Puistjes ■4 Lezingcyklus over plantenziekten en bestrijdingsmiddelen Uitgaande van Rijkslandbouw Voorlichtingsdienst KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepbaar gesteld: cand. H. E. Vermeulen, Amsterdam-Z.; C. A. v. Wijck Jurriaanse v.h. predikant bij de Prot. Kerk in Indonesië, Baam. Beroepen te Vriezenveen: W. Woensdagmiddag werd in het Jammer, dat nog niet alle opge- Bieshaar Jr., Vollenhove; te Ede ..Huis van-Nassau" te Zierlkzee een geven kursisten aanwezig waren, (toez.): J. Smit, Groot Ammers; te begin gemaakt met de serie van vijf Het is een leerzame kursus, die Boornbergum: S. Bijleveld, Oude lezingen over „Plantenziekten en vooral practisch van veel nut is. ga (Sm.). bestrijdingsmiddelen in de land- Na deze inleiding over onkruid- Benoemd tot hulppred. te Rotter- bouw". De heer K. Poppe, ass. R. bestrijding wordt nog een algeme- dam-Delfshaven (Spangen): cand. i.v.d. te Brouwershaven hield een ne inleiding gehouden waarna nog J. van Benthem, hulppred., Hille- mleiding over de onkruldbestrij- volgen: schimmelbestrijding, insec- gersberg, die deze benoeming aan- ding. Na de nadelen van het on- tenbestrijding en een avond met di- nam; te Hoornsterzwaag: J. H. Ber- kruid opgesomd te hebben, werd verse onderwerpen, t.w. op de vol- telink, voorg. Herv. Evangelisatie, de bestrijding besproken. Deze kan gende data: 7 febr., 15 febr., 22 Valthermond. of landbouwkundig en technisch of febr., 28 febr., in het „Huis van chemisch geschieden. Door intensief Nassau", te werken met een goede grondbe werking en verpleging en tevens aandacht te besteden aan een goe de ontwatering, kan veel onkruid vernietigd worden. Vervolgens hield spreker een be schouwing over de chemische be strijding. Aandacht dient dan ge- LAND- EN TUINBOUW Indexcijfers van landbouwprijzen december 1955 Ger. Kerken Tweetal te Schiedam: J. Nawijn, Aalten en H. v. d. Wey, Emmen. Beroepen te Hasselt: cand. G. van Halsema, Hilversum. Aangenomen naar Winsum (Fr.): cand. A. Prins, 's-Gravenzande; naar Vinkeveen: cand. W. J. Hoo- o„vu.,.ai Volgens het Centraal Bureau genraad, Almelo. schonken te worden aan: a. de Yoor de Statistiek daalde het prijs- Bedankt voor Vlaardingen: J. P. voorkomende onkruiden; b. het indexcijfer voor landbouwproduk- Haspels, Goënga c.a.; voor Nieuwe groeistadium; c. ontwikkeling van len (basis 1949-'501952-'53 100) pekela: R. J. Beukema, Berkum; het gewas; d. het feit dat alleen op van in november tot 113 in de- voor Hijken, Krabbendam en Zwar- een gezond gewas bestrijding ver- cember 0,9 pet.). Ten opzichte tewaal: cand. A. Prins, 's-Graven- antwoord is; e. het opvolgen van van december 1954 geeft het een zande; voor Knijpe: cand. W. J. de adviezen welke op de etiketten stijging te zien van 111 tot 113 Hoogenraad, Almelo, vermeld staan; f. giftige middelen 1.8 pet. p. K waar de grootste voorzichtigheid Het prijsindexcijfer van akker- <~nr- ^r- *-erK bij betracht dient te worden. bouwprodukten liep als gevolg van Tweetal te Hoogeveen: M. Drayer Spreker behandelde hierna enige be hogere prijzen voor granen en Drachten en P. N. Ribbers, Ulrum; gewassen waarop en hoe en waar- consumptie-aardappelen, op van 95 te St. Jansklooster: P. H. van Mar- mee de chemische bestrijding moge- *ot 98 3,2 pet.). Vergeleken met rum, Nieuw Amsterdam en H. v. d. Het Midden-Oosten Frankrijk uitgenodigd voor 't houden van drie-mogendheden-besprekingen Voldoening in Franse officiële kringen Frankrijk is ofjicieel uitgenodigd deel te nemen aan de drie-mogend- hedenbesprekingen over het Mid den-Oosten, waarvan melding is gemaakt in het communiqué, dat woensdag jl., na de besprekingen tussen premier Eden en president Eisenhower, werd uitgegeven. Een functionaris van het Franse ministerie van Buitenlandse Zaken verklaarde een Frans antwoord spoedig te verwachten. In Franse officiële kringen gaf men uiting aan voldoening over de inhoud van het te Washington uit gegeven communiqué. Men was de laatste tijd te Parijs van gevoelen, dat Engeland en de Verenigde Staten Frankrijk niet voldoende raadpleegden over de Westerse politiek in het Midden- Oosten. In Parijse diplomatieke kringen verwachtte men dat de komende besprekingen Frankrijk op betere wijze in staat zullen stellen zijn mening over het verdrag van Bag dad en vraagstukken betreffende het Midden-Oosten in het algemeen kenbaar te maken. lijk was. Ingezonden mededeling VLOEISTOF Ontsmet uw huid met do helder vloeibare D.D.D. De jeuk december J954 daalde het van 100 Schaaf, De ICrim. tot 98 2,0 pet.). Aangenomen naar Amsterdam- OostJ. de Vufjst, Vlisslngen. Bond van handelaren in Bedankt voor Nijmegen: J. de land- en tuinbouwzaden Vuijst, Vlissingen; voor Alphen a.d. In een dezer dagen te Utrecht ge- C. Tanis, Urk; voor Bieze- SSwoMeSTeaïod houden vergadering van detailhan- >inSe: D Henstra, Oud BeWerlana; en de huid geneest, delaren in land- en tuinbouwzaden voor Hilversum-C.: M. Vlietstra, is, na een inleiding van de alge- Eemdijk; voor Artesia. (Californië, meen secretaris van het Nederlands ^b. Chr. Ref. Church): M. Baan, BALSEM - ZEEP Vei"bond van Middenstandsvereni- Dordrecht. gingen, de heer P. J. de Kruif, met chr. Ger. Gemeenten algemene stemmen besloten, tot op- IKZEE richting van de Algemene Neder- Bedankt voor Vlaardingen: G. landse Bond van Detailhandelaren Salomons, Hoofddorp, in Land- en Tuinbouwzaden en aanverwante artikelen, die aange sloten zal zijn bij het N.V.M. Bijzondere bijeenkomst Bejaardensociëfeit In verband met de jaardag van prinses Beatrix belegde de plaatse lijke afdeling van de U.V.V. een speciale bijeenkomst van de be- Uitwisseling van geestelijken tussen Rusland en de V.S. De Amerikaanse Nationale Raad der Kerken, de grootste godsdien stige organisatie in de V.S., heeft woensdag meegedeeld, dat een de- Afd. Plattelandsvrouwenbond herdacht het tienjarig bestaan Honderdste lid trad toe tot de afdeling In gevechten tussen veilig- heidsstrijdkrachten en opstandelin- jaardensociëteit in '„Concordia" al- g.®n in gebied van Constantine legatie van acht vooraanstaande hier. Een aantal fïlms werd ver- zi^n 51 opstandelingen gedood èn 8 protestanten in maart een bezoek toond, die door de talrijke bejaar- g.evangen genomen, aldus een offi- van ongeveer tien dagen aan de den met grote belangstelling wer- cieel. bericht uit Algiers. Het he- Sowjet-Unie zal brengen. De orga- den gevolgd. Geprojekteerd werden vlgate Bevecht deed ach voor ten nisatte vertegenwoordigt meer dan de film over het bezoek van het zuidwes en van El Abid. In dit. B5 miljoen gelovigen, vorstenpaar aan Amerika en de be- S?e„fb!fd Z n 22 °P" In Juni zu'1<3? hoge geestelijken tonde film in bezit van de Ko- standelingen deor Franse troepen van de Russische orthodoxe kerk ntakltikeZeêlandiTNV - vin de gedood' De leden geen ver- een tegenbezoek aan de Ver. Staten eeuwfeesten der stad Als gebrul! "izen' Nabij Bouira ziin dinsdag bl'engen' L-oViUr nnfSliJin ÏÏÏÏr echter vier Franse militairen in De onderhandelingen over deze afi r?hr 5 r qrh:,^!L- een hinderlaag om het leven ge- bezoeken zijn gevoerd met goed- dankte voor h^gebódene De kd! komen' keurtag balda «geringen. ding van de bijeenkomst was in handen van mevr. Lugt-van Heio ma, presidente van de U.V.V.-afde- NIEUWERKERK ling. BRUINISSE Bakkers met vakantie De gezamenlijke bakkers alhier besloten in een vorige week gehou den vergadering, met 7 tegen 1 stem, tot het houden van een va- cantieweek in de zomer van 1956. Reeds meermalen probeerden de bakkers deze vacantie in te voeren. De gemeenteraad, op wie vorig jaar een beroep werd gedaan om te be middelen, wees deze bemiddeling af en adviseerde de bakkers onderling deze zaak te regelen. Burgerlijke stand en loop dei- bevolking over januari. Geboren: 14. Willem, z. van A. Verwijs en L. v. Popering; 16. Adri- ana Cornelia, d. van M. Verstraaten en N. H. Hoogerwerf; 29. Cornelia Lena, d. van J. v. Oeveren en A. N. Zohdervan; 31. Adriaan, z. van R. A. Hirdes en G. v. d. Bos. Gehuwd: 18. Daniël J. Mol, 29 j., j.m. (van Kortgene) en Janna Kik, 22 j., j.d.; 27. Kornelis Eerland, 27 j., j.m. en Leendrina Haak, 23 j., j.d. Overleden: 6. Jozina Isabella v. d. Berg, 66 j., echtgenote van W. v. Wageningen; 7. Hendrina Hoek, 75 j., wed. van Chr. v. d. Velde (over leden te Noordgouwe); 15. Cornelia Pieternella v. Popering, 75 j., wed. van J. Bal; 29. Stoffel Jumelet, 85 j„ wedn. van J. de Koning. Ingekomen: Philippus J. Steketee en gezin uit Tholen; Jan Okkerse uit Wemeldinge. Vertrokken: Johan A. Hansenaar Oost- en West-Souburg; Janna Kik naar Kortgene: Jan v. Hakken en gezin naar Zierikzee; Kornelis Eer- land en echtgenote naar Ouwerk- kerk. In de maand januari 1956 wer den ter gemeentesecretarie te Brui- nisse afgegeven 28 slachtvergun- ningen varkens en 9 slachtvergun- ningen runderen. De Nederlandse waterhuishouding De Nederlandse vereniging voor landaanwinning houdt op 27 febru ari een bijeenkomst in „Esplanade" te Utrecht. Op deze bijeenkomst zullen dr. Ir. J. van Veen, hoofdin genieur-directeur van de Rijkswa terstaat, en dr. ir. F. P. Mesu, oud directeur van de cultuurtechnische dienst, inliedingen houden over de waterhuishouding in Nederland. Dit naar aanleiding van de Deltaplan nen en de plannen voor de Rljn- Lekkanalisatle, welke plannen van grote InvloJ^zullen zijn op de zoet- watervoornRd in Nederland. (Van een medewerkster). Dinsdagavond vierde de afdeling „Duiveland" van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen haar 10-jarig bestaan in de „Meebaal" te Nieu- werkerk. De presidente, mevr. van Eeten- de Vries, heette de aanwezigen har telijk welkom en was verheugd dat zovelen de koude hadden getrot seerd om naar Nieuwerkerk te ko men. Jammer was het, dat mevr. L. N. Huijsman-Griep en mej. van der Leeden, resp. presidente en se- kretaresse van het prov. bestuur, wegens de weersomstandigheden niet aanwezig konden zijn, maar telegrafisch hun gelukwensen de den toekomen. Als gasten werden begroet mevr. D. Delst-Gast en mevr. Jansen, die de afdelingen Schouwen en Brouwershaven ver tegenwoordigden en de dames Bal van de Z.P.M. Mevrouw van Eeten memoreer de hoe J0 jaar geleden enige dames tot oprichting van de afdeling Dui veland zijn gekomen en had alle respekt voor de voortreksters. Noemde men vroeger de bond „Boe- rinnenbond", gelukkig is men over gegaan op de naam Plattelands vrouwen, want daardoor kon de bond een wijdere kring bestrijken. Spr. gaf daarop een overzicht van de gebeurtenissen in de achterlig gende periode. Met groot genoegen kon de pre sidente het 100ste lid voorstellen, nl. mevrouw de Wit-Klapwijk. Zij bood haar namens het bestuur een badhanddoek aan waarin het em bleem van de bond is geweven. Spr. wekte de aanwezigen op actief te zijn om leden te werven, zodat het geen 10 jaar duurt om het 200ste lid aan de afdeling toe te voegen. Dat de plattelandsvrouwen niet lou ter opgaan in hun huishoudelijke plichten, werd deze avond bewe zen. Vele leden ontpopten zich als ware toneelspeelsters en zo werd de jubileumbijeenkomst gevuld met allerlei schetsjes, afgewisseld met samenzang. Het was reeds in de kleine uurtjes, toen de presidente allen hartelijk dankte voor het ge- bodene en daarop even stil stond bij de 18e jaardag van prinses Bea trix. Met het zingen van twee cou pletten van het Wilhelmus werd daarop de geslaagde en gezellige bijeenkomst besloten. Nota van de Nederlandse regering Het ministerie van Buitenlandse Zaken deelt mede: „Naar aanleiding van het van de Indonesische regering op de Ne derlandse nota van 26 januari jl. ontvangen antwoord, heeft de Ne derlandse regering een nadere nota aan de Indonesische regering doen teokomen. Bestudering van het In donesische antwoord heeft tot de conclusie geleid, dat dit nog niet de tfoor de Nederlandse regering gewenste opheldering heeft ge bracht. Daarom kan, naar haar oor deel, dit antwoord nog geen grond slag bieden voor een hervatting der onderhandelingen. De Nederlandse regering heeft thans de Indone sische regering doen weten, dat zij ten aanzien van het uit de notawis seling gebleken verschil van opvat ting klaarheid noodzakelijk acht. Zij heeft de Indonesische rege ring voorgesteld de beide delegaties te machtigen tot een gesprek, om allereerst hierover tot bedoelde klaarheid te komen. De Amerikaanse marine Het Amerikaanse Huis van Afge vaardigden heeft met 358 tegen 3 stemmen een wetsontwerp goedge keurd voor de bouw en de moder nisering van oorlogsschepen tot een bedjag van anderhalf miljard dol- lar.;©aaronder begrepen is de bouw van het eerste oppervlakteschip met atoomvoortstuwing, een krui ser Van 11.000 ton. Het voornaam ste wapen van dit schip zal het be stuurbare projektiel zijn. Verder zullen er zes nieuwe atoomduikboten op stapel worden gezet, een groot vliegdekschip van de klasse „Forrestal" die 65.000 ton meet, vier kruisers voor het lance ren van bestuurbare projektielen, acht torpedoboot jagers met dat zelfde wapen en een aantal klei nere schepen. Er zullen voorbereidingen wor den getroffen voor de bouw van een atoomreactor, die een vliegdek schip kan voortbewegen. Een aan tal schepen zal worden gemoderni seerd. De Democratische afgevaardigde Carl Vinson, voorzitter van de com missie voor de strijdkrachten, zei dat de tijd niet heel ver meer is, dat alle Amerikaanse oorlogssche pen met kernenergie worden voort bewogen. De na-oorlogse emigratie Na de oorlog, van 1946 tot en met 1955, zijn uit ons land door bemid deling van de officiële emigratie organen 244.951 personen geëmi greerd. Daarvan emigreerden res- pektievelijk naar Argentinië 924, Australië 70.640, Brazilië 3.130, Ca nada 105.022, Nieuw Zeeland 13.080, Rhodesia en Nyassaland 819, Zuid- Afrika 22.903, de Verenigde Staten van Amerika 26.209 en naar andere landen met uitzondering van Euro pa 2.224. VISSERIJBERICHTEN Mosselverzending ligt stil In de maand januari werden door vissers van Bruinisse bijna 20.000 tonnen mosselen op de losplaatsen afgeleverd. Hiervan waren 3.400 tonnen afkomstig uit de Zeeuwse stromen (Grevelingen) en 15.775 tonnen van de percelen uit de Wad denzee. Door de vorst ligt de mos selverzending thans geheel stil. MARKTBERICHTEN Codp. tuinbouwveiling der Z.H.E. Marktbericht veiling 1 febr. 1956 Spruiten f 26-38; Witlof f 10-23; Prei f 38; Bospeen f 4. Goudreinetten f 30-37; Jonathan f 19-42; Landsb. Rein. f 14-18; Gold. Del. „K" f 41. Alles per 100 kg. en bos. een SPORT Dit jaar elfstedentocht De plotseling ingevallen vorst heeft mogelijkheden geopend voor een elfstedentocht, mogelijkheden waaraan twee dagen geleden nie mand gedacht had. Wil het daarvan komen dan zal het niet alleen moe ten blijven vriezen maar boven dien zal aan drie voorwaarden moe ten worden voldaan: de felle oos tenwind die wakken veroorzaakt moet gaan liggen, de sluizen moe ten dicht, en de scheepvaart in de Harlinger Trekvaart zal stilgelegd moeten worden. Het lijkt niet uitgesloten dat de tocht bij aanhoudende vorst in de volgende week zal worden gehou den. Het bestuur van de elfsteden- vereniging is in elk geval paraat. Duivensport op Schouwen-Duiveland maakt bloei door „De Bruse Trekker" had goed verenigingsjaar In de jaarvergadering van de duivensportvereniging „De Bruse Trekkef' in Het Centrum" te Bruinisse gehouden kon de voorzit ter, de heer C. J. Maas tot zijn ge noegen konstateren, dat de duiven sport op ons eiland en ook in Brui nisse bloeit. De groei van het leden tal in Bruinisse geeft moed voor de toekomst. De duivensport is liefheb berij die te vergelijken is met een jarenlange leerschool, maar met prettige leerjaren. Uit het jaarverslag van de sekre- taris, de heer W. A. Jumelet, bleek eveneens de groei van de vereni ging, 6 nieuwe leden hadden zich in het nieuwe jaar aangemeld. De vereniging heeft ook haar leden op Oosterland en Nieuwerkerk, voor al op deze laatste plaats was voor de ramp de duivensport in hoog aanzien. Aan 17 van de 21 vluchten in cilandelijk of provinciaal verband was door de vereniging deelgeno men. De leden A. de Koning en C. Bal wisten zich te scharen onder de kampioenen van het eiland. De ver liezen waren in deze vluchten ge ring. Anders was dit helaas bij de deelname aan de nationale vluch ten naar St. Vincent en Dax, beide vluchten van meer dan 1000 km. Van de 19 meegegeven vogels kwa men er slechts 2 terug. De rekening van de penningmees ter de heer J. L. Nieuwersteeg, sloot met een batig saldo en in ver band hiermede werd besloten aan de Oosterlandse leden hok-ordina- DE BROEDERSCHAP VAN DE BRONZEN DRAAK ten en een duivenklok te verstrek ken. Tweemaal werden dit jaar de duiven door keurmeesters van naam beoordeeld. Hierbij bleek dat men ook op het gebied van de dui vensport, waar door de gevolgen van de ramp zoveel goede dieren verloren gingen, de moeilijkheden te boven ging komen. Dat op de tentoonstelling te Dreisehor de heer C. Bal, lid van „De Bruse Trekker", met tien prijzen als hoogste prijswinnaar uit de bus kwam, bevestigt eveneens dat men op de goede weg is met de selectie. De heren C. J. Maas en W. A. Ju melet werden daarna als voorzitter en penningmeester hei-kozen. Na nog enige huishoudelijke me dedelingen en een bemoedigend woord voor 1956 sloot de voorzitter de vergadering en ging men over tol een gezamenlijke mosselmaaltijd waarvoor de mosselen beschikbaar waren gesteld door het lid de heer A, de Koning. Inwilliging aanvraag bijzonder onderwijs Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend, dat de raad dier gemeente op 25 januari 1956, onder no. 15 heeft besloten medewerking te verlenen aan een verzoek van het bestuur van de Vereniging ter bevordering van christelijk schoolonderwijs te Zie rikzee, onder de zinspreuk: „Laat de kinderkens tot Mij komen", dd. 22 december 1955, om ingevolge ar tikel 72 der lager-onderwijswet 1920 gelden uit de gemeentekas te mo gen ontvangen voor de aanschaf fing van twee kolenkachels"1 met toebehoren voor de verwarming van de twee noodleslokalen van de lagere school in 't Vrije no. 32 te Zierikzee. Herinnerd wordt, dat ingevolge artikel 76 der lager-onderwijswet 1920, binnen 30 vrije dagen, te reke nen vanaf heden, ieder ingezetene en het schoolbestuur van genoemd besluit bij Gedeputeerde staten in beroep kan komen. Gedurende die termijn liggen alle bescheiden, op de aanvrage van het schoolbestuur betrekking hebbend, kosteloos voor een ieder ter inzage op de secretarie der gemeente. Zierikzee, 3 februari 1956. Burgemeester en wethouders voornoemd, A. M. DEN BOER, lo. burgemeester MULDER, secretaris. Boeren schonden Etruskische graven Boeren hebben in de buurt van Cerveteri, een stad ten noordwesten van Rome, voor tienduizenden 'gul dens aan kunstschatten uit oude Etruskische graven geroofd. Een politieman, die zich onder vermom ming voordeed als een Amerikaan se archeoloog die de buit wilde ko pen, heeft de bende ontmaskerd. Tien personen zijn aangehouden. In een villa in een buitenwijk van Rome is een grote hoeveelheid ge roofde voorwerpen aangetroffen. De boeren gebruikten springstof om de graven te openen. De Franse oud-premier Paul Reynaud heeft dinsdag prof. dr. P. Lieftinck één van de twee beste ministers van Financiën van na de tweede wereldoorlog genoemd. Hij zei dit in het debat over de ambts bevestiging van Mollet en zijn re gering. Reynaud was van oordeel, dat de twee beste ministers vanx Financiën sinds 1945 beiden socia list waren, maar „helaas geen Fran sen". Hij bedoelde sir Stafford Cripps, de man die Engeland weer economsch gezond maakte, en prof. mr. P. Lieftinck. De oost-Duitse regering heeft de Verenigde Staten er van be schuldigd, het luchtverkeer boven oost-Duitsland in gevaar te bren gen door het oplaten van grote bal lonnen met fotografische en radio uitrusting. De beschuldiging is ver vat in een verklaring van het bu reau voor perszaken van de eerste minister, die door het oost-Duitse persbureau, A.D.N., is gepubliceerd. ADVERTENTIES Met blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje NICO J. C. VAN BURG. A. VAN BURG-DE LOOZE. ANTON. Zierikzee, 31 januari 1956. Mulockstraat 4. 8. Met enkele sprongen is Aram de stenen trap opgesneld. „Halt, edele prinsen", klinkt zijn krachtige stem, terwijl hij zijn hand be zwerend opheft, „laat uw zwaarden zakken. Als gij niet de zonen mijns konings waart, zou ik het u bevelen. Nu kan ik u slechts met klem verzoeken de vrede van mijn huis te respekterenBij de plotselinge verschijning van hun gastheer laten de tweeling broers besluiteloos hpn wapens zakken. Balthazar steekt met een driftig gebaar zijn zwaard weer in de schede en hult zich, zoals gewoonlijk, in somber zwijgen. „Wij zijn u een uitleg schuldig voor deze twist", zegt Angelo mët een verontschuldigend glimlachje. „Wij hadden een klein meningsverschil over.... eh.... over een zekere zaakmijn broeder beweerde dat hij zijn zwaard sneller kon trekken dan ikwij maakten er een weddenschap over trokken toen gelijktijdig onze wapens.„Leugens, smoesjes barst Balthazar plotseling woedend uit. „Jij probeert weer eens met je rappe tong de zaak te sussen. Maar ik zal u de reden van onze twist vertellen, heer Aarm. Ik ben er achter gekomen, dat Angelo langs wetteloze weg de troon van Napels trachtte bestijgen." Met dank aan God geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje BETTINA ENNY D. BAKKER. A. BAKKER-HOOGHORDEL. ANNET. Doornspijk, 31 januari 1956. Tijdelijk: Kamer 243, Sophia-ziekenhuis. Zwolle. Afdeling Brouwershaven der Z. L. M. LEZING met FILM door de heer Schllngcmann op maandag 6 februari a.s., des avonds 7.30 uur in hotel „Jacob Cats". Ook niet-leden belangstellen den hartelijk welkom. Het bestuur.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1956 | | pagina 3