„Kunst en Eer'' kreeg het praedicaat Koninklijk in haar nieuwe vaandel van de Koninklijke Zeelandia De Geneefse atoomconferentie Zaterdag gesloten In Holland staat een huis Ingezonden mededeling Het herstelde sportveld „Bannink" werd officieel door de burgemeester heropend onderstreept door een ,Leve de Ko ningin!" Aan ieder die er aan heeft mede gewerkt dat „Kunst en Eer" „Ko ninklijk" werd, dankte spr. harte- Somber zag het er na de ramp van 1 Februari 1953 uit wanneer men jjjk> m het bijzonder de Commis- zich even buiten de Nobelpoort waagde om te kyken naar de kolkende saris der Koningin, die ons eiland binnenzee, die zich daar uitstrekte en het eenmaal zo fraaie sportveld een bijzonder warm hart toedraagt, bedolf onder de route golven. Donk z(j de onvermoeide arbeid van de d« da^rteH dijkendichters kwam het gehele eiland droog en verrees ook het sport- heeft verleend een bewijs dat ook veld uit de watervloed, wachtend op restauratie, die vry spoedig ter hij in zijn hart een goede plaats hand werd genomen en waarop sportminnend Zierikzee heeft gewacht heeft voor „Kunst en Eer". Spr. tot Zaterdagmiddag, toen de burgemeester de stadsvlag hees ten teken richtte daarop zijn gelukwensen tot a t het aangetreden corps onder leiding dat het veld kon worden bespeeld. van de dirigent> overtuigd dat het voor allen een grote voldoening is Gloeiend heet was 't Zaterdag- wallen in plaats van andere geu- dat de geleverde prestaties op het middag op het met vlaggen versier- ren die daar thans opstijgen. Spr. hoogste niveau worden gewaar de sportveld, toen ons stedelijk richtte zich daarna speciaal tot het deerd, wat een stimulans mag zijn muziekcorps „Kust en Eer", voor- bestuur en dirigent de heer Jos de prestaties op te voeren, afgegaan door de drumband, kwam Jimkes, van „Kunst en Eer". Het aangemarcheerd, waar het werd op- verheugde spr. dat er in zijn ge- Een nieuw banier gewacht door de Commissaris der west vele muziekcorpsen plechtig- Koninkiiikp zuster in onze Koningin in ons gewest, Jhr. mr. heden opluisteren. Zij vormen een w t nne- A F P He Pasernhrnnt de huree- nnmishaar element. nnk ..Kunst stad' d®AOD.' Zeelandia H. J. Doe- leman N.V. heeft een nieuw vaan- A. F. C. de Casembroot, de burge- onmisbaar element, 20 ook „Kunst meester van Zierikzee, Jhr. mr. J. en Eer". Spr. herinnerde zich het aancphoden waaroD dus het Schuurbeque Boeije, de beide wet- gezelschap dat het bezoek van de woQrd ®Koninklijke» zai voorko- houders, de heren A. M. den Boer koning van Zweden muzikaal om en J. Catshoek, vele leden van de lijstte, maar vooral ook de mede- raad, hoofden van dienst der ge- werking van dit corps op 6 Novem- meente, het bestuur van „Kunst en ber 1953 toen de laatste dijkbreuk Eer", sportautoriteiten en vele an- van het eiland bij Ouwerkerk ge- ï™g"J gaan... Tot slot sprak de dere belangstellenden. Het was sloten werd m het bijzijn van H.M. h„r Heerine woorden van geluk- het bestuur van ons stedelijk corps de Koningin, toen In de nacht de fvens tot het gemeentebestuur en dat deze feestmiddag organiseeerde, tonen van ons volkslied over de SD0rfC0mm;fsie met het praeh- aan hpf frpmppnt.phpstimr nvftrla- nnctprcnhplrlp klnnkpn Mpt. hppft men. Dankbaar is men nu al voor deze sympathieke, royale geste. Moge onder de nieuwe banier „Kunst en Eer" het in alle opzich tig vernieuwe sportpark. (Applaus). Hierop begonnen de geannonceerde wedstrijdeh, waaraan ook enkele £ei"ien* jongelui uit Frankrijk en Engeland, Kust en Eer beantwoordde deze die momenteei kier vertoeven, deel- Ingezonden mededeling aan het gemeentebestuur overla- Oosterschelde klonken. Het heeft tend het herstelde sportpark te her- H.M. thans behaagd aan het mu- openen. ziekgezelschap het praedicaat Ko ninklijk toe te kerinen. (Applaus), Burgemeester hees de stadsvlag als openingssignaal. onderscheiding onmiddellijk met Burgemeester Schuurbeque Boeije het Wilhelmus dat staande werd riep een hartelijk welkom toe aan aangehoord, de Commissaris der Koningin, 2ich v er over verheugend dat deze de Dank van „Koost en Eer heropening wenste bij te wonen, Als voorzitter van het corps RheumatiSChO pijnOll als representant van de Provincie, sprak daarop de heer P. Heering, «Innen Uw £6Stel die door zijn vele bezoeken wel eens die zijn dank overbracht voor de n betiteld is als Gedeputeerde voor verleende hoge onderscheiding aan numeur en energie. Noord-Zeeland. Z.Ed.achtb. herin- het corps. „Het is een erken- Wanhopen baat niet I nerde zich een dag van Juli 1935, niig van de waarde welke aan Kruscnen well toen de Stichting Sportpark in het de vereniging wordt toegekend a£- Tienduizenden Rheumatieklijders, leven werd geroepen en sport kon gezien van zijn artistieke presta- die eigenijjk ai njet meer gene~ worden bedreven. Na de oorlog ties. Want een van de voorlaatste zing geloofden, probeerden ten werd het 't gemeentel-ijk sportpark, keren dat H.M. „Kunst en Eer" be- ejnde raad Kru'schen Salts en beheerd door een commissie die luisterd heeft, was bij de sluiting VOnden er baat bij. Ook U kan een contact met het gemeentebestuur van Ouwerkerk. H.M. is zelden Kruschen-kuur bevrijden van die onderhoudt. Na de stormvloed- meer ontroerd geweest bij het ho- si0pende rheumatische ongemak ramp van 1953 ontstonden vele rem van het volkslied dan juist bij ken. De klein, dagelijkse dosis Kru- moeilijkheden op sportgebied, zodat die gelegenheid toen de flarden van Schen brengt enhoudt ufy de beoefenaren zich tevreden moes- het Wilhelmus zich vermengden bloedzuiverende organen in top ten stellen met wat wel eens ge- met het gefluit der motorboten", conditie. Met verjongde energie noemd, werd „de modderberg" „Wij mogen ons", aldus spr., „in vervullen zij dan hun heilzame, „Maar nu is het veld speelklaar, al Zierikzee de laatste jaren verheu- zuiverende functie, omdat cle zullen nog moeilijkheden moeten gen in een zeer bijzondere belang- bloedsomloop krachtig wordt ge worden overwonnen in verband stelling van ons Vorstenhuis en de stimuleerd. Onzuiverheden krijgen met de aan te leggen rondweg ron- dag van heden zal er ongetwijfeld geen kans meer zich vast te zetten dom de stad. Maar desondanks toe bijdragen de banden tussen het en uw gestel te ruïneren. Bij regel- zullen we met goede moed voor- Vorstenhuis en onze stad nog te matig gebruik van Kruschen gaat waarts gaan", aldus de burgemees- verstevigen". Deze uitspraak werd rheumatiek uw lichaam voorbij, ter, die dank bracht aan hen die hun krachten gaven voor de goede oplevering van het nieuwe sport veld, zo de Centrale Dienst voor Noord-Zeeland en de Ned. Heide Maatschappij. Zierikzee is verheugd met het hernieuwe sportveld, dat met het hijsen van de zwart-rode vlag door de burgemeester her opend werd. Sfafl É»fi PfAvlnPIP schikkingen en snijbloemen in te ÜWU tlA riuviuu*:; zenden. Voor de fraaiste inzendin- ZIERIKZEE gen zijn mooie prijzen beschikbaar gesteld. Ook enkele kwekers en handelaars hebben hun medewer king toegezegd, zodat het geheel een mooie tentoonstelling belooft te worden. Verkeersongeval Geslaagd verloop door vredelievende atmosfeer „Kunst en Eer" kreeg Koninklijke onderscheiding De „grootste en belangrijkste we- door deze conferentie hersteld en De Commissaris der Koningin tenschappelijke conferentie die ooit nu worden voortgezet, zeide dankte voor de welkomstwoorden ergens gehouden is" zoals de mee^ovl? eens d^t e*" overmen epprï1rht anw h^H^Prrfi Indische voorzitter prof. Homi bepaalde tijd" éen tweede confe- V £5] w,.^ Bhabha de internationale confe- rentie van deze aard zal moeten aan de vele malen die hij na de ramp op ons eiland, waar hij gaar- rentte over atoomenergie heeft ge ne vertoeft, bracht, ook nu bij de noemd is Zaterdag gesloten, heropening van dit nieuwe sport- De grote vergaderzaal in het pa- veld, waarvan hij het tot stand ko- ,eis der Verenigda NaUes was tot men toejuicht. „Er bestaat helaas een neiging in Zeeland om naar el- de nok Eevuld- Behi>lve de af" ders te trekken en daarom moeten gevaardigden uit 73 landen, de de gemeenten trachten het leven meer dan duizend wetenschappe- hier zo prettig mogelijk te maken. jjjke en industriële waarnemers en Dit mooie sportveld biedt ruim- nnn schools gelegenheid tot ontspan- de rmm 900 waren ning, waarmede een schrede is ge- honderden belangstellenden de zet op de weg naar volledig herstel slotzitting komen bijwonen, der stad", die naar spr. hoopte eens worden gehouden om verder aan dit werk te bouwen. Met een bof op vacantie Gratis reis van echtpaar FEUILLETON naar Oostenrijk Zaterdagmiddag, omstreeks kwart over vier, reed mw. J. Landman- Ringelberg per fiets over het rij wielpad langs de Grachtweg, rich ting Nobelpoort. Juist op het ogen blik dat een haar tegemoetkomende wielrijder zou passeren, werd zij ingehaald door twee haar achter op rijdende bromfietsers. Een hun ner, D. J. van K. uit Renesse raaide haar daarbij met zijn rechterarm, met het gevolg dat zij met haar rij wiel kwam te vallen. Zij kreeg hierdoor een bloedende wonde aan haar linkerarm en moest zich onder geneeskundige behandeling stellen. De politie maakte tegen van K. proces-verbaal op. BÜRGH/HAAMSTEDE Bloemen- en Fruittentoon- stelling door „Floralia" De „Floraliaveren. „Burgh-Haam- stede" heeft het lofwaardige initia tief genomen in samenwerking met de Vereniging van Oud-leer lingen van de Tuinbouwschool „Po mona" tot het organiseren van een bloemen- en fruittentoonstel- ling in het voor dit doel uitstekend geschikte nieuwe garage-complex van de R.T.M. te Burgh, op Zater dag 27 Augustus a.s. De vereniging „Pomona" verzorgt een grote stand, waar het mooiste fruit van Schouwen's Westhoek, dat, zoals bekend, een uitstekende naam in den lande heeft, geëxpo seerd zal worden, terwijl de Tuin- bouwvoorlichtingsdienst met inte ressant materiaal voor de dag zal komen. Behalve de door „Floralia" dit voorjaar aan de schoolkinderen van Haamstede en Burgh uitge reikte potplanten, hebben ook ver schillende particulieren reeds toe gezegd bloemen en planten te zul len exposeren. Gerekend wordt, dat de vele tuinliefhebbersin Haam stede en Burgh niet achter zullen blijven met potplanten, bloem- Excursie met badgasten naar Fruitbedrijf De afdeling Schouwen van de Ned. Fruittelers Organisatie heeft op Donderdagavond j.l. een excur sie georganiseerd voor de hier aan wezige vacantiegangers naar het fruitbedrijf van de heer I. C. Boot aan de Vertonsweg te Haamstede. De'belangstelling voor deze ex cursie was goed en de deelnemers volgden met belangstelling de toe lichting, die door de heer Boot en het bestuur van de afdeling tijdens de rondwandeling gegeven werd. Ook de vragen omtrent de rassen, kwaliteit en tijd van rijpheid, enz. werden besproken. De deelnemers kregen hierdoor een indruk van al het werk, dat moet gebeuren om het publiek goed fruit aan te bie den. Na de rondwondeling werd aan alle deelnemers een glas appelsap (Dixap) aangeboden, met daarnaast nog rijp fruit, wat zeer op prijs werd gesteld. De voorzitter van de afd., de heer J. C. Priemis, dankte de deelnemers voor de belangstel ling en sprak de hoop uit, dat deze excursie voor de telers en de con sument vruchten moge afwerpen. Door een der deelnemers werd dank gebracht voor deze mooie en leerzame rondwandeling. Tenslotte werd nog medegedeeld dat Donderdag a.s. weer excursie zal worden gehouden naar het be drijf van de heer W. G. Boot, in Boeijesbos te Bui-gh. BURGH 35 jaar trouwe dienst Door de presidente van de afd. Westelijk Schouwen van de Ned. Ver. van Huisvrouwen, mevr. E. Fokker-de Oude, werd aan C. Ken- ters-Geleijnse namens het hoofd bestuur een herinneringsbroche met oorkonde uitgereikt voor 35 jaar trouwe dienst als hulp in de huishouding bij de familie Dinge- mans-Numans. Bij deze eenvoudige overdracht waren mede aanwezig de heer en mevr. Dingemans uit Maastricht, die de jubilaresse naast een couvert met inhoud ook bloe men aanboden. BRUINISSE Begrafenis dr A. J. de Koek Voor de begrafenis van dokter A. J. de Koek bestond van de zijde van de burgerij, onder wie hij bijna HO jaar verkeerde en meer dan 40 jaar zijn practijk uitoefende, grote belangstelling. Een neef van de overledene herinnerde als eerste spreker er aan, hoe „Huize 't Hof" te Bruinisse jarenlang altijd een gastvrij doktershuis was, waar de gehele familie in al haar geledingen steeds een welkom onthaal vond. Oud-burgemeester W. v. d. Berg, vertegenwoordigende het gemeen tebestuur, herdacht dokter de Koek in zijn kwaliteit van geneesheer van enkele generaties. Dokter C. M. van Hoorn uit Zierikzee sprak namens de afdeling Schouwen-Dui- veland van de Maatschappij tot Bevordering van de Geneeskunde, waarna Ds. van den Brink een Schriftgedeelte las en het Onze Va der bad. Mr. M. Vlaming uit Yer- seke, dankte als schoonzoon voor de belangstelling. Ook voor de begrafenis van de heer E. van Popering, in leven ge meente-werkman, voornamelijk be last met de vuilnisophaling, bestond zeer grote belangstelling. Wet houder van den Berg-Beekman, in zijn functie van loco-burgemeester, herdacht de overledene als plichts getrouw ambtenaar. Ds. van den Brink las een schriftgedeelte, waar na een zwager van de overledene de heer Weststrate, dankte voor de belangstelling. De achtste Wereld jamboree geopend Tienduizend padvinders aan de Niagara. De gouverneur-generaal van Ca nada en leider van de Canadese padvinderij, Massey, heeft Zater dag te Niagara de achtste Wereld jamboree geopend. Bij de openingsplechtigheid wa ren onder anderen aanwezig lady Baden Powell en het hoofd van het internationale bureau van de pad vinderij, generaal-majoor Spry. Kolonel Wilson, oud-hoofd van het internationale bureau, werd tij dens de openingsplechtigheid on derscheiden met de hoogste onder scheiding van de padvinderij; de zilveren vos. De ceremonie werd afgesloten door een parade. De jamboree, waaraan 10.000 padvinders uit zestig landen deel nemen, wordt gehouden aan de oever van de rivier de Niagara tus sen het Erie- en Ontariomeer. Schimmenspel voor het Groene Kruis Met het doel de vergaderingen wat aantrekkelijker te maken, heeft het bestuur van de Provinciale Zeeuwse Vereniging „Het Groene Kruis" een schimmenspel aange kocht. Dit wordt door de districts verpleegster in de plaatselijke ver gaderingen vertoond. Het laat iets zien van het Groene Kruiswerk. In Kingston zijn berichten ont vangen over ernstige hongersnood in Jeremie (Haïti), waar 40.000 tot 70.000 mensen verhongeren en per dag honderden zouden sterven. Je remie werd in October door de or kaan „Hazel" verwoest. rozen zal mogen ruiken op haar Atoom-energie voor conservering van voedsel Een zielsgelukkig Haags jong echtpaar is met de „Bergland-Ex presse" naar het Oostenrijkse See- De voorzitter schreef een groot teld gereisd, om daar een tien- deel van het geslaagde verloop van daagse volkomen zorgenvrije va- de conferentie toe aan de manier cantie te genieten. Het zijn de 28- waarop en de geest waarin alle af- jarig? bankbediende S. Weverling gevaardigden hebben medegewerkt en zijn echtgenote, die toeD zij hun Vele sprekers hadden zich allen reisbiljetten gingen halen, met hun- strikt gehouden aan de zeer nauw- neus in de boter vielen. Hij kreeg keurige tijdslimieten, welke aan zijn reis en verblijf van de Ned. hun redevoeringen waren gesteld, Spoorwegen cadeau en zij kreeg Op de atoomconferentie te Genè- hetgeen „allesbehalve gebruikelijk een doos bonbons en een enveloppe ve is van Amerikaanse zijde mede- js bij internationale conferenties". met reisdeviezen van de Ned. Reis- gedeeld, dat atoomenergie reeds Hij meende het verschil te kunnen vereniging. met goed gevolg is toegepast bij toeschrijven aan het feit, dat op Waarom? Het toeval wilde, dat het overbrengen van gezonde li- een wetenschappelijke conferentie de heer Weverling de vijftigdui- chaamsdelen van een lichaam op ZOals deze, elke spreker iets con- zendste was, die een zgn. „forfai- het andere. Zo had men reeds door creets heeft te zeggen. „Als een taire" reis van de N.S. boekte. De middel van atoomenergie delen van spreker, die niets concreets te zeg- spoorwegen, de reisbureaux en de een gezonde aorta (hartslagader) gen heeft, eenmaal begint te pra- reisorganisaties werken daarbij sa- gesteriliseerd en later hiermede de- ten, er 'geen enkele reden, waar- men eschrijven privé-reizen uit, fecte delen van andere personen 0m'hij weer zou ophouden". waarbij reis- en hótelbedrijf in één vervangen. Hiermede waren men- bedrag worden geboekt, hetgeen tot senlevens gered. vrij aanzienlijke reducties voor de Amerikaanse geleerden zijn er Verstrekkende politieke gevolgen reizjger leidt, van overtuigd dat atoomenergie ge- De heer en mevrouw Weverling, bruikt kan worden bij het conser- Maar de voorzitter wees ook op die beiden een werkkring hebben, veren van voedsel. Men zou micro- een meer serieus verschil tussen spaarden duchtig om een heerlijke organismen, die bederf veroorza- deze wetenschappelijke conferentie vacantiereis te kunnen maken. Zij ken, kunnen vernietigen en op deze ,die onvermijdelijk vérstrekkende hebben nu in feite door een speling wijze het voedsel kunnen verduur- politieke gevolgen zal hebben" en van het lot de helft van hun spaar- zamen zonder koelruimten of in- alle conferenties met een uitge- geld teruggekregen, blikken. sproken politiek karakter: „kennis, De forfaitaire reis is een nieuwig- De twee geleerden, die zich met die men eenmaal met anderen heeft heid, die door de N.S. en de reis- deze kwesties bezig houden, deden gedeeld, kan nooit meer terugge- organisaties en -büreaux in 1954 voorts de aanbeveling dat onder- nomen worden en door deze con- werd ingevoerd. Half Augustus 1954 zoek-faciliteiten in die delen van ferentie te organiseren hebben de boekte men reeds 37.000 van derge- de wereld verleend dienen te wor- landen van de wereld een stap lijke reizen, thans dus reeds 50.000. den, waar ziekteverspreiding door voorwaarts gedaan, waarvan zij Vooral de bestemmingen Oostenrijk voedsel op grote schaal geschiedt, nooit meer kunnen terugkeren". De en Zwitserland en voorts Frank- Het plan bestaat om dit aspect aan vrije uitwisseling van kennis tus- rijk, Engeland en Italië verheugen een nader onderzoek te onderwer- sen mannen van de wetenschap is, zich in dit opzicht in de belang- pen. na een onderbreking van jaren, stelling van vacantiegangers. 39 door B. J. TEN WESEPE En nu Pinot aan zijn tafeltje zat, met links en rechts van hem de collega's uit de provincie, en hij zijn blikken eens liet gaan over de gezichten der raadsleden, die nu successievelijk binnenkwamen, rook de stadsreporter „mot". Het zou een interessante vergadering worden; vandaag kwam er copy. En wat voor copy! De burgemeester trad met zijn wethouders en de secretaris binnen en iedereen stond op. Dat eiste het decorum en bovendien was dit al een heel oude traditie. Het begin was vlot. Pinot zat rus tig te kijken zonder een aanteke ning te maken. Die eerste punten waren, wat men in een vakterm heette „hamerstukken". Punt voor punt wordt voorgelezen en na de vraag van de voorzitter, of iemand er het woord over wenste, zwegen alle afgevaardigden. Dan volgde de tik van de hamer op het groene la ken en dan was zo'n punt zonder discussie aangenomen. Ja, het begin ging werkelijk aan de lopende band aankoop gronden, credieten voor nieuwe banken voor de lagere school, verzoek om gelden voor uit breiding van de fietsenbergplaats in de ULO-schooldat vonden de heren raadsleden allemaal uit stekend. En Pinot grinnnikte in zichzelf, want hij begreep opper best, dat ze allemaal min of meer zaten te wachten op dat éne punt: de nieuwe Rijksweg. Daa rkwam het dan. De voorzit ter las het agendapunt voor: „Ver zoek van het Rijk tot aankoop van enkele stukken grond voor aanleg nieuwe Rijksweg door de buiten kant van de stad. Daarvoor is no dig, dat nog één blok huizen aan de Prinsenstraat wordt afgebroken. Het betreft hier de percelen 2, 2a, 4 en 4a. Bouw- en Woningtoezicht heeft deze woningen reeds onbe woonbaar verklaard en de afbraak zal zo spoedig mogelijk ter hand moeten worden genomen, zodat in de loop van de volgende maand met de verdere aanleg van de Rijksweg kan worden begonnen. Iemand van de heren, die hierover het woord wenst?" De burgemeester kijkt zijn raads leden aan en schrikt. Want alle dertien leden willen hierover het woord. Burgemeester Winkelaar kijkt verbaasd, eerst naar zijn wet houder links, dan naar de wethou der aan de andere kant. Doch deze reageren vooralsnog niet. Hij zucht even, had gehoopt, dat deze raads vergadering in een snel tempo tot een goed einde gebracht zou kun nen worden om het verdere van deze avond te kunnen genieten in een luie stoel met een goede sigaar. Nou, dan eerst maar praten, en op het rijtje af. „De heer Diependaal heeft het woord". Burgemeester Winkelaar gaat op zijn gemak achterover zit ten in de hoge, ouderwetse leun stoel en legt de toppen van zijn vingers op elkaar. Zijn geliefkoosde houding, als hij luistert. Maar ginds aan het verslaggeverstafeltje, is Pinot ineens actief geworden. Zijn collega's kennen hem en als Pinot één potlood - scherp gepunt - in de hand neemt en één - eveneens scherp gepunt - als reserve naast zich legt, voor het geval de punt breekt, wan weet men: er komt copy. Aller ogen zijn gericht op de heer Diependaal. Men kent hem om zijn scherpe tong. Hij is een oppo sant, maar kan rake dingen zeg gen. En Diependaal begint: „Meneer de voorzitter, blijkens hetgeen U zoëven voorgelezen hebt, zijn de bewuste woningen reeds onbewoon baar verklaard. Heeft het college van B. en W. zich er van overtuigd, of dit inderdaad geschied is?" De burgemeester kijkt andermaal verwonderd. Zelf weet hij er niets van. Is misschien één keer, zo lang hij burgemeester is, eens in de Prinsenstraat geweest. Hij buigt zich over het papier en leest even vluchtig het agendapunt over. Dan kijkt hij naar zijn wethouder, die de wonihgzaken beheert Vragend. Wethouder de Vrieze, een man, die niet gauw uit zijn evenwicht is te brengen, bladert even in een stapeltje paperassen voor zich en antwoordt ,na enige zoeken: „De periode van 30 dagen moet reeds verstreken zijn, want op 17 Juli heb ik Bouw- en Woningtoezicht opdracht gegeven de laatste wo ningen aan de Prinsenstraat onbe woonbaar te laten verklaren. Met de afbraak kan dus, na goedkeu ring door de raad natuurlijk, even tueel met een paar dagen begonnen worden, als de eigenaar die afbraak niet zelve ter hand neemt". (Wordt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1955 | | pagina 2