KLM Natuurzuivere Plants STOFZUIGER W. J. Weltevreden Hier zijn de nieuwe prijzen: f i.i f 1.20 f 1.20 f 1.00 f 0.88 f 1.05 f 0.55 Laat FRIDOR li dan helpen! Fa. Wed. H. van Geesbergen Zoon Gebr. Thien - Zierikzee ...daarom is natuurzuivere Planta zoveel smakelijker en gezonder* R. P. HOGERHEIJDE „Naast de Beurs' Goed en goedkoop 1 Brusselse Kermis heerlijk vers en croquant RECLAME PRIJS 35 ct. per 250 gram Frou Frou, le soort 75 ct per 250 gram Boterhartjes 65 ct. per 250 gram Sprits 65 ct. per 250 gram Nu is het de tijd om een aan te schaffen Een stofzuig r maakt Uw huis keurig en vlug schoon. Merken: Ruton, Holland-Electro en Excelsior Bel 199 of stuur even berich en u ij komen met 'n collectie op zicht Telef. 199 - Zierikzee Heden (Vrijdag) vanaf 7 uur tot Zaterdagavond bij aankoop van 1 gulden groenten of fruit 1 kilo le soort Jonathan of Stoofperen cadeau. K. SAMAN 3 ZONEN St.-Domuststr. D 261, Zierikzee telefoon 763. Drink nu Van Nelle's Thee! Koopt in de Sint-Jan Zoekt U soms hulp in de huishouding, dames? DE naaimachine waar U werkelijk hulp van hebt. Ze stopt haast on zichtbaar Uw fijnste kous of dikste sok, en naait door dik en dun. G.J. WILBRINK - Zierikzee Orcon-bedrijfskleding aan de top 1 Goed voorb 3eld doet goed volgen Steeds meer mannen gaan over tot het dragen van onze bekende OVERALLS. Pasvorm, Kwaliteit en Afwerking zijn af. Overal aan huis te ontbieden. Hoek Korte St-Janstraat, Zierikzee Telefoon 486 Tropische vissen in ruime keuze, Tubifex, levend visvoer. Aquarium benodigdheden thans in voorraad. Hengelsport-artikelen, ruim gesor teerd, Mitchell werpmolens, en on derdelen. Nylon in alle dikten en haken in diverse soorten. Zaai zaden voor de oogst 1955 steeds in voorraad. P. Sluis Vogel-, Kip pen-, Kuiken- en Duiven Voeders Bestel tijdig Uw feestartikelen Het speciaal-adces G. J. WILBRINK Kies een KLM overall Oersterke stoffen. Alle naden 3 x gestikt. Prettige pasvorm. Versterkte zakken enz. Maximum bewegingsvrijheid. WERKKLEDING Kan Langer Mee Reeds sedert 1933 in gebruik bij de KLM Gevraagd: 2 DIENSTBODEN in gezin met 5 kinderen. Mogen gezusters of vriendinnen zijn. Godsdienst: R.K. Brieven aan Mevr. N. v. d. KAMP—VAN ENGELAND, Stratumsedijlc 29A, Eindhoven. Puur natuur.dat is elke banaan, elke radijs. En elk pakje Planta. Want Planta is als 't ware door de natuur zélf bereid. Van de zuiverste vetten uit de rijpste tropische vruchten. Tot dusver waren deze niet volop beschikbaar. Maar nu de margarinebereiding opgeheven. Thans kan Planta het allerbeste uit de natuur kiezen. En daarvan wordt dankbaar gebruik gemaakt. Ont dek zélf hoe smakelijk - en gezond - Planta nu is. Proef het nóg grotere verschil met gewone margarine. Dan weet U het zekerPlanta is niet te evenaren. Alleen Planta geeft U zo'n volmaakt zuivere smaak. En om dat Planta natuurzuiver is, heeft ze ook meer voedingswaarde en is ze lichter verteerbaar, dus gezonder. 'tlsookzodaiikarbakkea enbiaden De nieuwe Planta maakt Uw jus zo lekker bruin, het vlees heerlijk doorbraden, Uw groen ten mals doorstoofd. Uw gezin zal van Uw kookkunst extra genieten, Planta is nu nóg zuiverder geworden. Want sinds kort zijn alle beperkingen in de voorziening van plantaardige vetten voor A SUCCESJES Te koop: Slachtvarkens. J. J. C. de Vlieger, telefoon 38 Zonnemaire. Restant voorgekiemde Bintjes B. de Witte, Eikerzee. Bouwplicht van particulier. Br. onder no. 271, aan het bur. van dit blad. wegens overcompleet, een Rij wiel met ballonbanden, lage prijs. Mol A 312, Zieirikzee. I.g.s.z. Kinderwagen, merk „van Delft". S. J. M. de Vries, Woonark „Zilvermeeuw" Brouwershaven Visboot met kruisnet en beu gels, compleet of afzonderlijk. Koper kan vergunning er bij krijgen om te vissen. K. Saman, St.-Domusstr. D 261 Zierikzee, tel. 763. Personeel gevraagd: Kraanmachinist-monteur, voor spoedige indiensttreding. C.A.V., Kraanplein D 442, Z2ee Een Schildersknecht. S. v. d. Velde, Schildersbedrijf Brouwershaven. Een flinke Jongen. Firma J. B. Geluk, Dam, Zierikzee. Gevorderde of leerlingkapster. Kapsalon „Pandora", Lange Nobelstraat A 163, Zierikzee. Te huur gevraagd: Zomerhuisje of kamers m.g.v.k. voor 4 5 pers., te Renesse of omgeving, van 25 Juli-6 Aug. Brieven met prijsopgave aan Brieven m. prijsopgave aan S. Vlaardingen. Diversen: Dahliaknollen en Gladiolen- bollen. Prima snijsoorten. Bloemenmag. „De Lelie", L. Nobelstraat A 12, Zzee, tel. 244 Vraagt de beste verfl Vraagt Ralstonverf! Mol, Nieuwe Boogerdstr. D 227 Zierikzee. Oranjelint, -speldjes en -koord enz. Grote sortering kleinvak knopen, garen, lint, elastiek. C. Rijk, Schuithaven, Zierikzee Behang! Onze grote sortering maakt Uw keuze gemakkelijk Afranden doen wij voor U. Mol, Nieuwe Boogerdstr. D 227 Zierikzee.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1955 | | pagina 4