KAAS Voor al wat fris en schoon moet ioèwié doe théér met AUTORIJLESSEN Garagebedr. fa. W. Gilijamse U kunt thans extra Castella-kopjes uitknippen voor uw Castella-spaarkaart. Frisheid en reinheid worden in de maand Augustus nog extra beloond! GESLOTEN Herman Koper poor a1 Uu, DRUKWERK Diep bedrukt, maaltijd mislukt. Wat zegt hij? Kaas erbij Heerlijke plakken: Even gebakken/ Kaas brengt uitkomst bij alle eet-problemen. In een ommezientje maakt U een van die verrukkelijke kaas schotels klaar, 't Is zo gemakkelijk! Vraag eens dat aardige receptenboekje aan, waarmee U zoveel heer lijke kaasgerechten kunt maken. Even een briefje (10 ets postzegel insluiten!) aan Het Nederlands Zuivelbureau, Groot Hertoginnelaan 26, Den Haag, en het wordt U gratis per kerende post toegezonden. Ook Uw leverancier kan U eraan helpen! Publlkatle van Het Nederlands Zuivelbureau Tandarts v. d. VELDE practijk hervat H.H. Landbouwers en Vlassers! Voor het repelen van uw vlas beschikbaar: de moderne vlas- repeimachine met binder. Ongeschonden en marktschoon zaad. Aanbevelend, H. WAGEMAKER, telefoon 12 J. J. KLAASSE, telefoon 61 Dreischor Met nieuwe handige wagen leert u goed en veilig rijden bij speciaal opgeleide B.E.A.-instructeur Erkende autorijschool Aanbevelend, Telefoon 8, Renesse SUCCESJES 1-4 regels f 1,—. Elke regel meer f 0,15 per mm. Brieven onder letter of no. f 1,20. Te koop: Z.g.a.n. kinderwagen. Adres: Rijksweg 8, Zierikzee. Thans nog leverbaar: mooie bloemkoolplanten, late soorten. Voorrada beperkt. Gebrs. Ver munt, Zierikzee. N.S.U. 125 c.c., goed lopend, compleet met duo enz. f 250, Koopje! Garage C. v. d. Bout, Mol 11, Zierikzee. N.S.U. 250 c.c. kopklepper, 1950 in prima staat f 650. Esdoorn straat 12, Nieuwerkerk. Jonge hennen, aan en tegen de leg, bij A. Sinnema, Beijers- dijkje B 50, post Zierikzee. Telefoon 775. Te koop gevraagd: Kippen, konijnen enz. door D. Bouwman Zoon, telefoon 67, Oosterland. Gevraagd: net kosthuis in Zie rikzee. Brieven onder letter K aan L. C. Hoogerhuis, Renesse. Diversen: Laat u niets wijsmaken, maar vraagt het onze vele tevreden klanten. Laat uw Colovinyl tegelvloer door een vloeren- specialist leggen. Dat is snel ler, beter en voordeliger. Deur- loo's woninginrichting, Appel markt, Zierikzee. Heren! Voor het betere vak werk is het juiste adres: Frans Brandenburg, kapper, Breed1- straat 1, Zierikzee. Vele tevreden klanten wijzen u de weg naar de juiste zaak met goede en moderne arti kelen. Gratis advies van onze binnenhuisarchitect! Deurloo's woninginrichting, Zierikzee. Niemand wordt graag kaal, dat weten we allemaal. Grijpt daarom snel de kans: vraagt inlichtingen bij Frans! Grote voorraad moderne vloer kleden en tapijten in moderne kleuren. Deurloo's woningin richting, Zierikzee. Last van haaruitval of roos? Wij helpen u afdoende! Frans Brandenburg, Breedstr. 1, tel. 642, Zierikzee. Nu nog niet, maar als u het zelf hebt ondervonden, dan weet u zeker dat onze kwali teit goed is en onze prijzen lager liggen. Èeurloo's woning inrichting, Appelmarkt, Zzee. Castello Scheercrème, grote tube f 1.05 Castella Scheerzeep, per stoof 55 cent Een prachtig Castella-aanbod in de maand Augustus: bij aankoop van twee pakken Castella Parels of twee pakken Castella Actief Wit ontvangt u een extra Castella-kopje. Uit de twee pakken knipt u twee Castella-kopjes. Samen met het extra-kopje is u dan in het bezit van drie kopjes. Zo komt uw Castella-spaarkaart sneller vol dan ooit! En u weet, hoe waardevol de kaart is: hij geeft u recht op uitbetaling in con tanten - of wij sturen het geld op uw verzoek naar een textiel-verzendhuis, dat u daarvoor een paar nylonkousen levert. U weet toch, hoeveel prachtige Castella-producten er zijn, - alle voorzien van de waardevolle Castella- kopjes? Niet alleen wasmiddelen, maar ook schoon- heidszepen, babyzeep en babypoeder tandpasta en shampoo wolwas en vaalwas De Castella-spaarkaart vormt natuurlijk een grote attractiemaar de allergrootste'attractie is en blijft de op eenzame hoogte tronende Castella-kwaliteit! Prachtig Castella-aanbod: tijdelijk een extra Castella-kopje bij aankoop van 2 pakken Castella Parels of 2 pakken Castella Actief Wit Wegens vacantie van 20 tot 27 augustus a.s. Kapper Korte St.-Janstr. 23, Zierikzee. Tel. 128 L«0 Zierikzee - Telef. 32

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1956 | | pagina 6