Opvallend gunstige resultaten worden bereikt in beschutte werkplaats HOE ZIT DAT Te Kerkwerve zullen nog acht woningwet woningen worden gebouwd Begroting 1956 werd vastgesteld De raad der gemeente Kerkwerve kwam zaterdagmorgen onder voor zitterschap van burgemeester Francke in openbare vergadering bijeen in het gemeentehuis Kerkwerve. Bij de ingekomen stukken was bericht van de Koninklijke goed keuring van de verordening op de heffing van reinigingsrechten. Van het kollege van Ged. Staten van Zeeland werd bericht ontvangen, dat de verordening op de verpach ting van volkstuintjes door dit kol lege was goedgekeurd. Ook werd machtiging van Ged. Staten ont vangen tot uitvoering van de werk zaamheden met betrekking tot ver betering van de Kerkweg tussen de Beatrixstraat en de Verseputse- vveg. Eveneens werd machtiging van dit kollege ontvangen om over te gaan tot de bouw van een open bare en een bijzondere lag. school, Van de hoofdingenieur-direkteur van de Wederopbouw en de Volks huisvesting werd bericht ontvangen dat tegen de bouw van nog een achttal woningwetwoningen, w.o, enige voor grotere gezinnen, geen bezwaar bestaat. Deze woningen zullen als volgt worden gebouwd, indien zich geen onvoorziene om standigheden voordoen: drie aan de Vloedstraat, drie aan de School straat en twee aan de Kerkweg. Zonder hoofdelijke stemming be sluit de raad tot het verlenen van een subsidie van Vi cent per in woner aan de Stichting Rembrandt- herdenking 1956. Vervolgens komt aan de orde de behandeling van de gemeentebe groting voor 't jaar 1956. De voor zitter drukt er zijn spijt over uit dat het niet eerder mogelijk is ge bleken om deze begroting aan de raad over te leggen. De werkzaam heden aan de begroting en vooral de kapitaaldienst zijn zeer ver meerderd. Als voorbeeld haalde spreker aan dat de kapitaaldienst vroeger een totaal bedrag van f 100.000,bedroeg, terwijl thans de kapitaaldienst in uitgaaf een bedrag van ruim f 2.500.000,be loopt. Verder heeft de waarneming van het ambt van burgemeester van Noordgouwe remmend gewerkt op een tijdige indiening van de be groting. Thans is de begroting ech ter gereed. Met gebruikmaking van batige sloten van de vorige dienst jaren kon ook de gewone dienst 1956 weer sluitend gemaakt wor den. Voor 1957 zal echter een ver hoogde rijksuitkering nodig zijn om de begroting voor dat jaar sluitend te maken. Geen van de raadsleden verlangt dat gelegenheid wordt ge geven tot het houden van alge mene beschouwingen, zodat ter stond tot hoofdstuksgewijze behan deling wordt overgegaan, waarbij geen wijzigingen worden aange- bracht, behoudens het feit dat en kele ramingen worden aangepast aan de uitslagen van de inmiddels gehouden aanbestedingen. Zonder hoofdelijke stemming stelt de raad vervolgens de begroting vast. Dan komt aan de orde een voor stel om enige percelen grond te verkopen. Allereerst een hele lijst met kleine perceeltjes in verband met aan- en verkopen aan diverse personen, die aan de Weelweg en Kerkweg een gedeelte van hun grond moesten missen of een ge deelte bij hun eigendom zagen ge voegd door de uitvoering van werk zaamheden ter verbetering van het tracé van deze beide wegen. Verkoop grond aan Chr. Geref. kerk te Zierikzee Vervolgens komt aan de orde het verzoek van de Chr. Geref. kerk te Zierikzee om de grond bij het kerk gebouw in de Beatrixstraat te kun nen kopen. De voorzitter stelt na mens het kollege van b. en w. voor om de grond tegen een geredu ceerde prijs te verkopen. In zijn toelichting zegt spr. dat dit niet moet worden gezien, als zou de ge meente verplichtingen hebben te genover het kerkbestuur, maar de Chr. Geref. kerk en niet alleen deze kerk, maar alle kerken hebben vele lasten te dragen. Onder deze lasten zijn er vele, die als de kerk ze niet op zich nam, ten laste van de ge meente zouden komen, waarbij spr. denkt aan de ondersteunden. Het provinciaal bestuur stelt zich op het standpunt dat men tegen gere duceerde prijs kan verkopen bin nen het raam van een sluitende be groting. Behoudens goedkeuring van het kollege van Ged. Staten van Zeeland zou de voorzitter de prijs willen bepalen op f 4,per m2. De voorzitter zou van de raad graag alleen willen horen of men vóór of tegen het voorstel is. Een diskussie wil spr. vermijden. De heer der Weduwen vindt dat, nu er nooit een kerkgebouw van genoemde kerk in Kerkwerve heeft gestaan men geen rechten kan doen gelden, hij verklaart zich tegen het voorstel en zou over de aangele genheid willen stemmen. De heer A. G. Kloet informeert naar de nor male grondprijs. Deze bedraagt vermoedelijk f 7,85 per m2. De heer A. G. Kloet vindt het verschil, iets meer dan de helft, ook wel wat groot. Hij verklaart derhalve ook tegen de prijs van f 4 te zijn, even als de heer M. de Jonge, die nog voorstelt om er f 6 van te maken. Een verdere diskussie wil de voor zitter niet voeren en hij brengt daar dit verlangd is het voorstel in stemming. Het voorstel wordt daarna verworpen met vier tegen drie stemmen (tegen de heren J. der Weduwen, M. M. Hanse, M. de Jonge en A. G. Kloet). Vervolgens brengt wethouder D. van der Wekken een voorstel in stemming om de grond aan de Christelijk Gereformeerde Kerk te verkopen voor de prijs van f 6 per m2. Voor dit voorstel zijn de heren: D. van der Wekken, M. M. Hanse, A. G. Kloet, M. L. den Boer, M. de Jonge en A. Kloet en tegen de stem van de heer J. der Weduwen, zodat dit voorstel wordt aangeno men met 6 tegen 1. Een kasgeldlening Vervolgens komt aan de orde een voorstel van b. en w. om een be sluit te nemen waarbij b. en w. ge durende een jaar worden gemach tigd naar behoefte kasgelden op te nemen bij de N.V. Bank voor Ned. Gemeenten, tot een maximum van f 250.000,tegen een maximum rentepercentage van 2% Het be sluit zal ingaan op 15 juli a.s. Uit de toelichting van de voorzitter blijkt dat het steeds moeilijker wordt om het benodigde kasgeld aan te trekken, terwijl daartegen over op afrekeningen met het Rijk langer moet worden gewacht dan nodig behoeft te zijn. De raad kan zich met het voorste] verenigen, waarbij de voorzitter nog opmerkt dat moet worden afgewacht of het kollege van Ged. Staten zich met de voorgestelde gedragslijn kan verenigen. Bij de rondvraag informeert de heer M. de Jonge nog naar de stand van zaken bij de aanleg van het sportveld. De voorzitter deelt mede dat de kosten zijn geraamd in de begroting 1956. Machtiging zal wor den aangevraagd om de werkzaam heden alvast te doen uitvoeren. De heer M. L. den Boer vraagt naar de bestrijding van de distels. De voorzitter kan mededelen dat juist afgelopen week deze aange legenheid met de onderhoudsplich tigen is geregeld. De heer der We duwen vraagt naar de schouw van de onverharde wegen. Er zal een publikatie volgen dat deze schouw weer zal worden gehouden. Hierna volgt de sluiting. Door koeien gered De Engelse boer Bailey te Leek in Staffordshire is zon dag gered door zijn koeien, toen een stier hem aanviel. Toen Bailey door het weiland liep, viel de stier hem van achteren aan. De 40 koeien die in het weiland graasden, vormden snel een kring om de boer en leidden de aan dacht van de woedende stier af, zodat Bailey kon ontsnap penHp is met een paar ge broken ribben in een zie kenhuis opgenomen. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Ds. J. J. Siezen los gemaakt van zyn gemeente Van de kansels der kerkgebou wen der Hervormde gemeente van Delfshaven is zondagmorgen be kend gemaakt dat ds. J. J. Siezen aldaar, in verband met de ontbin ding van zijn huwelijk, met ingang van 20 juni a.s. is los gemaakt van zijn gemeente. Ds. Siezen werd in 1911 geboren en aanvaardde in 1940 het ambt te Dreischor. Vandaar vertrok hij in 1943 naar Zaltbommel. In 1945 werd Ingezonden mededeling Basis is gelegd voor verdere uitbouw van het werk Wie één van de Zierikzcese win kels binnenstapt om daar, hetzij voor eigen gebruik, hetzy om ais een leuk presentje kadoo tc geven, een stel van die tegenwoordig zo zwang zijnde leuke pitrieien onderzetters of tafelmatjes te ko pen, heeft grote kans dat hü met Zierikzees fabrikaat de deur uit gaat; overigens tot volle tevreden heid. In de vroegere openbare kleuter school aan de Wevershoek - vele lezers zullen zich het schooltje van mejuffrouw Papeveld nog wel van nabij herinneren - is sinds sep tember 1955 ondergebracht de werkplaats voor minder validen. Deze zgn. beschutte werkplaats startte op dat tijdstip o.l.v. de heer St. van den Hoek, met een aanvan kelijk klein aantal werkkrachten. Gestadig werd dit aantal echter uitgebreid en steeds meer minder validen vonden in de vroegere kleuterschool hun dagelijks toe vluchtsoord eneen broodwin ning. hij benoemd tot legerpredikant en in 1949 deed hij zijn intrede te Peize, waarna hij in 1955 predikant werd te Delfshaven. Beroepen te Bodegraven: J. C>. Terlouw, Otterlo. Aangenomen de benoeming tot voorgangster der Ned. Prot. Bond te Badhoevedorp: mej. T. Mayer, Leiden. Bedankt voor Putten: J. Smit,) Groot Ammers. Geref. Kerken Beroepbaar: kand. F. J. Bil, Am sterdam-zuid. Beroepen te Workum: R. J. Beu- kema, Berkum. Bedankt voor Beilen: A. G. Kor net, St. Anna Parochie. Ger. Kerken (art. 31 .ULO.) Bedankt voor 's Gravenhage-zuid- west: Z. G. van Oene, Sliedrecht. Chr. Ger. Kerk Tweetal te Huizen (N.H.): G. Blom, Meerkerk en J. Keuning, Ba- rendrecht; te 's Gravenhage-zuid: G. J. Buijs, Papendrecht en M. Vlietstra, Eemdijk. Aangenomen naar Lutten aan de Dedemsvaart: J. Rebel, Rotterdam- Charlois. Bedankt voor Biezelinge: M. Drayer, Drachten; voor Rotterdam west: J. Keuning, Barendrecht; voor Steenwijk: W. H. Velema, Eindhoven. MET DIE AUTO-KENTEKENS Sinds in 1951 de eerste nieuwe autonummers werden ingevoerd en Prins Bernhard op zijn verzoek AA-00-13 ontving, zijn er zo op het oog heel vreemde aanduidingen op de oude en nieuwe motorvoertuigen verschenen. Inplaats van onderscheid per provincie (A Groningen, B Fries land enz.) wordt het wegverkeer nu onderscheiden naar soort en ge wicht. Personenwagens voeren an dere letters dan scootmobielen en bestelwagens weer andere dan mo torfietsen. Een nummer blijft bij één bepaald voertuig en de num merborden mogen er pas af, als de auto op het autokerkhof geheel ge sloopt wordt. Rijden de leden van het Konink lijk Huis onder de aanduiding AA, voor elk ministerie is er ook een afzonderlijke lettergroep, bv. MA ministerie van Algemene Zaken, MB Binnenlandse Zaken, MD Buitenlandse Zaken, ME Eco nomische Zaken enz. MT is het ken teken van de wagens, onderge bracht in de Rijksautocentrale. Vrachtwagens en bussen niet breder dan 2.2Ö meter kregen als eerste combinaties NA, NJ, NN, terwijl de bredere voertuigen van deze soort startten met NB. Daar na kwamen PA, PJ, PN enz. resp. PB. Bestelwagens zien wij met NF, PF e.d. Personenwagens zijn er zoveel, dat er vele lettergroepen nodig bleken. Begonnen werd met ND, NG, NK, NP, NR, NS, NT, NX, maar al spoedig moest men vervol gen met PD, PG enz., daarna met RD, RG en weer de 2e letters af werken en toen volgden vanzelf sprekend de S. de T en thans de U, met nagenoeg hetzelfde rijtje. To taal 39 X 9999 auto's per 1 juni jl. Alhoewel men aardige combina ties tegenkomt als PG, RK, NS en TT werden om begrijpelijke rede nen de combinaties SA, SD en SS niet gebruikt, zodat men vergeefs naar wagens met deze kentekens zal zoeken Motorrijwielen, carriers en inva lidewagens tot max. 400 kg. kregen in 1951 een NE, al spoedig volgden NL, NU, PE, PL RE, RL. Fabrikanten, importeurs en han delaren in motorrijtuigen kan men op de weg herkennen aan een groen nummerbord met de letters FH. De wagens van buitenlanders, die hier een eigen auto importeerden, of in gevoerde wagens van Nederlanders krijgen het kenteken GN (geen Ne derlandse wagen). De militaire voertuigen tenslotte dragen oranje platen met de let ters KL, KN, KO, KP, KQ, KR, KS, KT voor de Kon. Landmacht en KM voor de Marine. (Nadruk verboden). De lichamelijk gehandikapten en geestelijk beperkten houden zich o.a. bezig met erwten- of bonen- lezen, het slopen van oude motoren, zakkenreparaties, pitrietwerk er het vlechten van corridormatten. Deze werkzaamheden worden van partikuliere zijde opgedragen; grote en minder grote orders wierden tot nu toe steeds tot volle tevre denheid van de opdrachtgevers uit gevoerd. Voor het pitrietwerk be schikt men over een goed afzet gebied. Belangrijk voor de gehandikap ten is wel dat men door geregeld oefenen er soms in slaagt zijn han- dikap te overwinnen. Het kan dan gebeuren - zoals te Zierikzee is voorgekomen - dat men door om scholing op een Rijksinrichting weer geheel geschikt gemaakt wordt voor de maatschappij, d.w.z. dat een vak geleerd wordt. In de tijd van het landbouwsei- zoen vindt men doorgaans minder mensen in de beschutte werkplaats. Enkele geschikten vinden dan een tijdelijk emplooi in de landbouw. De outillage Op de werkplaats aan de Wevers- hoek heeft men de beschikking over een uitgebreid arsenaal van gereedschappen, zoals draaibank enz. Ook vindt men er een tweetal elektrische stopmachines. Over een mattenpersmachine benevens twee mattenstriktoestellen is men in on derhandeling. Een aardige proeve van wat ge presteerd werd door de minder va liden is wel de grote maquette van de B.B. te Zierikzee. Deze werd nl. door hen zelf beschilderd en de kleurencombinaties werden zelf gekozen. Men kan niet zien of hier de hand van de meester schilder een rol in heeft gespeeld of, zoals het geval is geweest, dit gepres teerd is door minder-validen. On getwijfeld is dit een prachtig voor-' beeld van hetgeen deze mensen, die onder de gemeentelijke sociale werkvoorzieningsregeling vallen, onder deskundige leiding kunnen presteren. Uit het bovenstaande mag men echter niet konkluderen dat alles nu naar wens verloopt. Er bestaat voortdurend behoefte aan een meer geregelde voorziening van eenvoudige werkzaamheden, speci aal aan sorteerwerk is grote be hoefte. De tegenwoordige direkteur der werkplaats, de heer J. Pomper, pakt de zaken flink aan. Hij heeft nog verschillende zaken op zijn verlanglijstje staan, 'o.a. kampt hij met een gemis aan voldoende ma gazijn-ruimte. Thans zijn er 11 ge handikapten in de vroegere kleu terschool werkzaam. Naar de heer Pomper ons echter mededeelde ver wacht hij dat dit aantal in de toe komst wel op zal lopen tot een der tigtal personen. Begrijpelijk is dat men dan voor een belangrijke uit breiding van de werkplaatsruimte zal komen te staan. Het ligt in de bedoeling over niet al te lange tijd te beginnen met het vervaardigen van borstelwerk. Opzet is om de vervaardigde produkten in den be ginne op Schouwen-Duiveland te verkopen. Men ondervindt hierbij echter konkurrentie van soortge lijke inrichtingen elders in het land. Over de samenwerking met het ge meentebestuur is de leiding ten zeerste te spreken. Men is de over tuiging toegedaan dat zowel de mentaliteit als de arbeidsprestaties in stijgende lijn verkeren. De moei lijkheid is hierbij wel dat vele ge handikapten jaren niet hebben ge werkt en dus allereerst weer ar- beids-minded gemaakt moeten wor den. Het K.N.M.I. verwacht tQt woensdagavond: Koel Vrij veel bewolking met plaatse lijk enige regen; zwakke tot matige wind .tussen zuidwest en noord west; weinig verandering in tem peratuur. 13 juni. Zon op 4.22, onder 21.03. Maan op 10.15, onder 23.53. 14 juni. Zon op 4.21, onder 21.03. Maan op 11.35, onder Eerste kwartier: 15 juni te 12.56. HOOGWATERST ANDEN ZIERIKZEE: 13 juni 6.41 v.m. 28.57 n.m. 14 juni 7.30 v.m. 19.47 n.m. BROUWERSHAVEN: 13 juni 6.06 v.m. 18.36 n.m. 14 juni 6.57 v.m. 19.29 n.m. Doodtij: 17 juni Springtij: 25 juni. Onstandvastig weer Maandag viel ten zuiden van de lijn Assen-IJmuiden overvloedig regen. De grootste hoeveelheid die op een der waarnemingsstations werd afgetapt was 20 mm (Volkel). In Hilversum viel tijdens een wolk breuk in 3 uur tijd zelfs 24 mm. De depressie, die het onvaste weer veroorzaakte, verplaatste zich maandag, uit Duitsland komend, over het IJsselmeer naar de Noord hollandse kust, kwam daar tot stil stand en begon toen weer over het IJsselmeer naar de provincie Gro ningen te koersen. Rondom de de pressie komt over Frankrijk via west-Duitsland, de Noordzee en Engeland een bijna ringvormig re- gengebied voor. Boven Engeland bevindt zich een oceaanfront dat de voorste begren zing van drogere lucht vormt, maar dit front dringt te langzaam naai de Noordzee op om het weer hier te beïnvloeden. Hoewel de depres sie, waarvan het centrum nog bo ven Nederland ligt, zich morgen van ons verwijdert, 'behoudt het weer een onstandvastig karakter en wordt de kans op buien weer groot. In de temperatuurverdeling komt weinig verandering. Ned. Herv. Gemeente van Dreischor nam afscheid van Ds. Huizing Scheidende predikant werd toegezongen Zondag 10 juni jl. heeft de Ned. Herv. gemeente van Dreischor af scheid genomen van haar predikant ds. G. E. Huizing. Na het uitspreken van het votum door de predikant volgde de ge bruikelijke liturgie, waarbij het N.H. Kerkkoor haar medewerking verleende. De Schriftlezing werd gehouden uit het boek Prediker, hoofdstuk 2 4-11 en hoofdstuk 3 1-14. De tekst was uit Prediker 12 13: „Van al het gehoorde is het slotwoord: Vreest God en onder houd zijn geboden, want dit geldt voor alle mensen". In de preek, hierover gehouden, kwam hoofdza kelijk naar voren, dat alles wat het leven te bieden heeft, zoals rijk dom, macht, eer enz., ijdelheid is, doch dat het vrezen van God en het houden van Zijn geboden het beste is. Er is ook voor predikanten veel ijdelheid en kwelling des geestes, doch het mooie en goede in de loopbaan van de predikant is, het evangelie verkondigen naar de Schrift en naar Gods wil. Na afloop van de prediking wer den de aanwezige ambtsdragers in de gelegenheid gesteld enkele woorden tot ds. Huizing te richten. Ds. van Roon uit Zierikzee als con sulent; dhr. Krijger uit Bruinisse namens de classis en ds. Wester hof uit Nieuwerkerk namens het Breed Moderamen en het Predikan tenconvent. Allen spraken hun dank uit voor de gedane werkzaam heden en voor de aangename en levendige en soms scherpe discus sies waaraan ds. Huizing heeft deelgenomen en wensten hem Gods rijke zegen toe in zijn verdere loopbaan. Ouderling van Oeveren sprak na mens de kerkeraad van Dreischor en bracht hem hartelijk dank voor de diensten, die ds. Huizing in de iVz jaar dat hij hier werkzaam is geweest, heeft verricht. Ook mevr. Huizing werd een woord van dank gebracht en in het bijzonder de ouders van de predikant, welke de kerkeraad altijd op voortreffelijke wijze in de pastorie hebben ontvan gen. Hij wenste ds. Huizing alle goeds toe in zijn nieuwe gemeente met Gods onmisbare zegen voor hem en zijn gezin. De gemeente werd verzocht de scheidende pre dikant toe te zingen Gez. 201 3, wat staande geschiedde. Ds. Huizing, hierna Jiet woord ne mende, bedankte ouderling van Oeveren voor de hartelijke woorden en de kerkeraad voor alles wat hij voor hem en zijn gezin heeft ge daan. Ook de oud-kerkeraadsleden voor het vertrouwen in hem gesteld bij zijn beroep naar Dreischor. Voorts dankte ds. Huizing dhr. Beekman als koster, diaken, scriba van de kerkeraad en als goed buur man; de organiste, de leiding van de jeugdclubs, de vrouwenvereni ging, de mannenvereniging, de bij belkring en de Zondagsschoollei ding, waarbij de heer J. de Waaij een bijzonder dankwoord kreeg, het personeel der lagere school, het kerkkoor voor de verschillende diensten, die het heeft bewezen en ten slotte allen die ds. en mevrouw Huizing vriendschap hebben be toond. Ook dankte hij de sprekers die namens de ring en classis heb ben gesproken. De vacante gemeen te werd bij de ringpredikanten door ds. Huizing hartelijk aanbe volen. Deze druk bezochte dienst werd door ds. Huizing met. dank gebed besloten. Verdwijning - Zoeken - Klusje - Geruchten en Geen uur GESPREKKEN VAN EILANDMAN Met dat wat simpele van hem, heeft Eilandman gedacht dat Alge rije wel het alleenrecht zou hebben van mysterieuze verdwijningen, nu menselijke haat daar weer de ge weergrendels heeft losgemaakt, maar sinds vorige week weet hij dat Kerkwerve ook een hartig woordje meespreekt. Het publiek is daar nog nauwelijks bekomen van de gemeentelijke circulaire, inzake de closetpotten en nu was er zo maar een man verdwenen, zonder rede lijk aanwijsbare oorzaak. Het merkwaardige was dat de man in kwestie eerst heel nor maal van zijn werk was gekomen, maar daarna was het gebeurd. Moe vroeg naar pa en de kinderen vroe gen naar pa, maar die was geëclip- seerd. Zoals begrijpelijk was vooral de echtgenote van de kwijte man, met deze sensatie helemaal niet in genomen. Zij gaf dus het sein tot oeken. De zoons werden daar ook bij ingeschakeld. Men weet hoe het gaat met zoeken. Men kijkt hier en men kijkt daar, maar natuurlijk al tijd op de verkeerde plaatsen. Langzaam maar zeker groeide de mening, dat het aantal zoekers diende te worden versterkt. Kerk werve is een gezagsgetrouw dorp en daarom heeft het een groep van de Nationale Reserve. Er is geen beter klusje voor deze weerbare lieden dan een verdwenen man op sporen en daarom werd dit mobiele legeronderdeel irigeschakeld in de opsporingsactie, die nog groter vormen aannam, toen ook het po- lietie-apparaat in werking kwam. Er is machtig gezocht daar op Kerkwerve. Het gonsde van ge ruchten in de lucht en dan deze dan weer gene wist wel mogelijk heden te opperen omtrent de ver blijfplaats van de verdwenen man. De echtgenote voelde zich - zo als zich denken laat - verre van prettig en toen zij wat de eenzaam heid zocht in de slaapkamer, zag zij daar plotseling haar wettige echtgenoot uitgestrekt op het bed, diep in Morpheus armen. Eilandman zal geen stukje meer schrijven, als het allemaal niet ge beurd is anno 1956 en hij tuil wel verklappen dat hij uitzinnig blij is met dit verhaal, want dit alles pleit rechtstreeks voor de liefde volle banden, waarmede de men sen op Schouwen-Duiveland met elkaar verbonden zijn Er zijn lieden elders, die dagen lang wegblijven, zonder een be richtje achter te laten. Eilandman heeft een oom gehad, die voor acht jaar naar Indië ging en toen voor het familieraam verscheen met een ,,'k gae dur van deur 6", maar wie in Kerkwerve een uur kwijt is, krijgt machtige organisaties achter zich aan, want heus de mensen kunnen elkaar daar niet missen- Geen uur.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1956 | | pagina 2