SnO vwrde witste was LANDBOUW SCHUREN Vraag ff^rnPÏËFH) de enïge„glans'-houdende kachelpastj 13» Staal- en Houtbouwindustrie T zaden en po.tgoed Fa Fra^sKoevoets Een bi jztindete <^4 pioiur Stookolie-reservoir ...met 't minste werk F tijdelijk goedkoper! 't Is blauw I Houd Uw kachel of haard mooi. Geef 'm die nieuwe, diepzwarte glans terug met Zebralin. De beste kachelpasta voor de mooi ste glans. Ende glans, die langer houdt"! Gebruik daarom uitsluitend Zebralin Rackltts N.V., Os Bilt SUCCESJES Te koop: 10 gemet bietenblad. - Gebr. Boot, loonbedrijf, Burgh, tele foon 164. Een keukenkachel, merk Etna. Adres: J. P. v. d. Velde, Brou wershaven. Te koop gevraagd: .ippen en konijnen, tegen >oge prijzen. J. C. Berrevoets Meelstraat, tel. 537, Zierikzee Met spoed: een schrijfbureau net laden. Jeugclubhuis „De Lichtboei", Poststr. 37, Zzee. Konijnenvellen, blank per st. f 0,70. J. C. Berrevoets, Meel- straat, tel. 537, Zierikzee. Vlag. L. C. Hoogerhuis, Re- nesse. Sloophuizen en -schuren. J. C. Berrevoets, Meelstraat, telef. 537, Zierikzee. Personeel gevraagd: Verstelnaaister (thuiswerk). - Adres: Boekh. S. Ochtman Zn., Appelmarkt, telefoon 37, Zierikzee. Gevorderde of leerling kapster bij Kapsalon „Pandora", Zzee. Diversen: Uit voorraad: gecreosoteerde palen, lengte 1.80, 1.60, 1.40, 1.20. Lodewijk, telef. 254, Nieu- werkerk. Met Lö Kitt dicht men alles wat lek is. Prijs per tube f 1,25. I* C. Hoogerhuis, Renesse. Denkt u nog om de lezing: morgenavond in het Herv. Ver.-gebouw, 8 uur? Spreker: dr. H. Schroten uit Rotterdam. Onderwerp: „De vrouw in het ambt". - Ver. v. Rechtzinnig Hervormden, Zierikzee. Inlijsten van foto's, plaatwerk, schilderijen; ook staaflijsten en glas. - Passe-partout karton, hangertjes, spijkers enz. Reuze collectie metalen fotolij sten. - Mol, Nieuwe Boogerdstraat 27, Zierikzee. Last van haaruitval en roos? Vraagt inlichtingen bij Frans Brandenburg, Breedstraat 1, telefoon 642, Zierikzee. Dames! Volgt de knip- en naaicursus welke onder be kwame leiding In het Jeugd clubhuis „De Lichtboei" wordt gegeven. Gevorderden: iedere dinsdagavond; beginnelingen: iedere donderdagavond. Aan vang 8 uur. Contributie 45 ct per avond. Wie wil voor electriciën leren? met of zonder ambachtsschool. Electrotechnisch bureau M. Soeters, Noordstraat 5, Haam stede, telefoon 227. „De eerste trein naar Baby- Ion" - Max Ehrlich - pracht boek van Libelle. Prijs f 2,45. L. C. Hoogerhuis, Renesse. Voor een vlugge en vakkun dige bediening naar Frans Brandenburg, kapper, Breed straat 1, Zierikzee. Voorbeelden voor figuurzaag- werk: poppenkamer, garage, enz. Bouwplaten voor schepen, vliegtuigen, dorpjes en nog veel meer. - Mol, Nieuwe Boo gerdstraat 27, Zierikzee. Met Lö Email, in verschillende kleuren, blijft uw keukenuit- zet als nieuw. L. C. Hooger huis, Renesse. Meisjes van 14 jaar en ouder, bezoekt de borduurclub op maandag- en vrijdagavond. Gezellig en leerzaam. Contri butie 10 cent. Maandagavond van kwart voor 8 en vrijdag avond 7 uur. - Jeugdclubhuis „De Lichtboei", Poststr., Zzee. Uit voorraad: stalen kruiwa gens met luchtbanden. Lode wijk, telef. 254, Nieuwerkerk. Kostuums, Mantelkostuums, Regenkleding, Demies, Dames mantels. 4 gld. p. week. Schrijf aan: „Super Standing", Jac. Cremerstraat 72, Arnhem, tel. K 8300-26243. Autorijschool. - In korte tijd rijvaardig met onze „spoedcur sus". Desgewenst in uw eigen wagen. Gediplom. instructeur. Overal te ontbieden. Aanbeve lend, St. v. d. Hoek, Meelstr. 34, Zierikzee, tel. 116 of Fa. W. Gilijamse, Renesse, tel. '8. Berijders van snelbrommersl Haalt uw rijbewijs A op onze les-scooter in enkele lessen. Ook te huur. Aanbevelend, St. v. d. Hoek, Meelstr. 34, Zzee, tel. 116 of Fa. W. Gilijamse, Renesse, tel. 8. NUNSPEET Inlichtingen worden gaarne verstrekt door: Agent J. RING Ai A* C. BLOM i - NOORDGOUWE De Bank is vrijdag 12 oktober na twee uur f SCHELDEBANK N.V. - Zierikzee Het hoofd van het gemeente bestuur van Nieuwerkerk (Z.); Gelet op artikel 3, le lid en artikel 5, lid 2, der wederop- bouwwet; brengt ter openbare kennis dat het krachtens raadsbesluit van 5 augustus 1955, no. Rb 55/41, vastgestelde Wederop- bouwplan voor deze gemeente, met alle daarbij behorende stukken, bij besluit van de mi nister van Wederopbouw en Volkshuisvesting dd. 8 augus tus 1956, no. 0808815, is goed gekeurd en te rekenen met in gang van 15 oktober 1956 voor een ieder ter inzage is neder- gelegd ter secretarie dezer ge meente. Nieuwerkerk (Z.), 8 oktober '56 Het hoofd van het gemeente bestuur voornoemd, A. A. VAN EETEN. Vertegenwoordiger levensmid- delenbedrijf, op stap van 8 uur 's morgens tot 6 uur 's avonds, zoekt in Zierikzee PENSION voor ca. één jaar; weekend af wezig. Brieven onder no. 596 aan het bureau van dit blad. H.H. LANDBOUWERS Bestellingen voor worden gaarne aangeno men door BOUWMAN te'efoon 23 Renesse WOONHUIS te koop te Zierikzee, Nieuwe Haven 33. Na ontruiming te aanvaarden na goedkeuring van b. en w. Te bevragen bij de bewoner. Uit de hand te koop: Het WOONHUIS Molenstraat E 72 te Brouwers haven. Spoedig te aanvaarden, behoudens goedkeuring van b. en w. En 40 roeden tuingrond. Bezichtiging in overleg met de bewoner. Engelse truien Schipperspetten PETROF de ideale kleine piano •fc Agraffensysteem ic Doorlopend tot c Geïmpregneerd hamerviltj k Vleugelblad Komt U eens overtui gen van de prachtige toon en voortre//e/yfce constructie. is ai RIJKEN* deLANGE H.H. LANDBOUWERS Voor alle soorten pootaardappelen Lodewijk Tel. 254 Nieuwerkerk Te koop: met spiraalverwarming, 1 80 diameter, 8 meter lang, met 2 voeten, in zeer goede staat, bij J. KOSTERS, Varre- markt, Zierikzee, telefoon 153 Adverteer regelmatig l Geeft dank zij de edelfe wassnorten Dat voordeel wil geen enkele hulsvrouw missen. Haal daarom vandaag nog Peli. SUN 6U70.21 'MM— De enige wrijf was met VRdosoi, waardoor Peli irw meubelen beschermt tegen de gevaarlijke houtworm. Alleen Sunïl wast zó wit I De blauwe kleur vertelt U op het eerste gezicht al dat Sunil anders is dan alle andere wasmiddelen. En de weergaloze witheid van Uw wasgoed spreekt boekdelen over de unieke werking van Sunil. Het vette, vlijtige Sunil-sop heeft meer dan normale wasenergie en intensieve reinigingskracht! Zonder weken, zonder bleken, zonder blauwen F Sunil is „alles-in-een". U hoeft niet te weken en U bespaart Uzelf het ongemak van bleken en blauwen. In één washandeling wordt Uw was goed op de gemakkelijkste manier stralend witl standaardpak 42 ct. reuzenpak 81 ct. JAN VOELT ZICH de baas van de spoorwegen met zo'n ferme pet en zon Sunil-witte pyjama. Begrijpelijk! Kent U een witter „uniform"

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1956 | | pagina 3