NESCAFÉ...oByis koffie! Een wagenbestuurder erft een villa Brieven van Zierikzee nèar Rotterdam waren achttien uren onderweg In nog geen twee maanden Schouwen-Duivelandse jeugd geniet onbezorgd in „De Koebel" „Brood krijgen we vier cent goedkoper, op kruidenierswaren krijgen we korting, melk kost voor ons ook niet zo duur". De medewerking die we van alle kanten krijgen is werkelijk verbluffend". Zo sprak mej. A. Erasmus, maatschappelijk werkster op Schouwen-Duiveland, die thans de scepter zwaait in het conferentie-oord „De Koebel", even buiten Burgh gelegen, en waar een achttiental Schouwse meisjes een heerlijke vakantie hebben. „De meisjes zijn allen even en thousiast, ze vinden het geweldig hier", vervolgde mej. Erasmus. „Vorig jaar was er niets voor de jeugd, tot wanhoop van vele moe ders, die hun kroost gedurende de gehele vakantie over de vloer had den". Daarom gebeurde het dat mej. Erasmus is gaan praten met hoofden van scholen, met predikan ten en met de kapelaan. Iedereen was direkt te vinden voor het plan om de Schouwse jeugd een goede vakantie te bezor gen, zodat dat alles in nog geen 2 maanden in kannen en kruiken was Alle diakoniën, op één na, verleen den financiële steun, 'n belangrijke gift kreeg men van de „Rotary" en een huismoeder kwam aandragen met flessen slaolie en bessensap. Voor wedstrijden en spelen wer den prijsjes beschikbaar gesteld. „Kortom, het is geweldig", besloot mej. Erasmus, die zeide, dat de op zet is te komen tot een regelmatige vakantiebesteding, waar alle ker ken hun medewerking aan verle nen. Het jongenskamp, dat vorige week is gehouden, is fantastisch geslaagd. Dat bleek ook wel uit de reakties van de jeugd. Het „doen we het nog een keer" en „als we 13 zijn mogen we toch ook wel mee" waren niet van de lucht. Dat uit stekend voor de hongerige magen is (en wordt) gezorgd, blijkt wel hieruit: „We hebben hier lekkerder gegeten dan thuis", aldus een knaapje. „Hoofdpijn" Uiteraard staat mej. Erasmus niet voor alles alleen, ze heeft grote steun van 7 vrijwillige helpsters. Ach ja, in zo'n meisjeskamp kan van alles gebeuren. Er kan een kleine Nelleke binnenkomen met de boodschap (vlak voor het slapen gaan): „Ze hebben allemaal hoofd pijn juffrouw". En dan is het zoe ken naar hoofdpijnpoeders, maar het beste geneesmiddel bleek toch wel de nachtzoen. Zonder 'n nacht zoen gaan ze niet slapen", zei mej. Erasmus, waaruit wel blijkt, dat in „De Koebel" een goede en ver trouwelijke sfeer heerst. De eerste dag brachten de meis- Bomaanslag op Cyprus In een tent bij de buitenmuur van het radiostation van Cyprus is gisteren een bom ontploft. Men neemt aan, dat deze aanslag ge pleegd is uit vergelding voor de radio-toespraak van het 21-jarige Grieks-Cypriotisch meisje, Dros- coulla Demetriades, dat in deze toespraak de leider van de Eoka, kolonel Grivas, aansprakelijk stelde voor de moord op haar ver loofde. Bij deze aanslag zijn geen slachtoffers gevallen. De kabinetsformatie Prof. mr. P. Lieftinck heeft, na het onderhoud van gistermorgen met H.M. de koningin gistermid dag en -avond oriënterende be sprekingen gevoerd met mr. J. R. H. van Schaik, minister van Staat, dr. A. A. L. Rutgers, vice-presi dent van de Raad van State en dr. W. Drees, minister-president. 500.000ste bezoeker passeerde controle in Madurodam Maandagavond te 21.00 uur pre cies is de 500.000ste bezoeker in dit seizoen van de miniatuurstad Ma durodam te 's-Gravenhage de toe gangscontrole gepasseerd. Het was mej. J. Koorn uit Haarlem, die sa men met de heer J. L. de Graaf per bromfiets naar Madurodam was gekomen, om de laatste vakan tiedag met een bezoek aan de mi niatuurstad te besluiten. Beiden zijn ontvangen en toege sproken door de voorzitter van de Stichting tot bijstand aan het Ne derlands Studentensanatorium te Laren en initiatiefneemster tot de bouw van Nederlands kleinste stad, mevrouw Boon-van der Starp, die hen een cassette met 12 lepeltjes van Madurodam en een doorlopend toegangsbewijs voor dit seizoen overhandigde. Ook de 500.001ste bezoekster, het dochtertje van het echtpaar Taliana uit Alexandrië, is met een geschenk bedacht. Zij kreeg een popje in Ne derlandse klederdracht. Gedurende de vijf seizoenen, die Madurodam geopend is, hebben ongeveer 3 miljoen bezoekers de kleine huisjes bekeken. In een Lunapark te Genova (Columbia) zijn maandag zes per sonen om het leven gekomen en minstens dertig gewond toen een z.g. „Chicago wheel" door een mechanisch defect plotseling tot stilstand kwam waar door de in zittenden eruit werden geslingerd. jes door met een ontzettend boei end spel: „Een tocht van de beto verde zeemeeuw", waar veel speurzin en ondernemingsgeest bij te pas kwam. Zeer prettig te horen was wel dat de jeugd (tot 12 jaar) zo openstaat voor het prachtige natuurschoon. „Het is gebeurd, dat die woelwaters van jongens adem loos stonden toe te zien hoe een ke ver zijn weg zocht en regenwor men etc. vormden een uitgebreid studiemateriaal", besloot mej. Erasmus. Hiermede kwam een einde aan ons gesprekje. In de slaapzaal bleek dringend assistentie nodig Ingezonden mededeling Zuiver Dn bloed en bevrijd Uzelf zó van Rbenmatische Pijnen. Als die ondragelijke pijnen een ge volg zijn van onzuiver bloed, brengt een bloedzuiverende kuur uitkomst. Kruschen, de beproefde combinatie van zes minerale zouten, weten schappelijk samengesteld, is al ja ren het reddende middel voor ge neraties van lijders aan Rheuma- tiek. Neem voortaan ook Kruschen. De aansporende werking op le ver, nieren en ingewanden doet uw bloed sneller stromen. Onzui verheden - en die veroorzaken de pijn - zetten zich niet meer vast, maar worden afgevoerd langs na tuurlijke weg. Indonesië en de confe rentie over het Suez-kanaal In gezaghebbende politieke krin gen in Djakarta heeft men ver- Ingezonden mededeling DE BESTE BEREIDINGSWIJZE: Wanneer U Nescafé ii kopje hebt gedaan: het 1. eerst kokend water erbij 2. dan pas suiker en melk naar ik toevoegen. Bus voor ten minste 35 koppen f 2.55 en voor 140 f 9.20 Coffefne-vrij respectievelijk f2.90 en f 10.4 klaard te verwachten, dat, indien Egypte de uitnodiging zal afwijzen, ook Indonesië zal weigeren aan de conferentie over het Suez-kanaal deel te nemen. Hedenavond zal het Indonesische kabinet bijeenkomen, om de uitnodiging te bespreken. In deze kringen sprak men de vrees uit, dat de conferentie de so lidariteit van de Aziatisch-Afri- kaanse landen in gevaar zal kun nen brengen, die het vorige jaar op de conferentie in Bandung is bereikt. Het werd mogelijk geacht, dat de Aziatisch-Afrikaanse lan den, die zijn uitgenodigd, de confe rentie bij te wonen, verdeeld zullen zijn ten aanzien van deze kwestie. Wervelstorm eist tal rijke slachtoffers in China Tengevolge van de wervelstorm „Wanda" zijn in de Chinese pro vincie Tsjekiang 1960 mensen om het leven gekomen en 1200 ge wond, aldus heeft het persbureau „Nieuw China" bekend gemaakt. 38.000 huizen werden verwoest, terwijl veertig procent van de ka- toenoogst en een derde van de rijst oogst verloren zijn gegaan. In de provincies Hopei en Noord-Horian zijn een miljoen Chinezen in actie om te voorkomen, dat de rivier de Haiho, die tengevolge van zware regenval sterk gezwollen is, bui ten haar oevers treedt. De slag regens werden veroorzaakt door de wervelstorm, die een van de hevig ste was, die China sinds de eeuw wisseling heeft getroffen. Hoewel men een gedeelte van het water heeft kunnen laten vloeien, stijgt het peil van de rivier in het ge bied van Tientsin nog steeds. De oriënterende be sprekingen van prof. Lieftinck Vanochtend om elf uur was nog niet bekend, wanneer prof. mr. P. Lieftinck verslag zal uitbrengen aan H.M. de koningin over zijn oriënterende besprekingen. Ook kon nog niet worden meegedeeld, of prof. Lieftinck vandaag nog verdere ontmoetingen zal hebben. De besprekingen van gister avond werden afgesloten met een gesprek met de staatssecretaris van financiën, dr. van den Berge, dat om half elf begon en een half uur duurde. Daarvoor bad prof. Lieftinck een onderhoud van 20 tot 21.45 uur met dr. Drees in het kabinet van de minister-president en om kwart over vyf een gesprek met dr. Rutgers, de vice-president van de Raad van State. Een olie-pijpleiding door Israël? Volgens gezaghebbende Israëli sche bron ztfn er besprekingen UIT VERVLOGEN DAGEN. tr Per beurtschipper of per „vriendelijke gelegenheid" Wie heden ten dage zijn corres-1 Eerste postkantoor in Zierikzee pondentie in de brievenbus van .1 Zo was het ook in Zienkzce, het postkantoor laat glijden, vraagt waar eerst 1766 een p„stkan(0„r zich wel eens af, hoe ging dat in werd opgericht. Reeds in 1737 had de postmeester te Bergen op Zoom met de Zierikzeese vroedschap ge correspondeerd over de oprichting van een „post-comptoir", waardoor de verzending van brieven per beurtschipper naar Holland en elders voor een goed deel zou ko men te vervallen. Blijkbaar vond men zoiets te modern en van het plan kwam niets voor 1766, toen de stadsregering er toe overging met den postmeester Le Jeune maatregelen te beramen op welke wijze Zierikzee het gemakkelijkst aansluiting kon verkrijgen met de post, die uit Holland over de Moer dijk naar Antwerpen ging. In Zevenbergen zouden de pos tiljons de brieven in ontvangst nemen en vandaar naar Steenber gen brengen, waar ze gesorteerd en in valiezen gesloten voor de verschillende steden. Zo reed een postiljon naar Tholen en dwars door dit eiland naar Stavenisse, waar men overvoer naar Viane, al waar een postbode aanwezig was om de brieven naar Zierikzee te brengen. Langs deze route kon men in 18% uur stukken uit Rot terdam naar Schouwen-Duiveland verzenden. In vergelijking met de verzending per beurtschipper of per „vriendelijke gelegenheid" be tekende zulks een grote vooruit gang. de dagen onzer voorouders, toen, eerst met postwagens, later ver vangen door diligences, de post werd vervoerd. De eerste trein reed pas in 1838 tussen Amsterdam en Haarlem en eerst 10 jaar later, in 1848, werden de eerste tele graafdraden over het Europese vasteland gespannen. Nu was het schrijven van een brief in vroeger dagen een kunst, die lang niet iedereen verstond. Schrijfmachines kende men niet, balpoints al even min en vulpen houders moesten ook nog uitge vonden worden. Bovendien was maar een betrekkelijk gering per centage de schrijfkunst machtig en het analphabetisme zeer ver breid. Heden ten dage schrijft vrij wel iedereen en op ieder soort pa pier, maar dat was in vervlogen dagen anders. Het soort papier dat men zou beschrijven en de vorm ervan stond in nauw verband met de persoon aan wie het epistel zou worden toevertrouwd. Men schreef met ganseveren, waarbij een pen- nemes moeilijk gemist kon worden. Tot omstreeks het midden van de vorige eeuw kon men bij de boek handel bossen vermaakte veren- pennen kopen. De eerste stalen pennen Omstreeks 1834 kon men voor 1,50 een dozijn stalen pennen op een kaart kopen. Ze verdrongen na enkele jaren de veren pennen, waarmee sommigen echter heel lang konden schrijven. Veel zorg moest aan de brief worden be steed, daar iedere vorm nauwkeu rig in acht diende te worden ge nomen en speciaal mocht men geen titels vergeten waar bijzonder op gelet werd. Het dichtvouwen van een brief, men kende toen geen enveloppen, vereiste een aparte handigheid. Was de brief dichtge vouwen, dan voorzag men ze voor sluiting met een ouwel. Deftige mensen lakten de brieven dicht. Het verzenden van de brief ge schiedde meest per beurtschipper of „per vriendelijke gelegenheid". Maar al spoedig kon men de brie ven aan het postkantoor afgeven, maar men diende er wel rekening mee te houden dat er niet meer dan tweemaal per week verzen ding plaats vond. Winter- en zomerpost Met Le Jeune werd door het ge meentebestuur van Zierikzee een overeenkomst aangegaan en bij resolutie van burgemeesteren, schepenen en raden van de stad van 9 juli 1766 werd vastgesteld „eene lijst van briefporten zooals dezelve komende en gaande met de land-post binnen Zie2-icksee zullen betaald worden. Gerekend acht zomermaanden en vier win termaanden, November-F.ebruari". De aankomst der brieven werd be paald op des zondagsmorgens en des woensdagsmiddags, terwijl ze zondagavond 10 uur verzonden werden. Deze wijze van verzen den duurde tot 1807 toe. Een brief uit Zierikzee naar Rotterdam kostte het hele jaar door vier stuivers, naar Amster dam des zomers 6, des winters 7 stuivers. Naar Zuid Beveland 2 en 3 stuivers. Zowel van de ontvan gen als van de verzonden brieven ontving de postmeester, wanneer ze door hem behandeld werden, een halve stuiver per stuk! In verschillende huizen zijn in de loop der jaren de postkantoren gevestigd geweest. De eerste post meester was Hendrikus van Hek- ke van 1766-1785, die zijn kantoor hield aan de Oude Haven in een huis dat later bij de Rotterdamse Bank werd getrokken. Sedert 1 januari 1872 werd 't postkantoor in de Meelstraat gevestigd in het huis waarin voordien het loge ment „De Kroon" gevestigd was en waarin reeds een jaar te voren het telegraafkantoor was overge bracht. Op dezelfde plaats verrijst thans het gebouw voor de tele fooncentrale terwijl het postkan toor in een nieuwe moderne be huizing in 1940, in de Poststraat, in gebruik werd genomen. gaande tussen Israël, de Ver. Sta ten en Groot-Brittannlë over een plan tot aanleg van een pijpleiding dwars door Israël. Door deze lei ding zou 4 miljoen ton olie per jaar kunnen stromen. ZU zou in één jaar gebouwd kunnen worden. De kosten bedragen 30 miljoen dollar. Vlissingen bleef derde zeehaven Uit het jaarverslag over 1955 van de N.V. „Haven van Vlissin gen" blijkt dat het aantal zeesche pen toenam, evenals de tonnage, die bijna vijf miljoen bruto regis- terton bereikte. Daardoor bleef Vlissingen, zowel wat het aantal schepen betreft als wat betreft de bruto registertonnage, de derde haven van Nederland. Van de la dende, lossende, reparerende en andere schepen bunkerden er te vens 39, zodat het aantal olie bun kerende schepen 1438 (vorig jaar 1334) bedroeg. Korte berichten uit bet binnenland ZAANDAM. Maandagavond om streeks negen uur is de bliksem ingeslagen in een kleine fabriek van de firma K. Evenblij in de oostzijde te Zaandam, waar plastic golfplaten werden vervaardigd. Omwonenden zagen hoe metersho ge vlammen uit het dak sloegen. Men verwacht dat de schade zal meevallen, daar het gebouwtje uit plaatijzer is opgetrokken. De eige naar van een naast het pand staande fabriek, die op het alarm snel naar zijn bedrijf wilde gaan, kreeg onderweg pech, omdat de taxi, waarmede hij vervoerd werd, in brand vloog. Tenslotte kwam hij per fiets op de plaats van bestemming aan. ROTTERDAM. De 58-jarige ha venarbeider H. C. uit de Roden- burghstraat te Rotterdam is ten gevolge van een verkeersongeval om het leven gekomen. Hij wilde met zijn fiets de Schiedamseweg nog voor een tramwagen van lijn 17 langs de Jan Kruijffstraat in rijden. Dit mislukte en hij werd door de tram gegrepen en vijf of zes meter meegesleurd. Met zware verwondingen is hij overgebracht naar het ziekenhuis Coolsingel, waar hij enige tijd later is overle den. 's-GRAVENHAGE. Maandag avond is op de hoek van de Prin segracht en de Brouwersgracht te 's-Gravenhage een personenauto, bestuurd door de 19-jarige A. W. A. D. uit 's-Gravenhage vermoe delijk door slippen, tegen een paal van de elektrische leiding van de tram opgereden en totaal vernield. De 14-jarige P. L. B. uit 's-Gravenhage die naast de be stuurder zat, vloog met zijn hoofd door de voorruit en werd met ern stig letsel aan het hoofd naar het ziekenhuis Zuidwal vervoerd, waar hij bij aankomst bleek te zijn overleden. De bestuurder werd licht gewond. Het K.N.M.I. verwacht tot Woensdagavond: TAMELIJK ZONNIG Op de meeste plaatsen droog en tamelijk zonnig weer. Zwakke tot matige Wind uit westelijke richtin gen. Ongeveer dezelfde tempera turen. 8 aug. Zon op 5.14, onder 20.20. Maan op 8.07, onder 20.43. Eerste kwartier: 13 aug. te 9.45. Hoogwaterstanden ZIERIKZEE: 8 aug. 4.39 v.m. 16.51 n.m. BROUWERSHAVEN: 8 aug. 3.55 v.m. 16.21 n.m. Springtij: 8 en 23 augustus. Doodtij: 15 en 31 augustus. Weersverbetering Het hogedrukgebied bij de Azo- ren is maar weinig van plaats ver anderd. Een depressie bij Groen land is in het afgelopen etmaal vrij sterk opgevuld en naar het zeege bied tussen IJsland en Groenland getrokken. Verwacht wordt, dat zij over IJsland in Oostelijke of Zuid oostelijke richting zal trekken, zon der evenwel morgen het weer in Nederland al te kunnen beïnvloe den. Verrassend is het gedrag van een oude storing geweest, die de afge lopen dagen over de Britse eilan den naar het Zuiden was getrokken en gisterochtend boven Bretagne aankwam. Deze storing is namelijk radicaal van koers veranderd en heeft zich vannacht in bijna noor delijke richting naar Nederland verplaatst, waardoor de buienacti viteit weer opvlamde. Vooral aan de kust van Holland en Zeeland heeft het zwaar geonweerd. Valkenburg bij Leiden tapte in 24 uur 33 mm af, Schiphol en Den Helder in twaalf uur 21 mm. De storing trekt nu verder en wordt gevolgd door een stijggebied van de luchtdruk, dat morgen voor op klaringen zal zorgen. Een weste lijke wind zal morgen betrekkelijk koele lucht aanvoeren. ONDERWIJ®' R.K. Modevakschool te Zierikzee Voor het op 16 en 17 juli in de R.K. Modevakschool te Zierikzee gehouden examen voor lingerie en costuumnaaien zijn geslaagd: Voor lingerie: Cobie Berrevoets, Riet Romijn, Gerda Leij dekker, Leny Verkaart, Jo Klink, Catrien Klink, Lia Evers, Corrie Pankow, uit Zierikzee; Mia Pannekoek, Ouwerkerk; Janny Aalbregtse, Lijntje de Bleijker, Nieuwerkerk; Janny Visser, Burgh-Haamstede. Voor costuumnaaien: Addie Kwaak Guusta Blommaert, Janny Stout- jesdijk, Marie Jeanne van Velt- hoven, Gerda v. d. Vate, Riet de Looff, uit Zierikzee; Nelly Verse- put, Renesse; Lena Okkerse, Lijn tje v. d. Berge, Bruipisse; Mientje v. d. Have, Oosterland; Corrie Bil, Kerkwerve; 'Ina v. d. Bijl, Duiven- dijke. In Roosendaal slaagde voor cou peuse: Willy Schot, Emmy Hack, uit Zierikzee. Te Rotterdam slaagde voor akte K: Willy Schot, Anny v. d. Schee, uit Zierikzee Afgewezen 1. FEUILLETON Maar toen alles rustig bleef, over won Piet zijn schroom en stapte be daard de trap op. Wanneer er nu iemand opdaagde, was hij met een paar stappen weer beneden en op straat, zodat hij nauwelijks enig risico liep, of de motorpolitie zou net moeten aan komen. Ja, dan had hij pech. Maar er gebeurde niets. Alles bleef rustig, ook nadat hij een paar malen hoorbaar had gehoest. Toen ging hij rustig en systema tisch aan het werk. Eerst in de ka mer, waar hij kort te voren met de bewoner had zitten praten. Dat le verde geen resultaat op. Toen in het slaapvertrek, maar geen schop penaas, geen kaartspel en ook geen tekening. Bleef nog over het boven- portaal, de keuken en een klein zij kamertje. Eerst het zijkamertje, maar dat was al gauw klaar, want behalve een tafel en twee stoelen, stond er een kast, die leeg was. De keuken werd even nauwkeurig onderzocht als de andere vertrek ken, maar ook nu had hij geen suc ces. Hij zakte even op een stoel neer om uit te blazen en stak een sigaret op. Rokende keek hij op zijn polshorloge, bijna kwart voor tien. Drommels, als hij nog resul taat wilde bereiken, moest hij vlug opschieten. Hij moest immers met alle mogelijkheden rekening hou den. Stel je voor, dat Pluimers op een gegeven ogenblik genoeg heeft van de onderhandelingen en het zaakje niet vertrouwt, omdat Klaas alleen is, dan kon elk ogenblik de 40 kaarten zag. Op dat ogenblik begon het caril lon van de Grote Kerk te spelen. Tien uur! Nu werd het heus tijd om te verdwijnen. Langer blijven was Fortuna tarten. Vlug haalde hij het andere spel kaarten, dat hij zekerheidshalve had meegenomen, buitendeur open gaan. Enfin, dat risico moest hij maar lopen. Een flinke tik op z'n kop en dan had hij voorlopig geen last van de man^fcuit zijn zak en verwisselde de Hij doofde zijn sigaret en borgï 'Schoppenazen. Daarna legde hij de het peukje in z'n zak. Geen fouten "--J maken, want zo'n sigaretteneindje zou een wantrouwende man als Pluimfers natuurlijk onmiddellijk opvallen. Het onderzoek op het portaal le verde ook geen resultaat op. Piet begon in te zien, dat hij net zo goed in een hooiberg naar een speld kon zoeken, als in dit huis naar een spel kaarten. Er was misschien nog wel een dozijn hoekjes en gaat jes, waar zo'n pakje kaarten ver borgen kon worden. Piet keerde nog even terug in de huiskamer, al half besloten om het zoeken op te geven en naar het Houtplein terug te rijden. Och, het had geen zin, nog eens rond te kij ken. Hij had immers alles al on derzocht. Op de rand van de tafel gezeten, opende hij een kistje, dat half ge vuld was met sigaren. Hmze roken goed. „We zullen maar aannemen, dat hij ze niet geteld heeft", dacht Piet en stak er een in zijn mond. Nu kom ik straks met één van Plui mers' eigen sigaren er uit en.... op de bodem van het kistje lag het zo begeerde spel kaarten. Met bevende handen haalde hij het pakje er uit en hij loosde een zucht van verlichting, toen hij Schoppenaas tussen de andere kaarten weer op de bodem van het sigarenkistje, nadat hij zich ervan overtuigd had, dat beide spellen volkomen gelijk waren. Daar boven op de sigaren en het deksel er op. Hij keek eens rond, of hij geen fou ten had gemaakt, ot iets had ach ter gelaten. Daarna draaide hij het licht uit en liep naar beneden. En kele ogenblikken later stond hij in de Lange Wijngaardstraat, die nu helemaal donker was. Slechts het begin en het einde van het straatje poogde een armzalig lichtpuntje de duisternis te doorboren. Op het ogenblik zegende Piet de zuinigheid van de Haarlemse magistraat. Nie mand had hem het huis zien verla ten en toen de klok van de Grote kërk voor de tiende maal geslagen had, was de jongeman al weer op genomen in het drukke verkeer op de Grote Markt. Klaas rookte een sigaret, nadat Piet met de wagen was vertrokken en bleef in de schemeravond naar buiten turen. Zuchtend stond hij op en liep de kamer heen en weer. De hele historie stond hem niets aan. Bij de boekenkast gekomen, •nam hij een boek en ging in een der fauteuils zitten lezen. Maar na een minuut of vijf gooide hij de lectuur op een tafeltje en ging op hieuw door de kamer ijsberen. (Wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1956 | | pagina 2