Horlogerie in hernieuwde pand ,ln de Witte Swaen' (officeus) geopend Enthousiaste inwoner van Noordwelle heeft Nertsenkwekerij opgebouwd Hulp voor India en Pakistan Gemeente Eikerzee verkoopt grond ten behoeve van kerkbouw Grotere uitkering uit Gemeentefonds wordt aangevraagd De raad van Eikerzee kwam drie raadsleden wordt de vergade- Maandagavond jl. in openbare ver- ring met gesloten deuren voortge- gadering bijeen onder voorzitter- zet. schap van wethouder C. Padmos, wnd. burgemeester. benoemd zr. ten Haaf. Als plv. le den worden benoemd de heren A. Stoel en Jac .de Jonge. Overeenkomstig artikel 3 van het Financiële Verhoudingsbesluit 1953 besluit de raad om bij de minister van Binnenlandse Zaken een ver zoek in te dienen om subjectieve verhoging der algemene uitkering uit het Gemeentefonds voor het dienstjaar 1956 daar anders geen Na opheffing van het besloten ka- sluitende begroting kan worden Naar aanleiding van de Voorgele- He Vrieze vraag, an,- 4"4°SrgMngeg4IgdeThlbben de nodige bouwgrond over te dra- woord op zijn in de vorige verga- dat er zien geen gegaaigaen neuueix gen aan de Kerkvoogdij der Herv. dering gestelde vraag over het ni- iXÏ.Tn V°°r °B>talen Gemeente beneden de werkelijke veau van de Platteweg. Op verzoek a,wii7end wordt beschikt od een kostPrÜs d f 4 m"- Dit voor- van de voorzitter geeft de secreta- suteidSverzoek? d cSltrv Kath. S el wordt nnngenomen met de ris de gewenste inlichtingen. Müitaire Tehuizen: Ten behoeve Hiema van de Zeeuwse Fokveedag 1955 ,,ersever tegen. zal een bijdrage uit de gemeente- De voorzitter deelt de raad mede, kas van f 10 worden verleend. dat hij nader zal overwegen welke RADIONIEUWS De gemeentegelden en die van maatregelen hij zal nemen, nl. of het Burgerlijk Armbestuur worden vernietiging verzoeken a. d. Kroon Prins Bernhard spreekt over B.B. opnieuw verzekerd bij de Fraude- of zich wenden tot het college van In he( programma Hilversum II risico-Onderlinge van Gemeenten Gedeputeerde Staten. 2a,e j, Seplember 2al te s-Gravenhage. De leden der Commissie van Ad- De rekening over 1954 van het vjes ais bedoeld in de Woonruimte- Prins Bernhard over bescherming Burgerlijk Armbestuur van Eiker- Wet 1947 worden herbenoemd. In bevolking onder de titel: „De B.B. zee wordt na onderzoek goedge keurd. De raad besluit tot garantver klaring voor betaling van rente en aflossing van een door de N.V. Bouwkas Ned. Gemeenten aan L. J. de Meulmeester alhier te ver strekken hypothecaire geldlening voor verbouw van zijn woning. De verordening op de heffing van leges ter secretarie wordt gewijzigd in verband met het uitreiken der nieuwe jachtacten. Ten aanzien van school te Scharendijke wordt over KOSTBARE AANWINST VOOR ZIERIKZEE Staal van weergaloos knappe restauratie voltooid de plaats van zr. Beernink wordt leeft", spreken. Zeeland krijgt Instituut Ziektekosten voorziening ambtenaren Bestuur zal bestaan uit elf leden Als laatste in de ry zal nu ook Reeds enkele Zeeuwse gemeenten uiivnrdopo provincie Zeeland binnenkort besloten tot toetreding tot deze re de Bijzondere geling, die beoogt de gemeente- ke wordt over beschikken over een instituut z.ek- ®mbtenaren tegemoetkomingen of 1954 de vergoeding vastgesteld op tekostenvoorziening ambtenaren. vergoedingen te verlenen in de f 3.085,50 en de voor vergoeding in uej bestuur der afdeling Zeeland kosten van verrichtingen of leve- aanmerking komende uitgaven op van de Verenigjng van Nederlandse vingen ten behoeve van hen of f 2.936,76. hun mede-verzekerde gezinsleden De voorzitter deelt mede, dat in Gemeenten h®*ft alle Zeeuwse g - door artsen( tandartsen, apothekers, het college van burgemeester en meenten geadviseerd een gemeen- vroedvrouwen, beoefenaars van pa- wethouders de meningen verdeeld schappelijke regeling ziektekosten- ramedische beroepen, ondernemers waren over de persoon aan wie het voorziening ten behoeve van de van ziekenvervoer, leveranciers van perceeltje bouwland achter de al- ambtenaren te sluiten. medische artikelen, ziekenhuizen en gemene begraafplaats dient te wor- sanatoria. den verpacht. De meerderheid van instituut zal te Middelburg *n Middelburgse raad was er de raadsleden blijkt evenals de w4den g^estigd en het bestuuf fn'se «1»? te«e" he' voorstel meerderheid van B. en W. te zijn zal bestaan uit eif leden, n.l. zes iSLra^tteHdat^mbtênaren een voor verpachting aan J. Meganck leden ult de colleges van B. en W. abart zteklnfoni luiten Door^ Jr. De heer Gaanderse stemt tegen der deelnemende gemeenten en vijf e^W werd e? echter op'gewezS Volgens zijn mening dient de grond afgevaardigden van de landelijke 4t de ambtlLren die niet ver te worden verpacht aan degene, die organisatie van overheidspersoneel. Plicht veSekeïd zii'n als zH meer HO onderhoudt. ?evoorzitter zal worden benoemd verTnet ook nS vrijwillig bij een ziekenfonds mo de begraafplaats onderhoudt. Verkoop grond door het bestuur der afdeling Zee land van Nederlandse Gemeenten. Hierna komt aan de orde het ver- in werking treden, zoek van de Kerkvoogdij van de Aangezien het draagvlak voor zktoTitebS^Sèlë Hervormde Gemeente van Eiker- Zeeland alleen te klem wordt ge- van de controverse tussen de de partementen van Binnenlandse Za- m „nii interimregeling ziektekosten vol- zee om ten behoeve van de bouw acht (er zijn in deze provincie 1400 doet jn ele gevanen niet van een nieuwe kerk bouwgrond gemeente-ambtenaren), is een vorm tegen gereduceerde prijs van f 4 te van samenwerking gevonden met mogen ontvangen. Op verzoek van het instituut voor Zuid-Holland. ENIG OP SCHOUWEN-DUIVELAND Zwarte rakkertjes geliefd om hun vacht (Van onze redacteur) Keurig in het gelid staan tien tallen kooien opgesteld in de tuin van de heer T. Priemus te Noord welle - de man die in het vlas na de ramp niet zoveel meer zag en een voor Schouwen-Duiveland wel zeer originele broodwinning be dacht. Want in die kooien zitten geen konijntjes maar Nertsen, don kere aalvlugge (en nogal vals uit gevallen) dieren, waarvan de vach ten aaneengenaaid straks het vrou welijk schoon zullen vatten in een heerlijke bontjas. Maar die dames zullen wel niet beseffen, wat de heer Priemus allemaal met zijn diertjes heeft te stellen. En dat is nogal wat Het begon allemaal vorig jaar, toen ook deze inwoner van Schou wen voor de vraag gesteld werd: „Wat nu?" Als gezegd vertrouwde hij het vlas niet meer zo erg en via een familiegesprek en een reporta ge in een tijdschrift sprak de thans volijverige bontkweker voor het eerst het woord „Nerts" uit. Ja, waarom zou hij eigenlijk dat niet eens proberen. Er was - en de heer Priemus haast zich om dit te ver tellen - reeds een precedent op Schouwen-Duiveland. Iemand te Ellemeet was hem voor geweest en had al aardig wat ervaring met de Nertsen opgedaan. Dat was de pio nier, maar door allerlei moeilijkhe den, die bij het kweken van deze diertjes zo gemakkelijk optreden, ging het niet naar wens, maar dit ontmoedigde de inwoner van Noordwelle niet. Hij ging over tot de aanschaf van vier a vijf beest jes. Later nam hij de diertjes uit Ellemeet over. Het was de grond slag voor de toekomstige „veesta pel", die thans reeds tot meer dan 100 dieren is uitgegroeid. Eenvou dig is dat alles niet in zijn werk ge gaan, want het is kort gezegd for midabel hoeveel zorg en werk der gelijke dieren met zich mee bren gen. Van de verzorging hangt veel, zo niet alles, af en ook van een beetje „natuurlijk" geluk. Door verstandige paring der Nertsen im mers moet een zo goed mogelijke stapel worden verkregen. Deze pa ring vergt inzicht en ervaring, want gemakkelijk kan inteelt op treden en dat gaat uiteraard ten koste van de bontkwaliteit. Het iso leren der dieren, het toedienen van het juiste voedsel en een constante nimmer aflatende zorg, kunnen al- DE NERTS De Nerts (Mustela nutreola) is een otterachtig zoogdier, be horende tot de Marters. De vacht levert kostbaar bont. De bovenvacht is zwart of glanzend bruin, de ondervacht grijsachtig. De dieren zijn (in het wild) zowel in Europa als N.-Amerika zeldzaam. Zij hou den zich op tussen riet langs meren en rivieren. In Amerika heet het soort Mink. leen deze hoogst delicate kweek met succes bekronen. De heer Prie mus echter is gelukkig geweest met zijn dieren tot nu toe. Behoudens enkele onschuldige ziektegevallen marcheert de zaak naar wens. Paringtyd en voeding De paringstijd van de Nertsen ligt in Maart. Teneinde zo groot mogelijke worpen te verkrijgen is een driemalige paring noodzakelijk. De drachttijd loopt zeer uiteen en bedraagt als minimum en maxi mum respectievelijk 40 en 72 dagen. Normaal evenwel zijn plm. 52 da gen nodig. Een worp van negen jonge diertjes is veel. Zes is al zeer behoorlijk. Nu breekt in het leven van het jonge diertje al dadelijk een critieke periode aan. Soms komt het voor dat de moeder de jongen niet kan of wil voeden. In dat geval worden de diertjes - niet groter dan een flinke vinger - ge ïsoleerd en worden gevoed met wat rood vlees en een eitje. Blijven de dieren wel bij de moeder dan moet ma Nerts extra worden verzorgd met havermout, volle melk en eieren. Het normale gezonde dier krijgt een menu van de volgende samenstelling: 57 pet. rundvee-af val, 22 pet. vis-afval, 9 pet. kuiken- opfokvoer, lever, milt en bloed, *3 pet. groenten, 1 pet. ontlijmd been dermeel en vitaminen. Aan afwisse ling dus geen gebrek. Van dit menu groeien de dieren als kool. In de winter - in December is het dier rijp voor de slacht - is de pels op zijn mooist. De geringste afwijking in de lichamelijke toestand wreekt zich op de pels. En daar gaat het nu juist om. De heer Priemus, die uren over zijn diertjes kan vertel len, heeft intussen ook zijn proble men. Het grootste is het verkrijgen van voldoende slachtafval. Vrijwel alle slagers op het eiland reist hij af, maar uitbreiding van zijn be drijf zou nog veel grotere aanvoer nodig maken. De afvallen worden gereinigd - een smerig karweitje - en gaan dadelijk in de vrieskast. Bij toedienen moet eerst ontdooi ing optreden. Wacht men even te lang, dan gaat het afval reeds tot ontbinding over en is voor de con sumptie niet meer of veel minder geschikt. Voortgaande op de hui dige voet denkt de eigenaar vol gend jaar de beschikking te kun nen hebben over ruim 270 Nertsen. Dicht bij huis Maar - en dat is nogal een vreemd geval - dit hangt sterk af van de herverkaveling. De Nerts vergt een zo constante zorg, dat men de diertjes letterlijk bij de achterdeur moet hebben bestaan. Welnu, de heer Priemus hoopt daarom vurig dat hij zijn thans verspreid liggende percelen, bij „honk" zal kunnen krijgen na toe deling door de herverkaveling. Dan komt het met de Nertsen wel goed. Geruime tijd hebben wij de dier tjes in de handig ingerichte kooien gadegeslagen. Rusteloos rennen ze heen en weer over het bodemgaas en scherpe witte tandjes worden zichtbaar, zodra men met de vin ger de tralies nadert. Een Nerts kan men niet zonder handschoenen aan pakken, behalve Bram, een dood goede lobbes van een Nerts, die zo vertrouwd is met de Noordwelse lucht dat hij volkomen tam is ge worden. Aan die vriendelijkheid gaat Bram zijn leven danken, want de heer Priemus - die veel van zijn diertjes houdt - heeft een bijzonder warm plekje in zijn hart voor Bram, die hij nooit zal wegdoen. Daarom mag Bram wel eens over de hokken kuieren en hij steekt dan schielijk zijn slanke snoet in een koffiepot met water, echt zo als de Nertsen doen, die zich op hun gemak voelen. Schouwen-Duiveland bezit door deze nering een uiterst interessante kwekerij, waard om bezocht te wor den. Wie tientallen Nertsen heeft gezien komt er niet gemakkelijk meer van los. Het zijn rakkertjes, maar stijl en aristocratie hebben ze. Dat hebben we wel gezien op die middag, toen de late- na-zomer se zon door de hokken speelde en de vachtjes zo mooi deed glanzen. Zierikzee heelt gestaan by de brokstukken van het door de ramp vernielde pand „In de Witte Swaen" annex het Vrypoortje, beide kost bare overblijfselen uit een verver- leden, maar vermalen door- de kracht van het aanstormende wa ter, dat juist op deze kwetsbare hoek met groot geweld omlaag kolkte en veel kostbaars vernielde in zjjn vaart. Zierikzee evenwel kan thans op blikken tegen de stijlvolle gevel van een nieuwe „In de Witte Swaen", dank zjj een weergaloos knappe restauratie, waarvan de faam zelfs tot over de landsgrenzen is doorgedrongen. De heer J. van der Maas, hor- loger, heeft in dit nieuwe pand, waar het alles nog ruikt naar verse verf, zijn winkel weer ingericht en Woensdagmorgen werd de zaak zonder enige verder officieel ver toon voor het publiek opengesteld. De officiële opening namelijk moet nog wachten tot het volgend voor jaar. Daarbij zullen talrijke (ook buitenlandse) autoriteiten tegen woordig zijn. De winkel is aanzienlijk ruimer geworden en iets van de antieke soberheid, die ook vroeger de in terieurs kenmerkte, is behouden gebleven. Stijlvol zijn de vitrines en toonbanken gemaakt van een bij dit bijzondere milieu passende houtsoort. Een bijzondere toets geeft een koperen luchter opge hangen in het midden van de win kel, die met een deur is gescheiden van de werkplaats, die nog deze week zal worden ingericht. De do minerende kleuren grijs en blauw voor het winkelinterieur zijn met zorg gekozen. De uitvoering van het werk Tijdens een gesprek met de uit voerder van het werk, de heer S. van Alphen, bleek wel, met welke bijzondere moeilijkheden men al bouwende had te kampen. Het nieuwe pand moest op volkomen logische wijze worden ingepast in de bestaande gevelreeks. Al of niet opvallende afwijkingen in het oude pand moesten daarom bij de nieuw bouw worden opgenomen. Daarom is de gevel ook niet symmetrisch opgetrokken. Gewerkt moest wor den met blauwdrukken zonder aan gegeven maten. Het eiste dus veel, vorm te geven aan het knappe project van het Architectenbureau Wentink Van Dijk te Baarn, dat - naar de uitvoerder ons verze kerde - evenwel een bijzonder scherp inzicht bleek te hebben in het voor dit pand benodigde. ZIERIKZEE Wij vernemen dat de directrice van het rusthuis „Ons Huis", mej. Wartena, een benoeming heeft aan vaard als directrice van een soort gelijke inrichting te Delft. Haar vertrek wordt omstreeks November verwacht. Het bestuur beraadt zich inmiddels op een tijdige voorzie ning in de ontstane vacature. J. v. d. Ouden "f Na een korte ernstige ziekte is alhier in de leeftijd van 49 jaar overleden de heer J. v. d. Ouden, bureelambtenaar le klas bij de Provinciale Waterstaat, Dienstkring Schouwen-Duiveland. In leven be kleedde de heer v. d. Ouden diverse functies in het openbare leven. De overledene was o.m. bestuurslid administrateur van het Ned. Herv. Verenigingsgebouw en bestuurslid van het rusthuis „Ons Huis". Buitenlandse onderscheidingen Bij K.B. is aan de Commissaris der Koningin in de provincie Zee land, jhr mr A. F. C. de Casem- broot, verlof verleend tot het aan nemen van het onderscheidingste ken Commandeur le klasse in de Orde van de Poolster van Zweden. Aan jhr mr J. Schuurbeque Boeye is eveneens bij K.B. verlof verleend tot het aannemen van het onder scheidingsteken Officier in de Orde van Wasa van Zweden. De bouw - aangenomen door de firma Jurriëns te Utrecht- is ge start in Februari. Vooral in aan merking genomen het lange vorst verlet heeft de voltoooiing niet lang op zich laten wachten. Dit was mo gelijk door het maken van veel overuren. Wel werd enorm veel hinder on dervonden van het openstellen van het Vrijpoortje voor het publiek tij dens de bouw, zulks op last van de gemeente. „Dat er geen ongelukken zijn gebeurd is een raadsel", aldus onze zegsman, die overigens con tent was over de gang van zaken en met veel respect spreekt over de beeldhouwer, die de ornamentieke verfraaiing aan de voorgevel aan bracht. Zoveel mogelijk werden daarbij de oude spullen gebruikt. Dat b.v. de kruik boven op de geveltop nog kon worden hersteld, is op zichzelf een wonder, want aangedragen in een mand, restten na de ramp niet 'veel meer dan scherven. In het gehele pand is trouwens het oude hout gebruikt en oude stenen. Veel pietepeuterig werk moest er aan vooraf gaan, voordat het materiaal bruikbaar was. Voor Ziex-ikzee betekent intussen het herstel van het Vrypoortje en „In de Witte Swaen" een belang rijke aanwinst, die wel bijzonder tot de verbeelding spreekt, gelet op het feit dat uit het oude het nieuwe - en uiteraard zoveel solider en beter bruikbaar nieuwe - ontstond. Het is het resultaat van typisch Nederlands vakmanschap, waaraan liefde ten grondslag liggen moet, want herstel van „In de Witte Swaen" was heus wat anders dan het bouwen van een woningwet woning. Ned. Roode Kruis zamelt giften Het Nederlandsche Roode Kruis heeft naar aanleiding van de over stromingen in Pakistan en India een speciale girorekening geopend. Zij, die hulp willen verlenen aan de slachtoffers van deze ramp, kun nen hun bydragen storten op giro rekening nummer 7 7 7 van het Nederlandsche Roode Kruis. Over de wyze waarop Nederland hulp zal verlenen, zal overleg ge pleegd worden met de Liga van Rode Kruisverenigingen te Genève. Zeer binnenkort vertrekken de pen ningmeester van het Nederlandsche Roode Kruis, mr D. P. C. de Hoop Scheffer en de directeur de heer A. van Emden, naar Genève voor een vergadering van het uitvoerend co mité van de Liga. Van deze gele genheid zal dan tevens gebruik worden gemaakt om de hulpverle ning aan India en Pakistan te be spreken. Direct na de watersnood stelde het Rode Kruis reeds medicamen ten en kleding ter beschikking van de slachtoffers. HINDERWET Burgemeester en wethouders van Zierikzee brengen ter openbare kennis, dat zij bij hun besluit van 8 September 1955, vergunning in gevolge de Hinderwet hebben ver leend aan de Firma RIBBENS Co., gevestigd te Zierikzee, Engelse Kade 12, tot het oprichten, in wer king brengen en in werking hou den van een graandrooginstallatie waarin zes electromotoren met een gezamenlijk vermogen van 28 pk gebezigd zullen worden, op het per ceel kadastraal bekend gemeente Ziex-ikzee, sectie F, nummer 790, plaatselijk gemerkt Engelse Kade 14. Zierikzee, 6 September 1955. Burgemeester en wethouders voornoemd, SCHUURBEQUE BOEYE, burgemeester. MULDER, secx-etaris. Zeeuwse Polder- en Waterschapsbond Belangrijke onderwerpen op te Zierikzee te houden vergadering Toekomst van waterschapsbestel aan de orde De algemene vergadering van de Zeeuwse Polder- en Waterschaps bond zal alhier gehouden worden op Zaterdag 17 September a.s. in de Concertzaal. Een uit tien pun ten bestaande agenda zal worden afgehandeld, o.m. de voorziening in de bestxxursvacatures door perio- dike aftreding van de heren J. Klompe, A. P. Kostense en S. H. M. Plasschaert. De door het bestuur opgemaakte aanbeveling ter voor ziening in de vacature-Klompe luidt: 1. J. Klompe, 2. C. A. Boo- gerd. Een inleiding zal worden ge houden door mr. dr. F. J. A. Dolk, dijkgraaf van het Waterschap Delf land en directeur der Unie van Wa- tex-schapsbonden over. de toekomst van het waterschapsbestel. Het hoofd van het Bureau Uitvoering Herverkaveling ir. L. Eelkema, zal eveneens het woord voeren. De heer J. Klompe zal spreken over de ramp en hoe herhaling ervan te voorkomen. Na afloop zullen de congressisten een excursie maken naar de dakdichting te Ouwerkerk. Vandaar voert de tocht langs Nieu- werkerk, 'door Dreischor, Zonne- maire, Brouwershaven naar Burgh, waar de deelnemers zullen worden ontvangen door het dagelijks be stuur van het Waterschap Schou wen in hotel ,,'t Wapen van Burgh". Vandaaruit wordt tenslotte Schelp- hoek bezocht. A-'Al- A'Au' A.KA-- Vrijag 9 Sept. a.s. hopen <j onze geliefde ouders, be- huwd- en grootouders: KR. FOKKER f en P 2 J. FOKKER- GROENLEER hun 50-jarige echt ver- eniging te herdenken. J Hun dankbare kinderen, behuwd- en klein- K 4) kinderen Haamstede, Hogeweg 54 w-i w+V-J1 Heden nam God tot Zich onze lieve man, vader, be huwd- en gx-ootvader PI ETER IZAK HAGE Emeritus predikant op de leeftijd van 83 jaar Uit aller naam, H. HAGE-RAMAKER Hollandse Rading, 5 September 1955 Tolakkerweg 79 Liever geen bezoek Geen bloemen De tex-aardebestelling zal plaats vinden op Vrijdag 9 September a.s., om 2.30 uur, op de begx-aafplaats te Doe veren (N.Br.). Na een smartelijk, moedig gedragen lijden is op 1 Sep tember te Delft van ons weggenoinen, onze geliefde zwager en oom ADRIANUS MONTENY echtgenoot van K. J. de Vos op de leeftijd van 47 jaar Delft, Tweemolentjeskade 62 Brouwex-shaven: L. BOS J. J. BOS-DE VOS Renesse: K. DE VOS A. DE VOS-DORREMAN Zierikzee: A. DE VOS J. DE VOS-NELISSE Renesse: H. DE VOS J. J. DE VOS-DE FEITER Nichtjes en neefjes. Heden ontsliep in volle vrede, na een kortstondige ziekte, mijn geliefde man en der kindex-en zorgvolle vader JOHAN VAN DEN OUDEN in de leeftijd van 49 jaar Zierikzee, 6 September 1955 Jannewekken 21 W. H. J. VAN DEN OUDEN-QUANT HENK JOHAN JOHAN ANTOINE Liever geen bezoek De teraardebestelling zal plaats hebben op Vrijdag 9 September a.s., des namid dags 2 uur. Heden ontsliep in volle vrede, na een kortstondige ziekte, onze geliefde zoon, broeder, zwager en oom JOHAN VAN DEN OUDEN in de leeftijd van 49 jaar Zierikzee, 6 September 1955 Jannewekken 23 H. J. VAN DEN OUDEN Goes: P. J. VAN DEN OUDEN Zierikzee: M. M. VAN DEN OUDEN Goes: J. EVERS VAN DEN OUDEN J. J. EVERS en kindex-en Zierikzee: J. H. VAN DEN OUDEN Z. N. VAN DEN OUDEN- HANSE Heden ontsliep in volle vrede, na een kortstondige ziekte, onze geliefde broe der, zwager en oom, JOHAN VAN DEN OUDEN' in de leeftijd van 49 jaar. Goes: N. QUANT-BEUZENBERG Den Haag: W. QUANT A. QUANT-ROLEKE Zierikzee: J. QUANT F. QUANT-DREIJER En kinderen Heden overleed tot ons diep leedwezen de heer JOHAN VAN DEN OUDEN die als bestuurslid en ad- ministi'ateur vele jaren de belangen van onze stichting heeft behartigd. Zierikzee, 6 September 1955 Het bestuur van de stichting Ned. Hex-v. Verenigingsgebouw D. W. VAN DONGE C. VAN DONGE-HOEKMAN zeggen hiermede dank voor de vele blijken van belangstelling voor en bij hun huwelijk on dervonden. Brouwershaven Nieuwstad D 102,

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1955 | | pagina 2