7 is weer De grote attractie voor Uw kinderen En hier is nu het nieuws van KWATTA Een nieuwe soldaat, een nieuweKwatta Manoeuvre Reep. En.Kwatta brengt dè attractie van dit jaar voor Uw kinderen: het Kwatta-soldaatje als speelkameraadje. Een bijzonder mooi beweegbaar popje van plastic in prachtige kleuren. Exclusief. Geestig. Buigbaar in alle standen. Iets geheel nieuws voor Nederland. Ook U kunt Uw kinderen dit popje geven. Kwatta stelt iedereen in de gelegenheid dit fraaie popje te verkrijgen tegen inlevering van slechts 100 Kwatta soldaatjes. Vraag daarom altijd de voortreffelijke Kwatta-repen in de vanouds bekende Manoeuvre-kwaliteit. En Spaar Kwatta-soldaatjes voor het Kwatta-soldaatje. Kivatta Manoeuvre Repen met het soldaatje U kunt Kwatta-soldaatjes ook sparen voor de andere fraaie cadeaux Zwaar verzilverd Kwatta-lepeltje, cacao- schep of bonbontangetjeBonbonschaaltjes (plateel of zwaar verzilverd); Cacaokan, chocoladebekers, chocoladekop met schotel. Vraag het Kwatta-Spaarblad met de vol ledige cadeauxlijst bij Uw winkelier of rechtstreeks bij de NV. Chocolade- Cacao fabriek Kwatta, afd. Cadeaux, Breda. Ook de "oude" Ku atta-soldaatjes blijven geldig. Ter kennismaking stelt Kwatta 1.000 van deze Kwatta- soldaatjes als popje beschikbaar voor de 1.000 beste inzenders van onderstaande limerick-wedstrijd. Doe mee en bedenk de 5e regel voor deze limerick: Een pientere jongen uit Laren Wou Kwatta-soldaatjes vergaren Hij had het begrepen Op Kwatta-repen Zend de limerick met 5 wikkels van nieuwe Kwatta Manoeuvre Repen voor 24 mei a.s. aan Kwatta, Breda. Op de envelop links boven vermelden: Kwatta-Soldaat. Duidelijk Uw naam en adres opgeven. Een jury beoordeelt alle inzendingen. KWATTAi Kwatta-soldaatjes blijven altijd geldig. lm vakkundige kleding Gebrs. Thien Appelmarkt 24. tel. 10, Zierikzee SUCCESJES Te koop: Tomatenplanten. W. H. Boo- gert, Burgh. Jonge hennen, aan en tegen de leg. S. C. Coomans, Pluimvee- bedrijf, Eikerzee. Een i.g.s.z. Jawa Junior 1954. Fonteine 3, tel. 17, Zierikzee. Volkswagen. Deskundig onder zoek toegestaan. Fonteine 3, tel. 17, Zierikzee. Renault 4 - 1952, benzineverbr. 1 op 17, i.z.g.s. Te bevr. bij J. Bleijendaal, salonwagen, Blok- weg 44, Zierikzee. Nu of nooitSpotkoopje. In zeer goede staat verkerende Morris-Ten, tegen zeer lage prijs. A. Bos, Noorddijk 3, Bruinisse. Komkommer- en tomatenplan ten. Leen Dorst, Groenten- en Fruithandel, tel. 123, Sirjans- land. Hulsman de Luxe 200 cc, ge garandeerd goed. Garage v. d. Bout, Mol 11, Zierikzee. Een hooihark, een prima Mas- see Harris grasmaaier m. boom voor tractor en paarden, twee zaaimachines, 2 m, met loop plank en markeurs, drie wied- machines, een Rausendorfer touwpers met opbouwdelen v. Massee Harris 980, een Oliver pic up draadpers, volautoma tisch, een 4-tons luchtbanden wagen, bij W. Rijstenbil Zn., tel. 3, St.-Philipsland. Wegens aansch. auto: Goggo scooter 200 cc 1956, electr. star ter, volle garantie. Garage v. d. Bout, Mol 11, Zierikzee. Kinderwagen, half Engels. Br. aan Boekh. v. 't Leven, Brui nisse. Te koop gevraagd: Sloophuizen en -schuren. J. C. Berrevoets, Meelstraat, telef. Een meisjesfietsje voor leeftijd 6 jaar. - Havenpark 35. Zie rikzee. Een watertank. Aan te bieden met opgaaf van inhoud en prijs aan W. Goudzwaard, „Gantel", Oosterland. Personeel gevraagd: Bietenwieders. K. Kik. Brui nisse. Te huur: Luxe autoverhuur met en zon der chauffeur. - Autorijschool Lemsom, Kerkwerve, tel. 705. 537, Zierikzee. Diversen: Slagroomgebak met ananas en mandarijntjes. Grote sortering chocolaadjes en bonbons vindt u bij: Toon Hage, Poststraat, Zierikzee. Autorijschool Lemsom, erkend en gediplomeerd door de F.N. O.P. Lest met nieuwe Opel Rekord, model 1957. - Kerk werve, telefoon 705. Beddenmagazijn met keuze uit meer dan 400 stuks. Prettige betalingsvoorwaarden. Postbus no. 68, Bergen op Zoom. Tuinslang, autowassers, gazon sproeiers, Saval rugsproeiers en toebehoren. Fa. J. D. de Korte, tel. 227, Bruinisse. Milcop-stencilmachine. - Géén inkt, géén stencils. 7 kleuren in één drukgang. 1000 afdruk ken van één moederblad. Com pleet f 135,Vraagt demon stratie van dit stencilwonder aan Int. Import Central, Sel- terskampweg 14, Bennekom. Autorijschool „Succes". Tevens uw adres voor auto's zonder chauffeur. A. Overweel, tel. 2, Dreischor. Voor chique dameskleding, de nieuwste modellen; betaling in overleg te regelen: Kleding- huis, Postbus no. 68, Bergen op Zoom. De grootste sortering, goede kwaliteiten, de lagere prijzen bij Deurloo's Woninginrichting Appelmarkt, tel. 721, Zzee. We leveren ook op gemakke lijke betalingsvoorwaarden. - Vraagt vrijblijvend inlichtin gen bij: Deurloo's Woningin richting, Zierikzee. Auto- en motorrijschool „All round service". Dag- en avond lessen. Ook lessen op scooter. Gediplomeerd instructeur M. de Looze, d'Aillystraatl2, Zie rikzee, tel. 734. Ook scooter te huur. Keuze uit meer dan 1000 cos- tuums, in de nieuwste dessins en kleuren. Betaling spreiding. Kledinghuis, Postbus no. 68, Bergen op Zoom. Hebt u onze koekjes al ge proefd? Er wordt ook een per centage roomboter in verwerkt Toon Hage, uw banketbakker. Inleveren van vacantiebonnen Landbouw van 3 tot en met 11 mei a.s. B. Leijdekker, Witte Eijestraat 12, Zierikzee.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1957 | | pagina 4