Raad van Renesse besloot in principe tot elektrificatie van de Hoogenboomlaan Ook Spierpijn l-TV.I STAD EN PROVINCIE Herman Tliolen bracht zijn show: ,,'t Is weer zó bij de K.R.O." AZIATISCH-AFRIKAANSE GROEP DIENT RESOLUTIE IN OVER TERUGTREKKING Debat over tandartsenvoorziening ln de Westhoek Onder voorzitterschap van bur gemeester mr. G. F. Lunsingh Ton- ckens kwam deze week de ge meenteraad in openbare vergade ring bijeen. Het fanfarecorps „Luctor et Emergo" berichtte dat het thans zelf over eredieten beschikt, zodat de door de gemeente reeds ver leende garantie van f 4.000 werd ingetrokken. De aankoop van en kele percelen grond werd door G.S. goedgekeurd. Goedkeuring werd verleend aan een gemeentelijke ga rantie voor een door de Stichting „Renesse" aan te gane geldlening van f 250.000. Geen op- of aanmerkingen wer den gemaakt op de rekening 1954 van de Beatrixschool te Zierikzee. De bijdrage van Renesse over dat jaar bedroeg f 599,Het plan- Brouwershaven tot overplaatsing van de school naar het binnenkort vrij komende ziekenhuis te Noord- gouwe, zal op een volgende verga dering nader worden besproken. In een schrijven vestigt de heer A. Verjaal de aandacht op het ont breken van elektriciteit in de Hoo genboomlaan en briefschrijver ver zoekt om nadere voorzieningen. B. en w. verklaren zich in principe voor aansluiting van de Hoogen boomlaan, temeer daar dit de enige weg is In de gemeente die nog niet van elektriciteit is voorzien. In af hankelijkheid van de kosten ver klaart de raad zich in principe voor aansluiting. Ingewilligd werd een verzoek van de Z.V.U. zo nodig een bedrag van f 100,te voteren voor een op 21 januari a.s. te geven concert. Be sloten werd verder, tegemoet te ko men in de reiskosten van de school kinderen die de door het Kon. In stituut voor de Tropen ingerichte tentoonstelling te Zierikzee zullen bezoeken. Van een drietal aanvragen tot ontheffing van plaatselijke belas tingen, werd er één op gegronde re denen Ingewilligd. Op voorstel van b. en w. werd aan mevr. de wed. Padmos-v. Toledo een krotoprui- mingspremie toegekend. Aan het gemeentepersoneel werd m.i.v. 1 januari 1957 een salaris verhoging, bij voorschot, van 6 toegekend. Op voorstel van b. en w. werd overgegaan tot wijziging van de Bouwverordening, in ver band met de wijziging van het Be sluit schuilplaatsen bij de bouw van woningen. Koninklijke goed keuring werd verleend op de vast stelling rioolbelasting. De tandartsvoorziening in de Westhoek Uitvoerig werd van gedachten ge wisseld over de zich te vestigen tandarts te Haamstede. De voorzit ter wees hierbij op het feit dat voordien nog nimmer zich een tandarts in de Westhoek had ge vestigd, zodat de praktijk in zijn geheel moet worden opgebouwd. Enige dagen geleden is een geza menlijke vergadering gehouden tus sen de b. en w.'s van de gemeenten uit de Westhoek, waarbij de moge lijkheid is besproken de tandartsen een vestigingstoelage te geven van f 4.000,per jaar, gedurende drie jaar. De mogelijkheid is verder aanwezig dat binnenkort door deze tandarts de schooltandartsendienst in de Westhoek kan worden over genomen, waardoor het totale be drag met f 1.300,kan worden verminderd. De raad kan zich in zijn geheel met deze gang van za ken verenigen. N.a.v. een desbe treffende vraag deelt de voorzitter mede dat alle inwoners van de Westhoek, ongeacht welke tandarts op hun ziekenfondskaart staat ver- meld, zich door de tandarts te Haamstede kunnen laten behande len. De rondvraag Bij de rondvraag wees de heer Blom op de rommelige toestand van het perceel langs de Vroon- weg, waar de salonwagens staan. De voorzitter deelde mede dat in het verschiet hier een grote veran dering van wegen wordt verwacht. B. en w. zullen zich beraden wat hier voordien nog aan te doen is. Verder wees de heer Blom op het ontbreken van iedere verlichting bij de Oostenrijkse woningen. Met de P.Z.E.M. zal hierover contact worden gezocht. Daar het voorkomt dat auto's weken achtereen op het parkeer terrein blijven staan, vroeg de heer Blom of hier niets tegen te doen is. Dit zal nader worden bekeken. Bouw van onderdeel Deltawerken gegund Het maken van de bouwput voor het uitwateringssluizencömplex in de toekomstige afdamming van het Haringvliet nabij Hellevoetsluis, onderdeel van de Deltawerken, waarvan de aanbesteding plaats had op 18 december j.L, is gegund aan een combinatie van de vol gende aannemingsbedrijven: firma Oosterwijk N.V. te Rotterdam, firma R. Boltje en zoon N.V. te Zwolle, firma P. C. Zanen N.V. te Heemstede en N.V. Rees' aanne- mlngs- en handelsmaatschappij te Oldenzaal voor f 17.674.000. Deze combinatie zal voor' de uitvoering van dit werk een N.V. stichten on der de naam N.V. „Haringvliet". De heer Westhoeve informeerde naar het afstraten van het dorp langs de woningén. De voorzitter antwoordde dat zeer binnenkort hiermee zal worden begonnen. De heer Padmos vroeg of het on derhoud met G.S. ten aanzien van de zuiveringsinstallatie reeds heeft plaats gehad. Daar de beslissing over het ontvangen van vuil water van het waterschap „Schouwen" eerst moet worden afgewacht, kon dit nog niet plaats vinden. De heer Padmos wees verder op de plassen welke op deMoolweg blijven staan. Daar het desbetref fende weggedeelte geheel is inge sloten door wallen, ls de afvoer van het water ter plaatse zeer moeilijk. Een en ander zal nog eens nader worden bekeken. Ingezonden mededeling en rheumattsche pijnen wrijft U weg met ZIERIKZEE Jongen wint prijs in televisiewedstrijd (Eigen bericht) Wij vernemen dat het 7-jarig zoontje van de heer J. J. v. d. Ende alhier, de in het kleuterprogram ma van de A.V R.O.-televisie in uitzicht gestelde prijs heeft gewon nen in een wedstrijd voor het be denken van een passende naam van de kabouter, die in het pro gramma optreedt. Binnenkort gaat de prijswinnaar naar Bussum en zal hij de door hem bedachte naam van de kabouter voor de televisie bekend maken. OOSTERLAND Moedercursus Groene Kruis Uitgaande van de Groene Kruis vereniging zal met ingang van 31 januari a.s. alhier een moedercur sus beginnen, bestaande uit 10 12 lessen. Als docente hoopt op te tre den zuster de Vries, districts ver pleegster te Zierikzee. De cursus zal gehouden worden in het wijkge- bouw, iedere donderdagavond, aan vangende om half acht, en kan ge volgd worden door meisjes vanaf 18 jaar, zomede door jonge moeders. Het cursusgeld bedraagt slechts f 2,50 en kan voor niemand een be lemmering zijn, om zich voor deze nuttige en leerzame cursus aan te melden. Het laatste kan geschie den bij de wijkzuster zr. J. Com- pagne. Culturele Vereniging „Omgang met mensen" interessante causerie De conferentiekamer was matig bezet, toen donderdagavond voor de Culturele Vereniging optrad mevr. D. van Stapele-Mannoth. Het onderwerp luidde: „Omgapg met mensen". De voorzitter, burge meester Laurense, opende de bij eenkomst, en wees op de veelzijdig heid van het onderwerp van deze avond, omdat de mensen van de wieg tot het graf omgang met el kaar hebben Hierna verkreeg me vrouw van Stapele het woord, wel ke in een boeiende causerie de ver schillende karaktereigenschappen van de mensen onderling schetste. De verlegenheid, de angstpsychose, de geslotenheid, de jaloezie, de kwaadsprekerij, de wellevendheid en wat niet al passeerden de revue. Door middel van talrijke voorbeel den werd de aanwezigen een blik gegeven in een materie, die voor menigeen een openbaring beteken de. Aan het einde van deze belang rijke causerie werd van de gele genheid tot vragen stellen nog ge bruik gemaakt door de heren M. Boogert, H. v. d. Werf, D. Kosten door de voorzitter. Laatstge noemde dankte op het einde de spreekster voor haar leerzame in leiding, en deelde nog mede dat de gehouden ledenwerfactie door het bestuur 25 leden heeft „opge bracht", en dat de vereniging thans 123 leden heeft. Verder dat er op de zevende februari een ledenver gadering zal worden gehouden, en de eerstvolgende culturele avond gehouden zal worden op 21 febru ari a.s. BRUINISSE Vergadering varkenshoudersvereniging In de donderdagavond gehouden vergadering van de varkenshou dersvereniging te Bruinisse, waren 37 leden aanwezig toen de voorzit ter, de heer L. Stoel, de vergade ring opende met de verheugende mededeling, dat de vereniging weer een goed jaar achter de rug had. Slechts één varken was gestorven en 1 varken moest worden opge ruimd, zodat de rekening met een batig saldo sloot. Staande herdacht men enige ogenblikken het overle den bestuurslid de heer Joh. Bal Az., die ook in de varkenshouders vereniging had getoond een goed bestuurder te zijn. Van de oud voorzitter, de heer F. D. van Ves- sem was een dankbetuiging inge komen voor de hem met Kerstmis geschonken fruitmand. Het be stuurslid de heer D. van den Berge Mz. had de wens te kennen gege ven zijn bestuursfunctie aan jon gere krachten over te dragen. Uit het jaarverslag van de se- cretai'is, de heer M. Beekman, bleek dat de vereniging thans nog 78 le den telt, dat 74 varkens waren aan gegeven, waarvan er slechts 6 ziek waren gemeld, die dank zij de vlugge hulp van de veearts de heer D. van den Akker op enkele uit zonderingen na spoedig genazen. De contributie werd opnieuw vastgesteld op f 1 per maand per varken, niet-mesters f 1 per jaar, entreegeld f 3. De vergoeding voor het verlies van een big werd vast gesteld op f 57,50, voor een goe|d dier tot 30 kg., bij een hoger ge wicht zal worden vergoed f 0,10 beneden de hoogste kilo-marktno- tering in de betreffende week. Bij de nu volgende bestuursver- Ingezonden mededeling REINIGINGSDIENST DUIVELAND Nieuw initiatief: ophaaldienst van schillen en oud brood Renesse en Zonnemalre treden toe tot Dienst In de donderdagmiddag gehouden vergadering van de raad van be stuur van de Reinigingsdienst Dui- veland, waren de heren Stoutjes- dijk (Oosterland) en v. d. Stolpe (Ouwerkerk) met kennisgeving af wezig. Een bijzonder woord van welkom riep de voorzitter, burge meester v. Eeten uit Nieuwerkerk, toe aan de delegatie uit Zonnemaire en aan de beer Nieuwenhuize als vertegenwoordiger van Nieuwer kerk. De delegatie uit Renesse had bericht van verhindering gezonden. N.a.v. de notulen deelde de voor zitter mede, dat afgezien wordt van het gemeenschappelijk plantsoen- annex sportvelden-onderhoud, daar dit op grpte praktische bezwaren blijkt te stuiten. Wel zal een ander initiatief ter hand worden genomen n.l. een ophaaldienst van schillen en oud brood. De opzichter vande Centrale Dients, de heer Schuiling, heeft over deze zaak een rapport opge steld, dat tot een negatieve uit komst komt en adviseert deze dienst niet in te voeren, daar voor al ten plattelande schillen en af vallen van groente door varkens en konijnen worden geconsumeerd, die hetzij aan de eigenaar zelf het zij aan diens buren behoren. Het dagelijks bestuur heeft over deze ophaaldienst echter een an dere mening dan de heer Schuiling. Zij wordt in deze mening versterkt omdat zich al een gegadigde heeft gemeld, die voor het recht om schil len op te halen zelfs een retributie wil betalen. De heer v. Nieuwen huize zou liever geen betaling ver langen, daar de mogelijkheid groot is dat bij betaling het ophalen van schillen niet meer lonend zal blij ken te zijn, zodat de dienst om die reden spoediger zou worden ge staakt dan bij het gratis ophalen. Bruinisse en enige andere gemeen ten worden genoemd als gemeen ten die voor een schillenophaal- dienst. zeker wel lonend zullen zijn. Via een advertentie in de Zierik- zeesche Nieuwsbode zal men ge digden voor schillenophaler op roepen. Toelating andere gemeenten Besloten wordt de gemeenten Zonnemaire'en Renesse formeel tot de gemeenschappelijke reinigings dienst Duiveland toe te laten. Des gevraagd verklaart het dagelijks bestuur dat dit alleen kan als h§t personeel van de dienst wordt uit gebreid met een derde man. Nu is het zo dat in vele gemeenten eep gemeentewerkman als derde man fungeert. Dat kan dan vervallen en het betekent dat op maandag en donderdag iedere dag 1330 vuilnis emmers moeten worden geleegd en dinsdag en vrijdag plm. 1000. Op woensdag zal men de wagens na zien en de vuilnisbelten bijwerken. Renesse zal 's zaterdags worden bediend. Men zal daar dan twee emmers in één keer ledigen, in- plaats van twee keer per week éèh emmer. Voor emmers van zomer gasten aldaar, die maar enkele maanden per jaar moeten worden geleegd, zal een apart bedrag ln re kening worden gebracht. De vergadering is enthousiast dat de dienst zo uitstekend functioneert en zo goed blijkt te voldoen dat telkens meer gemeenten toetreden. In besloten vergadering wordt daarna gesproken over de perso neelsvoorziening en de salariëring van de aan te stellen vuilophalers. Na heropening worden als zodanig benoemd de hex-en A. de Bil ujt Nieuwerkerk en D. van der Have uit Oosterland. Waar het dagelijks bestuur nog geen gelegenheid heeft gehad de door de secretaris opgestelde be-- grotlng te behandelen, wordt hel sloten dit punt aan te houden tot een volgende vergadering, die vast gesteld wordt op vrijdag 1 februari, 's namiddags 2 uur. kiezing werden de aftredende en herkiesbare bestuursleden de heren W. H. Okkerse en L. E. van Pope- ring met bijna algemene stemmen herkozen. In de vakature Joh. Bal Az. werden 11 stemmen uitgebracht op de heer P. van den Ouden en 7 op de heer F. van den Berg. Na her stemming werd de heer F. van den Berg gekozen, met 19 stemmen, ter wijl 17 stemmen werden uitgebracht op de heer P. van den Ouden. Bij de daarna plaats hebbende eerste vrije stemming in de vacature we gens het bedanken van de heer D. van den Berge Mz., werd de heer P. van den Ouden met 29 stemmen gekozen. De voorzitter feliciteerde nog het El Arish, de hoofdstad van het Egyptische schiereiland Sin ai, welke door Israëlische troepen was bezet, is thans door deze troepen verlaten en overgenomen door Joegoslavische eenheden van de V.N.-politiemacht en Egyptische grenspolitie, welke laatste door de bevolking bijzonder enthousiast werd ontvangen. De foto toont de juichende massa, die zwaaide met Egyptische vlaggen en portretten van kolonel Nasser, tij dens de intocht van de Egyptische politie. bestuurslid de heer L. E. van Pope- ring, die juist deze dag uit het zie kenhuis, waar hij enkele dagen verpleegd werd, terugkeerde. Bij de rondvraag drong de heer P. van den Ouden er op aan dat de aangegeven biggen steeds goed van oormerken zouden worden voor zien. De voorzitter zegde dit toe. Hoewel de varkensmesterij op ons eiland sterk afneemt, blijkt de „Varkenshond" op Bruinisse toch nog een kern van echte mesters te bezitten, die jaar op jaar aan de traditie „een varken in het kot" blijven vasthouden. En dat is ge lukkig, want de Varkenshond be hoort op Bruinisse tot de oudste verenigingen. EEN AVOND VOL VROLIJKHEID Pittige kleinkunst in wervelend tempo De benedenzaal van „Concordia" heeft donderdagavond gedaverd van de gezonde lach. Inderdaad ge zond, want er zat niets geforceerds in de vlotte, pittige en hier en daar oergeestige cabaret- en variété show, gebracht door het gezelschap Herman Tholen, binnen het raam van de K.R.O.-toernee, onder het motto: ,,'t Is weer zó (duimpje op) bij de Kro". Met vaart en verve werd het dankbare en lachgrage publiek door de artiesten een gevarieerd programma voorgeschoteld. Over en weer van toneel naar de zaal schoten de vonken, die vooral de executanten nodig hebben om „er in" te komen. De schets „Inwoning" illustreerde enkele woningnoodpe rikelen, die met in glaasjes ge schonken „water" werden wegge spoeld. Kitty van Dongen (voort varend en veelzijdig) excelleerde in „De protestvex-gadering", een mono loog waarin zij de mannen in de hoek (poogde) te drukken. De ver persoonlijking van de charme bleek Sacha Dénisent te zijn, een geroeti- neerde cabaretière, die vooral weet hoe zij een liedje brengen moet. Haar „Un gamin de Paris" zullen we altijd (en desnoods overal) nog eens willen horen. Op voortreffelij ke wijze werd de muzikale noot verzorgd door het trio Pim Tholen (George Becking en Géo Zambeek), dat een exotisch element in het programma bracht met „Latin America" en daarna de zaal aan de touwtjes kreeg met een leutig en gezellig zang- en speelprogramma. Een apart woord voor de jongleur Joe Andy, die op circusachtige wij ze de evenwichts- en balanceer- kunst machtig is. Frappant was hij (als John Teller) met zijn vliegen de schotels. Herman Tholen zelf was de man die op overtuigende wijze de programmadelen aan el kaar laste en tonelist en liedjeszan ger par excellence bleek. Zijn „Postzegelverzameling" had genoeg Bühne-filosofie, om ter harte ge nomen te worden. Ook gezamen lijk was het ensemble opperbest, zoals in „De goeie ouwe tijd" met een ietsje van de hoofse zwier an no 1900, waaiwan de laatste res tanten thans worden weggerock- en rollt. Een met al een patente avond. Tevoren had een vertegen woordiger van de K.RO de steun ingeroepen, ook van de Schouwen- Duivelandse rooms - katholieken voor de eigen omroepvereniging. Na afloop dankte kapelaan Kort- mann (ook al .aangestoken door de vrolijkheid), de executanten en bood ieder een lepeltje aan, voor het geval het tot strulsvogeleieren- eten komt. De gemeente was ver tegenwoordigd door wethouder J. Catshoek en de secretaris de heer E. M. Mulder met hun echtgenoten. De V.N. en Israël De Egyptische afgevaardigde, Mohammed Fawzi, heeft donder dag in de algemene vergadering van de V.N. het debat geopend over de kwestie van de terugtrekking van de Israëlische troepen. Hij beschul digde Israël er van, dat het op min achtende manier geweigerd heeft de besluiten van de V.N. - die te rugtrekking van de Israëlische troepen achter de bestandsgrenzen eisten, op te volgen. Daarna leidde de afgevaardigde van Ceylon de door 24 Aziatische en Afrikaanse landen gesteunde re solutie in. Deze resolutie bevestigt de door de assemblee gestelde eis tot terugtrekking van de Israëlische troepen. Mevrouw Golda Melr, de Is raëlische minister van Buiten landse Zaken, zei dat Israël hoopt de algemene vergadering binnenkort een gedetailleerd plan te overleggen. Volgens dit plan zal er in de strook van Gaza vrede en veilig heid komen en de economische toe komst van de bevolking verzekerd worden. De Amerikaanse afgevaardigde, Cabot Lodge, maakte bekend, dat hij voor de resolutie van de Azia- tisch-Afrikaanse groep zal stem men, omdat bet een „redelijke en gematigde" resolutie is, die „ver oordeling en tegenbeschuldiging" vermijdt. De Ver. Naties blijven volgens hem van mening, dat alle buitenlandse troepen. uit Egypte teruggetrokken moeten worden. Wij geloven, dat de V.N.-troepen zo opgesteld moeten worden, dat zij een herhaling van vijandelijkheden kunnen verhinderen, zo zei hij. Rustig weer Verwachting tot zaterdagavond: Droog weer met enkele wolken velden en plaatselijk mist, maar ook opklaringen; weinig wind; van nacht overwegend lichte vorst, morgen temperaturen om het vries punt. 19 jan. Zon op 8.40, onder 17.06. Maan op 22.09, onder 9.48. 20 jan. Zon op 8.39, onder 17.08. Maan op 23.29, onder 10.12. 21 Jan. Zon op 8.38, onder 17.10 Maan op onder 10.37. Laatste kwartier: 22 jan. te 22.48. Hoogwaterstanden ZIERIKZEE: 19 jan. 5.30 v.m. 17.58 n.m. 20 jan. 6.14 v.m. 18.45 n.m. 21 jan. 6.56 v.m. 19.27 n.m. BROUWERSHAVEN: 19 jan. 5.00 v.m. 17.17 n.m. 20 jan. 5.47 v.m. 18.05 n.m. 21 jan. 6.34 v.m. 18.53 n.m. Springtij: 18 januari. Doodtij: 25 januari. HET WEEKOVERZICHT De afgelopen nacht vroor het op de meeste plaatsen 3 tot 6 graden. In de mist die zich gistermiddag van het noorden uit naar de zuide lijke provincies verplaatste, kwam rijpvorming voor Het hogedrukge- bied bij Schotland nam verder in betekenis af en verplaatste zich langzaam naar het zuiden. Op hei noordelijke deel van de oceaan i6 de depressie-activiteit sterk toege nomen. Een tamelijk diepe depres sie bij de zuidpunt van Groenland dringt langzaam naar het oosten op, waardoor het zwaartepunt van het hogedrukgebied dat zich boven Engeland bevindt vermoedelijk op het Europese continent komt te liggen. Voor het weer in ons land heeft deze ontwikkeling de komen de 24 uur nog weinig betekenis, zodat de komende nacht opnieuw licht vorst verwacht kan worden. De neerslagkansen blijven gering. PREDIKBEURTEN zondag 20 januari Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Grote kerk: 10 uur dhr Sijthoff, 5 uur ds Duyvendak; Ver.- gebouw: 11.00 uur ds van Royen (gezinsdienst). Kerkwerve: 2.30 uur ds v. d. Grift (H.A.). Serooskerke: 10 uur ds v. d. Grift (H.A.). Burgh: 10 uur ds Swaak. Haamstede: 10 en 7 uur ds v. Vliet. Renesse: 10 uur v. Liere. Noordwelle: 7 uur ds v. Llere. Eikerzee (in noodkerk te Scharendijke: 10 u. dhr Malipaard. Brouwershaven: 10 uur ds Groot. Zonnemaire: 10 uur ds van Wijck. Noordgouwe: 10 uur ds Buinink. Drelschor: 10 uur ds Westerhof. Ouwerkerk: 9.30 uur ds v. Royen. Nieuwerkerk: 10 uur ds Duyven dak. Oosterland: 10 uur ds Rijks. uur candidaat Verseput. Sirjans- land: 10 uur leesdienst, 6.30 uur dhr Sijthoff. Bruinisse: 10 en 5 uur ds Goudswaard uit IJsselmonde (bed. H.A. en H.D.). St. Philipsland: 9.30 en 2.30 uur ds v. Dieren. Geref. Kerk Zierikzee: 10 en 5 uur ds Tiemers- ma. Haamstede: 10 en 3 uur ds Meijer. Renesse: 7 uur ds Meijer. Schax-endijke: 10 en 2.30 uur ds Kampei*. Brouwershaven: geen opg, ontv. Zonnemaire: 10 en 2.30 uur dr Becker. Nieuwerkerk: geen opg. ontv. Oosterland: 10 en 2.30 uur cand. P. van Breugel van Amster dam. Bruinisse: 10 en 3 uur cand. Chr. yan Ulden uit 's-Gravenhage. Anna Jacobapolder: 10 en 2.30 uur ds J. Spoelstra uit Genemuiden. Geref. Kerk (Art. 31 K.O.) Brouwershaven: 10 en 2.30 uur ds Keizer. Chr. Geref. Kerk Zierikzee: 10 uur leesdienst, 6 uur ds v. d. Klis. Kerkwerve: 10 en 3 dur ds v. d. Klis (H.A. en dankz.). Haamstede: 10 uur godsdienstoefe ning, 3 uur leesdienst. Geref. Gemeenten Haamstede: 10 en 2.30 u. leesdienst. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur lees dienst. Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. St. Philipsland: 10. 2.30 en 6 uur leesdienst Geref. Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10, 2 en 6 uur leesdienst Nieuwerkerk: 9.45 en 3.30 uur lees dienst Bruinisse: 10 en 5 uur ds Mallan. Oud-Geref. Kerk Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur ds M A. Mieras uit Krimpen a/d IJssel Bruinisse: 10 en 5 uur leesdienst. St. Philipsland: 9.30, 2.30 en 6 uur dhr Gebraad. R.K. Kerk Zierikzee: 7.15 en 10 uur H. Mis, uur lof. Burgh: 9.30 uur H. Mis (garage hotel „Het Wapen van Burgh"). Leger des Heils Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst, 12 uur jeugdsamenkomst, 7.30 uur verlossingssamenkomst.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1957 | | pagina 2