SUCCESJES Nieuwjaarsrede burgemeester L. van Leeuwen is een bijzonder succes geworden. De zaal was overvol, toen de voor zitter, de heer M. L. J. Fokker, het Indrukwekkende aktiviteit te Brouwers- haven in het afgelopen jaar Raad had goed inzicht in ontwikkeling der gemeente goede opkomst van het publiek. Jan P. Strijbos vertelde op boei ende wijze van een kampeerzwerf- tocht door hem gemaakt, na met de „Zuiderkruis" naar Z.-Afrika te Op de woensdagavond, gehouden verloren. Een oplossing dient te zijn gereisd. De tocht werd gemaakt ergadering van de gemeenteraad worden gezocht in de richting van per auto. „Hoofdkwartier" van de een reizende tandarts of het vesti- expeditie was de gastvrije woning heeft burgemeester J. L. van Leeu- gen van een tandarts in een ander van een tweetal, oorspronkelijk uit wen een nieuwjaarsrede uitgespro- 2eel van het eiland. Nederland afkomstige, dames in de ken, waarin hij een opsomming gaf Na een enkele opmerking over buurt van Kaapstad. Vandaar wer- van de indrukwekkende lijst van de verschillende gemeenschappeüj- den de reizen ondernomen. Op hu- aktiviteiten dw -irh in 1955 in de ke regelingen, waaraan de gemeen» moristisehe wijze vertelde Strijbos aKtiviteiten, die .ich m 1955 m de te medewerkt vervolgde spr. van zijn verbluf bij zijn landgeno- gemeènte voordeden. De raad ver- „Voor het jaar 1956 zal weer het tes, waarna hij stilstond bij de ge kaderde acht maal en nam een ze- nodige moeten worden verricht, schiedenis van de Unie en inzon- vental ingrijpende besluiten, zoals Het voltooien van de woningbouw, derheid de taal belichtte, die „geen aanvaardina vlan keersluis aanbe- de bestrating van het Havenplein vreemde woorden kent". aanvaarding plan keersluis, aanoe gn hgt uitbreidingsplan( het bou_ Het accent van de toespraak en steding van woningen, beplanting, wen en bedrijf stellen van de de films viel op de rijke flora en aankoop grond voor uitbreidings- keersluis, de huisvesting van de nog fauna (inzonderheid avi-fauna) van plan en de bouw van een vishal. woningzoekenden, de beplanting dit uitgestrekte land. Boeiend was van het sportveld, het volledige de rolprent van het Kruger Wild- De genomen besluiten getuigen herstel van de begraafplaats en de park. Een kort filmpje behandelde van een goed inzicht van de raad in uitbreiding daarvan, het opruimen het vogelreservaat „De ronde vlei", de ontwikkeling der gemeente, al- van de dam op de haven en meer gesticht door de Nederlander dr. dus de burgemeester, die mede- zaken zullen dienen te worden be- Boeckhuysen. Imponerend was de deelde dat de besluiten altijd met reikt". reportage over Zoeloe- en Pondo- algemene stemmen werden geno- „Ik spreek tenslotte gaarne een land, waar prachtige mensentypen men. woord van dank aan het gemeente- wonen. De vogels aan de St. Lau- Het belangrijkste bedrijf der ge- personeel en allen die hebben bij- rensbaai hadden ook de volle be- meente steeg sterk in verkeer. Er gedragen de taak van de gemeente langstelling van het publiek, waren in 1955 380 opvarende sche- in 1955 te volbrengen", aldus be- De voorzitter van de Vogelwacht pen (v.j. 279) met een tonnenmaat sloot burgemeester van Leeuwen, van 62.177 ton (v.j. 38.017), en 382 afvarende schepen (v.j. 280), met een tonnenmaat van 62.584 ton. De uitvoer steeg van 8.964.000 kg. in 1954 tot 35.490.000 kg. en de invoer van 18.688.714 kg. tot 32.193.000 kg. Wat betreft de landbouw was de oogst op niet of weinig geïnundeer de gronden in de gemeente behoor lijk, doch matig op voorheen ge- Stad en Provincie ZIERIKZEE Veewagen contra personen-auto Donderdag vond op de hoek bij leerlingen van de Zierikzeese scho- HAAMSTEDE Propaganda-avond C.N.V. Ook te Haamstede is de opvoe ring van het toneelstuk „Vuur op aarde" door de C.J.M.V.-groep „Samuël" uit Zierikzee een volle dig succes geworden. Meer dan vol was de zaal toen de heer J. Bou- man, voorzitter van de Chr. Bestu renbond deze avond opende. De Mevr. C. F. de Casembroot baronesse v. d. Feltz sprak over Palestina Lezing voor ned. hervormde kuiturele kommissie mr. Paardekoper Overman meende dat het Nut een goede greep had gedaan, in samenwerking met de Vogelwacht, de heer Strijbos uit te nodigen. Spr. dankte de heer Strij bos, die tevoren nog een aantal ti tels van boeken doorgaf handelend over Zuid-Afrika. Vrijdagmiddag werd het pro- ramma gebracht voor honderden o vi.- i -eerllngen van de Zierikzeese scho inundeerde. De vraag naar werk- de gasfabriek een botsing plaats ierit terwijl in de avonduren hon- krachten in de wiedtijd en de oogst- tussen een uit de richting Gracht- derden genoten van dit unieke pro- tijd was als gewoonlijk zeer groot, weg komende vee-auto, afkomstig gramma jn de Concertzaal. Enkele oogstcolonnes uit Noord- uit Oirschot en een bestelwagen Brabant moesten worden ingezet. van de firma T. te Zierikzee. Het De middenstand had een gunstig ongeluk liep goed af, al werden de iaar. Drie winkels werden ver- auto's licht beschadigd. Persoonlij- bouwd tot moderne zaken. De ke ongelukken deden zich niet voor. werkgelegenheid voor de landar- miRCiH beiders nam dit jaar voor het eerst weer een normaal karakter aan. Jan P. Strijbos Sprak Voor de losse en in groepsverband u j, ki..i. werkende arbeiders keerde na de voor nei inui seizoendrukte de seizoenwerkloos- In samenwerking met Vogelwacht heid weer terug. De door bet Nutsdepartement ge- De visserij had een goed vagst- organiseerde avond, waarop het heer Krooshof, de nieuw benoem- jaar met goede afzetmogelijkheden. WOord werd gevoerd door de -be- de districtsbestuurder voor het C. Slechts een kle»n deel van de gar- kende ornltoloog Jan P. Strijbos, N.V. in de zuidelijke provincies, nalenvangsten bleef onverkocht. In zuiks jn samenwerking met de Vo- sprak een kort propaganda woord. werdcn er aangevoerd geiwacbt „Schouwen-Duiveland" Daarbij de hoop uitsprekend dat 188.795 kg. exportgarnalen voor een bedrag van f 226.440,52, hetgeen een gemiddelde van f 1,19 per kg. op levert. Voor binnenlandse con- RENESSE sumptie werden verkocht slechts 4042 kg. en onverkocht bleven 4635 kg. De totale besomming van 11 wisselend aanvoerende schepen uit Brouwershaven, Ouddorp en Stel lendam bedroeg f 250.738,85. Het inwonertal Het inwonertal vermeerderde met 20 personen en kwam op 1145 personen. Het aantal leerlingen op de o.l. school bedroeg 85, op de bijzondere lagere school 43 en op de kleuterschool 40. Twintig maal was er een nachte lijke melding van hoog water. De vloedplanken moesten 16 maal wor den aangebracht of in gereedheid gebracht. Wat de rijkspolitie be treft, werd wachtmeester Overweel overgeplaatst. Wachtmeester le klas Van der Vlugt trad in dienst bij de groep, komende van Zuid- zande in de vacature Jonker. Er werden 140 processen-verbaal op gemaakt. De werkzaamheden ter sekretarie waren veel omvattend. Alleen al 4529 poststukken gingen uit. Talrijke vergunningen werden verleend en er werden 122 opgra vingen in de straten der gemeente geregistreerd. Door middel van koliekten werd ingezameld een be drag van f 4166,67. De burgemeester memoreerde hierna enkele personalia, o.m. het overlijden van de heer C. Duinhou wer, bezitter van de ere-medaille van Oranje Nassau. Het noodsport- veld kwam in gebruik, „Apollo" gaf te Brouwershaven vier concer ten en ook enkele in andere plaat sen. De schilderijententoonstelling in de zomer trok een 1000-tal be zoekers. De mijnenveger Hr. Ms. „Brouwershaven" arriveerde, op 9 mei uit Amerika in Nederland. Een vraagstuk voor alle inwoners is het bezoeken van de tandarts. Hiermede gaan vele arbeidsuren Op uitnodiging van de ned. her vormde kuiturele kommissie hield mevr. C. F. de Casembroot baro nesse v. d. Feltz, echtgenote van de commissaris der Koningin in de provincie Zeeland, deze week een lezing in hotel „Het wapen van Zeeland", over het onderwerp Land en volk van Israël". Verleden jaar maakte het echtpaar de Ca sembroot een reis naar dit land. De spreekster werd ingeleid door de waarnemend voorzitter van de kuiturele kommissie, de heer J. L. Kristelijn, die een welkomstwoord sprak. In korte trekken schetste mevr. de Casembroot daarop de reis door Israël en besprak nader de diverse bezochte plaatsen en streken. Op vallend in Palestina was het niveau verschil t.o.v. de zeespiegel.. Het hoogland strekt zich uit aan weers zijden van een diepe inzinking, waardoorheen de Jordaan stroomt. Spr. zette daarna de totstandko ming uiteen van de staat Israël, die bijzonder moeilijk was. De plannen dateerden van 1917, maar met de uitvoering ging het niet vlot, voor al door tegenwerking van Arabi sche zijde. Op instigatie van de in het gegroeide konflikt betrokken V.N .kwam de instelling van de Joodse staat tot stand in 1947. Op 15 augustus 1948 werd te Tel Aviv de Joodse staat uitgeroepen. De Joodse republiek werd echter aan gevallen door alle leden van de Arabische Liga. Niet alleen wist het kleine Israël zich te handha ven, doch zelfs zijn grenzen uit te breiden. Israël telt thans 1.680.000 inwoners, onder wie 1.500.000 Jo den. Aanvankelijk was Tel Aviv de hoofdstad, maar in 1950 werd Jeruzalem als zodanig aangewezen. De officiële taal is Hebreeuws, maar ook de Engelse taal wordt er veel gebruikt. Landbouw is tot nog toe het voornaamste middel van bestaan, maar de industrialisatie breidt zich geleidelijk uit. Na het vertrek der Arabische bevolking is een groot gedeelte der gronden bi-aak komen te liggen. De uitvoer omvat voor bijna 80 pet. citrus vruchten, die in grote hoeveelheid geteeld worden. Toch bevat het land nog veel onvruchtbare grond. De hoofdstad Jei'uzalem die op plm. 750 m. boven de zeespiegel liggend hoogland is' gebouwd, is verdeeld in vier wijken, nl. d, Mo- hammedaansé, de Christelijke, de Joodse en de Armeense wijk. Tot zeven maal toe werd de stad ver woest, doch telkens weer opge bouwd. Zij heeft spoorwegverbin dingen met Egypte en Jaffa. Na de pauze werd een serie licht beelden en fraaie kleuren dia's ver toond, waarbij mevr. de Casembroot uitvoerige toelichting gaf. Aan het slot dankte de waarne mend voorzitter de spreekster voor haar boeiende en aandachtig ge volgde lezing, waarbij hij haar als blijk van waardering een aanden ken aanbood. het stuk dat gespeeld zou worden, verstaan zou worden en dat het prikkelen zou tot daden. Over het stuk werd reeds in een vorig num mer een verslag gegeven. Aan het einde van de avond werd aan de speelsters en spelers bij wijze van propaganda voor het verbruik van fruit een zakje fruit aangeboden. Ruim 150 aanwezigen tekenden op de lijst ter ondersteuning van de aktie „Zijn er twee soorten Zeeu wen?" NIEUWERKERK „Het land van de dorst" Geslaagde lezing voor culturele vereniging Woensdag hield de culturele ver eniging alhier in de „Meebaal" haar tweede avond in dit seizoen. De voorzitter, de heer J. J. v. Dijk, sprak in zijn welkomstwoord zijn tevredenheid uit dat zovelen ge hoor hadden gegeven om deze avond bij te wonen. Met een woord van welkbm werd door hem de spreekster van deze avond, mej. Li Oostveen uit Utrecht, ingeleid. Mej. Oostveen hield daarop haar lezing, getiteld „Het land van de dorst", welke lezing met een serie prachtige plaatjes werd verduide lijkt. Met het land van de dorst worden Algerië en Marokko be doeld, welke landen door haar in 1955 werden bezocht. Zij leefde maanden lang onder Arabieren, Berbers en Bedoeïnen. Met grote aandacht werd de voordracht van mej. Oostveen aangehoord. Prachtig was haar beschrijving van de woes tijn de Sahara bij nacht met de my riaden sterren en de belichting van de rotspartijen bij op- en ondergang der zon, ogenblikken die iemand onder bekoring brengen en steeds terug doen verlangen dit moois te zien. Voor liefhebbers van bouw werken was in Marokko ook iets moois te zien, waren 't alleen maar de paleizen en poorten met prach tig mozaiek ingelegd. Na afloop dankte de voorzitter mej. Oostveen namens, de aanwezigen hartelijk voor de mooie avond die zij heeft gegeven en hoopt in de toekomst nogmaals van haar reisavonturen te mogen genieten. Medegedeeld werd nog dat op 16 februari a.s. weer een avond zal worden gegeven met medewerking van de voordrachtkunstenaar Wil lem van Iependaal. Mandolineclub hervat repetities Ook de mandolineclub „Hier 's ek weer" is niet bij de pakken neer gaan zitten maar heeft haar repe tities weer hervat. Door toetreden van wat nieuwe leden is het weer een mooi clubje geworden. Het doel van de dirigent de heer Wandel is om in dit seizoen nog een uitvoering te geVen. De arbeidsmarkt op Schouwen-Duiveland Bij het Gewestelijk Arbeidsbu reau te Zierikzee stonden per 16 januari ingeschreven 721 manne lijke werkzoekenden. Hiertegenover stonden 51 aanvragen van werk geverszijde. Voor vrouwen bedroe gen deze aantallen respektievelijk 76 en 18. Er was zowel vraag als aanbod in de verschillende bran ches. LAND- EN TUINBOUW Zilveren jubileum C.J.B.T.B. De Nederlandse Christelijke Jonge Boeren- en Tuindersbond bestaat vijf en twintig jaar. Dit feit zal ge vierd worden met een jubileumsa menkomst op dinsdagmiddag 24 januari a.s. te Ede. Het programma begint met een herdenking- en be- zinningssamenkomst, waar ds. H. J. Groenewegen te 's-Gravenhage zal spreken. Na de pauze wordt de jubileumvergadering gehouden, waarop de jubileumrede zal wor den uitgesproken door de erevoor zitter de heer Chr. van den Heuvel. De jubileumviering staat onder lei ding van de heer Joh. de Jong te Alphen a.d. Rijn. Medewerking verlenen de Groninger minstreels en mej. Marie Louise Jacometti, solozang. KERKNIEUWS Chr. Ger. Kerk Beroepen te Rotterdam-west: B. Bijleveld, Noordeloos. Burgemeester en wethouders dei- gemeente Zierikzee maken bekend, dat gedurende drie maanden ter se cretarie dezer gemeente voor een ieder ter lezing is nedergelegd en tegen betaling der kosten algemeen verkrijgbaar is gesteld, de veror dening tot wijziging van de Bouw verordening der gemeente Zierik zee, vastgesteld bij raadsbesluit van 2 december 1955, nr. 4. Deze verordening treedt in wer king op 24 januari 1956. Zierikzee, 21 januari 1956. Burgemeester en wethouders voornoemd, A. M. DEN BOER, lo. burgemeester. MULDER, secretaris. Burgemeester en wethouders van Zierikzee doen te weten, dat door de raad dier gemeente in zijn ver gadering van december 1955, no. 4, is vastgesteld de volgende ver ordening: Verordening tot wijziging van de Bouwverordening der gemeente Zierikzee, houdende bepalingen, welke beogen voor de bouw van meergezinshuizen van tenminste drie bouwlagen voorzieningen te eisen met betrekking tot de aan wezigheid van een onderbouw, welke geschikt is om als schuil plaats te dienen; voorts ter beperking van instor- tings- en brandgevaar en om, in geval van instorting van het boven de schuilplaats gelegen gedeelte van het gebouw, de ontvluchting uit de schuilplaats te verzekeren. Zijnde deze verordening overeen komstig het bepaalde in de Wo ningwet door de Gedeputeerde Sta ten van Zeeland bij besluit van 3 januari 1956, no. 4736, 97/395, 3e afdeling, goedgekeurd. En is hiervan afkondiging ge schied, waar het behoort, de 21ste januari 1956. Burgemeester en wethouders voornoemd, A. M. DEN BOER, lo. burgemeester. MULDER, secretaris. Burgerlijke Stand Zierikzee Geboren. 15 jan.: Meta Johanna, d. van Leendert Hendrik Antoon de Jonge en Mina Ravesloot; 16 jan.: Catharine Willemina, d. van Abraham Pieter Flikweert en Maria Beije; 18 jan.: Bartel Marinus, z. van Bartel Marinus van Strien en Elisabeth van den Berg; 19 jan.: Dirkje Catharina, d. van Johannes Bergmans en Pieternella Martina Cashoek. Gehuwd. 13 jan.: Pieter Hanse, 33 j. en Margaretha Kouwenberg, 23 j. Overleden. 12 januari: Jannetje Hoogstrate, 70 j., echtgenote van Hendrik Stoutjesdijk. MARKTBERICHTEN Eierprys sterk gedaald Donderdag is op de Barneveldse eiermarkt een algemene prijs van f 12,10 voor 100 eieren van 60 gram genoteerd, hetgeen een kiloprijs maakt van f' 2,02. Op 24 november jl. werd voor 100 stuks eieren van 63 gram f 21,50 genoteerd, kiloprijs f 3,41. Rekent men deze om tegen eieren van 60 gram, dan krijgt men een stuksprijs van f 20,50 per 100. Deze vergelijking laat zien, dat in korte tijd de eierprijs van 20% cent op 12Vio cent is gekomen, een prijsval van 84/io cent per ei. SPORT Radio-luisterwedstrijd van het N.O.C. Dinsdag 24 januari zal van 20.05 tot 20.25 uur over de zender Hil versum I een radio-luisterwedstrijd worden gehouden van het Neder- wedstrijd zal herhaald worden op wedstaijd zal herhaald worden op donderdag 26 januari van 21.45 tot 22.05 uur over de zender Hilver sum II. De antwoorden op de vragen, ge steld tijdens deze wedstrijd, dienen per briefkaart - voorzien van een toeslag aan geldige postzegels - gezonden te worden aan het N.O.C. te den Haag. De opbrengst hiervan zal ten goede komen aan het fonds voor uitzending van Nederlandse deelnemers naar de Olympische Spelen in Melbourne. DE BROEDERSCHAP DER BRONZEN DRAAK 1. Roerloos en zwijgend ligt het woud in de brandende middag zon. Een eenzame havik cirkelt hoog in de strakblauwe lucht, tu rend naar prooi. Maar geen vogel laat zich zien tussen de lommer rijke bomen, het bos schijnt in vredige slaap verzonkenBij een kleine bosbeek, daar waar het water murmelend onder een stenen bruggetje doorstroomt, zit een kleine jongen tussen het hoge riet. In zijn hand houdt hij een lange hengel geklemd, zijn blik is in aandachtige spanning op de dobber gevestigd, die danst op de kab belende golfjes. Het doffe gestamp van paardenhoeven op het zan dige bospad wordt in de verte hoorbaar, maar de jongen is zo in zijn bezigheid verdiept, dat hij pas verbaasd opkijkt, als hij zich door een vrolijke stem hoort aanroepen. „Heidaar, kleine visser man, kun je ons ook vertellen of deze weg naar het slot Barranca voert?" Op de stenen brug staat een kleine ruiterstoet. Twee dei- paarden zijn met prachtige dekkleden omhangen en hun berijders, van wie dc voorste de jongen heeft toegesproken, zijn door hun wijde mantels en hun wapenrusting direct als edelen te herkennen. ADVERTENTIES Met grote vreugde geven wij u kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje DIRKJE CATHARINA (Irna) J. BERGMANS P. M. BERGMANS-CASHOEK JANTJE Zierikzee, 19 januari 1956 Dam 15 Tijdelijk: Corneliastichting kamer 27 Met blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje BEREND JAN J. M. BERREVOETS M. BERREVOETS- KERSEBOOM LEENTJE Zierikzee, 20 januari 1956 Mol 1 Y Op maandag 23 januari f» A a.s. hopen D.V. onze ge- X liefde ouders, behuwd- X X en grootouders: B. M. VAN STRIEN A en X •j* P. M. VAN STRIEN- X X VAN DE VELDE hun 35-jarige echlver- X eniging te herdenken. X Hun dankbare kinderen X en kleinkinderen X X Zierikzee, 21 jan. 1956 Korte Groendal Gelegenheid tot feücite- Y ren van 3-5 uur. X v «X"> x-x* v X Op maandag 23 januari y a.s. hopen mijn geliefde X ouders: W. C. VAN IJSSELDIJK A en t J. T. VAN IJSSELDIJK- X VAN BEVEREN hun 25-jarige echtver- eniging te herdenken. A. VAN IJSSELDIJK X en verloofde X Brouwershaven Poortdijkstraat B 53 v X* v'K" v v v v' X* Voor de steeds betoonde be langstelling tijdens de lang durige ziekte en voor de zeer vele blijken van deelneming, ontvangen na het overlijden van mijn zeer geliefde vrouw ADRIANA MARTINA DEN BOER-DORST betuig ik mijn hartelijke dank. P. DEN BOER. Renesse, januari 1956. Voor de vele bewijzen van deelneming, ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde vrouw, moe der, grootmoeder en zuster JOZINA ISABELLA VAN WAGENINGEN-v. d. BERG betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam: W. VAN WAGENINGEN. Bruinisse, januari 1956. Steinstraat 20. 1-4 regels f 1,Elke regel meer f 0,15 per mm. Brieven onder letter of no. f 1,20. Te koop: Een pathéfoon met 45 platen. Te bevr. mej. wed. v. Vessum, Zuidwellestraat 19, Zierikzee. Een D.K.W., 125 c.c. en een Kaptein Moby lette. Te bevr.: agent L. C. Hoogerhuis, Re- nesse. 3.000 kg weihooi (ongeperst) en 4 wielen van rolkar met goed voorstel. P. T. Kooman, telef. 197, Burgh. Een herdershond bij J. Rotte, K 65, Kerkwerve. Personeel gevraagd: Mevr. van der Vliet, Haven- park 3, vraagt zo spoedig mo gelijk een net meisje, als hulp in de huishouding. Werkster aanwezig. Wegens dienstplicht: 'n knecht of leerling. W. Capelle, fruit kweker, Haamstede. Diversen: Breiwerk gevraagd. Te bevr.: Groeneweegje no. 1, Zierikzee. Heren! Het is geen bluf en ook geen gijn, maar voor beier vak werk moet u op de Fonteine 16 zijn! Bestelt uw 1-dags kuikens en 7-weekse en oudere hennen bij de agent A. Sinnema, Beijers- dijkje B 50, Capelle (post Zie rikzee). De kuikens komen van het van ouds bekende adres: Mulder's Kuikenbroedevij te Voorthuizen. 's Morgens half acht zijn wij geopend en de gehele dag door lopend. - Frans Brandenburg, Fonteine 16, Zierikzee. Appel-, peren- en andere fruit- bomen, enz. Bloemisterij P. J. Jonker, telef. 117, Haamstede. Voor het weghalen: -een massa puin, bij de stenen noodwonin gen, Tuindorp te Oosterland of le bevragen bij C. C. F. H001-- nick te Roosendaal, lel. 3308. Bestel nu uw kuikens en jonge hennen bij N. Dalebout, Re- nesse, tel. 42. Kuikenbroederij en centraal opfokbedrijf V.P.Z. Bico wasmachines, een Ned. product om trots op le zijn, dat uitmunt door kwaliteit, prijs en uitstekende service. Techn. Bur. v. d. Berge, Zevenhuis straat 6, telef. 352, Zierikzee. Spreekangst? Onzin! Als slechts uw spreekorganen „normaal" zijn. U gelooft dat niet zo grif? Vraag dan per briefkaart gratis brochure over de schriftelijke cursus „Vrij spreken" aan het I.T.P., voorh. Dalmeijer's Cursussen, Afd. ZN. 156, Koninginneweg 182, Amsterdam-Z. 43-jarige erva ring. Erkend door dc Inspectie van het Schriftelijk Onderwijs.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1956 | | pagina 3