hoekje IWAfTA GEMEENTERAAD BROUWERSHAVEN Huur der Bostonwoningen thans definitief vastgesteld Vele kwesties ter sprake t^dens rondvraag (Slot) Ingevolge het bepaalde in art. 55 ter der L.O.-wet 1920 worden de werkelijk gemaakte kosten van het openbaar lager onderwijs in deze gemeente over het jaar 1955 voor lopig vastgesteld. Van het bestuur van de Vereni ging tot Stichting en Instandhou ding van „een school met den Bij bel" te Brouwershaven is een ver zoek ingekomen om voorschot op de gemeentelijke vergoeding. Het be drag per leerling over het jaar 1957 voor de O.L. school is vastgesteld op f 37,62. Z.h.s. wordt het bedrag van het voorschot vastgesteld op f 1868,46. Teneinde het officiële verhuur- besluit van de Bostonwoningen te huur dezer woningen, vastgesteld bekrachtigen besluit de raad de in overleg met het zg. Bostonco mité te Amsterdam, te bepalen op f 5,95 per week. De nieuwe visafslag welke op 10 september 1956 in gebruik is ge nomen door het bedrijfschap voor visserijprodukten zal een jaarlijkse huur opbrengen van f 900, welk ontwerp-huurbesluit door de raad wordt goedgekeurd. Wegens de periodieke aftreding van het lid van het bestuur der B.I.M.Z., de heer J. G. Jonker, is door het bestuur dezer instelling de volgende voordracht ingediend: 1. de heer J. G. Jonker (Ger. dia conie art. 31) en 2. de heer D. van Bloois (Ger. diaconie). Na stemming blijkt de heer J. G. Jonker in zijn funktie te zijn herkozen, welke be noeming hij desgevraagd aanvaardt (5 vóór, 2 blanco). De alg. politieverordeningen wor den dermate gewijzigd, dat het in het vervolg verboden zal zijn op de openbare verharde wegen met selspecie te maken, hetgeen tot ge volg heeft, dat een ongelijk weg dek wordt verkregen. Tevens zal streng worden gelet op het laten loslopen van honden, welke naast het opleveren van gevaar schade aan derden kunnen toebrengen. Ook dit zal verboden worden. Rondvraag In antwoord op een opmerking van de heer P. de Moor beaamde de voorzitter dat de waterleiding, wanneer deze heeft gegraven, de zaken slecht afwerkt en de gaten niet naar behoren dicht maakt. Hierover zal contact worden opge nomen. De heer de Moor wijst ver der op de gaten ontstaan in de Noorddijkstraat en Drilhoekstraat, waar krotwoningen zijn gesloopt. Spr. toonde zich voorstander van afrastering. Spr. wenst ook een richtingaanwijzer „richting Renes- se" beneden de Kerkstraat. Hierin zal worden voorzien. Zelfde spr. attendeert ook op het trottoir voor de woning van de heer J. v. d. Hoek die naast het stadhuis halverwege ophoudt. Van een belofte aan de heer v. d. Hoek van een andere stoep zegt de voorzitter niets af te weten. De wijziging is geschied in overleg met de heer Argelo namens de schoonheidscommissie „Schou- wen-Duiveiand". De bedoeling was dat het stadhuis „vrij" zou komen te staan. Wethouder K. Dekker ziet er het „schone" niet van in en vindt het een echte vergaarbak voor pa pieren e.d. Hij stelt voor het trot toir iets smaller op te zetten zodat men gelijk met de rooilijn blijft. De kwestie zal nader worden bekeken. In antwoord op een vraag van de heer Duinhouwer zegt de voorzitter een onderzoek toe naar de afraste ring van de begraafplaats en de verhoging van de Poortdijkstraat, waardoor een bewoonster last van regenwater in de gang heeft. In antwoord op een vraag van de heer v. d. Wekken zegt de voorzitter dat het jammer is dat nog geen oplos sing is gevonden voor het verwij deren der krotten in de Nieuwstad. Het betreft hier pakhuisruimte. In antwoord op een vraag van zelfde spr. zegt de voorzitter vervolgens dat de bovenlaag van de weg van het Havenhoofd naar de Schouwse dijk een grondlaag wordt. De heer v. d. Wekken keurt dit sterk af, daar dit een transportweg wordt. De suggestie van spr. dat men er beter trambaangrint in kan walsen zal de voorzitter onderzoeken. De heer J. G. Jonker tenslotte vraagt naar de slechte afwatering achter de molen. De voorzitter ver moedt, dat het hier een verstopt riool geldt hetwelk zal worden schoongemaakt. Voorts zegt de heer Jonker vernomen te hebben, dat de heer M. Smalheer veel last heeft van de kinderen, die spelen op het terrein van zijn woning. Hierop deelt burgemeester van Leeuwen mede, dat de heer Smalheer in geen enkel geval recht heeft de kinderen daar weg te sturen, wat onlangs is gebeurd. Als er last is veroorzaakt door de kinderen dan dient hij zich tot de politie te wensen. Het be treft hier louter een speelgelegen- heid, aldus de voorzitter. Wellicht zou een afrastering hier de aange wezen oplossing zijn. Hongaarse kerkdienst Zondag werd in de Lutherse kerk alhier een speciale dienst gehouden voor de Hongaarse vluchtelingen. Het Woord werd bediend door een in Nederland woonachtige Hon gaarse predikant. Na afloop werd aan de kerkgangers een koffie maaltijd aangeboden in het Ned. Hervormd Verenigingsgebouw. Metselaar getroffen door schoorsteen De metselaar de heer M- K. in dienst van firma gebrs. Holm is zaterdagmorgen gewond geraakt bij werkzaamheden aan een pand op het Hofferplein alhier. Onder een schoorsteen moest in verband met eon lekkage een loodstrip wor- den aangebracht, waartoe de schoorsteen van onderen werd uit gekapt. Toen enkele vaklieden w.o, K. naar boven gingen om het lood er tussen te schuiven begon de schoorsteen te vallen. K. trachtte het gevaarte met de handen tegen te houden. De schok werd hier door gebroken, maar K. werd aan de borst gewond. In het St. Cor- nelialiefdehuis werden enkele fo to's gemaakt, waarna K. - die en kele gekneusde ribben opliep - naar huis werd vervoerd. Ingezonden mededeling lOOgram t is weer BRUINISSE DE SCHIJNWERPER OP DE B.B. TIJDENS LEERZAME BINDINGS AVOND Ter plaatse zijn 35 B.B.-leden nodig De Bescherming Bevolking afd. Bruinisse hield vorige week een bindingsavond in het vergaderlo kaal Poststraat. De heer Rottier, het hoofd van de B.B. Schouwen- Duiveland maakte hierbij voor het eerst kennis met de noodwachters en hun dames. Wethouder van Gilst vertegenwoordigde op deze avond het gemeentebestuur en ook deze kreeg een apart welkomstwoord. Komende tot de taak van de B.B. zei spreker, dat hij hoopte dat deze nooit actief zou moeten optreden, maar de mogelijkheid dat dit wel zou moeten gebeuren, mocht nooit uit het oog worden verloren. Brui nisse sloeg op het gebied van de B.B., volgens spreker, geen slecht figuur. Er zijn te Bruinisse 24 B.B.- Iogezonden mededeling Starting, met Jou heb tk m'n draai gevonden. werken. Met nog 28 minuten te spe len wist Burgh de voorsprong te verhogen, toen Th. van Nieuwen- huize was doorgebroken en inplaats van zelf te schieten een bekeken pasje gaf naar Hogensteijn, die geen moeite had de bal in het net te plaatsen. Burgh speelde hierna een gewonnen wedstrijd, daar de voorhoede der gasten er ook wei nig of niets van terecht brachten. Bij Burgh viel het goede ingrijpen van L. Bakker en de hardwerkende Speelman op. Hogensteijn, die on getwijfeld een goed voetballer is, was nog te vaak een rem in de voorhoede, daar hij er zich nog te vaak aan bezondigde de bal te lang bij zich te houden. Na rust werd linksbuiten Th. van Nieuwenhuize te weinig in het spel betrokken. Bij Kaaische Boys viel alleen het goede spel van de stopperspil op. leden, terwijl er 35 zouden kunnen zijn. Hij hoopte dat dit getal als ge volg van deze bindingsavond zou mogen worden gehaald. De heer P. de Kam, verbonden aan het Centraal Bureau Bescher ming Bevolking, gaf vervolgens een toelichting op de films die deze avond zouden worden vertoond. In de film „De les van Londen", die gemaakt werd toen de Bescher ming Bevolking 5 jaar geleden op gericht werd, is instructief weerge geven, wat nodig is in een grote stad, als deze door de vijand wordt aangevallen. En daarom is het zo jammer dat in de grote steden de B.B. nog niet voltallig is. De film „Buurman's buurman", is een wervingsfilm, de film over Letland gaf 'n schreinend beeld van een nog zo kort geleden plaats heb bende gebeurtenis; het onder do voet lopen van een jonge heldhaf tige natie, door een grote en mach tige niets ontziende mogendheid. In rangorde van belangrijkheid voor onze landsverdediging is de landmacht no. 1, de marine no. 2 en de luchtmacht no. 3 en de B.B. no. 4. De gebeurtenissen in de Bal- tische landen en in Hongarije heb ben ook ons iets te zeggen. Ook in vredestijd kan een goed getrainde B.B. nuttig werk doen. Was er in de rampdagen van 1953 een goede B B. geweest, dan was het aantal slachtoffers van de watersnood misschien kleiner geweest. Na de pauze besprak de secre taris van de plaatselijke Rode Kruis afdeling de vorming van een Rode Kruis colonne in B.B.-verband. Films over de weelde van de bloemenvelden en een film over Jo- hann Strauss kwamen na de pauze op het witte doek. De heer Dobbe laar deed als commandant van de plaatselijke groep nog enkele me dedelingen. De heer Rottier sprak een dankwoord tot de heer de Kam voor de films en de daarbij gege- heden (maandag) Brouwershaven, hotel Ringelberg, 8 uur: jaarvergadering sportver eniging morgen (dinsdag) Geen opgaven ontvangen ROTTERDAM, 1 april. Aanvoer 1894 stuks vee, t.w. 1228 vette koeien en ossen en 666 varkens. Prijzen per kg.: vette koeien en ossen f 3,20-3,40 f 2,95-3,20 f 2,80- 2,90; varkens (levend gew. f 1,80- 1,78-1,74. Vette koeien en ossen: aanvoer ruimer, handel kalm, prijzen vooral niet hoger, prima's boven notering. Varkens, aanvoer even ruimer, handel redelijk, prijzen hoger, af loop minder, prima's boven note ring. j JAarkt- 3«I(1W 0<$licAózS\ Eierprqzen V.E.C.E. In de periode van 25 maart tot 30 maart heeft de V.E.C.E. Coöp. In- en Verkoop Centrale voor Eieren uitbetaald aan pluimveehouders f 1,68 per kg. Voor vuilschalige en gewassen eieren werd 1 cent per stuk minder uitbetaald. Burgh zegevierde verdiend op Kaaise Boys (2-0) Een hard werkend en ook beter spelend Burgh wist op Kaaise Boys een volkomen verdiende overwin ning te behalen, waardoor de kan sen om zich in de vierde klasse te handhaven weer zijn gestegen. On rustbarend was het hoe de Burgh- voorhoede voor de rust met talloze kansen omsprong, waardoor het zijn supporters menige koude rilling be zorgde. Burgh verscheen al direkt voor het doel van Kaaise Boys en reeds binnen 10 minuten werden twee prachtige kansen door te lang treuzelen om zeep gebracht. Hierna kwam Kaaise Boys even opzetten. Eenmaal kwam de rechtsbinnen ge heel vrij voor Kloet maar zijn schot ging juist naast. Burgh kreeg spoe dig weer het beste van het spel waarbij talloze aanvallen vroegtij dig door de buitenspelval werden afgeremd. Wist men echter hieraan te ontsnappen dan ontstonden er steeds gevaarlijke momenten voor het doel der gasten, waar de voor hoede geen raad wist met de vele kansen, waarbij zelfs twee voor het geheel verlaten doel. Tot tweemaal toe had Burgh pech toen de bal te gen de staander belandde. Na de hervatting weer hetzelfde spelbeeld met Burgh in het offensief. In de Burgh-verdediging wist vooral L. Bakker met de meestal minder tal rijke en onsamenhangende aanval len der bezoekers wel raad. Na ruim tien minuten spelen had Burgh eindelijk succes toen M. Bakker na aardig samenspel in de voorhoede de reserve-doelman der gasten geen kans gaf (1-0). Direkt hierna schoot Th. van Nieuwen huize buiten bereik van de kee per, rakelings over. Even ontstond er nog een gevaarlijk moment voor het Burgh-doel, toen een corner te gen de paal belandde, maar de ver dediging in laatste instantie er in slaagde het leder het veld in te Kerknieuws Ned. Herv. Kerk Beroepen te Lisse (toez.): G. Pet- tinga, Huizum; te Oosterwolde (Gld.), toez.: J. Lekkerkerker, Bergambacht. Aangenomen naar Zierikzee: C. Bezemer, Kerkdriel. Ger. Gemeenten Beroepen te Ridderkerk: J. B. Bel, Krabbendijke; te Slikkerveer en te Veenendaal: H. van Gilst, Dirksland. Bedankt voor Capelle a.d. IJssel: W. C. Lamain, Grand Rapids (Mi chigan, U.S.A.); voor Benthuizen: H. van Gilst, Dirksland. ven toelichting en wekte de aan wezigen op trouw te blijven aan de gegeven opdracht. Gesproken werd over het maand blad „De Paladijn", dat in een op laag van 165.000 exemplaren aan iedere actieve noodwachter wordt uitgereikt. ^£por<M>& VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I 3e klasse C: Heusden-Virtus 3-2: WSC-HERO 6-2; RWB-Veerse Boys 1-3; VES '35-RKC 2-1; De Schutters -RKDVC 2-1. 4e klasse G: Noordhoek-Steen- bergen 3-3; Burgh-Kaaise Boys 2-0; RSV-Nieuw Borgvliet 3-1; DEVO Halsteren 3-3; SC. Gastel-DHV 4-0. Afdeling Zeeland le klasse B: Zierikzee II-Burgh II 1-3; Brouwershaven I-Dreischor I 3-6. 2e klasse C: Zierikzee III- SVO- WK I 2-1; Brouwershaven II-Drei- schor II 6-1. Zaterdagmiddagcompetitie 30 maart 2e klasse C: Wissekerke I-MEVO I 2-7; Kloetinge I-Bevelanders I 6-3; Goes IV-Kats I 0-3; Wolf aarts dijk I-Heinkenszand I 6-4; SVD I- Kapelle I 4-1. 2e klasse D: MEVO III-Bruse Böys II niet doorgegaan; Burgh III- MEVO II 3-2; Bruse Boys I-Zie- rikzee IV 7-1. Juniorencompetitie: Zierikzee II- Zierikzee I 3-7; Dreischor I-Renes- se I 1-2; Brouwershaven I-Zonne- maire I 5-2; Burgh I-MEVO I 5-0. V riendschappelij k Zierikzee I-Goes I 2-4. VOETBAL Wissekerke-MEVO 2-7 Een vreemde wedstrijd. Hoewel er sportief gestreden werd, liepen tegen het einde sommige spelers te kreupelen en weer anderen hadden een bebloede kop. De leiding was uitgesproken zwak en het publiek bemoeide zich er weer mede. Wan neer leert men dat toch eens af? De heren van het gemeentelijk sport terrein daar, zouden wij willen ad viseren naar Zierikzee te komen. Men kan dan het verschil zien. Over de wedstrijd het volgende: Na de aftrap, om 4 uur, neemt ME VO de bal mede. De Oude trekt de bal goed voor het doel, waar Ha- verhoek klaar staat om in te kop pen (0-1). Binnen de minuut! W. heeft de goede repliek dadelijk klaar, want na 2 minuten laat Boy Simmers een bal glippen en het is 1-1. Daarna gaat het spel gelijk op, totdat na een kwartier Haverhoek de voorsprong vergroot (1-2). Als er ongeveer een half uur gespeeld is, vermeestert Leo de Vries het leder en weet een prima goal te fabrice ren (1-3). Dit doelpunt is tevens de honderdste goal van de MEVO- voorhoede in deze competitie. W. blijft echter goed partij geven en wanneer Sies een fout maakt, is de midvoor er als de kippen bij, om de achterstand te verkleinen (2-3). Onder veel spanning en met nogal blessures komt de rust. Na de her- Vatting heeft MEVO z'n zelfver trouwen teruggevonden, 't W.-doel ontsnapt telkens aan een doorbo ring, totdat Leo de Vries aan alle twijfel een einde maakt door we derom goed te scoren (2-4). De ME- VO-achterhoede komt er steeds be ter in en W. zakt af. Haverhoek is een paar maal onfortuinlijk, terwijl een prima schot van Guinée tegen de lat kletst. Doelpunten kunnen echter niet uitblijven, want de druk op het W.-doel wordt te groot. Bij een goed opgezette MEVO-aanval weet Haverhoek zich vrij te spelen en passeert de doelwachter (2-5). De gasten zijn nu zeker van de overwinning, omdat de Zierikzeese achterhoede geen tegengoals meer toestaat. Wanneer MEVO weer ten aanval trekt, raakt de rechtsback zo in de verdrukking, dat hij in éigen doel trapt (2-6). Kort voor het einde krijgt Krijn de Oude ook zijn zin. Na een goed aangegeven bal van Haverhoek, vertrekt hU snel met het leder in de voeten, ontwijkt de back en geeft de doelman het nakijken (2-7). Met deze stand komt ook het einde. We willen nog ver melden, dat dit de 10de overwin ning was, achtereenvolgens be haald. Volgende zondag moet ME VO naar Wolphaartsdijk, Mevianen probeer daar ook een overwinning weg te slepen. Brouwershaven I moest meerdere erkennen in Dreischor I Onder zeer gunstige weersom standigheden heeft Brouwershaven I op eigen terrein zijn meerdere moeten erkennen in het bezoeken de fanatieke Dreischor I. De eerste aanvallen 2ijn voor Brouw waar van Schelven in de voorhoede pech heeft met een hard schot tegen de lat en net naast. Dreischor, dat zich van het begin af met hard vechten heeft voorgenomen te winnen, geeft doelman v. d. Bos veel werk. Als v. d. Bos bij een aanval uit het doel is, grijpt back van Nieuwenhuize goed in op de doellijn. De zeer snelle Dreischor rechtsbuiten Steen- land blijkt een gevaarlijk man te zijn, die weet van doorzetten. Een hard schot van zijn schoen weet v. d. Bos maar net te keren. Als er een kwartier is gespeeld ontstaat enige verwarring in de Brouwse achterhoede waarvan Dreischor weet te profiteren en het eerste doelpunt aantekent (0-1). Brouw bijt na de aftrap direkt van zich af en het is v. Schelven die Bokelaar kans geeft een voorzet aan rechts buiten v. d. Wielen te geven, die Slager met een hard schot passeert (1-1). Drie minuten later geeft scheidsrechter Rieteco een penalty wegens hands (aangeschoten?) wel ke voor v. d. Bos onhoudbaar is (1-2). Bokelaar probeert de Drei- schor-verdediging te doorboren, maar er is geen doorkomen aan. Uit een corner kopt spil Kooman net over de lat. In de 30e minuut komt Bil met de bal opzetten, wel ke van Hattum overneemt. Koo man onderbreekt gedeeltelijk met een sliding maar van Hattum zet door en geeft v. d. Bos het nakijken (1-3). De tweede penalty in deze wedstrijd is voor Brouw welke van Nieuwenhuize neemt. Op sublieme wijze werkt doelman Slager deze weg. Met een mooie schijnbeweging lokt van Dienst doelman Slager uit zijn kooi maar de bal gaat voor langs. Het gelukt echter de snel- sprintende r.b. v. d. Wielen op het juiste moment in te grijpen en zijn tweede kogel achter Slager te plaat sen (2-3). Na de rust is het v. d. Sande die een paar kansen krijgt, maar het gelukt v. d. Bos weg te werken, v. d. Wielen schiet een paar maal over en naast. Het eerste kwartier is Brouw in de meerder heid, maar allengs gaat het spel peil zakken. Dreischor gaat steeds harder spelen en er is voor de Brouwse voorhoede geen doorko men aan. In de 20e minuut profi teert Steenland van een halve mis ser van Kooman en weet hard te doelpunten (2-4). Als Brouw een corner krijgt te nemen weet denaar voren gekomen Kooman de hem bekende zweefduik toe te passen (3-4). Vier minuten later neemt van Hattum een corner welke Bil in kopt (3-5). Brouwershaven komt er niet meer aan te pas. Kooman staat nu midvoor, maar ook hij ziet er geen gat in. Twee minuten voor het einde meente Rieteco dat er „afge houden" wordt bij een aanval voor het Brouwse doel.Een penalty is de zware strafmaat welke voor Dreischor het halve dozijn volmaakt (3-6). Mét deze stand kwam het einde van een wedstrijd, waarin Brouw niet durfde door te drukken wat anders tot zulke succesvolle resultaten leidde. Scheidsrechter Rieteco leidde goed, ondanks het kwistig ronddelen van penalty's. Jubileum Bridgedrive te Zierikzee Voor de jubileumbridgedrive, welke zaterdagavond ter gelegen heid van het feit dat het 25 jaar geleden was dat te Zierikzee met bridgedrives begonnen was, in ca fé-restaurant „Mondragon" werd gehouden, bestond flinke belang stelling, want niet minder dan 64 deelnemers, w.o. diverse dames, waren van de partij. Hiervan kwa men er 49 van Schouwen-Duivel and 6 uit Goes, 6 uit Middelburg-Vlis- singen, 2 uit Arnhem en 1 uit Breda. De voorzitter van de organisatie commissie, de heer J. Th. Brouwer, opende de drive met een korte toe spraak, waarin hij een terugblik wierp op de afgelopen periode van 25 jaar en waarin hij zijn bijzondere vréugde uitsprak dat er zovelen van buiten het eiland aanwezig wa ren, daar het contact „met de over kant" nu niet zo groot is, omdat zo als spr. 't uitdrukte „het water nog steeds diep en duur is". Namens het districtsbestuur Zeeland van de Ned. Bridgebond sprak vervolgens de heer van Nieuwenhuijze uit Middelburg, die naast het aanbie den van gelukwensen een kort pro- pagandawoord sprak voor de N.B.B. Hierna nam de drive een aan vang. De deelnemers waren, naar sterkte, in 2 groepen verdeeld, ieder van 8 tafels. Het tempo was over het algemeen vlot en in ruim 3% uur was de strijd gestreden. De uit slag was als volgt: Groep A. Even groep: le pr. de heren D. P. Leupen en G. L. van Heusden (Goes) 84 pnt.; 2e pr. de heren A. van Tooren (Breda) en P. Wiebols (Zierikzee) 87% pnt. On even groep: le pr. de heren van Nieuwenhuijze en A. Polderman Middelburg 97 pnt.; 2e pr. de heren J. Kik en M. Frenk (Haamstede) 99% pnt. Groep B. Even groep: le pr. de heren J. van der Valk en A. J. van Léeuwen (Zierikzee) 83 pnt.; 2e pr. de dames N. van der Valk-Zeijler en J. Holty-Ultee (Zierikzee) 105% pnt. Oneven groep: le pr. de heren A. Henderikx en R. van Goor (Goes) 84% pnt.; 2e pr. de heren A. H. Ra telband en A. Rodoe (Zierikzee) 93 pnt. De prijzen bestonden uit diverse luxe en gebruiksvoorwerpen en de licatessen. Na de prijsuitreiking, tijdens welke de deelnemers van buiten het eiland, als souvenir een doosje babbelaars ontvingen, volg de een gezellig samenzijn, dat de aanwezigen plus genodigden nog enkele uurtjes bijeenhield. «ofiBBEL EEN Jp/TSE PRE6IOEK, SiCCS Z'JV hOOUUL IN eCN HOOOSPHNNINOSKABEL mr nooo iotr. een steekuam van £(S* Ment OF VJF SCHOOT DE iUCNT /N, ENKELE OORPEN KWAMEN CONOE/i STROOM TE ZlT>EH NAAR J>E ARBElQEO MOQUEEN WAT NOCOPJE/,,, IN BE DIERENTUIN VAN MLT/MORE HEN EEN CMMPANXE NET VERF OPEEN SCHILDERS HOEK KNOEIEN De .abstracte schilderstukken' O/NOEN VOOR R? TOT SO OQUAH VPN DE HAND ADVERTENTIES Met grote blijdschap en dank baarheid geven wij kennis van de geboorte van onze zoon GLIJN PETRUS J. DE MASIER K. DE MASIER- TIGGELHOVEN Brouwershaven, 29 maart 1957 Geboren: CORNELIA ANNETTE dochter van J. H. VAN DEN OUDEN en Z. N. VAN DEN OUDEN- HANSE Zierikzee, 30 maart 1957 Nieuwe Boogerdstraat 54 Heden overleed, zacht en kalm, onze geliefde vrouw, moeder, behuwd-, groot-en overgrootmoeder DIRKJE STOEL geboren Janse in de ouderdom van bijna 88 jaar Ellemeet, 31 maart 1957 L. STOEL L. D. STOEL J. M. STOEL-GEUZE Amsterdam: C. P. KRISTELIJN-STOEL L. KRISTELIJN En kinderen Voor de vele blijken van be langstelling ter gelegenheid van onze 50-jarige echtvereni ging op 16 maart j.l. ontvan gen, zeggen wij, mede namens onze kinderen-, klein- en ach terkleinkinderen, onze harte lijke dank. M. HART B. HART-FONTEINE Kerkwerve, Moriaanshoofd 1 april 1957 Voor de vele blijken van deel neming ons betoond na het overlijden van onze lieve man, vader, behuwd- en grootvader WILLEM FLIKWEERT Gzn. zeggen we hartelijk dank. Uit aller naam, Wed. M. W. FLIKWEERT- MELIS Nieuwerkerk, april 1957 Ondergetekende deelt hierbij mede dat hij het vermiste geld heeft teruggevonden en biedt beleefd zijn verontschuldi gingen aan aan allen die hij daardoor ten onrechte heeft verdacht gemaakt. A. W. DE GLOPPER Ellemeet

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1957 | | pagina 3