Een werkelijk afwaswonder oordelige aanbieding 15 Heineken's Bier POLDERMANS Wed. R. de Vries Kinder-Overalls bij 2 pak Persil of 1 pak Pril één pak Pril voor I GESLOTEN Goede zonnebril Ouphar Herbicide V.L. ALLEEN VOOR MANNEN De enige voorwaarde waaraan U moet voldoen om aan deze prijsvraag te mogen deelnemen, is dat U ons serieus belooft - hand erop - voortaan in winkel en café uitdrukkelijk Heineken's bier te verlangen. Is dat afgesproken? Laten we dan meteen de daad bij het woord voegen en voor U en wie U gezelschap houdt zo'n tintelend, verfrissend glas Heineken's bestellen. En dan gaan we aan 't werk. Bekijkt U, met elkaar,het meisje in deze advertentie maar eens goed. Geef haar voor de vier deugden, die hieronder genoemd worden, een cijfer. Van 1 tot 10, net als op school en schenk, wat wij U raden mogen, de glazen dan nog eens vol! Hoe het gaat Schrijf Uw cijferlijstje in de volgorde die hierbij staat aangegeven op een briefkaart met naam en adres - voluit en in blokschrift. De beoordeling wordt in handen gelegd van een deskundige jury bestaande uit de heren Guus Osler, acteur,Drs. W. F. Graven- daal, psycholoog en Edo Spier, journalist. En nu de beloning voor de 1000 inzenders die de cijferlijst van de jury het meest nabij komen WAT VINDT U VAN HAAR? Uiterlijk: - Charme: Karakter: Intelligentie: met pry zen alleen voor vrouwen Oz/&ta£ /zeómzetó yetapë/ een grote doos (41 ons!) van die tongverrukkende Van Houten's bonbons. U weet wel: stukken beter! Waarde f5.50. Over uitslag of prijzen kan niet worden gecorrespondeerd. Er komen na deze nog 8 van zulke prijsvragen: één in de veertien dagen. Zorg dat deze keer Uw briefkaart vóór 17 mei 1957 in ons bezit is. Het adres: Heineken's afdeling Reclame, 2e Weteringplantsoen 21, Amsterdam. Gewoon water is traag. Dat komt door de geheimzinnige „opper vlakte-spanning", die de volmaakte vloeibaarheid belemmert en drup pels vormt. Gewoon water dringt daarom niet dóór tussen vet en vaat. Niet het water maar U doet het werk! Met Pril - het wérkelijke afwaswonder - is dit anders! Pril brééktdie„oppervlakte-spanning", omspant het water, maakt het vloeibaarder en veel actiever! Let U maar op - het kan zelfs geen druppels meer vormen! Afwaswater met Pril schuift zich snel en zonder moeite onder elk vet- en vuillaagje, waardoor het zó van het vaatwerk vloeit. Met Pril is afdrogen en nawrijven over bodig. Alles droogt in een wip glanzend en stralend op! Alles is zó klaar voor de kast! Waf een yersrcA/7.... afovr'Td'// het wérkelijke afwaswonder! Geen statiegeldgeen breuk - en Uw pakje Pril is niet zwaar in de boodschappentas! Ook Pril doet mee aan het sympathieke Persil- spaarsysteem voor verenigingen, clubs, I comité's, enz. P De hiervoor be- j nodigde spaar- is een produkt in plaats van 35 cent EEN GEZELLIGE HDIIR&H "VERRASSING vanaf 1,10 ZIERIKZEE - TELEFOON 272 - HAVENPLEIN 4 Dat kan Moeder altijd gebruiken: TOMADO Patates frites-snijder Bloesenhanger - 1-, 4- en 6-delig Afdruiprek Wasmiddelhouder Uitlekstandaard Schotelhouder Droogrek Groenterek Broodrooster Jampothouder enz. enz. Melkmarkt 11 - Telef. 304 Zierikzee Is uw verloving s- of trouwring te groot of te klein? Wjj brengen deze op de juiste maat U kunt er op wachten R. V. d. BUL Zierikzee - Telefoon 779 „IDEALE KLEDING" in de bekende ORCON-kwallteit Fa Wed. H. v. Geesbergen en Zoon hoek Korte St. Janstraat- Fonteine Zierikzee, tel. 486 Autorijschool Garage Gebr. de Jonge tclcfoön 86 Zierikzee Geeft les met Opel Record Erkend en gediplomeerd F.N.O.P. ♦j> Wegens huwelijk is onze zaak X maandag Slagerij fa J. G. L. Simmers of voorhanger Bergmans Zierikzee Sénstvcek deltt/ SUCCESJES 1-4 regels f 1,Elke regel meer f 0,15 per mm. Brieven onder letter of no. f 3,20. Te koop: Schapen met lammeren, v. d. Weijde, Ellemeet. voor paardrijders: een paar zwartleren paardrijlaarzen, m. 45 en bruine heren paardrij- broek (persoon lang 1.83) in prima staat, weinig gebruikt Br. aan „De Zeedistel", Haam stede. Z.g.a.n. korte zomermantel, m. 40. Te bevr. agent v. Leeuwen, Schuddebeurs. Prima eetaardappelen, Koop- man's Blauwe. Te bevragen Th. Ganzeman, Noordgouwe. Prima gezonde jonge hennen, gekruiste, 9-weeks en Witte Leghorns, 10-weeks. - Steen- land, Dreischor, tel. 490. Losse Mosquito. Te bevragen agent van Leeuwen, Schudde beurs. Goed onderhouden beige kin derwagen en een eléctrisch kookstel, 2-plaats, met pan nen. Mej. A. Slager, Burghse- weg 46, Haamstede. Voor Luxaflex jaloezieën, Ba lastore zonschermen, markie zen en alle zonwering. Fa. J. D. de Korte Zn., telef. 227, Bruinisse. Te koop gevraagd: Sloophuizen en -schuren. J. C. Berrevoets, Meelstraat, telef. Te huur: Luxe autoverhuur met en zon der chauffeur. - Autorijschool Lemsom, Kerkwerve, tel. 705 Zierikzee. Diversen: Beddenmagazijn met keuze uit meer dan 400 stuks. Prettige betalingsvoorwaarden. Postbus no. 68, Bergen op Zoom. Onze koekjes zijn heerlijk 1 Toon Hage Uw banketbakker, Poststraat, Zierikzee. Autorijschool „Succes". Tevens uw adres voor auto's zonder chauffeur. A. Overweel, tel. 2. Dreischor. Prachtige luxe dozen bonbons, opgemaakte kop en schotels voor Moederdag. Toon Hage, Poststraat, Zierikzee. Preskop, 35 ct. per 100 gram Slagerij Frans Mays, St.-Do- musstraat, Zierikzee. Zoekt niet langer, maar koopt Uw byoux bij „Pandora", L. Nobelstr. 22, tel. 270, Zierikzee Auto- en motorrijschool „All round service". Dag- en avond lessen. Ook lessen op scooter. Gediplomeerd instructeur M. de Looze, d'Aillystraatl2, Zie rikzee, tel. 734. Ook scooter te huur. Milcop-stencilmachine. - Géén inkt, géén stencils. 7 kleuren in één drukgang. 1000 afdruk ken van één moederblad. Com pleet f 135,—. Vraagt demon stratie van dit stencilwonder aan Int. Import Central, Sel- terskampweg 14. Bennekom. Voor chique dameskleding, de nieuwste modellen; betaling in overleg te regelen: Kleding- huis, Postbus no. 68, Bergen op Zoom. We leveren ook op gemakke lijke betalingsvoorwaarden. - Vraagt vrijblijvend inlichtin gen bij: Deurloo's Woningin richting, Zierikzee. Keuze uit meer dan 1000 cos- tuums, in de nieuwste dessins en kleuren. Betaling spreiding. Kledinghuis, Postbus no. 08, Bergen op Zoom. Autorijschool Lemsom, erkend en gediplomeerd door de F.N. O.P. Lest met nieuwe Opel Rekord, model 1937. - Kerk werve, telefoon 703. Een middel ooor onkcuidbestcijdlng In vlas Dit middel van Philips-Roxane doodt zowel zaad- als wortel- onkruiden Verkrijgbaar bij MOL Telef. 589 Schuddebeurs

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1957 | | pagina 7