BREIMACHINES G. J. WILBRINK Juba Omo... dat wast pas smetteloos wit! Franse mosterd W. D. BERREVOETS en L. J. VAN DER SCHANS geven u kennis dat zij D.V. vrijdag 16 november 1956 te 10.30 uur In het huwelijk hopen te treden ten stadhuize te Amersfoort. Kerkelijke bevestiging in de kapel van „Zon en Schild" om 14.30 uur, door de weleerw. heer ds. N. den Oudsten te Amersfoort. Renesse, Moolweg N 9 Amersfoort, Utrechtse weg 248II november 1956 Toekomstig adres: Serooskerke (Schouwen) DamesI De nieuwe modellen tjCnittax en Basch zijn ontvangen. Wij demonstreren U vrij blijvend, desgewenst ook bij U thuis. GRATIS LESSEN Volledige garantie. Prijzen vanaf f 265,-. Betaling ook in termijnen mogelijk De specialiteitszaak Naai- en Breimachine handel Korte Sint Janstraat 4 tlefoon 228, te Zierikzee Baby-uitzetten grote sortering Fa. J. LABZOWSKI Havenpark - Zierikzee Telefoon 65 Brengt donderdag 8 november a.s., ter gelegenheid van de verkiezing van een hoofdinge land voor de gebouwde eigen dommen voor het Waterschap „Schouwen", in de vakature- dhr. J. W. van den Doel, uw stem uit op: Mr. K. A. KEUNING Enige ingelanden. BRU1NISSE ZITDAG voor O Pedicure O Steunzolen O Elast. kousen dinsdag 6 november a.s., van 9.00-5.00 uur, ten huize van wed. v. d. Berge, Kerkstraat 4 - STOOKT Esso Haardbrandolie No. 1 in Uw Ollehaard Geen roet J Hogere calorische warmte Levering in elke hoeveelheid J. W. Ra8kam, Esso Oliehandel Stelltjesstraat 7 - Telef. 536 Zierikzee Schoorsteenklokken Ontvangen de nieuwste modellen Met bimbam «lag vanaf f 37,50 R, v* cL Bijl Appelmarkt - Zierikzee Telefoon 779 "pvOE DAT OOK EENS: houd Uw in Omo gewassen goed in sterk daglicht... ziet U wel: stralend wit! Houd het vervolgens op tégen het licht... geen vlekje meer te zien. Fantastisch! Zo plezierig helpt Omo U - Omo, dat smetteloos wit wast in ketel of wasma chine. Vraag erom std erop, dat U Omo krijgt. Abonneert U op dit streekblad SJJCCESJES 1-4 regels f 1,Elke regel meer f 0,15 per mm. Brieven onder letter of no. f 1,20- Te koop: Een vulkacheltje (als nieuw), een haardkachel en een kook- haard. Te bevr. bij: agent L. W. Boogert, Oosterland. Een bandenwagen, 3 ton, ban denmaat 32 x 6. Te bevragen: agent L. W. Boogert, Ooster land. Een 2 pk electromotor, 720 om wentelingen, bij Joh. Dooge, Boogerdweg 9, telefoon 14, Dreischor. Biggen en een melkgevende vare koe. C. N. Beije, Haam stede. Jonge hennen, aan de leg, bij A. Sinnema, Beijersdijkje B 50, Capelle, telef. 775 Zierikzee. Burgerwoonhuis, gelegen aan de Noordstraat te Brouwers haven. Adres: Noordstr D 72a, telefoon 140. Bletennetten. Firma J. D. de Korte Zonen, Bruinisse. Mangels. W. de Kok, Schutje, telefoon 139 Brouwershaven. Melkcarriers, compleet met verlichting, flessenbak en la den, als nieuw. N, Bouwman, Burgh. Radio op batterij, prima toe stel, spotkoopje! P. H. Kuyper, Stelweg, Ouwerkerk. OP ELKE TAFEL BIJ IEDERE MAALTIJD Tc koop gevraagd: Sloophuizen en -schuren. J. C. Berrevoets, Meelstraat, telef. 537, Zierikzee. Konijnenvellen, blank. - J. C. Berrevoets, Meelstraat, tel. 537, Zierikzee. Slachtkippen en konijnen, enz. W. van Zalm, Hogezoom 39, telefoon 42, Haamstede. Kippen en konijnen, tegen hoge prijzen. J. C. Berrevoets, Meelstraat, tel. 537, Zierikzee. Te huur: Luxe auto zonder chauffeur. Te bevragen: Autorijschool „Succes", telef. 2, Dreischor. Luxe auto. zonder chauffeur. Autorijschool A. Lemsom te Kerkwerve. tel. 705 Zierikzee. Personeel gevraagd: Reeds jaren bestaande zaad- handel biedt aan actieve, be trouwbare personen, die veel met mensen in hun omgeving in aanraking komen, een ruime bijverdienste met de verkoop van alle soorten tuin-, bloem en landbouwzaden, boomkwe kerij-artikelen enz. Vraagt uit voerige inlichtingen aan: Post bus 45 te Winschoten. Net, betrouwbaar meisje, voor dag en nacht. Meerdere hulp aanwezig. Mevr. v. Gelderen- Gestel, Bentincklaan 23, Rot terdam. Iemand gevraagd om een ge- met bieten te rooien. J. W. Sij- rier, Lijsterbesstraat 25, Nieu- werkerk. Diversen: Het is een vaststaand feit: onze lessen geven u tevreden heid. - Autorijschool „Succes", telefoon 2, Dreischor. Rabana, raffia, kunstraffia, houten kralen, plasticor in alle kleuren. - Mol, Nieuwe Boo- gerdstraat 27, Zierikzee. Gebruikt huisbrandolie voor uwoliekachel! Franco huis. H. Schot, Zierikzee, telef. 349. Bewaarplaats te Schuddebeurs heeft nog ruimte beschikbaar voor alle soorten pootaard- appelen. S. P. Moelijker, tele foon 631 Zierikzee. Autorijschool. - Lessen in een nieuwe Fiat 1100 en bij een ge diplomeerd instructeur. - Bel. aanbevelend, M. de Looze, d'Aillystraat 12, tel. 734, Zzee. Ralstonverf, de verf die ieder een voldoet, vanaf 55 cent per bus. - Mol, Nieuwe Boogerd- straat 27, Zierikzee. Leert goed en veilig autorijden bij: Autorijschool A. Lemsom, Kerkwerve; tel. 705 Zierikzee. Omdat onze speculaas zo licht is, is ze goedkoper dan andere. E. A. de Looff, Nieuwe Haven no. 3, Zierikzee. Voor uw foto's, plaatwerk en schilderijen maken wij een passende omlijsting. - Mol, Nieuwe Boogerdstr. 27, Zzee. Autorijschool. Geeft ook des avonds les in verwarmde wa gen. Gunstige tarieven. Gedi plomeerd instructeur. Aanbe velend, St. v. d. Hoek, Meelstr. 34; tel. 116, Zierikzee. Anti-vries verkrijgbaar bij oliehandel H. Schot, telef. 349, Zierikzee. Bouwplaten, grote sortering, vanaf 30 cent per stuk. Plastic vliegtuigen in schaalmodel. Alle modellen voorradig. Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zzee. Vers gekookte mosselen.' Vis handel W. K. Schot, St. Do- musstraat, Zierikzee, telef. 514.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1956 | | pagina 3