OOK WIJ overtrekken prima bekledingsstoffen Gebrs. THIEN IA. L. Bakker Zonen DE WERELDPERS EN DE CRISIS IN HET MIDDEN-OOSTEN PARIJS. In politieke kringen in Parijs is men zeer ontstemd over de Amerikaanse houding ten aan zien van het Brits-Franse optreden in Egypte. Volgens Reuter's corres pondent Harold King, zijn de anti- Amerikaanse gevoelens onder het Franse publiek opnieuw aangewak kerd. De Franse minister van Onder wijs, Billieres, zou op. een besloten vergadering van de parlements- fractie der Radicale partij hebben verklaard, dat Frankrijk zich wel licht beter uit de Verenigde Naties kan terugtrekken. Het Franse blad „Paris-Presse" vroeg zich woensdag af, of het At lantisch Pact, gezien de Ameri kaanse houding in de Veiligheids raad, nog zin heeft. Het „State De partment heeft opnieuw de kant van het Arabisch nationalisme ge kozen tegen ons", aldus het blad. ROME. De Italiaanse regering heeft een beroep op Engeland, Frankrijk en de andere westelijke geallieerden gedaan, alles te doen om overeenstemming over de mili taire actie in het Midden-Oosten te bereiken. De eerste plicht van elk land is het eerbiedigen van in ternationale verplichtingen, zoals die van het V.N.-handvest, aldus een regeringsbekendmaking. OTTAWA. De Canadese minister van Buitenlandse Zaken, Lester Pearson, verklaarde in Ottawa, dat Canada het betreurt dat Engeland en Frankrijk het nodig hebben ge acht aan Egypte en Israël een met geweld ondersteund ultimatum te stellen. Er was van te voren geen overleg met Canada gepleegd, zo zei hij. MOSKOU. Het Sowjet-partijblad „Prawda" verklaarde, dat Israël kennelijk nooit Egypte zou hebben durven aanvallen, als het niet door de Ver Staten, Engeland en Frank rijk gesteund was. „De agressie is ook gericht tegen andere landen in het midden-oosten en zij houdt nauw verband met de algemene politiek van de westelijke landen in dat gebied", aldus deze Sowjet- commentaar. OSLO. De Noorse minister van Buitenlandse Zaken, Halvard Lan ge, verklaarde dat zijn regering de oproep van president Eisenhower aan Engeland en Frankrijk om ge weld te vermijden, steunt. De Noor se regering is zeer bezorgd over het feit, dat afzonderlijke leden van de Ver Naties een eigen actie buiten de Ver. Naties om begonnen zijn. LONDEN. De Britse liber. „News Chronicle" eiste in een hoofdarti kel het aftreden van sir Anthony Eden. Volgens het blad heeft de premier zijn persoonlijke gevoelens een „rampzalige invloed" laten uit oefenen op de vaststelling van het regeringsbeleid. Het optreden van de premier in de afgelopen 48 uur was een „dwaasheid op grote schaal", de regering heeft in een slag het land verdeeld, Amerika te gen zich ingenomen, het gemene best veronachtzaamd, de Ver. Na ties genegeerd en de communisten hoop gegeven, aldus de „News Chronicle". Ingezonden mededeling repareren en Uw stoelen Appelmarkt, tel. 10. Ziecikzee ZIERIKZEE Vrouwenbond Partij v. d. Arbeid organi seerde geslaagde bijeenkomst Causerie over „De leuze van deze dag" Vele leden van de vrouwenbond van de Partij van de Arbeid, groep Zierikzee, en geestverwanten, kwa men gisteravond tezamen in de Graanbeurs van het „Huis van Nas sau", ooor het bijwonen van een vrouwendag. Echtgenoten, het par tijbestuur en afgevaardigden van groepen buiten Zierikzee, woonden de bijeenkomst bij, die onder lei ding stond van de voorzitster, me vrouw J. S. van den Berge-ln den Bosch. Deze sprak speciale woorden van welkom tot mevr. de Vlieger-de Vlieger, raadslid uit Middelburg, die deze avond zou spreken over de leuze van de dag, en mevr. de Vos uit Terneuzen, gew. bestuur ster. Na het welkomstwoord van de voorzitster, waarin deze aan- Zondagsdienst doktoren Zierikzee Zondag 4 nov.: dokter Vogelaar. STAD EN PROVINCIE ZIERIKZEE Ver. van Oud-leerlingen Tuinbouwwintercursus (Ingezonden). Nu zo langzaam aan alles zich begint te herstellen meent het be stuur van de Vereniging van Oud leerlingen, dat het nodig is een cursus voor tuinbouw-kennis te or ganiseren, opdat ook deze tak van arbeid eerlang weer van nieuwe weltoegeruste krachten zal kunnen worden voorzien. Omdat een behoorlijke theoreti sche kennis noodzakelijk is om met vrucht het tuinbouwvak te beoefe nen, wordt getracht een voldoend aantal leerlingen voor een tuin bouwwintercursus bij elkaar te krijgen. Nu de herverkaveling haar vol tooiing nadert en goede tuinbouw- gronden zijn gereserveerd, zullen ook bekwame tuinders gereed moe ten staan om die gronden in cultuur te brengen. Nieuwe krachten moeten gereed gemaakt worden om ook in de toe komst verzekerd te zijn dat deze tak van cultuur in onze omgeving niet ten onder zal gaan Verwacht mag worden dat geen aansporing nodig is om zich voor deze cursus op te geven. NIEUWERKERK Collecte voor Hongarije De gezamenlijke vrouwenvereni gingen alhier zullen dezer dagen een collecte houden, ten bate voor de zwaar getroffen bevolking van Hongarije. Deze collecte wordt dringend bij de inwoners aanbe volen. "T<" Het comité van aanbeveling be staat uit de heren: dr. Becker, Mach. Dalebout, J. L. van der Ha ve, J. A. van Nieuwenhuijze, N. Slingerland en ds. M. G. Westerhof. stipte dat verschillende nieuwe le den waren gewonnen, zong het da meskoor o l.v. mevr. C, v. d. Broek- Kromhout erkele socialistische strijdliederen, o.a. „Kameraden" en „Op naar het licht". Zeer in de smaak vielen enkele geestige voor drachten van mevr. M. Catshoek- van de Velde. ■Verbondenheid Hierna verkreeg mevr. de Vlieger het woord. Zij herinnerde er aan dat thans op dit zelfde ogenblik in geheel Nederland de vrouwenbon den bijeen zijn. Verbonden weet men zich door de mooie sociale lie deren en door dezelfde leuze: „Door beheersing van nieuwe mogelijk heden wijst 't socialisme de weg naar een wereld van menselijkheid en gerechtigheid". Spr. zag deze avond bij uitstek om zich te bezin nen op wat de P.vd.A. betekent voor de leden en omgekeerd. In het licht van het huidige wereldgebeu ren zag zij het eigenbelang als klein en nietig Vervolgens bepaal de mevr. de Vlieger zich bij de vraag „Wat betekent het socialisme voor het heden?" „Het socialisme dient steeds actief en waakzaam te blijven", aldus spr. die er op wees dat de wereld mensen nodig heeft die bereid en voorzichtig zijn om al het nieuwe dat na de tweede wereldoorlog is gekomen te aan vaarden. Vervolgens stelde zij het probleem van de verwaarloosde jeugd en andere vergeten groepen. Het Deltaplan Spr. zag een grote taak op Schou- wen-Duiveland voor de leden i.v.m. het Deltaplan. „Nu is het nog een beslotenheid", aldus spr., „doch straks niet meer". Met overig Ne derland zal gebouwd moeten wor den aan de ontsluiting van het eiland. Er mag niet beslist worden zonder U, opdat de laatste jaren niet vergeefs zijn geweest", aldus besloot mevr. de Vlieger-de Vlieger haar inleiding. Het koor verscheen hierna weer voor het voetlicht en excelleerde bijzonder in het prachtige „Een heid", op een melodie van Mozart. Na een geanimeerde pauze werd de avond besloten met het toneelstukje „De levende poppenkast" door le den van de groep, een schets van toepassing op het huidige wereld gebeuren. BROUWERSHAVEN Gezellige avond Tip-organisatie Woensdagavond organiseerde de winkelier der TIP organisatie de heer P. de Moor een gezellige avond voor zijn klanten in Hotel Jacob Cats. De heer de Moor ver welkomde de geheel gevulde zaal en heette in het bijzonder welkom de medewerkende firma's op deze avond n.l. Duyvis, Smits Goud boon koffie, Anton Hunnik en de Ingezonden mededeling M I R L O N Burgb - Telefoon 50 Victoria fabriek. Allereerst werd aan de aanwezige dames getoond hoe met Duyvis artikelen en Anton Hunnik's waren de smakelijkste gerechten kunnen worden vervaar digd, zoals b.v. slaatjes en bitter ballen (Amerikaans) waarbij allen in de gelegenheid waren van het getoonde te proeven. Ook werd een duidelijke voorlichting gegeven op welke manier men smakelijk kof fie en thee moet zetten, zodat deze 'producten nog beter tot hun recht komen. Een verloting, waarvoor mooie eetbare prijzen voorradig waren besloot deze leerzame en gezellige avond. De kinderzegelactie welke te Brouwershaven door de kinderen der openbare lagere school werd gehouden heeft het mooie bedrag van f 283 opgebracht. BRUINISSE Een winkelweek In Bruinisse zal eind november tot en met 5 december weer door de gezamenlijke winkeliers een win kelweek worden georganiseerd. Ingezonden mededeling PREDIKBEURTEN voor zondag 4 november Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Grote kerk: 10 u (H.D.) en 7 u ds van Roon; Verenigings gebouw: 10 u ds O. Elseman van Bergen op Zoom. Kerkwerve: 10 u ds v. d. Grift. Serooskerke: 2.30 u ds v. d. Gr/ft. Burgh: 10 u dhr» Malipaard. Haamstede: 10 u ds van Vliet (gezinsdienst), 7 u vicaris van Dijk van Bruinisse (beide diensten in de winterkerk). Renesse: 7 u ds van Liere. Noordwelle: 10 u ds van Liere. Eikerzee: 10 u ds van den Ban (H.D.) (noodkerk Scharendij- ke). Brouwershaven: 10 u ds Groot (doopsbediening). Zonnemaire: 10 u ds van Wijck. Noordgouwe: 10 u ds Buinink (H.D.). Dreischor: 10 u ds Duyvendak. Ouwerkerk: 10 u ds Franke. Nieuwerkerk: 10 u ds Westerhof. Oosterland: 10 u cand. B. W. Steenbeek, 6 u ds Rijks. Sir- jans'and: 10 u dhr. Sythoff, 6.30 u ieesdienst. Bruinisse: 10 u vik. van Dijk, 5 u ds van Vliet van Haam stede. St. Philipsland: 9.30 en 2.30 u (H.D.) ds van Dieren. Geref. Kerk Zierikzee: 10 en 5 u ds Tiemersma. Haamstede: 10 en 3 u dr. Becker. Renesse: 7 u dr. Becker. Scharen- dijke: 10 en 2.30 u cand. N. van de Berg van Rijsoord. Brouwers haven: 9.30 en 1.30 u ds H. L. van Aller van Geersdijk. Zonnemaire: 10 en 2.30 u ds Kamper van Scha- rendijke (H.A.). Nieuwerkerk: geen opgave ontvangen. Oosterland: 10 en 3 u ds W. E. Gerritsma van Zoetermeer. Bruinisse: 10 en 5 u ds K. Smit, legerpredikant. Anna Ja- cobapolder: 10 en 2.30 u ds Hoorn stra van Hoofddorp^ Geref Kerk. (Art. 31 K.O.) Brouwershaven: 11.15 en 3.15 uur ds Keizer. Chr. Geref. Kerk Zierikzee: 10 en 6 u ds v. d. Klis. Kerkwerve: 10 u ds Meyering, 6 u Ieesdienst. Haamstede: 10 u Iees dienst, 3 u ds v. d. Klis. Geref. Gemeenten Haamstede*. 10 en 3 uur Ieesdienst. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur Iees dienst. Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur Ieesdienst. St. Philipsland: 10, 2.30 en 6 u Ieesdienst. Geref. Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10, 2 en 6 uur Ieesdienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 3.30 uur Iees dienst. Bruinisse: 10 en 5 u ds Mal- lan. Oud-Geref. Kerk Oosterland: 9.30, 2 en 6 u ds B. Toes van Kinderdijk. Bruinisse: 10 5 u Ieesdienst. St. Philipsland: 9.30, 2.30 en 6 u dhr. Gebraad. Bruinisse: maandag 5 november, 7.30 u ds van der Toes van Kinder dijk. R.K. Kerk Zierikzee: 7.15 en 10 uur H. Mis, 7 uur lof. Burgh: 9.30 uur H. Mis' (garage hotel „Het Wapen van Burgh). Leger des Hells Zierikzee: 10 uur heiligingsdlenst, 12 uur jeugdsamenkomst, 7.30 uur verlossingssamenkomst. Jubileum assitent Nutsbibliotheek Abusievelijk is in het nummer van gisteren boven het bericht over het jubileum van de assistent bij de Nutsbibliotheek de heer J. Vier gever, het hoofdje geplaatst: „Jubi leum assistent Nutsspaarbank". De opmerkzame lezer zal begrepen hebben dat dit natuuxiijk moest zijn „Jubileum assistent Nutsbiblio theek". TONEEL EN FILM N.V. DE CONCERTZAAL Zierikzee Met het weekend brengt de N Concertzaal in vertoning de „De klokkenluider van de Dame", een verfilming van Hugo's meesterwerk. Hel rijkeTro- mangegeven heeft de regisseur ge legenheid gegeven een brokstuk historie te verbeelden, die stellig lang in de herinnering zal blijven. Vooral de historische entourage van deze film is met grote zorgvul digheid tot stand gekomen en het spel van Charles Laughton en Mau reen O'Hara is vaak 'van een be klemmende werkelijkheid. Verder komt in vertoning „Val lei der wetteloosheid" met o.m Randolph Scott en Angela Lans- bury. De film behandelt de oppo sitie tegen de sheriff van het stadje Medicine Bend. Hierdoor ontstaan gespannen verhoudingen, die wat milder worden als een toneelgezel schap op bezoek komt, helaas ech ter van korte duur, want opnieuw ontstaan verwikkelingen waarin de star uit het gezelschap Tally Dic kinson een rol speelt. Er moet heel wat gebeuren voordat alle tegen stand legen een bende booswichten - die de sheriff handen vol werk bezorgt - zegeviert. Met de liefde komt het dan langzamerhand ook voor elkaar. Een echte Western, met alle elementen, die voor de no dige spanning zorgen. Voor de rest het bekende recept. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Kockengen: kand. Iz. Kok, Veenendaal; te Drachten (Evangelisatie, toez): H. J. Visser, Saaxum. Lagere temperaturen Verwachting tot zaterdagavond: Enkele verspreide opklaringen, maar ook hier en daar wat regen en op vele plaatsen mist. Zwakke tot matige wind uit oostelijke rich ting, maar in Zeeland aanvankelijk nog krachtige noordelijke wind. Lagere temperaturen. 3 nov. Zon op 7.40, onder 17.10. Maan op 8.36, onder 17.28. 4 nov. Zon op 7.42, onder 17 09. Maan op 9.42, onder 18 09. 5 nov. Zon op 7 44, onder 17.07. Maan op 10.40, onder 18.58. Nieuwe maan: 2 nov. 17.43 n.m Hoogwaterstanden ZIERIKZEE: 3 nov. 3,33 v.m. 15.49 n m. 4 nov. 4,13 v.m. 16.28 n.m. 5 nov. 4 48 v.m. 17.03 n.m. BROUWERSHAVEN 3 nov. 2.53 v.m. 15.14 n m. 4 nov. 3.35 v.m. 15 51 n.m. 5 nov. 4.12 v.m. 16.27 n.m. Springtij: 4 en 20 november. Doodtij: 12 en 27 november. HET WEEKOVERZICHT Tussen Ierland en IJsland ligt het centrum van een krachtig hoge- drukgebied, dat zich geleidelijk verder van Europa verwijdert. Aan de flank hiervan staan noordelijke winden Deze zijn in het afgelopen etmaal ons land binnengedrongen en hebben vochtige lucht, die langs een grote omweg afkomstig is van de warme gedeelten van de Atlan tische oceaan. Deze lucht heeft een ongeveer normale temperatuur voor de tijd van het jaar gebracht. Ze wordt van koude lucht, afkomstig van de noordelijke delen van de oceaan en de Noordelijke IJszee gescheiden door een koufront, dat vrijdagochtend over Denemarken en Noorwegen liep. Dit koufront zal ons gaan.passeren, waarna de tem peratuur zal dalen en de regen kansen iets afnemen. Ingezonden mededeling üènH.B,S±SS Tube Fl 1.60 en 95 ct. Ingezonden mededeling De lachende olifanten van Sarrasani Dat olifanten bijna menselijke pret kunnen -hebben, blijkt uit een ver haal over hetgeen bij circus Sar- rassani gebeurde. Een van de oli fanten was er door onachtzaam heid van een oppasser in geslaagd, een sleutel te bemachtigen. De man, spoedig door collega's geas sisteerd, trachtte het kostbare voorwerp terug te krijgen. Maar allen liepen van het kastje naar de muur. Gorgelend en gichelend van plezier gaven de olifanten de rij langs de sleutel door, dan was hij weer hier en dan weer ginds Dit is ook een van de tientallen kijkjes achter de schermen, waar over u kunt lezen in het circusal bum „De bonte droom van het Circus". Een boeiend en afwisse lend verhaal met talloze penteke ningen, vele prachtige kleuren platen en plaatjes; geschreven door de circuskenners bij uitstek J. van Doveren en Fred Thomas. Voor slechts f 2,50 kunt u dit boek werk kopen bij uw roomboterleve- rancier of rechtstreeks bestellen per brief of briefkaart bij Kantoor „Roomboteralbum", Postbus 47, Den Haag. U krijgt het album dan per omgaande toegezonden onder rembours. Vermeld vooral duidelijk uw naam en volledig adres. De bijbehorende plaatjes ontvangt u gratis voor Rijksbotermerken. U vindt zo'n merk op elk pakje roomboter. Neem een pakje extra voor de zondag! Schouwen en Duivelandse sportspiegel MEVO I heeft kans op de volle winst, maar Zierikzee I zal weer de handen vol hebben. Klein programma in de 2e klasse D. MEVO II en Duiveland starten hier als favorieten tegen Burgh III en Bruse Boys. Spannende wedstrijd te Brouwershaven. Winst voor Burgh II, Brouwershaven II, Renesse II en SVOWK I verwacht. In de 2e klasse C van het zater dagvoetbal zou MEVO I wel erg te leurstellen als het niet belde punt jes mee uit Heinkenszand brengt. Bevelanders heeft tegen Yerseke III een kleine kans op winst. De leiders, SVD, zullen het niet ge makkelijk hebben bij Kapelle. Het zou ons niets verwonderen als SVD zijn eerste verlies krijgt te incasse ren. Kats heeft de beste papieren tegen Wissekerke, Goes IV en Kloe- linge ontlopen elkaar niet veel. Ver van een gelijk spel zal hier da uit slag niet liggen. In de 2e klc&se D van de Sen D. afd., gaat men rus tig met een slakkcngaugetje verder. Zierikzee IV, MEVO III en Bruse Boys I mogen deze week uitrusten van de reeds doorstane vermoeie nissen. Als het zo doorgaat is deze kleine competitie in mei of juni 1957 nog niet afgewerkt. Maar ja, daar zal men in Middelburg wel zijn reden voor hebben! MEVO II krijgt Burgh III op bezoek en kan zijn derde overwinning binnen ha len. Bruse Boys II dat tegen Burgh III een uitstekende start heeft ge had, moet thuis tegen Duiveland bewijzen dat dit geen uitschieter is geweest. Wij geven nochtans Dui veland de beste kansen. II Zierikzee gaat zondag weer naar Waalwijk, waar het nu tegen RWB in het veld komt. Veel kans op winst zit er voor Zierikzee ook nu niet in. Toch zullen de Zierikzeeë- naars wel alles in het werk stellen om zo eervol als mogelijk is uit het strijdperk te treden. De Schutters, die wel heel erg van slag zijn, zul len tegen Heusden weinig kans krijgen op hun eerste winst. WSC lijkt ons thuis iets sterker dan Veerse Boys. In het afd. voetbal gaat alle be langstelling uit naar de ontmoe ting tussen Brouwershaven I en Zierikzee II. Brouwershaven zal ook tegen Zierikzee II proberen het kunststukje uit te halen om haar tegenstander minstens één puntje tc ontfutselen. Of zij daar in zal slagen valt te bezien, daar wij dit seizoen de kracht van Zierikzee II hoger aanslaan dan die van Renesse Burgh II achten wij in staat bij Dreischor I de overwinning in de wacht te slepen. In de 2e klasse C heeft Brouwershaven II een kans tegen Zierikzee IIJ. Renesse II kan tegen Zonnemaire zijn leiderspo sitie handhaven. Dreischor II zal SVOWK I wel met de winst naar Ouwerkerk zien vertrekken* AGENDA Morgen (zaterdag) Zierikzee: „Huis van Nassau", 2.3U uur, bijeenkomst Partij van de Arbeid. De heer N. Stufkens uit De Bilt spreekt over de kabinets formatie; N.V. Concertzaal, 8 uur „De klokkenluider van de Nótre Dame" (18 jaar). Renesse: Dorpshuis, 8 uur, film voorstelling „Don CamlUo". Haamstede: Bioscoop hotel Bom, „The Country Girl" (14 jaar). Overmorgen (zondag) Zierikzee: N.V. Concertzaal, 3 uur „Vallei der wetteloosheid" (14 j 8 uur „De klokkenluider van de Nótre Dame" (18 jaar). Ingezonden mededeling Burgerlijke stand - Zierikzee Geboren: 25 okt. Adriaan, z. v. Karei Hillebrand en van Catharine Witman. 26 okt.: Johannes Mari- nus, z. v. Leendert Koster en van Jozina Martha Visser; 29 okt.: Adriana Cornelia Margaretha, d.v. Cornelis Bolle en Elizabeth Lau- rina van den Hoek. Cornelis, z. v. Jacobus Cornelis van Beveren en van Maatje van Burg; 31 okt.: Ali- da Cornelia, d. v. Dirk Brouwer en van Janny Tanis, wonende te Nieuwerkerk. Gehuwd: 26 okt. Hendrik Johan nes van der Doe, oud 24 jaren en Hubrina Antheunisse, oud 23 jaren. 30 okt.: Jacobus Pieter Dalebout, oud 27 jaren en Pieternella Deur- loo, oud 22 jaren. Overleden: 24 okt. Jobina Olree, oud 76 jaren, wed. van Johannes Marinus Cashoek. ADVERTENTIES RIA BIERINGS en PETRUS BLOMMAERT hebben de eer u kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de inzege ning, gevolgd door de plechtige H. Mis, zal plaats vinden op vrijdag 23 november a.s., om 10 uur, in de Parochiekerk van de H. Willebrordus te Zierik zee. Zierikzee, november 1956 N. Boogerdstr. 38/Krepelstr. 22 Receptie: 2.30-3.30 uur in het „Huis v. Nassau" (bovenzaal). Toekomstig adres: N. Boogerdstraat 30 Heden overleed, na een ge duldig, langdurig gedragen lijden, onze innig geliefde en zorgzame vader, be huwd- en grootvader G. HOOGENBOOM weduwnaar van M. Klompe in de ouderdom van bijna 75 jaren. Zijn diepbedroefde kinde ren en kleinkinderen. Zierikzee: M.ROMIJN- HOOGENBOOM L. ROMIJN C. P. ROMIJN- HOOGENBOOM A. ROMIJN HENNIE en RIET Duivendijke: M. L. HOOGENBOOM M. HOOGENBOOM- VAN DER WEELE LI£ en RIETJE Brouwershaven L. HOOGENBOOM M. HOOGENBOOM- MOELKER GILLES P. J. LODEWIJK- HOOGENBOOM T. M. J. LODEWIJK CORA en MARJA Middelburg: W. P. KANT- HOOGENBOOM C. P. KANT De begrafenis vindt plaats op dinsdag 6 november a.s. des namiddags 3 uur te Looperscapelle. Vertrek van het sterfhuis Brou wershaven, Noordstr. 1? 43 te 2.30 uur. Brouwershaven, 1 nov. '56 Voor de zeer vele bewijzen van medeleven ontvangen tij dens de ziekte en na het over lijden van onze geliefde echt genoot, vader, behuwd en grootvader JACOBUS VAN DIENST betuigen wij onze oprechte dank. Zierikzee, november 1956 Zaagmolen 9 Uit aller naam: E. VAN DIENST-HAGE

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1956 | | pagina 2