Pineau acht Sovjet-tijdperk van agressie in hoofdzaak voorbij Laatste W.F.U.N.A.-kanip te Nieuwerkerk Rode Kruis organiseert Zeeuwse boottocht t WINKELRUIMTE N.V. Rotterdamsche Tramweg Maatschappij. Zijpe-Numansdorp Haven SUCCESJES Toch fundamentele verandering in Kremlin De Frame minister van Buiten landse Zaken, Christian Pineau, heeft woensdag voor de tweede maal krachtig gepleit voor een alge hele verandering van de westelijke houding tegenover het communis me. Hij deed dit op de conferentie van landen van de Zuidoost-Aziati sche Verdragsorganisatie te Karat- sji, toen hij zijn standpunt uiteen zette ten aanzien van een voorlich tingsdienst van de Zoavo. Pineau zei, dat „het Sowjet-tijd- perk van agressie in hoofdzaak voorbij is. De Sowjets zijn thans het stadium van vreedzaam naast el kaar bestaan ingegaan". Hij sprak over de „omwenteling", die ziCh de vorige maand op het twintigste con gres van de Sowjet-Russische com munistische partij te Moskou heeft voorgedaan en noemde deze een fundamentele verandering in de po litiek van het Kremlin. De Franse minister zei, dat het westen slechts de keuze heeft tus sen voortzetting van de verdeling der wereld in twee blokken - het geen hij afkeurde - en ontwikkeling van een vrijer verkeer van mensen en goederen tussen oost en west. „De Sowjet-ideeën gedijen in een sfeer van heimelijkheid. Wij moe ten trachten onze ideeën er tegen over te plaatsen". Nieuwe aanklacht tegen mr. Schokking Naar vernomen wordt heeft mej. M. Pino, een zuster van de omgeko men Jakob Pino een aanklacht in gediend bij de officier van Justitie van de arrondissementsrechtbank te 's-Gravenhage tegen burgemees ter Schokking, terzake van zijn op treden te Hazerswoude, waaraan zij de arrestatie van het gezin Pino en de latere dood van dit gezin toe schrijft. Naar haar mening kan de zaak- Schokking niet zuiver en volledig worden beoordeeld, wanneer niet openlijk tot in details is vastgesteld, wat zich precies heeft afgespeeld. De advocaat van mej. M. Pino, mr. G. ter Laan uit Utrecht, heeft kopieën van de aanklacht gezonden aan de minister-president, de mi nister van Justitie en de minister van Binnenlandse Zaken. Ingezonden mededeling Neus-Ver koudheid IU|n^\ Een beetje in de neus Heerlijk verlichtend BffljjTTTiTraiaarT^g33l3i Stad en Provincie ZIER1KZEE Demonstratie huidverzorging Voor de afdeling Schouwen van de Ned. Bond van Plattelandsvrou wen zal heden, donderdagmiddag in Hotel van Oppen een demonstratie worden gegeven in moderne huid verzorging. De demonstratie wordt verzorgd door parfumerie S. A. van Gastel alhier. Bezoek aan St.-Hilaire du Harcouêt Wij vernemen dat de heren J. Koevoets en A. Leydekkers op za terdag 31 maart vertrekken voor een negendaags bezoek aan de Zie- rikzeese tweelingstad St. Hilaire du Harcouêt. De reis geschiedt op uit nodiging van partikulieren en draagt een vakantiekarakter. Beide heren evenwel zullen ook kontakt zoeken met de autoriteiten te St. Hilaire, die zich reeds verheugen over de komende sportuitwisseling tijdens de a.s. Pinksterdagen. Zierikzee-Katseveer normaal Met ingang van woensdag 7 maart wordt de dienst Zierikzee-Katse Veer door de Provinciale Stoom bootdiensten, weer normaal gevaren BURGH Oudste inwoner werd 97 jaar Het was zaterdag voor de oudste inwoner van onze gemeente, de heer A. Slaager, die toen 97 jaar werd, een drukke dag, want verschillen de inwoners, waaronder enkele autoriteiten, kwamen hem op die dag gelukwensen, waarvan velen hun felicitatie van geschenken ver gezeld deden gaan. Het is voor hem een blijde dag geweest en hij hoopt deze dag nog enkele malen te her denken, wat, gezien zijn lichame lijke en geestelijke gesteldheid, zeer wel mogelijk is. Hij sprak er tenminste tegenover één der bezoe kers over binnenkort weer eens een bezoek aan Burghsluis te brengen. HAAMSTEDE De kerstcollecte voor het Bio- Vakantie-Oord heeft in de bioscoop van hotel Bom het mooie bedrag van f 41,77 opgebracht. Vrijdag jl. verklaarde Pineau in Parijs, dat hij het zeer oneens was met de westelijke politiek, die in de afgelopen jaren tegenover het oosten is gevoerd. Van 19 Maart-28 April De W.F.U.N.A., de Wereldfedera tie van Verenigingen voor de Ver enigde Naties, organiseert van 19 maart tot 28 april a.s. haar laatste werkkamp te Nieuwerkerk, waar bij de laatste hand zal worden ge> legd aan de voltooiing van het plaatselijke sportpark en aan het planten van honderden bomen. In 1953 namen 25 vrijwilligers van de W.F.U.N.A. deel aan het reddings- zaamheden na de stormvloedramp. In 1954 werkten 70 vrijwilligers uit verschillende landen in Nieuwer kerk aan het opruimen van puin en aan grondwerkzaamheden, terwijl ongeveer 100 vrijwilligers in 1955 opnieuw naar deze plaats trokken om behulpzaam te zijn in de wo ningbouw. Uit erkentelijkheid voor deze internationale hulp besloot de gemeenteraad van Nieuwerkerk de langs deze woningen lopende straat „U.N.A.-weg" te noemen. Hier zul len thans o.a. ook de nieuwe^omen worden geplant. Deze bomen zijn een geschenk van de Britse Vereni ging voor de Verenigde Naties. Veerdienst Dienst Zijpe-Numansdorp Vrijdag 9 maart a.s., zal de dienst Zijpe-Numansdorphaven weer her vat worden. Gevaren zal worden op de in die dienstregeling aange geven tijden. ANNA JACOBAPOLDER Ledenvergadering A.R.-kiesvereniging Onder presidium van de heer J. P. van Dijk hield de anti-revolutio naire kiesvereniging haar jaarlijkse ledenvergadering. Uit het jaarver slag van de penningmeester bleek deze vereniging een batig saldo te hebben van f 318,63. In zijn toelich ting hierover deelde hij nog mede dat in dit saldo reeds begrepen is de verhoogde contributie der leden, terwijl in 1956 pas de verhoogde contributie van het centraal comité en het provinciaal comité en de Centrale Tholen te verwachten ïs_. De boeken en bescheiden werden in orde bevonden door de heren E. W. Koning en M. Nelisse Jr. Uit het jaarverslag van de secretaris bleek dat de vereniging 28 leden telt. Tevens werd nog medegedeeld dat op 29 mei a.s. in Tholen zullen optreden de heren Biesheuvel en Roosjen. Daarna werd de lijst voor de Tweede Kamerverkiezingen na der vasjtgesteld. De bestuursverkie zing, die ook op de agenda stond vermeld, werd -aangehouden. Ten slotte werden nog vragen van verschillende aard gesteld aan een forum, bestaande uit de heren P. L. Bolier en P. Boudeling. REKTIFIKATIE Elders in dit nummer is een ax*ti- kel opgenomen over de restauratie van de Kleine of Gasthuiskerk. Men gelieve in de zin, tweede alinea van onderen, beginnend met: Straks zal de woorden „Nieuwe Kerk" te vervangen, door „vernieuwde kerk" Ook patiënten van Schouwen-Dulveland" De traditionele Zeeuwse boot tocht van het Nederlandse Rode Kruis voor invaliden, zal dit jaar worden gehouden van maandag 25 tot en met zaterdag 30 juni e.k. De staf van verzorgers zal bestaan uit 36 personen, w.o. 1 arts, 1 hoofd verpleegster, verpleegsters, helpers en helpers. De gehele regeling van het vervoer van de plaats van in woning van de patiënt naar en van de boot komt in handen van de af delingsbesturen van het Roode Kruis. Men rekent er op dat de autobezittende ingezetenen der ge meenten ongetwijfeld hun mede werking bij het vervoer zullen ver lenen. Wij vernemen verder, dat de boot zal vertrekken van Terneuzen en o.m. Zijpe aan zal doen, even tueel ter opneming van patiënten van Schouwen-Duiveland. Beperking IJsselmeervisserij „Beperk de IJsselmeervisserij met 45 percent", zo adviseert de „Com missie beperking visvergunningen IJsselmeer" aan minister Mansholt. Deze in maart 1953 door de minis ter onder presidium van ds. C. van der Zaal ingestelde commissie bracht in december 1953 rapport uit. Dit dokument is thans aan de leden van de Staten-Generaal over gelegd. Ds. van der Zaal is lid van de Tweede Kamer. KERKNIEUWS Ten Yaticane zijn vijftigduizend brieven van Nederlandse kinderen, aan de Paus bij gelegenheid van diens tachtigste verjaardag ge schreven, aangekomen. Deze partij post, in drie kisten verpakt, had een gewicht van meer dan honderd kilo. Evang. Lutherse Kerk Aangenomen naar Doesburg-Doe- tinchem: prop. A. Nierop, Den Haag Bedankt voor Woerden, prop. A. Nierop, Den Haag. *XK'XK"X~X"X~X"X"X"X~X«>« I Donors van ogen Een „Vereniging van donors van ogen" is in Rome opge richt door tweehonderd art sen, parlementariërs, over heidspersonen en advocaten, die allen hebben beloofd hun ogen na te laten aan blinden. Prof. Cesare Gerin, één van Italië's meest vooraansiaande artsen en één der oprichters van de vereniging, zei, dat deze laatste een blijvende nagedachtenis zal zijn van X. Don Carlo Gnocchi, die de vorige week op zijn sterfbed X bepaalde, dat zijn ogen ter beschikking van blinde kin- deren zouden worden gesteld. De wet zal echter veranderd moeten worden, daar het li- chaam van de overledene *j* binnen 24 uur na het intre- X den van de dood onaangetast moet blijven. Het hoornvlies X moet echter binnen 24 uur worden verwijderd, daar an- ders transplantatie niet meer mogelijk is. BEKENDMAKING Het hoofd van het gemeentebe stuur der gemeente* Zierikzee maakt bekend, dat door Gedepu teerde Staten van Zeeland bij be sluit van 14 februari 1956, no. 1049,287, 3e afdeling, is goedge keurd de door de raad dezer ge meente in zijn vergadering van 3 januari 1956, no. 6, vastgestelde „Achtergevelrooilijnverordening no 7", inzake een bijzondere achter gevelrooilijn voor het perceel, ka dastraal bekend gemeente Zierik zee, sectie A, nummer 1288, aan de Hogemolenstraat. Belanghebbenden kunnen gedu rende 30 dagen na dagtekening de zer bekendmaking bij de kroon tegen vorengenoemd besluit beroep instellen. Zierikzee, 5 maart 1956. Het hoofd van het gemeente bestuur voornoemd, A. M. DEN BOER lo. Bij wijze van proef zal een gedeelte van een steile weg bij Middlesbrough (Noordoost-Enge- land), die bij ijzel onbegaanbaar is, met behulp van elektriciteit ver warmd worden. Door het optreden van stam men in de Indische staat Assam, die onafhankelijkheid eisen, zijn in de afgelopen maanden 121 personen gedood en 25 gewond. Dit is woens dag door mevr. Menon, parlemen tair staatssekretaris van het minis terie van Buitenlandse Zaken, in de Eerste Kamer meegedeeld. Het be treft bepaalde Nagas-stammen in het gebied van Tuensang. Vijf dor pen en 120 huizen zijn in brand ge stoken, aldus mevr. Menon, die ver der meedeelde, dat de stamleden die zi,ch aan misdaden schuldig maken, ongeveer duizend man sterk zijn, oi^er wie 500 gewapenden. it Kantongerecht Zierikzee Paard is edel dier maar heeft in het verkeer geen voorrang Verkeersovertredingen werden behandeld Na afdoëning van een aantal kin derzaken kwamen woensdag weer enige verkeersovertïeders voor het justitiële forum van hetKanton gerecht. De eerste die voor de groene tafel verscheen was K. K. te Bruinisse, wegens overtreding van art. 27 van het Wegenverkeers- veglement. K. had in november van het vorig jaar bij de kruising van een verkeersweg, waarop hij met kar en paard reed,- geen voorrang verleend aan een hem achteropko mende auto, waardoor grote onge lukken- hadden- "kunnen gebeuren.* Verdachte, ondervraagd, mèende dat een paard, een edel dier, ook voorrang had, hetgeen de Kanton rechter de opmerking ontlokte, dat een dier moet wijken voor het me chanisme. De ambtenaar van het O.M.- was van mening dat K. op een gevaarlijke manier te werk ge gaan was, door geen voorrang te verlenen, toen hij uit een zijweg de verkeersweg opreed. Gelukkig werden er geen slachtoffers ge maakt," maar "alleen schade veroor zaakt, welke inmiddels is vergoed. Voor deze onverantwoordelijke manier van rijden vroeg het O.M. f 100 boete of 20 dagen hechtenis, welk vonnis de Kantonrechter enigszins verzachtte tot f 75 of 15 dagen hechtenis. Voor overtreding van art. 73 van het Wegenverkeersreglement stond vervolgens terecht A. J. v. O. te Duivendijke, die op 6 december 1.1. met een GMC-vrachtwagen gere den had met geen andere rem dan de bedrijfsrem. Na verhoor van v. O. stelde het O.M. voor deze zaak aan te houden tot 4 april a.s. ter fine van nader advies, met welke uitspraak de Kantonrechter zich verenigde. H. van L. was gedagvaard voor een overtreding van art. 25 Wvr. Deze verdachte was niet versche nen, maar W. K. S. had door een aanrijding een schade opgelopen aan eigendommen van f 97,60, wat de verzekering nog niet had uitbe taald. S. kon helaas geen bewijzen overleggen, daar deze opgezonden waren. Zodoende kon geen recht gesproken worden. Geen brandend achterlicht voer de J. P. B. te Zierikzee, toen hij op 15 december 1.1. over het Haven plein reed. Dat kostte hem f 3 of 1 dag. W. K. S. te Zierkzee had in de St.Domusstraat het verkeer belem merd. Rekening houdend met de moeilijke verkeersomstandigheden ter plaatse, eiste het O.M. f 5 of 1 dag, welke eis de Kantonrechter verminderde tot f 3 of 1 dag. C. W. den B. te Kerkwerve was op 9 december met zijn traktor in botsing gekomen met een auto. In verband daarmede vroeg de Oude te Biervliet 5 dagen autohuur, zijn de f 62,50. De opgelopen schade was verrekend. Het O.M. was van mening dat den B. onoplettend was geweest door de ongunst van het weer. Dit in aanmerking nemend vroeg het O.M. f 30 of 6 dagen, tot welke eis de Kantonrechter den B veroordeelde. De civiele vordering werd in het huidige stadium niet toegewezen. J. v. d. L. te Scharendijke, die bijgestaan werd door mr. C. J. B du Croo, werd ten laste gelegd, dat hij in een kast, die onmiddellijk toegang gaf tot zijn wnikel, sterke dranken in voorraad had, hoewel hij geen vergunning had voor de vericoop van sterke dranken. Het O.M. eiste f 30 of 6 dagen, met ver beurdverklaring van de in beslag genomen dranken. Mr. diX. Croo was vari oordeel, dat hier geen overtre ding van de Drankwet Heeft plaats geHad. Het betrof hier een voor radige drank yoo2* eigen Consump tie.; Het begrip „in voorraad heb bed" was naar de mening van plei ter geen geweld aangedaan, wes halve hij vrijspraak vroeg voor zijn cliënt. De Kantonrechter besliste, dat overweertien dagen schriftelijk vonnis zal worden gewezen. Geen brandend achterlicht voer de de vrachtwagen van J. L. V. te Dreischor, toen deze op 30 decem ber 1.1. 's morgens vroeg door" de Nobelstraat te Zierikzee reed. Er was een lamp doorgebrand voerde V. te zijner verontschuldiging aan. Het QrMv -vorderde-f- 40-of 2-dagen,- met welke eis de Kantonrechter zich akkoord verklaarde. De laatste gedagvaarde was D. R. te Noordgouwe, die bij het ma ken van een sleuf te Nieuwerkerk niet de gebruikelijke tekens had ingeschakeld, waardoor een auto in moeilijkheden geraakt. Wel was het gebruikelijke bord „werk in uitvoering", geplaatst, maar op dat moment was er geen werk in uit voering, daar de sleuf dichtgegooid waS: De Kantonrechter meende, aan de hand van het rapport, dat dei sleuf niet voldoende was volge stort, wat R. meende te moeten be twisten. De schuld lag volgens ver dachte bij de gemeente, die na het ongeval, waar zulks nodig, borden ter waarschuwing liet plaatsen. De berm sluit onvoldoende aan bij de rijweg. De Kantonrechter sloot zich aah'-bij het verzoek van het O.M. deze zaak aan te houden tot 4 april e.k., op welke datum R. met ge tuigen zal komen. SPORT Vergadering S.V. „Volharding" te Bruinisse. Maandag 5 maart vergaderde te Bruinisse de sportvereniging „Vol harding" in het „Centrum". De voorzitter, de heer M. C. v. Weele, deelde mede zijn funktie niet lan ger te kunnen waarnemen, wegens drukke werkzaamheden op ander terrein. Nadat hem dank was ge bracht voor alles wat voor de ver eniging was gedaan, werd als voor zitter gekozen de heer J. P. van de Velde. In de bestuursVakature door het bedanken van de heer v. Weele ontstaan, werd gekozen de heer A. Verspoor. Gesproken werd over de mogelijkheid om in 1956 te oefenen op een eigen terrein. Hoewel straks het sportveld een ideale gelegen heid zal bieden om de voetbalsport te beoefenen, zal in 1956 de grasmat daarvan nog niet deugdelijk genoeg zijn om reeds dan in gebruik geno men te worden. De mogelijkheid om op andere wijze de nodige vaardig heid In het spel te krijgen zal dan nader worden bezien. De competitie in regionaal verband, waarin ook door „Volharding" wordt deelgeno men, werd besproken. Hoewel de resultaten daarin bepaald niet on bevredigend zijn, werd en wordt toch steeds het gemis van een ge schikt oefenterrein gevoeld als een rem op het spelpeil. De Heer en Mevrouw KOHSCHULTE- VOGELWEDDE geven met vreugde kennis van de geboorte van hun dochter MONIQUE. Zierikzee, 6 maart 1956. Rijksweg 62. Tijdelijk: Cornelia-Ziekeuhuis Enige en algemene kennisgeving Met diepe droefheid geven wij kennis, dat ons jongste zoontje en broertje, GERARDUS, in de jeugdige leeftijd van bijna 8 maanden onver wacht is overleden. Zierikzee, 5 maart 1956. Weststraat 29. CHR. M- VAN WANROOIJ F. A. J. VAN WANROOIJ- FENS en kinderen De plechtige uitvaart heeft reeds plaats gehad. Heden overleed plotseling, tot onze grote droefheid, onze lieve zorgzame moe der, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, AGATHA VAN DER VLIET, weduwe van Marinus Koole Rz., in de ouderdom van 91 jaar 's-Gravenhage: C. M. HAVER DROEZE- KOOLE J. HAVER DROEZE A. TH. BASTET-KOOLE Amsterdam: C. M. KOOLE-MOUW achterkleinkinderen Klein- en 's-Gravenhage, 5 maart '56 Van Weede van Dijkveld straat 89. Geen bezoek De begrafenis zal plaats hebben heden (Donderdag) te 2 uur, op de begraaf plaats „Oud Eik en Duinen" Vertrek van het sterfhuis te ongeveer half twee. Heden overleed,zacht en kalm, onze lieve vrouw en zorgzame moeder, behuwd- groot- en overgrootmoeder, CORNELIA DE JONGE geb. Stoel, in de gezegende ouderdom van 75 jaar en 8 maanden. Uit aller haam, A. DE JONtJE. Haamstede, 7 maart 1956. Wederom geven wij met droefheid kennis van de geboorte van een levenloos zoontje en broertje. F. VAN DEN BOUT L. K. VAN DEN BOUT- DE VRIEZE JAN DICK Middelburg, 5 maart 1956. Essenlaan 1. VERGADERING GEITENFOKVERENIGING ELKERZEE e.o. op Vrijdag 9 maart a.s., des avonds half acht, in café Coö- mans te Scharendijke; Het Bestuur. OPENBARE AANBESTEDING Namens het gemeentebestuur van Oosterland zal door de Centrale Dienst „Noord-Zee land" in het openbaar wor den aanbesteed, overeenkom stig het aanbestedingsregle ment W.B.: Het verbouwen en herstel len van liet Verenlginsge- bouw op een terrein, ge legen aan het Torenplein te Oosterland. Bestek en voorwaarden met bijbehorende tekeningen zijn verkrijgbaar ten kantore van bovengenoemde dienst, Oude Haven 26 te Zierikzee, tegen betaling van f 5,- per stel; of zij worden toegezonden na ontvangst van een postwissel ten bedrage van f 5,25. De aanbesteding vindt plaats op maandag 19 maart 1956, des voormiddags 11.00 uur, in het gemeentehuis van Ooster land. VOOR DRUKWERK MET CACHET DRUKKERIJ L.&O. ZIERIKZEE TELEFOON 32 2e Uitvoering van S V. „VELOCITAS" op zaterdag 10 maart, in Café Ligtendag te Serooskerke, Aanvang 7.30 uur. Entrée f 1,15 Plaatsbespreking van 2 tot 4 uur. BAL NA Coöp. Boerenleenbank „Haamstede" op donderdag 22 maart 1956, des avonds half acht, in Hótel Bom te Haamstede. De agenda met voordrachten voor de verkiezingen ligt ter inzage ten kantore der bank. Het Bestuur. Te huur gevraagd: In het centrum van Zierikzee of ruimte daarvoor geschikt. s Woon- en Magazijnruimte niet nodig Brieven met opgave prijs en voorwaarden onder no. 469 bur. v. d. blad Ingaande VRIJDAG 9 MAART a.s. wordt de Bootdienst v.v. weer HERVAT. De Directeur Te koop: (Z.g.a.n. kinderwagen. Te be vragen bureau van dit blad. I.g.s.z. pick-up en versterker, koffermodel, 47 platen, 1 luid- 1 spreker, 1 pl. koffer. Brieven no. 470, bur. van dit blad. Volkswagen, bouwjaar 1949. Te zien in Garage "Gilijairiséi tel. 8, Renesse. Pick-up-wisselaar met 50 pla ten, z.g.a.n. Te bevr. bureau van dit blad. 12 kippen, aan de leg, bij J. C. Berman, A 142, Zonnemaire. Plantsjalotten en een handwa gen, bij H. J. Slootmaker, Zonnemaire. Te huur gevraagd: Ruim een derde ha. uien :op deel. Te bevr. bur. van dit blad Personeel gevraagd: Arbeider of peewieders gevr. C. Dalebout, Duivendijke. Nette werkster gevraagd voor 2 halve dagen of 1 hele dag per week. P. van Veen, Mori- aanshoofd N 50, Kerkwerve, tel. 265 (Zierikzee). Werkster, voor 3 morgens per week. Mevrouw Poldermans- Verspuij, Havenpléin 4, Zzee. Wegens huwelijk hulp in de huishouding. Inl. 's avonds na 7 uur. N. de Graaf, Minne broerstraat 60, Zierikzee. Diversen: Autorijschool.- Leer goed en veilig rijden bij een gediplom. instructeur. Beleefd aanbeve lend, M. de Looze, Zierikzee. Zaterdag 10 maart vergaderen C.J.B.T.B. en C.P.M.B. in bo venzaal „Huis van Nassau", 7,30 n.m. Leden van C.B.T.B. en C.B.P.B. komt U ook? Weer voorhanden alle soor ten tuin-, bloem- en land- bouwzaden. C. Buijze, Minne broerstraat 26, Zierikzee. Televisietoestel nog steeds op z'n plaats. H. Willemse, Sint. Domusstraat. Laat vóór de drukte van de schoonmaak uw oude bedden vermaken. Als nieuw terug.' D e u r 1 o o's woninginrichting, Zierikzee, tel. 721 - Oosterland tel. 20. Bico wasmachines reeds vanaf f 159,met één jaar volle fa brieksgarantie. Contant of ter mijn, bij ons slaagt u fijn. - Techn. Bur. v, d. Berge, telef. 352, Zierikzee. Bij mooie muziek en televisie hoort een borreltje. Dit is ook te kopen in Duyvelants Kof- fyhuys, Zierikzee. Joh. Schouls, Grachtweg 28, tel. 403, Zierikzee. Bestel tijdig uw kuikens en jonge hennen bij het oude adres. Broederij 16107. Wil degene, die uit café „D* Landbouw", Appelmarkt te Zierikzee een verkeerde licht blauwe regenjas heeft meege nomen, deze daar p.o. omrui len?

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1956 | | pagina 3