Penningmeester Rampenfonds opende nieuw verenigingsgebouw te Sirjansland ^SporJ Oude wens in vervulling Fraai mozaïkpaneel in voorgevel onthuld (Van onze redacteur) Met het verwijderen van de vaderlandse driekleur, die een in de voorgevel ingemetseld mozaïekpaneel bedekte, heeft zaterdagmiddag de penningmeester van het Nationaal Rampenfonds, mr. D. P. C. de Hoop Scheffer, het fraaie nieuwe verenigingsgebouw te Sirjansland officieel geopend. Het gebouw - dat ln een lang gevoelde behoefte voorziet - Is al enige maanden ln gebruik. Voor de onthulling hadden twee Sirjanslandse meisjes Betsy van Felius en Janny Mol de echtge note van mr. de Hoop Scheffer en mevr. Laurense een ruiker bloemen aangeboden, waarop burgemeester Laurense - staande voor het gloed nieuwe gebouw - een welkomstwoord sprak en dieper inging op de wordingsgeschiedenis van Sirjansland trots - het eigen verenigings gebouw. Nadat alle autoriteiten, genodig den en belangstellenden - o.m. merkten wij op de sekretaris van Oosterland, de heer J. Zoeter, de heer J. M. de Waal, wethouder Zeyler en het hoofd der school de heer A. Heule - het gebouw had den betreden en plaats hadden ge nomen in de gerieflijke zaal, sprak mr. de Hoop Scheffer, die zeide best te kunnen begrijpen dat de Slrjanslanders alvast het gebouw in gebruik hadden genomen voor de officiële opening. Spr. herinnerde aan de doel stellingen van de Stichting Zuid west Nederland, die wel zeer in gewikkeld zijn geformuleerd, en hij wilde deze grondstellingen liever wat meer populair uitge drukt zien en zag het gebouw als een middel om de onderlinge vriendschap te bevorderen en ge zelligheid te cultiveren. „Intussen is het Rampenfonds net zo dank baar als U", aldus spr., „want in belangrijke mate wordt het le vensgeluk van de mens bepaald door het helpen van anderen. Tot dat helpen werd het Rampenfonds in staat gesteld, door totale ont vangsten tot een bedrag van niet minder dan f 139 miljoen. Na gewezen te hebben op de liefde als drie-eenheid, die ook beginsel dient te zijn bij gebruik van het nieuwe gebouw, besloot de heer de Hoop Scheffer met het uispreken van de hoop dat de be volking vele jaren van het nieu we gebouw zal mogen genieten. De totstandkoming In zijn inleidende toespraak op de onthulling merkte burgemeester Laurense op, dat Sirjansland vele jaren heeft uitgezien een passend onderdak te vinden, ter ontplooiing van het verenigingsleven, tot ont spanning en onderlinge binding. P.V. „De Bruse Trekker" De postduivenhoudersvereniging „De Bruse Trekker" vergaderde vo rige week in het „Centrum", onder leiding van de voorzitter de heer C. J. Maas. Uitvoerig werden daarbij de vorig jaar ondervonden moei lijkheden bij het vliegen in de pro vinciale Zeeuwse combinatie be sproken. Getracht zal worden der gelijke moeilijkheden dit jaar te voorkomen, terwijl men veel in eilandelij k verband zal vliegen. De zo populaire Paasvlucht zal ook dit jaar weer worden gehouden, al zal men dit jaar kunnen kiezen tussen eieren of iets anders, daar sommi gen het winnen van een groot aan tal eieren bezwaarlijk vonden. KORFBAL SJD.K.B. Stormvogels I-Burgh II 3-2 Om precies 15 min. voor 6 floot scheidsrechter Fonteine voor de eerste maal in dit korfbal-seizoen. Direct reeds probeerde Burgh een aanval op te zetten maar door goed ingrijpen door de Stormvogel-ver dediging mislukte dit. J. Kostman probeerde het voor Stormvogels doch de bal sprong van de mand af en de eerste kans voor S. in dit sei zoen ging verloren. Stormvogels, dat voor de wind speelde, was iets sterker. Het samenspel verliep be ter dan bij Burgh. Na een goed af geslagen aanval van Burgh geraak te de bal bij I. den Boer die door gaf aan Kostman. Door goed sa menspel met mej. A. Gast maakte J. Kostman er in de 17e min. 1-0 van. Dezelfde speler gelukte het in de 25e minuut opnieuw te scoren (2-0). Enkele goed opgezette Burgh- aanvallen leverden niets op. Storm vogels bleef sterker en in de 35e min. werd het door mej. N. Gast 3-0. Na de rust kwam Burgh er be ter in en verkreeg een klein veld- overwicht. Door slecht samenspel duurde het echter 20 min. voordat v. d. Weele het eerste tegenpunt scoorde (3-1). Burgh hield het spel in handen wat al spoedig weer een doelpunt opleverde (3-2). Het spel bleef hierna op en neer gaan doch leverde geen doelpunten meer op. Verschillende worpen stuitten af op de rand van de mand. Door fors aanvatten door J. Kostman kreeg Burgh 5 min. voor tijd een straf- worp te nemen die evenwel niets opleverde. Met de stand 3-2 voor Stormvogels kwam het einde van deze aardige wedstrijd die door J. Fonteine correcte werd geleid. Reeds in 1952 trok de raad hiervoor een bedrag uit van f 18000,-. Plan nen werden gemaakt, die echter werden doorkruist door de ramp van 1953. Juist hierdoor echter kwamen er toch ook weer nieuwe mogelijkheden, vooral door toezeg ging van het Nationaal Rampen fonds voor een bijdrage, waarvoor in overleg werd getreden met de Commissaris der Koninging. Het verheugde spr. dat voor .het des tijds overeengekomen bedrag van circa f 50.000,- het verenigingsge bouw kon worden gebouwd. Spr. complimenteerde de architecten, de heren Donkelaar en Bodegraven met het geslaagde project, alsmede de dagelijkse opzichter, de heer Smeets, de aannemer de heer Joh. Boogert, de districtsopzichter, de Volgens Sir William P. Hil- dred, directeur-generaal van de internationale vereniging voor het luchtverkeer (lata) zullen in 1958 ongeveer 1 miljoen personen gebruik maken van de luchtdien- sten over het Noorden van de At lantische Oceaan. Veemarkt ROTTERDAM, 15 april. Aanvoer 1830 stuks vee, t.w.1082 vette koeien en ossen en 748 varkens. Prijzen per kg.: Vette koeien en ossen f 3,30-3,50, f 3,00-3,30, f 2,85 -2,95; varkens (levend gew.) f 1,79 -1,77-1,75. Vette koeien en ossen: aanvoer even groter, handel redelijk, voor al niet lager in prijs, prima's boven notering. Varkens: aanvoer kleiner, handel vlug, prijzen iets hoger. Renesse-Die Gouwe 3-0 Een aardige wedstrijd waarin de overwinning terecht kwam bij het twaalftal dat hier het meest aan spraak op kon maken. Toch viel het spel van Die Gouwe zeker niet te gen. Vooral de dames bleken vol komen voor hun taak berekend. Met een mooi schot wist Jac. Dor reman de korf te vinden (1-0). Het was mej. Kappers die na een goed opgezette aanval de rust met 2-0 liet ingaan. Na de hervatting een vrijwel gelijk opgaande strijd waar bij het schieten door ongeoefend- heid nog veel te wensen overliet. Door J. Verboom werd ten slotte de eindstand op 3-0 gebracht. Burgh- Velocitas 3-1 Door beter verzorgd veldspel wist Burgh op Velocitas een volko men verdiende overwinning te be halen. Gedurende het eerste half uur wist de Velo-verdediging kra nig stand te houden. Het was Koo- man die de score voor zijn club wist te openen (1-0). Nog voor de rust wist dezelfde speler de korf te doorboren (2-0). Reeds 2 min. na de hervatting wist H. Geluk tegen te scoren (2-1). Velocitas kwam hierna gevaarlijk opzetten en de gelijkmaker scheen in de lucht te zitten. In plaats daarvan kwam er een hevige plensbui waardoor het spel even moest worden onderbro ken. Nadat het spel weer was her vat bleek de kadans uit de Velo- ploeg verdwenen. 5 min. voor tijd stelde J. Kenters de zege voor Burgh veilig (3-1). Zwaluwen-DOSKO 7-0 Dank zij beter doelen wist Zwa luwen een grote overwinning op DOSKO te behalen. In het veld gaf DOSKO we,l aardig partij maar voor de korf was het geheel mis. Na 10 min. spelen gaf Jo Dalebout Zwaluwen de leiding (1-0). Na vele vergeefse pogingen gelukte het J. Groen uit een doorloopbal er 2-0 van te maken met welke stand de rust aanbrak. 7 min. na de hervat ting maakte S. Flohil er 3-0 van waarna 3 min. later J. Dalebout de stand op 4-0 bracht. Direkt na de vakverwisseling had M. v. d. Weele met een goed schot succes (5-0). Hoewel Zwaluwen gevaarlijker bleef duurde het tot de 30e min. eer J. Meganck de korf weer wist te doorboren (6-0). Ten slotte bracht A. Meganck de eindstand op 7-0. heer Schuiling en verder allen, die een bijdrage leverden tot de tot standkoming van het nieuwe ge bouw. Burgemeester Laurense be sloot met een toelichting op de toe gepaste versieringsmotieven in het mozaïekpaneel. Tijdens de bijeen komst in het gebouw voerden na dien nog verschillende sprekers het woord. De middag werd besloten met de opvoering van een toneel stuk. Voor de verdere bijzonder heden van deze voor Sirjansland zo vreugdevolle dag, mogen wij echter verwijzen naar het nummer van morgen (dinsdag). VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I 3e klasse C: Zierikzee-RWB 2-1; Dq Schutters-Veerse Boys 2-2; RKC-RKDVC 3-3. 4e klasse G: Burgh-Steenbergen 2-4; DHV-Kaaise Boys 4-1. Afdeling Zeeland le klasse B: Dreischor I-Brou- wershaven I 0-0; Renesse I-Zierik- zee II 11-1. 2e klasse C: Brouwershaven II- SVOWK I 5-3. Zaterdagmiddagcompetitie 13 april 2e klasse C: MEVO I-Goes IV uitgesteld; Kapelle I-Wolf aarts dijk I 3-2; Yerseke III-Bevelan- ders I 3-3; Heinkenszand I-Kats I 0-6; SVD I-Kloetinge I 3-0. 2e klasse D: Bruse Boys II- MEVO II 3-2. (Duiveland I kam pioen). Juniorencompetitie Zierikzee I-Zonnemaire I 6-1; Dreischor I-MEVO I 2-1; Brou wershaven I-Zierikzee II 4-1; Burgh I-Renesse I 2-2. (Renesse I kampioen. KORFBAL S.D.K.B. le klasse: SVOWK I-Unitas I uitgesteld; DSS I-Zeemeeuwen I 0-5; Renesse I-Die Gouwe I 3-0; Burgh I-Velocitas I 3-1. 2e klasse: Brouwershaven I-DES I uitgesteld; Stormvogels I-Burgh II 3-2; Zwaluwen I-DOSKO I 7-0. Voor deze week zijn geen wed strijden vastgesteld. Zierikzee I-RWB I 2-1 Zierikzee speelde in de aange kondigde opstelling, dus zonder spil v. Aken, waardoor De Zeeuw deze plaats bezette en J. Kouijzer linksmidden speelde. Zierikzee had voor de rust het windvoordeel en startte veelbelo vend. Rechtsbuiten T. Simmers snelde langs zijn verdediger, doch zijn voorzet werd door linksbuiten De Boer net gemist. Rechtsbinnen De Vlieger trok er flink aan, waar door het tempo hoog werd. Uit een zijner passes schoot Krello tegen de uitlopende doelman aan. Zierikzee kreeg enkele hoekschop pen te nemen. Uit één ontstond een doelworsteling, waarbij midden voor Krello inschoot (1-0). De Vlie ger zette enige individuele acties op, doch strandde in het gezicht van de haven. Uit een pass van C. Simmers wist Krello een hoek schop te forceren, die niets ople verde. De gasten kregen voor de rust slechts een tweetal kansen, die om zeep gebracht werden en waarvan er één in feite niet gemist had mogen worden. Na 40 minuten verhoogde Zierikzee de voorsprong toen uit een voorzet van De Boer middenvoor Krello via de paal in schoot (2-0). Nadat De Vlieger en Simmers juist naast geschoten had den en de zesde hoekschop wegge werkt was, brak de rust aan. Na de rust was RWB in het veld sterker. De Zierikzee-verdediging met F. v. d. Westen, B. de Zeeuw en A. Rossen, goed gesteund door de middenspelers, zat er flink op en middenvoor Meulmans kreeg praktisch geen kans. In het Zie- rikzee-doel stond bovendien doel man Stoutjesdijk als een rots in de branding en wist ook een straf schop te keren. Na 25 minuten werkte Zierikzee zich los; een goede kans ging middels De Vlie ger over het doel. Uit een voorzet van T. Simmers schoot De Boer in; de scheidsrechter had echter bui tenspel geconstateerd. Na 35 mi nuten wist RWB de achterstand te verkleinen, toen middenvoor Meul mans van dichtbij hoog inschoot (2-1). Een vliegend schot van de rechtsbinnen werkte doelman Stoutjesdijk op fraaie wijze tot hoekschop en als de scheidsrechter het einde aankondigt, heeft Zierik zee in een fraaie wedstrijd twee punten bemachtigd, maar tevens duidelijk laten uitkomen wat goede training betekent. Junioren Brouwershaven 1-Zierlkzee II 4-1 Als scheidsrechter Sies het sein voor begin geeft neemt Brouw di rect een mooie aanval voor zijn re kening welke door linksbuiten Wurth met een mooi kopbal wordt afgerond. Keeper de Zeeuw grijpt niet klemvast en het eerste doel punt is gescoord (1-0). Br.haven speelt voor de straffe wind, maar de Zierikzeese verdediging houdt goed stand. Diverse aanvallen wor den over rechts opgezet waar Roon diverse schoten naast schiet. In de 23e minuut geeft Platteschorre een mooie voorzet welke Wurth goed benut (2-0). Na rust krijgt de Brouwse keeper meer werk te ver zetten en 't gelukte Goedegebuure na 'n kwartier spelen het eerste te genpunt te scoren (2-1). Tien minu ten later krijgt Roon over rechts op nieuween kleine kans welk schot de Zeeuw verkeerd beoor deelt en de bal suist in het doel (3-1). Het gelukt uiteindelijk Plat teschorre te scoren (4-1). Scheids rechter Sies leidde goed. Renesse I-Zierikzee II 11-1 Zonder veel moeite kon Renesse tegen de Zierikzee-reserves een grote overwinning in de wacht sle pen. Ondanks de hoge score ging het in de gelederen der thuisclub niet naar wens. Het was voorname lijk de rechtsback die talloze malen misgreep en het was dan ook voor namelijk aan de geringe stootkracht en het zeer slechte schieten van de voorhoede der bezoekers te danken dat zij niet meer doelpunten wis ten te scoren. Ook de doelverdedi- ger maakte een nog al onzekere in druk. Het eerste half uur ging het spel vrijwel gelijk op met Renesse in de aanval veel gevaarlijker. Na 10 mi nuten spelen opende J. Verboom de score nadat Kouijzer in eerste instantie zijn schot had gestopt (1-0). Nog geen 2 min. later ging Vasseur door de verdediging, pas seerde ook de uitgelopen Kouijzer en liep de bal in het verlaten doel (2-0). In de Zierikzee-voorhoede was linksbuiten v. d. Schee de back van Renesse nog al eens te snel af. Uit een van zijn voorzetten kreeg Locker een fraaie kans, maar zijn schot ging hoog over. Een laag* schot van Verboom wist Kouijzer fraai te stoppen. In de 32e minuut ging Verboom op de rechtervleugel handig door de verdediging waarna hij naar de vrij staande Vasseur plaatste die laag inschoot (3-0). Zie rikzee werd nu geheel in de verde diging teruggedrongen. In de 35e minuut ging P. Jonker alleen door de verdediging waarna hij de doel man een kans gaf (4-0). Een voorzet van Verboom werd 5 min. later door dezelfde speler met een laag schot weer in een doelpunt omgezet (5-0). De tweede helft werd bijna geheel op de Zierikzeehelft gespeeld. Het was vooral aan doelman Kouijzer te danken dat de score voor Zierikzee nog niet onvoordeliger is uitgeval len. Na 6 min. spelen wist Verseput met een hard schot de roos te tref fen (6-0). Met een hard schot van Verboom via het been van een ach terspeler scoorde Renesse in deze competitie zijn honderdste doelpunt (7-0). Door goed ingrijpen van Kou ijzer en met man en macht te ver dedigen wist Zierikzee gedurende een twintigtal minuten verdere doelputen te voorkomen. Het was Vasseur die Jac. Dorreman vanaf de rand van het strafschopgebied in staat stelde een schot te lossen dat onhoudbaar in de touwen vloog (8-0). Uit een kluwen van spelers liet dezelfde speler het negende doelpunt aantekenen. Bij een der sporadische aanvallen van de be zoekers wist v. <L Schee van een fout van Korsman te profiteren en de eer voor zijn club te redden (9-1). Een duel op de doellijn wist Dorreman in zijn voordeel te doen eindigen en het was 10-1. 4 min. voor tijd was het weer dezelfde speler die enige verdedigers pas seerde en hard in schoot (11-1), met welke stand het einde aanbrak. Bruse Boys II-MEVO II 3-2 Een combinatie van Bru I en II is er in geslaagd een zeer slecht spelend MEVO II te kloppen. Zo als laatstgenoemden zaterdagmid dag voetbalden, was het meer dan bedroevend. Alle élan en strijd lust ontbraken. De voorhoede was verreweg het zwakst, terwijl de middenlinie practisch niets pres teerde. De backs en keeper hebben hun gebied dapper verdedigd, maar de druk werd na de rust te groot. Bru voetbalde ook maar een eind weg en wist tenslotte verdiend het winnende doelpunt te maken. Al met al een misselijke rock-and-roll vertoning op een slecht, klein ter rein. Scheidsrechter de Looze, leid de, behoudens een enkele fout, zeer correct. Om 4 uur wordt begonnen. Al spoedig blijkt, dat MEVO II de han den vol zal krijgen aan de tegen partij. Na ongeveer 10 minuten slaagt Bru er in de leiding te ne men (1-0). Veel kan uw verslagge ver niet mededelen, want het spel aan weerszijden is te slecht, om er iets behoorlijks van te zeggen. Met welwillende medewerking van de Bru-backs gaat de rust in, met de stand 1-2 voor MEVO. Na de half time dezelfde slappe vertoning. On der het genot van een ferme regen bui maakt Bru gelijk (2-2) en even later 3-2. Tegen het eind is de wed strijd het aanzien niet meer waard. Als scheidsrechter de Looze voor het laatst fluit is Duiveland kam pioen van de eilandelij ke afdeling. Brouwershaven II-SVOWK I 5-3 Zondagmiddag heeft Brouwers haven II kans gezien het sterke Ouwerkerk I met lege handen huis waarts te sturen. De eerste aanval len zijn voor Ouwerkerk. Er wordt fors en hard gespeeld. Ouwerkerk, dat wind mee heeft, drukt steeds verder door. Na 4 minuten mist back Duinhouwer, waarvan links buiten Hage (de beste speler der gasten) profiteert en v. Ham on houdbaar paseert (0-1). Ouwerkerk heeft het eerste half uur het beste deel van het spel wat betreft sa menspel en techniek. Bij Brouwers haven bestaat het spel meer uit doelloos trappen. In de 20ste mi nuut speelt midvoor v. d. Werf dwars door de Brouw-verdediging en voor de tweede maal wordt v. Ham gepasseerd (0-2). Brouw gaat Ingezonden mededeling de bakens verzetten en gaat ook stugger spelen. Opvallend is het spel van C. v. Dienst, die blijk geeft technisch inzicht te hebben. Van Zalm verdeelt op het middenveld het spel naar weerszijden en geeft de voorhoede diverse kansen. Eén dezer voorzetten wordt door Roon overgenomen, waarna Zalm terug komt en opnieuw aan Roon voor geeft, die doelman Bolijn met een hard schot het nakijken geeft (1-2). Een doelpunt wegens hands wordt niet toegekend. Na de rust wordt het spel bij Brouw produktiever èn aan weers zijden hard, hetgeen eenmaal tot handtastelijkheden leidt. Bij een wederom gepleegde tackle tegen Roon, krijgt Brouw een penalty te nemen, waarover v. Zalm zich ont fermt (2-2). Ouwerkerk kom direct terug en bij een scrimmage voor het Brouwse doel schuift Den Boer de bal tussen diverse benen heen langs v. Ham (2-3). Zeven minuten voor tijd geeft Roon een voorzet over links, welke Bos met een sprint op tijd bereikt en opnieuw gelijk maakt (3-3). De verdediging van Ouwerkerk ligt nu geheel uit elkaar. Alleen spil Remeeus weet nog enkele malen te redden. De corners blijven dan ook niet uit en als Bos in de 28e minuut keurig een corner voorzet, behoeft v. Zalm maar in te koppen (4-3). Ander maal neemt Bos aan de andere zijde een corner, die zó haarscherp voor komt, dat de bal eigener be weging in het doel belandt (5-3). Met deze uitslag blaast scheids rechter v. d. Werf, die goed leidde, voor einde. Arbeiderselftal uit Zelkepolder door Hongaren geslagen (2—3) Harde maar sportieve wedstrijd Donderdagavond werd tussen de arbeiders uit het kamp Zelkepolder en de aldaar verblijvende Hongaren een voetbalwedstrijd gespeeld. De ze wedstrijd werd bijgewoond door burgemeester mr. F. Th. Dijck- meester, vele genodigden en de meeste kampbewoners. Het was een spannende, harde, maar zeer sportieve wedstrijd, die in de laat ste minuut door de Hongaren werd gewonnen. Voor de aanvang werd aan de Hongaren een prachtig bloemstuk aangeboden door de ar beiders, dat was versierd met de Hongaarse driekleur. Direct na de aftrap startten de Hollanders met een zeer groot en thousiasme, dat spoedig beloond werd met een fraai doelpunt. Even daarna was het v. d. Wessen, die het 2e doelpunt scoorde. Daarna werden nog verschillende mooie kansen om zeep gebracht door de Hollanders en het zag er naar uit, dat de Hongaren met grote cijfers zouden gaan verliezen, doch de kee per hield door kunst- en vliegwerk zijn doel tot 2 punten gevrijwaard en met 2-0 ging de rust in. Direct na de rust ontwikkelden de Honga ren, waarbij vooral Seregly de uit blinker was, een partijtje voetbal, dat menige toeschouwer deed ge nieten. De Hollanders werden met de rug tegen de muur gezet, en het kon dan ook niet uitblijven of er moesten doelpunten komen. Dit ge beurde de 20ste minuut door de Hongaarse midvoor, die even daar na ook voor de gelijkmaker zorgde. Toen kwamen de Hollanders weer los en het werd een spanning, die door de aanmoedigingen van het publiek tot een ware interland uit groeide. In deze periode was het vooral de Heerenveense speler Jet ten, die het hoofd koel hield en de nederlaag tot de laatste minuut kon uitstellen. Daarna was het weer vooral Seregly, die een mooi staal tje voetbalkunst vertoonde en zijn linksbinnen in de gelegenheid stel de het winnende puntje te scoren. De vreugde van de Hongaren was groot en de Hollanders gedroegen zich als ware verliezers, waarmede werd bewezen, dat de verstand houding in de Zelkepolder tussen Hollanders en Hongaren prima te noemen is. Wij hopen spoedig weer eens een ontmoeting tussen deze mensen te mogen bijwonen. Het sportveld was belangeloos beschik baar gesteld door Zierikzee, wat zeer op prijs werd gesteld. TERUGKEER VAN MORGHAN DE MAGIËR 38. Met een schouderophaling wendt de Magiër zich af van de tafel, waarop Aram doodstil ligt uitgestrekt. „Ik zal een bericht moeten zenden aan Graaf Conrad", mompelt hij, terwijl hij op zijn kruk naar zijn schrijftafel strompelt. „Het zal hem zeker interes seren, dat Aram dood is- „Niet zo haastig, mijn waarde", klinkt het plotseling achter hem. Met een kreet van schrik draait Morghan zich om. De ganzeveer ontglipt zijn bevende hand en met van ontzetting uitpuilende ogen staart hij zijn doodgewaande vijand aan. „Aramditdit is niet mogelijk", stamelt hij dan hees. „Toch wel, Morghan, toch wel", lacht Aram, van de tafel springend. Door de schok glijdt het dolkmes tussen zijn buis uit. De Magiër ziet het omgeknakte lemmet en onmiddellijk beseft hij, hoe hij is beetgenomen. Met een gesmoorde verwensing omklemt Morghan het gevest van zijn zwaard en met een katachtige lenig heid duikt hij weg van Aram, die met uitgestrekte armen op zijn vijand toespringt!

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1957 | | pagina 3