met melk meer mans ADOPTIE TEN EINDE ALLE INTERNERINGSKAMPEN IN DE SOWJET-UNte OPGEHEVEN Ingezonden mededeling NEEM PER MAN DRIEKWART KAN ER KOMT UITWISSELINGSPROGRAMMA TUSSEN ZIERIKZEE EN ST. HILAIRE Nieuwe impuls voor de „jumelage" VV'ij vernemen dat het kinderuit- vvisselingscomité Zierikzee-St. Hl- laire, dat vorig jaar met zoveel succes de komst van een groep Franse kinderen organiseerde, an dermaal heeft besloten een aantal kinderen uit de „tweelingstad" St. Hilaire in de komende zomer voor een verblyf te Zierikzee uit te no digen. Het betreft hier een groep van vyftien jongelui uit St. Hilaire, die een invitatie ontvangen voor de tweede helft van juli. De pre- ciese data evenwel zjjn nog niet vastgesteld. De opzet van deze reis is dusda nig, dat de komst van de Franse kinderen inhoudt, dat een even grote groep Zierikzeese kinderen in de maand augustus gelegenheid krijgt St. Hilaire te bezoeken. Voor keur zullen de kinderen ontvangen van gezinnen, die een Frans kind deze zomer willen herbergen. Bo vendien zal prioriteit worden ver leend aan de gezinnen, waarin reeds verleden jaar een gast of gaste uit Frankrijk, gastvrijheid vond. Dit lijkt het comité de enig mogelijke weg, om een zo groot mo gelijke eerlijkheid ter zake te be trachten. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Benoemd tot bijstand in het pas toraat te Eindhoven: G. E. Bakker, Heeze. Beroepen te Oldebroek en te Nij kerkerveen: J. Zwijnenburg, Nieuw Lekkerland-Kinderdijk; te Ooster- hout-Slijk Ewijk (toez.): J. N. Bruinsma, Gaastmeer. Aangenomen naar Hollandseveld (toez.): W. E. Heijboer, Geldermal- sen; de benoeming tot hulpprediker te Epe: R. Riphagen, em. pred., Zutphen; naar Weesp: E. Holtrigter, Birdaard (Fr.). Bedankt voor Wijk bij Heusden (toez.) en Sommelsdijk (toez.) J. Zwijnenburg, Nieuw Lekkerland- Kinderdijk; voor Ridderkerk-Bol nes (toez.): J. Smit, Groot Ammers voor Stellendam: E. J. Schimmel, THei- en Boeicop; voor Amersfoort: J. J. Poot, Delft; voor Sint Anna Parochie: B. J. Geerling, Glaner- brug; voor Wormer: L. J. v. d. Kam, Arkel-Kedichem; voor Zijpe: W. S. Bakker, Moerdijk. Ger. Kerken Beroepbaar: kand. C. M. Over- dulve, Amsterdam en ds. F. Strik- werda, em. pred., hulppred. te Zui- lichem. Beroepen te Opperdoes en te Krabbendam: kand. G. Rang, Am sterdam; te Dundedin (Ref. Church of New Zeeland): G. J. Sybesma, em. pred., Wassenaar; te Drieber gen-Rij senburg: A. Vos, Westmaas te Utrecht: G. Meynen, Hilversum; te Hallum: K. H. Schuring, Erica; te Siddeburen: W. v. d. Zwaan, Emmercompascuum; te Eindhove*: W. Baas, Urk. Ger. Kerken (art. 31 K.O.) Beroepen te Winschoten: kand. A. Veefkind, Hilversum. Bedankt voor Baarn: J. Faber, Deventer; voor Rotterdam-Char- lois: K. J..Dijkema, Treebeek. Chr. Ger. Kerk Tweetal te Tholen: E. Venema, Maassluis en M. S. Roos, Zwijn- drecht; te Biezelinge: M. Drayer, Drachten en C. Noordegraaf, 's Gra vendeel; te Driebergen: M. C. Ta- nis, Urk en E. Venema, Maassluis. Beroepen te Huizen (N.H.): H. C. v. d. Ent, Werkendam; te Nijme gen: W. van Heest, Rozenburg; te Middelburg: M. C. Tanis, Urk; te Alphen aan de Rijn: M. S. Roos, Zwijndrecht. Aangenomen naar Zwolle: A. Bikker, miss. pred., Amsterdam; naar Smithville (Ontario-Canada): Joh. de Waal, Bunschoten. Bedankt voor Hengelo: A. Bik ker, miss. pred., Amsterdam; voor Delft: B. Bijleveld, Noordeloos; voor Sassenheim: A. W. Drechsler, Amsterdam-noord. Ger. Gemeenten Beroepen te Hendrik Ido Am bacht: A. Vergunst, Corsika (U.S. A.); te Werkendam: Chr. v. Dam, Barneveld; te Sardis (Canada): G. Zwerus, Sunnyside (U.S.A.). Bedankt voor Norwich en voor St. Catharines (Canada): G. Zwe rus, Sunnyside (U.S.A.). In dit verband wordt dan ook een beroep gedaan op de desbetreffende ouders opgave te doen van hun eventuele bereidheid een Frans kind te herbergen in de a.s. zomer en een verklaring van bereidheid een eigen kind te beschermen voor de uitwisselingsreis naar Frankrijk. Alleen op deze wijze zal het mo gelijk zijn een indruk te krijgen van de mogelijkheid tot organisatie van de Frans-Nederlandse uitwisseling. Door onze redactie worden gaarne opgaven ingewacht, die ter bestem der plaatse zullen worden gede poneerd en nader behandeld. De Zierikzeese kinderen zullen drie weken in St. Hilaire bij gezinnen kunnen vertoeven, in de maand augustus. Belangstellenden worden verzocht hun opgave binnen een week in te sturen, zodat tijdig met de voorbereidingen kan worden be gonnen. De idee van de „jumelage" kan door deze hernieuwde uitwis seling opnieuw een krachtige im puls krijgen. Naar de heer M. Cochois, redac teur van „La Gazette de la Man che", die momenteel te Zierikzee vertoeft, ons mededeelde, is vooral aan de vooravond van de sportuit- wisseling, het enthousiasme inzake de „jumelage" te St. Hilaire weer bijzonder groot. Des te prettiger zou het derhalve zijn als de plan nen voor de a.s. zomer weer met succes kunnen worden uitgevoerd. Doel is en blijft de bevordering van de wederzijdse vriendschap tussen Frankrijk en Nederland. UW ZOONTJE VERMAAKT ZICH KOSTELIJK Uw buren zullen hei echter minder leuk vinden, want hij heeft de krant te pakken die U hen beloofd hebt. Neem daarom een abonnement op de ZIERIKZEESCHE NIEUWS BODE VOOR U ALLÉÉN ZIERIKZEE - De alhier gehouden collecte ten bate van de Gezamenlijke Mili taire Fondsen heeft een bedrag op gebracht van f 187,48. NOORDWELLE N.O.-polder schonk groot geldsbedrag Een commssie van drie, gevormd uit het grote adoptle-komité van de Noord-Oost-polder, heeft in de per soon van de heer Ringersma vrij dagavond namens alle bewoners van de N.O.-polder een tweetal cheques aangeboden, ter afsluiting van de adoptieve hulp aan de rampgemeente Noordwelle na fe bruari 1953 verleend. Beide cheques waren groot f 7.340,Verzocht werd het geschonken bedrag te be stemmen voor de verbouw van het gemeentehuis tot dorpshuis en ten behoeve van de kerkrestauïatie. Namens de bevolking aanvaardde de heer A. P. Akkerdaas het fraaie geldgeschenk. Wegens overmatige copyaanvoer mogen wy voor het voledig ver slag verwezen naar het nummer van morgen. MARKTBERICHTEN Eierpryzen V.E.C.E. In de week van 7/5—12/5 heeft de V.E.C.E., Coöp. Verkoopcentrale voor Eieren, uitbetaald aan pluim veehouders f 2,per kg. Veemarkt ROTTERDAM, 14 mei. Aange voerd: 2059 stuks vee, t.w.: 1084 vette koeien en ossen en 975 var kens. Prijzen per kg: vette koeien en ossen f 3,30-3,50, f 2,90-3,20, f 2,80-2,90, varkens (levend gew.) f 1,74-1,72-1,70. Vette koeien en ossen: aanvoer kleiner, handel goed, prijzen eerste kwaliteit iets hoger, verder als vo rige week. Varkens: aanvoer groter, handel goed, prijshoudend, zware varkens f 1,66-1,68 en moeilijk te plaatsen. SPORT VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I. 3e klasse C: Zierikzee-GUDOK 5-2; DHV-Virtus 6-2; HERO-RKC 2-2; De Schutters-VES '35 1-4; WSC-Veerse Boys 2-4; RWB-BSC 1-3. 4e klasse G: Burgh-Steenbergen 1-5. Promotie 4e klasse. Lewedorpse Boys I-'s Heer Arends- kerke I 2-3. Afdeling Zeeland. Zaterdagmiddagcompetitie 2e klasse C: MEVO I-Yerseke II 9-2; Wissekerke I-Beren I (laatst genoemde niet opgekomen). 2e klasse D: MEVO II-MEVO III 4-5; Sinoto I-Bruse Boys I 6-1. Juniorencompetitie: De vastge stelde wedstrijd Dreischor B I-Zie- rikzee B II werd afgelast. Promotie-competitie SVD I-Zaamslag I 1-1. Zondag 13 mei le klasse C: Zierikzee II-Renesse I 0-5. Burgh I-Steenbergen I 1-5 Burgh is er zondag niet in ge slaagd zijn laatste wedstrijd in winst om te zetten. Vooral de ver dediging was danig uit vorm en steeds werd de bal onvoldoende weggewerkt. Steenbergen daaren tegen vertoonde een fris open spel met lange passes naar de vleugels, waardoor de Burgh-verdediging steeds in moeilijkheden kwam. Steenbergen wist zich voor de rust reeds een 3-0 voorsprong te ver schaffen door doelpunten van W. Jonker, M. Baartmans en B. Hes- Slechts gewone gevangenissen zullen dienst doen De Sowjetrussische regering heeft de opheffing bevolen van alle in terneringskampen in de loop van één a anderhalf jaar. Voortaan zul len alleen nog de gewone gevan genissen en de „kolonies voor her opvoeding door arbeid" voor deti nering gebruikt worden. Dit is door een hoge functionaris van de M.V.D. verklaard bij het be zoek aan een arbeidskamp in de stad Toula, op 200 km van Moskou, door een groep Franse socialisten onder leiding van Marceau Pivert. Gedetineerden zullen niet meer voor arbeid buiten de voor hen be stemde inrichtingen gebruikt mo gen worden. De Franse journalisten te Mos kou hebben bij deze gelegenheid als eersten van de permanente wes telijke correspondenten in de Sow- jet-Unie een arbeidskamp mogen bezoeken. Volgens een ander voorschrift zal een misdadiger of delinquent voort aan gedetineerd worden in zijn woonplaats of de onmiddelijke om geving daarvan. Deportatie voor Zierikzee won zijn laatste thuiswedstrijd van Gudok (5—2) Kansen op behoud 3e klasseschap gestegen Zierikzee heeft haar laatste thuis wedstrijd tegen Gudok uit Tilburg met flinke cijfers gewonnen. Voor de rust was Zierikzee het meest in de aanval, waarbij de verre scho ten van linksbuiten de Boer niets opleverden. Enkele vrije trappen tegen Gudok konden ook het ge wenste resultaat niet opleveren, doordat veelal te slordig geplaatst werd. Toen de wedstrijd ongeveer een kwartier oud was, werd na een vrije trap de bal door van Aken opge bracht. De achterhoede reageerde hierop te langzaam, waarvan mid- voor Stoel profiteerde en de bal on houdbaar in de touwen joeg (1-0). Door dit succes kwam Zierikzee nog meer in de aanval, maar ver der dan een paar hoekschoppen en een keihard schot van de Zeeuw, dat net naast ging, kwam Zierikzee niet. Toen bij een aanval van Gu dok Raap onnodig een hoekschop weg gaf, leverde deze de gelijkma ker op met een onhoudbaar schot van linksbinnen Rosmalen (1-1). Door deze tegenslag werd Zierikzee enigszins teruggedrukt, maar de achterhoede van Zierikzee met stopperspil van Aken gaven geen krimp. Nadat nog een kopbal van Stoel net over de lat ging was het rusten. Na de rust was Zierikzee direct weer in de aanval. Een hard schot van de Boer ging net over de lat. Uit een corner, goed genomen door de Boer, wist de Vlieger uit een scrimmage te doelpunten (2-1). Na dit succes golfde aanval op aanval op de Gudok-veste. Uit één van de hoekschoppen die door rechtsbui ten de Vlieger prima werden geno men, kopte Bas de Zeeuw no. 3 langs doelman Mommers (3-1). Gu dok gaf zich echter nog niet gewon nen, maar haar aanvallen werden door de achterhoede, bijgestaan door de goedspelende kanthalfs Verwest en de Zeeuw, afgeslagen. Nadat Simmers tegen de lat had geschoten, wist de Vlieger no. 4 achter Mommers te plaatsen (4-1). Gudok was nu een geslagen elftal. Rechtsbuiten de Vlieger, die er steeds beter in komt, besloot een aanval met een hoog schot, waar tegen de doelman van Gudok mach teloos was (5-1. Even voor het ein de kon, bij een aanval van Gudok, Raap niets anders doen dan de bal uit het doel slaan. De toegestane strafschop werd onhoudbaar voor Hage door van Heeswijk ingescho ten (5-2). Met deze stand kwam het einde van deze zeer aantrekkelijke wedstrijd, welke uitstekend geleid werd door scheidsrechter Janssen. Door deze overwinning zijn de kan sen weer gestegen om het 3e klasse schap van de K.N.V.B. te behouden; echter moeten er uit de laatste drie uitwedstrijden nog meer winstpun ten behaald worden. politieke delicten zal. alleen kunnen gepphieden ^n geval van een bui tengewoon ernstige misdaad tegen dé staat en alleen met machtiging vail een gewone rechtbank, aldus deï'M.V.D.-man nog nader.- BRUINISSE Prof. I. A. Diepenhox-st spx-ak voor A.R.-kiesver. Broodvraag staat by verkiezingen niet op spel Te Bruinisse hield vrijdagavond het Eerste Kamerlid prof. mr. dr. I. A. Diepenhorst op uitnodiging van de a.r. kiesvereniging een ver kiezingsrede. De spreker werd in geleid door de voorzitter van die kiesvereniging, de heer A. Fluit. Hij begon met te wijzen op de lauw heid waarmee tegenwoordig de ver kiezingscampagnes gevoerd worden en vooral de manier waarop de kie zers reageren, die heel wat minder fel-is dan een halve eeuw geleden. De, broodvraag staat bij de verkie zingen niet op het spel en de beide Kamers der Staten Generaal heb ben al heel weinig invloed op de loonvorming. Deze geschiedt na overleg in bv. de Stichting van de Arbeid en is vaak een compromis tussen de standpunten van werk gevers en werknemers. Hij besprak vervolgens enige programmapunten van de a.r. partij, een partij die in het zuiden van het land wordt aan gevallen door de s.g.p. en in het noorden door het ger. politiek ver bond, groeperingen die toch zo nauw verwant zijn aan de mensen die het a.r. beginsel zijn toegedaan en die vroeger ook tot die partij be hoorden. De doelstellingen van deze groepen zijn echter vreemd aan de werkelijkheid en niet in overeen stemming met de mogelijkheden die in een democratisch land als het onze in 1956 te verwezenlijken zijn. Ook de andere partijen en wat in hun programma moet worden af gewezen, werden behandeld, alsme de de noodzakelijkheid van hulp aan de achtergebleven gebieden. Een niet te onderschatten gevaar vormt ook de toenemende penetra tie van het rooms katholicisme in streken die vroeger als niet rooms stonden aangemerkt naar mening van spr. De doorbraak werd even eens afgewezen. Een gevaar voor de toekomst noemde spreker ook de televisie, als niet wordt gezorgd voor verantwoorde programma's. Hier ligt evenals in de radio een taak voor de N.C.R.V. Zo is in te genstelling van de mening van sommigen het zeer zeker nog van eminent belang hoe men zijn stem uitbrengt. De zaal van het ned. herv. ver enigingsgebouw was goed bezet, de rede werd uitgesproken met élan en een overtuiging die de hoorders versteld deed staan. hof. Doelman B. Tak, die in prima vorm was, wist door enige fraaie reddingen doelpunten voor Burgh te voorkomen. Kort voor de rust werkte H. Steur een schot van Jon ker op fraaie wijze tot hoekschop, welke niets opleverde. Na de rust verhoogde Steenbergen vrij spoe dig haar voorsprong tot 0-5 door Baartmans en Jonker. Nadat Dijk man voor Burgh een strafschop ge mist had, wist kort voor tijd R. Boot de eer voor Burgh te redden (1-5), met welke stand het einde kwam. KORFBAL S.D.K.B. le klasse: DSS I-Unitas I 2-3; Die Gouwe I-Burgh I 2-3; Renesse I-Brouwershaven I 4-1; Velocitas I- Zeemeeuwen I 2-3. 2e klasse: WIK I-Burgh II 1-6; Stormvogels I-NO AD I 2-8; DES I- SVOWK I 6-4; DOSKO I-Zwalu wen I 0-4. 3e klasse A: Renesse II-Burgh III 0-4; Zwaluwen II-Velocitas II (Ve- locitas niet opgekomen). 3e klasse B: MEVO I-Brouwers haven III 6-0; NO AD II-Unitas II 1-3; Die Gouwe II-DES II 3-0. Stormvogels I-NOAD I 2-8 Een wel zeer teleurstellend Storm vogelstwaalftal heeft met grote cij fers de eer aan het bezoekende NO AD moeten laten. Mej. Gast gaf Stormvogels de leiding (1-0). maar J. Smits wist al spoedig gelijk te maken (1-1). J. Verstraate gaf hier na NOAD een 2-1 voorsprong, waarna mej. C. Lodewijk er voor zorgde dat de rust met 1-3 inging. Na de rust verhoogde E. Bolken baas de score tot 1-4, waarna Stormvogels weer aan het woord kwam. Met een strak schot wist K. Korsman de achterstand te verklei nen (2-4), maar hierna bleek de thuisclub geheel uitgespeeld. NO- AD kreeg dan ook gelegenheid zich ten volle te ontplooien. Mej. J. Ver straate en Smits brachten al spoe dig de stand op 2-6 en ten slotte waren het mej. D. Fonteine en M. v. d. Linde, die de eindstand op 2-8 brachten. Renesse II-Burgh III 0-4 Burgh III is er in geslaagd Re nesse II een verdiende 0-4 neder laag toe te brengen. Als de Burghe- naren deze ploeg kunnen handha ven maken zij ongetwijfeld een goede kans op het kampioenschap. Uit een straf worp gaf K. v. Nieu- wenhuize Burgh de leiding (0-1), waarna A. Kenters de stand op 0-2 bracht. Met deze stand ging de rust in. Na de rust ontsierde het harde spel van K. de Vrieze, dat meer op rugby geleek, het spel in de Re- nesse-verdediging. Toch slaagde zijn tegenstander A. v. d. Weel er in zich tweemaal vrij te spelen en te doelpunten (0-4), met welke stand het einde kwam. Renesse I-Brouwershaven I 4-1 Renesse nam direkt na de aan vang het heft in handen. De ver dediging van Brouwershaven had alle moeite om zich de snelle aan val van Renesse (J. Dorreman-L. de Vos) van het lijf te houden. Reeds spoedig wist L. de Vos, die J. Dalebout op verdienstelijke wijze verving, de score te openen (1-0). Eer een kwartier was verstreken wist de aktieve de Vos de voor sprong te vergroten (2-0). Renesse bleef sterker maar gescoord werd er voor de rust niet meer. Na de hervatting verhoogde W. Vlaander de voorsprong tot 3-0, waarna mej. A. v. IJsseldijk tegen scoorde (3-1). Tenslotte bracht mej. P. Krijger de eindstand op 4-1. Die Gouwe I-Burgh I 2-3 Burgh is er na veel moeite in ge slaagd Die Gouwe een kleine ne derlaag toe te brengen. Kort #voor tijd had Die Gouwe nog steeds de leiding, maar enkele zwakke mo menten in de verdediging werden funest voor haar en in de laatste minuten slaagde Burgh er nog in de overwinning uit het vuur te slepen. Voor de rust speelde Die Gouwe een degelijk partijtje korf bal, waardoor de kampioenen met de rust tegen een 2-0 achterstand opkeken. Na de hervatting ontspon zich een spannende strijd met wis selende kansen voor beide aanval len. Het was mej. A. Hart die er het eerst in slaagde de korf van Die Gouwe te vinden (2-1). Deze stand werd tot 3 minuten voor tijd ge handhaafd. Job Boos wist de stand op gelijke voet te brengen (2-2), waarna S. Slager in de laatste mi nuut zijn club de overwinning be zorgde (2-3). Een gelijk spel had de verhouding beter weergegeven. Velocitas I-Zeemeeuwen I 2-S In een harde, maar sportief speelde, wedstrijd is Zeemeeuwen er op verdiende wijze in geslaagd Velocitas de eerste nederlaag toe te brengen. Zeemeeuwen wist zich veel meer kansen te scheppen dan Velocitas, maar door te wild en on besuisd schieten liet de zuiverheid veel te wensen over. In de eerste helft kreeg Velocitas een 2-0 voor sprong door twee goede schoten van C. de Rijke. Na de pauze pakte Zeemeeuwen de zaken beter aan J. van Dongen wist de achterstand tot 2-1 terug te brengen, waarna v. d. Maas een strafworp benutte (2-2). Tien minuten voor tijd viel de be slissing toen v. d. Berge het win nende doelpunt wist te scoren (2-3) met welke stand het einde kwam. DSS I-Unilas I 2-3 Unitas, dat in deze wedstrijd het meeste geluk aan haar zijde had, slaagde er in de eerste overwin ning in de wacht te slepen. Over het geheel genomen was 't een ge lijk opgaande wedstrijd met de ver dediging als sterkste deel. Het be gin was hoopvol voor DSS, daar zij er in slaagde de leiding te nemen (1-0). Het was den Boer die voor Unitas het evenwicht wist te her stellen (1-1). A. v. d. Hoek ver schafte Unitas een 1-2 voorsprong waarna J. Dogger de score tot 1-3 opvoerde. Kort voor tijd wist M. Matthijsse voor DSS de achterstand te verkleinen tot 2-3, maar de tijd was te kort om nog een gelijk spel uit het vuur te slepen. DOSKO I-Zwaluwen I 0-4 Zwaluwen zag in deze wedstrijd zijn leiderspositie door DOSKO niet in gevaar gebracht. De gehele wed strijd had Zwaluwen het beste van het spel en met wat meer geluk bij het schieten had het verschil in cijfers nog duidelijker naar voren gekomen. M. Groen deed Zwaluwen met een 2-0 voorsprong de rust in gaan. Mej. B. Kooman wist na de rust nog tweemaal de korf te vin den, waarmede zij de stand op 0-4 bracht. WIK I-Burgh II 1-6 Burgh II wist zaterdagavond te Kerkwerve WIK met overtuigende cijfers te slaan. De gehele wedstrijd had Burgh een veldoverwicht en slechts sporadisch wist de WIK- aanval de Burgh-verdediging in het nauw te brengen. Reeds spoedig wist H. Bouman zijn club de leiding te geven (0-1), waarna K. v. Nieu- wenhuize de score opvoerde tot 0-2. M. v. d. Pol deed de rust ingaan met 0-3. Na rust verhoogde mej. J. de Ruiter de voorsprong tot 0-4 eer WIK de korf wist te vinden (1-4). C. Kooman bracht daarna de stand op 1-5 en tenslotte bracht K. van Nieuwenhuize de eindstand op 1-6. Het programma voor deze week luidt: Dinsdag 15 mei: 3e klasse B: Unitas II-MEVO I (7 uur). Woensdag 16 mei: 3e klasse A: Brouwershaven II- Renesse II; Burgh Hl-Zwaluwen II (7 uur). Donderdag 17 mei: 3e klasse B: Brouwershaven HI DES II (7 uur). Vrijdag 18 mei: 3e klasse A: Zee meeuwen II-Velocitas II (7 uur). 3e klasse B: DES II-NOAD II (7 uur). Zaterdag 19 mei: Burgh I-DSS I; Brouwershaven 1-Zeemeeuwen I; Velocitas I-Re- nesse I (half 7). 2e klasse: SVOWK I-DOSKO I; NOAD I-Zwaluwen I; Stormvo gels I-Burgh II (half 7). DUIVENSPORT P.V. „Gevleugelde Vrienden" Dreischor. Uitslag wedvlucht uit Vilvoorde op 5 mei. Deelname 68 duiven. 1, 7, 9, 13, 16 Joh. Steenland; 2, 3, 5, 6, 8, 11, 15 J. Quist; 4, 14, 17 A. Overweel; 10 C. Wagemaker; 12 C. J. van Dixhoorn. Donderdagavond a.s. inkorven voor St. Quentin. P.V. „De Reisduif" Noordgouwe e.o. Wedvlucht uit Vilvoorde op 5 mei. P. Flohil, Brouwershaven 1; Joh. Flikweert, Dreischor 2, 3, 9, 10, 15, 19; A. J. Flikweert, Zonnemaire 4, 16, 17; W. van Sluijs, Haamstede 5, 14, 20, 23; L. J. v. d. Wielen, Brou wershaven 6, 12; Gebrs. Wurth, Brouwershaven 7; P. Jonker, Brou wershaven 8, 18; J. Geelhoed, Zon nemaire 11; J. M. Kloet, Brouwers haven 13, 24; L. J. Platteschorre, Brouwershaven 21; C. "Wesdorp, Brouwershaven 22; L. v. d. Werf, Dreischor 25. Concourscombinatie „Schouwen-Duiveland" Wedvlucht uit Vilvoorde (B.) op 5 mei. Snelheid eerst aankomende duif 1124 m., laatst aankomende: 928 m. A. J. IJzelenberg, Bruinisse 1; A. M. Berrevoets, Zierikzee 2; G. Bal, Bruinisse 3; P. Flohil, Brou wershaven 4; J. Steenland, Drei schor 5; A. de Ronde, Sirjansland 6, 12; J. Quist, Dreischor 7, 9; A. de Koning, Bruinisse 8, 19; Joh. Flik weert, Dreischor 10, 14; Jac. Ver wijs, Zierikzee 11; A. Flikweert, Zierikzee 13; A. J. Flikweert, Zon nemaire 15; W. N. Pankow, Zierik zee 16, 21, 22; W. van Sluijs, Haam stede 17; C. Bal, Sirjansland 18; T. Dalebout, Nieuwerkerk 20; L. J. van der Wielen, Brouwershaven 23; J. Folmer, Nieuwerkerk 24; Gebrs. Wurth, Brouwershaven 25. BILJARTEN Entre Nous-Volharding 4-16 Vorige week speelde „Entre Nous" uit Zierikzee vriendschappelijk te gen „Volharding" uit Burgh. De gasten bleken veel sterker en won nen met 16-4. De gedetailleerde uitslag luidt: C. Meerdink (gem. 0.92)-J. Fontein® (gem. 0.29) 2-0; D. Feijtel (1.28)-St. Bom (1.80) 0-2; M. Haze (2.60)-K. Bakker (3.08) 0-2; A. Krijnse Loc ker (1.15J-J. Straaijer (1.66) 0-2; W. de Boer (2.87)-D. Braam (3.37) 0-2; Joh. Snijders (1.75)-Joh. Kik (2.43) 0-2; A. F. Schiettekatte (1.78J-J. de Fouw (0.82) 2-0; D. de Jonge (1.46)- M. de Meij (1.53) 0-2; C. Meerdink (0.94)-J. v. d. Graaf (0.70) 0-2; D. Feijtel (1.12)-J. Rademaker (1.64) 0-2.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1956 | | pagina 3