Gemeenschappelijke Burgh-Haamstede kleuterschool voor officieel geopend Onderwijzers in Europa hielpen Fraai nieuw gebouw biedt kinderen een kans De gemeenten Burgh en Haam stede beleefden donderdag een hoogtepunt in de samenwerking, die zich ditmaal heeft gemanifes teerd in de officiële opening van de gemeenschappelijke kleuter school, een handeling die - in aan wezigheid van een aantal autori teiten - werd verricht door de heer A. Schout, lid van Ged. Staten. De nieuwe kleuterschool is geplaatst in het zgn. „domineesbosje". In een toespraak wenste de heer Schout de gemeenten Haamstede en Burgh geluk met de nieuwe school. Spr. vond het gelukkig dat het kleuteronderwijs thans valt onder de wet, waarvoor een lange tijd nodig is geweest. Dit is ook weer een van die moderne kleuter scholen, zoals er de laatste jaren, vele in de provincie zijn gesticht, zo vervolgde spr. Het lager onder wijs begint tegenwoordig eigenlijk al op de kleuterscholen waar de jonge kinderen spelenderwijs inge leid worden in hetgeen zij later op de lagere school zullen leren, in welk verband hij de hoop uitsprak dat de lagere scholen spelend aan dit onderwijs zullen aansluiten, wat naar zijn mening mogelijk is, daar op de kleuterscholen de vernieu wing van het onderwijs sterk wordt doorgevoerd. Hij wenste ook de ouders, die hun kinderen naar deze school zullen sturen, alsmede het onderwijzend personeel, dat deze kinderen les mag geven, geluk met deze mooie school, waarna hij de school voor geopend verklaarde. Nadat allen zich in de vestibule hadden verzameld onthulde de heer Schout, op verzoek van de burge meester van Haamstede, Jhr. R. Röell, een gedenkplaat, waarop staat: „De bouw van deze kleuter school is mogelijk gemaakt door bijdragen van onderwijzers uit verscheidene landen van Europa". Na bezichtiging van het gebouw begaf het gezelschap zich naar het gemeentehuis, waar in de raads zaal burgemeester Jhr. R. Röell van Haamstede een welkomstwoord sprak. Speciaal verwelkomd werden het college van b. en w. der gemeente Burgh en de wethouders van Haamstede, de heer Schout - die dank werd gebracht voor zijn be reidwilligheid de school te willen openen - mej. H. J. Glasz, inspek- trice van het kleuteronderwijs te Dordrecht, de heer J. M. de Nooijer te Renesse, als vertegenwoordiger van het hoofdbestuur van de N.O, V., dokter Schilstra, het damesco mité, dat zich verdienstelijk maakte met de inrichting van de school en de heer A. J. Argelo, directeur van de Centrale Dienst. Oude school was van 1874 De voorzitter gaf hierna een his torisch overzicht van de stichting van de oude kleuterschool, waartoe het Burgerlijk Armbestuur in 1873 besloot. Deze school werd op 8 juli 1874 geopend. In 1952 nam de ge meente Haamstede deze school over die daarna in samenwerking met de gemeente Burgh in stand werd ge houden. In het rampjaar werd door medewerking van mej. Glasz een bedrag van f 65.000 beschikbaar gestel door de N.O.V. De Ned. Ver eniging van Vrouwen met akademi- sche opleiding te Groningen schonk f 1.000 voor de inrichting van de school. Vele moeilijkheden gingen aan de totstandkoming vooraf. Het college van kerkvoogden en nota belen van de Ned. Herv. kerk stelde op aannemelijke voorwaarden het bouwterrein beschikbaar. Veel steun werd ondervonden van mej. Glasz. De architect Beije creëerde een fraai gebouw. De opzichter de heer S. Rosmolen en het aanne mersbedrijf N.V. van Heeren en de Weerd verleenden medewerking. Ook de onderaannemers C. A. Prin ce, A. Coomans en M. Soeters wer den dank gezegd voor het geleverde werk. Spr. wenste mej. de Vletter en mej. C. v. d. Have geluk met de aanwinst van de nieuwe school. Nadien werd nog het woord ge voerd door mej. Glasz, de heer de Nooijer, de burgemeester van Burgh, Jhr. A. van Citters, wethou der M. den Boer van Haamstede, de heer D. J. Braai namens de kerkvoogdij der Ned. Herv. ge meente, de architect de heer Beije, wethouder J. Bolkenbaas van Burgh en mej. Vletter. Op deze toe spraken en de inrichting van de school komen wij nog nader terug. WITTE MUS Tussen talrijke grauwe soort genoten, die zich te Ooster- land ophouden, is dezer da gen een spierwitte mus ge signaleerd. De vogel vliegt gewoon in de troep mee en onderscheidt zich in zijn ge dragingen in niets van de andere vogels. Een witte mus voorspelt niets, maar wel betekenisvol is het feit dat in de tuin van de heer J. Goudzwaard Kz. aan het Ko- ninginneplein alhier Door de tweede maal dit jaar aard- heiplanten vruchten dragen. De vruchten zijn groot van stuk. Misschien een eerste teken van een nog komende (na)-zomer? STAD EN PROVINCIE ZIERIKZEE Concertzaal bracht film in cinemascope Projektie op 7 meter breed scherm Voor een groot aantal genodigden - waaronder de gemeenteraad van Zierikzee, verschillende burge meesters van Schouwen-Duiveland, hoofden van scholen, docenten van het Prof. Zeemanlyceum en dokto ren - heeft de N.V. Concertzaal donderdagavond een filmisch eve nement gepresenteerd. Voor de eerste maal in de eilandélijke film historie werd een cinemascope- voorstelling aangeboden. Gedraaid werd de film „20.000 mijlen onder zee", naar het bekende verhaal van Jules Verne. Namens de direktie werden de aanwezigen welkom geheten door de heer H. Ribbens. Deze wees op de vooruitgang en omwenteling die het cinemascope-systeem teweeg heeft gebracht. De avond viel sa men met het ingebruiknemen van een verbeterd geluidssysteem er een nieuwe versterker. Op het scherm van normale af metingen werden allereerst enkele journaalfilms vertoond, waarna overgegaan werd tot vertoning van de mysterieuze en avontuurlijke hoofdfilm op het 7 meter brede scherm. De hoofdfilm werd afge wisseld door 'n geanimeerde pauze waarin koffie werd aangeboden. Tijdens de kermisweek zal de film nog enige malen vertoond worden. NIEUWERKERK Installatie nieuwe raadsleden Beide wethouders werden herkozen Tijdens de jongste, onder voor zitterschap van burgemeester A. A. van Eeten, gehouden raadsverga dering, zijn de nieuw-benoemde raadsleden geïnstalleerd. De eden werden in handen van de voorzit ter afgelegd, die daarna de nieuwe leden toesprak. Hierna werd over gegaan tot verkiezing van de wet houders. Na gehouden stemming bleken te zijn uitgebracht in de va- lcature S. Overbeeke vijf stemmen op hemzelf, 1 stem op de heer J. A. van Nieuwenhuijze en 1 stem blan co. In de vakatui-e J. A. v. Dienst werden uitgebracht op hemzelf 6 stemmen en 1 stem blanco. Beide wethouders bleken dus met meer derheid van stemmen herkozen. Beiden bleken ook bereid hun be noeming weer te aanvaarden. Voor een uitvoeriger verslag mogen wij naar het volgende nummer verwij zen. Ingezonden mededeling Gemeente Noordwelle werd nieuwe kruidenierszaak rijk Veel belangstelling by de opening Onder grote belangstelling - vooral van de zijde der huisvrou wen - is donderdagmiddag de nieu we kruidenierswinkel van mevr. Lokker-v. d. Zande alhier geopend. Deze opening werd verricht door de wnd. burgemeester van Noord welle, mr. G. F. Lunsingh Tonckens waarbij tevens tegenwoordig wa ren wethouder Akkerdaas en de gemeente-secretaris de heer G. A. Haringman. In zijn openingswoord gaf de burgemeester een overzicht van de gang van zaken en de werkzaam heden die vooraf verricht moesten worden door gemeentebestuur en de voormalige eigenaar van het pand om tot oprichting van deze kruidenierswinkel te kunnen ko men. Dank zij aller medewerking - ook van hogere instanties - is alles echter vlot verlopen en was in be trekkelijk korte tijd de vestiging van dit bedrijf tot stand gekomen. De burgemeester sprak er zijn vol doening over uit dat de zaak tot groot genoegen van alle dorpsbe woners nu is gevestigd. Aan het slot van zijn toespraak sprak hij de hoop uit dat het de familie Lok ker-v. d. Zande goed moge gaan in de toekomst, tot heil van het ge hele dorp, waarna hij het winkel pand voor geopend verklaarde. De heer Flikweert sprak hierna een gelukwens uit namens de stich ting „Kroon" en de fa. J. v. d. Valk. Mevr. Lokker-v. d. Zande dankte daarop beide sprekers voor de tot haar gerichte woorden. Hierna maakten velen gebruik van de gelegenheid tot gelukwen sen, waarbij in het bijzonder de dames van Noordwelle van de par tij waren. De winkel voorziet ter plaatse in een grote behoefte, aangezien se dert de stormvloedramp geen twee de kruidenierszaak ter plaatse was gevestigd. Ook het grote sortiment van de artikelen speelt daarbij een rol. In de zaak worden o.m. fijne vleeswaren verkocht. Bovendien is een sortiment speelgoederen aan wezig, zodat de jeugd van Noord welle thans op eigen dorp aan zijn trekken lcomen kan. De zaak be tekent derhalve een flinke aan winst voor de gemeente en er is dan ook geen twijfel aan de goede toekomst van dit nieuwe winkel bedrijf. Of OB VERDW, iiiiiiiiiiiiiin HA2ETFABRIEKEN TE ZEVENBERSEN De oesters en mossels Op een bijeenkomst, gehou den op de zo geslaagde of ficiële opening van het mos sel- en oesterseizoen, is het woord gevoerd door dr. P. Korringa, bioloog bij het Rijksinstituut voor Visserij- onderzoek, door dr. A. Grijns bacterioloog by het Bestuur der Visserijen op de Zeeuwse Stromen en door drs. D. J. van Dijk, voorzitter-direc teur van het Bedrijfschap voor Visserijprodukten. De laatste spreker vooral wees op de grote belangen, die met de mossel- en oestercul tuur zijn gemoeid. In het laatste seizoen werden 21 miljoen oesters afgezet. Bel gië nam daarvan IS miljoen stuks, Engeland 700 duizend Duitsland 600 duizend, ter- wijl in Nederland de afzet circa lYi miljoen bedroeg. Circa 160 kwekers houden zich met het mosselbedrijf bezig, terwijl circa 20 groot handelaren aan de export- handel deelnemen. Van de export betrekt België circa 45 pet., Frankrijk circa 55 pet., terwijl de totale export ongeveer 436.500 ton van 100 kg. bedraagt. In Nederland wordt circa 11.000 ton afge zet. Ongeveer 24.900 ton gaat naar de inleggerijen. Cijfers plegen dor te zijn, maar deze overtuigen op het punt van het economisch belang, dat vast zit 'aan de Zeeuwse schelpdierencultuur. SPORT VOETBAL Seriewisselbekerwedstryden te Zièrikzee Zondag a.s. worden in het sport park „Bannink" te Zierikzee weer de seriewedstrijden gespeeld om de „Kunst en Eer"-wisselbeker, waar in uitkomen: Burgh I, Renesse Steenbergen I en Zierikzee I. De eerste maal werd de beker gewonnen door Renesse I, maar ditmaal zullen de andere deelne mers wel alles in het werk stellen om de gelukkige te zijn. Aan span ning zal het dan ook wel niet ont breken, en bij gunstig weer mogen mooie wedstrijden worden ver wacht. De wedstrijden worden leid door de K.N.V.B.-scheidsrech- ters A. Jansen en C. Lazaroms. Schouwen en Duivelandse sportspiegel Spanning in de 2e klasse der korfbalcompetitie. Geslaagde atletiekwedstrijden te Zierikzee. M.C. „Sparta" besluit haar oriënteringsritten. Seriewedstrijden vormen goede voorbe reiding voor de a.s. voetbalcompetitie. Allereerst gaan wij deze week eens een kijkje nemen in de korf balcompetitie. In de 2e klasse na dert langzaam maar zeker de be slissing. Voor SVOWK was het een bijzonder gunstig weekend. Zelfs wist het eerst de afgebroken wed strijd tegen DOSKO met 2-1 ti winnen, waarna Stormvogels ei met 5-2 aan moest geloven. Daar naast zag een der ernstigste mede- gegadigden, Zwaluwen, voor de bo venste plaats, zich op eigen terrein met zware cijfers (6-2) door DOS KO geklopt. SVOWK, dat is uitge speeld, moet nu afwachten wat DES er in zijn beide nog te spelen wedstrijden van terecht brengt. In de 3e klasse trok Unitas II met 5-1 aan het kortste eind tegen DES II. Het sportpark „Bannink" beleef de dit weekend een ware invasie van de afletieksport. Zaterdagmid dag namen een groot aantal scho lieren met veel enthousiasme aan de schoolatletiekwedstrijden deel. Verheugend was het dat geconsta teerd kon worden dat een aantal der jeugdige deelnemers(sters) over de nodige aanleg bleek te beschik ken. Jammer was het, dat een euvel dat ik ook reeds meermalen by het junioren voetbal heb waargenomen, zich ook hier openbaarde. De leef tijd van de deelnemers aan deze wedstrijden was tot en met 14 jaar. En net of het de gewoonste zaak van de wereld was, zag ik enige deelnemers tussen de wedstrijden door roken. Toen ik een junior-lid van Delta-Sport, die de andere dag op verschillende nummers moest uitkomen, op het verkeerde van zijn handelwijze attent maakte, verweerde deze zich met de moti vering dat dit op de korte afstand niet van invloed was. Allereerst \ou ik vast willen stellen dat roken schadelijk is, bij elke vorm van sport welke men beoefent. Bij jeug dige beoefenaars, die nog volop in hun lichamelijke groei zijn, telt dit zeer zeker dubbel. Dat dit voor een sprinter niet zou gelden is natuur lijk een geheel verkeerde berede nering. Ik neem aan dat men ge durende enige tijd niet direkt de gevolgen zal waarnemen, maar op de duur wordt door de nicotine het reactievermogen, dat juist zeer be langrijk is bij de sprint, vermin derd, waardoor de prestaties gelei delijk zullen dalen. Met voldoening kan Delta-Sport op de wedstrijden- van zondag terugzien. Het publiek, dat zelden in de gelegenheid is om een atletiekwedstrijd te bezoeken, stond soms, door de geheel andere inslag dan bv. bij een voetbalwed strijd, nogal wat vreemd tegenover enige nummers. Een atleet die op een technisch nummer uitkomt moet zich geheel op zijn te ver richten prestatie concentreren. Aanmoedigingen hebben dan juist een geheel andere uitwerking als wordt beoogd, daar de atleet dan uit zijn concentratie wordt ge bracht. Wel verdient het aanbeve ling dat de atleet er geen show nummer van maakt, daar dit de atletieksport als zodanig niet ten goede komt. Om het geheel bij een volgende wedstrijd voor het pu bliek wat overzichtelijker te ma ken, verdient het wel aanbeveling in het vervolg programma's uit te geven of de wedstrijd, wat betreft deelname en uitslagen, per micro foon op de voet te volgen. Ten bate nan de Groene Kruis- afd. Burgh-Haamstede speelden Burgh en Renesse een aantrekke lijke wedstrijd tegen elkaar, die dank zij het betere voorhoedespél verdiend met 2-1 door Burgh werd gewonnen. De reserves van Renes se, die dit jaar weer over een uit stekende ploeg blijken te beschik ken, klopten de Burgh-reserves met maar liefst 6-0. De M.C. „Sparta" hield zondag, en nu eens bij gunstig weer, zijn 3e oriënteringsrit. Zondag a.s. n>ordt de laatste dezer ritten gehouden. In de le klasse van de SDKB staat zaterdag de wedstrijd Zeemeeu wen-Brouwershaven op het pro gramma. De thuisclub heeft hier wel de beste kansen op de volle winst. In de 2e klasse gaat alle be langstelling uit naar de ontmoeting tussen WIK en DES. Voor beide clubs is deze wedstrijd belangrijk daar WIK bij een nederlaag of een gelijk spel aangewezen zal zijn voor het spelen nan degradatieioedstry- den. DES zal de volle winst moeten behalen om nog gelijk te kunnen komen met SVOWK. DOSKO, dat de laatste weken zo uitstekend voor de dag komt, heeft de beste kansen in de ivedstrijd tegen Stormvogels. Zondag vindt te Zierikzee de ge nerale repetitie voor de compe titie plaats. Evenals verleden jaar zullen er ook nu weer seriewed strijden worden gespeeld waaraan al worden deelgenomen door de 3e klasser Zierikzee, de 4e klassers Steenbergen en Burgh en de afd.- kampioen van Schouwen-Duive land Renesse. Verleden jaar wist Renesse het stoute stukje uit te halen om de beker in de wacht te slepen. Of haar dit jaar weer zal gelukken is een groot vraagteken, te meer daar nu de KNVB-vereni- gingen weten melk nlees zij in de kuip hebben. Gezien het uitgebrei de oefenprogramma dat Zierikzee achter de rug heeft, geven we deze vereniging een goede kans de beker voor dit jaar te veroveren. PREDIKBEURTEN Zondag 9 september Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Grote kerk: 10 (H.D.) en 7 uur ds v. Roon; Ver.-gebouw: 10 uur ds v. Royen. Kerkwerve: 10 u. us v. d. Grift. Serooskerke: 2.30 uur ds v. d. Grift. Burgh: 10 uur ds Swaak (H.D.). Haamstede: 10 uur cand. Verseput, 7 uur ds v. d. Ban. Renesse: 7 uur ds v. Liere. Noord welle: 10 uur ds v. Liere. Eikerzee: uur ds v. d. Ban (in de noodkerk te Scharendijke). Brouwershaven: 10 uur dhr Malipaard. Zonne maire: 10 uur ds v. Wijck. Noord- gouwe: 10 uur ds J. Veen te Beek bergen. Dreischor: 7 uur ds Wes terhof. Ouwerkerk: 10 u. ds Franke (H.D.). Nieuwerkerk: 10 u. ds Wes terhof (H.D.). Oosterland: 10 uur dhr. Sijthoff, 6 uur cand- Verseput. Sirjansland: 10 uur leesdienst, 6.30 uur dhr. Sijthoff. Bruinlsse: 10 uur (intrede) en 5 uur vikaris v. Dijk. St, Philipsland: 9.30 uur leesdienst, 2.30 uur ds v. Dieren. Geref. Kerk Zierikzee: 10 en 5 uur ds Tiemers- ma. Haamstede: 10 en 5 uur ds. Joh. Booij te Utrecht. Renesse: 7.30 uur ds Joh. Booij. Scharendyke: 10 en 2.30 uur ds J. Offers te Sittard. Brouwershaven: 9.30 uur leesdienst, 5 uur ds J. Offers. Zonnemalre: 10 en 2.30 uur ds Meijer. Nieuwer kerk: 10 en 5 uur dr Becker. Oos terland: 10 en 3 uur ds Schudde- beurs. Brulnisse: 10 en 5 uur ds Smit te Anna Jacobapolder. Anna Jacobapoldcr: 9.30 en 2.30 uur on bekend. Geref. Kerk (Art. 31 K.O.) Brouwershaven: 11, 15 en 3.15 u ds J. Keizer. Chr. Geref. Kerk Zierikzee: 10 uur ds A. Bikker uit Zwolle, 6 uur ds v. d. Klis. Kerk werve: 10 uur ds v. d. Klis, 6 uur ds A. Bikker. Haamstede: 10 uur ds Meijering, 3 uur ds v. d. Klis. Geref. Gemeenten Haamstede: 10 en 3 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur lees dienst. Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. St. Philipsland 3 maal leesdienst. Geref. Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10, 2 en 6 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 3.30 uur lees dienst. Brulnisse: 10 en 5 u ds Mal- lan. Oud-Geref. Kerk Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. St. Philipsland: driemaal dhr. Gebraad. R.K. Kerk Zierikzee: 7.15 en 10 uur H. Mis, 7 u Lof. Burgh: 8 en 9.30 u H. Mis (garage hotel „Het Wapen van Burgh). Leger des Heils Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst, 12 uur jeugdsamenkomst, 7.30 uur verlossingssamenkomst. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Ter Aa: A. G. Ha ring Loon op Zand. Aangenomen naar Dreischor (toe zegging): vikaris G. H. Duyvendak, Utrecht. Ger. Kerken Beroepen te Sibculo: kand. P. van der Veen, Ede. Chr. Ger. Kerk Tweetal te Biezelinge: C. van der Weele, Leiden en D. van Wilsum, Dedemsvaart. Het K.N.M.1. verwacht lot zaterdagavond: OPKLARINGEN Wisselende bewolking en vrijwel nergens meer buien; matige tol krachtige zuidwestelijke wind; wei nig verandering in temperatuur. 8 sept. Zon op 6.02, onder 19.13. Maan op 10.55, onder 20.22. 9 sept. Zon op 6.04, onder 19.11. Maan op 12.07, onder 20.55. 10 sept. Zon op 6.06, onder 19.08. Maan op 13.14, onder 21.34. Eerste kwartier: 12 sept. te 8.12. Hoogwaterstanden ZIERIKZEE: 8 sept. 5.37 v.m. 17.49 n.m. 9 sept. 6.14 v,m. 18.27 n.m. 10 sept. 6.51 v.m. 19.02 n.m. BROUWERSHAVEN: 8 sept. 4.58 v.m. 17.20 n.m. 9 sept. 5.37 v.m. 18.00 n.m. 10 sept. 6.19 v.m. 18.38 n.m. Springtij: 7 en 22 september. Doodtij: 14 en 29 september. Zuidwestelijke wind Een depressie boven de Ierse zee, die zich gisteren in noordwestelijke richting van ons verwijderde, heeft in de afgelopen nacht haar koers gewijzigd. Daardoor heeft zij tij delijk weer meer invloed op het weer in ons land gekregen. Intussen is een gebied van hoge luchtdruk over Spanje en zuid- Frankrijk getrokken. Het beweegt zich nu in de richting van de Alpen. Onder invloed van deze drukverdeling waait over west- Europa een vrij krachtige zuidwes telijke wind, waarmee koele lucht van de Atlantische Oceaan wordt aangevoerd. Deze lucht is betrek kelijk droog en er komen dan ook opklaringen in voor. Weliswaar is ze enigszins onstabiel van opbouw, maar de buien erin zijn weinig tal rijk. In verband daarmee zijn de buien-kansen morgen niet groot. Een depressie op de oceaan, die gisteren het gebied ten noorden van de Azoren doortrok, is van ochtend voor de Golf van Biscaye aangekomen. Zij vertoont weinig activiteit. In het uiterste noorden van Scan dinavië is enkele dagen geleden koude poollucht begonnen binnen te stromen. De temperaturen wa ren er vanmorgen slechts enkele graden boven het vriespunt. Burgerlijke Stand Zierikzee Geboren. 31 aug.: Pieternella Ma ria, d. van Johannis Cornells van Duivendijk en Lena Hanse; 31 aug.: Cornelia Neeltje, d. van Comelis Boot en Neeltje den Boer; 1 sept.: Izak Marinus, z. van Cornelis Douw en Cornelia Koopman; 1 sept.: He- lène Beatrix, d. van Jan Hendrik Brouwer en Anneke Johanna van Toombergen; 2 sept.: Adriana, d. van Marinus Wesdorp en Catha- rina Johanna Struijk; 2 sept.: Ma rianne, d. van Jan de Jonge en Maria Toos van der Slikke. Gehuwd. 7 sept.: An ton Gerardus Lopatka, 29 j. en Anthonia Johanna Overdulve, 21 j. Zondagsdienst doktoren Zierikzee Zondag 9 sept.: dokter Vogelaar. 532ste STAATSLOTERIJ 4e kias 12e njst HOGE PRIJZEN ƒ1500 21193 ƒ1000 1820 4101 7253 8954 10577 125S0 20911 21098 ƒ400 4417 8264 13255 13870 1S511 ƒ200 ITS 2121 3297 3330 4308 5199 6602 7101 8106 9352 9957 10706 11012 11447 12846 13132 13326 13732 13736 14877 15173 153S4 17624 17721 17952 18373 18739 20442 20490 20539 20862 21053 21641 PRIJZEN VAN ƒ80.-— 12002 187 257 295 365 431 764 852 862 895 13076 137 175 182 183 212 260 269 293 410 429 444 511 566 576 621 726 7S9 860 90S 14013 149 188 203 326 355 39S 603 669 771 806 936 15059 129 166 185 195 231 242 291 301 507 631 688 695 82S 936 1G02C 136 277 392 40S 413 617 684 690 691 927 931 17038 048 2S3 376 492 513 521 606 611 18123 282 385 445 489 656 774 7S7 S95 949 9S0 19023 028 158 227 274 451 493 540 551 559 677 6S6 795 796 927 936 996 20004 068 0S6 092 273 301 390 681 90S 924 970 21129 167 231 446 520 562 604 660 702 75S 12009 012 015 020 069 105 131 151 155 165 166 174 195 240 274 310 312 353 354 355 422 426 443 479 4S2 529 537 549 576 592 596 607 616 636 661 666 691 732 739 776 777 S09 S65 902 907 959 963 13019 065 110 126 134 140 141 218 224 235 250 253 2S2 313 376 379 464 518 525 733 746 767 858 S67 963 978 1401S 019 030 046 049 05-1 077 0S7 139 162 183 191 199 215 218 25S 290 341 343 366 3S6 412 441 447 486 502 522 554 597 610 613 S04 821 823 837 843 8S4 901 945-962 977 979 15025 237 250 262 311 346 366 380 404 449 450 537 569 61S 647 696 732 743 762 789 792 794 S24 852 863 873 S92 905 938 954 955 960 965 974 996 1G024 046 067 184 216 235 262 282 29S 346 359 365 371 475 495 522 536 566 590 604 63S 646 730 777 7S2 SOI 838 S50 S52 854 S62 872 887 902 913 17040 0S3 0S6 09S 116 130 132 226 23S 333 335 379 394 398 403 448 501 540 5S2 594 627 654 704 712 731 732 779 S15 S24 900 935 938 971 18066 076 080 089 092 094 098 112 137 160 162 165 181 201 256 261 269 363 404 418 437 463 516 525 531 544 557 580 602 611 660 686 711 813 817 855 S63 S77 SS0 901 909 963 964 10049 066 092 101 102 126 133 160 166 173 238 254 237 265 296 310 318 321 39S 417 449 455 490 550 553 574 595 610 613 630 630 675 697 726 774 791 832 833 83S S61 S67 S77 886 906 937 950 9S3 20009 015 031 095 116 139 149 159 171 24S 317 323 333 346 350 378 140 447 467 502 509 535 554 575 684 782 S01 819 828 S59 874 888 943 971 21035 045 076 093 102 322 1S5 202 260 383 411 429 452 484 517 5S0 5S7 590 596 599 600 605 616 634 637 656 691 726 731 767 795 806 822 S27 832 850 S53 865 928 957 961 916 989 1023 042 051 oss 134 154 194 216 350 384 388 422 423 444 525 571 718 S26 9S2 999 3298 319 535 552 712 797 833 850 884 924 943 963 980 3060 170 226 427 474 497 692 760 842 87S 927 931 4001 059 219 221 397 517 736 50S2 083 091 215 318 375 596 623 695 805 824 6133 225 312 328 336 353 373 699 787 815 835 7164 268 275 379 540 545 619 719 773 SS2 8018 045 054 143 157 221 240 279 452 5SS 616 618 643 651 657 753 871 S77 906 9093 178 191 194 237 294 309 417 5S5 704 S12 827 834 905 919 929 10102 121 208 429 472 759 874 890 112S7 342 354 494 708 735 762 789 814 S26 NIE 1018 058 109 126 133 153 201 206 207 244 254 277 316 406 536 542 549 557 575 618 630 631 634 733 770 825 915 942 972 3024 06S 118 188 190 192 199 203 221 262 271 315 336 356 358 379 419 536 551 590 621 657 670 680 694 755 802 846 879 891 894 902 912 969 3004 010 015 020 021 037 052 053 069 09S 182 197 206 233 285 301 304 313 333 346 385 433 443 489 501 526 356 565 611 655 669 694 728 755 781 S27 838 846 868 942 949 1003 026 107 115 126 131 167 174 194 254 318 331 369 401 428 456 483 4S4 526 565 581 582 590 616 619 621 628 631 662 691 740 744 747 750 790 796 822 S23 S34 839 979 5057 063 081 142 160 183 1S9 190 216 246 266 308 32S 336 339 381 407 455 474 479 513 525 528 532 593 613 618 630 635 647 650 657 S90 906 939 943 960 978 6111 13S 153 156 165 176 197 212 213 215 269 299 314 315 323 325 392 39S 537 549 580 584 614 627 655 659 68S 737 746 830 852 864 869 880 SS2 915 916 925 929 961 7005 052 064 097 :i 67 192 20-1 225 282 316 317 342 354 427 435 •158 •162 46S 472 481 494 ■198 593 613 623 6-19 650 656 660 720 765 768 771 791 796 797 832 837 862 867 8004 066 104 137 147 166 168 169 177 238 244 253 300 306 424 451 469 473 535 604 674 707 710 739 774 854 919 9011 023 025 030 039 105 121 143 167 200 241 274 297 364 381 401 439 453 459 475 482 490 496 508 5.16 534 563 577 5S6 598 709 715 752 787 S44 845 927 976 005 000 10001 004 016 074 081 105 124 164 17S 205 209 290 29S 306 315 327 340 365 378 423 426 434 44S 475 483 594 658 695 733 81S 819 845 875 954 966 990 11056 064 150 1S9 279 372 393 399 406 421 455 473 475 505 506 516 529 549 553 589 609 61S 635 673 684 710 734 793 S02 896

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1956 | | pagina 2