizend le den, belangstelling had om uit het drukke Antwerpen te verhuizen naar een rustiger plaats. Men zit in Antwerpen nl. met de steeds druk ker wordende scheepvaart op de Westerschelde en een grote moei lijkheid zijn ook de sluizen. De be sprekingen tussen burgemeester Schuit en de Antwerpse bestuurs leden, een werfeigenaar, het pro vinciaal bestuur, rijkswaterstaat, provinciale waterstaat en het am bacht Kortgene, die op zeer korte termijn zijn gevoerd, hebben ertoe geleid, dat een voorlopig ontwerp reeds op papier staat. De jachtha ven, die ten oosten van de huidige veerdam komt zal 300 bij 500 meter groot worden en drie meter diep; er zal ligplaats zijn voor ongeveer 500 jachten. Het schijnt, dat ook andere Belgische jachtclubs Brus sel uitgaan en zelfs uit Ostende zijn er die belangstelling hebben voor een internationaal water sportcentrum te Kortgene. FEUILLETON 58 Toen heerste er hoogspanning in het hoofdbureau van politie! De kommissaris in eigen persoon trom melde alle beschikbare manschap pen bij elkaar. De overvalwagen, de inspektiewagen van de ver keerspolitie en enige andere auto's stonden binnen een paar minuten voor de poort en de agenten rolden er in hun haast bijna in. Ronkend stoven de zware wagens weg naar het huis van mr. Verhagen. Op de weg stond een eenzame gestalte, die fel werd verlicht door de bun dels van de koplampen. Het was Ohlquist. „Uitstappen en stil zijn", zei kommissaris te Kempe even later, nadat hij een paar woorden met Sven had gewisseld. In een lange rij, sluipend in het donker onder de dichtbebladerde bomen langs de weg, gingen de politiemannen ach ter Ohlquist aan. Hij bracht hen naar de villa, waar Van der Zuy- den had gewoond. Voor het hek stond hij stil om fluisterend enkele woorden met de kommissaris te wisselen. Die keerde zich naar de jonge inspekteur, die achter hem liep en gaf een kort bevel: „Dit huis omsingelen. Geen kip mag ontsnappen!" Sluipend verspreidden de agen ten zich om het huis. Er werd een kordon getrokken. Toen reden de auto's, die de politie vervoerd had den, het hek binhen. Over het grint knerpten de banden. In de stilte van de nacht maakten de motoren een geweldig lawaai. Maar dat hin derde niet meer. Het huis was al omsingeld en nu werden de kop lampen zo gericht, dat geen muur in het donker bleef. Het was een wonderlijke illuminatie. Zoeklich ten schenen regelrecht in de kamer, waar de moord was gebeurd. De glazen schuifdeuren stonden open. Alles in de kamer werd in een zee van licht gezet. Kommissaris te Kempe gaf de agenten, die niet bij de omsingeling dienst deden, bevel: „Mee naar binnen!" De kommissaris en inspekteur Ohlquist gingen samen door de deuropening de achterkamer bin nen, op de voet gevolgd door vijf agenten, die hun pistolen in de hand hadden. De inspekteur ging voorop. De buiten wachtende man nen hoorden weldra geen ander ge luid dan het zoemen van een auto. Uit het huis kwam geen geluid, na dat de kleine troep uit de kamer was verdwenen. „Ik weet niet, waar de bende zich verborgen heeft", merkte Sven op tegen de kommissaris, toen zij bin nen waren. „Wij moeten daarom het huis systematisch onderzoeken. In de kelder zullen zij wel niet zit ten, maar we mogen dat niet als zeker aannemen. Laten we dus eerst daar gaan kijken". Hij had in de hal het elektrisch licht aangedraaid. Zij keken eerst in de kamers, die gelijkvloers la gen, maar daar vonden zij geen mens. Ook in de wijnkelder, het kolenhok of in de andere berg plaatsen was niemand te vinden. In de hal teruggekomen wees Sven op het trappenhuis. „Een paar man daar en een paar hier boven", zei hij. Maar zij be reikten de gang op de eerste ver dieping zonder dat geprobeerd was langs hen de vlucht te nemen. Toen stonden zij daar en keken naar de verschillende deuren. Een ogen blik was het doodstil. Ze luisterden, maar er was niets te horen. „Komaan", merkte kommissaris door *j* G. PLANTEMA I te Kempe op. „Blijven drie van jullie hier de wacht houden, ter wijl er twee met ons de kamers onderzoeken. Maak desnoods van je wapens gebruik". Hij stapte re soluut op de deur af, die recht voor hem was en opende die. Meteen knipte hij het licht in de kamer aan. „Alweer noppes", zei een agent nuchter. Ze lieten de deur open en het licht aan, toen zij de volgende kamer gingen onderzoeken. Zo ke ken zij zonder resultaat in drie grote vertrekken. Telkens vonden zij volkomen duisternis en leegte. Maar toen Sven probeerde weer een deur te openen, bleek die op slot te zijn. Hij wrikte aan de kruk, die alleen maar bewoog, zonder dat de deur in de scharnieren wilde draaien. „Doe open, politie!" riep kom missaris te Kempe bevelend. Er volgde geen reaktie. Toen zette een van de agenten zijn zware schoen tegen het slot en even later was de deur geforceerd. De kamer was donker. Zij knipten de lamp aan. „Ja, ze zijn hier geweest", konsta- teerde de kommissaris. In het ver trek hing nog sigarettenrook, maar er was geen mens meer in de ka mer. Die er waren geweest, hadden waarschijnlijk de vlucht genomen naar een ander vertrek. Onder de lamp stond een tafel met vier stoe len er om heen. Tegen de wanden, behalve in de muur, waar zich ra men bevonden, waren boekenplan ken. Van drie kanten zagen de po litiemannen zich omringd door boe ken op houten planken, zes rijen boven elkaar. Maar verder niets bijzonders. De kommissaris keek Ohlquist aan. (Wordt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1957 | | pagina 5