Handen en Lippen [H^IPUROL Kruidenkracht! LIEFDES NAZOMER Zierikzeese raad besluit kasgeldlening van f 300.000 te verlengen Rijkspostspaarbank staat verlenging met een jaar toe Op een inderhaast belegde, zeer korte, raadsvergadering, onder voorzitterschap van burgemeester mr. F. Th. Dyckmeester, is maan dagmiddag door de raad toestem ming verleend een kasgeldlening ad f 300.000 van de Rijkspostspaar bank - die op 1 februari a.s. af gelost moest worden - te verlengen. Reeds bij besluit van 25 oktober 1955 werd machtiging verleend in 1956 kasgeldleningen aan te gaan tot f 1 miljoen. Wat betreft de ge leende f 300.000 werd medegedeeld, dat de geldgeefster bereid is geble ken de lening nog met maximaal een jaar te verlengen tegen een rente van 5 pet. en met de bevoegd heid tot opzegging na 6 of 9 maan den. Waar ook voor 1957 door de raad een algemene machtiging aan b. en w. was verleend tot het aan gaan van kasgeldleningen tot f 1 miljoen, daar was voor de onder havige verlenging toch toestemming van de raad nodig, daar aan eerst genoemd besluit tot machtiging door G.S. goedkeuring werd ont houden. De heer de Moor drukte er nog zijn spijt over uit, dat de vergade ring op zo uiterst korte termijn is belegd, zo zelfs dat enkele raadsle den tevoren niet waren geïnfor meerd. Mr. Keuning onderstreepte dit en hoopte dat deze gang van za ken tot de hoge uitzonderingen zal blijven. De voorzitter wees op het spoedeisend karakter, daar eind Kritiek op Werkgroep Deltazaken Zeeland Burgemeester mr. dr. N. Bolke- stein van Middelburg, heeft gister middag in zijn nieuwjaarsrede kri tiek geleverd op enige suggesties van de Werkgroep Deltazaken Zee land. „Men stelt een tunnel onder of een brug over de Westerschelde voor, iets ten westen van Terneu- zen, daarbij alleen denkend aan de belangen van Zuid-Beveland en Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen en de belangen van Walcheren, het be langrijkste en volkrijkste deel van Zeeland, en West-Zeeuwsch-Vlaan deren geheel verwaarlozend", zo verklaarde hij. „Maar wat nog belangrijker is", aldus de heer Bolkestein, „het al gemene belang is hiermee ook niet gediend. Wil men een tweede grote verbinding van Nederland naar België, dan moet men deze niet dichtbij de-bestaande, over Bergen op Zoom Öf Breda naar Antwerpen leggen, maar een flink eind daar van af. Bovendien wil men de ontworpen verbinding over de tussendammen en de Westerschelde zien als een verbinding niet alleen met België, maar ook met het Noordfranse in dustriegebied en met Engeland. Uit dit verkeerde uitgangspunt der werkgroep is uiteraard ook niet veel goeds voortgekomen. De ge projecteerde wegen op Zuid-Beve land en Walcheren hebben een on gelukkig beloop". Plan voor beveiliging Duitse Waddenkust Februari-ramp in 1953 de aanleiding De februari-ramp van 1953 in zuidwest-Nederland is in 1954 aan leiding geweest voor de Duitse bondsstaat Neder-Saksen tot de op stelling van een plan voor kustbe- veiliging, dat gedurende tien jaren jaarlijks 77 miljoen mark voor wa terstaatkundige maatregelen eist. Deze maatregelen - die bij de monding van de Eems in oost-Fries land ook Nederlandse belangen ra ken - kan men in drie categorieën verdelen: 1. Kustbescherming met aanzien lijke ophoging van oude en aan leg van nieuwe zeedijken en vloeddammen in het gehele kustgebied tussen Eems en Elbe; 2. hoofd- en binnenwaterkering, waarbij nieuwbouw en moder nisering van verlaten (kleine schutsluizen) en gemalen, en 3. aanleg van een centraal water leidingsysteem ten behoeve van de drinkwater-arme lage Wei landen (marsen). Egypte en Israël wisselen gevangenen uit Een woordvoerder van de V.N. heeft maandag verklaard van het Internationale Rode Kruis te heb ben vernomen, dat er overeen stemming is bereikt over een uit wisseling van Israëlische en Egyp tische krijgsgevangenen. Raket naar Venus De Russische geleerde Joeri Tsjlebtsewitsj is van plan tussen 1962 en 1967 een waarnemingsraket naar de planeet Venus te zenden, die door middel van „kosmische televisie" opnamen naar de aarde zal doorgeven, aldus heeft radio- Moskou bekendgemaakt. Dit i: dinsdag gemeld door het Oostduitse persbureau A.D.N. Gedurende de laatste 24 uur van zijn reis zal de raket om de tien seconden beelden uitzenden. Hier bij zal gebruik worden gemaakt van elektronische verrekijkers. vorige week de brief van G.S. eerst was ingekomen. Aan het begin van de vergade ring deed de voorzitter de raads leden nog zijn beste wensen toeko men voor het nieuwe jaar. Hij deel de mede dat de eerstvolgende raadsvergadering zal worden ge houden op 29 januari. Alsdan zal de voorzitter dieper ingaan op de toestand van de gemeente, zulks in verband met de jaarwisseling. Brits vrachtschip verloren beschouwd Het Britse vrachtschip „Nordic- star" (7124 ton), dat elf dagen over tijd is op een reis over de Atlanti sche oceaan, wordt als verloren beschouwd. Er waren 37 mensen aan boord, meest Grieken. Hongaren in Budel aangekomen Gistermiddag is de eerste groep van de circa 2.000 Hongaarse vluch telingen, die via Nederland naar Canada zullen gaan, in de leger plaats Budel ondergebracht. Zij be staat uit 88 gezinnen met in totaal 264 personen; voorts 170 onge huwde mannen en 70 ongehuwde vrouwen. De Hongaren zullen een week in het kamp doorbrengen, om vervol gens naar speciale woongelegen- heden te worden overgebracht. Op 4 en 18 februari zullen nieuwe transporten aankomen. Het kamp moet op 15 maart weer geheel ont ruimd zijn ten behoeve van de landmacht. STAD EN PROVINCIE ZIERIKZEE Familie-ovond Ned. Chr. landarbeidersavond De Ned. Chr. Landarbeiders Bond organiseert morgen (woensdag) een familie-avond met filmvoorstelling in het Ned. Herv. Verenigingsge bouw alhier. Als hoofdfilm wordt vertoond: „Langs ongebaende klingen" en als bijfilms o.m. „De taxhond" en „Het kostbare kussen". Na de pauze zal als spreker een vertegenwoor diger van het hoofdbestuur op treden. Des namiddags wordt in hetzelfde gebouw een kindervoorstelling ge geven, aanvangende om 4 uur. HAAMSTEDE Contact-avond controleurs vogelwet Op donderdagavond a.s., te 20 uur, zal in hotel Bom de heer H. J. A. de Reuver, hoofdambtenaar van het ministerie van Onderwijs, afde ling Natuurbescherming, tevens hoofdcontroleur Vogelwet een con tactavond houden voor de contro- leurs-Vogelwet op Schouwen in sa menwerking met leden van de rijkspolitie. Er zal ruimschoots ge legenheid zijn voor gedachtenwis- seling en het stellen van vragen. Aan het slot van de avond zullen lichtbeelden worden vertoond. Behalve genoemde functionaris sen zijn ook welkom allen, die con- troleurs-Vogelwet willen worden, dus die er de moeite voor over heb ben, in april a.s. het daarvoor in gestelde examen af te leggen. Min. leeftijd 18 jaar. Een groot deel van de vogelbe- king van de broedterreinen zelf. Het aantal bevoegde vogelwachters kan op dit eiland nog worden uit? gebreid. Zij, die hier iets voor voefr len, kunnen op deze avond alle in| lichtingen verkrijgen. (In enkele delen van ons land zijn zelfs al vrouwelijke controleurs). (neezonden mededeling GRIEP! Mijnbardt's Grieppoedere. Doos 50 cc BROUWERSHAVEN Lezing over diepvriezen voor plattelandsvrouwen Krijgt Brouwershaven een eigen kluis Vorige week hield de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen afd. Brou wershaven, een voorlichtingsavond over „Diepvries, hoe en waarom", welke verzorgd werd door de heer van der Stoep van het Centraal Bu reau te Rotterdam. De presidente, ïaevr. Jansen-Glas, verwelkomde de dames der plaatselijke vrouwen bonden, de leden van de afdeling Noordwelle en inzonderheid de heer van der Stoep en burgemeester J. L. van Leeuwen. In zijn betoog wees de heer van der Stoep er op dat de diepvriesprodukten hun vi taminen behouden, terwijl ook de houdbaarheid groot is. Na een pau werden de aanwezigen gecon fronteerd met het inwendige der diepvrieskluizen middels geprojec teerde plaatjes. Hierna werd van de gelegenheid tot het stellen van vragen druk gebruik gemaakt. Bij een viertal personen bestond inte resse voor een eigen kluis. Een com missie van vijf dames zal trachten de diepvries te propageren opdat een 40-tal gezinnen van deze kluis gebruik willen maken, zodat er een te Brouwershaven geplaatst kan worden. Binnenkort zal een bezoek worden gebracht aan de in aan bouw zijnde kluis te Haamstede. Met een dankwoord sloot vervol gens mevr. Jansen de geslaagde bij eenkomst. ZONNEMAIRE Te Middelburg is geslaagd voor het praktijk diploma boek houden van de Ned. associatie voor praktijk-examens, de heer J. van Dijke, geboortig te Zonnemaire, thans woonachtig te Middelburg. NIEUWERKERK De filmavond voor de Cult. Ver. Naar wij nader vernemen zal de film „Het lied van Bernadet^g." morgenavond: woensdag 16 januari voor de Culturele Vereniging wor den vertoond. Dus niet, zoals gis teren door ons is gepubliceerd, vrij dagavond aanstaande. Uitvoeringen Chr. zangvereniging Vrijdag 18 januari a.s. hoopt de chr. zangvereniging „Eén naam is onze Hope" met medewerking van het chr. kinderkoor te Zierikzee een uitvoering te geven in de ger. nood kerk alhier, waarvoor gezien de prestaties van beide koren, zeker goede belangstelling zal bestaan. Dinsdag 22 januari komen beide verenigingen in Kerkwerve voor het voetlicht. Voor de Griekse wijk van Ni cosia is vanochtend een volledig uitgaansverbod afgekondigd. Later werden alle Cyprische mannen van 14 tot 40 jaar opgeroepen zich te melden voor een identiteitsonder- scherming hangt af van de bewa- zoek. ERNST EN LUIM OP JAARVERGADERING CHR. BESTURENBOND Causerie over „Sociale gerechtigheid" Vrijdagavond hield de Chr. Be sturenbond te Bruinisse haar jaar vergadering, die als altijd een fees telijk karakter droeg en waarbij ook de vrouwen der leden van de afdelingen van de N.C.B., N.C.L.B., C.B.C. en C.M.B. tegenwoordig wa- Nadat gezongen was Psalm 98 vs. 2. las de voorzitter de heer A. Kik, 1 Cor. 13, waarna hij een causerie hield over „Sociale gerechtigheid op grond van Gods Woord". Spre ker betoogde dat de ware gerech tigheid zijn wortel vindt in de Schrift en een vrucht is van het grote gebod, van de liefde tot God en de naaste. Hieruit vloeit voort een steeds verder gaande sociale gerechtigheid en de medezeggen schap is een der jongste loten van deze stam, zoals reeds eerder een goede samenwerking ontstond tus sen werkgever en werknemer op 't gebied van de loonvorming. Na een vergelijking tussen de werkgevers waarover in de Jacobusbrief wordt gesproken en de tegenwoordige gang van zaken trok spreker een parallel tussen Rusland en west- Europa, waarbij hij zijn gehoor op wekte de strijd der Hongaren te gedenken. De heer W. van Gilst gaf een overzicht van wat in de afgelopen 5 jaar door de Chr. Besturenbond kon worden bereikt en de heer P. van Hall vertoonde een serie lan taarnplaatjes over de bevolking van Suriname. De heer Roolvink, hoofdbestuurs lid van het C.N.V. uit Utrecht hield daarna een referaat over de nood zaak der Chr. vakbeweging. Ook hij bepaalde zijn gehoor bij het lot der Hongaren en de toestanden in Rusland en wat de Hongaren over hadden voor hun vrijheid, een vrij heid die in Nederland nog gemeen goed is. De Chr. vakbeweging staat voor die vrijheid op de bres. In en na de pauze kwam, wat we zouden willen noemen, het lichte programma, waarin o.a. de heer D. van den Berge een solo in dialect zong, een taart werd verloot, men zich oefende in het opblazen van ballonnen en waarin men kon ge nieten van voordracht en dekla- matie. Aan de heren M. van Driel^te Bruinisse en J. Bossers te Anna Ja- cobapolder, beiden „spoor en tram mensen" werd het gouden speldje voor <25 jaar. C.N.V.-lidmaatschap uitgereikt. M De heer A. Fluijt sloot met gebed, nadat de voorzitter de aanwezigen had bedankt en gezamenlijk gezon gen was Gezang 280 1 en 5. Maandagochtend heeft mevrouw F. Blankers-Koen de Souvenir- en Sportvakbeurs in het Amsterdamse R.A.I.-gebouw geopend. - Na een toepasselijk speechje (foto links) opende mevrouw Blankéts de Beurs door een ferme sprong over een horde zoals de foto rechtstaat zien. Geanimeerde jaarvergadering geitenfokvereniging Burgli-Haamstede Afdeling behaalde eerste prys te Domburg hoornen op de- agenda, te plaatsen. De in 1956 gehouden tuberculina- tie bij alle geiten van onze leden gaf geen reageerders te zien. Be sloten werd dit onderzoek jaarlijks te laten verrichten. Vermeldens waard is nog dat Burgh-Haamstede en Renesse, voor zover bekend, de eerste fokverenigingen zijn die al hun dieren laten onderzoeken. In navolging van de provinciale bonden van Zuid-Holland, Noord- Holland en Drente is thans ook Zeeland overgegaan tot uitgifte van een gedrukt stamboek. Ingezonden mededeling Vorige week hield de geitenfok vereniging Burgh-Haamstede een geanimeerde jaarvergadering in café Bakker te Burgh. De penningmeester bracht ver slag uit van de financiële gang van zaken. De ontvangsten bedroegen f 133,42 en de uitgaven f 46,50. Doordat hierin een uitkering van achterstallige subsidie verwerkt is, voorziet de begroting voor 1957 in een nadelig saldo. Hierbij is een post opgenomen als bijdrage aan de dit jaar te houden Z.L.M.-tentoon- stelling te Zierikzee. De in 1956 gehouden keuring is goed geslaagd. Voor 1957 is een avondkeuring aangevraagd, zo mo gelijk te houden op de Ring te Burgh. Uitvoerig werd stilgestaan bij de gang van zaken gedurende de laat ste twee jaar met de bokhouderij op Schouwen-Duiveland. Door on vruchtbaarheid, ongeluk of ziekte zijn namelijk irv die periode zes bokken uitgevallen. Hiermee is veel geld gemoeid. Kleine verenigingen kunnen daar zeer door gedupeerd worden. Er werd een voorstel ge formuleerd ter behandeling in de kringvergadering en eventueel in de vergadering van de provinciale bond, waardoor de risico's onder bepaalde voorwaarden beter ge- detk zouden kunnen worden. Ge tracht zal worden voor Schouwen- Duiveland minstens twee bokken in reserve te houden. Voor deelneming aan de melk- controle gaven zich voor 1957 nog twee leden op, waardoor het aantal gecontroleerde dieren ongeveer zes tien zal bedragen. Bij de dit jaar voor het eerst ge houden provinciale geitententoon stelling te Domburg, behaalde onze afdeling een eerste prijs met de thans ter dekking staande jonge bok en een derde prijs met een geitlam. De laatste jaren is in Nederland meermalen het eventueel onthoor- nen van geiten ter sprake gekomen. Er is thans uit Engeland een vrij eenvoudige en zo goed als pijnloze methode bekend, waarmee dit di rect na de geboorte gebeuren kan. Er zal opnieuw een voorstel inge diend worden via Kring en Prov. Vereniging, de kwestie van het ont- LAND- EN TUINBOUW Landbouwers naar Brazilië In Brazilië en Zuid-Amerika be vinden zich Nederlandse kolonies in Carmabi en Gastrolandi. Het ligt in de bedoeling op een 24.000 hectare groot gebied, 60 km ten noorden van Carmab, een derde Nederlandse kolonie te stichten. Dit is op een te Lunteren, door de plaatselijke landbouworganisa ties belegde bijeenkomst, medege deeld door de heer J. Dusseljee, die direct na de oorlog naar Brazilië is geëmigreerd, doch nu tijdelijk in een Lunters pension verblijft om ongeveer tweehonderd jonge Ne derlandse landbouwers te anime ren voor een nieuwe toekomst in Brazilië. De Braziliaanse regering is bereid de grond, die van goede kwaliteit is, voor f 100,per hectare aan emigranten te verkopen. Zij wil bovendien op aannemelijke voor waarden kredieten verlenen voor de bouw van eigen boerderijen. Emigranten die over ongeveer 25 mille beschikken, kunnen zich vol gens de heer Dusseljee, direct ves tigen op een eigen boerderij met een bedrijf van plm. 100 hectare. Winters weer Verwachting tot woensdagavond: Vrij veel bewolking met plaatse lijk enkele lichte sneeuwbuien: matige, af en toe vrij krachtige wind in hoofdzaak tussen noord oost en noord; lichte vorst tot tem peratuur om het vriespunt. 16 jan. Zon op 8.43, onder 17.01. Maan op 17.55, onder 8.19. 17 jan. Zon op 8.42, onder 17.03. Maan op 19.21, onder 8.54. Volle maan: 16 jan. te 7.21. Hoogwaterstanden ZIERIKZEE: 16 jan. 3.08 v.m. 15.36 n.m. 17 jan. 3.59 v.m. 16.26 n.m. BROUWERSHAVEN: 16 jan. 2.36 v.m. 14.56 n.m. 17 jan. 3.26 v.m. 15.44 n.m. Springtij: 18 januari. Doodtij: 25 januari. HET WEEROVERZICHT Er bleef in de afgelopen nacht een vrij krachtige noordoosten wind waaien en er was over het alge meen ook nog veel bewolkng. Daar om vroor het maar enkele graden. Het vliegveld Deelen bij Arnhem had met 4 graden vorst de laagste temperatuur. In Duitsland kwam op vele plaatsen 5-10 graden vorst voor en uit Scandinavië en oost- Europa werd overwegend strenge vorst gemeld. In de algemene luchtdrukverdeling traden intussen belangrijke wijzigingen op. Het ho- gedrukgebied boven Scandinavië neemt meer en meer in betekenis af en wordt overvleugeld door een bijzonder krachtig hogedrukgebied ten westen van Schotland. Hierdoor zal de wind in ons land meer noor delijk worden waarbij in de kust provincies de temperatuur morgen boven het vriespunt kan komen. In het binnenland zal ook de komende 24 uur overwegend lichte vorst voorkomen. Brussel is van plan bij Augsburg (zuid-Duitsland) of in de vallei van Aosta, in de Italiaanse alpen, een Europees dorp te laten bouwen voor verplaatste personen, als het hier voor benodigde bedrag van onge veer 450.000 gulden kan worden bij eengebracht. Het dorp zal dan de naam Brussel krijgen. De regering van India heeft be sloten diplomatieke betrekkingen aan te gaan met Marokko met ver tegenwoordiging door ambassa deurs. Ingezonden mededeling In kruiden zit de kracht van de natuur. En de natuur blijft voor mens en dier DE bron, óók van genezing. Klachten «n kwaaltjes, zoalsmoeheid, hoofdpijn, puist jes, verstopping, vale teint, enz., zijn het gevolg van onnatuurlijke leefwijze. Be houd Uw gezondheid, zuiver Uw lichaam met HERBES AN, Kruidenthee. Verkrijg baar bi) Uw apotheker of drogist A f 1.79 p«r groot pak. voldoends voor maanden. FEUILLETON Oorspronkelijke roman door HENK VAN HEESWIJK „En zoals u het de laatste jaren deed, vader", zegt Herman eerlijk. „Dank zij Ans' onschatbare hulp" voegt Tom er aan toe. Zondags gaan ze gezamenlijk naar de kerk en Ans heeft een heerlijk maal gekookt, 's Middags zitten ze genoeglijk buiten te genie ten van het mooie weer en dan ge ven Herman en Ans elkaar een knipoogje. „U zei, dat u morgen vertrekt, vader. Maar Ans en ik zouden het erg op prijs stellen, als u hier blijft wonen. Het huis is groot genoeg en „Kinderen, dat vind ik geweldig", valt Tom hem in de rede. „Maar ik doe het niet. Stel je voorjullie zijn in de wittebroodsweken en dan zal zo'n oude man als ik „Oude manherhaalt Ans protesterend, „hoe kunt u dat nu zeggen „In ieder geval: ik doe het niet. Ik heb mijn plannen al klaar en jullie moogt het best weten. Maan dag begin ik weer op volle toeren in de fabriek. Voorlopig blijf ik bij je vader en moeder in de kost, Ans, dat is al afgesproken. Jaik krijg jouw kamer nog wel, wat zeg je me daarvan, hé? Doch dat is slechts tijdelijk. Ik heb het huisje van de weduwe Bakelaar gekocht, je weet wel, aan de Wilgenlaan. Zij gaat 1 september verhuizen naar haar dochter in de stad en dan kan ik er gaan wonen. Er zijn hier een paar dingen in huis, die ik dan graag zou willen meenemen, o.a. mijn luie stoel. En daar zal wel geen bezwaar tegen zijn, denk ik". „Natuurlijk niet,vader. Het is toch eigenlijk allemaal van u". „Dank je, zoon, maar dat is niet nodig. Bekijken jullie volgende week maar eens op'je gemak, wat je wilt missen. Een paar dingen zijn misschien wat ouderwets voor jul lie. En boven, op de slaapkamer, zijn nog herinneringen aan je moe der, Herman, die ik ook graag wil houden. Dat zul je wel kunnen be grijpen. Welnu, dan richt ik het huisje naar mijn zin in en neem een huishoudster, pan ben ik al lang tevreden. En als ik behoefte heb aan wat gezelligheid, kom ik wel eens een avondje buurten". 's Maandagsmorgens stond Tom klaar om definitief zijn' woning te verlaten. Ans, die hem in zijn jas hielp - het regende - begreep best, wat er in hem om fnoest gaan. „Is het nodig *te zeggen, vader, dat u ieder uur van de dag hier van harte welkom bent?" Hij streelde haar bver haar glan zende haren. „Ik weet het, Ans, en ik ben er blij om. I\c hoop, dat jul lie volkomen gelukkig zult zijn". In zijn wagentje, 'op weg naar de stad, moest hij even een brok in £ijn keel wegslikken. Ruim vier en 'twintig jaar had bij er gewoond. Nu namen jonge mensen zijn plaats in. Zo was het leven. Het gure najaarsweer kwam al vroeg. Zo mooi als de zomer was geweest, zo koud werd de septem bermaand. Weduwe Bakelaar vertrok op de eerste september uit haar huisje en Ans hielp de inmiddels aangeno men huishoudster een handje met de schoonmaak en ging daarna met haar schoonvader de nodige aanko pen doen om het huisje gezellig in te richten. „Dat is vrouwenwerk", had Tom gezegd, en hij had dank baar de adviezen van Ans aan vaard. In de loop van de week kwam alles op orde en Tom nodigde zijn kinderen uit een avondje te komen buurten. Toen ze 's avonds de ge zellig ingerichte kamer betraden, zei Tom: „Er komen nog een paar gasten, maar dat is nog een verras sing. Als de bel gaat, moet jij maar opendoen, Ans". De verrassing kwam al gauw en bleek de ouders te zijn van Ans. Het werd een prettige avond. Met trots liet hij zijn huisje zien en iedereen was het er over eens, dat het met smaak was ingericht. „Ans, meid, een complimentje voor jou", lachte Tom. Inmiddels was de uitbreiding van de fabriek aanbesteed en gegund. Reeds in september begon men met de werkzaamheden en als de vorst niet al te vroeg zou invallen, kon men nog vóór nieuwjaar gereed zijn. Tom bezocht énkele machine fabrieken in Duitsland en deed zijn keuze. Zodra de te bouwen vleugel klaar zou zijn, kwamen de machi nes. Het nieuwe jaar kon dan be gonnen worden met een verhoogde produktie. Dagelijks reed hij heen en weer naar de stad, dat was een kwestie van nog geen twintig minuten. Tom vond het prettig werken in de stad, maar hij zou er niet willen wonen. Na een drukke dagtaak vond hij zijn huisje een oase en de toegewij de huishoudster liet het. hem aan niets ontbreken. (Wordt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1957 | | pagina 2