s ibetterSet Ingezonden mededeling NYLONS STAD EN PROVINCIE ZIERIKZEE Heropening slagerij H. A. Plaating Vrijdagavond werd de herbouwde en gemoderniseerde slagerij van de heer H. A. Plaating op de Dam enigszins officieel geopend, in het bijzijn van enige collega's en an dere belangstellenden. Tientallen fraaie bloemstukken gaven het in terieur een feestelijk karakter. Namens de Zierikzeese collega's sprak de heer J. G. L. Simmers woorden van gelukwens tot zijn vakgenoot, hem bij voortduur suc ces toewensend in zijn mooie, mo derne zaak. Namens de Zierikzeese Middenstandscentrale sprak de heer M. J. Snoek, bij ontstentenis van de voorzitter de heer J. C. van den Doel, woorden van gelukwens bij de heropening van deze zeer moderne slagerij, die een sieraad voor de omgeving is. Spreker liet deze gelukwens vergezeld gaan met het overreiken van een oorkonde als herinnering aan de 10e augustus bij de heropening van de keur slagerij. Namens de firma Poot uit Schiedam - bij de slagers op het eiland wel bekend - werd daarna het woord gevoerd. Ook deze spre ker feliciteerde de heer Plaating met zijn totaal vernieuwd, zeer modern bedrijf. Spreek-uur burgemeester Niet vrijdag, maar dinsdag 14 augustus is de burgemeester ver hinderd zijn spreekuur te houden. (Dit ter correctie van ons bericht van vrijdag). Ongeval aan boord van m.s. „Zeelandia" Tijdens de terugtocht van 's-Gra- venhage naar Zierikzee heeft zich aan boord van het m.s. „Zeelandia" van schipper J. van Duivendijk alhier, een noodlottig ongeval voor gedaan. Tijdens het schutten van de „Zeelandia" in de Parksluis te Rotterdam, raakte de zoon van de heer v. D., de heer L. van Duiven- dijk, met de linkerhand knél tus sen een ander vaartuig en de „Zee landia", waarbij hem drie vingers werden afgerukt. Het slachtoffer werd overgebracht naar het zieken huis aan de Bergweg in Rotter dam. Aan het dragen van leren handschoenen is slechts te danken dat niet de gehele hand moest worden afgezet. Botsing tussen auto en motorrijwiel Zaterdagavond kwam een per sonenauto, bestuurd door T. K. G. te Noordgouwe, over de Watermo len gereden naar de Verre Nieuw- straat. Op de hoek van deze straat verscheen tegelijkertijd de motor rijder A. G. te Tilburg. Het gevolg was dat de twee tegen elkaar op botsten. De motorrijder bekwam daarbij een hoofdwonde die door dokter Vogelaar gehecht werd. De twee voertuigen werden bij deze botsing licht beschadigd. Na ver bonden te zijn kon A. G. zich naar zijn hier woonachtige familie be geven. Te 's-Gravenhage slaagde voor het meesterdiploma bij het daar gehouden vakexamen van het wo- ningstoffeerdersbedrijf, de heer H. J. Deurloo alhier. BURGH Jubilaresse gehuldigd 35 jaar trouwe dienst In huize „De Alikruuk" van de familie De Gaay Fortman had za terdagmiddag een kleine eenvou dige plechtigheid plaats, want het was die dag 35 jaar geleden, dat mevr. C. Overbeke-Fondse bij bo vengenoemde familie in dienst trad Met de familie De Gaay Fortman was het dagelijks bestuur van de afd. „Westelijk Schouwen" van de Ned. Ver. v. Huisvrouwen aanwe zig. Nadat thee was aangeboden, richtte de heer De Gaay Fortman zich tot de jubilaresse, waarbij hij er op wees, dat het tegenwoordig een grote zeldzaamheid is, dat een dienstbetrekking 35 jaar wordt volgehouden, waarom hij er zijn grote erkentelijkheid over uitsprak en haar dank bracht voor de trouw en de toewijding gedurende deze lange periode aan zijn familie be toond. Mevr. De Gaay Fortman overhandigde daarna een verguld zilveren broche, terwijl de presi dente van de Ver. van Huisvrou wen namens de afdeling met een kort woord een fraaie oorkonde aanbood, vergezeld van een boeket bloemen, terwijl de dochters van de familie ook nog geschenken aanboden, HAAMSTEDE Mevr. E. Vredenbregf- de Bruine gehuldigd Het was zaterdag jl. 45 jaar geleden dat mevr. E. Vredenbregt- de Bruine als dienstbode in „De Brouwerij" kwam, waarin zij later als hulp in de huishouding ver schillende families gediend heeft. Dit feit werd dan ook zaterdag middag in tegenwoordigheid van de jubilaresse met haar zoon en het dagelijks bestuur van de afd. „Westelijk Schouwen" van de Ned. Ver. v. Huisvrouwen door de te genwoordige bewoners van „De Brouwerij" op eenvoudige wijze herdacht. Mevrouw Hartog-Kolpa richtte zich met een korte toespraak tot de jubilaresse en dankte haar voor haar trouw en toewijding niet alleen voor wat zij voor de bewo ners van „De Brouwerij" deed, doch ook voor wat zij voor héér gedurende 14 jaar hielp tot stand brengen, vooral gedurende het laatste jaar toen ook zij naar „De Brouwerij" verhuisde. Zij bood haar tenslotte een verguld zilveren broche aan, die zij haar opspelde, welke broche beschikbaar wordt gesteld door de Ned. Ver. v. Huis vrouwen voor haar, die lange tijd in een bepaalde dienstbetrekking hebben doorgebracht. Ook de pre sidente van de afd. van de Ned. Ver. v. Huisvrouwen, mevrouw E. Fokker-de Oude sprak waarderen de woorden en bood namens de vereniging een fraaie oorkonde als mede bloemen aan. Ook werden haar nog bloemen aangeboden o.a. door familieleden van de vroegere bewoners van „De Brouwerij". Concert en taptoe van de „Huzaren van Boreel" Schitterend schouwspel Zoals reeds was aangekondigd hebben „De Huzaren van Boreel" zaterdag in Haamstede een concert met in aansluiting daarop een tap toe uitgevoerd, welk muzikaal evenement werd aangeboden door burgemeester Jhr. R. Röell, in ver band met zijn aanstaand zilveren jubileum als burgemeester. Nadat het gezelschap gearriveerd was, werd een muzikale wandeling begonnen, die evenwel op de weg naar Burgh onderbroken moest worden vanwege de stromende regen. Verder met auto's naar Burgh getransporteerd, gaven de huzaren daar een concert in de tent, dat door een talrijk publiek beluisterd werd. Begunstigd door goed weer is het concert dat des avonds o.l.v. adjudant J. A. Reyn- houdt op het gazon voor het slot gegeven werd uitstekend geslaagd. Ongeveer 3000 luisteraars hebben genoten van de uitstekend uitge voerde nummers, speciaal „The Joker" (trombonesolo) werd uiter mate gewaardeerd. Niet alleen de muziek doch ook de schitterende illuminatie droeg bij tot een sprookjesachtig geheel. Na afloop vernamen wij nog van de kapelmeester diens tevredenheid over het prachtige en eerbiedwaar dige décor dat veel heeft bijgedra gen voor een goede uitvoering. Het publiek heeft dit ook wel aange voeld, gezien de grote stilte die tij dens het spelen van de verschil lende nummers in acht werd ge nomen. Spontaan zongen de vele aanwezigen het „Wilhelmus" mee, dat als besluit van de taptoe was gekozen. ELKERZEE Loop der bevolking over juli: Ingekomen: 31 A. van den Ban en echtg. uit Schiedam. Vertrokken: 6 M. van Steenbruggen naar Dui- vendijke; 19 D. en J. van Eenen- naam naar Haamstede. ELLEMEET Burg. stand over juli: Gebo ren: 15 Marjan, d. van J. van den Hoek en M. van Damme. BRUINISSE Afscheid zuster D. van den Berge Pionierster voor ziekenzorg Spontaan heeft de bevolking van Bruinisse zaterdagavond afscheid genomen van zuster D. v. d. Berge, die bijna 26 jaar als wijkverpleeg ster werkzaam is geweest. De bij eenkomst geschiedde in het Ned. Herv. Verenigingsgebouw. Na op gebruikelijke wijze ge opend te hebben, memoreerde de voorzitter, de heer W. v. d. Berg Dz., hoe zuster van den Berge in 1930 onder de meest primitieve omstandigheden haar arbeid moest beginnen. Bij dit afscheid wilde spr. de dankbaarheid van geheel de burgerij vertolken voor wat zuster van den Berge voor de lij dende mens op Bruinisse heeft ver richt. Namens het bestuur werd haar een verrekijker aangeboden. Een der oud-patiënten, mej. Krina van den Berge, overhandigde na mens de burgerij een enveloppe met inhoud. Ook een bloemstuk werd daarbij aangeboden. Weth. van den Berg dankte namens het gemeentebestuur terwijl burge meester J, Romeijn van Ouwer- kerk die het Provinciale Groene Kruis vertegenwoordigde, haar eerde als een pionierster voor hy giëne en ziekenzorg. Een woord van welkom richtend tot de nieuwe wijkverpleegster, zuster C. Fluijt, wenste de voor zitter deze toe te mogen arbeiden met dezelfde dienende liefde en ar beidsvreugde als haar voorgang ster. Dr. Quaak vertolkte de wee moed die dit afscheid meebrengt en de levende dankbaarheid omdat zuster van den Berge thans van haar pensioen gaat genieten. De voorzit ter deelde nog mede dat bijna f 800 door de burgerij was bijeengebracht voor een pas send geschenk voor zuster van den Berge. Op verzoek van het be stuurslid ds. van den Brink werd beide verpleegsters toegezongen „De Heer zal U steeds gadeslaan", waarna ds. van den Brink met dankzegging eindigde. De in de Ned. Herv. kerk al hier gehouden wederopbouwcol- lecte heeft opgebracht f 270,65. Ambassadeur van Australië bezocht Schouwen-Duiveland De ambassadeur van Australië, de heer H. A. M. C. Clure-Smith, heeft een informeel bezoek aan Zeeland gebracht. Hij werd ver gezeld door zijn echtgenote. Zij waren de gasten van de commis saris der koningin in de provincie Zeeland, jhr. mr. A. F. C. de Ca- sembroot en diens echtgenote. Na de begroeting in Middelburg werd een rondrit over Walcheren ge maakt. Vrijdag werd een tocht over Schouwen-Duiveland gemaakt met bezoeken aan Schelphoek en aan het voormalige sluitgat van Ouwerkerk. Via Zijpe keerde de Australische gasten naar Den Haag terug. Volgende week, woens dag 15 augustus, zal de Finse ge zant een officieus bezoek aan Zeeland brengen. Begrafenis slachtoffers van de mijnramp Onder grote belangstelling uit binnen- en buitenland zijn heden morgen de stoffelijke resten van zes van de slachtoffers van de mijnramp te Marcinelle ter aarde besteld. Te 7 uur was reeds een aanzien lijke stroom mensen naar het ge meenteplein getrokken waar te 6 uur de kisten in de openlucht op gebaard waren. Met vrachtwagens werden talrijke kransen aange voerd. Andere bloemstukken wer- den aangebracht door schoolkin deren, die later in de begrafenis stoet zouden meelopen. Het weer was somber. Overal hingen de vlaggen halfstok en wa ren de luiken neergelaten. Voor het mijnhek was het voor het eerst minder druk en er bleven alleen nog enkele vrouwen, van wie de man zich nog in de mijn bevindt. Bij het aanbreken van de dag waren ongeveer duizend rijkswach ters in ceremonieel .uniform in. de streek van Charleroi aangekomen. Zij werden opgesteld langs de route van 3 km, welke de lijkstoet van het plein van Marcinelle tot het kerkhof, op een heuvel voorbij de getroffen mijn „Bois du Cazier" zou volgen. Op de wegen naar Marci nelle werden alle voertuigen, die geen doorgaansbewijs hadden, door de ordedienst op een twintigtal km van Charleroi omgeleid. Het gemeenteplein voor de ro- maans-gothische Sint Martinuskerk uit de 12de eeuw, stond vol men sen; voor het merendeel Belgische en Italiaanse arbeiders, die de stof felijke resten van de drie Italianen, twee Belgen en een Pool op hun laatste gang begeleidden. Nederlander in mijn te Marcinelle Bij de ramp in Marcinelle is, naar thans blijkt, ook een Neder lander betrokken, de 40-jarige heer J Stroom, gehuwd, vader van drie kinderen en wonende te Heerlen. Hij is reeds drie jaar, thans als bedrijfsleider, werkzaam bij een onderneming te Luik, die de bouw van schachten voor de mijn uit voert. Ten tijde van het uitbreken van de brand was hij met drie man werkzaam in de verdieping 1035. Deze drie man zijn met de laatste lift nog naar boven gekomen, maar de heer Stroom weigerde mee te gaan omdat hij eerst nog contact wilde opnemen met de ploegen beneden. KERKNIEUWS Oud-Geref. Kerk Bevestiging en intrede van ds. L. Gebraad te St. Philipsland In de middagdienst van donder dag werd de heer L. Gebraad be vestigd in de dienst des Woords in de Oud-Geref. Kerk te St. Phi lipsland. Deze dienst werd geleid door ds M. A. Mieras van Krimpen aan de IJssel, die als tekstwoord had 2 Tim. 1 8a. Als intredetekst had de nieuwe leraar gekozen 1 Sam. 18 23. Na de predikatie richtte ds. Ge braad het woord tot ds. Mieras als consulent, ds. v. d. Toets als af gevaardigde van de classis, b. en w., kerkeraad en gemeente, alsmede de afgevaardigden van de Ned. Herv. gemeente en de Geref. Kerk. Namens de kerkeraad en ge meente werd de nieuwe herder en leraar toegesproken door de heer Jac. Wagemaker, welke nog liet zingen Ps. 89 8. Namens de bur gerlijke gemeente sprak burge meester L. J. de Jonge en tenslotte ds. v. d. Toets namens de classis, classis. Ned. Herv. Kerk Aangenomen naar Rotterdam: dr. F. de Graaff, Apeldoorn. Ger. Kerken Beroepen té Sittard: Th. Rienks, Schoondijke. Aangenomen naar Kampen: W. H. Melles, Wij he. Bedankt voor Heerlen: J. A. van Netten, Slootdorp. Ger. Kerken (art. 31 K.O.) Beroepen te Neede-Eibergen: F. van Dijk, Heerenveen. Chr. Ger. Kerk Bedankt voor Doornspijk, Sint Jansklooster, Leerdam, Opperdoes, Overschie, Vianen en Ulrum: kand. F. Bakker, Goes. Ger. Gemeenten in Nederland RENESSE. Dinsdag 14 augustus, half Eycht ds. M. v. d. Ketterij uit Alblauserdam. Door V.V.V. Burgh-Haamstede werd zaterdagmorgen een zeehen- gelwedstrijd georganiseerd, waar voor zeer grote belangstelling be stond, want ondanks het zeer on gunstige weer verschenen van de ruim 60 inschrijvers er 43 aan het strand bij de vuurtoren. Nadat de wedstrijdleider de héér J. Leegsma nog enige aanwijzingen had gege ven, werd om 10 uur de wedstrijd aangevangen, die tot 14 uur duur de. Ondanks de hevige wind en de regen werd met animo gevist, al verdwenen successievelijk enige deelnemers van het concours we gens het slechte weer, zodat bij het eind van de wedstrijd nog 25 deel nemers aanwezig waren. Vermeld dient te worden, dat de enige deel neemster aan de wedstrijd, mevr. de Lint uit Rotterdam, tot het bit tere eind volhield waarvoor zij een woord van hulde verdient. De deel nemers waren van heinde en ver naar de Westhoek van Schouwen gekomen om aan deze wedstrijd deel te nemen. Zo waren er naast verschillende badgasten en deel nemers uit de eigen omgeving ook uit Middelburg, Rotterdam, Am sterdam, Groningen, Tilburg en Vlaardingen en kreeg door de deel- MARKTBERICHTEN Coöp. Tuinbouwveiling der Z.H.E. Afdeling Zierikzee Veiling van 10 augustus Aardappelen, gewone f 8,80-10, bonken f 11, andijvie f 7, postelein f 8-16, waspeen f 19-20, princesse- bonen f 25-28, stamsnijbonen f 71, tomaten A f 47-50, B f 38-46, C f 36-37, bonken f 36; per 100 kg. Yellow BC f 49. HH f 35-36, Oomskinderpeer C f 54, HH f 38, valappelen f 14-24, Earley Laxton f 74-107; per 100 kg. Komkommers A f 24-25, B f 15- 18, stek f 10-11, bloemkool, afw. f 26, meloenen f 115-126, bosuien f 8; per 100 stuks en bos. Eierprüzen V.E.C.E. In de week van 6 tot 11 augustus heeft de V.E C.E. Coöp. In- en Ver koop Centrale voor Eieren uitbe taald aan pluimveehouders f 2,43 per kilogram. Veemarkt ROTTERDAM, 13 augustus. Aan voer: 982 vette koeien en ossen. Prijzen per kg: vette koeien en ossen f 3,24-3,48, f 2,80-3,14, f 2,60- 2,80. Aanvoer als vorige week, handel redelijk, prijzen onveranderd, en kele prima's boven notering. Officieel is medegedeeld dat de stoffelijke overschotten van 403 personen, die tengevolge van de dynamietontploffing in de Colum- biaanse stad Cali om het leven zijn gekomen, werden geïdentificeerd. Van 14 personen is officieel vast gesteld, dat zij overleden of ver dwenen zijn. Er worden 873 ge wonden in ziekenhuizen verpleegd. De premier van Tunesië, Ha- bib Bourguiba, heeft in een radio rede medegedeeld, dat de veelwij verij in Tunis wordt afgeschaft en de echtscheiding naar westers mo del zal worden ingevoerd. De nieuwe echtscheidingswetten en andere maatregelen inzake sociale hervormingen zullen m.i.v. 1 jan. a.s. van kracht worden. In de omgeving van Cannes en Vallauris aan de Franse Rivièra woedt een grote bosbrand, die door brandweerlieden uit Nice, Cannes, Grasse en Antibes wordt bestre den. Er worden maatregelen ge troffen om villa's, zoals die van de Aga Khan, Pablo Picasso en Maurice Thorez te beschermen. Luitenant-kolonel Arturo Da- vila, die een mislukte poging deed om in Ecuador aan de macht te komen, is door zijn aanhangers ge dood. De regeringsgetrouwe troe pen hebben de opstand 'onderdrukt. name van 2 jongens uit Edinburgh dit concours zelfs een internatio naal karakter. De uitslag was: voor het grootste aantal vissen le prijs de heer A. v. d. Vet, hoofdredac teur van het Algemeen Dagblad uit Rotterdam met 3 vissen. Voor de zwaarste vis kreeg de heer A. de Rijke uit Renesse met een vis (bot) van 690 gram de le prijs, de 2e prijs ging naar de heer de Bak ker uit Tilburg, 3e prijs de heer Fooy uit Middelburg, 4e prijs dr. de Lint uit Rotterdam, 5e prijs de heer Hendriks uit Middelburg, 6e prijs de heer Rombouts uit Rotter dam. Vermeld dient nog te wor den, dat door het breken van de lijn 3 zeebaarzen verloren gingen, wat voor de desbetreffende vissers erg jammer was. De heer Leegsma dankte tijdens de prijsuitreiking in hotel „De Schouwse Boer" de deel nemers, alsmede zijn helpers de heren W. Kloet Pz. en C. v. d. Zande. De Franse staatssecretaris voor huisvesting en wederopbouw heeft meegedeeld, dat slechts één op de honderd pasgetrouwde paren in Frankrijk over behoorlijke huis vesting beschikt. SPORT VOETBAL Om de K.N.V.B.-beker Zierikzee-Alliance 2-10; Axel- Roosendaal 0-0; Terneuzen-VES '35 0-5. Nederlaagwedstrijd Halsteren I-Zierikzee II 6-1. Vriendschappelijk Halsteren II-Zierikzee III 5-0. WANDELSPORT Geslaagde wandeltocht in Burgh-Haamstede Door de sportvereniging „Zee meeuwen" werd in samenwerking met V.V.V. Burgh-Haamstede don derdagavond een wandeltocht ge organiseerd, die uitstekend is ge slaagd. Niet minder dan een kleine 200 wandelaars verschenen aan de start, die plaats had om 18.30 uur vanaf het gemeentehuis te Haam stede. Een der bestuursleden van de „Zeemeeuwen", de heer P. Sla ger, sprak er zijn voldoening over uit, dat een zo groot aantal deel nemers zich voor deze wandeltocht had aangemeld. Van de tocht, die door de mooiste plekjes van de Westhoek ging en 12 km. lang was, werd aan iedere deelnemer een beschrijving uitgereikt. De heer Slager wenste alle deelnemers een prettige wandeling, waarna om precies 18.30 uur gestart werd. Enkele wandelaars gingen er di rect in hoog tempo vandoor wat niet de bedoeling van een derge lijke tocht is, want alle wedstrijd pogingen dienen hieraan vreemd te zijn. Het gevolg van deze manier van lopen was dan ook, dat de groep al spoedig in verschillende delen uiteen viel en deze „snelwan delaars" niet genoten van de mooie omgeving. Om kwart over acht kwamen de eerste deelnemers zich reeds melden aan de finish op de muziektent in Haamstede. Succes sievelijk kwamen daarna ook de anderen binnen zodat omstreeks 21 uur 187 deelnemers, die de tocht hadden uitgelopen hun kaart had den ingeleverd. Een aardige atten tie was het, dat bij Huize Weste ren Ban aan enkele deelneemsters door mevr. van Dijke een boeket bloemen werd aangeboden, terwijl aan het eind van de J. J. Boeijes- weg door een paar dames een vier tal veldboeketten werd uitgereikt. Alle deelnemers, waaronder ook enkele buitenlanders, waren het er over eens, dat dit een wel zeer mooie en niet te zware tocht was geweest, hetgeen ook wel bleek uit het feit, dat de jongste wandelaar tjes nog maar 7 jaar waren en de tocht goed hadden afgelegd. DUIVENSPORT P.V. „Gevleugelde Vrienden" Dreischor. Uitslag wedvlucht Mons op 4 aug. jl. Afstand plm. 137 km. Jonge duiven: 1, 2, 5, 6, 7, 8 J. Quist; 3 Joh. Steenland; 4 L. J. Boogaard. Oude duiven: 1 J. Quist; 2 L. J. Boogaard. Donderdagavond a.s. inkorven voor wedvlucht St. Quentin. „De Brusc Trekker" De postduivenhoudersvereniging „De Bi*use Trekker" nam deel aan de wedvlucht uit Mons op 4 augus tus voor jonge duiven. Afstand plm. 135 km. De uitslag was als volgt: H. C. Noorthoek, Sirjansland 1, 10, 11; A. de Koning 2, 7; A. J. IJzelen- berg 3, 5, 12, 13; W. A. Jumelet 4; A. de Ronde, Sirjansland 6, 14; T. Dalebout, Nieuwerkerk 8, 9; Snel heid eerste prijsw. duif 788,75 m. per minuut. Laatst aank. prijsw. duif 490,39 m. per minuut. Naar thans wordt vernomen, hadden zich, toen de ramp in de kolenmijn in Marcinelle zich vol trok, eigenlijk 277 arbeiders in de schachten moeten bevinden. Het waren er echter 276, daar een 15- jarige jongen, Jean Rochet, zich had verslapen. Toen hij enige uren te laat wakker werd, hoorde hij van het ongeluk dat zijn mede-arbei ders had getroffen. DE BROEDERSCHAP VAN DE BRONZEN DRAAK 113. Angelo's gelaatskleur wordt zo mogelijk nog bleker, als hij zijn vader het strenge vonnis hoort uitspreken. „Mijn vader", zegt hij met hese stem, „in mijn ijver om üw troonopvolger te worden heb ik vele oneerbare daden begaan.... maar deze straf is te zwaar. Hoe spoedig zou het u niet berouwen, als ge uw eigen zoon in een vlaag van woede voor immer uit uw land verbannen zou!" - „Zwijg!" dondert de oude koning, en hij trilt van toorn. „Gij, die mijn vaderlijk vertrouwen geschonden hebt, gij, die met de schurk achtige Aiglon samenspande tegen uw broeder Balthazar en zijn goede naam door het slijk haalde, gij verstout u te oordelen over de rechtvaardigheid van mijn vonnis?! Morgenochtend zult ge met uw handlangers scheep gaan, met proviand voor twee maanden en zo ge het waagt ooit nog één voet binnen mijn landpalen te zetten, kost het u het leven. Breng hem uit mijn ogen!" Angelo balt zijn vuist in machteloze woede, maar zonder een woord te zeggen draait hij zich om en laat zich gelaten wegvoeren door de twee lansknechten. Inmiddels zijn Aram en jonker Tobias weer bij het kasteel aangekomen; Presto en Broek komen hun meester ver heugd tegemoet. „Hiephoi!" juicht de knaap, terwijl hij zijn muts in de lucht werpt van plezier. „Heer Aram, u bent nog ongedeerd, heeft u Aiglon te pakken gekregen?!" SPORT Zeeliengelwedstrijd V.V.V. Burgh-Haamstede Ondanks hevige wind en regen viste men met animo

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1956 | | pagina 3