Raadsel in Nijmegen Een rij schitterend witte tanden IVOROL[ ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE DONDERDAG 28 MAART 1957 No. 18129 Minister Staf naar de Ver. Staten vertrokken Besprekingen over Amerikaanse wapenhulp aan Nederland De minister voor Defensie, ir. C. Staf, is dinsdagavond per K.L.M.- vilegtuig naar New York vertrok ken om met de Amerikaanse de fensie-autoriteiten en ln het blon der met zijn collega Wilson, be sprekingen te voeren over toekom stige Amerikaanse wapenhulp aan ons land. De besprekingen zullen 1, 2 en 3 april in Washington wor den gevoerd. Op Schiphol heeft minister Stal uitvoerig uiteengezet, waarom hij naar de Verenigde Staten gaat. Het doel is diepgaande besprekingen te houden met daaraan verbonden een algemene oriëntatie over die zaken, waarmee de Amerikanen Neder land op het gebied van de defensie kunnen helpen. Dit geldt voor de levering van de conventionele wa pens voor leger en luchtmacht en ook voor de marine, waarvoor de leveranties reeds worden ver scheept. Minister Staf legde in een gesprek met de journalisten daar- HERRIOT OVERLEDEN De Franse staatsman Edouard Herriot is overleden. President Co- ty van Frankrijk heeft een condo leancetelegram aan mevr. Herriot gezonden, waarin wordt gezegd: ,,De republiek heeft een van de grootste burgers uit zijn geschie denis verloren". Premier Mollet verklaarde: „Hij was de belichaming van de repu bliek en de boven de partijen ver heven adviseur, wiens ervaring ver scheidene keren van onschatbare waarde is geweest. Do regering buigt vol eerbied voor de verheven gestalte van deze grote dienaar van de staat". Boelganin schrijft aan Noorse premier De Sowjet-Russische premier, maarschalk Boelganin, heeft zijn Noorse ambtgenoot, Einar Ger- hardsen in een op negentien dezer gedateerde brief, die donderdag jl. door de Russische ambassadeur te Oslo werd overhandigd, gewaar schuwd voor het „gevaar, dat Noor wegen bedreigt, nu op zijn gebied bases worden gebouwd, die bedoeld zijn om eventueel tegen de Sowjet- Unie te worden gebruikt". „De Sowjet-Russische regering verzoekt de Noorse autoriteiten echter niet Noorwegen van vandaag op morgen uit de Navo te doen tre den", aldus Boelganins brief. 'i „Een levenswens i vervuld" „Wat een moment", stamelde de 73-jarige L. J. Weijzing. Hij had met zpn 36-jarige vrouw zoeven zijn hut op de I uit Indonesië komende Si- hajak" verlaten om de ge- t bruikelyke formaliteiten te I gaan vervullen. In de salon werden zij plotseling voor- gesteld aan de Koningin. Hij kon zijn oren niet geloven en werd nog beduusder toen I H.M. hem verzocht ook hun i acht kinderen van 13 tot 3 jaar te gaan halen en daarna het gesprek voort te zetten. l' Weldra zat het tiental om H.M. geschaard en volgde er een lang en ongedwongen onderhoud. „Hiermee is een l' levenswens vervuld" gaf hij I na afloop te kennen. „Het I was een onvergetelijk ogen- blik". En zonder verder com- I. mentaar zocht toen de oude I man met zijn gehele gezin I. zijn weg door de vele mensen l( om de tafeltjes op te zoeken, waar zijn bescheiden in orde I, moesten worden gemaakt. bij de nadruk op het feit, dat Ne derland moet proberen de begroting sluitend te krijgen. Er moet ge streefd worden naar verlichting van de begroting. Aan de orde zal worden gesteld de procedure van de hulpverlening en die van de voorziening van onderdelen voor de krijgsmacht, een probleem, waarvoor de minister reeds gerui me tijd een oplossing tracht te vin den en dat hij nu in Washington zal aansnijden. Dulles voor romantiek... ook in <le sport De minister van Buitenlandse Zaken van de Verenigde Staten, Foster Dulles, die onlangs heeft verklaard dat de romantiek een der grondbeginselen van de heden daagse buitenlandse politiek van de Verenigde Staten was, heeft een te legram met gelukwensen gezonden aan Harold Connolly, de Olympi sche kampioen kogelslingeren, en zijn bruid de Tsjechische discus werpster en Olympische kampioene Olga Fikotova. Hij deed hiervan, met een stralende glimlach, mede deling in een persconferentie en zei dat hij het Olympische paar een lang en gelukkig huwelijk had toe gewenst. Nadere wijziging invaliditeitswet Intrede loongrens wordt gesteld op f 5.600,— De staatssecretaris van Sociale Zaken heeft de Tweede Kamer een nadere wijziging van de Invalidi teitswet voorgelegd, waarvan het belangrijkste onderdeel is, dat de intrede-loongrens wordt gesteld op f 5600. Dit nu de Staten Generaal inmiddels een voorstel hebben aan genomen om de maximumloongrens te verhogen van f 6.000 tot f 6.900. In antwoord op het voorlopig ver slag op de reeds ingediende wijzi gingen deelt de staatssecretaris nog mee, dat de regering in beginsel niet afwijzend staat tegenover een wijziging van het artikel in ver band met verplicht dienende mi litairen. Gezien echter het voorne men de hele materie van Invalidi- teits-wezen en Weduwenpensioen helemaal te herzien, acht de staats secretaris het nu niet urgent met een wijzigingsvoorstel te komen. DELFT. Op 12 april zal ter gele genheid van het twaalfde lustrum van de Delftse Studenten Bond, de miniatuurstad „Madurodam" ver rijkt worden met een nieuw ge bouw: een maquette van sociëteit „Tyche", de sociëteit van de D.S. B. De maquette is door de studen ten zelf vervaardigd. Israëlisch-Jordaans incident Op de weg naar Eilath, de Isra ëlische haven aan de Golf van Akaba, is dinsdagmiddag een par ticuliere Israëlische auto in een hinderlaag gevallen. De wagen werd op een punt nabij de Jordaan se grens van twee kanten bescho ten. Een der inzittenden werd ge wond, zo heeft een Israëlische le ge rwoordvoerder woensdag in Tel Aviv bekend gemaakt. Tandheelkundige verzorging ziekenfondsleden Het bestuur van de Bond van R.K. ziekenfondsen heeft zich gis teren beraden over de situatie, die met betrekking tot de tandheel kundige verzorging van zieken fondsverzekerden is ontstaan na het besluiten van de algemene ver gadering van de Maatschappij tot Bevordering der Tandheelkunde. Na ampele overweging van alle hiermede verband houdende aspec ten heeft het bestuur van de ge noemde bond geen aanleiding kun nen vinden om aan de tot nu toe door de tandartsen geuite en gepu bliceerde verlangens tegemoet te komen. Dc nieuwe spelling De vaste commissies van advies inzake de schrijfwijze van de Ne derlandse taal in België en Neder land bestuderen op het ogenblik een advies over de schrijfwijze van bastaardwoorden, dat de Belgisch- Nederlandse commissie van onder wijsdeskundigen heeft uitgebracht. De tussen klanken in samenstellin gen, zo merkt de minister van On derwijs, Kunsten en Wetenschappen in de memorie van antwoord aan de Eerste Kamer over deze kwestie op, zoals die thans volgens de woordenlijst moeten worden ge schreven zijn nu aanmerkelijk ver eenvoudigd geregeld. Suggesties voor verdere wijziging acht de mi nister niet voor verwezenlijking vatbaar, aangezien zij tot onaan vaardbare woordbeelden zouden leiden. Schoolgeld en beurzen voor kweekscholen De minister van Onderwijs, Kun sten en Wetenschappen deelt in zijn memorie van antwoord aan de Eer ste Kamer mee, dat de regering de schoolgelden voor leerlingen van •kweekscholen niet wil afschaffen. Het gemiddelde ligt nu beneden de f 25 en als dit nog een belemme ring vormt voor het bezoeken van een kweekschool dan kan een beurs worden toegekend. Het ligt overi gens niet in het voornemen van de regering om - buiten de bestaande regelingen voor beurzen en rente loze voorschotten - aan de leerlin gen van kweekscholen toelagen te verstrekken voor de aankoop van boeken. RHENEN. Op zaterdag 23 maart is het olifantje, dat door de Paki staanse jeugd aan de jeugd van Ne derland geschonken zal worden in Chittagong scheep gegaan op de „Maaskerk" van de V.N.S. die om streeks Pasen in Nederlqnd zal ar riveren. RUSSISCH AANBOD INZAKE KERNPROEVEN Bereid tot schikking te komen met westelijke atoommogendheden Het Russische ministerie van Buitenlandse Zaken heeft dinsdag bekendgemaakt, dat de Sowjet- Unie bereid is met de westelijke atoommogendheden tot een schik king te komen over onmiddellijke, tijdelijke staking van kernproeven. Iliytsjef, de woordvoerder van het ministerie, deelde op een persconfe rentie mee, dat de Sowjet-Unie reeds had voorgesteld, het eens te worden over een algeheel verbod van kernproeven. Het aanbod van dinsdag was ge daan met het oog op het feit, dat de westelijke mogendheden nog niet hadden gereageerd op dit laat ste voorstel. Naar aanleiding van vragen zei Iliytsjef, dat de periode waarin geen proeven worden genomen, door „concrete besprekingen" tus sen de betrokken mogendheden zou kunnen worden vastgesteld. Op de vraag wat het Russische standpunt is t.a.v. de jongste Brits- Amerikaanse voorstellen tot een beperkte internationale waarne ming van kernproeven, antwoordde Iliytsjef, dat de Sowjet-Unie voor standster is van volledige stopzet ting van de proeven. „Deze proeven zijn schadelijk voor de mensen, of ze nu worden gadegeslagen of voor af bekend gemaakt worden". De BEDRIJFSCHAP DETAILHANDEL TEGEN VERLAGING MELKPRIJS Het bestuur van het Bedrijfschap detailhandel in melk en zuivelpro ducten heeft in zjjn te Utrecht ge houden vergadering besloten aan de ministers van Economische Za ken en van Landbouw, Visserij en Voedselvoorziening telegrafisch te verzoeken, om prijspolitieke en psychologische redenen te overwe gen de voor enkele gebieden des lands door de ministers verlangde prijsverlaging voor de melk met één cent per liter - ingaande 1 april niet door te voeren. Als overweging voor dit verzoek geldt, dat als gevolg van de maat regelen der bestedingsbeperking de melkprijs ingaande 1 juli met zes cent per liter wordt verhoogd. De melkhandelaren achten de voorge nomen verlaging per 1 april onge wenst, omdat deze kort op elkaar volgende prijs wisselingen hun po sitie tegenover de afnemers zeer moeilijk zal maken. Zij zouden de verrekening van deze verlaging eventueel willen opvangen in een rekening-courantsysteem. Dit zou dan betekenen, dat de melkprijs ongewijzigd blijft tot 1 juli en dan niet met zes cent doch met vijf cent wordt verhoogd. westelijke voorstellen deden hier niets aan af. Toen hem de vraag gesteld werd of de Sowjet-Unie zal afzien van het nemen van enige verdere kern proef als Engeland de voorgeno men proeven op de Christmas- eilanden niet zal laten doorgaan, zei Iliytsjef: „Ik zou u willen advise ren deze vraag tot de Britse rege ring te richten en daarna weer tot ons". kleintjes ua ket liinnei DRIEBERGEN. Met het restau- reren van het historisch gebouw „Sparrendaal", voormalig aartsbis schoppelijk paleis te Driebergen- Rijsenburg, zal binnenkort worden begonnen. Als eerste fase hoopt men nog dit jaar het dak met toe behoren te vernieuwen, waarmee ongeveer f 100.000 gemoeid is. ROTTERDAM. Een Engelse, een Franse, Belgische en Nederlandse kok zullen op drie en vier april in Scarborough weer de jaarlijkse strijd leveren om het best bereide diner uit het land van herkomst van de kok. De kookmeesters krij gen hiervoor ingrediënten tot een bedrag van f 2,25. De kok, die Ne derland zal vertegenwoordigen is dit jaar afkomstig uit Rotterdam. UTRECHT. Met het oog op de voetbalwedstrijd Nederland-Duits- land zal woensdag 3 april een extra trein rijden van Rotterdam naar Amsterdam. Vertrek Rotterdam 14 uur, aankomst Amsterdam 15.18 uur KAPELLE. Op Zuid-Beveland zullen aan het eind van deze week de pruimen overal in volle bloei staan en zal ook de bloesem van de vroegst bloeiende perenrassen reeds haar schoonheid ten toon spreiden. De laatste dagen is de ontwikke ling weer zeer snel gegaan en zo wel de pruimen als de eerste peren hebben nu nog maar heel weinig nodig om weer wit te staan van de bloesem. HET N.O.C. IN 1956 Niet-deelname aan Spelen was gewetensbeslissing Aan het begin van een nieuwe Olympiade In het jaarverslag van het Ned. Olympisch Comité over het Olym pische jaar 1956 wordt geconstateerd, dat er tussen 1952 en 1956 een treffende overeenkomst maar ook een zeer groot verschil valt aan te wijzen. Immers, zelfs meer nog dan in 1952 het geval was, was er in 1956 sprake van een algemene belangstelling van ons volk voor de Olympische Spelen, echter niet in de eerste plaats zoals in 1952, voor de verrichtingen van onze deelnemers, maar juist vooral omdat het N.O.C. besliste in het geheel niet aan deze spelen deel te nemen. Een besluit dat veel stof heeft doen opwaaien en dat wellicht als nooit tevoren de aandacht van velen buiten de sportorganisaties op de Olym pische Spelen en op het N.O.C. heeft gevestigd. Het besluit tot niet-deelneming wordt in het jaarverslag nog eens gemotiveerd. Op een andere plaats spreekt het bestuur zijn dank uit voor de vele vormen van hulp en medewerking, welke is ondervon den, en vervolgt dan: „Het mede leven met onze Olympische, tech nische en andere werkzaamheden was zo groot, dat het niet mogelijk is namen te noemen. Anderzijds is ons kritiek niet be spaard. In het eigen land vooral werd deze geleverd met betrekking tot de voorbereiding van de uitzen ding naar de Olympische Spelen te Melbourne. In het buitenland gold de kritiek onze beslissing niet aan deze spelen deel te nemen. Voor wat betreft de voorbereiding van de uitzending wordt dikwijls over het hoofd gezien, dat vele factoren daarbij een rol kunnen spelen, dik wijls ook van zeer persoonlijke aard. Er is vaak niet gerechtvaar digde kritiek geleverd, omdat men slechts ten dele op de hoogte was. In andere gevallen hebben wij ons voordeel gedaan met de gemaakte opmerkingen. Sommige buitenland se kringen hebben niet begrepen, dat het om een gewetensbeslissing ging, waarbij van verzaking van het Olympisch ideaal geen sprake was. Wel hebben wij in die november- situatie dit ideaal aan deze beslis sing ondergeschikt gemaakt. In plaats van verzaking is ons het Olympisch ideaal duidelijker be wust geworden en levendiger dan vroeger opgenomen in het patroon van normen, dat ons leven zin en diepte geeft. Kerknieuws Minister Luns door de Paus ontvangen Minister Luns is dinsdagochtend door paus Pius XII in het paleis van het Vaticaan ontvangen. De minister was vergezeld van de Ne derlandse delegatie, die maandag avond de ondertekeningn der ver dragen voor de Europese gemeen schappelijke markt en Euratom bij woonde, en van graaf de Merchant d'Ansembourg, de Nederlandse ver tegenwoordiger bij de heilige stoel. De paus had eerder op de och tend Bondskanselier Adenauer van west-Duitsland in audiëntie ont vangen. Adenauer was vergezeld van zijn dochter en Westduitse functionarissen. Wij staan thans voor een nieuwe Olympiade, in welke 4-jarige pe riode veel en moeilijk werk zal moeten worden verzet. De vraag stukken zijn bekend en merendeels zo oud als het organisatieleven en de sportbeweging zelf. Moge het alle sportbonden en het NOC ge geven zijn, de komende jaren op nuttige en doelmatige wijze bij te dragen tot de bevordering van een gezonde en veelzijdige sportbeoefe ning in ons land". \%jj~lierik? Breishow voor Plattelandsvrouwen In de Graanbeurs werd dinsdag avond de afdeling Schouwen van de Nederlandse Bond van Platte landsvrouwen een brei-show aan geboden door een bekende wolfa- briek. Drie mannequins vertoonden in 2 maal drie kwartier een keur van jumpers, vestjes, jasjes en sporttruiën. Heel fraai was vooral het slotstuk van de show, nl. een in de dubbele weefsteek gebreid tweedpakje, waar de kleuren bei ge, bruin en groen in waren ver werkt. Deze show, die ook toegankelijk was voor niet-leden, werd geopend door de presidente mevr. D. Delst- Gast. Deze deelde de leden nog mee dat in mei de cursussen fijne keu ken en kinderverzorging en -op voeding in de huishoudschool zul len aanvangen. Deze cursussen be staan elk uit 12 lessen, die op de maandagavonden worden gegeven, te beginnen dus op maandag 6 mei. Tevens vestigde de presidente er de aandacht op dat op 29 en 30 maart voor de leden gelegenheid is tot bezichtiging van het Rode Kruis ziekenhuis en wel op beide dagen van 2 tot 4 uur en van 7 tot 8 uur. Dezelfde breishow was eerder op de dag in hotel de Koster te Burgh vertoond voor de Ned. Ver. van Huisvrouwen. Evenals in Zierikzee bestond daar grote belangstelling voor het vertoonde. Land VOVCOJ De Amerikaanse landbouwoverschotten Het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken heeft mede na mens het ministerie van Landbouw bekend gemaakt dat de Verenigde Staten op de wereldmarkt op bil lijke wijze zullen blijven concurre ren en daarbij alles zullen vermij den, dat tot een ontwrichting van de wereldmarkt zou kunnen leiden. Bij de tenuitvoerlegging van de bijzondere programma's, die de af zet van de overschotten ten doel hebben, waarbij de normale econo mische beperkingen althans ten dele ontbreken, zullen de Verenig de Staten zich beperking blijven opleggen, opdat nadeel voor andere exporteurs zoveel mogelijk zal ver meden worden en zullen zij blijven aandringen op een constructieve be steding van alle landelijke valuta's, welke de verkoop van landbouw overschotten oplevert. Zodra het moeilijke probleem van de overschotten is opgelost zijn de Verenigde Staten voornemens een eind te maken aan de thans in uitvoering zijnde nood-program ma's tot afzet van overschotten. Met ingang van 1 april: Verhoging prijs couponboekjes voor ziekenfondspremie Uitgezonderd die voor werkgevers van huispersoneel Met ingang van 1 april 1957 zul len de prijzen der couponboekjes voor ziekenfondspremie - behalve van die, welke bestemd zijn voor de werkgevers van huispersoneel - worden verhoogd. Dit betekent geen verhoging der premie. Voor de maandcouponboekjes be draagt de verhoging circa 33 pet. en voor de overige boekjes 40 pet. (Hierdoor worden de prijzen der dagcouponboekjes onderscheiden lijk f 7 en f 35, die der weekcou- ponboekjes f 17,50, f 70, f 175 en f 700 en die der maandcouponboek jes f 80, f 400 en f 800). De verhoging heeft tot gevolg, dat het voorschot op de premie, die de werkgevers aan de bedrijfsver eniging waarbij zij zijn aangesloten verschuldigd zijn, groter wordt, waardoor de gelden, benodigd voor de verplichte ziekenfondsverzeke ring vlotter ter beschikking komen. In 1952 - bij de laatste prijsver hoging der couponboekjes - be droeg dat voorschot ca. 60 pet. van de totale premie-opbrengst. In ver band met de sindsdien opgetreden loonstijging en de verhoging van het premiepercentage zou, indien de prijs der couponboekjes niet werd verhoogd, het voorschot in 1957 naar schatting nog maar ca. 40 pet. van de totale premie-op brengst bedragen. Door de thans ingevoerde prijs verhoging stijgt het premievoor schot volgens raming tot 56 pet. dei- totale opbrengst. Ingezonden mededeling X«X«X«XMXKKX~X"X~X~XKX~X«J^J"X«X«X~X~X«X'^X"XKK~X~X«X~X"X^«X*C"X«X^<«X"XMX~X">- FEUILLETON door Q. PLANTEMA 32 „Vertelt u eerst eens, wie Dupont eigenlijk wel is". „Dat is een Fransman. Hij woont in Parijs. Hij kwam voor een paar dagen als gast bij mijn oom. Hij schijnt een zakenkennis te zijn". „Een zakenkennis? Zo", bromde Sven. „En hoe komt het, dat we niet eerder van hem hebben ge hoord? Toen de moorden gebeur den, moet hij toch ook bij uw oom gelogeerd hebben". „Ja", gaf mej. Ilescu toe. „Hij was de dag tevoren gekomen en van het station gehaald door dr. Ma- roniu. Die had de auto van Van der Zuyden geleend. Ik zat er ook in, want ik had in de stad bood schappen gedaan. Die middag za gen -we monsieur André voor het eerst". „Komaan", zei Ohlquist. „Ik meende, dat u monsieur André nooit eerder had gezien dan des avonds in het kcncertgebouw?" Mej. Ilescu aarzelde. „Ik durfde het niet te vertellen", deelde zij dan mee. „Weet u, dr. Maroniu hield die middag even stil om de weg te vragen en klampte een voor bijganger aan. Dat was monsieur André. Hij kende hem nog niet, maar toen wij 's avonds in de zaal kwamen, was het daar vol en mon sieur André zat alleen aan een ta feltje. Dr. Maroniu vroeg hem, of wij bij hem mochten zitten. En toen betrok dr. Maroniu hem al gauw in een gesprek. Maar monsieur An dré heeft met de moorden niets te maken. Ik weet zeker, dat Van der Zuyden hem ook niet kende. Ziet u, ik was erg in de war over die moorden en daarom durfde ik niet te zeggen, dat ik monsieur André al eens eerder had gezien. Gespro ken had ik hem natuurlijk niet". „Zo", mompelde Sven. „Dat we ten we dus van monsieur André. Maar hoe bent u achter het geheim van Jörgensen en Dupont geko men?" „Mijn oom heeft een laboratori um boven. Ik doe zelf ook een beet je aan chemie en ik mocht van hem in een afzonderlijk hokje experi menteren. Ik was net klaar met een proef, toen ik hoorde, dat er mensen in het laboratorium kwa men. Ze konden mij niet zien en dachten, dat er niemand was, om dat mijn oom de stad uit was ge gaan.' Ze meenden, dat het labora torium de beste plaats was om met elkaar te praten". „Ik begrijp het. En wat hebt u toen gehoord?" „Ik kon niet alles verstaan en ik kon ook niet alles begrijpen, wat ik wel verstond. Maar ik hoorde, dat Dupont het had over een ge vangene. Hij zei: De knaap zit goed opgesloten. Ik hoop, dat de politie hem voor de dader aanziet". Daar bedoelden ze misschien monsieur André mee?" veronder stelde Sven. „Ja", zei de Roemeense. „Dat be greep ik uit wat er verder gezegd werd. En toen vroeg Jörgensen of het nodig was geweest, de Roemeen te doden. Daar bedoelden ze dr. Maroniu mee. En Dupont zei, dat het niet anders had gekund, omdat dr. Maroniu hem had ingehaald, toen hij na het schot op Van der Zuyden het bos ingegaan was om langs een omweg naar het huis van mijn oom te lopen. Toen wist ik in eens, dat Dupont de moorden had gepleegd en dat Jörgensen zijn me deplichtige was". „Juist", stemde Sven toe. Toen keerde hij zich naar Ernst: „Bel on middellijk de Nijmeegse politie op. Laat ze met spoed hierheen komen en vooral met de nodige mannen. Het schijnt een gevaarlijk tweetal te zijn. Terwijl Ernst de trap af rende, keek de inspecteur mej. Ilescu on derzoekend aan. „Werd er verder nog wat gezegd, dat uw aandacht trok?" „Ze praatten over Van der Zuy den en dat die wat ontdekt had, waardoor zij bedreigd werden. Maar ik begreep niet, waar zij het over hadden. En toen ik wist, dat Dupont de moordenaar was, werd ik zo bang, dat ik heel stil in het hokje bleef zitten. Ik was zo ang stig, dat ik bijna niet meer kon luisteren naar wat ze zeiden". „Dat was dus vanmiddag", stelde Sven vast. „Hoe weet u, dat ze er op uit waren om u te doden?" „Ze hadden ontdekt, dat ik hun gesprek gehoord moest hebben. Weet u, na dat gesprek gingen ze weg en ik ging zo vlug mogelijk naar mijn kamer om me te verkle den. Maar toen ik beneden kwam, keken ze mij argwanend aan, want ze dachten, dat ik was uitgegaan. Ik kan me dat verbeeld hebben, omdat ik bang was. Misschien heeft mijn angst hun aandacht ge trokken. Ik ging vroeg naar boven en zei dat ik hoofdpijn had". (Wordt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1957 | | pagina 5