Balans Opruiming Balans-Opruiming Abonneert U op dit blad! 10=50 pet. korting Vlees hooft erbij POLDERMANS Balansopruiming Doet Uw Voordeel Sla Uw Slag Balans-Opruiming *De Stad Panty Modehuis Spekt Uw spaarpot WOENSDAG 2 JANUARI om 9 uur starten wij met onze enorme Als modehuis „DE NIJVERHEID" ruimt, dan weet iedereen: Op alle afdelingen extra lage prijzen Spotprijzen in de etalages Nu zeker eerst naar de speciaalzaak, voor Dames- Meisjesconfectie Buitengewoon lage prijzen I Uitstekende kwaliteiten I Ziet de etalages Dam 19 Koopt in de morgenuren l Zierikzee Ziet de etalages Doorregen runderlappen zijn nu voordelig f 2.14 per 500 gram 200 gram gekookte worst 68 ct. Heerlijk is dat, als er zo'n ouderwetse royale vlees schotel op tafel komt. Dat kan, want doorregen runderlappen zijn nu zó voordelig, dat U er meteen van moet profiteren 1 Laat de lappen eerst gaar- sudderen op een klein pitje in half vet en half boter. Dan krijgt U de heerlijke bruine jus, waar we als kinderen al aan gewend waren I Neemt U meteen bij de slager wat voor de boterham mee, b.v. sappig pekel vees. Altijd even vers, altijd even lekker als het van de vakman, uw slager, komt Hoe 't ook zij'; Publikatie van de verenigde slagers in Schouwen en Duiveland. Koopt bij on;e adverteerders Woensdag 2 januari begint onze met speciale prijzen voor kwaliteitsgoederen Zierikzee Telefoon 272 Havenplein 4 2 Januari begint onze Coupons en restanten vitrage, over- gordijnstoffen. Balatum, japonstof fen, vesten en truien en nog vele andere artikelen tegen halve prijzen Op alle andere voorradige goederen baiten de opruiming 10 pet. korting A. Dooge-Priemus telefoon 66 Dreischor Het grote ogenblik is weer aangebroken! Spaart geld door nu te kopen in onze ongekende Balans-Opruiming Sta versteld van de allerlaagste prijzen en van de rijk gesorteerde en uit" gebreide collectie moderne kleding Elk kledingstuk is een lot uit de loterij I Overtuigt U zel[\ Komt kijken en U zult Uw eigen ogen niet geloven! Poststraat, Zierikzee Telefoon 250

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1956 | | pagina 12