Radio WELTEVREDEN Doet U mee? ia St* Nicolaasgeschenken Contact Spaarzegels voor hulp Hongarije te kust en te keur bij dubbel aantal „Contact"=zegels 250.000 Groene Kruis Vereniging MECCANO Vraag ren de enige,,glams'-houdende kacheipasfa SeMdape Vol verwachting.. SPORTJACK KINDERSPORTJACKS Klasseslager Fa. J. G. L. SIMMERS 't Was maar een „natte herfst" deze zomer „Het Geschenkenhuis" Woning zoekenden! Zierikzee Tel. 199 (Zie etalages) Televisie-apparaten - Radiotoestellen - Radio-gramofoon-combinaties - Platenspelers - Platenwisselaars - Pick-up-kasten - Bandrecorders - Radiotafels en kastjes - Wasmachine's - Centrifuge's - Wringers - Stofzuigers - Strijkijzers - Straalkachels - Zonnekachels - Snelkokers - Electrische koffiemolens - Theelichtjes - Haardrogers - Electrische droogscheerapparaten - Scheerapparatenetui's - Broeken persen - Scheerwaterbakjes - Hoogtezonlampen - Infraphil bestralings lampen - Ventilatoren - Hoorapparaten - Hoorbrillen - -Tot en met 5 dec. bij al uw aankopen een Zaklantaarns - Alle soorten batterijen - Piano's - Orgels - Accordeons - Mondharmonica's - Occarino's - Blokfluiten - Violen - Guitaren - Mandoline's - Banjo's Muziek voor alle instrumenten - St. Nicolaas- en Kerstmuziek - Gramofoonplaten in alle genres - St Nicolaas- en Kerstplaten - platen- borstels - Platenrekjes - Platenalbums - Platenkoffers - Kindertrommels - Kinderpiano's - Cylophoons enz. Kinderwagens - Kinderstoelen - Poppenwagens - Poppenwandelwagentjes enz. uitgezonderd Radio, Televisie en Stofzuigers, maar daarop hebben wij een andere verrassing voor II Wij zullen trachten vóór 6 December a.s. bijeen te brengen De Contact-winkeliers willen U daarbij helpen en geven tot 6 december aanstaande het dubbel aantal zegels. Daarbij ontvangt U formulieren voor 'n etalage wedstrijd, waarmee U prijzen kunt verdienen. U wordt verzocht aan de achterkant van elk formulier minstens 20 zegels te plakken, welke geschonken zullen worden aan het Roode Kruis voor de hulp aan Hongarije, onder auspiciën van Notaris Heering en de Scheldebank te Zzee. De winkeliers die daaraan hun medewerking verlenen zijn: 1. J. Henning, Herenmode, Dam. 2. W. J. Weltevreden, Muziekinstrumenten Kinderwagens, Appelmarkt. 3. I. de Jong, Galanterieën, Hoek Poststr. 4. Fa. W. Berrevoets, Textiel, Verrenieuwstraat. 5. J. Viergever, Woninginrichting, Havenplein. 6. Fa. J. Labzowski, Textiel, Havenpark. 7. Snoek en Schoenmaker, Textiel, Appelmarkt. 8. W. Goudswaard Ez., Lederwaren, St. Anthoniesdam. 9. M. C. Papeveld, Levensmiddelen- bedrijf, Varremarkt. 10. Gebr. Wiebols, Textiel, Havenpark. 11. A. Gudde-Henning, „De Wolbaai", Melkmarkt. 12. Fa. M. Mol, Nieuwe Boogerdstraat. 13. 14. Wed. R. de Vries, Galanterieën, Melkmarkt. 15. 16. Fa. S. Ochtman A Zn., Boekhandel, Appelmarkt. Fa. A. D. v. d. Berge, electr. artikelen, Zevenhuisslraat. Fa. J. Verschiere, Schoenhandel, Korte St. Janstraat. Fa. R. v. d. Bijl Zn., Horlogerie, Appelmarkt. P, de Oudé Zn., Melk- en Zuivel producten, Hem - Lange Nobelstraat. Fa. M. J. Poldermans, Textiel, Havenplein. C. van Sluis, Dranken, Dam. Fa. C. v. Tilburg den Boer, Horlogerie, Havenplein. Filiaal Smits, Bruinisse - het verkeerde artikel in deze etalage is doosje zalf. J. P. v. Beveren, Schoenhandel, Fonieine. In doosjes zakdoeken hebben wij een ruime keus Reeds voor 98 ct. een luxe doos met 3 prachtige zakdoekjes Koopt nu reeds voor de a.s, St.-Nicolaas 1 Snoek is toch beter en voordeliger en bovendien ontvangt U „Contact" spaarzegels Juffrouw gevraagd voor gezelschap en verzorging van niet-hulpbehoevende, oude dame. Aanb. aan: G. C. ANKER, Ha venplein 19, Zierikzee. OUWERKERK Consultatie voor kleuters en zuigelingen zal in het Wijkgebouw plaats vinden elke 3de dinsdag der maand, met ingang van 20 no vember, te 15.00 uur door dr. Vleugels Schutter: elke 4de donderdag der maand met ingang van 22 november, te 14.00 uur door df. v. Hoorn. metaalbouwdozen het rijkste bezit in een jongens leven. Iedere dag nieuw, iedere dag iets anders bouwen DAT kan met MECCANO Het Geschenkenhuis GOUDZWAARD Telefoon 3, Haamstede *t* *t* *t* -t- -t- -t—>*x—-t- -t- Gevraagd een hulp in de huishouding en een hulp voor de winkel en de huishouding Fa. J. LABZOWSKI Havenpark - Zierikzee Met 1 maart gevraagd: een arbeider Nieuwe woning op het dorp. L. DELST, Oosterland Het laatste woord spreekt De naaimachine waar U op kunt toveren. Koopt nu al een ELNA voor f 495. U kunt deze machine om bouwen tot een super Zig Zag (enig op de wereld) Naai- en Breimachinehandel G. WILBRINK Korte Sint Janstraat 4 Tel. 228 Zierikzee Koopt bij onze adverteerders Houd Uw kachel of haard mooi. Geef 'm die nieuwe, diepzwarte glans terug met Zebralin. De beste kachelpasta voor de mooi ste glans. Ende glans, die langer „houdt"! Gebruik daarom uitsluitend Zebralin 27 cent per tube Reckitts N.V., Do Bilt Wat heeft Zwarte Piet i met 1 te maken? Hij koopt tijdig een voorraadje zelfklevend SELLOTAPE voor St. Nicolaas, want straks komt hij handen te kort bij het in- pakken van al die geschenken Dan is SELLOTAPE een uit komst voor keurig en snel werk Kóóp eens een apparaatje met 4'h m. origineel SELLOTAPE Origineel SELLOTAPE herkent U aan het merk op iedere rol. Verkrijgbaar bij de kantoorboek handel waar U deze 55 cisï^^fdverientie, ver compleet groot, det hangen Imp N.V. „De Atlas" Delft SUCCESJES 1-4 regels f 1,—. Elke regel meer f 0,15 per mm. Brieven onder letter of no. f 1,20 To koop: Een nieuwe wintermantel, m. 36-38. Te bevragen: Klokstr. 5, Zierikzee. Kinderscooter, zo goed als nieuw. Te bevr.: Havenpark 45, Zierikzee. Een weegbascule. „De Noord zee" op de Dam, Zierikzee. Personeel gevraagd: Wegens vertrek der tegen woordige naar elders: een net meisje. Volkeri, Poststraat 25, Zierikzee. Diversen: Aanstekers - sigarenknippers - cigaretten- en sigarenpijpjes - tabakszakken - pijpen. - Sigm. D. C. Viergever, hoek Kraanpl. Vilt, pitriet, rabana, raffia, kunstraffia, houten kralen, plasticor in alle kralen. - Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zzee. Vers gekookte mosselen, verse schar en kabeljauw. Vishandel W. K. Schot, St. Domusstraat, Zierikzee. Ontvangen: nieuwe wollen de kens tegen elke prijs. Ten Haaf Platteweg, Zierikzee, tel. 452. Als reclame geven wij tot en met zaterdag: onze bekende speculaas van 65 voor 55 cent per 250 gram. E. A. de Looff, Zierikzee. Het gaat van mond tot mond: wanneer uw haar niet is ge zond, belt dan even: zes vier twee en u bent spoedig weer tevree! Eerste klas fruit, direkt uit de boomgaard. P. Verton, tel. 24, Renesse. Dagelijkse sneldienst „Koop handel" van Rotterdam naar Zierikzee. Vertrek van Leuve- haven: 12 uur. Vers gekookte mosselen, verse schar en kabeljauw. Vishandel W. K. Schot, St. Domusstraat, Zierikzee. Dozen en tuben olie-, water plakkaatverf. Schilderskisten met volledige inhoud. - Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zzee. Schaalmodellen van plastic vliegtuigen, boten en tractoren om zelf te bouwen, vanaf f 1,50. Grote sortering bouwplaten. - Mol, Nieuwe Boogerdstr., Zzee. „Knittax" breimachine met en zonder voorzetapparaat, ver- krijgb. bij: L. Krijnse Locker, Fonteine 3, telef. 17, Zierikzee. Voor geschenken, voor groot of klein, moet u bij Frans Bran denburg zijn! Breedstraat 1, telefoon 642, Zierikzee. Ralstonlak in heldere kleuren voor knutselaars f 0,55 per bus en groter. Vernissen, beits, enz. Mol, Nieuwe Boogerdstr., Zzee. ja, vol verwachting naar zo'n prachtig In vele moderne modellen met orgi- nele warme winterteddy, gevoerd, met of zonder capuchon Een prachtige poplin-kwallteit. Mode kleuren: maïs, zwart, cognac, koren, lever, bordeaux, rood, raf, ijsblauw, groen In alle damesmaten vanaf 14—46 verkrijgbaar 29.50 - 33.50 - 36.50 - 39.50, enz. in origineel ninoflex 36.50 - 39.50 - 42,50 - 46.50 sportieve praktische modellen reeds vanaf 17.50 - 22,50 enz. Kleine stijging per maat Hmm. Lekker zo'n sappige pittige slagersrookworst. Om van tesmullen! Heerlijk in de stamppot en voortreffelijk op het brood Bij uw SPIRITSLAGER haalt u de allerbeste slagersrookworst voorzien van een keurig recep tje en per stuk geprijsd. Wat denkt U van onze aanbiedingen deze week 's Woensdags ons heerlijk kwaliteitsgehakt 500 gram 178 cent Donderdags vliegende schijven per stuk 40 cent 3 voor 1 gulden De gehele week 500 gram malse doorregen runderlappen 198 cent 500 gram verse varkensworst 170 cent 500 gram vet spek 125 cent 150 gram gebraden gehakt 54 cent 100 gram boerenleverworst 30 cent Zierikzee Visstraat 11 Tel. 1.2.3. We zijn het er wel over eens En ongemerkt glijden we alweer naar de lange winteravonden toe. Wat wordt het dan gewaardeerd, als de kast een paar van die gezellige JUMBO gczclschapspclen herbergt. -fc We Jatcn U graag onze collectie Jumbo en Mulder spelen zien GOUDZWAARD - HAAMSTEDE Gratis brandhout (afkomstig van fruitbomen). Te bevragen: A. M. den Boer. Blokweg 52, Zierikzee. Personeel gevraagd: Mevr. v. Gelderen-Gestel, Ben- tincklaan 23, Rotterdam, vraagt net, betrouwbaar meisje voor dag en nacht. Eigen kamer, centrale verwarming, driemaal per week hulp van werkster. Flinke werkvrouw voor twee voormiddagen per week. Aan melden: Boekh. S. Ochtman en Zoon, Zierikzee. Opgevangen te Nieuwevkerk: een zwart met witte Foxhond, met gele vlekken rond de ogen. Inlichtingen te verkrijgen bin nen drie dagen bij N. M. v. d. Schelde, Meidoornstr. 15. Nieu- werkerk, adj. inspect. Sophia- vereeniging. De secretaris der woonruimte-commissie houdt woensdag 21 november a.s. geen spreekuur wegens vergadering dezer commissie

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1956 | | pagina 4