Wat geef ik «hem» Wat geef ik «haar» Het antwoord ligt bij MOURER klaat Ingezonden, mededeling BROUWERSHAVEN VROUWENBOND PARTIJ VAN DE ARBEID VIERDE VIJFJARIG BESTAAN Vele gelukwensen voor actieve afdeling Ter gelegenheid van haar 5-jarig bestaan vierde de Vrouwenbond van de Partij van de Arbeid, afd. Brouwershaven, samen met haar zusterverenigingen uit Zierïkzee en Dreischor deze gebeurtenis in hotel Ringelberg. De voorzitster, mevr. Jonker-de Moor, verwelkom de de aanwezigen, in het bijzonder de afdelingen Zierikzee en Drei schor, de voorzitster Gewest Zee land, mevr. Geldof-Geerse en de heer van Poelje, gewest, voorzitter P.v.d.A. Na het zingen van een drietal coupletten van het strijdlied „Ka meraden" was er gelegenheid tot feliciteren. Allereerst deed dit me vrouw Geldof, die de afd. Brou wershaven altijd als een zeer ac tieve afd. wist te kwalificeren. Al leen zou het ledental nog naar bo ven moeten. Spr. wenste de afd, veel strijdlust en een gezonde ver houding toe. Felicitaties van de afd. Zierikzee werden overgebracht door mevr. v. d. Berge-lridenbosch onder aanbieding van een geschenk Mevr. Vaane bood namens de afd. Dreischor bloemen aan en sprak ook de beste wensen uit. Een en veloppe met inhoud deed wethou der Dekker namens de Vara-afde- ling en de P.v.d.A.-afdeling Brou wershaven vergezeld gaan met zijn felicitaties. De heer J. Malipaard sprak als vertegenwoordiger van de Bedrijfsbond en de heer Matthijsse namens de A.N.A.B. Beiden boden de gebruikelijke enveloppe aan. Burgemeester J. L. van Leeuwen zei, dat hij liever de vrouwenbij eenkomsten bezoekt, daar die veel gezelliger zijn. Namens de burger lijke overheid feliciteerde hij de af deling met haar lustrum en zei te weten dat de afdeling als één der vijf plaatselijke vrouwenbonden steeds bereid is met de gemeente samen te werken voor het organise ren van diverse acties (bv. koliek ten). De voorzitster dankte alle sprekers voor de goede wensen en aangeboden cadeaux. Vervolgens werden door een dameskoor op uit stekende wijze enige strijdliederen gezongen o.l.v. mevr. v. d. Broek. Onder regie van dhr. J. Dekker werd opgevoerd „De levende Pop penkast", een stuk, dat gesteld in dichtvorm de vele aspecten weer geeft uit het dagelijks leven. De vele factoren, in verschillende con servatieve aspecten, waarin door de sociaal-democratische beweging verandering is gebracht, kwamen duidelijk naar voren. De heer van Poelje feliciteerde Moderne rattenvanger De Griendwerker W. Stigter Hz., te Ammerstol, heeft in een gazen korf, die hij aan een slootkant had geplaatst, honderd zwarte waterratten gevangen. De Horecaf en het zondagsrijverbod Naar aanleiding van de ervarin gen, die door de Horecaf-bedrijven zijn opgedaan tijdens de eerste zon dag, dat het zondagsrijverbod van kracht was, heeft het hoofdbestuur van de Nederlandse bond van werk gevers in hotel-, restaurant-, café- en aanverwante bedrijven aan de ministers van economische zaken en verkeer en waterstaat een brief gezonden. Op de ministers wordt een drin gend beroep gedaan een regeling te treffen die in mindere mate de lasten van een noodzakelijke alge mene beperking van het benzine verbruik zo eenzijdig op bepaalde bedrijfstakken doet drukken. STAD EN PROVINfTF, ZIERIKZEE Verkiezing hoofd-ingeland waterschap Schouwen Bij de gisteren gehouden verkie zingen vóór hoofdingeland Water schap Schouwen is gekozen de heer J. J. Stols, die 69 stemmen verkreeg Op mr. K. A. Keuning werden 48 stemmen uitgebracht. Van onwaar de was 1 stem. Totaal uitgebracht 118 stemmen. Uitslag C.C.-St.-Nicolaas-actie Hieronder volgt de uitslag van de C.C.-St. Nicolaas-actie: le pr. (televisietoestel) mevr. A. W. Fe- iius-Prince, Zonnemaire; 2e pr. (f 50) de heer J. van Nieuwenhuij- ze, Brouwershaven; 3e pr. (f 25) de heer J. P. den Dekker, Zierikzee. Een troostprijs kreeg de heer N. Sibbel Jr. te Zierikzee. namens het gewest Zeeland en sprak een kort woord naar aanlei ding van een versregel uit het lied Kameraden. Het is juist in deze da gen, aldus spreker, waarin mensen in doodsangst leven zaak, dat we als socialisten trouw blijven aan onze taak en helpen de vrijheid te versterken, die eerstdaags ook voor het Hongaarse volk zal terugkeren. Spr. schetste vervolgens het vele dat door de Partij van de Arbeid in deze kan worden gedaan en reeds is gedaan. Mogen we allen strijd baar blijven in onze beweging voor het behoud van een vrije wereld, hetgeen ik ook toewens aan de ju- bilerenden vrouwenbond, aldus be sloot de heer van Poelje zijn be toog. In de pauze werd een kopje koffie aangeboden, waarna het da meskoor nog diverse liederen zong. Met enige mooie en goed gespeelde schetsen en een grote verloting werd deze aantrekkelijke en goed geslaagde feestavond door mevr. Jonker-de Moor gesloten. SIRJANSLAND De „Gantelhoeve" wordt gerestaureerd Door de aannemersbedrijven Ge broeders L. A. en J. J. Capelle en J. Z. Meerman Zoon, beiden te Oosterland, wordt momenteel de hofstede „De Gantel" grondig ge restaureerd. De „Gantelhoeve", in de volksmond „de Gantel" genaamd is één van de oudste boerderijen van Sirjansland, die tot in het verre verleden teruggrijpt. Deze boerderij werd door de watersnood zwaar be schadigd. Voor de ramp woonde op dit bedrijf de famlie Dorst, wel ke naar de Noord-Oost-Polder is vertrokken. De heer W. Goud zwaard Wz., thans wonende te Oosterland, wordt de toekomstige „Gantelboer". Na het gereedkomen van de herstelwerkzaamheden zal deze de boerderij betrekken. BRUINISSE Grote drukte in vluchthaven 2ijpe Het is de laatste dagen wel bij zonder druk in de vluchthaven te Zijpe. Deze haven was deze maand al 5 keer geheel vol. Zo waren er. woensdag 28 november 98 schepen met een totale inhoud van 55 000 ton en donderdag 29 november was er een aantal schepen tot een totale inhoud van 65.000 ton. Zes schepen konden geen ligplaats meer vinden en werden daarom gemeerd in de tramhaven te Anna Jacoba- polder. „Zeelands Pronkjuweel" Deze week werd te Bruinisse ook „Zeelands Prokjuweel op Brabants bodem" vertoond, de mooie film die een zo goed beeld geeft van de Stichting „Vrederust" te Bergen op Zoom. Jammer dat de belang stelling niet groter was, de film was dit zeker waard. Een der rei zende broeders van Vrederust wek te op tot geldelijke steun en de meisjes tot daadwerkelijke hulp door zich te melden als verpleeg ster. De Hongaarse vluchtelingen Over de Hongaarse vluchtelingen die gisteren het kamp Stoofpolder betrokken, vernemen wij nog na der, dat de aangekomen 20 perso nen zijn verdeeld over acht gezin nen. Er bleken te zijn aangekomen vier gezinnen van twee personen en vier gezinnen van drie personen, waarbij twee babies van een jaar, een meisje van acht jaar, een jon gen van zestien jaar en twee meis jes van respektievelijk veertien en twaalf jaar. De beroepen van de mannen waren: bankwerker, voet baltrainer, twee boeren, monteur, chauffeur, lasser, elektrotechnikus en aaflnemer. Ook de meeste vrou wen hebben een beroep, dat wisselt van boekhoudster, steno typiste en boekbindster. Ook hiér bleken de Hongaren on der de indruk van de goede ont vangst. Enkele ouderen blijken wat Duits te verstaan, hoewel officieel het leren van deze taal in Honga rije verboden is. Een ontroerend moment was het, toen tussen de regenwolken de zon even doorbrak en men door de breking van het licht in het spektrum, op de voor ruit van de bus de kleuren van de Hongaarse vlag herkende. Men zag dit als een gunstig voorteken en leidde er uit af, dat God voor hen zal zorgen. De leeftijd van de 157 mannen en jongens te Burghsluis varieert van 14 tot 40 jaar. TONEEL EN FILM „BLACKBOARD JUNGLE" Als Richard Dadier zijn eerste baan aanneemt als leraar bij een school in een keiharde volksbuurt, hangt daar voor hem veel van af. Hij heeft er geen flauw idee van wat hem boven het hoofd hangt. Ook weet hij niet dat zijn vrouw van de haat en misdadigheid van de schooljeugd te lijden zal krijgen. De enigste discipline die zijn leer lingen kennen is een soort gangster interpretatie van de wet. De cli max van de film is het gevecht tus sen een met een mes gewapende leerling en de ongewapende leraar. Door een ijzeren volharding, moed en vertrouwen, weet Richard, ge holpen door de liefde van zijn vrouw uit deze chaos te komen. Deze film is in de Concertzaal te zien zaterdag, zondag en maandag avond. Ingezonden mededeling N.V. Handelsver. A. J. ten Docsschate Zwolle ZIERIKZEE Appelmarkt kreeg er ruime en fraaie meubelshowroom bij Oud herenhuis werd omgebouwd tot winkelpand Woninginrichting Deurloos heeft op de Appelmarkt een nieuw pand in gebruik genomen, dat in meer dan één opzicht kan wedijveren met met de zaak Appelmarkt 4, waar dit woningbedrijf - zoals be kend - is gevestigd. Door aankoop werd het nieuw pand eigendom en als typisch groot herenhuis wachtte het als 't ware op een hervormende hand om er een groot winkelpand van te maken. In die opzet is men volledig ge slaagd, want beneden konden twee ruime kamers tot showruimte sa mengetrokken worden. Die ruimte heeft een vrije inblik vanaf de straat, middels een zeer fijne iets voorover geplaatste spiegelruit van niet minder dan drie bij vier meter. Deze showruimte is speciaal inge richt voor de moderne meubelen, die nu in een eigen strakke en lich te sfeer, bijzonder voordelig uitko men. Een brede gang geeft toegang tot een zeer ruime gewelfkeuken, waarin de afdeling linoleum is on dergebracht. De trap en de ver schillende trapportalen zijn belegd met de verschillende moderne soor ten tegels, die dus zowel een ex- positionele als een nuttige functie uitoefenen. Boven treft men dan aparte slaapkamer-afdelingen, de dressoirafdeling en nog een aparte meubelafdeling. De ruime bouw van het pand - en van de verschil lende ruimten - biedt een voortref felijke mogelijkheid tot keus ma ken Ruimte immers is een der be langrijkste eisen, waaraan een meu belzaak dient te voldoen. Een ge deelte van het enorme pand is nog bewoond. De eigenaar hoopt echter t.z.t. ook over dit deel de beschik king te krijgen, zodat voor de toe komst een verdere uitbreidingskans aanwezig is. Met deze zaak is de waarde van de Appelmarkt als winkelcentrum bij uitnemendheid, opnieuw niet onbeduidend gestegen. SPORT VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I Het programma voor zondag 2 december luidt: 3e klasse C: Virtus-Zierikzee; Dongen-De Schutters; VES '35- RKDVC; RWB-RKC; Heusden- HERO. 4e klasse G: Burgh-SC Gastel (half 3); Steenbergen-DHV; Noord- hoek-Nieuw Borgvliet; RSV-Hal- steren; NSV-Kaaise Boys. i MARKTBERICHTEN Coöp. Tuinbouwveiling der Z.H.E. Afdeling Zierikzee Veiling van 28 november Rode kool f 9, gele kool f 15, boerekool f 16, waspeen B f 7, breekpeen f 9-10, kroten f 18, prei f 27-33, witlof f 50-70, spruiten f 72, per 100 kg. Gron. Kroon H. f 15-18, Notaris Hh. f 15, Goudreinetten f 6-40, Jo nathan f 29-39, Cox Orange Kr. f 18, Emile d'Heyst f 36-43, per 100 kilogram. Glassla f 4-6, knolselderij f 12, per 100 stuks. Nieuwe Groene Kruisgebouw annex badhuis te Oosterland officieel geopend Lang gekoesterde wens ging in vervulling (Van een medewerker) Donderdagmiddag heeft de voor zitter van de Provinciale Vereni ging „Het Groene Kruis", jhr. R. J. H. Q. Röell, te Oosterland het nieuw gebouwde Groene Kruis-ge- bouw annex badhuis officieel ge opend. Aan de opening ging een bijeenkomst vooraf in het vereni gingsgebouw aan de St. Joostdijk, waar vertegenwoordigers van de gemeente en.talrijke andere auto riteiten aanwezig waren. Op het podium had het bestuur van de Groene Kruis-afdelinj plaats genomen. Een welkomst woord werd gesproken door de voorzitter de heer W. Bakker, die een historisch overzicht gaf van de plaatselijke Groene Kruis-afdeling en opmerkte dat met de ingebruik neming van 't nieuwe gebouw een grote - reeds in 1919 gekoesterde - wens in vervulling gaat. De bouw werd mogelijk door de Zwitserse schenking aan het rampgebied, waarvan Oosterland f 25.000 kreeg. De gemeente legde f 15 000 op ta fel voor de bouw van het badhuis. Jhr. Röell deelde mede, dat thans het vierde met Zwitsers geld gefi nancierde Groene Kruis-gebouw op Schouwen-Duiveland is geopend. Middels de actie „Chaine de bon- Brouwershaven kreeg er modern winkelpand bij Aanwinst voor de gemeente Woensdag vond de opening plaats van de geheel verbouwde en ge moderniseerde zaak van de VéGé- winkelier de heer J. de Nooijer. De bestaande viswinkel annex kruide nierszaak is thans omgetoverd in een zeer praktisch pand, waarbij de ingang thans op de hoek Nieuw- straat-Nieuwstad is gebracht. Hier door is aan weerszijden een grote etalage verkregen. Burgemeester J. L. van Leeuwen, die de officiële opening verrichtte, noemde de nieuwe zaak een zeer vooruitstrevende aanwinst voor de gemeente. Spr. schetste de moeilijk heden die er in het begin waren met betrekking tot het wijzigen van de ingang op de hoek. Thans blijkt dat juist hierdoor een modern en practisch geheel is verkregen, dat het bezichtigen waard is. Met een gelukwens tot de familie de Nooijer verklaarde de burgemeester ver volgens de zaak voor geopend. Namens de VéGé in Zeeland fe liciteerde de vertegenwoordiger de zer organisatie, de heer F. Maljers, de heer de Nooijer met zijn mooie zaak. „Niet alleen voor u, maar in de eerste plaats voor uw klanten zal het winkelen thans een gezel ligheid betekenen", aldus de heer Maljers. De heer de Nooijer dankte de sprekers en verzocht mevrouw van Leeuwen het gespannen lint voor de ingang te willen doorknippen, en hiermede de zaak te doen openen. De winkel, die uitmunt door ruimte, heeft een moderne inven taris gekregen, welke vervaardigd werd door de firma Bleijenberg uit Sint Jansteen. De verdere keurige afwerking was voor het schilder werk in handen van dhr. Francke, metselwerk fa. Gebr. Slager, tim merwerk fa. Gebr. v. d. Velde en electriciteit fa. Slager-de Haan. Een bloemenschat leverde het bewijs welke plaats de heer de Nooijer bij zijn leveranciers en klanten in neemt. De zaak kon zich in een druk bezoek verheugen. heur" georganiseerd door radio- Lausanne kreeg het rampgebied de beschikking over gelden voor de bouw van Groene Kruisgebouwen. Voor het gebouw - staande aan het Koninginneplein - kreeg de voorzitter door Ria Bakker de sleu tel van het nieuwe gebouw aange boden, waarmede Jhr. Röell offi cieel de deur ontsloot. Uit handen van Marja v. d. Maas ontving me vrouw Röell een ruiker bloemen. Namens het gemeentebestuur sprak burgemeester Laurense woor den van gelukwens tot het bestuur der G.K.-afdeling. Spr. deelde me de dat het badhuis werd bekostigd door de gemeente, maar het Groene Kruis zal zorgen voor de exploita tie. Binnenkort zal een fraaie be planting de omgeving van het ge bouw sieren. Verder spraken nog oud-wethou der O. M. Zeijler en burgemeester J. Romeijn van Ouwerkerk, die een elektrische klok aanbood. Namens de afdeling Nieuwerkerk sprak de heer J. L. v. d. Have. Zuster de Vries - districtshoofd van de kin derverzorging - bood namens de Rotary f 250 aan voor de aanschaf van instrumentarium voor de kin- derhygiëne. Door omstandigheden zijn wij helaas niet in staat het uitvoerig verslag van deze plechtigheid op te nemen. Wij mogen hiervoor verwij zen naar het volgende nummer. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Leeuwarden-oost: J. H. W. Sandijck, Coevorden; te Bo ven Hardinxveld: J. Smit, Groot Ammers; te Edam (voor bijz. werk zaamheden): M. J. van Wijck, Zon nemaire. Aangenomen naar Heusden: A. N. Langhout, Sliedrecht; naar Lisse (hulpprediker): J. J. H. Pop, em. pred., Sassenheim. Bedankt voor Den Bommel: J. Ch. W. Kruishoop, Meerkerk; voor Groningen: A. A. Koolhaas, Amers foort. Ger. Gemeenten Tweetal te Genemuiden: C. He geman, Sioux Center (U.S.A.) en W. Hage, Nunspeet. Ger. Gemeenten in Nederland. Beroepen te Dordrecht: M. van de Ketterij, Alblasserdam. HET WEEKOVERZICHT Het lagedrukgebied boven Scan dinavië is de laatste 24 uur snel opgevuld. Boven Zweden ontstond zelfs een rug van hoge druk. In ver band met deze ontwikkeling boette de noordelijke stroming boven het Noordzeegebied belangrijk aan kracht in. Wel voerde ze gisteren nog onafgebroken onstabiele po laire lucht aan, waarin ook de af gelopen nacht nog op verscheidene plaatsen buien ontstonden. De buien werden afgewisseld door flinke opklaringen. Plaatselijk in het binnenland daalde hierdoor de temperatuur tot even beneden het vriespunt. Vandaag overheersen de opkla ringen, maar voor morgen wordt opnieuw een weersverslechtering verwacht. Deze hangt samen met een depressie die donderdagochtend de zuidpunt van Groenland be reikte en morgen waarschijnlijk de Noorse kust dicht zal naderen. De fronten van deze depressie dringen de eerstkomende 24 uur het Noord zeegebied binnen en zullen vervol gens Nederland passeren. Dit zal tot regenval aanleiding geven, plaat selijk waarschijnlijk voorafgegaan door sneeuw. De wind krimpt daar bij naar westelijke richtingen en neemt weer in kracht toe. De ko mende nacht zal er echter nog wei nig wind zijn, hetgeen een flinke temperatuurdaling, op vele plaat sen tot iets beneden het vriespunt, bevordert. Plaatselijk, sneeuw Verwachting tot zaterdagavond: Toenemende bewolking met tij delijk enige regen, plaatselijk voor afgegaan door sneeuw; aanvanke lijk weinig wind, later matige tot krachtige en aan de kust wellicht harde wind tussen zuidwest en noordwest; vannacht op de meeste plaatsen lichte vorst; morgen tem peraturen enkele graden boven het vriespunt. 1 dec. Zon op 8.28, onder 16.34. Maan op 7.29, onder 16.03. 2 dec. Zon op 8.29, onder 16.34. Maan op 8.29, onder 16.49. 3 dec. Zon op 8.31, onder 16.33. Maan op 9.22, onder 17.42. Nieuwe maan: 2 december te 9.12. Hoogwaterstanden ZIERIKZEE: 1 dec. 2.23 v.m. 14.45 n.m. 2 dec. 3.11 v.m. 15.29 n.m. 3 dec. 3.54 v.m. 16.12 n.m. BROUWERSHAVEN: 1 dec. 1.49 v.m. 14.12 n.m. 2 dec. 2.36 v.m. 14.53 n.m. 3 dec. 3.18 v.m. 15.33 n.m. Springtij: 4 en 20 december. Doodtij: 12 en 26 december. Zware overstroming treft Medan Medan, de hoofdstad van noord- Sumatra, en honderden omliggende dessa's, zijn donderdag door een zware overstroming getroffen. Me dan staat voor tweederde onder water en het leven in de stad Is totaal ontwricht. Burgerlijke stand - Zierikzee Geboren. 25 nov.: Stoffel, z. van Jacob de Waal en Paulina Klazina de Waal, wonende te Bruinisse; 27 nov.: Sara Jacoba, d. van Mari- nus Pieter Matthijsse en Johanna Christina Kosmeijer, wonende te Nieuwerkerk; 27 nov.: Okko, z. van Eppo van Iren en Helena Seghers. Overleden. 27 nov.: Johannes Deurloo, 83 j., weduwnaar van Adriana Lena Bodbijl. Schouwen en Duivelandse sportspiegel Als weers- en terreinsomstandigheden gunstig zijn kunnen aardige voetbalwedstrijden worden verwacht. Moeilijke uit wedstrijd voor Zierikzee I en dito thuiswedstrijd voor Burgh I. Duiveland en MEVO III zijn favoriet in 2e klasse D Zaterdag middagvoetbal. Spannende ontmoetingen Zierikzee II-Burgh II en Brouwershaven I-Renesse I. Zal dammer Brandenburg zich als eerste ongeslagen handhaven Door de vele regenval in de af gelopen dagen valt het zeer te be twijfelen of het volledige voetbal programma van a.s. zaterdag en zondag kan worden afgewerkt. Naar het zich laat aanzien zijn de weersverwachtingen voor dit week end wat beter, zodat waarschijn lijk nog een tiehoorlijk aantal wed strijden doorgang kan hebben. Za terdagmiddag gaat MEVO in de 2c klas C met enige kans op succes bij Goes IV op bezoek. Bevelanders kan tegen Kloetinge een deel van de puntjes bemachtigen. Heinkens- zand ziet het bezoekende SVD met de winst gaan strijken en Wol- faartsdijk zal het bezoekende Yer- seke III wel geen kans geven. Wis- sekerke zal er in eigen huis wel niet in slagen om Kapelle er onder te houden. Om onbegrijpelijke reden staan er ook deze week in de 2e klas D alweer maar 2 wedstrijden op het programma. Zierikzee IV zal tegen Duiveland wel geen kans krijgen de eerste winst binnen te halen. MEVO III heeft de beste pa pieren tegen Bruse Boys II. Burgh, dat zich na een tweetal nederlagen kranig heeft hersteld, krijgt Zierik- :ee op bezoek. Een gelijk spel is voor de Burghmensen zeker niet uitgesloten. Brouwershaven krijgt het bij het bezoek van koploper Renesse niet gemakkelijk. Een klei ne overwinning voor de bezoekers ligt het meest in de lijn der ver wachting. Voor Zierikzee ligt er zondag bij het bezoek aan Virtus weer een nederlaag in het verschiet. Dongen kan zich door een overwin ning op De Schutters een aardig eind uit de gevaarlijke zóne wer ken. VES '35 kan tegen RKDVC de puntjes in Oudenbosch houden. In de plaatselijke derby tussen RWB- RKC kon het wel eens op een pun tenverdeling uitdraaien. Heusden zal zich op eigen terrein niet door HERO laten verrassen. In de le klas G krijgt Burgh het nog onge slagen SC Gastel op bezoek. Veel kans op winst zit er voor Burgh niet in. Steenbergen is goed voor de winst tegen DHV. Voor Noordhoek zal het niet meevallen om Nieuw Borgvliet er onder te houden. RSV zal wel alles in het werk moeten stellen om Halsteren van het lijf te houden. NSV is favoriet tegen Kaaise Boys. In de le klas B van de afd. Zeeland moet Zierikzee II van Burgh II kunnen winnen. Brouwershaven krijgt Renesse op bezoek. Al twee maal zijn de Brou- wenaren er in geslaagd de duinbe woners een kostbaar puntje te ont futselen. Met hun beproefde tac tiek zijn ze ook nu weer niet ge heel kansloos. In de 2e klas B kan Renesse II tegen Brouwershaven II de puntjes mee naar huis nemen. Dreischor II is niet geheel kansloos tegen SVOWK, terwijl ten slotte Zierikzee III een kleine overwin ning op Zonnemaire kan behalen. Voor het damkampioenschap hoofdklasse van Zeeland treedt Brandenburg in het strijdperk te gen Anderson. Daar Anderson vaak tot verrassend goed spel komt ligt er een zivare strijd voor Branden burg in het verschiet.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1956 | | pagina 2