fesf tapi/V «SM '^Wralihi; Voor al wat fris en schoon moet zijn: Vraag de enige,,glans'-houdende kachelpastj iW Gebrs Thien Schuimplas tic Fa. Frans Koevoets Een opgetogen moeder! Hoe kan het anders met kinderen, die van top tot teen, van tandpasta tot schoonheidszeep, de weelde genieten van Castella's kwaliteits-producten! Meer bereiken in het leven? Houd Uw kachel of haard mooi. Geef 'm die nieuwe, diepzwarte glans terug met Zebralin. De beste kachelpasta voor de mooi ste glans. En... de glans, die langer „houdt"! Gebruik daarom uitsluitend Zebralin Rackittj N.V., Oe Bilt -* On Do basis voor een gezellig en sfeervol Interieur is het vaato tapijt als vloerbedekking. Onze rijk gevarieerde" collectie» in tal van uitvoeringen, effen en gedessineerd, stelt U in staat, om door juiste keuze van kleur of dessin, harmonische com. binaties te scheppen met Uw meubelbet kleding, gordijnen, behang, ens. telefoon 10, Zierikzee ARTIKELEN Platen Diverse maten Kussentjes TEXTIEL EN SPORT MODERNE KLOKKEN de nieuwste modellen van de Jaarbeurs vindt U vanaf morgen bij ons geëtaleerd Zowel in electrisch als in klokken met slagwerk, brengen wij voor iedere schoor steen een passende klok Havenplein 1 Zierikzee - Tel 255 De modernste Juwelierszaak op Schouwen - Duivelend met de grootste sortering Voordelige aanbieding Plastic maatbeker met verdeling 65 ct. Fa. Wed. R. de Vries Melkmarkt 11 Zierikzee Het versterken van de rug. het tijdig repareren van kleine scheurtjes en het omplakken van de randen tegen opkrullen. Allemaal mogelijkheden, die het zelfklevende SELLOTAPE u biedt om uw kostbare mu ziek te beschermen. Kóóp eens een apparaatje met 4'h m. origineel SELLOTAPE. Origineel SELLOTAPE herkent U aan het merk op iedere rol. Verkrijgbaar bij de kantoorboek- handel waar U deze i advertentiever* groot, ziet hangen. voor 101 kfeine klusjes Imp. MV. „De Atlas" Delft Castella Babyzeep, per stuk 45 cent Castella Babybalsem, per doos 75 cent Castella Babypoeder, strooibus 90 cent vulzakje 35 cent Castella Tandpasta, per tube 47 cent per grote tube 75 cent De uitgesproken voorkeur van honderdduizenden huisvrouwen voor de Castella-artikelen heeft een goede oorzaak. Iedereen weet zo langzamerhand, dat een Castella-product geheel eigen kenmerken heeft die het in kwaliteit verre verheffen boven zijn soortgenoten. Bij de samenstelling van alie Gastella-produclcn wordt gebroken met sleur en traditie. De allerlaatste vindingen worden toegepast, nieuwe wegen worden bewandeld. Wasmiddelen of schoonheidszeep shampoo of tandpasta afwasmiddel of scheer- crème op hun gebied zijn de Castella- producten altijd openbaringen, altijd sensationeel wat de resultaten betreften op de resultaten komt het aan! Castella mag in het helderefrisse Nederlandse gezin niet ontbreken zorg, dat u altijd Castella- producten in huis hebt! Spaar Castella-kopjes Ze blijven waardevol Alle Castella-verpakkingen zijn voorzien van de zo waardevolle Castella-kopjes, waarmee u uw Castella-spaarkaart kunt vullen. Extra spaarkaarten kunt u aan vragen bij uw winkelier of bij de Castella-fabrieken te Nijmegen. Smalfilm-Amateurs op Schouwen-Duiveland Op zaterdag 29 sept des avonds om 8 uur hoopt de secretaris van de Nederlandse Organisatie van amateur filmclubs (de Nova) in de sociëteit van restaurant „Mondragon" een voorlichtingsavond te geven en enkele films te vertonen, die bekroond werden op Nationale congressen Het doel hiervan is om tot oprichting te komen van een Amateur"Smalfilmclub op Schouwen en Duiveland Nadere inlichtingen bij P. VERHAGE, Havenplein 8 - Zierikzee, telef. 231 ADVERTEREN ISVERKOPEN1 Welsprekendheid is niet alleen een natuurlijke gave, maar voornamelijk een kwestie van angst overwinnen en het eigen maken van bepaalde regels voor opbouw van redevoering of speech. Wanneer U ervan overtuigd bent, dat vlot en angstvrij spreken in het openbaar en het frank en vrij bewegen in het publiek respect af dwingt, nodigen wij U uit geheel vrijblijvend te komen luisteren naar de heer E. BEKET op de onderstaande contact- en voorlichtingsavond te ZIERIKZEE - Hotel „In 't Wapen van Zeeland" (v.h. Hotel Smalheer) op WOENSDAG 26 SEPTEMBER a.s. Aarzel niet, wantallen komen voor hetzelfde doel! BEKET - Voor welsprekendheid en Persoonlijkheidsvorming Meidoornstraat 42 - Den Haag - Telefoon 32.44.2S Aanvang 8 u. precies Toegang vrij 1 INSTITUUT

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1956 | | pagina 6