mantelcostuum Génatveek dekt"/ kohschulte Het en ADVERTENTIES Hiermede geven wij U kennis van de geboorte van een ajpon, EDUARD, bij het H. doopsel ontving hij de namen EDUARD ALOYS1US FRANS c. a. kohschulte e. b. m. kohschulte-vogelwedde monlque. zierikzee, 17 april 1957. rijksweg 62. tijdelijk: cornelia ziekenhuis. Met grote blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje, KATHARINA JANNETJE. P. C. A. BEIJE-VAN SLUIS. J. M. BEIJE. NICO. Renesse, 18 april 1957. „Bona Fide". Tijdelijk: Ziekenhuis Noord- gouwe. X Op 21 april a.s. hopen Y onze geliefde ouders, A. J. IJZELENBERG en P. IJZELENBERG - OLREE hun 25-jarig huwelijks feest te herdenken. Wij vieren het op 23 april a.s. Receptie van 3.30 tot 5 uur in het Ned. Herv. Jeugdgebouw te Brui- nisse. LEO en HANNA JAN en JANNIE KEES. Bruinisse, 19 april 1957. Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling bij onze 25-jarige echtvereniging ondervonden A. DE BRUINE. JAC. DE BRUINE-V. 'THOFF. Oosterland, april 1957. Voor de vele blijken van be langstelling, ontvangen ter ge legenheid van mijn 40-jarig jubileum als ambtenaar bij de Provinciale Waterstaat in Zee land, zeg ik bij deze, mede na mens mijn gezin, hartelijk dank. Zierikzee, april 1957. J. P. OVERBEEKE, Technisch hoofdambtenaar van de Prov. Waterstaat. Voor de vele blijken van deel neming, ons betoond na het overlijden van onze geliefde vader, behuwd- en grootvader, HUBRECHT STOUTEN Joh.zn. betuigen wij U onze oprechte dank. Bruinisse, april 1957. FAMILIE STOUTEN. Voor de notvangen blijken van deelneming na het overlijden van onze geliefde moeder, be huwd-, groot- en overgroot moeder CORNELIA MARIA VAN DIJKE geboren Kip betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam: Familie VAN ES-VAN DIJKE Rotterdam, Pleretstraat 43 b april 1957 ABONNEERT U OP DIT STREEKBLAD VRAAG! INLICHTINGEN 81) UW SCHILDER SUCCESJES 1-4 regels f 1,Elke regel meer f 0,15 per mm. Brieven onder letter of no. f 1.20. Te koop: 9-weekse bruine jonge hennen 10 w., ingeënt. C. Zwager, Rijksweg 17, Oosterland. 3 jaarling beestjes. J. W. v. d. Velde, „Zelke", Zierikzee. Restanten pootgoed. A. v. d. Linde, tel. 272, Nieuwerkerk. 1 schijfegge, 24 schijven, diam. 35 cm. C. J. van Dongen, tel. 14, Scharendijke. Postduiven, broed '57, f 5 per koppel. H. P. Maijs, Haven park 24, Zierikzee. Restant Rijnsburger uienzaad. C. J. Kuijper, tel. 1, Ouwer- kerk. Een mantelpakje z.g.a.n. maat 46. Te bevr. bureau v. d. blad. Wegens overcompleet: een zo goed als nieuw blank eiken ledikant met spiraalmatras. Boekh. v. 't Leven, Bruinisse. 450 kg Koopmans Blauwe zet poters, klasse AA, bij A. Land man, Oudeweg, Kerkwerve. Te koop gevraagd: Sloophuizen en -schuren. J. C. Berrevoets, Meelstraat, telef. 537, Zierikzee. Een grote Rode Kruis thermos fles. Aanbiedingen Boekh. van 't Leven, Bruinisse. Luxe autoverhuur met en zon der chauffeur. - Autorijschool Lemsom, Kerkwerve, tel. 705. Diversen: Maakt de Paasdagen gezellig, met rozijnenbrood uit Toon Hage's bakkerij, Poststraat, Zierikzee. Autorijschool Lemsom, erkend en gediplomeerd door de F.N. O.P. Lest met nieuwe Opel Rekord, model 1957. - Kerk werve, telefoon 705. Hiltop nylons f 2,50, twee paar voor f 4.50. A. de Oude, Haven, Brouwershaven. Verlichting en electr. appraten Overal te ontbieden. Beleefd aanbevelend, J. den Haan, tel. 135, Brouwershaven. Kinderspeelpakjes vanaf f 3,50 Broekjes vanaf f 2,50. A. de Oude, Haven, Brouwershaven. Behang kiest U het gemakke lijkst aan de rol. Wij hebben een ruime keuze voor U. Ook de moderne pasteltinten voor radig. Mol, Nieuwe Boogerd- straat. Voor Pasen: Lajana nylons f 2,92, twee paar voor f 5,50. A. de Oude, Brouwershaven. „Bico" wasmachines f 199,- en f 220,-; „Bico" centrifuge f 198,- H. J. Bax, Havenplein, tel. 193, Zierikzee. Wederom ontvangen: kop en schotels vanaf f 0,68. J. den Haan, tel. 135, Brouwershaven. Vraag betere verf, vraag Ral- stonverf. Mol, Nieuwe Boo- gerdstraat 27, Zierikzee. Auto- en motorrijschool „All round service". Dag- en avond lessen. Vanaf heden geven wij ook les op scooter. Gediplo meerd instructeur. M.deLooze d'Aillystr., Zierikzee, tel. 734. Ook scooter te huur. Diversen: Paascake, slagroomgebak, zout gebak, fijne koekjes. Toon Hage's kwaliteit. De grootste sortering, goede kwaliteiten, de lagere prijzen bij Deurloo's Woninginrichting Appelmarkt, tel. 721, Zzee. Ontvangen: nieuwe zending dameshoeden. A. de Oude, Haven, Brouwershaven. Voor goede wandversiering: etsen, aquarellen enz. Mol, Nieuwe Boogerdstraat 27. Wie ruilt een nieuwbouw wo ning (grote zitkamer, 3 slaap kamers, keuken en flinke zol der) tegen een groter huls te Zierikzee? Huurpr. geen be zwaar. Brieven onder no. 693 a.h. bureau van dit blad. Voordelige restanten Doré en Bintje A pootgoed, ook voor- gekiemde. C. J. Kuijper, tel. 1, Ouwerkerk. Harken, krabbers' schoffels, batsen, zeisen, tuinslang, ijzer waren, gereedschappen. Fa. J. D. de Korte, tel. 227, Bruinisse. Dames! Denkt U om de grote Sola-inruilcampagne? Zie het raambiljet! I. de Jong, Post straat 1, Zierikzee. Riedel, de grote fles vruchten limonade. Voor de handel: F. W. Verspeek, Zierikzee. Eerste Paasdag is er des avonds weer een Jeugdrally in de grote zaal van het Leger des Heils te Zierikzee (Clubhuis „De Lichtboei"). Leiders van deze rally zijn Brigadier en mevr. J. Go va ars uit Amster dam, oud-zendelingen van Su riname en Bahama-eilanden. Afwisselend programma! De Brigadier vertoont o.a. ook en kele door hem zelf opgenomen zendingsfilms. Toegang gratis. Alleen voor jongelui vanaf 13 jaar en volwassenen. Aanvang 7.30 uur. 'n modern vindt U bij onze collecties zijn weer geheel aangevuld met moderne mantelcostuums in modieuse modellen en kleuren vanaf f 69,75 t/m 169,50 Voor elk costuum een bijpassende Blouse Alleen bij Kohschulte krijgt U de originele Valano poplin blouses in. aangeknipte en mouw In alle maten en 9'modetinten Autorijschool „Succes". Tevens uw adres voor auto's zonder chauffeur. A. Overweel, tel. 2, Dreischor. Geef houten barak en schuur een buitenbeltskuur in vele kleuren voorradig. Mol, Nieu we Boogerdstr. 27, Zierikzee. Met de Paasdagen verse slag room- en crème-gebakjes, tompoucen enz. Banketbakkerij E. A. de Dooit, Nieuwe Haven, tel. 375, Zierikzee. Juanita Enkalons per paar f 2,50, nu twee paar voor f 4,70 A. de Oude, Brouwershaven. Het ei Ifliinill in de historie als kiem van nieuw leven en levenskracht Voor kerstening speelde het rol in Lentefeest Van kindsbeen af maakten we het mee, dat Pasen het feest was van de eieren. Op deze feestdagen werden er meer eieren genuttigd dan anders. We hebben dat aan vaard en in de loop der jaren werd het iets vanzelfsprekends; Pasen en eieren zfln synoniem. Zo ging het velen van ons. Maar, vraagt men zich wel eens af, waarom paaseieren eten? Het is werkelijk interessant te weten hoe dit is ont staan. Reeds in zeer oude tijden kende men aan het ei een biezondere kracht toe. Men beschouwde het ei als kiem van nieuw leven en de schenker van levenskracht, een be grijpelijke zienswijze. De primitief denkende mens meende, dat derge lijke krachten overdraagbaar wa ren. Wij behoeven hierbij slechts te denken aan andere gebruiken op dit gebied. De oude germanen hulden zich in berevellen, omdat zij meenden door in de huid van dit dier te kruipen, ook de moed en kracht van dit dier deelachtig te worden. Dergelijke opvattingen vinden we nog bij primitieve volken. Zo meende men door het gebruik van eieren de levenskracht over te ne men. Dus at men eieren om krach tig en gezond te worden. De functie van het ei bleef hier echter niet alleen toe beperkt. Men meende de kracht ook op andere zaken te kunnen overdragen en zo verspreidde men onder andere eieren over de velden om deze vruchtbaar te maken. Daar is alras het eieren zoeken uit ontstaan, eerst clandestien, later georgani seerd. In de heidense gebruiken speelde het ei vooral omstreeks het lente feest een belangrijke rol, aangezien men met dit feest de komst van het nieuwe leven vierde. Dan at men eieren, werden ze op de akkers gelegd enzovoort. De kerstening Dergelijke gebruiken leven veel al honderden en honderden jaren. Zij worden overgedragen van ge slacht op geslacht en zelfs het Christendom heeft geen kans ge zien deze heidense gebruiken uit te roeien. Daarom liet men ze in stand doch gaf er een andere geestelijke inhoud aan. In de middeleeuwen beschouwde men het ei als het witte graf, waar uit het leven (Christus) oprijst. Hiermede was het el gekerstend. Tijdens de Vasten was het verbo den eieren te nuttigen en zo be schikte men omstreeks Pasen, dat het lentefeest verving, over een groot aantal eieren. Vanzelfspre kend kregen de mensen dan lust om eieren te eten, na zo'n lange onthouding. Is het te verwonderen dat juist toen het ei een nieuwe bloeiperiode doormaakte? Een zeer groot deel van de folkloristische gebruiken die wij kennen, dateert uit die tijd. Reeds vroeger kleurde men de eieren. Ze werden door moeder ge kookt. Deed men dit in koffie, dan werden ze bruin, in uieschillen geel, in spinazie groen en in lindebloe sem rose. Door de gekookte eieren met spekzwoerd te wrijven, ver kreeg men een hoge glans. Het tikken of kippen Een gebruik onder kinderen dat er tegenwoordig vrijwel helemaal uit is, was het zogenaamde „eier- tikken", ook wel „eierkippen" of „lommerkebaan" genoemd. De kin deren speelden dit gewoon op straat en het leek in enkele opzichten op het huidige knikkeren, maar dan met gekookte eieren. De eigenaar van het ei, dat het langst zonder barst of scheur bleef, had gewon nen en verbeurde de eieren van de andere medespelenden. In sommige plaatsen had men voor dit spel een speciale plaats, zoals de Paasberg te Wageningen, Nunspeet en Lochem, te Ootmar- sum op de Paaskamp en in de stad Groningen op een deel van de stadswal, hierna Eierwal genoemd. Het is heel lang algemeen ge bruik geweest en in enkele plaat sen van ons land is dit nog in ere gehouden, dat van Palmzondag af de kinderen al zingend en soms uitgerust met een klepperbord langs de huizen trokken om eieren te bedelen. Geen boer of burger van enig bezit weigerde om één of meer eieren te schenken en ditwijls werd hieraan nog een muntstuk toegevoegd. De opgehaalde eieren werden centraal ingeleverd en daar door een volwassene verdeeld. Plaatselijk had men voor het eier- bedelen soms een bepaalde dag, zo als Witte Donderdag of de zaterdag voor Pasen. Zo leidden oude heidense opvat tingen omtrent het ei en de kerste ning daarvan, alsmede de onthou ding in de vasten, tot het gebruik van eieren eten met Pasen. Helaas weet een groot deel der mensen niets meer van de zinnebeeldige betekenis ervan en de folkloris tische gebruiken er omheen zijn in diep verval. Men eet veelal eieren en dan nog in bescheiden vorm, alleen omdat het gewoonte is; de diepere zin is zoek. (Nadruk verboden). EEN SLUITENDE BEGROTING Ook Oosterland moet beschikken over bedrag van de saldi-reserve Bqdrage voor Z.L.M.-landbouwtentoonstelling Dinsdag vergaderde de raad de zer gemeente, onder voorzitterschap van de heer S. W. A. Laurense, burgemeester. Afwezig met kennis geving de heer Bal. Ingekomen waren rapporten van het Verificatiebureau van de Ver eniging van Nederlandse Gemeen ten inzake het opnemen van kas en boeken van de gemeente-ontvanger, het woningbedrijf en de legeskas. Een en ander gaf aanleiding tot het vermelden van bijzonderheden. In verband met een schrijven van Ge deputeerde Staten werd het besluit van 27 december 1956 tot aanvul ling van de bouwverordening inza ke het maken van uitweg over ge meentegrond ingetrokken en de po litieverordening aangevuld met de volgende bepaling: „Het is verbó den tenzij met verguning van b. en w. van gemeentewegen gebruik te maken tot het maken en begronden van uitwegen en tot het verbreden van bestaande uitwegen met inbe grip van de daartoe nodige werken aan of op de berm of in de berm- sloot en aan de beplanting". Toewijzing van grond vond plaats aan v.m. oorlogsslachtoffers, t.w. J. Stouten-Tak, J. M. van der Werf en A. Steenpoorte. Aan W. Boogert werd ontheffing verleend voor het betalen van reinigingsrechten voor de percelen St. Joostdljk 1 en 7. Ten behoeve van de te houden landbouwtentoonstelling in 1957 werd besloten een bijdrage te ver lenen van f 100 en deel te nemen in het garantiefonds voor een be drag van f 100. Vervolgens werd besloten de ge meente jegens de N.V. Bank voor Nederlandse Gemeenten garant te verklaren voor de door de stich ting Schouwen-Dulveland op te ne men gelden. Vastgesteld werden een wijziging der begroting 1955, idem 1956. Daarna kwam aan de orde de be handeling der begroting der ge meente, zomede die van het wo ningbedrijf voor 1957. In het bij gevoegd rapport merkte de betref fende commissie op, dat het onder zoek geen aanleiding gaf tot het maken van bijzondere opmerkin gen. Alleen werd nog geïnformeerd of er eventueel een bezuiniging kan worden aangebracht op de kosten van straatverlichting en of op het uitgetrokken bedrag als bijdrage in de kosten van de stichting van een verenigingsgebouw kan worden ge rekend. Met betrekking tot de kos ten der straatverlichting deelde de voorzitter mede, dat een mogelijke bezuiniging hierop een punt van overweging is in het college van b. en w. en dat naar verwacht wordt de geraamde bijdrage in de kosten van genoemd verenigingsgebouw zal worden ontvangen. Van de gelegenheid tot het stel len van vragen werd geen gebruik gemaakt. Voornoemde begrotingen werden als volgt vastgesteld: Gemeente be groting: gewone dienst, Inkomsten en uitgaven f 634.808,52, kapitaal- dienst, inkomsten f 2.291.570,74, uit gaven f 2.900.982,66, nadelig slot f 609 411,92. Woningbedrijf: baten en lasten f 49.392,62, kapitaaldienst, inkomsten en uitgaven f 6.790,72. De gewone dienst van de gemeente begroting kon sluitend worden ge maakt door te beschikken over een bedrag van f 8.000 van de saldi-re serve. Bij de rondvraag ontving de heer Beije (VVD) inlichtingen over een niet-verlaagde trottoirband bij de brandweergarage te Sirjansland. Geen prikkeldraad voor afrastering langs openbare wegen te Nieuwerkerk Garantie voor lening Rode Kruis-zlekenhuis Openbare vergadering van de raad der gemeente Nieuwerkerk onder voorzitterschap van burge meester A. A. van Eeten. Voor kennisgeving worden aan genomen de goedgekeurde ingeko men stukken, o.a.: a. reglement voor de gemeentelijke instelling voor sociale zorg; b. verhuur wo ning Ring 5 aan J. L. v. d. Have; c. deelname in de „Stichting Werk- ïts Schouwen-Dulveland"; d. aangaan kasgeldlening ad f 300.000 per 28 mei a.s.; b. vaststelling eer van drie maanden; e. aankoop grond en landbouwschuur van A. P. Slootmaker. Hierna wordt op voorstel van b. en w. besloten tot; a. het aangaan van een kasgeldleriing ad f 300.000 per 2 8mei a.s.; b. vaststelling eer ste wijzigingsverordening rioolbe lasting; c. goedkeuring van aan koop woning Kerkstraat 27, eigen dom van wed. J. Kik, door de ge meentelijke instelling van sociale zorg; d. benoeming In vaste dienst van J. Folmer tot gemeentewerk man; e. vaststelling van de derde begrotingswijziging 1956; f. vast stelling voorschot vergoeding inge volge art. 103 der l.o.-wet over 1957; g. vaststelling eerste wijzi gingsverordening begraafrechten 1957. Vervolgens wordt in behandeling genomen het ontwerp van de alge mene politieverordening. Wethou der Overbeeke is van mening, dat het aanbrengen van prikkeldraad voor afrastering binnen de be bouwde kom langs openbare wegen en voetpaden verboden moet wor den. Voorts dat b. en w. kunnen bepalen, dat voor bepaalde plaat sen buiten de bebouwde kom langs openbare wegen en voetpaden geen prikkeldraadafrasteringen mogen worden aangebracht dan op een afstand van tenminste 80 cm van de grens van wegen en voetpaden. Evenzo stelt spreker voor de arti kelen met betrekking tot de ker missen te schrappen, aangezien in deze gemeente geen kermissen ge houden worden. Met inachtneming hiervan wordt z.h.s. tot vaststelling besloten. Voorts wordt z.h.s. besloten over te gaan tot aankoop van grond van J. P. Schrler aan de Burgemeester Boumanstraat. Na toelichting door de voorzitter wordt, onder intrekking van de reeds eerder genomen besluiten, overgegaan tot hernieuwde ver koop van grond aan J. Schiette- katte en A. Rentier. De voorzitter leest hierna een schrijven van het dagelijks bestuur van het Zweedse Rode Kruis zie kenhuis Schouwen-Duiveland, Ver zocht wordt garantie te verlenen tot aangaan van kasgeldleningen in rekening-courant. Z.h.s. wordt hier toe besloten. Vervolgens brengt de voorzitter ter tafel het voorstel van b. en w. overeenkomstig de wederopbouw- wet over te gaan tot onteigening ten behoeve van het wederopbouw- plan van gronden toebehorende aan J. v. Hiele en wed. M. C. Boogert. Hiertoe wordt z.h.s. besloten. Op voorstel van b. en w. wordt besloten ten behoeve van de Z.L.M.- tentoonstelling een subsidie te ver lenen ad f 100, N.a.v. een daartoestrekkend ver zoek van de minister van Verkeer en Waterstaat wordt hierna over gegaan tot hernieuwde vaststelling van het besluit tot plaatsing van verkeersborden, zulks onder in trekking van het besluit van 30 november 1956. Dit is, aldus de voorzitter, technisch aldaar niet mogelijk. De heer Bolle (SGP) zag gaarne uit estetisch oog punt bezien verwijdering van de nissenhut van C. de Jonge en van het botenhuis bij de kerk te Sir jansland. Verder vroeg hij de aan dacht van b. en w. voor de gevaar lijke toestand, waarin de schuur van H. van Zuidland zich bevindt. Daarna sluiting. -cuuerskctven. Gemoderniseerde galanteriewinkel heropend Een kleine bazar Donderdagmorgen is de galante riewinkel van de fa. J. Pleune Zn. heropend, nadat het interieur een grondige verandering heeft on dergaan. Werden voorheen naast diverse andere artikelen ook reeds kruidenierswaren verkocht, thans is deze zaak aangesloten bij de or ganisatie „De Spar". Doordat de brede kasten, welke voordien veel ruimte benamen zijn weggenomen en hiervoor in de plaats een aantal fraaie boorden zijn aangebracht, kon een zeer grote ruimte worden verkregen. Deze is thans benut om de afdeling glas en aardewerk een overzichtelijke plaats te geven, hetgeen het win kelend publiek de keuze gemakke lijk maakt. Hier aansluitend be vindt zich de speelgoedafdeling, welke aan de andere zijde aansluit bij de lederwarenafdeling, waarin een tweetal fraaie gondola's zijn opgesteld. Een ruime sortering ga- lanteriën en bijouteriën zijn hier op te bewonderen. De wand hier achter wordt ingenomen door een groot assortiment huishoudelijke artikelen. De levensmiddelen heb ben een plaats gevonden in de voorzijde der winkel, overzichtelijk en systematisch aangebracht. Een snoep-vitrine completeert deze af deling. Door deze reorganisatie en interieurvernieuwing heeft de fa. Pleune een uitnemende verkoop ruimte verkregen, die het kenmerk draagt van een kleine bazar, welke het publiek noodt tot gezellig win kelen. Diverse bloemstukken van relaties, de plaatselijke midden stand en dergelijke gaven de win kel een fleurig aanzien. film „Vadertje Langbeen" („Daddy long legs") met Fred Astaire, Les- lei Caron e.a. Thema van deze film is het ontroerende verhaal van een lief weesmeisje, dat als 't ware geadopteerd wordt door een onbe kende weldoener, die haar in staat stelt een heel andere koers aan haar beperkt leventje te geven. Maar niet voor altijd blijft de wel doener verborgen en met het be kend worden van „Vadertje Lang been" vindt de film een gelukkig hoogtepunt. Een heel ander genre film is Avontuur in Hongkong" („Soldier of fortune") met sterren als Clark Gable en Susan HayWard. De film verbeeldt de avonturen van Jane Hoyt, een jonge vrouw op zoek naar haar echtgenoot (een reporta gefotograaf), die in Rood-China spoorloos is verdwenen. Zij komt haar man slechts op het spoor met behulp van lieden uit de Hong- igse onderwereld „die de weg weten" en uit dit contact komen een reeks van spannende avontu ren voort, die met het opsporen van de man een „happy end" vin den. In hötel Bom draait de hier reeds eerder besproken film „The Benny Goodman Story". Gevarieerd filmprogramma in de Concertzaal Het filmprogramma van volgen de week start mot de charmante Programma seriewedstrijden D.S.S. op maandag 2de Paasdag Aanvangsuur le klasse: DSS-Die Gouwe; 9.50 Unitas- SVOWK; 10.10 DSS-Zeemeeuwen; 10.30 Die Gouwe-S V O WK10.50 Unitas-Burgh; 10.50 DSS-VIOS; 11.30 Burgh-Zeemeeuwen; 11.30 Animo-DSS; 11.50 VIOS-Die Gou we; 12.10 Animo-Zeemeeuwen; 12.30 Burgh-VIOS; 12.50 SVOWK-DSS; 12 50 Die Gouwe-Zeemeeuwen; 13.10 Unitas-Animo; 13.30 VIOS- Zeemeeuwen; 13.50 Burgh-Animo; 14.10 VIOS-SVOWK; 14.30 Die Gouwe-Unitas; 14.50 Zeemeeuwen- SVOWK; 15.10 Unitas-VIOS; 15.30 Burgh-DSS; 15.30 Animo-SVOWK; 16.10 Die Gouwe-Animo; 16.10 Uni- tas-Zeemeeuwen; 16.50 Burgh-SV- OWK; 16.50 Unitas-DSS; 17.10 Animo-VIOS; 17.30 Die Gouwe- Burgh. Aanvangsuur 2e klasse: 9.30 DES-MEVO; 9.50 Zwaluwen- Brouwershaven; 10.30 Stormvogels- MEVO; 10.50 DES-Zwaluwen; 11.10 Stormvogels-Brouwershaven; 12.10 Animo II-MEVO; 12.30 Zwaluwen- Stormvogels; 13.10 Animo II-Br.- haven; 13.50 MEVO-Zwaluwen; 14.10 DES-Stormvogels; 14.50 ME- VO-Br.haven; 15.10 Animo II- Zwaluwen; 15.50 DES-Br.haven; 16.30 Stormvogels-Animo II; 17.10 DES-Animo II. Aanvangsuur 3e klasse: 9.30 DSS II-WIK; 9.50 Die Gou we Il-Zeemeeuwen II; 10.10 Burgh III-WIK; 10.30 DSS II-Die Gouwe II; 11.10 WIK-Die Gouwe II; 11.50 Zeemeeuwen II-DSS II; 12.10 Ani mo III-Burgh III; 12.30 Die Gouwe II-VIOS II; 12.50 WIK-Animo III 13.10 Zeemeeuwen II-VIOS II; 13.30 Die Gouwe II-Animo III; 13.50 Burgh III-VIOS II; 14.10 WIK-Zee- meeuwen II; 14.30 VIOS II-DSS II; 14.50 Die Gouwe II-Burgh III; 15.10 DSS II-Animo III; 15.30 WIK-VIOS II; 15.50 Animo Ill-Zeemeeuwen II; 16.10 DSS II-Burgh III; 17.30 Zee meeuwen II-Burgh III.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1957 | | pagina 3