volledige garantie Wéét wat U in Uw wasmachine gebruikt OMO geeft U OMO -dat wast pas smetteloos wit! DEURLOQ f/ Meer en meer vrouwen gebruiken tegen- woordig een wasmachine; meer en meer vrouwen ragen zich af„Kan ik in mijn wasmachine veilig Omo gebruiken?" Ja, Mevrouw, natuurlijk kunt U dat! En... Omo aarzelt niet zijn veiligheid ook overtuigend te garanderen. Zwart op wit staat: Omo is volmaakt onschadelijk voor Uw kostbare wasmachine en wringer! Dit behoeft U niet zo maar te geloven: leest U de garantie! (êarantte Toe mams, Zonnemaire SCHELDEBANK N.V. Anker Zierikzee Kerknieuws BURGH Ned. Herv. Kerk 25-jarig ambtsjubileum ds. P. P. Saraber Ds. P. P. Saraber van Abcoude vierde woensdag 1 mei zijn zilve ren ambtsjubileum als predikant in de Ned. Herv. Kerk. Ds. Saraber werd op 23 mei 1903 in de Herv. pastorie van Pesse ge boren, bezocht eerst het stedelijk gymnasium te Doetinchem, daar na het lyceum te Zeist en studeerde vervolgens aan de Rijksuniversiteit te Utrecht. Nadat kand. Saraber in 1931 door het provinciaal kerk bestuur van Groningen was toege laten tot de evangeliebediening in de Ned. Herv. Kerk, werd hij op 1 mei van het daarop volgend jaar (1932) door zijn vader, wijlen ds. E. Saraber, toen predikant te Leeu wen in Gelderland, te Burgh op Schouwen in het ambt bevestigd. Op 28 juli 1946 verwisselde de ju bilaris deze gemeente met die van Abcoude, waar hij werd bevestigd door zijn jongste broer ds. J. J. Saraber van Winterswijk, toen pre dikant te Hontenisse. Ds. Saraber heeft in de loop der jaren verschillende bestuursfunk- ties vervuld en zitting gehad in tal van colleges Zo was hij tijdens zijn ambtsbediening te Burgh on geveer dertien jaar scriba-quaestor van het klassikale bestuur van Zie- rikzee en naderhand te Abcoude eerst twee jaar lid van dat van Utrecht en toen na de invoering van de Nieuwe Kerkorde de klas- sis Breukelen werd gevormd, tot 1933 nog twee jaar scriba van de klassikale vergadering van Breu kelen. Thans Is hij nog praetor van de ring Loenen. Tijdens de mobilisatie 1939/1940 was ds. Saraber ongeveer 10 maan den werkzaam als legerpredikant en toen in de oorlogsjaren de be volking van Schouwen op last van de bezetter moest evakueren, was hij van 1944-1945 enige tijd hulp prediker te De Steeg in Gelderland Vanuit Abcoude was hij tot 1953 nog vier jaar hulpprediker te Utrecht-Zuid. Naar wij tenslotte nog vernemen zal ds. Saraber in zijn eerste ge meente Burgh een herdenkingsrede uitspreken. Ger. Kerken Beroepen te Meliskerke: M. E van Heesen, Oosthem; te Leimui- den en te Sellingen: kand. drs. J. Vlaardingerbroek, Loosduinen; te Rotterdam-Charlois: A. C. Hofland, Meppel; te Kamerik: K. J. Cremer, Halle; te Alphen a.d. Rijn: C. Chr. Griffioen, Voorthuizen. Aangenomen naar Zuidhorn: Th. Boersma, Uithuizermeeden; naar Drijber: kand. H. Langenburg, Em- mercompascuum. Bedankt voor Bozum (Fr), Enu- matil en Sellingen: kand. H. Lan genburg, Emmercompascuum. Chr. Ger. Kerk Beroepen te Delft: M. W. Nieu- wenhuijze, Amsterdam-west; te Steenwij k: W. van Heest, Rozen burg. Bedankt voor Vlissingen: H. W. Eerland, Lisse. ADVERTENTIES LEO J. A. KLOMPE en ELLA J. DE JONGE hebben het genoegen u, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voor genomen huwelijk, waarvan de voltrekking is bepaald op 16 mei a.s., 's namiddags om 2.00 uur ten stadhuize te Zie- rikzee. Kerkelijke inzegening in de Ned. Herv. kerk te Zierikzee, om 2.30 uur, door de weleerw. heer ds. C. J. van Royen. Dreischor, Gaanderseweg 11 Zierikzee, Havenpark 20 mei 1957 Receptie: van 4.30 tot 6.00 uur in café-restaurant „Mondra- gon" te Zierikzee. Toekomstig adres: Gaanderse weg 9, Dreischor. Zo de Here wil en zij leven hopen onze ge liefde ouders, behuwd- en grootouders: A. SINNEMA en E. 8INNEMA- HUISMAN op 12 mei a.s. de dag te herdenken dat zij voor 25 jaar in het huwelijk werden verbonden. Dat zij nog lang ge spaard mogen blijven is de wens van hun dank bare kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Willemstad, 3 mei 1957 Kraaiendijk 37 ■jbsbe>P9Dfi>)P9bfi>iPgoe>jc>9^> Eerste zomerinlevering van vakantiebonnen van de land bouw, op woensdag 8 en don derdag 9 mei, 's avonds half 8 bij: K. SCHOONAARD, Weel- deweg B 201, Burgh. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de ont vangen belangstelling op 18 april j.L J. DIJKMAN P. DIJKMAN-MATTHIJSSE Nieuwerkerk, mei 1957 De Wereld Onze hartelijke dank aan allen die belangstelling gaven bij onze 25-jarige echtvereniging. P. HENDRIKSE H. HENDRIKSE- HELMSTRIJD en kinderen Ouwerkerk, mei 1957 Huishoud- goederen Het Kleuterhuis Lange Nobelstraat 10 Zierikzee Het bestuur van het ealami- teuze waterschap „Bruinisse" maakt bekend, dat in verband met het verhogen en verzwa ren van de zeewering, de weg onder de Zuiddijk, de Zijpse weg en de Jan Goudzwaards- weg, van 29 april af, voor alle verkeer zijn afgesloten. Bruinisse, 29 april 1957. Het bestuur voornoemd, P. L. KREPEL, dijkgraaf. S. A. JUMELET Az., ontv.-griffier. Coöperatieve Boerenleenbank „Bruinisse" Oproeping tot bijwoning ener algemene vergadering op dinsdag 14 mei, des avonds 8.00 uur, in „Het Veerhuis" te Bruinisse. Agenda: Behandeling statuten wijziging en wijziging huishou delijk reglement, welke tot na afloop der vergadering ter in zage liggen van de leden ten kantore der bank. Namens het bestuur: P. L. KREPEL, voorzitter. L. BIJ DE VA ATE, secretaris. Ja, U kunt veilig wassen! En dat is dubbel prettig, nu Omo beter is dan ooit! U hebt toch Omo's nieuwe kwaliteiten al ontdekt? Die frisse geur, dat werkzame sop, dat volle schuim dat blijft staan, ook als Uw witte was klaar is en het bonte goed een beurt krijgt. Dat Is pas wassen naar Uw hart! Dat geeft een lijn vol stralend goed. Een was zo wit als sneeuw en zonder één vlekje. Ja, hdal zo'n pak en ontdek zelf hoe smetteloos wit Omo wast. De Lever's Zeep-Maatschapplj N.V. ga randeert zonder enig voorbehoud dat haar wasmiddel Omo onschadelijk Is voor ge bruik In wasmachines (met Inbegrip van eventueel daarbij behorende wringers) van de hier onder genoemde merken. Deze ga rantie geldt voor de gelicle duur van de fabrieksgarantie van de wasmachine. In het geval schade aan de wasmachine door het gebruik van Omo is opgetreden, zal de Lever's Zcep-Maatschappij deze voor haar rekening volledig doen her stellen mits de fabrikant bevestigt dat eventuele schade is veroorzaakt door het gebruik van Omo en mits steecis of wel tenminste gedurende de laatste 6 maanden uitsluitend Onto in de wasmachine is ge bruikt en gedurende deze periode alle instructies van de wasmachinefabrikanl en die op het Omo-pak in acht genomen zijn. Indien herstel van de wasmachine niet mogelijk is, zal gratis een nieuwe wasmachine van hetzelfde merk worden verstrekt. Deze garantie geldt voor de volgende merken: AEG, Bico, Clean, Dru, Edy, Fam, Matador, Miele, Morley, Parnall, Pon, Sam, Scharpf, Scrvis, Siwa, Thomas, Thor, Triumph, Veto, Vowa, Wasco. Adverteer regelmatlf l Jij bent altijd zo enthousiast over je Sporty- „Gloria" step-in. Mag ik nu een Sporty "Sweet Seventeen" kopen? Hij kost maar f. 5.95 (Moeder en dochter weten het beiden: Sporty geeft dat heerlijke, lichte en jeugdige accent waar het om gaat). mag ik nu ook ten sportiff- acetaat, met stevige rek. Sweet Seventeen f 5.95 uit Helanca stretchgaren (100% nylon). Inlevering Landbouwvacantiebonnen op woensdag 8 mei a.s. 's avonds 7 uur J. van Almkerk, Veerdijk B 49 U kimt nu de baby rustig in uw auto meenemen in een Uitgebreide kollektie- B.H.'s voor elk figuur in diverse prijzen vanaf f 2,25 AUTOZITJE dat gemakkelijk bevestigd kan worden aan de zitbank. Gaat u naar het strand, dan kunt u het weer als draag- stoeltje mëedragen. Prfjs f 12,75 SNOEK VERHAGE's Galanterie- en Speelgoedhuis Telefoon 292 Sint Domusstraat - Zierikzee POSTSTRAAT 32 ZIERIKZEE Aan- en verkoop van Effecten Verzilvering van coupons en lossingen Handels- en Landbouwcredieten Deposito's - Rekening-Courant Alle Verzekeringen Verkrijgbaar bij fa. M. Kouwenberg en Zoon Sint Domusstraat 36, telefoon 183, Zierikzee Wegens huwelijk der tegen woordige, gevraagd voor zo spoedig mogelijk net MEISJE v. d. e.n. in klein gezin. Werkster aan wezig. Mevrouw SEEUWEN, Lindesingel 102, telef. 48614, Rotterdam. Mevr. HELLEKAMP, Johan Geradtsweg 152, Hilversum, vraagt 1 juni hulp in de huis houding voor d. en n. Goede behande ling. Goed loon. /rnmt scooters 4-takt, 9 pk Dealer voor Schouwen-Duiveland: GELD Credieten uitsluitend groot 1600.- 3% zonder borg ver krijgbaar voor elk doel en voor iedereen. Gemakkelijke voorwaarden, wisselende wachttijd. Vraagt inlichtingen „Samenwerking", Verstolkstr. 31, Leeuwarden. Prima malse asperges van eigen kwekerij. Tel. 210. J. J. Kunst, Duindoornweg 1, Haamstede. Ledikautjes en Wiegen tientallen soorten Het Kleuterhuis Lange Nobelstraat 10 Zierikzee Ruime sortering Goede kwaliteit De laagste prijzen

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1957 | | pagina 3